NEZÁVISLOST + PŘEHLEDNOST + POUŽITELNOST
Domů Sexuální zdraví Podpora erekce - jak na zlepšení erekce v

Podpora erekce - jak na zlepšení erekce v 2019

Poruchy erekce se mohou na první pohled jevit jako opravdu velký problém. Otázku selhání svého mužství mnoho pánů vnímá velmi bolestně, my ale musíme zdůraznit, že se tyto problémy dají velice účinně řešit. Existují prostředky na podporu erekce, které jsou velice efektivní. Nejčastěji stačí zlepšit psychickou pohodu, upravit jídelníček či vyzkoušet tablety na erekci. V následující tabulce uvádíme ty nejlepší přípravky na erekci bez předpisu. V textu níže se dozvíte celkem 15 tipů, jak dosáhnout opět tvrdého ptáčka. Dokonce i když je impotence způsobena kvůli běžným nemocem, dokážete si poradit sami i bez lékaře.

TOP 2019

Erexan
Vítěz testu! Otestován a funguje. Kromě silnější erekce dodává látky ke zvýšení imunity, zdelší pohlavní styk a zvyšuje chuť na sex. Bez vedlejších účinků. 84% mužům účinkovalo
tvrdost erekce: 5/5
trvání účinku: 5/5
nástup: do 30 min
větší penis:
delší sex:
vedlejší účinky:
Dávkování: 1 – 2 kapsle před sexem. Tvrdnutí přichází do 30 minut. Nejdříve zkuste brát 1 prášek, pokud chcete silnější efekt, tak 2. Skvělý přípravek za nízkou cenu. Zasloužená první pozice. Nemusíte brát pořád. Stačí vzít pár minut před sexem. Pomohl vytvrdnout všem testerům.
Zerex
Stálice na trhu. Fungoval všem našim testerům. Zlepšuje erekci a zvyšuje chuť na sex. 100% přírodních produkt bez vedlejších účinků. Silné prokrvení penisu – delší. 81% mužům účinkovalo
tvrdost erekce: 5/5
trvání účinku: 4/5
nástup: do 60 min
větší penis: (0-2 cm)
delší sex:
vedlejší účinky:
Dávkování: 1 – 2 kapsle před sexem. Tvrdnutí přichází do 60 minut. Nekombinujte s alkoholem. Trošku dražší (proto půl hvězdy dolů), ale účinky jsou srovnatelné z Erexanem. Pomohl všem našim testerům. Navíc se některým i zvětšil penis
E-rex24
Super levný přípravek pro dlouhodobé používání. Ideální hlavně pro pány nad +50 let. Pomáhá proti předčasné ejakulaci a zvětší vám penis. 74% mužům účinkovalo
tvrdost erekce: 4/5
trvání účinku: 4/5
nástup: dlouhodobý účinek
větší penis: (0-2 cm)
delší sex:
vedlejší účinky:
Dávkování: 1 tableta denně. Nejlépe ráno před jídlem. Dobře zapít.Po dvou měsících můžete dávkování změnit na 1 tabletu za 3-4 dny. Přípravek známý hlavně ve světě. Dlouhodobě opravdu pomáhá. Penis se zvětší i o několik cm. Když nepomůže, můžete zbytek tablet vrátit.
Proerecta
TOP3 přípravek. Nízká cena. Stačí vzít před stykem. Silná kombinace bylin. Zvyšuje chuť na sex a podporuje tvorbu spermií. 77% mužům účinkovalo
tvrdost erekce: 4/5
trvání účinku: 4/5
nástup: do 60 min
větší penis:
delší sex:
vedlejší účinky:
Dávkování: 1 – 2 kapsle před sexem. Při velmi slabé erekci zkuste 2 prášky. Tvrdnutí přichází do 60 minut. Nekombinujte s alkoholem. Nízká cena a obvykle stačila jedna kapsle před stykem. Zafungoval u 70% testerů a byli spokojeni. Malinko se zvětšil i penis.
EJoy
Kvalitní tabletky s dlouhodobým vlivem, vhodné zejména pro starší muže. Pomáhají jen při dlouhodobém užívání. Krom erekce zlepšují funkci prostaty, zvyšují chuť na sex a prodlužují pohlavní styk. 68% mužům účinkovalo
tvrdost erekce: 3/5
trvání účinku: 5/5
nástup: dlouhodobé užívání
větší penis:
delší sex:
vedlejší účinky:
Dávkování: 2 tablety denně. Ráno a večer po jídle. Nepoužívat při srdečních problémech. Doporučujeme brát 2-3 měsíce. Trošku dražší (proto půl hvězdy dolů), ale účinky jsou srovnatelné z Erexanem. Pomohl všem našim testerům. Navíc se některým i zvětšil penis
Clavin
Tabletky z televizní reklamy. Velmi vysoká cena. Zvyšuje prokrvení penisu. Účinná složka Clavertine 21 – směs látek. 59% mužům účinkovalo
tvrdost erekce: 3/5
trvání účinku: 3/5
nástup: do 120 min
větší penis:
delší sex:
vedlejší účinky:
Dávkování: 4 kapsle před sexem. Tvrdnutí přichází do 120 minut. Nekombinujte s alkoholem. Asi nejznámější léky na erekci, bohužel náš test ukázal nejhorší výsledek. Tablety jsou velmi drahé (někdo musí zaplatit tu televizní reklamu).
Autor recenze:
MuDr. Lenka Králová
Poslední úpravy:
24.8.2018

Poruchy mohou být způsobeny nemocemi

Velice důležitá je podpora erekce po operaci prostaty, rozhodně se pánové nemusí obávat, že by operací život končil.

V současnosti je často omílanou otázkou i diabetes a podpora erekce v souvislosti s tím, jak narůstá počet nemocných cukrovkou. Máme k dispozici vhodné možnosti léčby i pro diabetiky, kteří jsou svojí nemocí omezeni. Při cukrovce je totiž ve hře látková výměna a ta souvisí s tvorbou hormonů.

Stejným limitem je i vysoký tlak. Léčba poruch erekce u lidí s vysokým tlakem je o poznání složitější, protože řada léků je založena na tom, že se zvyšuje tlak v penisu, jeho prokrvení, což by při nevhodně zvolené léčbě u těchto lidí mohlo mít fatální následky. I zde se ale dá zvládnout podpora potence s vysokým tlakem, k dispozici máme různě působící tablety na erekci různého složení, které tuto skupinu lidí nijak neohrožují. Z toho jednoznačně vyplývá, že muži i při vysokém tlaku si mohou užít sex.

Samostatnou kapitolou je potom podpora erekce pro kardiaky. Není třeba se domnívat, že srdeční příhodou sexuální život končí. Jenom je třeba být o poznání opatrnější a léky si vybírat s ohledem na svoji nemoc. K dispozici jsou třeba léky na podporu erekce a hustoty krve, protože u kardiaků hraje hustota krve a její srážlivost důležitou roli. Je třeba ji sledovat, aby nevznikly krevní sraženiny, které mohou způsobit závažné komplikace.

Musíme podotknout, že ani úraz páteře není konečná. I těmto lidem můžeme s podporou erekce velice dobře pomoci.

Prim hraje i hormon testosteron, který s přibývajícím věkem klesá. Je to ale další z problémů, který se dá zvládnout.

Nejenom mladší, ale ani starší generace nemusí mít obavy, protože u seniorů se potíže dají rovněž řešit velice efektivně. Prasky na erekci jsou jak pro mladé muže, tak pro muže středního věku nebo i starší. Někdy dokáže divy třeba i pomůcka jako tyčinka do močové trubice, třeba v případě úrazu a funkční poruchy. Pokud dojde k úrazu, je nezbytný lékařský zákrok.

15 ověřených metod na podporu erekce

V současnosti jsou k dispozici léky na podporu erekce, které dokážou velice účinně povzbudit. Každý muž touží po tom, mít dlouhou a pevnou erekci a blýsknout se tak před svojí partnerkou. Samozřejmě máme prášky na podporu erekce, ale důležité je nepředepisovat nebo nekupovat si něco nepromyšleně.

Podstatná je totiž komplexní léčba, kdy je třeba brát ohled na celkový životní styl, priority, nemoci. Zatímco někde při menší poruše pomohou klidně i jenom potraviny na podporu erekce, jinde to bude mnohem složitější. Prostředky pro podporu erekce jsou naštěstí velmi rozmanité, takže každý zpravidla najde ten svůj, který pomůže odstranit ten jeho problém.

Jsou situace, kdy je vhodná přírodní podpora erekce praha a bude mít kýžený efekt, nebo stačí babské rady, jindy ale neuspějete a je třeba zkoumat víc aspektů života. Rozhodně se ale vyplatí vytvořit si komplexní pohled na celou věc. Nejde totiž jenom o to, pravidelně užívat přípravky na podporu erekce, ale pečovat o sebe, o své zdraví. To se samozřejmě vyplatí.

Souhrou celé řady léčebných kroků znásobíte efekt a jednoho dne pak třeba dospějete i do situace, kdy budete v takové kondici, že se lék na podporu erekce, pilulka na povzbuzení stane zbytečností. Jde ale samozřejmě o běh na dlouhou trať. Nesmíte si myslet, že se vše vyřeší samo. Prášky na podporu erekce jsou jedna věc, zdravější životní styl věc druhá. Jaká léčebná opatření je třeba udělat, jaké metody na zlepšení erekce opravdu fungují?

1. zlepšení psychiky

Musíme zdůraznit, že prostředky na podporu erekce začínají u psychiky. Jak se říká, vše je v hlavě. Proto když muž začne mít potíže s erekcí, měl by se zamyslet nad tím, zda problém není v jeho psychickém stavu. Dnešní doba totiž bohužel naopak nahrává potížím s erekcí. Náš životní styl nás nepřímo vede k tomu, užívat pilulky na erekci i v situaci, kdy by stačily třeba přírodní doplňky na erekci. Jinými slovy, nepečujeme o svoji duševní hygienu tak, jak bychom měli a důsledkem může být i zablokovaná psychika. Když nejste v pohodě, hromadí se vám problémy v práci, v partnerských vztazích, jste přetížení, nerozumíte si ani se svými blízkými, je logické, že věčně vystresovaný muž těžko může dosáhnout kvalitní erekce a udržet ji. Jinými slovy permanentní stres je zabijákem erekce a kvalitního sexuálního života. Může nastat situace, že když je hlava zaseknutá, ani sebelepší tobolky na erekci nepomohou.

Jak z toho ven? Především byste se měli snažit odbourávat stres. Ono se to lehko řekne, ale hůř udělá. Například méně času trávit v práci, naučit se delegovat část svých pravomocí na podřízené a věřit jim, že je splní stejně dobře jako vy. Nestresovat se v práci zbytečnostmi. Když dokážete odbourávat stres a méně se nervovat, uvidíte, že pak třeba mohou lépe pomoci i bylinky na podporu erekce. Dále si najděte příjemné koníčky, které vám zajistí větší pohodu, u nichž se uvolníte, budete relaxovat při něčem, co vás baví. Každý má své zájmy někde jinde. Velmi dobré je i mít blízké přátele, se kterými si můžete popovídat. Taková terapie nic nestojí a někdy dokonce i nahradí prášky. Sportujte, protože sport vám přináší adrenalin, uvolnění. Díky němu ze sebe dostanete stres mnohem lépe. Budete se cítit více v pohodě, nebudete řešit zbytečnosti. Pravidlem je, pokud možno udržovat i dlouhodobý harmonický vztah s partnerkou. V takovém případě se vše řeší snáze. Například se dají sehnat léky na podporu erekce na předpis, partnerka podpoří psychiku partnera, bude mít pochopení. Samozřejmě je v takovém případě muž v mnohem menším stresu než v okamžiku, kdy hledá krátké, jednorázové vztahy a neustále se bojí svého selhání.

Pokud ale nepomohou ani popsaná opatření, není od věci navštívit psychologa či psychiatra. Rady od lékaře mohou být velmi cenné. Jde o odborníka, který o problematice ví mnohem víc než vy a můžete se společně dobrat toho, co se vám samotným nepovedlo. Tedy jaká je příčina vašich problémů a erekcí a jak je léčit. Někdy je dobrá podpora erekce bez receptu, lékař zde funguje spíše jako pomocník a autorita, se kterým můžete konzultovat své kroky. Pomůže vám třeba zvýšit sebevědomí, posílit vaše sebehodnocení, vysvětlit, jak si uspořádat lépe život a být spokojenější. Takové rady jsou naprosto bez vedlejších účinků, a přitom velice cenné. Ne vždy totiž nutně musí být výsledkem konzultace s odborníkem tablety na lékařský předpis. Někdy mohou být rady, jak si uspořádat svůj život neméně užitečné. Podstatná je i spolupráce s partnerkou či manželkou, protože problém s erekcí často nebývá jednostrannou záležitostí. Otázka, jak žena podpoří erekci je proto neméně důležitá. Bez náležitého pochopení ze strany partnerky se potíže řešit jednoduše nedají.

2. více pohybu a fyzické námahy

Bohužel jsme v současnosti hodně zlenivěli. Naši předkové měli mnohem více tělesné aktivity, což se v podstatě velmi pozitivně podepisovalo na jejich celkové tělesné kondici. Právě díky dobré kondici svalstva pro ně byly tablety na podporu erekce velkou neznámou. Vlastně je nepotřebovali, nebo respektive v dávné minulosti to byly spíše bylinkářky, které v případě potřeby ordinovaly byliny na podporu erekce. Lidé posilovali sami, každý den svojí činností.

Dnes máme pohybu mnohem méně než v minulých generacích, což je celkově ke škodě věci. Proto velmi dobrou a naprosto přirozenou léčbou poruch erekce je zařadit do svého života mnohem více pohybu a fyzické námahy. Nemusíte přitom začít hned s tím, že budete denně trávit hodiny v posilovně. Každého to nebaví. Klidně můžete patřit mezi lidi, kteří posilovny a jejich prostředí dvakrát nemusí, a přitom jsou dokonale vysportovaní. Přírodní podpora erekce typu pomohu si sám, sestává i z toho, že změníte své životní návyky ve prospěch větší porce fyzické aktivity.

Začněte třeba u toho, že nebudete jezdit výtahem, ale chodit pěšky. I krátkou chůzí do schodů posilujete své svalstvo včetně penisu. Máte-li to do práce kousek, projděte se pěšky. Sport vás moc nebaví, za to rádi koukáte do krajiny? Turistiky pro vás bude ideální. Nebo práce na zahradě je stejně dobrou možností, jak si efektivně protáhnout celé tělo a posílit svalstvo. Navíc za vámi bude vidět spousta hotové práce. Nebo si prostě vyberte nějaký sport, který vás bude bavit a budete se mu věnovat pravidelně a rádi.

Uvidíte, jak to bude mít kladný efekt – stejný jako léky na podporu erekce. Celková tělesná kondice se zkrátka vyplatí. Kromě toho se vám i vyplavením endorfinů zlepší nálada, a to zase úzce souvisí s psychikou. Jestliže chcete ale cvičit cíleně především na posílení intimních partií, i to je samozřejmě možné. Otázkou zůstává, jak cvičit. Velmi efektivní jsou cviky pro posílení pánevního dna. Zpevňují pánevní svalstvo, posilují ho. Zároveň také upevňují vnitřní svalstvo obepínající páteř. Například kegelovy cviky jsou velmi účinné, pokud chcete konkrétní doporučení. Výborné jsou cviky na podporu erekce, zejména pokud je děláte pravidelně. Stačí si denně na ně najít chvilku a uvidíte, že brzy zaznamenáte velmi pozitivní změny. Krůček po krůčku zpevníte pánevní prostor, což se pozitivně projeví i na výkonu penisu. Najděte si každý den na chvilku pohybu.

Jděte na procházku, vyměňte schody za výtah, zaběhejte si, zaposilujte, zkuste kegelovy cviky na podporu erekce pro dokonalý sex. Musíme zmínit i to, že pravidelné cvičení a posilování zlepšuje stav cév, a o to jde především. Veškeré léky na erekci sice dokážou pomoci, ale teprve když se snažíte i vy sami udržet své cévy v co nejlepším stavu, může být efekt opravdu maximální. Masáž na podporu erekce je také dalším střípkem v pohybových aktivitách, které velmi pomáhají. Otužování a studená sprcha mají také nezaměnitelný význam pro mužskou potenci.

3. žádné kouření, minimum alkoholu

Je tak trochu nošením dříví do lesa zmiňovat se o tom, že kouření a podpora erekce spolu souvisí. Bohužel v tom negativním smyslu, to znamená, že kouření je přímým zabijákem kvalitní erekce. Všeobecně se ví, jaká všechna negativa kouření přináší, a přesto se ho mnoho lidí odmítá vzdát. Je přitom jasné, že vám nepomohou sebelepší tablety na podporu erekce na lékařský předpis, pokud vyhulíte dvě krabičky denně. Tím si vlastně kazíte veškeré úsilí, které vám nejlepší podpora erekce nabízí. Kvalitní erekce zkrátka žádá nekouřit. Prodloužené účinky přípravků na erekci sotva lze docílit, pokud jste závislí na nikotinu a bez cigarety se neobejdete. Obecně se kouření neslučuje se zdravým životním stylem. Přináší mnohá rizika, a to zejména v oblasti kardiovaskulárních chorob, tedy srdečněcévních nemocí, ale také rakoviny plic, močového měchýře i dalších orgánů. Zkrátka je velice užitečné típnout poslední cigaretu a pokusit se svojí závislostí bojovat.

Nás totiž zajímá hlavně skutečnost, že v případě kuřáků radikálně roste pravděpodobnost vzniku potíží s erekcí. Není-li vám lhostejné udržení erekce, měli byste se nad zamyslet. Je minimálně dvakrát pravděpodobnější, že budete mít problém s erekcí, pokud například dostanete od lékaře zprávu, že vaše cévy jsou poškozené, na čemž má kouření bohužel lví podíl. Léčba je přitom strašlivě jednoduchá. Stačí začít tím, že se prostě obejdete bez cigaret.

Nechte zatím pilulky pro podporu erekce stranou a zabývejte se hlavně bojem se závislostí. Jakmile se vám podaří zvítězit, máte vyhráno, protože třeba podpora erekce, co pomůže jednoznačně mluví i o tom, že přestat kouřit je důležité. Podpora erekce forum se zmiňuje o tom, že efekt je poměrně rychlý. I vědecké studie říkají, že pouhý jeden den bez cigaret přinese pozitivní efekt. Pokud se totiž zkoumaly noční erekce u kuřáků, bylo zřejmé, že stačí i jeden den bez nikotinu a zkušenosti mluví o tom, že až 40 % kuřáků na tom bylo s erekcí lépe. Proto když se dlouhodobě dokážete zbavit návyku na cigarety, jste na dobré cestě mít kvalitní erekci. Podpora erekce a plodnost také souvisí s kouřením. Pokud chcete mít kvalitní sperma a počít dítě, pak vynechání cigaret jednoznačně pomůže pohyblivosti spermií a celkové kvalitě spermiogramu.

Další kapitolou je alkohol. Ani nejžádanější přípravky na erekci vám nijak zvlášť nepomohou, pokud jdete z večírku na večírek a nemírně popíjíte. Samozřejmě nemáme na mysli situace, kdy si občas dáte s přáteli sklenku vína nebo půllitr piva, ale okamžiky, kdy to s alkoholem opravdu přeháníte a děláte to stabilně. Ostatně diskuse mluví o tom, že totálně na mol prostě nic v posteli nezmůžete. Když se tedy ptáte, co podpoří erekci, potom omezení konzumace alkoholu patří mezi tyto pomůcky. Je pravou, že příliš mnoho vypitých panáků, ale i vína nebo piva je ničitelem exuálního výkonu. Rovněž tak omezení alkoholu přinese velice pozitivní efekt, a to rychle. Za střízliva je podpora výronu semene mnohem lepší, než omámeni přemírou pití. Alkohol je totiž morem na játra. Poškozuje je a v důsledku toho se mužský hormon testosteron mění na estrogen.

4. přírodní podpora erekce

Pokud se hodně hýbete, nekouříte, alkohol pijete minimálně a jste přesvědčeni, že zdravě jíte, což znamená, že vám hodně říká i výživa na erekci, jste jistě na dobré cestě. Potraviny na zvýšení potence samozřejmě hrají svoji roli, ale pokud máte pocit, že ani tak není efekt optimální, můžete zkusit třeba přírodní doplněk stravy na podporu erekce.

Bylinky pro povzbuzení erekce přinášejí svůj význam. Jestliže se snažíte dodržovat zdravý životní styl a vaše erekce se díky těmto postupným krokům významně zlepšila, ale přesto ještě nedosahuje optima, není ještě zatím důvod volit chemický lék pro podporu erekce, ale spíše se zaměřit na přírodní podporu erekce. Rostliná léčba může v této fázi přinést užitek. Existují tablety obsahující přírodní afrodiziaka, která vám mohou hodně pomoci. Třeba čaje na podporu erekce, obsahující bylinky dobře fungují.

Efektivní jsou ale samozřejmě tablety, které tyto přírodní látky, tedy byliny a výtažky z nich obsahují. Velmi účinnou bylinou na podporu erekce je kotvičník zemní, jehož výtažek obsahuje celá řada tablet na podporu erekce. Patří sem například Erexan, Zertex, Clavin, Ejoy. Dále jsou to bylinky Yerba maté (cesmína paraguayská) a Muira puama. Obě pocházejí z pralesů Jižní Ameriky a jde tedy o čistě přírodní produkt na erekci, který najdete v tabletách E-rex 24. V Clavinu najdete také šafrán, jenž má také podporovat libido a erekci. V Ejoy narazíte na další bylinu Serenou plazivou nebo extrakt z chilli, obojí přírodním způsobem podpoří penis a jeho aktivitu. Erexan a Zerex potom obsahují bylinu Maca peruánská, která dodává vitalitu a výdrž.

Za další uvedené tablety obsahují i další přírodní látky, a sice jedná se o L-Arginin, L-citrulin a L-Lysin. L-Arginin zásobuje penis krví, podporuje hladké svalstvo, L-citrulin stabilizuje hladinu L-Argininu, L-Lysin má potom na starosti regeneraci penisu. Tyto aminokyseliny na podporu erekce jsou velmi důležité. Zmíněné látky obsahují tablety na podporu erekce Erexan, Zerex, Erectan, Clavin, Ejoy.

Bylinky na podporu erekce nemohou lidskému tělu nijak ublížit, naopak ještě více podpoří jeho snahu pomoci si sám. Nač za zatěžovat svůj organismus chemií na lékařský předpis jako je třeba sildenafil na podporu erekce, nebo sildofilin na vzpruhu mužské chlouby, když bylinková podpora potence může mít u mnoha mužů stejný efekt. Každá bylinka na povzbuzení erekce má svůj význam.

5. přípravky na podporu erekce - zvýšení testorenu

Mužům pomůže vyrazit na sluníčko, jakkoli se to může zdát divné, tato jednoduchá přírodní léčba má opravdu velké výsledky. Je totiž dobře známo, že testosteron se v těle tvoří tím více, čím se organismus vystavuje slunečnímu svitu. Proto je pochopitelné, že muže na jaře se zvyšujícím se podílem slunce přepadá větší touha po sexu. Dá se tedy říci, že sluníčko je přírodním katalyzátorem podpora erekce testosteron.

Minerál zinek na podporu erekce je nesmírně důležitý. Je to totiž právě tento prvek, který dokáže v mužském organismu stabilizovat hladinu hormonu testosteronu. Obsahuje ho E-rex24, Clavin.

Ovšem velmi silným činitelem, který pozitivně ovlivňuje hladinu testosteronu je Tribulus terestris, čili již zmiňovaný kotvičník zemní. Tato bylina má silné afrodisiakální účinky a podporuje tvorbu testosteronu, proto je velmi častou součástí tablet na podporu erekce. Na kotvičník narazíte v léku na erekci Zerex, Erexan, Clavin a Ejoy.

Velmi účinně umí posílit tvorbu testosteronu také například zázvor, ženšen či šafrán, dále Ginkgo biloba či Maca peruánská. Podpora erekce srovnání těchto tablet nabízí jejich vysokou účinnost, přitom jde mnohdy o léky bez vedlejších účinků, nebo s jejich naprostým minimem, které navíc pozoruje zanedbatelné minimum mužů. Musíme se zahrnout i vitamíny na podporu erekce, a sice vitamíny B5, B6, D a C, koenzym 10 pro erekci to je také podpora tvorby testosteronu.

6. tablety na podporu erekce – dvě skupiny

Tablety na podporu erekce jsou celé řady druhů.

První skupina tvoří léky, které obsahují jako podpůrné látky bylinky, tedy Erexan, Zerex, E-rex 24, Clavin nebo Ejoy, nebo přírodní aminokyseliny jako Erectan. Zde se jedná vždy o přírodní povzbuzení přirozených schopností muže vytvářet erekci.

Druhou kapitolou jsou potom léky na erekci, které jsou umělého chemického původu. Zde každého určitě napadne viagra, nebo její generika jako kamagra. Tady se jedná o preparát pro erekci na lékařský předpis, jejichž užívání by se měli vystříhat lidé s vysokým krevním tlakem. Rozhodně je třeba v těchto případech návštěva lékaře a dobré posouzení zdravotního stavu.

U nemocných lidí, zejména těch, kteří trpí srdečněcévními onemocněními, nebo cukrovkou není vhodné užívat jakékoli léky bez předpisu, to platí včetně těch na podporu erekce. Zmíněné chemicky připravované léky určené k symptomatické léčbě erektilní dysfunkce se nasazují na lékařský předpis, na základě, kterého jsou k dispozici v lékárně. Svým obsahem léčivých látek ovlivňují lepší prokrvení penisu. Díky tomu funguje podpora erekce ztopořením. Pacient dosáhne erekce na určitou dobu. Jakmile ale přestanou tyto léky na erekci účinkovat, což se obvykle stane nejdéle po několika hodinách, opět vzniká problém. Tablety totiž neléčí příčinu erektilní dysfunkce. Sice účinkují a muž s jejich pomocí dosáhne erekce, ale na druhou stranu je třeba zdůraznit, že mu nepomohou s prvotním problémem. A skutečné vyléčení slabé erekce spočívá hlavně v hledání příčiny a jejího odstranění za pomoci především úpravy životního stylu a životosprávy, nebo pomocí přírodní léčby bylinkami nebo tabletami obsahujícími bylinky. Kromě tablet může být léčbou i injekce na podporu erekce, nebo také podpora erekce kapky. Injekční podání neboli zajistit injekční aplikaci není samozřejmě problém, ale měl by ho provádět lékař. Obecně jsou lepší variantou pro lidské tělo léky na podporu erekce, které jsou přírodní.

7. gel na podporu erekce

K dispozici jsou gely na podporu erekce. Dlužno dodat, že tady nemusí být účinnost léčby tak vysoká jako v případě tabletek. Vyplývá to ostatně z logiky celé věci. Když spolknete přípravky na podporu erekce například ve formě tablet, účinné látky se dostanou do organismu, do krve a tím pádem jejich účinek sílí. Dosahuje svého maxima. Gel na podporu erekce ale takový účinek jako prášky samozřejmě nikdy dosáhnout nemůže, protože se roztírá pouze na pokožce penisu. Působí tedy jenom zvenku na pokožku, nikoli zevnitř.

Prostě sebelepší gel nikdy nedokáže zvýšit průtok krve v penisu, ztopořit ho. Neumí zvnějšku zvýšit a stabilizovat hladinu testosteronu, aby byla co nejoptimálnější. Nedokáže dodat organismu vitalitu, zvýšit libido. To vše úspěšně dokážou jedině správně vybrané prášky na erekci. Přesto nemusíte samozřejmě gely na erekci zcela zavrhovat. Jenom mějte na paměti, že od nich nemůžete očekávat žádné zázraky. Zkrátka myslet si, že budete žít nezdravě, špatně se stravovat, kouřit, pít alkohol, nehýbat se a vesele tloustnout a pak si krátce před stykem namažete penis gelem na erekci a váš orgán bude dokonale fungovat a erekce bude kvalitní a silná, tak to je naprostý omyl. Takhle to prostě v žádném případě nefunguje. To je jenom iluze.

Gel na erekci může pomoci, pokud budete zdravě žít, vyvarujete se cigaret a přemíry alkoholu, budete se hýbat a dodržovat další pravidla. Pak může pomoci, ale ani v takových případech nelze čekat příliš mnoho. Zkrátka a jednoduše, nejdůležitější je hlavně vnitřní podpora erekce zajištěná zdravým životním stylem, péčí o své zdraví a pak ideálně přírodními látkami, které dále povzbudí sexuální aktivitu a dosáhnou jak okamžité, tak i dlouhodobé erekce. To je nejdůležitější úkol. Lubrikační gel také nespasí vaše problémy s erekcí.

Jestliže muž trpí slabou erekcí, potom gel lubrigační na podporu erekce spíše jenom dokáže podpořit zážitek ze sexu. Prohřeje penis, to ano, ale že by dokázal provést zázraky s erekcí, tak to bohužel nikoli. Takové schopnosti nenabízí. Nejde prostě o nejkvalitnější prostředek na podporu erekce, s tím je třeba se smířit. Například pokud muž chce prodloužené účinky, tedy oddálit ejakulaci, protože bývá předčasná, gel v tomto případě nepomůže. Znecitlivující gely určitou pomoc v prodloužení, nebo respektive oddálení ejakulace udělat mohou. Díky oddálení pomohou erekci déle, ale pakliže nemáte sami pevnou erekci, nevytvoří ji, nenabudí penis. Kamenný obchod nabízí znecitlivující gely na erekci, ale právě z výše uvedených důvodů je třeba vždy uvádět, že dokážou prodloužit erekci, ale nikoli ji navodit.

Zároveň je třeba upozornit i na jedno riziko, spojené s aplikací gelu, a sice někdy se může stát, že se penis prohřeje vlivem gelu až příliš. V takové situaci může dojít k jeho podráždění a při styku v důsledku toho i podráždění vagíny. Z podpory erekce se tak může stát dokonce nepříjemný zážitek. Buďte proto s gelem velmi opatrní, pokud si nechcete sex zkazit. Někdy se může stát, že gel se silnějším složením dokonce znecitliví vaginu a žalud natolik, že nebudete cítit žádné dráždění. Erekce pak ochabne, takže zatímco jste si chtěli pomoci, způsobíte přesný opak. Existuje také gel pod jazyk nebo gelové polštářky na podporu erekce.

8. potraviny na podporu erekce

Pomoci ochablému penisu můžete také tím, že do svého jídelníčku zařadíte potraviny na podporu erekce. Jaké potraviny podporují správnou funkci penisu?

Na první místo řadíme hlavně uhlohydráty, které by měla strava pro posílení erekce obsahovat. Máme v tuto chvíli na mysli hlavně komplexní sacharidy, které se do krve uvolňují postupně, nikoli jednoduché sacharidy, které po požití způsobují prudký skok hladiny krevního cukru a její následný stejně rychlý pokles. Vy ale potřebujete něco jiného. Udržet hladinu krevního cukru stabilní. Toto palivo, energie, na kterou jede i váš mozek způsobuje, že může být celé tělo v dobré kondici. I penis samozřejmě potřebuje energii k tomu, aby se postavil. Doplňujte proto pravidelně uhlohydráty především v podobě celozrnného pečiva nebo výrobků z celozrnné mouky jako jsou například celozrnné těstoviny. Ty především musí strava na podporu erekce obsahovat.

Optimální složení jídelníčku pro podporu erekce je proto stejně důležité jako prášky na podporu erekce, ne-li důležitější. Protože úprava jídelníčku by měla být prvním krokem společně s omezením pití alkoholu, skoncování s kouřením, zařazení většího množství pohybu atd. Teprve když selžou přirozené prostředky léčby, pak nastupuje bylinná léčba tabletami s výtažky přírodních afrodisiak jako je tribulus. Jestliže ani tato rostlinná léčba nepřinese kýžený efekt, potom přicházejí po konzultaci s lékařem na přetřes tablety chemické zvyšující průtok krve.

Naštěstí ale máte i dost přírodních způsobů, jak ovlivnit průtok krve a stav cév, aniž byste museli sahat na tablety. Zkuste tedy nejprve tyto prostředky. Například nepražené kakao stabilizuje tlak, díky obsahu flavonoidů zlepšuje stav cév a průtok krve jimi. Za další kakao zvyšuje množství vyrobeného oxidu dusnatého, který podporuje erekci. Můžete jídelníček doplnit i o produkty z kakaa, třeba hořkou čokoládu s vysokým obsahem kakaa -80 %. Česnek také zlepšuje krevní průtok, podobně jako kakao stabilizuje tlak. Chcete-li ochutnat nějaké exotičtější ovoce na potenci, pak vám může pomoci granátové jablko. Chrání organismus proti volným radikálům a oxidaci, zvyšuje produkci oxidu dusnatého a tím zlepšuje erekci, pomáhá zlepšit stav srdečněcévního systému. Důležité je, aby šlo o čerstvé ovoce či šťávu z něho. Nezapomínejte na špenát bohatý na přírodní dusičnany – i ty se mění v těle na oxid dusnatý nezbytný, chcete-li, aby erekce byla kvalitní a silná. Kromě toho třeba látka ecdysterone ve špenátu pomáhá zvýšené tvorbě testosteronu. Nejlepší je špenát listový. Další potravina pro podporu erekce jsou vlašské ořechy. Obsahují aminokyselinu L-arginin, která se rovněž v těle mění na oxid dusnatý. Pro mnoho lidí není červená řepa příliš oblíbenou potravinou, ale to je bohužel velká chyba. I zde totiž najdeme hodně přírodních nitrátů, z nichž se v těle stává oxid dusnatý. V mužském těle tento oxid snižuje hladinu estrogenu, a naopak tak podporuje tvorbu testosteronu.

Jaké další potraviny pomáhají zlepšit erektilní dysfunkce?

Třeba meloun má blahodárný vliv na žíly a cévy, a tedy i na průtok krve. Lykopen v melounu pomáhá srdci i prostatě. Káva na erekci. Kofein, konzumovaný s mírou, také podporuje cirkulaci krve a tím je lékem na slabou erekci. Ryby a veškeré potraviny obsahující hodně omega-3 nenasycených mastných kyselin rovněž podporují tvorbu oxidu dusnatého. Zelená zelenina na erekci jako kapusta či zelí, respektive jejich zpracování žaludečními šťávami a střevy také přináší hodně zmiňovaného plynu. A konečně chilli prohřívá organismus, pomáhá rozproudit krev. Musíme zmínit i to, že olivový olej také podporuje tvorbu testosteronu.

Zkrátka a jednoduše sestavte si jídelníček s přihlédnutím k tomu, aby obsahoval popisované potraviny pro podporu erekce, celkově se ale snažte, abyste měli ve stravě vysoký podíl zeleniny a ovoce, celozrnných potravin a minimum jednoduchých cukrů. I takové celkové složení jídelníčku podpoří váš penis a jeho ztopoření. Potravinová podpora erekce má svůj nezaměnitelný význam. Podobně jako jídlo na erekci může i afrodisiakální napoj na podporu erekce vybudit ochablé svalstvo. Vyplatí se třeba smoothie koktejl či sirup pro povzbuzení s využitím některých potravin produkujících ve zvýšené míře oxid dusný, výživa na podporu erekce skutečně pomáhá. Potraviny povzbuzují ochablý orgán se často řadí mezi domácí recepty, které se někde dokonce tradují třeba i několik generací. Dobré jsou i potraviny obsahující v určité míře minerály jako selen a zinek.

9. sprej na podporu erekce

Mezi další povzbuzovače sexuální aktivity řadíme sprej na podporu erekce. Obsahuje buď hřejivé nebo znecitlivující složky. Výhodou totiž je, že jak prohřívací, tak také znecitlivující složka určená pro penis se dá přidat do gelu, do spreje, do krému, ale i na kondom na podporu erekce. Stejně tak ale třeba i na náplasti na penis. Pravda je ale taková, že pro spray na podporu erekce platí v podstatě totéž, co pro gely.

I tady jde jenom o látky, které se nanášejí na vnější stranu, tedy na pokožku penisu, kde mohou v omezené míře nějak působit. Nikdy ale nebudou schopné vykázat stejný účinek jako tablety na podporu erekce, pro které je typické vnitřní užití. Látky v tabletách mají samozřejmě účinek na prokrvení penisu, zvýšení hladiny testosteronu, čehož sprei na erekci vnějším použitím nikdy nedosáhne. Znecitlivující látka může pomoci prodloužit erekci, ale pokud ji muž nemá, má smůlu. S jejím vytvořením mu zkrátka bohužel nepomůže. Podobně funguje i jakákoli mast na podporu erekce, nebo krem na erekci, i ty mají pouze a jedině podpůrný efekt. Prášek na erekci je jednoznačně lepší. Ani pásky na erekci, ani masti na totéž neposkytují kýžený efekt.

10. kroužek na podporu erekce

Navodit kvalitní erekci může pomoci také kroužek na podporu erekce. Jednoduše tento kroužek, tato mechanická pomůcka, která se velice jednoduchým a praktickým způsobem navléká na penis, podpoří sexuální akt. Penis bude následně připravený k akci. Materiálem je vysoce kvalitní antialergický gel, takže se nikdo nemusí bát toho, že by došlo k nějaké alergické reakci s pokožkou penisu. Svojí polohou kroužek pomůže oddálit předčasnou ejakulaci. Díky dokonalé elasticitě se přizpůsobí každému muži, respektive každému mužskému penisu.

Musíme ale podotknout, že kroužek sám o sobě nemá takové schopnosti jako tablety na podporu erekce. Jde pouze o vnější pomůcku, a jestliže muž nemá žádnou nebo velmi slabou erekci, kroužek sám o sobě ji neudrží a nezajistí. Nabízí pomoc v prodloužení udržení erekci a sám ji nezařídí. Jedná se spíše o zpestření sexuálních hrátek a styku, které zvýší dráždění a nabídne možnosti, jak si sex ještě lépe užít a zabránit předčasné ejakulaci. Sám o sobě ovšem ztopoření penisu neumožní. Jedině podpora léky na erekci, tedy vnitřní přísun látek umožňujících ztopoření může zajistit kvalitní erekci. Kroužek je pouze doplňkovou hračkou.

11. vakuová pumpa na podporu erekce

Poměrně oblíbená je i vakuová pumpa na podporu erekce. Vakuova pumpa na penis je velmi často užívanou erotickou pomůckou pro muže, která nejenom má zpestřit sexuální život, ale zároveň i posloužit jako pomůcky během poruch erekce. Jaké pumpy jsou k dispozici, v čem pomáhají, eventuálně jaká jsou rizika jejich používání?

Uvádí se, že pumpa umí zvýšit citlivost penisu, a dokonce ho zvětšit. To tablety na erekci neumí. Neexistuje žádný lék na erekci, který zajistil zvětšení penisu. Tím pádem se dá říci, že pumpa dokáže penis do určité omezené míry zvětšit, má tedy širší účinky. Samozřejmě popisované zvětšení má jenom omezené kapacity a musí se s pumpou pracovat opatrně. I recenze uživatelů uvádějí, že při dlouhodobém používání pumpy dochází k prodloužení penisu i k mírnému zvětšení jeho průměru.

Všechno je ale třeba brát s rezervou, kdo nemá od přírody velký penis, ani sebelepší vakuová pumpa ho bohužel nezachrání. Přípravky na podporu erekce v podobě vakuových pump fungují na principu podtlaku. Kvalitnější erekce je způsobena pod tlakem, jelikož podtlak dokáže do penisu přivést více krve. Prokrvení orgánu je tedy větší. Zároveň se využíváním pumpy zvyšuje citlivost penisu na nejrůznější podněty, což vede k silnějším sexuálním prožitkům, sex je kvalitnější, muž lépe dosahuje orgasmu.

Pro aplikaci pumpy potřebujete lubrikační gel. Dražší pumpy jsou vybaveny přetlakovým ventilkem, levnější ho nemají. Obvyklá je také vodní vakuová pumpa, která používá k dosažení erekce, zvětšení penisu vodní tlak. Ovšem vakuové pumpy představují také určité riziko. Musí se s nimi pracovat opravdu velice opatrně, aby nedošlo k poškození velmi citlivé tkáně penisu.

12. čínská medicína na podporu erekce

Existuje také možnost využít alternativní podporu erekce. Sem se zahrnuje čínská medicína na podporu erekce. Čínské postupy při řešení erektilních dysfunkcí mohou být velice efektivní. Posuzuje totiž člověka jako celek, všechny jeho aspekty, zabývá se tím, zda je proudící energie v pořádku, nebo zda je někde zablokovaná. Fakticky se tedy stará o člověka komplexně.

Čínská medicína na podporu potence také hledá příčiny selhání, neřeší to pouhým podáváním tablet a odstraňováním následků, což je obvyklé u klasické západní medicíny. Tradiční čínská medicína uvádí, že nejdůležitějším orgánem pro naplnění sexuální aktivity jsou ledviny. Proto impotenci často označuje jako nedostatečnost dráhy ledvin. Označuje nedostatečnost jinu a jangu ledvin a její přesné příznaky. Charakterizuje mužské osmileté cykly a jejich průběh, popisuje vývoj muže. Jako základ léčby impotence uvádí fytoterapii, což je léčba bylinná, rostlinná. Přesně vybírá konkrétní bylinu, která vstupuje do konkrétní energetické dráhy a má za úkol tam určitým způsobem působit.

apříklad, je-li zde chlad, má tělo zahřívat a naopak. Některé léčivé byliny z čínské medicíny obsahující látky na povzbuzení erekce převzala i medicína evropská – například ženšen. Zároveň čínská medicína jako lék na poruchy erekce mnohdy využívá také akupunkturu a její prostředky. S akupunkturou pomocí jehliček nebo akupresurou doteky můžete dosáhnout také velmi úspěšné výsledky.

13. stabilizace krevního tlaku a krevního cukru

Velmi důležitou léčbou související s léčbou poruch erekce je stabilizace krevního tlaku u lidí s vysokým krevním tlakem a srdečněcévními chorobami. Stejně tak diabetik musí mít co nejstabilnější hladinu cukru v krvi. Právě u kardiaků a diabetiků dochází často k poruchám erekce.

Aby ale bylo možné tyto poruchy erekce efektivně léčit, je třeba nejprve co nejvíce stabilizovat jejich primární nemoc. Teprve když jsou dobře zaléčeni, pokud jde o primární nemoc, můžeme se soustředit na jejich poruchy erekce. V nabídce jsou ostatně i prášky na podporu erekce speciálně pro pacienty s určitou nemocí – například Erectan jsou tablety pro diabetiky. Jejich složení nemůže diabetikům nijak uškodit a o to jde především.

14. rázová vlna

Označuje se jako rázová vlna. Princip této léčby je poměrně jednoduchý, a sice vzniká tlaková vlna, jež svým působením dokáže velice úspěšně rozšířit průtok krve v penisu. Zároveň dochází k významnému zlepšení prokrvení topořivých tělísek. Obecně se udává úspěšnost této metody razova vlna až 80 % případů. Jde o bezbolestnou metodu, která se provádí po dobu čtyř sezení vždy po týdnu. Léčbu je možné po určité době opakovat.

Dociluje se při poruchách erekce obvykle velmi dobrých výsledků. Může být efektivnější než jiné produkty na podporu erekce, třeba léky, které je muž často nucen brát i trvale, nebo před každým stykem. Tato léčba je proto často doporučovaná. Je značně efektivní a může pomoci na dlouhou dobu, s tím, že pokud se někdy porucha opět objeví, je možné ji znovu opakovat, aniž by pacient nějak trpěl.

15. elektrické impulsy

K vysoce účinným metodám, jak léčit erektilní dysfunkce patří rovněž metoda léčení elektrickými impulsy. Princip spočívá v tom, že muži dostávají do penisu mírné elektrošoky o velice nízkém napětí. Pomáhá to v uvolnění cév pacientům se sníženým průtokem krve cévami v penisu. Šoky pomáhají tvorbě nových cév.

Tato metoda léčby erektilních dysfunkcí zavádí šoky na různá místa penisu během tří minut, jedná se vlastně o mini šoky. Terapie trvá dvakrát týdně po dobu tří týdnů, následuje pak odpočinek trvající stejnou dobu. Tato léčba je bez vedlejších účinků a není bolestivá. Na druhou stranu se nehodí pro každého, například nemohou být tímto způsobem léčeni muži, jejichž porucha spočívá v tom, že dysfunkce má příčinu v nervové či svalové soustavě. Takové prostředky na podporu erekce ale mají v portfoliu svůj léčebný význam. Dokážou totiž vrátit erektilní funkci do normálu na delší dobu. U léků je totiž jedna nevýhoda. Jakmile je pacient přestane brát, poruchy se opět vrátí, bohužel.

Rychlá podpora erekce

Velmi podstatná je pro muže v mnoha případech okamžitá podpora erekce, když nechtějí selhat v konkrétním okamžiku. Jednorázová podpora pomocí kapsle na povzbuzení erekce zajistí úspěch pouze v případě určitých, některých léků, jindy je ale potřeba dlouhodobá.

U kterých přípravků je zaručena bezpečná podpora erekce okamžitě?

Po kterých je erekce v krátké době kvalitní a silná?

Například Erexan se řadí do kategorie nejlepší přípravky pro erekci, pokud erekce má být okamžitá. Tablety se užívají hodinu před plánovaným sexem a zajistí dostatečné ztopoření klidně i pro opakovanou soulož během krátké doby.

Mezi tyto nejsilnější přípravky se počítá i Zerex, jehož účinek nastupuje nejdéle do hodiny, z čehož vyplývá, že i on se užívá krátce před sexem.

Stejně tak nástup účinku Clavinu probíhá do hodiny od požití tablet. Rovněž Proerecta se polyká hodinu před pohlavním stykem.

Které přípravky jsou levnější a pořídíte je snadno? Především musíme zdůraznit, že všechny výše zmiňované přípravky jsou volně prodejné a seženete je velice snadno v lékárně. Například Erexan či Zerex nejsou na předpis, dostanete je u lékárnice bez receptu a nebudete mít s jejich obstaráním vůbec žádné problémy. Přesto je důležité uvažovat o poruše erekce komplexně, vše konzultovat s odborníky a odnést si od lékaře třeba doporučení týkající se léčby i na konkrétní přípravek.

Popisované tablety jako Erexan, Zerex, Erectan, Clavin se řadí mezi nejžádanější preparáty na podporu erekce, pokud jde o rychlou erekci. Jedná se o tablety s okamžitým účinkem, poskytující tu nejkvalitnější erekci v řádu jedné hodiny čili 60 minut. Tato afrodisiaka na zajištění okamžitého sexu jsou velice účinná a když je v dosahu krásná žena, je efekt zaručeně dobrý. Muži, nemusíte se v těchto případech ani ve stáří bát, že selžete. Zajištěny jsou pak i prodloužené hrátky podle vašich představ.

Nejúčinnější je vše samozřejmě ihned. Levné přípravky jsou například Zerex, naproti tomu u Erectanu může být trochu odrazující jeho vyšší cena. Rovněž u Clavinu je cena jednorázové dávky o dost vyšší. Ani Erexan nepatří mezi nejlevnější přípravky, léky k podpoře erekce. Otázka kolik stojí přípravek na erekci je samozřejmě pro vás velmi důležitá, ale neměla by rozhodně být jediným kritériem výběru tablet pro rychlou erekci. Velmi důležitá je skutečnost, že tyto přípravky na erekci jsou naprosto běžně dostupné v lékárnách.

Dále patří mezi rychlou podporu erekce i tablety na potenci založené na chemickém složení, tedy uměle vyrobené. Sem se řadí Viagra a její generické preparáty jako kamagra, dále sildenafil, tadalafil. Ostatně i acylpyrin na podporu erekce může fungovat, někdy se tadalafilu říká acylpyrin pro bohaté. I v těchto případech je samozřejmostí kvalitní a silná erekce, jedná se o nejúčinnější přípravky. Mnohdy jde o nejužívanější, nejsilnější ovšem nikoli přírodní preparáty, tabletky na erekci. Pokud to má být v těchto případech bezpečná podpora erekce, musí ji sledovat lékař, pacient musí mít doporučení od lékaře na základě podrobného vyšetření a vše získávat jedině na lékařský predpis. Ostatně bez receptu tyto léky ani neseženete. Mohly by totiž ohrozit zejména muže trpící srdečně cévními nemocemi. Proto vše vyžaduje přísnou lékařskou kontrolu.

Neméně důležitou druhou kategorií léků na erekci jsou potom tablety na dlouhodobé užívání, kam se řadí například E-rex 24 nebo Ejoy. V tomto případě jde o bezpečné tablety, které získáte bez receptu, jsou na rozdíl viagry volně prodejné. Jsou na přírodní bázi. Sice i zde může nastat okamžitá erekce, primárně je zde ale důležitá dlouhodobá potence, takže je možné tyto preparáty užívat i denně. Větší penis, dlouhodobě stabilní hladina testosteronu, dostatek vitality, energie, udržení erekce, a to i prodloužené se potom stane jasnou realitou. Z muže se díky správně vybrané tabletě stane lev salonů.

Alternativní podpora erekce, která je mnohdy i levná se pak dá zajistit třeba pomocí čajů. Čaj na podporu erekce obsahuje byliny zvyšující libido a sexuální touhu i produkci testosteronu. Lekarna je centrem, kde by vám měli efektivně poradit a cestou, jak se nejlépe informovat. Volný prodej vám nabídne široké možnosti, můžete si také udělat hodnocení přípravků a jejich porovnání, abyste viděli, který bude pro vás ten nejvhodnější.

Pro koho jsou tablety určeny

V zásadě jsou k dispozici tablety na podporu erekce pro muže různého věku, léky pro široké spektrum mužů, většinou jsou tyto preparáty poměrně univerzální a může je užívat jak dvacetiletý mladík, tak čtyřicetiletý muž v nejlepších letech a skvělé sexuální kondici, tak i šedesátiletý senior. Zerex se hodí pro muže středního věku, nad 40 let, kteří si chtějí prodloužit erekci a více si užít.

Podobnou cílovou skupinu má například i Ejoy. Tím ovšem není řečeno, že lék nemohou vyzkoušet i mladší muži. eJoy vychází rovněž z přírodního složení. Hodí se i pro mladé, řada je jeho uživatelů uveřejňuje recenze, z nichž je zřejmé, že jde o muže, kteří se pohybují ve věkovém rozmezí cca 20-40 let. Tento lék obsahuje byliny, jeho rostlinné složení tvoří kotvičník, ženšen a ginkgo biloba. Podporuje mikrocirkulaci krve v penisu, uvítají ho tedy ti, kteří si chtějí užít více sexu. Arginmax má rovněž přírodní složení. Sází na kotvicnik, tedy tribul, šafrán, dále zinek a selen, který přispívá k dobré tvorbě spermií, kvalitnímu spermiogramu. Hodí se tedy pro mladé muže ve věku 30-40 let, kteří chtějí počít dítě. Právě zásluhou tohoto přípravku na erekci by měl být jejich spermiogram dobrý a mělo by se zadařit. Patří proto mezi nejprodávanější prašky.

Dalším tipem léku je Klarin. Erex 24 a Ejoy jsou dobré pro dlouhodobé užívání, a tedy věkovou skupinu 30-50 let, kdy muži vědí v sexu, co chtějí a jde jim hlavně o to, si co nejdéle a nejlépe udržet svoji sexuální výkonnost. Pokud jde o seniory, ti by si měli vybírat přípravky na erekci u muzu s ohledem na jejich tělesnou kondici a zdraví a raději si třeba nechat poradit od lékaře, a to zejména pokud trpí nějakou nemocí.

Většina přírodních přípravků na erekci, ať už se jedná o Zerex, Erexan nebo třeba Ejoy může bez potíží užívat i věková skupina 50+ či 60+ tedy pro seniory. Jedná se o rostlinné přípravky bez vedlejších účinků, lek pro mladé i staré, tedy i pro penzisty. Existují i homeopatika na erekci pro lidi, kteří se zabývají alternativními metodami. Pomůže i prostamol na léčení zvětšené prostaty. Protože podpora prostaty je v povzbuzení potence neméně důležitá.

Kde koupit tablety? Lékárna je místem, kde načerpáte informace a můžete všechno zkonzultovat. České lékárny nabízejí volně prodejné léky. Seznam tablet, které pomáhají s erekcí a podporují stopoření je skutečně úctyhodný. Například kanadský doplněk stravy pro podporu erekce je velice populární. Kanadské výrobky na potenci jsou oblíbené, ale celkově lze říci, že hodnocení podle kvality je oblíbenou součástí mnoha diskuzí na fórech věnovaných potížím s erekcí. Teprve test přípravků poskytuje nejobjektivnější informace a umožní porovnat opravdu maximum léků na erekci.