Vibratory.org Sexuální zdraví Nejlepší tablety na erekci - srovnání a recenze

Nejlepší tablety na erekci - srovnání a recenze 2024

aktualizováno květen 2024
tablety-na-erekci.jpg
Testování volně dostupným prášků na erekci byl pro náš tým výzvou. Protože testujeme pravidelně erotické pomůcky a problémy se ztopořením nemáme, museli jsme oslovit muže s problémy s erekcí, kteří byli ochotni testování postoupit. Navíc jsme chtěli věkové rozpětí 25 – 65 let. A našli jsme hned šest dobrovolníků. Na českém trhu je asi 15 hlavních druhů prášků bez lékařského předpisu. Načetli jsme na sto recenzí na internetu a vybrali šest hlavních značek. Testování probíhalo skoro celý rok, protože každý z našich šesti testerů vyzkoušel 3-4 druhy po několik měsíců. Z testovaných tablet jednoznačně nejlépe dopadly Proerecta, Zerex a Erexan. Používají se jednorázově před sexem. U starších mužů se naopak osvědčil hlavně Proerecta Long, Zerex Ultragold a E-rex 24, které se užívají dlouhodobě po několik měsíců.

TOP 2024

Nejlepší kapsle na dlouhodobou podporu erekce a testosteronu
Proerecta Long
TOP produkt
cena od 530 Kč / měsíční dávka
Výhody: Ověřený funkční přípravek na podporu erekce a tvorby testosteronu s dlouhodobým účinkem. Vhodný zejména pro starší muže nad 45 let. Účinky se projeví již po prvním týdnu (tvrdší erekce, vyšší testosteron, více energie, zvětšení penisu a delší sexuální výdrž).
Dávkování: 2 kapsle denně. Pro optimální účinek užívejte jednu tabletu ráno a druhou večer, nejlépe se zapitím dostatečným množstvím vody. Nástup účinku přichází zhruba po jednom týdnu. Rozhodně nekombinujte s alkoholem.
85% mužům účinkuje
tvrdost erekce: 4/5
trvání účinku: 5/5
nástup: 2-3 týdny
větší penis: (0-2 cm)
delší sex:
testosteron:
vedlejší účinky:
Diskrétní a rychlé dodání pilulek na mou slabší erekci. Již po prvním týdnu jsem cítil účinky, které se projevily větším prokrvením i intenzivnější ejakulací. Taky mám větší chuť na sex a penis se rychleji postaví.
Přesvědčte se sami
Nejlepší tablety na okamžitou podporu erekce s výhodným balením 2+1
Proerecta Klasik
TOP cena
cena od 30 Kč / před sexem
Výhody: Opravdu fungující přípravek na impotenci. Stačí vzít 60 minut před stykem. Vyvážená silná kombinace výtažků bylin a přírodních aminokyselin. Zvyšuje chuť na sex, prodlužuje sexuální výdrž, podporuje tvorbu spermií a testosteronu.
Dávkování: 1 – 2 kapsle před sexem. Při velmi slabé erekci zkuste 2 prášky. Tvrdnutí přichází do 60 minut. Nekombinujte s alkoholem.
80% mužům účinkuje
tvrdost erekce: 5/5
trvání účinku: 4/5
nástup: do 60 min
větší penis:
delší sex:
testosteron:
vedlejší účinky:
Jednoduchý nákupní proces a balíček doručen do druhého dne. Libí se mi úsporná malá krabička, vejde se do kapsy. Už po požití jediné kapsle jsem cítil šimrání v penisu, které je příznakem prokrvování a lepší erekce.
Přesvědčte se sami
Nejprodávanější přípravek na testosteron a erekci v jednom
Zerex Ultragold
testosteron + erekce
cena od 800 Kč / měsíční dávka
Výhody: Super mix bylin, minerálů a aminokyselin pro zvyšení množství testosteronu v těle a zlepšení sexuálního výkonu. Obsahuje vitamín C pro předcházení nachlazení a chřipky. Ideální preparát hlavně pro starší muže +50 let, pro dlouhodobé užívání.
Dávkování: každý den berete kapsle - jednu ráno, jednu večer. Nezapíjet alkoholem. Výsledky se dostaví obvykle za 2-3 týdny a pak je doporučeno brát další 2 měsíce.
75% mužům účinkuje
tvrdost erekce: 4/5
trvání účinku: 5/5
nástup: za 3-4 týdny
větší penis: (0-1 cm)
delší sex:
testosteron:
vedlejší účinky:
Cítil jsem se slabý jak moucha, v posteli nic moc a ke všemu částé rýmy. Proto jsem zvolil Zerex Ultragold, který je kompromisem na zvýšení testosteronu a zároveň zlepšení v sexu.
Přesvědčte se sami
Tvrdá erekce do 30 minut za skvělou cenu
Erexan
cena od 44 Kč / před sexem
Výhody: Otestován a funguje většině testujícím mužům. Kromě silnější erekce dodává látky ke zvýšení imunity, zdelší pohlavní styk a zvyšuje chuť na sex. Bez vedlejších účinků.
Dávkování: 1 – 2 kapsle před sexem. Tvrdnutí přichází do 30 minut. Nejdříve zkuste brát 1 prášek, pokud chcete silnější efekt, tak 2.
75% mužům účinkuje
tvrdost erekce: 4/5
trvání účinku: 4/5
nástup: do 30 min
větší penis:
delší sex:
testosteron:
vedlejší účinky:
Taková zlatá střední cesta. Skvělý přípravek za nízkou cenu. Nemusíte brát pořád. Stačí vzít pár minut před sexem. Pomohl vytvrdnout téměř všem testerům.
Přesvědčte se sami
Tablety na dlouhodobé úžívání hlavně pro muže nad padesát
Erex24
dlouhodobé užívání
cena od od 510 Kč / měsíční dávka
Výhody: Super levný přípravek pro dlouhodobé používání. Ideální hlavně pro pány nad +50 let.
Dávkování: 1 tableta denně. Nejlépe ráno před jídlem. Dobře zapít. Po dvou měsících můžete dávkování změnit na 1 tabletu za 3-4 dny.
70% mužům účinkuje
tvrdost erekce: 3/5
trvání účinku: 4/5
nástup: dlouhodobý účinek
větší penis: (0-1 cm)
delší sex:
testosteron:
vedlejší účinky:
Přípravek známý hlavně ve světě. Dlouhodobě opravdu pomáhá. Penis se zvětší i o několik cm. Když nepomůže, můžete zbytek tablet vrátit.
Přesvědčte se sami
Nejprodávanější erekční tablety oblíbené v mnoha zemích
Zerex Klasik
známá značka
cena od 60 Kč / před sexem
Výhody: Prodává se již spousty let. Fungoval všem našim testerům. Zlepšuje erekci a zvyšuje chuť na sex. 100% přírodních produkt bez vedlejších účinků. Silné prokrvení penisu – mírné zvětšení obvodu.
Dávkování: 1 – 2 kapsle před sexem. Tvrdnutí přichází do 60 minut. Nekombinujte s alkoholem.
70% mužům účinkuje
tvrdost erekce: 4/5
trvání účinku: 4/5
nástup: do 60 min
větší penis: (0-1 cm)
delší sex:
testosteron:
vedlejší účinky:
Trošku dražší, ale účinky jsou srovnatelné z Erexanem či Proerecta. Pomohl mě všem našim testerům s tvrdší erekcí i delší sexuální výdrží. Navíc se některým i mírně zvětšil penis. Možnost silnější verze Extra Long.
Přesvědčte se sami
EJoy
cena od od 900 Kč / měsíční dávka
Výhody: Kvalitní tabletky s dlouhodobým vlivem, vhodné zejména pro starší muže. Pomáhají jen při dlouhodobém užívání. Krom erekce zlepšují funkci prostaty, zvyšují chuť na sex a prodlužují pohlavní styk.
Dávkování: 2 tablety denně. Ráno a večer po jídle. Nepoužívat při srdečních problémech. Doporučujeme brát 2-3 měsíce.
65% mužům účinkuje
tvrdost erekce: 3/5
trvání účinku: 4/5
nástup: dlouhodobé užívání
větší penis:
delší sex:
testosteron:
vedlejší účinky:
Trošku dražší (proto půl hvězdy dolů), ale účinky jsou srovnatelné z Erexanem. Pomohl všem našim testerům. Navíc se některým i zvětšil penis
Přesvědčte se sami
Clavin
cena od 140 Kč / před sexem
Výhody: Tabletky z televizní reklamy. Velmi vysoká cena. Zvyšuje prokrvení penisu. Účinná složka Clavertine 21 – směs látek.
Dávkování: 4 kapsle před sexem. Tvrdnutí přichází do 120 minut. Nekombinujte s alkoholem.
65% mužům účinkuje
tvrdost erekce: 3/5
trvání účinku: 3/5
nástup: do 120 min
větší penis:
delší sex:
testosteron:
vedlejší účinky:
Asi nejznámější léky na erekci, bohužel náš test ukázal nejhorší výsledek. Tablety jsou velmi drahé (někdo musí zaplatit tu televizní reklamu).
Přesvědčte se sami
Autor recenze:
Jan Malina,
Poslední úpravy:
květen 2024

Tablety na erekci bez lékařského předpisu jsou oblíbeným řešením na lehké a středně těžké problémy se ztopořením penisu. Problémová erekce (nebo tzv. impotence) trápí až 50% mužů v různé intenzitě. Na trhu je mnoho přípravků, které mohou pomoci.

Obecně přípravky na erekci dělíme na dvě hlavní skupiny:

Erektilní dysfunkce je nemoc.

Léky na recept však mají mnoho vedlejších účinků (bolest hlavy, nevolnost, nechutenství a další) . Obsahují umělé vyrobné účinné látky, které silně zlepšují prokrvení penisu a tím i tvrdší a jistější erekci.

 • Přípravky na erekci bez předpisu jsou volně dostupné a bez nežádoucích vedlejších účinků. Z hlediska zákona jsou to potravinové doplňky (musí být řádně registrované) obohacené o přírodní aktivní látky, které podporují prokrvení pohlavního údu. Jsou zcela přírodní a obsaují komplex bylin, aminokyselin, vitamínů a minerálů. Nejlepší doplňky stravy na erekci vám představíme právě v této srovnávací recenzi.

  Dělíme je na:

  Prášky na rychlou erekci - užíváme jednorázově zhruba jednu hodinu před sexem. Kapsle a tablety mají vyšší gramáž jednotlivých složek. Zlepší hlavně erekci, velikost penisu a sexuální výdrž.

  Prášky na dlouhodobé užívání - užíváme každý den několik měsíců (až do zlepšení), pak snížíme dávku nebo přerušíme užívání. Jsou vhodné zejméně pro starší muže (cca od 40 let). Podporují kompletně sexuální zdraví - erekce, testosteron, chuť na sex, výdrž, velikost penisu, kvalita spermatu a energie.

Doporučujeme všem užívat hlavně dlouhodobé kapsle na erekci, protože aktivní látky přijímáte každý den (tedy celková gramáž dodaných látek je vyšší) a mají vyšší účinnost (větší pravděpodobnost že vám zaberou).

Kromě léků a doplňků stravy existuje mnoho dalších metod na podporu erekce. Pokud vás zajímá kompletní přehled metod na zlepšení erekci podívejte se na tento náš článek.

V tabulce výše jsme shrnuli výsledky našeho testování. Pro mladší muže doporučujeme používat jednorázové tablety na impotenci pouze před sexuálním stykem (Proerecta, Zerex, Erexan). Pro pány nad 45+ let jsou vhodnější pilulky s dlouhodobým užíváním (Proerecta Long, Zerex Ultragold nebo E-rex24).

1# Proerecta Long Nejlepší kapsle na dlouhodobou podporu erekce a testosteronu

Potřebujete kvalitní prostředek na dlouhodobé zkvalitnění erekce a testosteronu? Pak vyzkoušejte pilulky Proerecta Long. Jedná se o český výrobek z řady značky Proerecta, určený pro dlouhodobé užívaní. Přípravek tvoří funkční směs minerálů, vitamínů a extraktů bylin.
Je určen zejména pro starší muže, cca od 45 let věku, pro celkové zlepšení sexuální výkonnosti a podpory tvorby testosteronu. Užívat jej však mohou muži každé věkové kategorie, sportovci, fyzicky pracující apod. K užívání není potřeba lékařský předpis.

TOP produkt
jak účinkuje:

Hlavním důvodem ke koupi přípravku Proerecta Long je samozřejmě podpora erekce. Tuto funkci splňují tablety velmi dobře a patří mezi nejlepší testované přípravky na erekci.

Nezapomeňte však, že jsou určeny výhradně pro dlouhodobější užívání a jejich účinek se tedy nedá pozorovat po první nebo druhé požité tabletce. Nejdůležitější je totiž pravidelnost a dlouhodobost užívání aspoň 3 měsíce.

Nástup erekce pod vlivem tablet se projevuje lehkým šimráním v penisu při jeho stimulaci a rychle narůstající vzrušení. Při dostatečné stimulaci přichází erekce téměř okamžitě, pilulky tedy i zvyšují vaši chuť na sex.

Většina testovaných mužů zaregistrovala také větší vydrž při sexuálním styku. Po ejakulaci není problém ani opakovaný sex. Díky dlouhodobému užívání jste na sex připraveni prakticky pořád.

Tyto pozitivní účinky můžete pozorovat již po prvním týdnu pravidelného užívání. Stejně jako u jiných dlouhodobých přípravků, po vysazení jejich vliv upadá přibližně po dvou týdnech. Po uplynutí této doby bohužel ani nezaznamenáte, že jste přípravky na zkvalitnění erekce někdy užívali. Dá se to ovšem pochopit, neboť bez přítomnosti speciálních látek nemá vaše vzrušení co podporovat. 85% mužům účinkuje | nástup: 2-3 týdny.

složení:

 • Maca peruánská: Maca peruánská, jinak také Řeřicha peruánská se podává hlavně jako afrodisiakum ke zvýšení plodnosti, potence a sexuální výkonnosti. Podporuje i přirozenou rovnováhu hormonů v těle. Zlepšuje fyzické i psychické zdraví organismu, prodlužuje život a stimuluje reprodukční schopnosti. Podporuje kvalitu spánku a zlepšuje odolnost vůči každodennímu stresu.
 • Extrakt z hroznových semen: Extrakt ze semen hroznů vinné révy obsahuje vysoké množství antioxidantů. Tzn. urychluje hojení ran, zlepšuje kvalitu a sílu kostí, zlepšuje činnost srdce a snižuje vysoký krevní tlak, zpomaluje stárnutí, prevence proti rakovině kůže léčí kandidózu. U starších mužů zlepšuje funkci mozku (paměť, koncentrace, řeč, orientace v protostoru, atd.) a pomáhá při léčbě cukrovky.
 • Aminokyselina L-Citrulin: L-Citrulin má vynikající účinky na prokrvení všech cév, zvláště pak v měkkých tkáních. Díky těmto vlastnostem se často objevuje v přípravcích na podporu erekce. Od začátku užívání totiž podporuje proces ztopoření a také erekci. Proto se používá při problémech s mužskou potencí, protože jsou její účinky prokázané několika výzkumy.
 • Zinek: Zinek se stará v těle o hormonální optimalizaci a také zlepšuje kvalitu spánku. Mimo to ovlivňuje činnost více než 200 enzymů. Do těla je dodáván ve formě citronanu zinečnatého. Snižuje aktivitu enzymu aromatázy, což je enzym zodpovědný za přeměnu testosteronu na estrogen. Denně byste měli přijmout alespoň 15 mg zinku.
 • Hořčík: Hořčík se nepřímo podílí na více než 400 metabolických reakcích v lidském těle, takže je zásadní i k tvorbě testosteronu. Zajišťuje optimální fungování nervové soustavy i syntézu DNA. Mimo to aktivuje kreatin, zlepšuje kvalitu spánku a také zvyšuje množství volného testosteronu. Výborným zdrojem je hořečnatý olej nebo glycinát hořečnatý.
 • Vitamín D3: Vitamin D3 je velice důležitý pro správné fungování imunitního systému. Zlepšuje také vstřebávání vápníku a podporuje činnost a regeneraci svalové soustavy. Významně také podporuje stav kostí a působí preventivně proti srdečním chorobám i rakovině. Dokáže zvýšit hladinu testosteronu až o 25 %.
 • Vitamínový premix: Směs vitamínů v menším množství, jež není nutno jednotlivě uvádět na etiketě. Jedná se o vitamín B (podporuje tvorbu červených krvinek), C (zvyšuje vaši zdravotní odolnost tvorbou bílých krvinek), E (tvorba pohlavních buněk a zlepšuje regeneraci buněk).

dávkovaní: Přípravek Proerecta Long se doporučuje užívat dvakrát denně po jedné tobolce, což představuje i maximální denní dávku. Tu byste rozhodně neměli překračovat. Nejoptimálnější je jedna pilulka ráno před snídaní a druhá navečer. Doporučujeme je dobře zapít vodou, aby se co nejrychleji dostaly na místo určení a mohly začít účinkovat.
Rozhodně přípravek Proerecta Long nezapíjejte alkoholem, to by znamenalo čistý hazard s vaším zdravím. První vliv tabletek pocítíte za 2-3 týdny. Pro maximální účinek na posílení erekce, testosteronu a imunity doporučujeme užívat minimálně 3 měsíce.

 Další informace o produktu Proerecta Long

2# Proerecta Klasik Nejlepší tablety na okamžitou podporu erekce s výhodným balením 2+1

Kvalitní postavení a tvrdost penisu slibují prášky na erekci Proerecta. Výrobce uvádí, zlepšení erekce, zvýšení sexuální chuti a obvykle i oddálení ejakulace (větší výdrž při sexu). Výrobek je řádně hlášen na ministerstvu zdravotnictví a splňuje i přísné standardy GMP (Good Manufacturing Practices - správná výrobní praxe).
Obsažené látky jsou ryze přírodní, formou výtažku ze známých rostlin pro boj s impotencí a zvyšující testoteron.

TOP cena
jak účinkuje:

Na internetu se nám podařilo dohledat hodně pozitivních uživatelských recenzí. Účinky potvrdila také jedna diskuze prášky na erekci. Naši testeři na sobě vypozorovali, že přípravek má více účinků na sexuální výkonnost.

Samozřejmě nejsilněji působí na podporu potence. Typické šimrání v penisu se zpravidla začalo projevovat mezi 30-50 minutou po požití 1 kapsle.

Navíc jsme pozorovali i větší chuť na sexuální hrátky. Také délka sexuálního styku se může prodloužit i na dvojnásobek!Díky silnému prokrvení můžete zpozorovat mírné zvětšení - zhrubnutí penisu, ale jen cca o 1 cm po obvodu.

Zvýšená chuť na sex by vám měla vydržet i po první ejakulaci a můžete si s klidem dát další číslo. A můžete si užít i ranní sex, protože sexuální apetit vám vydrží minimálně do rána.

Doporučujeme koupit super výhodné akční balení 2 + 1 zdarma (jednu krabičku máte zdarma). 80% mužům účinkuje | nástup: do 60 min.

složení:

 • Tribulus Terrestris: Česky Kotvičník zemní zvyšuje hladinu testosteronu a dalších pohlavních hormonů v lidském těle. Daleko větších účinků dosahuje s ostatními látkami, taktéž obsažených v těchto tabletkách. Je prospěšný zejména pro muže s nízkou hladinou testosteronu, neboť podporuje jak zvýšení pohlavních hormonů, tak i sexuální libido.
 • Ženšen pravý: Ženšen je využíván na podporu zdraví, energie a vitality. Tato rostlina totiž pomáhá k mimořádné odolnosti vůči mentálnímu i fyzickému stresu a pomáhá stimulovat libido. Ženšen bohužel není tak užitečný u mladých lidí, neboť má prokazatelné účinky pouze u mužů s malým počtem spermií.
 • Rozchodnice růžová: Rozchodnice růžová se běžně v přípravcích podporujících libido nevyskytuje, avšak má vynikající účinky na mentální i fyzické zdraví organismu. Stimuluje také nervový systém. Přispívá především ke snížení kortizolu, s nímž souvisí i masivní zvýšení hladiny testosteronu. Má pozitivní účinky na snížení únavy a stresu.
 • Guarana: Guarana (Paulinie nápojná) disponuje hned několika pozitivními účinky. Dokáže podstatným způsobem zvýšit sexuální apetit u mužů, a to díky lepšímu prokrvení pohlavní soustavy. Podporována je i stimulace a tvorba pohlavních hormonů, takže je možné daleko rychlejší dosažení erekce.
 • Aminokyselina L-Arginin: Tato látka zlepšuje průtok krve v těle a podporuje vylučování růstového hormonu z mužského těla. Mnohé výzkumy prokázaly, že má skvělé účinky na zlepšení erektilní dysfunkce a na prokrvení mužských pohlavních orgánů. Jde tedy o výtečný prostředek na zlepšení potence, neboť také podporuje tvorbu spermií a hladinu libida.
 • Koenzym Q10: Jako jedna z mála přírodních látek totiž dokáže podporovat kvalitu spermií. Mimo zlepšení jejich tvoření je změní v dokonale pohyblivé plavce, kteří mohou oplodnit vajíčko. Koenzym Q10 je také zásadní pro udržení zdravé hladiny testosteronu v těle, což podporuje nejen ztopoření, ale i sexuální výkonnost.
 • Aminokyselina L-Citrulin: L-Citrulin má vynikající účinky na prokrvení všech cév, zvláště pak v měkkých tkáních. Díky těmto vlastnostem se často objevuje v přípravcích na podporu erekce. Od začátku užívání totiž podporuje proces ztopoření a také erekci. Proto se používá při problémech s mužskou potencí, protože jsou její účinky prokázané několika výzkumy.

dávkovaní: Hodí se k jednorázovému užívání, nikoli dlouhodobému. Vemte si 1-2 tobolky 60 minut před sexuálním stykem (začněte nejdříve s jednou, dvě jedině pokud vám opakovaně 1 kapsle nezabere). Celkem můžete užít 2 pilulky během jednoho dne, ovšem ne více. Doporučuje se maximální denní dávku dodržovat, i když k předávkování by nemělo dojít ani při požití jejího dvojnásobku, tedy konzumaci až 4 tablet.
Obsahuje jen zdravotně nezávadné byliny a nemá žádné vedlejší účinky. Výhodou je, že tyto tablety mohou užívat i diabetici, pro které nejsou vhodné zdaleka všechny přípravky.

 Další informace o produktu Proerecta Klasik

3# Zerex Ultragold Nejprodávanější přípravek na testosteron a erekci v jednom

Zerex Ultragold je taktéž primárně určen na podporu erekce, avšak díky svému složení má pozitivní vliv i na zvýšení hladiny testosteronu. Příznivě tak podporuje sexuální život a vitalitu v každém věku, což jako muži jistě oceníte.
Samozřejmě, že s hladinou testosteronu bude souviset i schopnost reprodukce. Čím více totiž pohlavního hormonu v těle máte, tím větší je pravděpodobnost, že oplodníte svou partnerku.
Díky svému jedinečnému složení je určen jak pro postarší pány, tak muže v produktivním věku, kteří mají se svou partnerkou problémy s početím potomka. Zerex Ultragold tedy rapidně zvýší hladinu testosteronu ve vašem těle, což s sebou nese i další pozitivní efekty.

testosteron + erekce
jak účinkuje:

Zerex je značka sdružující tablety na erekci a podporu sexuálního zdraví. Typ Ultragold má však i vliv na zvýšení testosteronu v těle. Při testování jsme ale nepocítili tak výrazné změny v přívalu energie jako u specializovaných přpravků na testosteron.

Po několika týdnech se začnete cítit lépe, máte lepší náladu a víc chuti do života. Ale není to zas až tak výrazná změna. Na druhou stranu, připravte se na velké změny ve vaší sexualitě.

Zerex Ultragold funguje především na posilnění sexuálního zdraví (tvrdá erekce, výdrž v posteli, množství ejakulátu, chuť na sex). A v tomhle ohledu funguje fakt dobře.

První změny jsme pozorovali již za 2 týdny (ne že by vám pořád stál, ale chuť na ženu tam je..). A možná uvidíte i mírné zvětšení tloušťky penisu (do 1 cm). Kapsle je taky nabitá vitamínem C, což vám pomůže v boji proti nemocím z nachlazení.

Ultragold je ideálním řešením pro starší muže (řekněme od +50 let), kteří potřebují zvýšit testosteron a zároveň sexuální aktivitu. 75% mužům účinkuje | nástup: za 3-4 týdny.

složení:

 • Maca peruánská: Maca peruánská, jinak také Řeřicha peruánská se podává hlavně jako afrodisiakum ke zvýšení plodnosti, potence a sexuální výkonnosti. Podporuje i přirozenou rovnováhu hormonů v těle. Zlepšuje fyzické i psychické zdraví organismu, prodlužuje život a stimuluje reprodukční schopnosti. Podporuje kvalitu spánku a zlepšuje odolnost vůči každodennímu stresu.
 • Tribulus Terrestris: Česky Kotvičník zemní zvyšuje hladinu testosteronu a dalších pohlavních hormonů v lidském těle. Daleko větších účinků dosahuje s ostatními látkami, taktéž obsažených v těchto tabletkách. Je prospěšný zejména pro muže s nízkou hladinou testosteronu, neboť podporuje jak zvýšení pohlavních hormonů, tak i sexuální libido.
 • Schizandra čínská: Popínavá rostlina, využívají se listy a červené plody - kuličky. Obojí má vysoký obsah vitamínů C, A a E. Dále minerální látky jako železo, vápník, síra, sodík a draslík. Výtažky z Chizandry se používají jako prevence proti chorobám z nachlazení, bolesti hlavy, páteře a kloubů. Je to životabudič s podobným vlivem jako kofein.
 • Zinek: Zinek se stará v těle o hormonální optimalizaci a také zlepšuje kvalitu spánku. Mimo to ovlivňuje činnost více než 200 enzymů. Do těla je dodáván ve formě citronanu zinečnatého. Snižuje aktivitu enzymu aromatázy, což je enzym zodpovědný za přeměnu testosteronu na estrogen. Denně byste měli přijmout alespoň 15 mg zinku.
 • Vitamín B6: Vitamin B6 zlepšuje náladu a slouží k urychlení procesů uvnitř buněk. Navíc zvyšuje využitelnost zinku a hořčíku, čímž ještě podporuje účinky tohoto přípravku. Snižuje a mírní pocit únavy i vyčerpání. Přispívá také k normálnímu metabolismu aminokyselin přítomných ve všech buňkách v těle, bílkovin a glykogenu.
 • Vitamín B12: Vitamin B12 je zásadní pro tvorbu červených krvinek a pro správné fungování nervového systému. Podílí se také na metabolismu aminokyselin i jiných látek v těle. Je často vázán na živočišné bílkoviny, neboť si jej lidský organismus nedokáže sám vyrobit. Jeho nedostatkem jsou ohrožení především vegani a vegetariáni.

dávkovaní: Přípravek je určen pro dlouhodobé užívání. Pro správné účinky si dejte každý den dvě tablety, vždy jednu ráno a druhou večer. Toto doporučené dávkování nepřekračujte, ať nepřesáhnete doporučenou hodnotu denní dávky pro obsažené látky. Doba nástupu účinku je vesměs individuální. Každý z vás má odlišnou výchozí hladinu testosteronu, jinou zdravotní a psychickou kondici i věk. Průměrně je to však 3-4 týdny. Pro maximální užitek z přípravku, berte tablety aspoň 2 měsíce.
Přípravek Zerex Ultragold nepoužívejte v případě, že jste v nedávné době utrpěli mozkovou příhodu, srdeční infarkt nebo pokud máte nízký krevní tlak.

 Další informace o produktu Zerex Ultragold

4# Erexan Tvrdá erekce do 30 minut za skvělou cenu

Velmi silné ztopoření je příslibem přípravku na erekci Erexan. Samozřejmě je volně dostupný bez předpisu. Zvyšuje také chuť na sex a oddálí ejakulaci. Patří jednoznačně mezi nejlépe fungující prášky na erekci, které jsme ochutnali.
V nabídce jsou tři druhy, dle vaší potřeby. My jsme testovali základní modrý prášek Standard pro okamžitou podporu potence. Dále jsou v nabídce kapsle pro dlouhodobé podpoření a oddálení ejakulace.

jak účinkuje:

Erexan je produkt zaměřený výhradně na tvrdší erekci. Účinkuje na více jak 75% mužů. Erekce je skutečně silná a může být i následující ráno po požití kapsle.

Částečně přispívá i k delšímu sexu - někteří uživatelé uvadí, že vydrží až dvojnásobný čas soulože. Výraznější zvětšení penisu spíše nečekjte.

Díky vysokému podílu přírodních látek zvyšující hladinu testosteronu, vám kapsle zvýší i libido (sexuální touhu). Zvýšený testosteron vám dodá více energie a snižuje ukládání tuků. 75% mužům účinkuje | nástup: do 30 min.

složení:

 • Maca peruánská: Maca peruánská, jinak také Řeřicha peruánská se podává hlavně jako afrodisiakum ke zvýšení plodnosti, potence a sexuální výkonnosti. Podporuje i přirozenou rovnováhu hormonů v těle. Zlepšuje fyzické i psychické zdraví organismu, prodlužuje život a stimuluje reprodukční schopnosti. Podporuje kvalitu spánku a zlepšuje odolnost vůči každodennímu stresu.
 • Tribulus Terrestris: Česky Kotvičník zemní zvyšuje hladinu testosteronu a dalších pohlavních hormonů v lidském těle. Daleko větších účinků dosahuje s ostatními látkami, taktéž obsažených v těchto tabletkách. Je prospěšný zejména pro muže s nízkou hladinou testosteronu, neboť podporuje jak zvýšení pohlavních hormonů, tak i sexuální libido.
 • Aminokyselina L-Arginin: Tato látka zlepšuje průtok krve v těle a podporuje vylučování růstového hormonu z mužského těla. Mnohé výzkumy prokázaly, že má skvělé účinky na zlepšení erektilní dysfunkce a na prokrvení mužských pohlavních orgánů. Jde tedy o výtečný prostředek na zlepšení potence, neboť také podporuje tvorbu spermií a hladinu libida.
 • Aminokyselina L-Citrulin: L-Citrulin má vynikající účinky na prokrvení všech cév, zvláště pak v měkkých tkáních. Díky těmto vlastnostem se často objevuje v přípravcích na podporu erekce. Od začátku užívání totiž podporuje proces ztopoření a také erekci. Proto se používá při problémech s mužskou potencí, protože jsou její účinky prokázané několika výzkumy.
 • Aminokyselina L-Lysin: Patří k jedněm z nejzákladnějších stavebních látek v lidském těle, a navíc ještě podporuje erekci. Díky zlepšení prokrvení pohlavní soustavy a přilehlého svalstva má prokazatelné účinky na zlepšení potence a sexuální výkonnost. Blokuje totiž tvorbu cévních usazenin, které brání krvi v proudění. Podporuje také délku ztopoření, což jistě ocení každá náruživá žena.
 • Aminokyselina L-Ornitin: Z pohledu potence patří mezi méně významné aminokyseliny, přesto se však v přípravcích na její podporu používá. Spolu s ostatními látkami totiž pomáhá s prokrvením penisu a celé pohlavní soustavy. Proto je ztopoření rychlejší, kvalitnější a o dost pevnější. To samozřejmě vyústí v daleko kvalitnější erekci, což má samozřejmě vliv na sexuální výkonnost.

dávkovaní: Doporučeno je 1-2 kapsle zhruba 30 minut před sexem. Po několik prvních braní zkoušejte jen jednu tabletu. Pokud se vám bude zdát, že necítíte žádný efekt, vemte si dvě. Zkuste si dávku vzít také 1 hodinu před sexem.
Erexan nemá žádné vedlejší účinky. Přípravek ovšem není vhodný pro muže se srdečně-cévními onemocněními.

 Další informace o produktu Erexan

5# Erex24 Tablety na dlouhodobé úžívání hlavně pro muže nad padesát

Erex24 patří nejrozšířenější tablety na impotenci na světě. Americká laboratoř Biolab nakombinovala do jedné koncentrát několika silných přírodních látek. Je určen pro dlouhodobé použití, vhodný zejména pro zralé a starší muže nad 50 let.
Má nejenom zlepšit erekci a zvětšit penis, zároveň také zlepšit kvalitu spermií a zabránit předčasné ejakulaci.
Kromě toho zvyšuje i hladinu testosteronu a také má zvýšit chuť na pohlavní styk. Tyto prášky na erekci se staví skutečně jako komplexní. Požívaní pilulek nemá žádné zdravotní rizika.

dlouhodobé užívání
jak účinkuje:

Přečtené recenze uživatelů nejsou jednoznačné, co se týče účinků. Zatím co někteří ho uvádějí jako nejlepší a nešetří chválou, že je nejsilnější, jiní ho hodnotí mnohem střízlivěji. Výsledky podle nich dosahují spíše průměru, existují podle nich i výkonnější tablety. A to potvrzují i naše testeři.

U většiny se projevila tvrdší erekce, delší sexuální výdrž (tedy snadnější oddálení ejakulace), více spermatu - ejakulátu a zvýšená chuť na sex. Zhruba polovina testerů pak poukazovala na větší penis (až 1,5 cm zvýšený obvod). Navíc pozorovali i zvýšený testosteron, tj. lepší nálada, více energie a chuti k sexu.

Pokud zohledníme nízkou cenu za měsíční dávku, tak Erex24 patří mezi nejlepší přípravky na erekci bez předpisu pro dlouhodobé užívání. 70% mužům účinkuje | nástup: dlouhodobý účinek.

složení:

 • Cesmína parguayská: Listy této zelené rostliny obsahují kofein a prospěšné vitamíny, které podporují kvalitu vaší erekce. Patří také k oblíbeným afrodisiakům, které zvyšuje chuť na pohlavní styk. Obecně se cesmína používá jako přírodní životabudič, po jejímž užití nebudete mít se sexem již žádné problémy. U Yerba maté je aktivní složkou teobromin a teofylin. Jejich úkolem je potlačovat enzym zvaný fosfodiesteráza. Právě ten totiž vyvolává svalovou ochablost penisu, která nastává po ejakulaci. Když podpora erekce tento enzym potlačí, penis vydrží ztopořený.
 • Muira Puama: Někdy se o ní říká, že je takzvané dřevo potence, neboť má na mužskou výkonnost v sexu zásadní vliv. Patří totiž k přírodním afrodisiakům, které podporují libido a zlepšují erekci. U mužů zásadně zlepšuje průtok krve pohlavními orgány, což pozitivně ovlivňuje jak ztopoření, tak potenci. Díky stimulaci nervového systému také dochází k intenzivnějšímu prožitku během styku.
 • Zinek: Zinek se stará v těle o hormonální optimalizaci a také zlepšuje kvalitu spánku. Mimo to ovlivňuje činnost více než 200 enzymů. Do těla je dodáván ve formě citronanu zinečnatého. Snižuje aktivitu enzymu aromatázy, což je enzym zodpovědný za přeměnu testosteronu na estrogen. Denně byste měli přijmout alespoň 15 mg zinku.

dávkovaní: Výrobce uvadí 1 tabletu denně, ideálně ráno a zapít vodou. První změny a zlepešení nekvalitní erekce by jste měli pozorovat do 5 dnů. Jakmile opadnou vaše problémy (např. za 1-2 měsíce užívání), snižte dávkovaní na 1 tobolku za 3-4 dny.
Erex24 nemá žádné vedlejší účinky

 Další informace o produktu Erex24

6# Zerex Klasik Nejprodávanější erekční tablety oblíbené v mnoha zemích

Nejprodávanější přírodní přípravek na erekci, známý v mnoha evropských zemích. Prodává se více než 5 let. Pro nákup není třeba lékařský předpis. Je certifikovaným akreditovaným ústavem a obsahuje skutečně to, co slibuje na obalu. Nejenže vám pomůže s bojem proti impotenci, ale i mírně zvětší obvod penisu.

známá značka
jak účinkuje:

Zerex Klasik vykazuje skvělé výsledky a naši testeři si jej velmi pochvalovali. Šimrání v penisu vám napoví, že látky začaly působit. Tento nástup je delší, zhruba do hodiny.

Jakmile trochu pohoníte péro, začne tuhnout a větší tvrdost díky prášku rozhodnoě poznáte. Látky v Zerexu navíc podporují silné prokrvení penisu a u některých došlo ke zvětšení obvodu (ztloustnutí) penisu až o 1 cm.

Vaši partnerku jistě potěší i oddálení ejakulace (můžete píchat až o polovinu déle). Celkově větší chuť na sex, takže zvládnete v pohodě i druhé kolo soulože.

Zerex by měl funugovat minimálně dalších 24 hodin. Takže si naši testeři užili i další večer aniž by museli sníst pilulku. 70% mužům účinkuje | nástup: do 60 min.

složení:

 • Maca peruánská: Maca peruánská, jinak také Řeřicha peruánská se podává hlavně jako afrodisiakum ke zvýšení plodnosti, potence a sexuální výkonnosti. Podporuje i přirozenou rovnováhu hormonů v těle. Zlepšuje fyzické i psychické zdraví organismu, prodlužuje život a stimuluje reprodukční schopnosti. Podporuje kvalitu spánku a zlepšuje odolnost vůči každodennímu stresu.
 • Tribulus Terrestris: Česky Kotvičník zemní zvyšuje hladinu testosteronu a dalších pohlavních hormonů v lidském těle. Daleko větších účinků dosahuje s ostatními látkami, taktéž obsažených v těchto tabletkách. Je prospěšný zejména pro muže s nízkou hladinou testosteronu, neboť podporuje jak zvýšení pohlavních hormonů, tak i sexuální libido.
 • semena kakaovníku: Stejně jako káva, tak i extrakt ze semen kávovníku podporuje kvalitu a délku erekce. Pokud budete pít dva až tři šálky denně, pak se prokazatelně sníží vaše problémy s erektilní dysfunkcí. Kávovník totiž obsahuje kofein. Ten má obecně podobné účinky jako viagra, neboť přispívá k uvolnění tepen v penisu a ke zvýšení krevního oběhu.
 • Aminokyselina L-Arginin: Tato látka zlepšuje průtok krve v těle a podporuje vylučování růstového hormonu z mužského těla. Mnohé výzkumy prokázaly, že má skvělé účinky na zlepšení erektilní dysfunkce a na prokrvení mužských pohlavních orgánů. Jde tedy o výtečný prostředek na zlepšení potence, neboť také podporuje tvorbu spermií a hladinu libida.
 • Aminokyselina L-Citrulin: L-Citrulin má vynikající účinky na prokrvení všech cév, zvláště pak v měkkých tkáních. Díky těmto vlastnostem se často objevuje v přípravcích na podporu erekce. Od začátku užívání totiž podporuje proces ztopoření a také erekci. Proto se používá při problémech s mužskou potencí, protože jsou její účinky prokázané několika výzkumy.
 • Aminokyselina L-Lysin: Patří k jedněm z nejzákladnějších stavebních látek v lidském těle, a navíc ještě podporuje erekci. Díky zlepšení prokrvení pohlavní soustavy a přilehlého svalstva má prokazatelné účinky na zlepšení potence a sexuální výkonnost. Blokuje totiž tvorbu cévních usazenin, které brání krvi v proudění. Podporuje také délku ztopoření, což jistě ocení každá náruživá žena.

dávkovaní: Pilulky na erekci Zerex se užívají před pohlavním stykem. Nástup jejich účinku většinou nastává do 45 minut od požití tablety, závisí ovšem na věku, zdravotním stavu a aktuální psychické kondici muže. Uvádí se nejdéle do 60 minut. Mximální denní dávka je 2 tablety. Najednou se má brát jen jedna tobolka.
Účinek může být 36 hodin. Nekombinujte s alkoholem. Přípravek ovšem není vhodný pro muže se srdečně-cévními onemocněními.

 Další informace o produktu Zerex Klasik

7# EJoy

Poměrně známé pilulky na impotenci vhodné spíše pro dlouhodobé užívání. Kromě zlepšení erekce, prodloužení doby pohlavního styku slibují navíc i zdravou prostatu a zvýšení libida a chuti na sex. Britská výroba, společnost Pharmatico má dlouhou historii.

jak účinkuje:

Celkově jsou na přípravek dobré reakce od našich testerů i z recenzí z internetu. Je považován za účinný a fungující. Pokud někdo hodnotí negativně, zpravidla proto, že vyzkoušel jenom jedno balení. To nemá většinou efekt. Ke zlepšení dojde teprve při využívání více balení, při dlouhodobějším efektu.

Užívání kapslí se projevilo na větší vzrušivosti, tvrdší erekci a lepšímu udržení erekce. Působí i sexuální touhu, kterou zvyšuje.

Větší význam ale eJoy má právě při delším užívání, vhodný hlavně pro starší muže. Nevýhodou je však vyšší cena, pokud zvyšujete denní dávku tablet. 65% mužům účinkuje | nástup: dlouhodobé užívání.

složení:

 • Maca peruánská: Maca peruánská, jinak také Řeřicha peruánská se podává hlavně jako afrodisiakum ke zvýšení plodnosti, potence a sexuální výkonnosti. Podporuje i přirozenou rovnováhu hormonů v těle. Zlepšuje fyzické i psychické zdraví organismu, prodlužuje život a stimuluje reprodukční schopnosti. Podporuje kvalitu spánku a zlepšuje odolnost vůči každodennímu stresu.
 • Tribulus Terrestris: Česky Kotvičník zemní zvyšuje hladinu testosteronu a dalších pohlavních hormonů v lidském těle. Daleko větších účinků dosahuje s ostatními látkami, taktéž obsažených v těchto tabletkách. Je prospěšný zejména pro muže s nízkou hladinou testosteronu, neboť podporuje jak zvýšení pohlavních hormonů, tak i sexuální libido.
 • Aminokyselina L-Arginin: Tato látka zlepšuje průtok krve v těle a podporuje vylučování růstového hormonu z mužského těla. Mnohé výzkumy prokázaly, že má skvělé účinky na zlepšení erektilní dysfunkce a na prokrvení mužských pohlavních orgánů. Jde tedy o výtečný prostředek na zlepšení potence, neboť také podporuje tvorbu spermií a hladinu libida.
 • Aminokyselina L-Citrulin: L-Citrulin má vynikající účinky na prokrvení všech cév, zvláště pak v měkkých tkáních. Díky těmto vlastnostem se často objevuje v přípravcích na podporu erekce. Od začátku užívání totiž podporuje proces ztopoření a také erekci. Proto se používá při problémech s mužskou potencí, protože jsou její účinky prokázané několika výzkumy.
 • Vitamín C: Vitamin C stimuluje tvorbu červených i bílých krvinek, tedy jedněch z nejdůležitějších látek v lidském těle. Dále hraje důležitou roli v metabolismu některých aminokyselin. Působí v těle jako oxidant neboli okysličovadlo. V kombinaci s česnekem masivně zvyšuje obsah oxidu dusného v těle, čímž zlepšuje nejen průtok krve, ale také kvalitu erekce.

dávkovaní: Oproti ostatním tabletám, je eJoy možno brát buď 2 tablety přímo před sexem (30 minut před) nebo dlouhodobě. Nebo, a to výrobce doporučuje, brát 1-2 tablety denně. Pokud nepocíte výsledky, lze zvýšit až na 4 tablety denně a po dosažení požadovaného výsledku opět snížit. Nicméně tato 4-tobolková kůra se dosti prodraží.
Tabletu si nedávejte společně a alkoholem. Jinak nemá žádné nežádoucí účinky.

 Další informace o produktu EJoy

Asi nejznámější tobolky na erekci Clavin Original, které znáte z televizní reklamy "Mužem hned!". Na produkty z televize mám averzi, ale takto známý produkt do testu nešlo vynechat. Díky masivní reklamě patří mezi nejprodávanější pilulky u nás.
Za výrobou stojí česká firma Simply You Pharmaceuticals, produkt je však prodáván mezinárodně.

jak účinkuje:

Jak hodnotí kvality Clavinu uživatelé? Považují ho za nejlepší? Produkt Clavin je mediálně hodně známý díky reklamám, ovšem všechny prášky na erekci, které prezentují reklamy, o sobě tvrdí, že vykazují maximální účinky. Je to tak?

Uživatelé hodnotí podporu erekce neutrálně. Sexuální prožitek je výrazně silnější. Při užívání měli někteří testovaní vedlejší účinky (mírná bolest hlavy, svalová křeč). Polovina nezaznamenala nic. Clavin prášky na erekci levnější najdete v eshopu než v lékárně, která si připočítává vyšší marži. Určitou nevýhodou je rovněž vysoká cena za jednorázovou dávku tablet. 65% mužům účinkuje | nástup: do 120 min.

složení:

 • Tribulus Terrestris: Česky Kotvičník zemní zvyšuje hladinu testosteronu a dalších pohlavních hormonů v lidském těle. Daleko větších účinků dosahuje s ostatními látkami, taktéž obsažených v těchto tabletkách. Je prospěšný zejména pro muže s nízkou hladinou testosteronu, neboť podporuje jak zvýšení pohlavních hormonů, tak i sexuální libido.
 • Aminokyselina L-Arginin: Tato látka zlepšuje průtok krve v těle a podporuje vylučování růstového hormonu z mužského těla. Mnohé výzkumy prokázaly, že má skvělé účinky na zlepšení erektilní dysfunkce a na prokrvení mužských pohlavních orgánů. Jde tedy o výtečný prostředek na zlepšení potence, neboť také podporuje tvorbu spermií a hladinu libida.
 • Aminokyselina L-Citrulin: L-Citrulin má vynikající účinky na prokrvení všech cév, zvláště pak v měkkých tkáních. Díky těmto vlastnostem se často objevuje v přípravcích na podporu erekce. Od začátku užívání totiž podporuje proces ztopoření a také erekci. Proto se používá při problémech s mužskou potencí, protože jsou její účinky prokázané několika výzkumy.
 • Zinek: Zinek se stará v těle o hormonální optimalizaci a také zlepšuje kvalitu spánku. Mimo to ovlivňuje činnost více než 200 enzymů. Do těla je dodáván ve formě citronanu zinečnatého. Snižuje aktivitu enzymu aromatázy, což je enzym zodpovědný za přeměnu testosteronu na estrogen. Denně byste měli přijmout alespoň 15 mg zinku.
 • Hořčík: Hořčík se nepřímo podílí na více než 400 metabolických reakcích v lidském těle, takže je zásadní i k tvorbě testosteronu. Zajišťuje optimální fungování nervové soustavy i syntézu DNA. Mimo to aktivuje kreatin, zlepšuje kvalitu spánku a také zvyšuje množství volného testosteronu. Výborným zdrojem je hořečnatý olej nebo glycinát hořečnatý.
 • Selen: Selen ovlivňuje obranyschopnost a stimuluje činnost jater i štítné žlázy. Mimo to je důležitou látkou ke snížení únavy. Studie rovněž prokázaly, že má selen pozitivní účinky na zvýšení hladiny testosteronu a kvality spermií. Mimo to chrání tělo před nejednou zákeřnou chorobou, nejlepším jeho zdrojem jsou takzvané para ořechy.

dávkovaní: Clavin se bere před sexem. Asi vás udiví, že je potřeba si vzít 4 tablety a nejpozději 60 minut před sexem. Takové množství tablet je více oproti konkurenci a výrazně zvyšuje cenu za jednu dávku.

 Další informace o produktu Clavin

FAQ - nejčastější dotazy

Následujicí otázky a odpovědi jsou platné pro všechny přípravky na erekci v naší tabulce TOP přípravků.

Jsou prášky bez předpisu náhradou za viagru?

Účinek prášků bez předpisu je nižší než léky typu viagra. Ale lze je pořídit bez lékařského předpisu a za výrazně nižší cenu. Složení je čistě přírodní. Naopak viagra je složena z uměle vytvořených látek a má dost negativních vedlejších účinků.

Jaký typ prášků je pro mě vhodný?

Běžně dostupné jsou dva typy doplňků. Tablety s jednorázovým účinkem se požívají před sexuálním stykem.Jsou vhodné spíše mladší muže, kteří chtějí krátkodobě zvýšit svůj sexuální výkon. Druhou skupinou jsou tablety s dlouhodobým účinkem, vhodné pro starší muže a berou se každý den. Dlouhodobě podporují erekci, libido a tělesné zdraví.

Budou mi prášky na podporu erekce fungovat?

Velikost vlivu je dost individuální. Při lehčích a středních problémech (slabší erekce, dlouhá doba vzrušení, nízká hladina testosteronu) fungují doplňky u většiny mužů. Pokud nespozorujete žádný rozdíl, je vhodné navštívit lékaře.

Jak rychle začne prášek působit?

Jednorázové tablety působí přibližně do 60 minut od požití. Tablety s dlouhodobým účinkem působí po celou dobu užívání.

Mají tablety nějaké vedlejší účinky?

Tablety bez předpisu jsou bez vedlejší účinky. Doporučujeme však dodržovat denní dávku a nekombinovat s jinou značkou tablet. Nedoporučuje se užívat mužům se srdečními a cévními problémy. Taktéž se vždy podívejte na složení, zda nemáte alergii na některou přísadu.

Mohu vašemu srovnání v tabulce a recenzím věřit?

Všechny uvedené připravky máme otestovány a seřazeny od nejlepšího (jak nám fungovaly). Posuzovali jsme vliv na tvrdší erekci, délku sexuálního styku, chuť na sex, zvýšení testosteronu a celkový vliv na zdraví. Každý přípravek byl testován vždy minimálně třemi muži v různém věku.

Kde mohu doplňky koupit?

Některé jsou dostupné v kamených i internetových lékárnách. Některé koupíte pouze na intenetových stránkách výrobce.

Je doručovaný balíček zabalen diskrétně?

Ano, všechny tablety objednadné přímo u výrobce přišly v diskrétním balení. Dle obalu nebylo poznat, co se nachazí uvnitř balíčku. Tablety objednané v lékarně přišly v obalu s logem lékárny.

Kdy použít prášky na erekci bez předpisu

Kromě přírozeného poklesu sexuální touhy a erekce kvůli stárnutí (tedy přirozeného úbytku testosteronu), může dojít k problémům s erekcí například při:

 • vysokém krevním tlaku,
 • pokud se léčíte pomocí betablokátorů, léků, které snižují krevní tlak. Projevuje se to samozřejmě i snížením přítoku krve do penisu, takže je logické, že se erekce snižuje.
 • Užívání antidepresiv,zklidňujících léků, léků na snížení stresu nebo
 • léků na spaní může znamenat také výrazně slabší erekci.
 • Obecně lidé, kteří trpí srdečně cévními problémy.

Máte potíže s erekcí? Rozhodně nezačněte předčasně panikařit. Pokud jde pouze o mimořádné jednorázové selhání, možná vám budou stačit přírodní prášky na lepší erekci bez lékařského receptu.

Teprve když erekce nefunguje po dobu 3-6 měsíců a v průměru je každý 4 pokus o ztopoření neúspěšný, doporučují odborníci situaci řešit s lékařem. Toto stádium je již definováno jako nemoc, zvaná erektilní dysfunkce .

Erektilní dysfunkce je častá nedostatečná erekce po několik měsíců
Erektilní dysfunkce je častá nedostatečná erekce po několik měsíců

Pokud ale máte problémy jen občas, nemusíte hned chodit k lékaři. Vyzkoušejte nějdříve podpůrné prostředky na podporu erekce bez receptu.

Přípravky bez předpisu někdy lidé nazávají jako léky na erekci. Nejde v pravém slova smyslu o léky, protože nejsou na předpis ordinovány lékařem. Jde o výživové doplňky či doplňky stravy ve formě tablet.

Většina preparátů na zlepšení erekce bez předpisu je vhodná pro všechny muže s problémy i bez nich. Pokud netrpíte problémy s krevním oběhem či cukrovkou, nemusíte užívání konzultovat s odborníkem.

Prášek na erekci potom může být vhodným řešením, které pomůže. Můžete si být jisti, že seženete bez předpisu celou řadu produktů, které jsou povzbuzující. Ideální prášky na erekci bez předpisu jsou například od značek Proerecta, Zerex či Erexan. Nebo známější a také dražší Clavin či Clerex.

Důrazně varujeme nekupovat některé značky, dodávané zejména ze zahraničí. Na jejich eshopu jsou důmyslně ukryté kontaktní údaje a celý web působí jako scam. Jedná se například o Garnorax (dříve Garnirax), Eron a další.

Jaké můžete mít problémy s erekcí

Současný nezdravý životní styl bohužel znamená, že se pilulky na podporu erekce stávají nezbytností pro mnoho mužů. Důvodů, proč přípravek na podporu erekce získává mezi muži takovou popularitu, je mnoho.

Tři typy poruch erekce ke kterým může dojít

Je jasné, že s přibývajícím věkem se mění sexuální vzrušivost, klesá. U seniorů bude zcela jistě erekce obtížnější a slabší, než u dvacetiletých mladíků v plné síle, to je přirozené. Proto příčina snížení potence u starších mužů může být právě zde a podpora erekce u seniorů je řešením tohoto problému.

 • V případě prvního typu se penis staví velmi pomalu, nebo není zcela napřímen. Vlastně je to snížení schopnosti ztopoření - postavení penisu.

 • Dalším problémem je nedostatečně tvrdé ztopoření penisu. Pociťujete sice vzrušení, penis se staví, ale jeho tvrdost je malá. Přípravky na potenci by v tomto případě měly hlavně zvýšit tvrdost penisu.

 • Poslední je potom problém s udržením erekce. Sice v takovém případě dosáhnete postavení penisu, ale nevydrží po celou dobu pohlavního styku. V tomto případě sice léky na potenci mohou pomoci, ale musíme zdůraznit, že toto je často problém i mužů mladších ročníků. Kde vzniká? Především souvisí se stresem, příliš velkým psychickým zatížením, ale třeba i extrémním fyzickým výkonem.

Je důležité se především soustředit na primární příčinu, tedy odstranění stresu, snížení psychického vyčerpání. Vhodné jsou v tomto případě i přírodní prostředky. Například bylinky na zlepšení potence se mohou stát pomocným řešením.

Slabá erekce - příčiny vzniku

 • Kardio-vaskulární problémy se srdcem a cévami. Jde o ucpávání cév a snížení jejich průtočnost. Výsledkem je obvykle nejčastěji infarkt. Díky horšímu prokrvování se zhoršuje i erekce (v penisu není dostatek krve pro postavení, zvětšení a ztvrdnutí penisu)

 • Metabolické onemocnění cukrovkou může být příčinou, proč muž nedosáhne erekce vůbec, nebo jenom velmi slabé.

  Buňky v organismu nejsou schopny vyprodukovat tolik inzulínu, aby zpracovaly sacharidy získané potravou. Tato nemoc má samozřejmě vliv na celkovou látkovou výměnu v lidském těle.

  Velmi důležitá je podpora erekce při cukrovce . Pomohou potraviny na podporu erekce, ovšem samozřejmě musí jít o takové, při kterých neporušujete diabetickou dietu. Porucha erekce také může být signálem cukrovky.

Problémy s oběhovou soustavou mají vliv na erekci
Problémy s oběhovou soustavou mají vliv na erekci
 • Další fyzickou příčinou poruchy potence může být operace penisu, úraz, ale třeba i dlouhodobě přecházená nemoc. I poranění mozku a míchy může mít na kvalitu erekce silný vliv, jde samozřejmě o propojení nervových vláken.

  Zkusit se dají například přírodní přípravky. Jsou ale i situace například po úrazech, kdy ani léky na řešení tohoto problému nedokážou příčinu odstranit, je trvalá.

 • Hormonální změny, především hladina testosteronu, ale také prolaktinu a hormonů štítné žlázy představují další příčinu potíží s erekcí. Zde je účinná podpora potence hlavně otázkou toho dodat tělu potřebné hormony.

  Stejně dobrý jako léky na potenci je v tomto případě i sluneční svit . Vždy na jaře můžete velice dobře pozorovat vliv testosteronu na erekci. S prodlužující se dobou jeho svitu totiž mužské tělo vyrábí více testosteronu, což je důvodem, proč máte na jaře mnohem větší chuť na sex než třeba v zimě.

 • Psychické příčiny poruch erekce jsou velice široké. Velmi často za nimi stojí strach ze selhání a nejistota. Děje se tak například na počátku sexuálního života s novou partnerkou. Tady může dojít ke všem třem stavům, jak neschopnosti erekce dosáhnout, tak i nedostatečné ztopoření a neschopnost erekci udržet.

  Přípravky na podporu erekce jsou pak jenom doplňkovou pomocí, tou primární je snaha odstranit psychický blok. Psychická podpora je tehdy účinná. Ukazuje se, že ve stresových stavech je silně zahřáté oběhové centrum soustavy. Zajišťuje tak, aby srdce mohlo pumpovat krev. Mozek pak podporuje vnímání, ne vzrušení.

Jak zlepšit erekci - podpora erekce

Dostanete se do postele se ženou, která vás velmi vzrušuje. Líbí se vám, jenže když dojde na lámání chleba, dojde k selhání. Jestliže podobná situace u vás občas nastane, máte na výběr celou řadu opatření.

Následující metody na lepší erekci jsou seřazeny podle rychlosti účinků a dostupnosti metody.

 • Najjednoduchším a najmenej nápadným riešením ako dosiahnuť lepšiu erekcie sú prírodné prášky na erekciu bez predpisu. Dokážu pomôcť pomerne účinný a vybrané druhy hlavne rýchlo (cca za 60 minút). Zvyšujú prietok krvi v penise a tým podporujú rýchlejšie a tvrdšie stoporenie.

 • Vakuová pumpa, je další možný způsob okamžitého posílení erekce. Z nulového stavu by měla navodit tvrdou erekci penisu. Ve spojení s erekčním kroužkem dokáže opravdu fungovat téměr stejně účinně jako léky na podporu erekce. Principem je zde vnitřní podtlakové rozšíření cév. Metoda je rychlá, ale velmi nápadná. Trvání - udržení ztopoření je kratší, řádově minuty.

  Ovšem s vakuovou pumpou by se měli rozloučit lidé s cévními a srdečními problémy, ti kteří užívají léky na krevní tlak, nevhodné je i používání při cukrovce. Právě rozšíření cév by totiž mohlo napomoci vzniku krevní sraženiny, která může ucpat cévu.

 • Neměli bychom zapomenout ani na gel na podporu erekce. Obvykle je znecitlivující. Pomáhá oddálit ejakulaci a udržet erekci déle . Ovšem žádná hmota nanesená na povrch penisu nemá tu moc, aby do něj nahnala krev a ztopořila ho. Podobně funguje sprej na erekci. Tato metoda má nejnižší účinnost a na mnoho mužů se nemusí projevit vůbec.

  Často se jedná o zahřívací gely a spreje. Zahřátím se více rozšiřují cévy v penisu a ahřát a tím rozšířit cevy.. Proto není dobré od sprejů slibovat nějaký výrazný účinek.

 • Pomoci pomohu i přírodní prostředky na podporu erekce, kam řadíme například bylinky na zlepšení potence. Užitečný je i čaj na potíže s erekcí. Samozřejmě je třeba respektovat doporučené dávkování. Určitě není vhodné pít ho po litrech. A zlepšenie sa prejaví rádovo za niekoľko týždňov.

 • Můžete si pomoci i dalšími opatřeními. Například stravou. Změna jídelníčku je sice dlouhodobou záležitostí, ale může mít velice silný vliv. Existují totiž potraviny na podporu erekce, o nichž je známo, že neposlušnému penisu dokážou trochu poručit.

  Nevhodný jídelníček je obecně příčinou řady zdravotních problémů, obtíže s erekcí nevyjímaje.

  Pomáhají uhlohydráty, například celozrnné pečivo. Důležitý je zinek , který podporuje produkci testosteronu. Najdete ho třeba ve fazolích nebo mořských plodech. Mezi potraviny na problémy s potencí řadíme i ovoce jako černý rybíz či borůvky s vysokým obsahem antokyanů , jež zvyšují průtok krve penisem. A v neposlední řadě je dobrá i hořká čokoláda.

Pokud se ovšem před radovánkami s partnerkou nacpete vepřovou se šesti knedlíky, nic vám nepomůže. Obecně totiž tuk v potravě snižuje hladinu testosteronu, oslabuje erekci a snižuje libido. Dlouhodobě tato nevhodná strava zhoršuje krevní oběh, čili i zásobení penisu krví. Budete-li obézní, patrně vám viagra ani clavin stejně nepomůže.
 • Za další je dobré věnovat pozornost i podpoře psychiky a celkovému zklidnění. Pro vystrašeného muže, který je permanentně pod tlakem v práci i ze strany partnerky, nejsou ani léky na erekční problémy řešením.

  V tuto chvíli nazrává čas na celkové zklidnění, snaha odbourávat stres, věnovat se více sám sobě, svým koníčkům, dopřát si odpočinek. Všechny tyto kroky zajistí podporu erekce, protože pomohou zablokované psychice se opět uvolnit. Užitečná mohou být i meditační cvičení.

 • Pohyb a cvičení je také lék na slabou erekci. Samozřejmě i penis je sval, který je nutný trénovat. Pokud celkově trénujete pravidelným cvičením svoji tělesnou kondici, promítne se to i do erekce.

  Existují i speciální Kegelovy cviky na erekci. Původně byly určeny ženám (zpevnění pánevního dna), ale je prokázáno že pomáhají i mužům. Pravidelným cvičením dojde nejen ke zlepšení potence, ale také k oddálení ejakulace, zdravější močení, prevence proti onemocnění prostaty a silnější výstřik a orgasmus.

 • I takové hubnutí je účinná podpora slabé erekce. Zabijákem vaší potence totiž mohou být i kilogramy navíc. Nejlepší je být štíhlý. U mužů s velkou nadváhou dochází k tomuto: testosteron se mění na estrogen a ten erekci tlumí.

  Uvádí se, že při nadváze a obezitě stačí, zhubnete-li 10% své váhy a už se to projeví na erekci.

 • Další metodou, jak zlepšit erekci je také přestat kouřit. Obecně se ví, že krevní oběh kuřáků je horší než nekuřáků. Prokrvení není takové. Přestanete-li kouřit, potom na sebe zlepšení erekce nejspíš nenechá dlouho čekat.

Dlouhodobé kouření zanáší cévy a zhoršuje průtok krve a prokrvování
Dlouhodobé kouření zanáší cévy a zhoršuje průtok krve a prokrvování
 • Poslední velkou skupinu tvoří všechny možné lékařské přístupy na lepší ztopoření.

  Jedná se zejména o předepsání léků typu Viagra, Cialis nebo Spedra. Ty obsahují účinné látky zlepšující proudění krve a prokrvení penisu. Ten je pak tvrdší a déle vám stojí. Nevýhodou je, že musíte podstoupit lékařské vyšetření a mít skuteně problémy s erekcí. Jen tak na povzbuzení vám lékař nic nepředepíše. Léky se aplikují formou tablet nebo injekcí.

  Další lékařskou metodou je rázová vlna. Při léčbě dochází k tzv. čištění cév a jejich lepší průchodnosti.

  Pro velmi těžké případy lékaři volí penilní implantát. Je to v podstatě umělá výstuž penisu, pomocí protézy v topořivých tělíscích. Je to drahá metoda a nevratná. Používá se v podstatě jen v případech, kdy je penis nehybný, bez života.

Podrobně o všech metodách na zlepšení erekce pojednává náš rozsáhlý článek.

Podpora erekce pomocí prášků

V čem najdete přednosti kapslí léků na podporu erekce? Především účinek je prakticky okamžitý. Už po hodině od požití můžete očekávat, že prostředky na povzbuzení začnou působit. Tak silná podpora erekce se samozřejmě vyplatí a je velice žádaná.

Okamžitý efekt platí pro některé volně prodejné léky na erekci s okamžitým účinkem (obsahují hodně přírodních aminokyselin, které se rychle vstřebávají do těla a podpoří prokrvování) a léky na předpis (obsahují syntetické účinné látky na prokrvení, např. účinné látky sildenafil nebo tadanafil).

Výhodou pilulek bez receptu je hlavně:

 • snadná a rychlá aplikace (jednoduše se hodinu před sexem prášek spolkne).
 • Dalším plusem je, že léky na erekci jsou běžně dostupné i bez receptu (v lékarně nebo přímo na eshopu výrobce).
 • Nízká cena - cena jedné dávky před sexem je zhruba 30 - 90 Kč (dle značky, ale například Clavin vyjde i přes 150 Kč za dávku).
Rovněž musíme zdůraznit, že velká část preparátů se nesoustřeďuje jenom na zlepšení potence, ale zároveň také podporuje libido a sexuální výkonnost (a s tím související častý dotaz: jak na prodloužení erekce).

Dále je placebo efekt, který se promítne hlavně do psychiky. Tím, že si dáte pilulku na lepší erekci, váš mozek bude nastaven na lepší sexuální výkon a utlumí stres a nervozitu ze selhání.

Vyzkoušeli jsme mnoho druhů kapslí a tablet všech možných značek
Vyzkoušeli jsme mnoho druhů kapslí a tablet všech možných značek

Psychická kondice a libido jsou důležité. Získáváte totiž i celkově mnohem lepší pocit, což samozřejmě podporuje vaše sebevědomí. Obavy z hrozícího selhání tím pádem klesají k nule. Psychická pohoda se potom pozitivně projevuje i na kvalitě sexu (rychlost vzrušení, tvrdost penisu, délka soulože).

Při užívání tabletek na podporu erekce je nutné vždy respektovat dávkování, které doporučuje výrobce a řídit se podle něj. Nikdy si lék nedávkujte podle vlastního uvážení. Pokud užíváte přírodní podporu erekce, zpravidla není problém ani s dlouhodobějším užíváním. Dokonce přípravky užívané dlouhodobě vykazují lepší výsledky ve zlepšení ztopoření než přípravky užívané jednou za čas těsně před sexuálním stykem. Obvykle se dávkuje 1-4 tablety denně.

Standardní léky na erekci s předpisem jsou však užívány jen před sexem. Počítá se s tím, že si pilulku vezmete krátce před sexem, abyste byli zhruba za hodinu připraveni na sex a v dobré formě. Pro dlouhodobé každodenní užívání léky nejsou.

Další doplňky stravy na erekci

Do naší tabulky a výběru se zdaleka nevešly všechny potravinové doplňky, které jsme na testování zakoupili. Následující přípravky jsme do tabulky nezařadili, protože se jedná o podobné přípravky, které ve srovnání již máme. Všechno jsou kvalitní.

Erectafit recenze & zkušenosti

Všimli jsme si, že na naše stránky chodí i návštěvníci hledající přípravek na erekci Erectafit. Obvykle se snaží najít nějaké informace, zkušensoti či recenze. Rozhodli jsme se tedy tento doplněk stravy na erekci objednat a prozkoumat blíže. Detailně jsme prošli celé webové stránky, prohlédli složení, objednali a testovali. Číst více: Podrobnou recenzi najdete zde .

Hned na první pohled vypadají stránky velmi podobně jako u jiného českého produktu Proerecta (jejich starý web). Barevné provedení webu, rozvržení prvků, prodávané balíčky. Vše je téměř stejné. Na tom ale není ještě nic hrozného. Dneska napodobuje v podstatě každý a v rámci designu eshopu nelze moc vymyslet nic extra unikátního.

Doručení balíčků proběhlo rychle za dva dny a diskrétně zabaleno v běžné bílé obálce bez potisku. Žádné informace o tom, co je uvnitř.

Erectafit složení

Složení různých značek prášků na erekci je velmi podobné. 5 základních látek (kotvičník, ženšen, maca, arginin, citrulin) používá do svých tablet prakticky každá značka. A složení Erectafitu není výjimkou. Takže základ tvoří aminkyselina L-Arginin, která podporuje průtok krve v těle. V kapsli má největší podíl. Dále Maca, která zvyšuje chuť na sex a dodává energii. Aminokyselina L-Citrulin zlepšuje prokrvení měkkých tkání (např. v penisu). A samozřejmě Kotvičník, který je znám pro zvyšování hladiny testosteronu a pohlavních hormonů.

Z hlediska složení Erektafit nepřináší nic nového a veškeré složky jsou běžně známé a používané ve všech předních znáčkách.

Jak užívat Erectafit - dávkování

V jednom balení je 15 tablet. Prodejce doporučeuje vzít dvě tablety aspoň 50 minut před pohlavním stykem. Tzn. že jedno balení vám vyjde na 8 dní. Je možné si vzít i jednu tabletu, ale účinek bude podstatně slabší. Kapsle vždy dobře zapijte a nepožívejte dohromady s alkoholem.

Před použitím čtěte příbalový leták. Nikdy si neberte více než 2 tobolky denně. Přítomné aminokyseliny totiž není dobré brát ve větším množství. Přípravek Erectafit není na předpis. Jedině, že máte problémy se srdcem či průtokem krve, je požívání prášků vhodné probrat se svým lékařem. Lék nemá žádné vedlejší účinky.

Jak funguje Erectafit

Výrobce na svých stránkách slibuje zlepšení erekce a tvrdší penis. Také větší výdrž při pohlavním styku a zvýšený chuť na sex. Stačí se podívat na složení a pokud už jste někdy erekční tablety kupovali, hned vám dojde, že přípravek není nic nového ani převratného. Nejedná se o podvod, ale objev roku se bohužel nekoná.

Výsledky testování vyšly pro přípravek dobře. Pozorovali jsme tvrdší erekci a větší chuť na sex. Žádné další efekty jsme nepoznali (třeba delší sex, větší penis). Výrobek si zaslouží čtyři, možná čtyři a půl hvězdy a je srovnatelný se Zerex nebo Proerecta. Do našeho výběru ale značka zařazena nebyla. Jedná se o velmi podobný produkt, které tam máme už dva.

Přestože jsme jej nezařadili do tabulky (podobné produkty tam již máme), je Erectafit kvalitní přípravek na erekci za velmi nízkou a s klidem si jej můžete koupit.

Predatorus recenze & zkušenosti

Predatorus je méně známý český produkt na ztopoření penisu. Na webu je informace vyrobeno v USA, což může být pravda, ale přípravek se prodává jen na české doméně (i slovenská doména je přesměrovaná na česko). Je to tedy lokální český produkt. Nicméně může být matoucí, že jde o produkt celosvětově známý.

Objednávkový proces je celkem dobře průchozí. Jediné co nás dost zmátlo byl výběr balení. Ze stránky brzo pochopíte, že jde o produkt na jednorázovou podporu erekce. Tedy před sexem si vezmete dvě tablety a za 60 minut můžete jít na věc. Při objednávání však nevidíte počet tablet, ale počet dní, na kolik balení vydrží. To je nepřesné, protože většina lidí nesouloží každý den a kapsle tedy nebude užívat denně. Tedy 1 balení vydrží třeba 2-4 měsíce (ve skutečnosti jedno balení je na 30 souloží).

A potom způsob platby. Jedinou volbou je dobírka. V dnešní době dost zvláštní, ale celkově doprava není příliš drahá.

Predatorus složení

Látky obsažené v jedné kapsli se příliš neliší od jiných pilulek s okamžitým nástupem. Největší podíl tvoří základní látky:

 • extrakt z ženšenu (200mg)
 • extrakt z kotvičníku (200mg)
 • aminokyselina L-arginin (200mg)

Menší podíl pak dělá Maca (50mg), Gingo (50mg), Zinek (50mg) a vitamín E (6,3 mg).

Predatorus dávkování

Pilule na ztopoření s okamžitým účinkem zabírají řádově za desítky minut. Pokud najdete na Predatorus diskuze zákazníků, zjistíte že obvykle zabere za 60-90 minut.

Trvání účinků je výrobcem uváděno až 24 hodin. Reálně po zkušenostech budete vnímat zlepšení zhruba 12 hodin. Takže když si tabletku vemete večer, tak ještě ráno si můžete dát sex. V průběhu dopoledne ale látky vyplavíte z těla.

Jak funguje Predatorus

Výrobce slibuje zlepšení erekce (tvrdší penis a snadnější udržení postaveného penisu). Dalším účinkem je údajné zvětšení penisu (1 - 2 cm). Bohužel už není zmíněno v jakých parametrech má k nárůstu dojít. Zvýšená chuť na sex provází prakticky všechny testované produkty.

Udělali jsme na Predatorus test a jak dopadl? Výsledky jsou průměrné. Dopadl lépe než komerční přípravky z televizních reklam, ale na naše top doplňky mu něco schází. Zlepšení jsme pocítili hlavně v lepší erekci a zvýšené sexuální touze. Je třeba však vzít v potaz velmi nízkou cenu za jednu dávku. Vlastně se jedná o nejlevnější přípravek na okamžitou erekci.

Predatorus jsme do srovnávací tabulky nezařadili, protože podobné produkty tam již máme. Škoda, že značka nemá širší produktovou řadu, i pro podporu tvorby testosteronu nebo celkově na zlepšení potence (erekce, plodnost a vitalita).

Jaké složení mají léky na erekci

Když si léky na podporu erekce kupujete, vždy si prostudujete jejich složení. Může jít o syntetické inhibitory fosfodiesterázy typu 5 nebo-li iPDE, ty jsou obvyklou součástí léků na erekci na předpis. Jde o enzym, který zapříčiňuje svalovou ochablost, což je samozřejmě i případ penisu.

Inhibitory mohou ale být obsaženy i v pilulkách bez předpisu. Tyto látky je třeba užívat jen pod lékařským dohledem a v tabletách bez receptu nemají co dělat. Takovým přípravkům je dobré se vyhnout, protože nejsou důvěryhodně. Obvykle je nabízejí zahraniční prodejci se špatně přeloženou českou verzí eshopu.

Například Sildenafil ve Viagře na předpis snižuje tlak a zároveň roztahuje cévy. Proto je nutné, aby dávkování měl pod kontrolou lékař. Jde sice o nejúčinnější látky, ale pokud se například léčíte na vysoký krevní tlak a brali byste Viagru o své vůli, může to být pro vaše zdraví velmi nebezpečné (v krajním případě smrt).

Přírodní prostředky na zvýšení potence obvykle obsahují známé bylinky na podporu libida :

 • kotvičník zemní čili Tribulus terrestris (Vimax).
 • Ženšen pravý najdete v přípravku Clerex.
 • V ArginMaxu se nachází zase Ginkgo biloba.
 • V přípravku Almea najdete Muiru puamu.
 • Maca peruánská je obsažena v Eregmě MAX Power.

Právě bylinky na zlepšení sexuální aktivity patřily v minulosti mezi v podstatě jediné volně dostupné přípravky na erekci.

Nejde ale jen o extrakty rostlin, které najdete v pilulkách na podporu erekce. Kromě toho je účinná podpora erekce i v podobě vitamínů a minerálů. Dobrou úlohu zde sehrává hlavně:

 • zinek
 • a také vitamín E.

Nezanedbatelné jsou aminokyseliny, a sice přípravky na erekci s obsahem:

 • L-argininu,
 • a L-citrulinu.

Ty najdete i v některých potravinách. Právě proto byste měli zařadit do jídelníčku i potraviny na podporu erekce:

Jde třeba o vodní melouny s velkým množstvím obsaženého L-citrulinu. Hovězí maso, mléko, nebo cizrna je zase bohatá na L-arginin.

V zásadě se vám vyplatí udělat větší nákup v zelinářství, kde najdete spoustu přírodních prostředků na potenci. Vydají na celý seznam: česnek, cibule, chřest, brokolice, rajčata, zelí, chilli papričky, petržel, třešně, fazole, zázvor, banán.

Dále je to v malém množství káva a víno.

Z masa jsou to mořské plody, tučné ryby, drůbež a libové vepřové – pouze čistá svalovina.

Každá potravina uvedená v seznamu je účinná díky tomu, že zlepšuje průtok krve v těle.

Svůj smysl má také čaj na podporu erekce. Co obsahuje? Zmiňované byliny na zlepšení potence jako Ginkgo biloba, kotvičník zemní, zázvor, dále hloh, mátu, jitrocel, vrbovku, echinaceu, vřes, nať pupečníku asijského.

Jak rychle působí přípravky na erekci

Jak už jsme se zmínili, máme jak tabletky na erekci, které mají okamžitý účinek, tak prostředky na dlouhodobé užívání.

Rychlost nástupu u přípravků na erekci s okamžitým nástupem je zpravidla do jedné hodiny od jejich užití. Do této kategorie patří Clavin nebo Zerex Klasik a Proerecta Klasik. Počítá se s tím, že si je vezmete krátce před plánovaným sexuálním aktem.

Druhou skupinu tvoří pilulky s dlouhodobým účinkem, třeba Proerecta Long, Erex24, ArginMax nebo Vimax. U nich je většinou účinek patrný přibližně do měsíce od začátku užívání.

Vzhledem k tomu, že to je přírodní podpora erekce, je to více než přirozené. Zároveň s tím by jste měli změnit životosprávu ve prospěch zdravého stravování a většího množství pohybu. Potom se účinky projeví ještě více.

Upřednostníte-li ve výběru přípravek na erekci s přírodním složením, uděláte tak něco pro své zdraví. Obsahuje totiž aminokyseliny, vitamíny a minerály a všechny tyto látky si tělo žádá ke svému fungování. Vždy byste měli mít na zřeteli především svoje zdraví. Potíže s erekcí totiž bývají odrazem psychické a fyzické kondice muže. Mají přímou souvislost s jeho zdravotním stavem.

Je třeba také zvažovat případné vedlejší účinky pilulek. Pokud se jedná o přírodní doplňky stravy, tam se zpravidla s vedlejšími účinky nesetkáte. Ovšem ani všechny léky bez předpisu nemusí být bez vedlejších účinků. Proto je třeba se s nimi s předstihem seznámit.

O jaké vedlejší účinky zpravidla jde?

 • Léky na potíže s erekcí mohou způsobovat například zvýšené pocení, sucho v ústech, tlak v těle, na hrudi, pocit, že se nemůžete nadechnout. Tyto příznaky mohou být i velmi silné, a proto také nebezpečné.

 • Některé léky na erekci mohou být pro určité skupiny mužů například úplně nevhodné. Jedná se o viagru, kterou nemohou muži se srdečně-cévními problémy, vysokým tlakem nebo problémy s játry. Proto Viagra je na předpis, bez předpisu ji nedostanete. V jejím případě je vždy třeba vyšetření, aby bylo nastaveno správné dávkování a předešlo se kontraindikaci.

Jak poruchy erekce ovlivňují partnerské vztahy

Samozřejmě se poruchy erekce podepíší i na vztazích mužů a žen. Pravda je taková, že většina žen se během svého života setká s tím, že jejích muž bude mít potíže s erekcí.

Někdy je to pouze jednorázová záležitost, jindy může mít delší trvání. Podle vědců a nejrůznějších výzkumy se poruchy erekce mohou týkat až poloviny mužů, kteří dovršili čtyřicítku , nebo dokonce mužů mladších.

Porucha erekce ve čtyřiceti tak není ničím výjimečným a čtyřicátníci se za ni rozhodně nemusí stydět. Už od 30 let věku totiž dochází k poklesu hladiny hormonů. Porucha erekce u staršího muže tak není ničím výjimečným. Jde o přirozený vývoj.

Vliv mohou mít nemoci, kouření, léky na vysoký tlak. Ovšem příčiny mohou být i psychické. Roli hraje spousta faktorů. Samozřejmě i stres, nevhodný životní styl, nadváha. To vše způsobuje poruchy erekce.

Čtyřicítka je přelomový věk (krize středního věku), kdy muži mívají první zkušenost se zhoršenou erekcí
Čtyřicítka je přelomový věk (krize středního věku), kdy muži mívají první zkušenost se zhoršenou erekcí

Když muž nemůže, vede to k potížím ve vztahu:

 • Některé ženy situaci, kdy partner najednou nemůže, těžko zvládají. Podezírají, že do vztahu vstoupil někdo třetí, že už se muži nelíbí. Muž samotný, který má potíže s erekcí, ztrácí sebedůvěru, energii, cítí se zbytečný, může to vést i k depresím.

 • Partnerka podezírá, myslí si, že muž už s ní nechce být a partner, který trpí poruchy s erekcí a jeho sebevědomí klesá. Taková situace je pro vztah samozřejmě ohrožením. Málokterý muž se přitom snaží o řešení společně s partnerkou. Většinou se za svůj problém stydí. Přitom právě kvalitní partnerství, pocit zázemí mohou v tomto směru odhalit příčiny a léčba může být pak mnohem snazší.

 • Pochopení u partnerky je velice důležité. Psychická porucha erekce může mít příčiny ve stresu, velkém psychickém vytížení. Může jít také o blok, strach ze selhání. Vyplatí se léčba poruchy erekce a ideální je stav, kdy partnerka spolupracuje. Je například ochotna odhalovat příčiny společně s partnerem.

Porucha erekce diskuze je důležitou fází v cestě, jak se dobrat zlepšení erekce. Nejde o to, naordinovat si pilulky na zlepšení erekce. Na počátku by měla být vždy snaha nalézt příčinu, a to nejlépe s partnerkou. Otevřenost je v tomto směru skvělou vlastností, ale ne každému páru se ji podaří v sexu vybudovat.

Jestliže ale bude partnerka vás obviňovat ze selhání a snižovat vám sebevědomí, pak vám žádné poruchy erekce forum nepomůže. Je to totiž o komunikaci, která je důležitá v partnerském vztahu vždy a v sexu samozřejmě také.

Lze říci, že potíže s potencí a hledání východiska z této situace jsou náročnou prověrkou vztahu.

Muž se po selhání cítí hrozně a vší silou se snaží docílit toho, aby k tomu příště nedošlo. Bezhlavé nakupování prášků na erekci bez předpisu ale také nic neřeší, natož jejich dávkování podle vlastního uvážení.

Vždy je třeba hledat řešení s chladnou hlavou. Léčba by měla začít u lékaře. Za sexuálním selháním totiž může stát nějaká nemoc. Například:

 • jsou poruchy erekce časté při cukrovce, ale to rozhodně neznamená, že by cukrovkáři při správné léčbě nemohli mít kvalitní erekci.
 • Podobně nízká hladina draslíku může být příčinou potíží.

Aby poruchy erekce nenastartovaly partnerskou krizi a kolotoč výčitek, je mimořádně důležitý takt partnerky. Měla by muže citlivě povzbudit, ale tak, aby to necítil jako ponížení, výčitku, ale jako podporu a ochotu pomoci. Lékaře mohou partneři navštívit společně. Ten určí příčinu, pokud je fyzická.

Partnerské vztahy a problémy s erekcí můžeme shrnout takto:

 • citlivá žena dokáže motivovat partnera k návštěvě lékaře . Základem je vybrat si lékaře, ke kterému budete mít důvěru a nebudete se před ním cítit trapně.

 • schopnost o problému mluvit přináší řešení. Bude-li muž vědět, že navzdory problému se na vztahu nic nemění, uvolní se a léčba bude efektivnější.

 • Pokud zvolíte pilulky na podporu erekce, je lepší je pečlivě vybrat a neexperimentovat náhodně.

 • Čtení internetových fór a skupin může být také podpůrnou formou terapie. Muži si totiž často myslí, že jsou s podobným problémem sami. To je samozřejmě naprostý omyl, spoustu mužů trpí stejnými problémy. Poruchy erekce diskuze pak pomůže vzájemné výměně zkušeností. Zkuste internet a přečtěte si, že špatnou erekcí netrpíte pouze vy.

 • Partnerkám je pak třeba naordinovat si trpělivost, ochotu pomoci a především takt. Je třeba mít na mysli, že pro muže jsou tyto otázky velmi citlivé a zasahují do jeho sebevědomí.

Koupit pilulky na erekci v lékárně nebo přes eshop

Nabízí se samozřejmě otázka, zda přípravky na erekci kupovat v lékárně, nebo před eshop.

Pro pilulky na erekci na předpis samozřejmě musíte do lékárny.

Ovšem seženete tam samozřejmě i celou řadu volně prodejných produktů bez předpisu.

Pro mnohé muže ale osobní nákup není příliš příjemný. Stydí se. Není jim zrovna nejpříjemnější, když se mají mladé pohledné lékárnice vyptávat, zda dotyčný preparát nemá nějaké vedlejší účinky, zda je to levná pilulka na erekci nebo třeba jaké jsou s ní zkušenosti. Jsou pánové, kteří během takového rozhovoru zčervenají a nejraději by se propadli do země. Samo nakupování jim není příjemné.

Na druhou stranu, když pomineme tento nedostatek, má nákup v lékárně i bez předpisu jednu výhodu. Prodávají se zde jenom atestované, odzkoušené a schválené léky Státním ústavem pro kontrolu léčiv a ty, které mají jasně garantované složení.

V lékarně koupíte pouze přípravky na erekci, jejichž složení bude odpovídat deklarovanému na obalu.

Pokud nakupujete léky bez předpisu pomocí eshopu, má to samozřejmě svoje výhody:

 • Především je to anonymita. Jste prostě jedno jméno ze seznamu, kam se budou pilulky posílat. Nikdo vás nezná,
 • s nikým se nemusíte bavit o účincích a rizicích tablet.
 • Nečeká vás nepříjemný rozhovor s lékárnicí a červenání se.
 • Také obal balíčku výrobku je diskrétní. Nikdo netuší, co vám právě domů dorazilo a nebude se vám kvůli tomu smát nebo mít nemístné poznámky.

Přípravky na impotenci se dodávají v diskrétních neprůhledných balíčcích bez udání obsahu, takže se skutečně nemusíte bát, že by někdo cestou zjistil, co jste si objednali.

Dodání tablety na potenci bývá také velmi rychlé (obvykle dva pracovní dny). Navíc můžete nakoupit velmi výhodně. Objednáte-li si větší množství či větší balení, může pilulky na erekci cena bez lékařského předpisu být velmi nízká. Někdy bývá navíc i doprava zdarma.

Je třeba, abyste si prověřili eshop a dodavatele tabletek. Potom máte jistotu, že dostanete skutečně kvalitní a prověřený originální přípravek.

Pozor na napodobeniny přípravků. Například léky na erekci mají spoustu nelegálních kopií a falzifikátů viagry. Ještě větší pozor byste ale měli dát na zázračné tabletky, které jsou sice doporučované, ale neexistují žádné reference uživatelů a vlastně pořádně netušíte, co obsahují.

Hledejte jedině důvěryhodné eshopy, které ručí za to, co prodávají. Máte-li jistotu, že pilulka na erekci v eshopu má garantované složení a je to originál, potom není nejmenší důvod, proč nekupovat i ve velkém. Naopak, hodně ušetříte a nemusíte se zdržovat běháním do kamenné lékárny.