Vibratory.org Sexuální zdraví Nejúčinější tablety na erekci Zerex Klasik recenze

Zerex Klasik recenze

Nejprodávanější erekční tablety oblíbené v mnoha zemích
Zerex Klasik recenze - detail produktu
Bestseller
Cena:60 Kč / před sexem
Jak úžívat:jednorázově 1 tableta aspoň 60 minut sexuálním stykem. Za den pak maximálně 2 tablety.
Kolika mužům účinkuje:80 %
Tvrdost erekce4/5
Trvání účinků4/5
Vedlejší účinky:
Lepší přípravky:TOP prášky na erekci

Značku Zerex není v oblasti přípravků na zkvalitnění erekce jistě potřeba představovat.

Dlouhodobě totiž patří k nejlepším znáčkám vyrábějícím přírodní přípravky pro okamžitou i dlouhodobou podporu sexuální výkonnosti.

Jedná se o volně prodejné přípravky, které jsou určené zejména pro zlepšení erekce, prodloužení vaší výdrže nebo zlepšení libida a orgasmu. Všechny přípravky disponují přírodní složením, a proto nemusí být při prodeji vázány na recept.

Na českém trhu se značka Zerex pohybuje přes 5 let, na Slovensku ještě déle. Za tu dobu vyzkoušelo její produkty více než 80 tisíc českých mužů všech věkových kategorií.

Všechny Zerex produkty prošly nejen potřebnou certifikací, ale s vynikajícími výsledky prošly i zkouškami akreditované laboratoře. V této recenzi se zaměříme na výrobek Zerex Klasik. Jde o základní verzi, která má navodit intenzivnější okamžitou erekci a lepší zážitek z mužova orgasmu.

Mimo produktu Klasik však Zerex disponuje velice širokým portfoliem produktů, v němž byste nalezli i výrobky Ultragold a Extralong, šampón či gel na penis. Každý z těchto přípravků účinkuje trochu jinak, a proto je potřeba pečlivě zvážit, co vlastně chcete podporovat.

Dnes se ale budeme věnovat především přípravku Zerex Klasik, který si muži všeho věku pochvalují pro jeho “téměř” okamžitý nástup.

Skvěle se hodí jako pilulka poslední záchrany před neočekávaným pohlavním stykem. Se Zerex Klasik budete mít stoprocentní jistotu, že při postelových hrátkách neselžete.

Kde koupit za nejlepší cenu?
Eshop prodejceCena
zerex.cz60 Kč / před sexem

Objednávka a doručení

Eshop zerexu je dost jednoduchý. Žádné slevové akce ani zvýhodněné balíčky 2+1 zdaram a podobně (jak je u konkurence) běžné.

Jednoduše zvolíte typ produktu a naklikáte počet balení.

Objednali jsme v pracovní den ráno. Protože zboží je odesíláno ze Slovenska, nedorazil balík na druhý den, ale dorazil až třetí den. Z názvu odesilatele nelze poznat, co je uvnitř balíčku. Zboží bylo zabaleno do klasického přepravního plastového pytlíku a uvnitř zabaleno do bublinek.

Samotná krabička je v sympatické cestovní velikosti. Tedy malá a skladná, snadno ji schováte do dlaně. Je v ní 12 tablet (dávkuje se 1-2 tablety, viz. podrobněji rozebíráme níže). Takže když vyrazíte na týdenní dovolenou, bude vám jedno balení bohatě stačit na každodenní sex

Zerex v malé plastové krabičce, vhodné i na cestování
Zerex v malé plastové krabičce, vhodné i na cestování

Zerex zkušenosti

Přípravek Zerex Klasik je určen především na okamžitou podporu erekce a také podporu potence (např. tvorba spermatu) pokud užívate častěji. Disponuje i několika dalšími účinky, na které se samozřejmě také blíže podíváme.

Zdaleka nejdůležitější je ovšem podpora erekce. Pokud tedy chcete před sexem tvrdší penis, pak budete s tabletami Zerex Klasik rozhodně spokojeni.

Svůj hlavní úkol splní na výtečnou, ale nedají se od něj očekávat zázraky. Vše je totiž závislé nejen na vašem zdravotním stavu, ale také na vašem věku a hloubce sexuálního problému.

Zlepšení erekce

Zerex Klasik je určen převážně k okamžité podpoře erekce. Tedy zlepšení tvrdosti penisu a schopnost ztopoření (postavení). Za pomoci pečlivě vybraných přírodních účinných látek se mu to daří skvěle.

Aminokyselina L-arginin podporuje lepší prokrvení pohlavní soustavy. A dostatečné prokrvení topořivých tělísek je hlavní předpoklad tvrdého penisu.

Zerex obsahuje v kapsli dostatečné množství této důležité aminokyseliny. Naše testování potvrdilo, že po požití kapsle pocítíte zlepšení tvrdosti. Jak velké zlepšení to bude, záleží na vaší současné kondici. Muži s většími problémy mohou zlepšení cítit jen nepatrně, ale i tak poznají zlepšení tvrdosti.

Lepší prokrvení se u mě projevilo naplno hned po užití jedné tabletky. Nejen, že jsem erekce dosáhl snadněji, ale také bylo mé ztopoření o dost kvalitnější, tvrdší. To jsem si pochvaloval nejenom já, ale i moje partnerka, se kterou jsme mohli souložit bez jakýchkoliv obav dostatečně dlouho, aniž bych prostě zvadl.

S déle trvající erekcí pochopitelně souvisí i její kvalita. Když vám dlouho stojí, tak by měl být penis i náležitě trdý.

Někteří uživatelé (i ze skupiny našich testujících) uvádějí, že v oblasti podpory tvrdosti penisu a délky erekce není na českém trhu neexistuje lepší produkt, než je Zerex Klasik.

Trošku máme podezření, jestli do Zerexu není tajně přidáváno malé množství některé účinné látky, používané v tabletách na předpis (tj. např. Viagra nebo Levitra). Mohlo by se jednat o účinné látky Sildenafil nebo Tadalafil. To by vysvětlovalo dvě věci. Jednak opravdu silné účinky Zerexu. A dále podobné pocity jako při užívání Viagry. My jsme cítili takové to typické hučení v hlavě. Ale velmi lehce. Ale toto tvrzení berte jako spekulaci.

Lepší prokrvení se projevuje u každého individuálně, a proto je potřeba počítat s rozdílným nástupem účinků. S tím souvisí i lačnost vašeho žaludku, která jednoznačně ovlivňuje rychlost pozitivního efektu. Čím jste hladovější, tím rychleji začne tableta působit.

Samotný výrobce slibuje rychlý nástup účinku, což se projevilo v několika na sobě nezávislých recenzích i vyjádřeních mnoha uživatelů. Tento efekt je nepřímo zmíněn také v samotných instrukcích, ve kterých se dočtete, že stačí užívat pouze jednu tabletku přípravku Zerex Klasik hodinu před plánovaným pohlavním stykem. Při dodržení této lhůty byste neměli mít s nástupem žádného z prokázaných účinků žádný problém.

Libido

Měřit zvýšenou chuť na sex je poměrně komplikované. Často máte velkou chuť milovat se i bez nutnosti vzít si prášek. Nicméně kapsle obsahuje látky, zejména Kotvičník a Maca, které jsou známá afrodiziaka a zvyšují chuť na sex. A díky lepšímu prokrevení by jste erekce měli dosáhnout snadněji doslova několik sekund po stimulaci.

V našem testování jsme však na sobě zvýšení libida nepozorovali nebo jen mírně (možná jsme měli velká očekávání). Nicméně jeden tester zkoušel brát Zerex na denní bází a nadržený se cítil. Ke zvýšení libida jsou vhodnější prášky na dlouhodobé užití.

Zlepšení erekce se u mě po spolknutí pilulky Zerex Klasik projevilo přesně podle garance výrobce. Přírodní složení zafungovalo dost dobře, protože jsem tam dole cítil, že jsem k nadcházející akci rozhodně připravený. Lepší prokrvení se jednoznačně projevilo, ale zlepšení libida jsem si nijak nevšiml. Chuť k sexu jsem měl pořád stejnou jako předtím i bez Zerexu.

Oddálení ejakulace

S přípravkem na podporu erekce a sexuální výkonnosti vydržíte déle udržet , což se samozřejmě pozitivně projeví při sexu (a vaše žena větší výdrž jistě ocení).

Do jisté míry je tento efekt podpořen díky aminokyselinám obsažených v produktu Zerex Klasik. Hlavní podíl ovšem patří lepšímu prokrvení, na jehož základě jsou postaveny prakticky všechny účinky těchto pilulek na podporu erekce.

Přírodní látky vám sice zdelší výdrž, ovšem neočekávejte drastické prodloužení, kterého můžete dosáhnout za pomoci umělých přípravků.

Mírného zlepšení je ovšem dosaženo prakticky pokaždé, u každého muže.

To, že erekce se dostavila dost rychle a trvala déle, jsem ocenil já i moje partnerka. Díky lepšímu prokrvení jsem byl schopen souložit mnohem déle bez toho, aby moje erekce a výkonnost opadla. Pokaždé, když jsem si dal pilulku Zerex Klasik, jsme si mohli užívat o něco déle, takže jsem mohl svou přítelkyni daleko lépe uspokojit. A to se jí opravdu líbilo!

Delší a hrubší penis

Zvětšení penisu, jeho délky je tenký led pro každý přípravek a seriózní výrobci jej nezmiňují. Neboť se účinky jakéhokoliv produktu na podporu erekce projevují na penisu každého muže odlišným způsobem.

Lepší prokrvení penisu může mít za následek jeho lehké zvětšení v délce i tloušťce, ovšem drastický nárůst rozměrů se opravdu očekávat nedá.

Délkové zvětšení je vlivem tablet nepatrné a nepočítejte s ním. Zvětšíní tloušťky ale někteří muži pozorovat mohou. Platí to spíše u tablet užíváných dlouhodobě, nicméně i u Zerex Klasik jsme zhrubnutí evidovali. Ale opravdu jen málo, max do 1 cm na obvodu (lepších výsledků ve velikosti penisu dosáhnete s tabletami Zerex Ultragold ).

Větší penis bude příjemnější nejen pro vás ohledně zvětšení stimulační zóny, ale také pro vaši partnerku, která bude při sexu uspokojována daleko intenzivněji.

Pilulky Zerex Klasik negarantují zvětšení penisu, to se u mě ale při užívání těchto tabletek na podporu erekce neprojevilo. Ani při opakovaném užívání jsem zvětšení penisu nepozoroval, což mě tak trošku zklamalo. Co mě ovšem potěšilo, bylo zvětšení žil na pohlavním orgánu, díky čemuž jsem cítil daleko intenzivnější uspokojení a stimulaci. To vyhovovalo i mojí partnerce, která byla při pohlavním styku daleko lépe drážděna a snadněji tak dosáhla orgasmu.

Rychlý nástup účinku

Zerex Klasik se vyznačuje rychlým nástupem účinku, neboť je určený pro okamžitou podporu erekce pár desítek minut před pohlavním stykem.

Samotná rychlost nástupu je ovšem závislá na sytosti vašeho žaludku. Jestliže budete téměř na lačno, může se pozitivní efekt tohoto přípravku na zkvalitnění erekce projevit i do 45 minut.

Nedá se ovšem souhlasit s tvrzením, že by jeho účinek přetrvával celých 36 hodin (informace uvedena v několika cizích recenzích). Gramáž tablety je docela malá, a proto se do ní mnoho podpůrných látek nevejde a tělo je tak relativně rychle vyloučí.

Pozorovali jsme na sobě zvýšenou chuť k sexu zhruba 5-10 hodin. Když se ráno brzo vzbudíte, ještě jedno číslo pod vlivem Zerex stihnete.

Zerex Klasik jsem si pořídil hlavně kvůli jeho rychlému nástupu účinku a musím říct, že mě v tomto směru nezklamal. Dával jsem si ho vždy přibližně hodinu před plánovaným pohlavním stykem, a do té doby se většina jeho pozitivních efektů dostavila v plné intenzitě, takže jsem byl na sex absolutně připraven.

Zlepšení duševní pohody

Některé recenze uvadí, že Zerex Klasik dokáže podpořit duševní pohodu a navodit příjemný stav vaší mysli.

Kapsle ale nejsou žádné sedativum či opiát, proto se u drtivé většinu mužů tento účinek neprojevil. Jediné, co byste mohli pozorovat je zvýšená chuť na pohlavní styk, ovšem i tento příslib je poněkud rozporuplný a nemusí se splnit každému.

Nedá se totiž přesně vysledovat, zda došlo k jeho naplnění, či nikoliv.

Že se nedostavilo zlepšení duševní pohody pro mě nebylo zase tak velkým zklamáním, protože jsem od přípravku Zerex Klasik nic podobného neočekával. Nedokážu ani posoudit zvýšení hladiny testosteronu, protože fakt nevím, jak bych měl tento efekt pozorovat.

Testosteron

Přípravek obsahuje látky, které podporují tvorbu testosteronu (zejména Kotvičník).

Problém však je v nepravidelnosti užívání. Sex máme obvykle dvakrát třikrát týdně a pokud bereme tablety pouze před sexem, tak to na viditelné zvýšení testosteronu nestačí.

Pokud chcete zvýšit i hladinu testosteronu (vhodné když chcete třeba počít dítě), šáhněte raději po tabletkách, které se berou každý den.

Kde se přípravek Zerex Klasik vyrábí?

Výrobcem přípravku na okamžité zkvalitnění erekce je známá slovenská společnost Activ Live, která na českém a slovenském trhu působí již velmi dlouho. Proto ji tuzemští muži dobře znají a nebojí se vyzkoušet její produkty.

Zerex Klasik je oblíbený zejména díky svému přírodnímu složení, jehož všechny složky jsou veřejně dostupné na webu nebo příbalovém létáku.

Výrobek je označen štítkem Made in USA, pod kterým ovšem nehledejte žádným marketingový tah, ale pouze strohou povinnost uvést místo výroby.

Zerex Klasik neohromuje muže všech kategorií pouze přírodním složením, ale také nejrůznějšími certifikáty. Ty garantují účinnost přírodních látek, neboť zkoušky probíhají přímo v praxi.

Jako jedny z mála produktů jsou tyto pilulky na podporu erekce odzkoušeny také v laboratorních podmínkách, takže výrobce přesně ví, jak budou v reálném životě působit. Certifikát vám tedy stoprocentně garantuje, že v jedné pilulce dostanete složení přesně podle deklarace samotného výrobce Activ Live.

Nemusíte se tedy bát. U zdravého muže se středními problémy by měl Zerex Klasik dobře zafungovat. Samozřejmě nesmíte mít chronické potíže s erekcí. Prášky vám rozhodně nepomohou, pokud je penis neztopořivý a ani trošku netvrdne při běžné stimulaci. V takovém případě pomůže již jen návštěva lékaře specialisty, který rozhodne o dalším léčebném postupu. Více viz. náš článek metody podpory erekce .

Kde koupit za nejlepší cenu?
Eshop prodejceCena
zerex.cz60 Kč / před sexem

Zerex Klasik složení

Tabletky na podporu erekce Zerex Klasik disponují stoprocentně přírodním složením, což je jejich hlavním lákadlem.

Celkově jsou tyto pilulky tvořeny extraktem z několika prospěšných bylin, takže jsou tělu šetrnou cestou získány všechny prospěšné látky. Takové složení je daleko zdravotně bezpečnější než to vytvořené v umělém prostředí vědecké laboratoře.

Schéma složení přípravku
Schéma složení přípravku

Tou nejdůležitější účinnou látkou je nepochybně kotvičník zemní, který podporuje zejména sexuální touhu a celkový výkon, který jako muž můžete při postelových hrátkách předvést. Mimo to dokáže zvyšovat i hladinu pohlavního hormonu v krvi, což se pozitivně projeví na zlepšení nástupu a délky vaší erekce.

Kotvičník zemní využívají i profesionální sportovci, protože dokáže rapidně zvyšovat hladinu testosteronu v mužském těle, což se pozitivně projevuje na jejich fyzických výkonech. V kombinaci s dalšími povzbuzujícími látkami dokážou zvýšit nejenom množství pohlavních hormonů v krvi, ale také podpořit růst svalové hmoty nebo zvětšení síly. Využívá se ovšem i v tradiční čínské medicíně, neboť tato rostlina pochází právě z oblasti Japonska, Číny a Indie.

Druhou významnou látkou je takzvaná Maca peruánská, která má obrovský vliv na sexuální aktivitu, neboť pomáhá k jejímu udržování, a dokonce i navyšování. Svými pozitivními účinky na erekci je tato rostlina známá více než 6 tisíc let, a proto ji hojně využívali již staří Inkové.

I když svým vzhledem připomíná českou ředkvičku, disponuje daleko lepšími pozitivními efekty. Dokáže totiž podpořit chuť na sex, stimulovat mužské libido a ovlivňovat i erekci.

Některé druhy mají skvělý vliv na zpomalování zvětšování prostaty nebo dokáží snížit hladinu cukru v krvi. Původem jihoamerická bylina má tak celou řadu využití, a proto nesmí v přípravku na zkvalitnění erekce chybět.

Třetí významnou látkou je aminokyselina L-arginin. Jeho přítomnost zlepšuje průtok krve a tedy prokrvování topořivých tělísek. Prokrvení tělísek přímo ovliňuje míru tvrdosti a délky erekce.

V menším množství pak obsahuje L-citrulin (prokrvení cév), L-lysin (délka ztopoření) a extrakt ze semen kakovníku (obsahuje kofein).

Zerex Klasik dávkování

Přípravek na podporu erekce Zerex Klasik je svým dávkováním od ostatních produktů značky Zerex poněkud odlišný.

Na rozdíl od nich se totiž neužívá dlouhodobě, ale je určen přímo na okamžitou podporu sexuální výkonnosti. Tomu je pochopitelně přizpůsobeno jak prodávané balení, tak i doporučené denní dávkování.

V případě, že chcete svou erekci zlepšit, užijte jednu pilulku přibližně 60 minut před samotným pohlavním stykem. Tato lhůta by měla dát účinným látkám dostatečné množství času, aby začaly účinkovat.

Rychlost nástupu pozitivních efektů závisí na sytosti vašeho žaludku, neboť se po zapití musí tabletka na podporu erekce v žaludku rozpustit, a až poté začne kotvičník společně s macou účinkovat.

Při užívání tohoto produktu na podporu erekce si dejte pozor na alkohol, s nímž se Zerex Klasik příliš nekamarádí. Jestliže plánujete romantický večer s následným vášnivým sexem, jistě si neodpustíte skleničku na posilnění. Alkohol však dilatuje cévy, což by v pozdějších fázích večera mohlo znamenat nepříjemné komplikace.

Sice ve svých myšlenkách budete odvážní a odhodlaní předvést to nejlepší ze svého sexuální umění, avšak kvůli dilatačnímu účinku se cévy v penisu neuzavřou a tím pádem nemůže krev zůstat v topořících tělískách. Podpůrné pilulky Zerex Klasik tak nebudou mít požadovaný efekt.

Maximální denní dávka přípravku Zerex Klasik jsou dvě tabletky za den.

Jedno prodejní balení obsahuje 12 pilulek, takže máte dostatečnou zásobu na 12 pohlavních styků. Při každém užití zapijte tabletku dostatečným množstvím vody a rozhodně nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Pro lepší účinek doporučujeme nekombinovat pilulky s alkoholem a dodržovat zdravý životní styl. I tak je rychlost nástupu účinku závislá nejen na sytosti vašeho žaludku, ale také na fyzickém a zdravotním stavu.

Riziko nežádoucích účinků Zerex Klasik

Jelikož je Zerex Klasik stoprocentně přírodním produktem, neměly by se u vás projevit jakékoliv nežádoucí účinky.

Pokud tedy nepřekročíte doporučené denní dávkování, nebudou vám hrozit žádné nepříjemné efekty, které by znepříjemnily váš sexuální život. Naprostá absence vedlejších účinků byla vždy silnou stránkou všech přípravků Zerex, a výrobek na okamžitou podporu erekce Klasik není žádnou výjimkou.

Tradičně se pilulky na podporu erekce nedoporučují lidem s alergií na některou z přírodních látek nebo lidem s kardiovaskulárními onemocněními. Jestliže do této skupiny spadáte, a přesto chcete svou výkonnost při postelových hrátkách zlepšit, konzultujte nejprve celou záležitost se svým lékařem. Ten jediný vám totiž může dát případné svolení k užívání konkrétního přípravku, s jehož pomocí budete v posteli řádit stejně jako za mladých let.

Pokud se u vás po požití tabletky objeví náhlé bolesti na hrudi, okamžitě volejte lékaře, neboť by se mohlo jednat o projev skryté srdeční poruchy.

Samotný výrobce ovšem upozorňuje i na poruchy vidění nebo závratě, což byste od přípravku na podporu erekce asi nečekali. Z prevence před tímto efektem tedy užívejte Zerex Klasik pouze v domácím prostředí, a po jeho spolknutí rozhodně nesedejte za volant, ani neobsluhujte jakékoliv stroje.

Poruchy vidění a závratě, případně nevolnost jsou typické negativní vlivy funkčních chemických léků na erekci (typu Viagra). To, že výrobce na tyto možné problémy upozoroňuje, možná dokazuje přítomnost některé z podpurných chemických účinných látek v Zerexu. Jiní výrobci přírodních tablet totiž na toto u svých produktů neupozorňují.

U některých mužů se mohou objevovat i drobné zažívací potíže, ovšem nemělo by se jednat o nic dramatického.

Při našem testovaní jsme jediný mírně negativní vliv pocítili již zmíněné “bušení v hlavně”. Nejde ale o nijak omezující problém.

Zerex Klasik cena

Pilulky na okamžitou podporu erekce Zerex Klasik disponují téměř zaručenými účinky, díky čemuž jsou oblíbené u velké většiny mužů hledajících oporu v přírodních přípravcích.

Trochu nevýhodou je jejich ekonomická výhodnost, kdy jako jeden z mála takovýchto produktů nenabízí větší balení. Můžete si jej totiž pořídit pouze v jedné variantě balíčku, ve kterém se nachází 12 jednotlivých tabletek, jež vám teoreticky vystačí na 12 souloží. Pak už jen zvolíte počet balení.

K dispozici není ani slevový kupon, který u konkurenčních produktů dostanete za objednání více balení najednou.

Kde koupit za nejlepší cenu?
Eshop prodejceCena
zerex.cz60 Kč / před sexem

Doručení balíčku Zerex Klasik je stoprocentně diskrétní, a proto se nemusíte obávat trapných situací při přebírání zásilky.

Produkt k vám dorazí v bílé obálce nebo balíčku bez jakýchkoliv křiklavých reklam či sloganů, takže nikdo nepovolaný nebude vědět, co jste si objednali.

Fyzické dodání produktu Zerex Klasik až k vám domů je realizováno za pomoci služeb České pošty nebo kurýra PPL. Můžete si tedy vybrat, zda chcete zvolit levnější variantu s delší dodací lhůtou či takříkajíc expresní doručení zpoplatněné sazbou 110 korun. Jde však o standartní cenu PPL.

Cenové porovnání Zerex Klasik s několika hlavními konkurenty:


BaleníPočet kapslíCena baleníCena za jeden sex
Erexan15 ks720 Kč48 Kč
Proerecta Klasik12 ks599 Kč50 Kč
Zerex Klasik12 ks720 Kč60 Kč
Clavin20 ks900 Kč180 Kč

Jak si můžete všimnout z tabulky porovnání, tak se všechny výrobky vyznačují malým počtem tabletek. Všechny do jednoho jsou totiž určeny na okamžitou podporu erekce těsně před pohlavním stykem. Balení nejsou vhodné pro každodenní užívání.

Od toho se odvíjí i cena za jednu tabletku, která je oproti dlouhodoběji užívaným produktům o něco vyšší. Sami výrobci ovšem počítají s tím, že takováto malá balení si zakoupí pouze muži, jež se chtějí posílit vždy před konkrétním pohlavním stykem.

U Zerex Klasik se cena za jedno použití pohybuje na hranici 60 korun, což za jednorázovou podporu erekce, prokrvení a zlepšení libida je celkem dobrá cena. Vzhledem k síle prášku. U konkurenčních produktů jsou ceny víceméně obdobné.

Zerex Klasik je na trhu již přes 7 let, ale stále se mezi tuzemskými muži nachází mnoho těch, kteří jej ještě nevyzkoušeli. Společnost **Zerex tedy nově nabízí garanci vrácení peněz za každé neotevřené balení**. Jestliže se tedy bojíte selhání, pak nemusíte mít vůbec žádné obavy, neboť v případě jakýchkoliv pochybností **můžete celý neotevřený balíček pohodlně vrátit**. Peníze vám budou v případě nespokojenosti vráceny obratem na váš bankovní účet.

Kde se dá Zerex Klasik pořídit?

Přípravek na podporu erekce Zerex Klasik je stoprocentně přírodní, a proto je možný jeho volný prodej bez lékařského předpisu. Jestliže byste jej však vyrazili shánět například do obyčejné lékárny nebo do drogerie, nepořídili byste.

V České republice se nenachází jediný kamenný obchod, který by tyto pilulky na zkvalitnění erekce nabízel, samozřejmě vyjma oficiálního e-shopu. Společnost Zerex totiž uplatňuje stejnou strategii u všech svých produktů, neboť jsou nabízeny pouze výhradním dodavatelem v oficiálním internetovém obchodě.

Některé z vás by to asi mohlo mrzet, avšak v celkovém kontextu se jedná o obrovskou výhodu.

Oficiální stránky zerex.cz
Oficiální stránky zerex.cz

Většina z vás má jistě přístup k internetu, a proto pro vás nebude objednání Zerex Klasik žádným problémem. Online nákup je navíc vhodný i pro ty klienty, kteří se za své problémy stydí a nemohou tak komunikovat s proškolenou lékárnicí nebo pracovníkem v drogerii. Při nákupu přes internet stačí během pár minut vyplnit formulář a dodání produktu na podporu erekce nebude už nic stát v cestě.

Jestliže si tedy chcete výrobek Zerex Klasik pořídit, pak navštivte oficiální stránky společnosti Zerex, kde se o nákupu dozvíte vše potřebné.

Máte navíc stoprocentní jistotu, že dostanete vámi požadované pilulky na podporu erekce i ztopoření, a navíc nenaletíte šmejdům. Jedná se totiž o jedinou prověřenou a oficiální stránku, kde si produkty společnosti Zerex můžete pořídit.

Kde koupit za nejlepší cenu?
Eshop prodejceCena
zerex.cz60 Kč / před sexem

Nikde jinde se do nákupu tabletek na podporu erekce Zerex Klasik nepouštějte, neboť půjde s velkou pravděpodobností o podvod.

Zerex Klasik diskuze

Oficiální stránka společnosti Zerex uvádí, že tablety Zerex Klasik vyzkoušelo na českém trhu více než 80 tisíc uživatelů.

Z nich bylo téměř 80 procent klientů s pozitivními efekty a účinky tohoto produktu naprosto spokojeno.

Takovému číslu samozřejmě můžete, ale i nemusíte věřit. Nejde však o klamavou reklamu a nepodložené údaje, neboť si takto renomovaná společnost nemůže dovolit praktiky nekalé eliminace konkurence.

Stačí se podívat do některých diskuzí, kde se uživatelé přou, který přípravek jim pomohl a který ne. V diskuzi o Zerexu se zákazníci vyjadřuji hlavně pozitivně (splnil očekávání) nebo neutrálně (tedy pomohl, ale méně než čekali). Při koupi raději nemějte přehnané očekávání a budete spokojeni.

Tablety Zerex Klasik si pochvalují zejména mladší muži a muži ve středním věku pro které je hlavně určen.

Starší muži často Klasik kombinují s jiným dlouhodobým produktem na podporu erekce, aby byl celkový přírodní účinek ještě umocněn. Spousta uživatelů se na Zerex Klasik obrací i v okamžiku, kdy byli zklamaní konkurenčními výrobky na okamžitou podporu erekce.

Společnost Zerex je dlouhodobě na špici, a proto máte téměř stoprocentní jistotu, že u vás tyto pilulky zaberou.

Na internetu najdete dost recenzí i zkušeností zákazníků. Hodně z nich je i negativních. Bohužel tabletky bez předpisu nemohou pomoci každému. Pro muže s pokročilým stádiem erektilní disfunkce tento typ přírodních tablet vhodný není. Přesto je zkouší a když pak nezaberou, píší po internetu negativní recenze.

My jsme s tabletami byli při testování velmi spokojeni. Ze skupiny volně dostupných léků na erekci se jedná o nejsilnější tablety. Přestože ve srovnání upřednostňujeme Proerecta, které jsou výrazně levnější při koupi akčního balíčků, tak Zerex nám vyšel jako silnější

Jaký je tedy závěr?

Byli jsme spokojeni a příjemně překvapeni. Stejně jako u ostatních produktů značky Zerex nebyly pozorovány žádné nežádoucí účinky, za což vděčíme stoprocentně přírodnímu složení. Pozitivně hodnotíme i schopnost dosáhnutí slibovaných účinků (zlepšení erekce) a pozitivních efektů (zvýšená energie, delší sex), kde Zerex Klasik rozhodně boduje.

Ne všechna očekávání byla dodržena, avšak u těch hlavních došlo k více než uspokojivému naplnění. Po požití jedné tabletky před pohlavním stykem se totiž erekce jednoznačně zlepšila, což se následně projevilo daleko větší výkonností při sexu.

Mimo podpory erekce však žádné další a vedlejší efekty nepřinesl (libido, větší penis, lepší imunita), ale to se při jeho specializaci právě na erekci a zlepšení prokrvení asi nedalo očekávat.

Zerex Klasik vám pomůže pouze v případě, že chcete zapracovat na své okamžité sexuální výkonnosti. Nejedná se totiž o dlouhodobě působící produkt, ale o tabletku poslední záchrany, díky které budete moci při sexu podávat výkony jako dvacetiletý mladík.

Vaš penis bude rychleji ztopořen, tvrdší a určitě i déle vydržíte (tzv. oddálení předčasné ejakulace). Nic dalšího ovšem od tohoto produktu na podporu erekce neočekávejte.

Slibované účinky na zvýšení libida a hladiny testosteronu se nedají moc dobře hodnotit. Neexistuje jednoduchá objektivní metoda jejího zhodnocení.

Někteří muži uvádějí, že po užití jedné tabletky měli na sex daleko větší chuť, ovšem můžeme se pouze dohadovat, jakou zásluhu na tom měly právě zmíněné pilulky.

Zerex Klasik si totiž budete brát právě v případě, že chcete mít sex a chcete své partnerce dokázat, že stále máte na to ji řádně uspokojit. V takovém okamžiku na pohlavní styk myslí drtivá většina mužů, a proto se nedá účinek posílení libida a zvýšení hladiny testosteronu dost dobře prokázat.

Hlavní důvody, proč si Zerex Klasik pořídit:

  • stoprocentně přírodní složení a žádné nežádoucí účinky
  • nástup účinku do 60 minut
  • fungoval nám nejlépe ze všech testovaných přípravků
  • volně prodejný v oficiálním e-shopu Zerex
  • záruka vrácení peněz, pokud by vám pilulky nefungovaly

Přípravek na okamžitou podporu erekce Zerex Klasik patří ve svém zaměření ke špičce. Pokud si jej ovšem nevyzkoušíte na vlastní kůži, nebudete jeho přírodnímu složení důvěřovat.

Tyto pilulky dokážou během jedné hodiny vyrázně zkvalitnit a prodloužit vaši erekci, díky čemuž dokážete uspokojit i o mnoho let mladší partnerku. Pokud tedy patříte do skupiny mužů, kteří potřebují okamžitou podporu erekce a sexuální výkonnosti, pak sáhněte po výrobku Zerex Klasik.

Čeká vás prvotřídní zážitek a nulové vedlejší účinky Nákupu rozhodně nebudete litovat.

Kde koupit za nejlepší cenu?
Eshop prodejceCena
zerex.cz60 Kč / před sexem