Vibratory.org Sexuální zdraví Nejúčinější tablety na erekci Zerex Ultragold recenze

Zerex Ultragold recenze

Nejprodávanější přípravek na testosteron a erekci v jednom
Zerex Ultragold recenze - detail produktu
testosteron + erekce
Cena:800 Kč / měsíční dávka
Jak úžívat:2 tablety denně dlouhodobě (min. 1 měsíc)
Kolika mužům účinkuje:75 %
Tvrdost erekce4/5
Trvání účinků5/5
Vedlejší účinky:
Lepší přípravky:TOP prášky na erekci

Stále více mužů v dnešní společnosti má dlouhodobé problémy s dosažením a kvalitou erekce. Dávno už to ovšem nejsou jen starší pánové, ale i mladší muži (25-40 let). Nicméně starší muži potřebují v oblasti podpory erekce největší podporu.

A právě pro starší muže jsme připravili recenzi o potravinovém doplňku Zerex Ultragold z produktové řady přípravků Zerex. Ta již několik let prodává na trhu účinné řešení pro zkvalitněních sexuálních zážitků pro muže ve středním a starším věku.

Značka Zerex je již dlouhou dobu zárukou kvality a osvědčených účinků svých produktů na podporu erekce. Mužům všeho věku pomáhá v nejrůznějších oblastech, ovšem my se dnes budeme zabývat pouze zvýšením sexuální výkonnosti.

Přípravek Zerex Ultragold je speciální přípravek na podporu erekce určený převážně mužům ve středním a vyšším věku. Je vhodný zejména pro pány, kteří ve svém pokročilém věku stále žijí aktivním sexuálním životem, při kterém se dokonce snaží o zplození potomka. O účincích Zerex Ultragold se můžete přesvědčit sami!

Tento přípravek na zkvalitnění erekce nemusí užívat pouze muži pokročilejšího věku. Pozitivní účinky bude mít na kohokoliv, koho postihly problémy s se slabou erekcí. Pokud tedy hledáte větší podporu vaší erekce a sexuální výkonnosti, pak je Zerex Ultragold tím pravým přípravkem.

Pilulky musíte pro viditelné účinky užívat dlouhodobě, neboť doporučená doba pro efektivní nástup jsou 3 měsíce. Jak ale sami později uvidíte, pozitivní efekt byl vidět už po prvním měsíci. Seženete je vcelku snadno, neboť jsou zařazeny do volného prodeje a získáte je tedy bez předpisu.

Kde koupit za nejlepší cenu?
Eshop prodejceCena
zerex.cz800 Kč / měsíční dávka

Objednávka a doručení

Eshop zerexu je dost jednoduchý. Žádné slevové akce ani zvýhodněné balíčky 2+1 zdaram a podobně (jak je u konkurence) běžné. Jednoduše zvolíte typ produktu a naklikáte počet balení.

Objednali jsme v pracovní den ráno. Protože zboží je odesíláno ze Slovenska, nedorazil balík na druhý den, ale dorazil až třetí den. Z názvu odesilatele nelze poznat, co je uvnitř balíčku. Zboží bylo zabaleno do klasického přepravního plastového pytlíku a uvnitř zabaleno do bublinek.

Samotná krabička je dost velká a je v ní 120 tablet (dávka na 60 dní). Takže když vyrazíte někam na dovolenou, je lepší si těch pár tablet odsypat, než tahat celé velké balení.

Krabička se Zerex Ultragold je dost velká a obsahuje 120 tablet
Krabička se Zerex Ultragold je dost velká a obsahuje 120 tablet

Zerex zkušenosti

Přípravek na zkvalitnění erekce Zerex Ultragold si budete kupovat právě kvůli zvýšení sexuální výkonnosti a vašeho apetitu. Samotný výrobce garantuje hned několik oblastí, které by se po užívání těchto pilulek měly zlepšit.

Zerex Ultragold má však pozitivní vliv i na posílení imunity a zlepšení sexuálního zdraví. Primární oblastí je ovšem podpora erekce, se kterou pak ruku v ruce souvisí i zabránění předčasné ejakulace nebo lepší ztopoření vašeho penisu. Nejen díky těmto širokospektrálním účinkům patří tyto tablety na podporu erekce k naprosté špičce produktové řady značky Zerex.

Zvýšení libida

Zvýšení libida patří do jedné z garantovaných oblastí, ve které by podle výrobce přípravku Zerex Ultragold mělo dojít k vyráznému zlepšení. Pozitivního účinku je dosaženo především za pomoci jedinečné směsi přírodních látek bez přidaných umělých přípravků (konkrétně libido zvyšuje např. kotvičník).

Nemusíte se bát ani nežádoucích vlivů na váš organismus. Maca, Tribulus nebo zinek se postarají o prvotřídní prokrvení celého pohlavního systému, díky tomu ke zvýšení libida i hladiny pohlavního hormonu - testosteronu, ve vašem těle.

U některých uživatelů se zvýšená chuť na sex neprokázala. Nebo nedokázali zaznamenat přímý vliv na zlepšení libida. Každý mužský organismus je totiž jiný, a proto se mohou lišit i účinky přípravku za zkvalitnění erekce. Nicméně u naší skupinky mužů se zvýšené libido projevilo (dle jejich vlastních pocitů)

Pro někoho je však zásadní i psychologický efekt uživání tablet. Při němž si začne více důvěřovat a vzroste tím pádem také jeho chuť na sex.

Již po pár tabletkách jsem zaznamenal zvýšenou chuť na sex a také jsem se daleko lépe vzrušil. Tento efekt se dostal až překvapivě brzy po začátku užívání Zerex Ultragold, tudíž jsem byl velmi mile překvapen. Tablety jsou pro i psychickou podporou, což se jednoznačně projevuje na zlepšení výkonnosti a vyšší výdrže. Hlavním důvodem jsou ale pilulky na podporu erekce.

Zlepšení erekce

Primárním účinkem produktu Zerex Ultragold je pochopitelně samotné zlepšení erekce. Ta souvisí s prokrvením a stimulací vaší pohlavní soustavy, a hlavně penisu. Lepší průchodnost cév umožňuje, aby se do penisu dostalo větší množství krve, díky čemuž bude vaše ztopoření pevnější a celkově erekce o dost intenzivnější.

Zaznamenáte jak rychlejší ztopoření, tak i tvrdší erekci. Účinek zaznamenali všichni naši testovaní muži. Klíčem k úspěchu je ovšem dlouhodobost užívání, neboť Zerex Ultragold není určen jako jednorázový lék na erektilní disfunkci.

Penis bude citlivější na stimulaci dotykem a snadněji se ztopoří. Samozřejmě bude i tvrdší a déle vydrží postavený do pozoru. Zároveň zvýšená citlivost penisu neuspíší ejakulaci.

Vyzkoušejte si tyto pilulky na zlepšení erekce sami!

„Zlepšení erekce bylo tou nejviditelnější změnou, kterou jsem při užívání tabletek na podporu erekce zaznamenal. Po užití několika tabletek jsem měl daleko lepší pocit ve spodních partiích, takže jsem byl k sexu daleko lépe připraven. Má erekce byla navíc kvalitnější a daleko intenzivnější, tedy přesně podle slibů výrobce. Teď si můžu užívat pohlavní styku ve větší míře a daleko intenzivněji než před začátkem užívání tabletek na dlouhodobou podporu erekce.
Výrobce ovšem sám upozorňuje, že se účinky produktu na podporu erekce Zerex Ultragold mohou lišit v závislosti na zdravotním stavu a věku konkrétního uživatele. Jestliže tedy máte dlouhodobější problémy s erektilní disfunkcí (těžší formu) a celkově se sexuální výkonností, očekávejte, že u vás bude nástup všech efektů tablet trvat déle. Neznamená to však, že na vás tyto tablety nebudou účinkovat. Pouze se tolik chtěný efekt nedostaví ihned, ale až po více měsících pravidelného užívání (přibližně 3 a více měsíců).

Zvýšení hladiny testosteronu

Jako jeden z mála moderních přípravků dokáže Zerex Ultragold podporovat nejen erekci, ale také zvyšovat hladinu pohlavního hormonu v těle.

S vyšší sexuální výkonností jde ruku v ruce i tolik potřebná vitalita, kterou muži postrádají zejména v pozdějších fázích života. S hladinou testosteronu pochopitelně souvisí i schopnost reprodukce. Je tedy daleko větší pravděpodobnost, že dokážete partnerku oplodnit a budete s ní mít děti.

Proto se skvěle hodí nejen pro muže s erektilní disfunkcí, ale také pro pány, kteří mají problémy s oplozením partnerky. Vyšší hladina testosteronu s sebou nese i mnoho dalších pozitivních účinků.

Výrobce garantuje i zvýšení hladiny testosteronu, avšak tento vliv nemohu přímo posoudit. Při užívání produktu Zerex Ultragold jsem ale cítil daleko větší chuť nejen do života, ale i do sexuálního soužití, což by mohlo souviset se zvýšenou hladinou pohlavních hormonů. Slib zvýšení hladiny testosteronu se u mě pravděpodobně projevil, avšak přímé zvýšení na sobě nedokážu posoudit, protože se projevuje vedlejšími účinky.

Podpora vitality

Zerex Ultragold obsahuje i slušné množství vitaminu B a mědi, díky čemuž můžete během pár týdnů pocítit obrovský rozdíl v oblasti libida a chuti na sex. Již po pár dnech užívání by jste měli pocítit nárust fyzické i duševní energie.

To se nutně musí projevit i v oblasti sexuální výkonnosti. Přírodní složení také zajistí, že se po náročném dni budete cítit méně unaveni, a tudíž budete mít i daleko větší chuť na postelové hrátky s vaší partnerkou.

Při užívání Zerex Ultragold jsem se skutečně cítil míň unavený, ovšem nedokážu posoudit, jestli to mělo přímý vliv na mou sexuální výkonnost. Na postelové hrátky s partnerkou jsem ale měl daleko větší chuť, díky čemuž jsme si mohli užívat déle a intenzivněji, než tomu bylo doposud. Efekt však přichází postupně s posílením erekce a sexuální výkonnosti, což můžu jednoznačně potvrdit.

Zlepšení imunity

Posledním uváděným účinkem asi budete překvapeni, ale přípravek na podporu erekce Zerex Ultragold má pozitivní vliv i na posílení imunity. Vaše obranyschopnost v průběhu několika týdnů zásadně posílena Mohou za to především vitamín C z Chizandry a minerály obsažené v těchto pilulkách.

Jak je vám asi jasné posílení imunity nemá s posílením erekce nic společného. Proto berte tento poslední efekt jako přidanou hodnotu, ovšem u někoho se projevit nemusí. Pokud se tak stane, ještě to neznamená, že primární účinek na posílení erekce nebude fungovat.

Jako staršího muže mě slibované posílení imunity určitě potěšilo. Musím však uvést na pravou míru, že tento efekt neumím dost dobře posoudit. Posílení erekce i libida a sexuální výkonnosti se dostavilo přesně podle slibů samotného výrobce, ovšem posílení obranyschopnosti jsem nějak extra nepocítil. Všechny výše zmíněné garantované účinky jsem na svém těle pocítil, takže jsem s přípravkem Zerex Ultragold opravdu spokojený.“

Kde se tablety Zerex Ultragold vyrábí?

Stejně jako ostatní produkty značky Zerex, tak i přípravek na posílení erekce Ultragold vyvinula ve svých laboratořích společnost Active Life.

Právě proto je tento produkt označen logem „Made in USA“, obdobně jako mnoho dalších výrobků této firmy. Takové označení ovšem nesmíte brát jako odkaz do minulosti, kdy se tímto způsobem označovaly různé produkty jenom proto, aby si je lidé koupili. V současnosti doba pokročila, a proto za označením „Made in USA“ nehledejte nic jiného než označení domovské výrobní země.

Navíc se u přípravku na zlepšení erekce Zerex Ultragold nemusíte bát podvodů nebo neférového jednání. Samotná značka si za dobu svého působní získala obrovský respekt v oblasti tablet na podporu erekce a ztopoření. Dnes tedy Zerex těží nejen z prvotřídních a prověřených účinků, ale také ze silného jména a pozitivní reputace.

Kde koupit za nejlepší cenu?
Eshop prodejceCena
zerex.cz800 Kč / měsíční dávka

Zejména na Slovensku a v České republice je značka všeobecně známá.

Tablety Ultragold prošly dokonce speciálním laboratorním testem, díky čemuž získaly velice prestižní certifikát Úřadu veřejného zdravotnictví SR. Zerex Ultragold je tedy prověřeným a dost oblíbeným přípravkem na podporu sexuálního života, který dnes užívá několik desítek tisíc mužů po celé České republice.

Zerex Ultragold složení

Tabletky na podporu erekce Zerex Ultragold jsou unikátní svým přírodním složením, které se skládá převážně z pečlivě vybraných extraktů a výtěžků z prospěšných látek.

Protože se jedná o čistě přírodní produkt, nemusíte se bát ani jakýchkoliv nežádoucích účinků. Jejich hlavním cílem je nejen podpoření sexuálního apetitu, ale také zlepšení erekce a podpoření hladiny testosteronu. Nesmíme zapomenout ani na zvýšení libida.

Složení přípravku
Složení přípravku

Hlavní složkou je peruánská Maca, která je nejedním odborníkem označována za nejlepší přírodní afrodisiakum na světě. Již od nepaměti ji domorodci používají jako bylinu na podpoření svého sexuálního libida, neboť dokáže jedinečným způsobem stimulovat a zvedat hladinu testosteronu. Pozitivní účinek rostliny Maca se samozřejmě projeví i v oblasti zlepšení erekce.

Druhou zásadní látkou těchto pilulek na podporu erekce je extrakt z Kotvičníku zemního. Tuto rostlinu byste našli převážně v Asii a například v Číně se používá jako skvělý prostředek na zlepšení sexuální aktivity.

Odborníci ze společnosti Active Life se rozhodli pozitivních účinků využít, a proto jej v nemalém množství zahrnuli i do tablet Zerex Ultragold. Je dokonce dominantní složkou tohoto přípravku, tudíž může být vaše libido a sexuální chuť plně stimulována.

I když se Kotvičník zemní původně vyskytoval převážně v Asii, dnes byste ho nalezli spíše na Balkánu. Nejúčinnější je takzvaný bulharský kotvičník, který obsahuje nejvíce prospěšné látky protodioscin, jenž má na erekci naprosto markantní vliv.

Rostlina je využívána nejen při léčbě sexuálních poruch, ale také při problémech s prostatou. Využijete ji i při řešení neduhů s vysokým cholesterolem. Indiánské kmeny dokonce používají kotvičník pro jeho močopudné, antiseptické a protizánětlivé účinky.

Zerex Ultragold dávkování

Obdobně jako u ostatních přírodních tablet na podporu erekce se doporučuje jejich dlouhodobé užívání. Účinným látkám získaným z extraktů nejrůznějších bylin totiž chvíli trvá, než se v těle aklimatizují a začnou působit v těch správných oblastech.

Navíc dlouhodobé užívání přináší daleko lepší a prokazatelnější účinky, než kdybyste si jednou za čas před sexem vzali jednu pilulku. Sám výrobce přípravku Zerex Ultragold doporučuje jeho pravidelné a svědomité užívání po dobu alespoň tří měsíců. První pozitivní vliv byste však měli pozorovat už v průběhu prvních 14 dní.

Doporučená denní dávka jsou 2 tabletky, které je ideální brát ráno a večer. Je úplně jedno, zda budete tento přípravek užívat nalačno nebo s plným žaludkem.

Současně se jedná o maximální dávkování, které byste určitě neměli překračovat. Nemusíte se sice bát nežádoucích účinků, ovšem i dvě pilulky dokážou do vašeho organismu dodat dostatečné množství prospěšných látek.

Nejvhodnější je brát jeden prášek ráno a druhý večer, nezapomeňte také na zapití dostatečným množstvím tekutin, ideálně vody. Stejně jako všechny ostatní přípravky v této kategorii, je i Zerex Ultragold závislý především na vašem pravidelném dávkování.

Všechny garantované účinky se totiž dostaví až po několikatýdenním užívání, tudíž se tyto tablety nedají použít jako poslední záchrana těsně před pohlavním stykem. Balení obsahuje celkem 120 tablet, což vám pohodlně vystačí na 2 měsíce intenzivního užívání.

Existuje při užívání Zerex Ultragold riziko nežádoucích účinků?

Při dlouhodobém užívání přípravku na podporu erekce Zerex Ultragold se v žádném případě nemusíte bát nežádoucích účinků. Jedná se totiž o plně přírodní produkt, který neobsahuje žádné škodlivé látky, jež by měly špatný vliv na váš organismus.

Sami uživatelé během mnohočetných testů potvrdili, že na sobě žádné nežádoucí účinky nepozorovali, což rozhodně přispívá k popularitě tohoto produktu.

Jediné omezení platí pro lidi s kardiovaskulárními chorobami a vysokým tlakem, kterým by další zvýšení průtoku krve v cévách nemuselo udělat dvakrát dobře.

Tento přípravek na podporu erekce tedy těží z přírodní báze, ve které se nenachází žádné syntetické látky. Jediným problémem, na něž byste mohli při užívání narazit, je přehnaná alergická reakce na jednu ze složek těchto pilulek. V takovém případě byste měli okamžitě užívání přípravku Zerex Ultragold zastavit a poradit se o dalším postupu s příslušným lékařem. Obrovskou překážkou jsou taktéž kontraindikace, které by vám mohly užívání přípravků na podporu erekce znesnadnit. Jde především o mozkové příhody, infarkty nebo nízký tlak. Pokud se u vás v minulosti některá z těchto nemocí projevila, pak pilulky na zlepšení sexuální výkonnosti určitě neužívejte.

Zerex Ultragold cena

Výrobce tohoto přípravku na podporu erekce doporučuje užívání po dobu alespoň 3 měsíců, abyste měli stoprocentní jistotu, že se garantované účinky dostaví. Dlouhodobost užívání a pravidelné dávky pak způsobí, že si musíte pořídit alespoň 2 balení hned na začátku, abyste doporučené denní dávkování dodrželi. I když tomu výrobce jednotlivé balíčky přizpůsobil, nevyjdete pouze s jednou krabičkou.

Jedinou nevýhodou je, že pilulky na zlepšení erekce Zerex Ultragold lze zakoupit pouze v krabičce obsahující 120 tablet (dávka na 60 dní), takže na tři měsíce musíte koupit dvě krabičky, každá po 120 tabletách. V současnosti je ovšem tento produkt nabízen i jako speciální součást takzvaného Megabalíku.

Samotné dodání je rychlé a diskrétní a je povětšinou realizováno prostřednictví České pošty nebo obvyklého kurýra. Jeho služby jsou sice o něco málo dražší, ovšem zase dostanete své pilulky na podporu erekce o dost rychleji a spolehlivěji.

Nemusíte se obávat trapných chvilek při přebírání zásilky, neboť je vše pečlivě zabaleno v bílé obálce bez křiklavých reklam. Nikdo tudíž nemůže zjistit, co jste si právě objednali, což je rozhodně velmi pozitivní.

Porovnání produktu Zerex Ultragold s některými jeho konkurenty:


BaleníNa kolik dníCena baleníCena na 3 měsíce
E-reX 24 Extra Forte1051780 Kč1525 Kč
Proerecta Long901600 Kč1600 Kč
Erexan Stabil451200 Kč2400 Kč
Zerex Ultragold601600 Kč2400 Kč

Jestliže se rozhodnete pro zakoupení těchto tablet samostatně, pak dostanete 120 tablet za cenu přibližně 1600 korun. Při dodržení doporučeného denního dávkování vám tedy tento balíček vydrží po dobu 60 dní.

Z tabulky vidíte, že Ultragold patří mezi dražší přípravky. Nicméně je funkční. Pokud by jste chtěli stejně kvalitní přípravek, tak můžete zvolit prášky Proerecta Long .

Po uplynutí 3 měsíců byste již měli pociťovat na maximum pozitivní efekty jak na libido, testosteron i erekci. Následně můžete lépe rozhodnout, zda budete s užíváním Zerex Ultragold pokračovat, či nikoliv.

Náklady za jeden den užívání činí přibližně 26 Kč, což poměrně dobrá cena za osvědčené tabletky.

Doporučujeme zakoupení největšího možného balíčku Megabalík, ve kterém dostanete nejen přípravek Zerex Ultragold, ale také další dva produkty od značky Zerex. Za zvýhodněnou cenu tedy získáte jedinečné a prověřené produkty na zlepšení erekce a sexuální výkonnosti, s jejichž účinky budete nadmíru spokojeni.

Kde Zerex Ultragold koupit?

Stejně jako u ostatních produktů značky Zerex je jejich pořízení možné pouze přes oficiální distribuční kanál.

Zerex Ultragold tedy neseženete ani v lékárně, ani v drogerii, i když by zde formálně mohl být nabízen. Podle evropských klasifikací a legislativy se totiž jedná o doplněk stravy, a proto je možný jeho volný prodej.

Obráťte se na oficiální internetový obchod zerex.cz, kde na jednom místě seženete nejen pilulky Ultragold, ale také další produkty podporující erekci a sexuální výkonnost.

Jednoduchý internetový obchod
Jednoduchý internetový obchod

Za omezením prodeje nemusíte hledat žádné nekalé úmysly. Sám výrobce i značka Zerex chce u svých produktů zachovat garanci dostupné ceny, což by se u volného prodeje v lékárnách regulovalo dosti špatně. Nyní je totiž přípravek Zerex Ultragold dostupný bez obchodní marže prodejce, která by byla schopna jeho ceny vyšroubovat o desítky procent nahoru.

My tento krok musíme pouze kvitovat, neboť budete mít jistotu nejen diskrétního dodání, ale také nejnižší ceny.

Jednou z výhod oficiální distribuce značky Zerex je i stoprocentní jistota produktu. Nemusíte se tedy obávat,že vám pochybný prodejce podstrčí do balíčku nefunkční tablety, za které si bude účtovat plnou cenu. Právě z tohoto důvodu kupujte přípravek Zerex Ultragold pouze v oficiálním elektronickém obchodě této značky a nikde jinde. Ve všech případech by se totiž jednalo o podvodné jednání.

Kde koupit za nejlepší cenu?
Eshop prodejceCena
zerex.cz800 Kč / měsíční dávka

Zerex Ultragold diskuze

Po garantovaných účincích vás asi budou nejvíce zajímat osobní zkušenosti některých uživatelů, kteří si přípravek na zkvalitnění erekce Zerex Ultragold vyzkoušeli na vlastní kůži.

Většinou se jednalo o muže starší 40 let, u kterých se problémy při postelových hrátkách objevují relativně často. Výjimku však netvořili ani pánové ve věkové skupině 50 plus. Jedním slovem by se jejich zkušenosti a pocity z užívání těchto pilulek daly vyjádřit výrazem spokojenost.

Bez jakéhokoliv úmyslného nadhodnocení a reklamy musíme uznat, že Zerex Ultragold patří k jedněm z nejlepších podobných přípravků na trhu, což se pochopitelně odrazilo i na spokojenosti prakticky všech dotazovaných uživatelů. Ti oceňovali zejména jeho účinky, ale nakonec i cenu, která je v porovnání například s viagrou o dost nižší.

Je nutné si uvědomit, že se nejedná o syntetický produkt vytvořený za účelem co nejrychlejšího nástupu erekce, ale o dlouhodobý přípravek stimulující a vyživující pohlavní soustavu jako celek.

Jak už to ovšem v takovýchto výzkumech bývá, objevily se i přehnaně negativní recenze a zkušenosti, které ovšem nebyly podloženy jakýmikoliv relevantními daty.

Toto chování by se dalo klasifikovat jako záměrné shazování kvality produktu Zerex Ultragold ze strany konkurence nebo od někoho, kdo značku Zerex jednoduše nemůže vystát.

Je ovšem pravdou, že pokud dotazovaný jedinec užíval pilulky na podporu erekce krátkodobě, mohl být nespokojen. Za nastalý pocit si ovšem mohl sám, neboť neuposlechl pokyny výrobce a daný produkt ani nestihl začít působit. Přírodní tablety na podporu sexuální výkonnosti je proto nezbytné užívat dlouhodobě.

A samozřejmě tablety nebudou fungovat mužům s těžkou erektilní dysfunkcí. Pokud je penis víceméně ochablý a není schopen se aspoň lechce ztopořit, žádné přírodní potravinové doplňky mu nepomůžou. V tomto případě je nutné se začít léčit. Více o různých metodách podpory erekce v našem článku .

Jaký je závěr?

Přípravek na zkvalitnění erekce Zerex Ultragold hodnotíme velmi dobře.

Dostál pověsti proslulé značky a rozhodně nás nezklamal. Jak potvrdili naši testeři a sami uživatelé dlouhodobým užíváním, skutečně se jedná o produkt, kterým vám pomůže s tvrdší erekcí a vyšší chutí na sex.

Cena je vyšší, než u dalších podobných přípravků, ale je to vykoupeno vyšší gramáží každé kapsle.

Vynikajícími účinky se dostavují hlavně u starších mužů, pro které byl Zerex Ultragold primárně připraven. Samozřejmě si na jeho pozitivní efekt několik týdnů počkáte, ovšem to čekání se skutečně vyplatí.

Výsledek pocítíte nejen vy, ale i vaše partnerka, která si s vámi bude užívat nespoutaného sexu stejně intenzivně, jako za mladých let.

Velikým plusem je pak dlouhodobé - neustálé působení, za což můžete vděčit dávkování jedné tablety ráno a druhé večer. Nemusíte se tedy extra rozmýšlet, zda budete mít sex v poledne nebo až po svačině, jednoduše si jej dopřejete pokaždé, když budete mít sexuální choutky.

Permanentní a dlouhodobý efekt je důležitý i kvůli posílení libida a sexuální energie. Již po prvním týdnu se budete cítit o dost svěžejší, s větší energií a elánem do života.

U mužů ve středním a starším věku také podporuje imunitu, což tito pánové jistě ocení. Jestliže tedy hledáte fungující prostředek na zkvalitnění erekce za rozumné peníze, pak je pro vás Zerex Ultragold tím nejlepším řešením.

Hlavní důvody, proč si Zerex Ultragold koupit:

  • Mezi konkurencí má unikátní přírodní složení.
  • Volná dostupnost i bez lékařského receptu.
  • Dlouhodobé, a hlavně bezproblémové užívání bez nežádoucích účinků.
  • Obrovský vliv na erekci, libido a vitalitu.
I když bude Zerex Ultragold sebelepším přípravkem na zkvalitnění erekce, pak jednoduše nemůže vyřešit všechny vaše problémy v této oblasti. Nepomůže vám například při zlepšení předčasné ejakulace nebo zvětšení penisu, ovšem na to existují jiné přípravky značky Zerex.

Ultragold je čistě zaměřený na podporu erekce a zlepšení výkonnosti v sexu. Těchto dvou vlastností dosahuje více než se ctí, a proto byste jej v případě obtíží měli vyzkoušet i vy!

Kde koupit za nejlepší cenu?
Eshop prodejceCena
zerex.cz800 Kč / měsíční dávka