Vibratory.org Sexuální zdraví Nejlepší erotické pomůcky pro seniory

Nejlepší erotické pomůcky pro seniory 2020

aktualizováno září 2020
eroticke-pomucky-pro-seniory.jpg
Sexuální radovánky si můžete užívat i na stará kolena. Ať už žijete v páru nebo sami, k uspokojení vám pomůžou kvalitní erotické hračky. Do tabulky jsme vybrali 7 nejlepších sexuálních pomůcek, vhodné pro starší milovníky sexu. Žebříček je sestaven dohromady pro muže a ženy. Všechny hračky je možné používat v páru nebo samostatně. Současně jsme hledali co nejnižší cenu, zdravotní nezávadnost a nejlepší vlastnosti a funkčnost. Zpříjemněte si volný čas v důchodu a dopřejte si vyvrcholení jak často chcete. S malými pomocníky to není tak těžké. I starší ženy jsou stále citlivé na dráždění klitorisu a orgasmu mohou snadno dosáhnout. Starší muži mívají problémy s erekcí, ale s vhodnou pomůckou to lze vyřešit a pořádně se vystříkat.

TOP 2020

Nejprodávanější a nejlepší univerzální umělá vagína
Fleshlight STU
TOP produkt
Superskin materiál je jako živý. Krásný tvar vaginy v životní velikosti. Uvnitř systém různých výstupků pro maximální dráždění. I do vody.
Někomu může vadit, že nejde rukou stlačit (více sevřít penis), ale to ve skutečné dírce také nejde. Poměrně složitá údržba.
Fleshlight STU video recenze
Nejlepší masturbátor na trhu. Mnohem lepší masturbace než s rukou. Lepší než utrácet za prostitutky. Silnější zážitek, když ji nahřejete v teplé vodě.
Nejprodávanější silikonové venušiny kuličky
Feel Silicon
BestSeller
Měkký povrch z lékařského silikonu. Vnitřní kovová kulička dělá silné vibrace. Velmi tiché, voděodolné. Průměr 3,5 cm. Prolisy srdíček stimulují
Za silikon se může dostat voda (i když to ničemu nevadí).
Feel Silicon video recenze
Nejprodávanější venušiny kuličky v ČR. Super kvalita za dobrou cenu
Kvalitní a levný silikonový vibrátor
Borůvka 2 silikonový
BestSeller v ČR
Příjemný povrch z lékařského silikonu. Realistický tvar a silné vibrace a pulsace (celkem 7 programů). Velmi tichý, ovladatelný pouze jedním tlačítkem, super cena.
Viditelné rozdělení pravé a levé části. Poměrně velký na análek.
Borůvka 2 silikonový video recenze
Ideální vibrátor pro začátečníky i pokročilé, za tisícovku nepořídíte lepší luxusní robertek.
Vodotěsná vibrační hlavice s výkyvnou hlavou
Rilassamento
vodotěsný
Hebký silikon na celé hračce. Hlavice na pohyblivém krku snadno přiléhá na celou plochu klitorisu. 7 programů silných vibrací i pulsací. Vodotěsný! Nabíjení přes USB.
Záhyby se hůře čistí. Celkem dost vibruje do ruky.
Rilassamento video recenze
Není takový vibrační drtič jako Power Akuwand, ale vodotěsná úprava to nahradí. Orgasmu na klitorisu dosáhnete stejně rychle. Ideální jako cestovní hlavice.
Plastový vibrátor na prostatu a bod G
G-vib prostata
Hladký plastový tvrdý povrch. Kulatá, silně vibrující hlavička vzrušivě dráždí prostatu a bod G. Snadno jej zasunete, hladký platový povrch.
Viditelný přechod mezi hlavou a madlem.
G-vib prostata video recenze
Není lepší pomůcka pro masáž prostaty a bodu G. Ideální vibrátor, který si užijete společně v páru.
Výkonná vakuová pumpa na zvětšení a tvrdý penis
Vakuová pumpa Purple
Vytváří silný podtlak a zvětší penis až o 10%! Velmi jednoduché použití včetně výpustného ventilu. Kvalitně vyrobená, vydrží tisíce použití.
Při mytí se špatně zpátky vkládá vnitřní manžeta (namočte do teplé vody a půjde to dobře).
Vakuová pumpa Purple video recenze
Tvrdší erekci budete mít i když nemáte žádný problém. Super je kombinace s erekčními kroužky. Sání není bolestivé a je to zcela nový pocit vzrušení.
Praktická sada erekčních kroužků různých velikostí
Elephant Rings
TOP sada
Sadá tří erekčních kroužků na penis různé velikosti. Odolný materiál, lze hodně natáhnout. Výstupky na obvodu zvyšují vzrušení. Tvrdý penis.
Pokud natahujete moc, můžou prasknout. Hůře se sundávají.
Elephant Rings video recenze
100% postaví měkkého ptáka. Pořádně zaškrtit a připravte se na jízdu. Bude tvrdý po celou dobu sexu a vydržíte šukat déle. Výstupky navíc dráždí i ženu.
Nejprodávanější levné a výkonné dráždidlo na klitoris
Funny Orange
BestSeller
Vyměnitelné silikonové násady. Silné vibrace. Skladný, vhodný pro cestování. Skvělá masáž klitorisu. 100% jistý orgasmus!
Nelze regulovat vibrace. Nádstavce někdy sklouznou.
Funny Orange video recenze
Skvělá masáž klitorisu. Za trošku úsilí dostanete krásný orgasmus. Velmi nízká cena. Super do kabelky.
Autor recenze:
Eva Krause,
Poslední úpravy:
září 2020

Máte pocit že už jste za sexuálním zenitem? Že sex již není pro vás? Omyl!

Jak se říká, láska kvete v každém věku. A se sexuální rozkoší je to stejně tak. Muží a ženy nad 60 let si stále mohou užívat radost z milování a prožít silný orgasmus. Je úplně jedno, zda jste pár nebo jednotlivec. Chuť a sexuální vzrušení totiž s věkem nikdy nevyprchá. Dokud jsou ve vás nějaké hormony, můžete.

Kladný vliv sexu na naše zdraví

Náš mozek vydrží být déle aktivní než naše tělo, které se s věkem rychleji vyčerpá. Proto i ve vyšším věku máme “v hlavě” chuť na sex, ale tělo již říká něco jiného (zvláště u mužů platí pro erekcí - postavení penisu). Sexuální hračky nás však mohou vrátit zpět do hry.

Všechny uvedené body platí obecně pro všechny věkové kategorie. Ale jsou zaměřeny hlavně na zdravotní či psychycké problémy seniorů, kteří jsou kvůli vyššímu věku nachylnější. Náš mozek

Vliv sexuálních pomůcek na muže

 • Problémy s prostatou

  Prostata je žláza, v které se tvoří ejakulát. S přibývajícím věkem se postupně zvětšuje a může začít tlačit na močovou trubici. to způsobuje problémy s močením (“chodím často”). Kromě různých prášků je vhodné provádět i masáž prostaty a to přes anální otvor. Na masáž máme ideální vibrační pomůcku G-vib (viz. recenze níže)

 • Zlepšení erekce

  Nepostaví se a nepostaví. A pokud ano, tak je měkký. Špatná erekce u seniorů je nejčastějším důvodem, proč nemají starší páry spolu sex. I na tento častý problém starších (ale i mladých) mužů máme řešení. Kromě některých prášků tablety na erekci fungují také skvěle lubrikační gely, které penis prohřejí, prokrví, takže je mnohem citlivější na dotek. Použití správné pomůcky, například vakuová pumpa (viz. recenze níže) vám penis postaví a užijete si.

 • Snižení rozmrzelosti a agrese

  Pokud se pořádně vystříkáte (s ženou, erotickou pomůckou, díky gelu, jakkoli) dochází k uvolňování šťastných hormonů a cítite najednou vnitřní klid. Sex je nejelpší cestou k uvolnění organismu. Orgasmus zlepšuje fyzické i psychické napětí. Špatná nálada se mění v dobrou. Je prokázano, že sexuálně aktivní důchodci jsou veselejší a mají rádi život. Můžete využít například mastrubátor (viz. recenze níže)

Vliv sexuálních pomůcek na ženy

 • Posilování pánevního dna

  S vyšším věkem (řádově 40-50 let), po porodech či operaci pánve, může dojít u žen (ale také u mužů) k ochabnutí svalů pánevního dna. Ochabnutí svalů pánevního dna může způsobit či zhoršit například bolesti zad, únik moči a stolice nebo vznik hemeroidů. Posilování pánevního dna naopak tyto problémy zmírníme či zcela odstraníme. Pro posilování jsou vhodné Kegelovy cviky. Soubor cviků kdy v různých polohách těla střídáme stažení a uvolnění pánve. Další možností cvičení je nošení venušiných kuliček (viz. recenze níže). Nejlépe je nosíme v průběhu dne. V rozkroku máme pocit, že musíme udržet kuličky uvnitř vagíny. Pánev se tedy sama intuitivně stahuje a drží venušiny kuličky uvnitř.

 • Radost z orgasmu v každém věku

  S pomocí sexuálních hraček jsme schopni dosáhnout orgasmu prakticky v každém věku. Při orgasmu se do těla uvolňuje endorfin (hormon štěstí). Vyplavuje stres, snižuje únavu, pomůže proti bolesti hlavy a navodí vám pocity radosti. A tyto fyzické tělesné projevy samozřejmě zvyšují délku života.

Proč ve staří máme méně sexu

Přestože jsme zdraví a máme chuť, stejně ve stáří neprovozujeme sex. Podívejme se, jak nám může nákup vibrátoru, venušiných kuliček či mastrubátor může zvýšit naši sexuální aktivitu.

 • Partnerský ostych nebo nemoc jednoho z páru

  Nejčastější důvod, proč důchodci přestanou sexuálně žít. Jeden z partnerů nemůže, nechce či má ostych provozovat sex. Ostych samozřejmě může být i vzájemný a pár jednoduše přestane o sexu mluvit a žertovat. V tu chvíli je s milostnými hrami konec. U můžů jde například o problémy s erekcí, kdy se pohlavnímu styku začnou schválně vyhýbat. U žen je to obvykle pokles hormonů a na sex tak zkrátka nemají tolik chuti jako dříve. Můžete se pokusit s partnerem komunikovat a společně se na pokráčovaní vašeho sexuálního života dohodnout.

  Nákup kvalitní erotické pomůcky pro starší je ale nejjednodušší řešení. Na slabou erekci existuje celá řada fungujících potravinových přípravků a také pomůcek. Například erekční kroužky na penis (viz. tabulka). Na poruchy s prostatou také existují hračky pro masáž prostaty. Dámy zase mohou používat venušiny kuličky a zpevnit pánevní dno.

 • Partner zemřel nebo žijete již osamoceně

  Pokud žijete samostatně bez partnera (ať už kvůli smrti, rozvodu či jiném důvodu), máte stále možnost se seznámit. Dnešní senioři umí ovládat internet, který je plný seznamek lidí s podobným osudem. Už přímo do inzerátu uveďte, že máte zájem i o společné milostné chvílky. Aspoň budete mít jistotu, že se vám ozve osoba s podobnými myšlenkami.

  Situaci kdy jste sami však opět řeší nákup vhodné erotické pomůcky pro důchodce. Vzrušení a orgasmus si dopřejete, kdy je vám libo. Například vhodný mastrubátor pro starší pány. Tvarovaný vnitřek vás silně vzruší a nemusíte mít strach ze selhání. Starší ženy mohou použít některý z oblíbených vibrátorů (vše v tabulce výše).

 • Erotické pomůcky pro muže seniory

  Výběr čtyř nejlepších hraček pro starší muže. Všechny spojuje kvalita, funkčnost a dobrá cena. Poůžou vám zejména u problémů s erekcí, výstřikem a na masáž prostaty. Projděte si recenze a vyberte si jednu i pro vás. Inspirovat se můžete stovkami recenzí dalších spokojených zákazníků.

  1# Mastrubátor Fleshlight STU - TOP umělá vagína

  TOP produkt

  Fleshlight STU

  Fleshlight STU

  Nejlepší masturbátor na trhu. Mnohem lepší masturbace než s rukou. Lepší než utrácet za prostitutky. Silnější zážitek, když ji nahřejete v teplé vodě.
  Přejít do eshopu

  úvod: Masturbování je skvělé a příjemné. Má však jeden hlavní nedostatek, je to příliš odlišný pocit od reálné soulože se ženou. Proto jsou tu umělé vagíny, geniální vynález, který dokáže k nerozeznání napodobit skutečné zasunování. Mezi jedny z vysoce kvalitních a hodně prodávaných umělých vagín patří model Fleshlight STU, který je žádanou výbavou do intimního arzenálu mnoha mužů.

  popis: Fleshlight STU je luxusní model pro náročnější muže, kterým nevadí, že je třeba se o něj více starat. Již na první pohled potěší svým nenápadným vzhledem, když je vagína uzavřená v pouzdře a vyndaná na nočním stolku, vy budete jediní, kdo pozná, o co jde. Po otevření vás však vždy čeká příjemné překvapení. Reálný vzhled krásně růžové vagíny v životní velikosti. Vnitřní tvarování zajistí stimulaci, která je naprosto senzační a k nerozeznání od sexu s partnerkou. Někteří by mohli namítat, že zde není možnost regulovat sílu vnitřního tlaku stiskem ruky. Skutečnou kundičku ale taky nikdo nestlačuje.

  materiál: Obal vagíny je z tvrdého plastu a vagína z materiálu Superskin. Materiál je velmi pružný, jemný, hebký a měkký. Umělá vagína je již na dotek k nerozeznání od reálné a pokud do ní zaboříte prsty, jako byste je strčili do kundičky mladé slečny. Pro použití je zapotřebí lubrikant a pak už si jen můžete užívat chvíle slasti.

  funkce: Fleshlight STU je ideální jako trenažér, uvádí se dokonce, že pokud vydržíte 10 minut masturbovat s tímto modelem, je to jako byste vydrželi 20 minut souložit se ženou. Uvnitř je těsná a najdete zde speciální výstupky, které zajistí intenzivní dráždění péra. Délka vnitřku vagíny je 22 cm a průměr 4 -7 cm. Vnější rozměry s platovým krytem jsou o něco větší. Ačkoliv se jedná o umělou vagínu, je třeba se k ní chovat stejně jemně, jako k ženě. Po použití je vhodné ji omýt a nanést buď speciální pudr fleshlight nebo kukuřičný škrob. Při správném zacházení vám vydrží velmi velmi dlouho.

  material SuperSkin jako živý
  krásná růžová štěrbinka mladé slečny v životní velikosti
  vnitřní těsnost se přizpůsobí velikosti penisu
  uvnitř dráždící výstupky - věrná simulace vagíny
  prémiová značka Fleshlight
  zvýšená péče - je třeba ji dobře vymýt a pudrovat
  poměrně dlouho schne

  hodnocení: Za nás je Fleshlight STU perfektní model, který je esteticky velmi atraktivní a již po prvním otevření se vám nedočkavostí postaví. Není určený mužům, kteří hledají nejrychlejší cestu k orgasmu, ale spíše těm, kteří se chtějí stát lepšími přeborníky v posteli. Pro reálnější pocit vytáhněte před použitím vnitřní návlek a nahřejte jej v teplé vodě. Taky je fajn masturbátor zafixovat do gauče nebo boty, ať máte volně ruce (jistě přijdete na spoustu způsobů).

  Chci vědět více: Zobrazit zkušenosti zákazníků (110 recenzí)

  3# Vakuová pumpa Purple na erekci

  Vakuová pumpa Purple

  Vakuová pumpa Purple

  Tvrdší erekci budete mít i když nemáte žádný problém. Super je kombinace s erekčními kroužky. Sání není bolestivé a je to zcela nový pocit vzrušení.
  Přejít do eshopu

  úvod: Je možné dosáhnout ještě větší erekce? Vaše tělo nemusí být jediným faktorem, který předurčuje kvalitu erekce, ale šikovné pomůcky ano. Dlouhými léty prověřená technologie vakuových pump ukázala, že se jedná o prostředek, který dokáže zlepšit erekci a ukázat vám vaší kládu v rozměrech, v jakých jste jí ještě neviděli. Pokud nejste nároční a s vakuovými pumpami nemáte tolik zkušeností, je pro vás zcela ideální vakuová pumpa Purple Power, která se snadno používá a skvěle vypadá. Již podle názvu je vám asi jasné, že po nasazení dochází k vytvoření vakua, to způsobuje podtlak, který nahrne více krve do vašeho penisu. Díky tomu může být bez problémů o 1-3 centimetry větší než obvykle. Pumpa se skvěle hodí i v momentech, kdy se chystáte s partnerkou na akci a on se ne a ne postavit. Skvělé sání a jednoduché použití vám zajistí rychlou erekci kdykoliv a kdekoliv.

  popis: Rádi bychom napsali, že jde o revoluční technologii, kterou používají kosmonauti z NASA, ale není tomu tak. Vakuová pumpa funguje na jednoduchém principu, máte zde válec napojený na hadičku, která je zakončená balónkem. Balónek slouží k vyvolání podtlaku a je zde i ventil, kterým naopak podtlak uvolníte. Vakuová pumpa Purple Power je stylového vzhledu a z materiálů, které se snadno udržují. Pumpa je určena zejména pro muže s průměrnou délkou penisu, neboť je délka pumpy 19,9 cm a vnitřní průměr 4,5 centimetru. Balónek bez hadičky měří 7,9 cm a průměr balónku je 4,4 cm.

  materiál: U pumpy se nemusíte bát, že by po několika použitích přestala fungovat, válec je z tvrdého plastu, manžeta a vnitřní výplň jsou z měkké gumy. Rovněž hadička i balónek jsou z gumy. Výpustný ventil je z plastu. Pokud chcete prodloužit životnost pumpy, po každém použití jí řádně umyjte pod tekoucí vodou. Samotný balónek však jen otřete navlhčeným hadříkem.

  funkce: Základní funkcí pumpy je vyvolat pevnou erekci. Pro použití natřete penis i okraj pumpy lubrikačním gelem, následně jí pevně přitiskněte, aby do ní nemohl vniknout vzduch. Ideální je pumpu nasunout při lehké erekci, ale není to podmínkou. Poté stačí 5 -10 zmáčknout pumpovací bálonek. Je třeba poznamenat, že pumpa vyvolá erekci, ale nedokáže jí udržet, když jí sundáte. Proto je ideální k pumpě pořídit erekční kroužek, který nasadíte na okraj pumpy a když dosáhnete potřebné erekce, tak kroužek jednoduše přetáhnete na vašeho macka a můžete se s plnou erekcí vrhnout do akce. Pokud se vám nepodaří s pumpou správně zacházet hned napoprvé, ničeho se nelekejte, chce to trochu cviku a po pár použitích si jí zamilujete.

  odolný materiál, nepokazí se
  jednoduchý design a snadné ovládání
  metoda prokrvení skutečně funguje
  pro penis do velikosti 18 cm

  hodnocení: Velkým pozitivem pumpy je nízká cena, snadná údržba a vysoká kvalita. Při mytí si vnitřní manžetu nahřejte teplou vodou. Půjde lehce zasunout zpět. Nedostatkem zde naopak je, že pumpa není vhodná pro muže s penisem větším než 18-19 cm, takže tito pánové musí sáhnout po větším modelu (ale ruku na srdce..). Pumpa postrádá také funkce, jaké mají pokročilé elektronické modely, ale pokud hledáte spolehlivou pomůcku, která umí spolehlivě splnit svůj účel, vakuová pumpa Purple Power vás pravděpodobně v žádném ohledu nezklame.

  Chci vědět více: Zobrazit zkušenosti zákazníků (148 recenzí)

  4# Erekční kroužky Elephant - sada 3x

  TOP sada

  Elephant Rings

  Elephant Rings

  100% postaví měkkého ptáka. Pořádně zaškrtit a připravte se na jízdu. Bude tvrdý po celou dobu sexu a vydržíte šukat déle. Výstupky navíc dráždí i ženu.
  Přejít do eshopu

  úvod: Dlouhý a opakovaný sex je příjemný, ale každý muž velmi dobře ví, že ne vždy má tolik energie, aby stihl tolik čísel, kolik si partnerka přeje. Někdo to řeší Viagrou, ale existuje i mnohem příjemnější a levnější řešení, kterým jsou erekční kroužky. Na trhu existuje nespočet druhů, ale mezi nejlepší na trhu patří erekční kroužky Elephant Rings. Nejedná se o jeden, ale rovnou o 3 erekční kroužky o různých velikostech. Jaký je vlastně účel erekčního kroužku? Dosáhnout erekce obvykle není tak těžké, těžší je udržet pevnou erekci po dostatečně dlouhou dobu a k tomu právě slouží tyto kroužky. Zaškrtí penis a znemožní, aby se krev z penisu dostala pryč, díky čemuž si můžete udržet ocelovou erekci po celou dobu.

  popis: Erekční kroužky Elephant Rings jsou doslova jako kouzelný prsten a okouzlí nejen vás, ale zejména váš protějšek. Mají na sobě vystouplé kuličky, které zvyšují dráždění. Díky 3 rozměrům se snadno nasazují a používají. Většina mužů si myslí, že se umísťují pouze na kořen penisu, ale tyto 3 potvůrky můžete umístit i za žalud, zaškrtit s nimi koule, či koule s penisem dohromady. Variací je nespočet a každá přinese trochu jiné vzrušení. Kroužky se nikdy nepoužívají na sucho, abyste je snadno dostali na místo určení, použijte gel. Ale POZOR, pouze lubrikant na vodní bázi, silikonových lubrikantů se vyvarujte jako čert kříže, mohly by poškodit samotný kroužek. Jedná se o velmi jemnou a malou pomůcku, kterou ocení jak vysoce aktivní jedinci, tak i začátečníci, kteří teprve prozkoumávají krásy sexuálního potěšení. Pokud jste zažili, jaký je to pocit přijít unavení z práce a přesto měli chuť souložit, tento nástroj vám zajistí pevnou erekci, jako byste byli plně při síle. Postačí dosáhnout prvotní erekce (se kterou vám pomůže například partnerka či vakuová pumpa) a pak kroužek na penis nasadit.

  materiál: Erekční kroužky jsou z příjemného a velmi měkkého silikonu. To, že jsou pružné ještě neznamená, že si s nimi můžete libovolně hrát, nenatahujte je více, než je potřeba pro nasazení. Jak již bylo zmíněno, balení obsahuje 3 erekční kroužky, Velikosti před natažením a po něm jsou následující: malý 1.8 + 7 cm | velký 2,3 + 10 cm | velký s dráždidly 2,3 + 10 cm

  funkce: Důležité je uvést si funkce. Jak již bylo zmíněno, erekční kroužek skvěle zaškrtí koule, žalud nebo kořen penisu, můžete klidně použít všechny 3 kroužky najednou, kombinací jistě vymyslíte mnoho. Ale vždy dejte pozor, abyste nepřetáhli nezbytně nutnou dobu pro jejich použití. Jak asi tušíte, dokonce i v končetině, jakou je váš penis, musí krev proudit. Nepřekračujte proto dobu zaškrcení déle než 8-10 minut. Pokud potřebujete bušit do partnerky déle, tak raději bez kroužku, delší použití než 10-15 minut už by mohlo být nebezpečné pro funkci penisu.

  sada 3 různých kroužků
  dráždící výstupky po obvodu
  odolný silikonový materiál
  tvrdá erekce - funguje to
  mohou prasknout, když natáhnete moc
  u větších průměrů penisu se špatně natahují i sundávají

  hodnocení: Za nás naprostá senzace. Většina kroužků na trhu má pevné rozměry nebo nedrží tak dobře. Tyto 3 zázraky vám umožní vyzkoušet si, jaké je to souložit s plnou erekcí a bez strachu, že by vám v nejméně vhodnou dobu zkrátka zvadnul. Kroužky jsou zcela bez vůně či zápachu, mají stylovou barvu a po prvním použití pochopíte, že tento povolený doping je naprosto senzační.

  Chci vědět více: Zobrazit zkušenosti zákazníků (340 recenzí)

  Erotické pomůcky pro ženy seniorky

  Výběr čtyř nejlepších hraček pro starší ženy. Všechny spojuje kvalita, funkčnost a dobrá cena. Poůžou vám zejména u problémů s orgasmem a ke zpevnění pánevního dna. Projděte si recenze a vyberte si jednu i pro vás. Inspirovat se můžete stovkami recenzí dalších spokojených zákaznic.

  1# Venušiny kuličky Feel Silicon

  BestSeller

  Feel Silicon

  Feel Silicon

  Nejprodávanější venušiny kuličky v ČR. Super kvalita za dobrou cenu
  Přejít do eshopu

  úvod: Venušiny kuličky pro potěšení nejenom dam, ale i mnoha pánů můžete dostat v několika provedeních. Preferujete silnější či slabší vibrace? Kratší či delší šňůrku? Tvrdší či jemnější materiál? Zde si jistě vyberete přesně to, co vaše tělo vyžaduje pro dokonalou rozkoš. Zobrazit další informace

  popis: Vaginální kuličky jsou vlastně malé či větší kuličky umístěny vedle sebe. Jsou k dostání v různých velikostech, průměrně okolo sedmnácti centimetrů. Jsou obecně měkké, stoprocentně hygienické a naprosto neporézní, tudíž jejich údržba je zcela jednoduchá věc. Stačí prostě opláchnout vodou a jemným mýdlem a je hotovo.

  materiál: Nejčastější složkou výrobního materiálu je silikon, jež je zdravotně nezávadný a hlavně kvalitní – tudíž vám nehrozí žádná alergická reakce. Základ je tvořen tvrdou kuličkou, která při každém kroku či sebemenším pohybu vydává vibrace. Jelikož vnitřní kulička naráží na stěny vnějšího obalu, je tento obal tvrdší, aby mohl spolehlivě tlumit nárazy.

  funkce: Kuličky zavádíme do vaginálního či análního otvoru po nanesení pár kapek lubrikačního oleje. Můžete je používat v různorodých situacích. S jinými erotickými pomůckami v rámci domácí masturbace, během běžného dne v práci nebo třeba na nákupech. Mají též zdravotní účinky – a to je trénování a zpevnění poševního svalstva, což vede k lepšímu orgasmu.

  vyzkoušený bestseller v čr
  příjemný silikonový materiál
  velmi silné vibrace, tiché
  možno použít do vody
  kvalitní, odolné proti poškození
  do srdíčkových prolisů se dostává voda
  udržba kolem srdíček

  hodnocení: V každé situaci mají vaginální kuličky příjemné vibrace a dá se s nimi dokonce i spát! Je to nejlepší „startér“ na erotické zážitky s partnerem. Dokážou maximálně nažhavit – stačí si udělat malou procházku a budete spěchat domů, abyste to mohli dokončit. Jedinou nevýhodou je mírně obtížná údržba kvůli tvaru, nicméně za ty úžasné chvíle vzrušení to rozhodně stojí!

  Chci vědět více: Zobrazit zkušenosti zákazníků (845 recenzí)

  2# Rilassamento masážní vibrační hlavice

  vodotěsný

  Rilassamento

  Rilassamento

  Není takový vibrační drtič jako Power Akuwand, ale vodotěsná úprava to nahradí. Orgasmu na klitorisu dosáhnete stejně rychle. Ideální jako cestovní hlavice.
  Přejít do eshopu

  úvod: Masážní vibrátor Rilassamento (v českém překladu relax) nezůstává svému názvu nic dlužna. Je malá, ale neuvěřitelně šikovná, protože nabízí velmi silné vibrace. Navíc je dokonale víceúčelová jak pro masturbaci, tak i pro partnerské hrátky. Můžete začít třeba bedrech a šíji, polechtat bradavky a pokračovat po dalších částech těla. Erotickou masáž završí u dam rozdráždění klitorisu a vaginy, u mužů penisu. Hlavně na klitorisu stačí chvilka a zažijete skvělý orgasmus.

  popis: Fialová hračka tak trochu připomíná mikrofon. Rukojeť je dole úzká, směrem nahoru se rozšiřuje. Jemné vroubkování najdete na rukojeti i na samotné hlavici, vroubkování označují i tlačítka pro zapnutí a přepínání vibrací. Krk hlavice tvoří 3 silikonové disky, mezi nimiž je asi 2 mm mezera, což působí drobné problémy při údržbě. Na druhou stranu se ale hlavice dá velmi lehce ohýbat, což je výhodou. Celková délky Rilassamenta je 21 cm, z toho 16 připadá na rukojeť, hlavička je dlouhá 5 cm a průměr hlavice 5,4 cm.

  materiál: Nejkvalitnější silikon je poznávacím znamením této masážní hlavice. Díky tomu je sametově hebká na dotek a všichni ji velmi dobře snášejí. Pouze nad kloubovým krkem narazíte na malý kousek ABS plastu, jinak je celá ze silikonu. Vzhledem k použitému materiálu byste měli používat jedině lubrikační gely na vodní bázi, protože silikové roztoky by mohly hračku poškodit. Údržba probíhá snadno dezinfekcí na erotické hračky. Menší potíže může ale způsobit kloubové ohýbání, kterému je třeba věnovat více pozornosti, protože do mezírek se může dostat lubrikační gel nebo tělní tekutiny. Pozitivní je, že materiál hlavice je vodotěsný, takže se s ní vyřádíte i v koupelně.

  funkce: Hlavice vypadá na první pohled malá, ale nabízí výborné, silné vibrace. Hlavně hrubé rumbly vibrace klitoris rozparádí během chvilky. Ovládání pomocí tlačítek na rukojeti je neuvěřitelně snadné. Po zhruba dvousekundovém stisku spouštěcího tlačítka se hned rozjede první vibrační program. Chcete-li zvolit jiný, přepínejte pomocí ovládacího tlačítka umístěného hned pod tlačítkem spouštěcím. Jestliže potřebujete hlavici vypnout, stiskněte na dvě sekundy tlačítko zapnutí/vypnutí. Ke své plné spokojenosti můžete vyzkoušet hned 7 vibračních programů, a to slabé, střední a silné vibrace, dále plynule se zvyšující a snižující vibrace, pulzní vibrace, rychlejší pulzní vibrace a dva rychle za sebou jdoucí pulzy a jedna delší vibrace. Nabíjení probíhá pomocí USB kabelu, konektor se strká do téměř neviditelné dírky na konci rukojeti. Druhý konec zapojte do notebooku, power banky. Po zapojení bliká fialová kontrolka, jakmile se přístroj nabije, svítí trvale. Nabití trvá asi hodinu a 45 minut, na jedno nabití jede přibližně hodinku.

  vodotěsný do bazénu, vířivky, sprchy
  velmi tichý i při silných vibracích
  povrch je kompletně potažen silikonem
  menší rozměry a nižší váha = ideální k cestování
  nabíjení přes USB, žádný zbytečný kabel
  udržba harmoniky na krku trvá déle

  hodnocení: Nově přidaná erotická pomůcka, která nás potěšila hlavně svou vodotěsností. Jen málo hlavic je možné použít do vody. Vibrace jsou hodně silné, i když ne tolik jako u Power Akuwand. Každopádně po příložení na vagínu a klitoris dosáhnete orgasmu stejně dobře. V harmonice na ohýbacím krku zůstávají zbytky gelu a tělních tekutin. Údržba tak trvá déle.

  Chci vědět více: Zobrazit zkušenosti zákazníků (24 recenzí)

  3# Vibrátor Borůvka 2 - nejprodávanšjší v ČR

  BestSeller v ČR

  Borůvka 2 silikonový

  Borůvka 2 silikonový

  Ideální vibrátor pro začátečníky i pokročilé, za tisícovku nepořídíte lepší luxusní robertek.
  Přejít do eshopu

  úvod: Patří mezi nejprodávanější vibrátory v ČR. Je vhodný hlavně pro začátečníky. Za dobrou cenu v sobě skloubí skvělý design, materiál i funkce. Zařadili jsme jej současně mezi luxusní i levné vibrátory, splňuje podmínky pro obě kategorie. Zobrazit další informace

  popis: Recenze uživatelek u této erotické pomůcky vyzdvihují realistický tvar skutečného penisu, výrazný žalud, navíc vroubený žilkami, které jsou výrazně stimulující. Nadchne vás fialový povrch těla, který působí příjemně. Celková délka velikost včetně ovládání je 21 cm. Zasunovatelná délka krásných 16 cm. Průměr má 4 cm. Pro vaginu je to akorát. Nicméně pro análek už je to dost. Prdel análního začátečníka tedy zažije středověk. Samozřejmě se najdou i některé designové nedostatky. Tady patří mezi trochu nešťastné vady na kráse přechod mezi pravou a levou částí vibrátoru. Bohužel je spojení obou části trochu vidět při detailním pohledu. Na perfektní funkčnosti to sice vůbec nic nemění, ale pravda je taková, že u tak špičkového vibrátoru by se vyskytovat neměl.

  materiál: Tento silikonový vibrátor nabízí hebký, ohebný a velmi měkký povrch z kvalitního silikonu. Rychle se tepelně přizpůsobuje tělu, nemá žádné nepříjemné pachy. Jednoznačně plusové body tomuto robertku připisujeme za test od Státního zdravotního ústavu, kterým prošel na výbornou. Je to totiž chyba hazardovat se zdravím, Borůvka ale zaručuje, že je z naprosto bezpečného hypoalergenního materiálu.

  funkce: Vibrační hračka dává možnost užít si opravdu silné vibrace díky nejrůznějším pulzním programům. Plynule si můžete regulovat vibrace, jaké budete chtít. Nabízí se tři silné vibrační programy a čtyři pulzní programy. Určitou nevýhodou je nabíjení pomocí baterií. Nabíjecí akumulátor by byl elegantnějším řešením. Skvělé je, že odolává vodě, a tak se nemusíte bát vytasit s tímto vibrátorem i ve sprše. Díky příznivému vztahu k vodě zbývá dodat, že není problém ani omývání pod tekoucí vodou. Buďte ale opatrní, na koupání ve vodě to není, přece jenom obsahuje ovládání a baterie. Pro hezčí požitek, aby vám tam erotická pomůcka hezky klouzala, použijte pro tento umělý penis lubrikační gel na vodní bázi.

  silikonový materiál vysoké kvality
  moderní design - realistický vzhled a příjemná fialová barva
  7 programů včetně pulsací
  dlouhá výdrž baterií
  hezký pytlíček na uschování
  viditelný přechod mezi levou a pravou stranou (v dírce ale nevnímáte)

  hodnocení: Pokud jste zatím žádný vibrátor v životě nekoupili, nemusíte hledat dále. Borůvka 2 je přesně pro vás. Je ideálním doplňkem partnerských hrátek. Pokud má žena problém dosáhnout klasického orgasmu, Borůvka vám při sexu s partnerem vypomůže a vy prožijete zasloužený orgasmus. Když partner již nemůže, Borůvka s chutí zaskočí za něj a dodělá vás.

  Chci vědět více: Zobrazit zkušenosti zákazníků (513 recenzí)

  4# Funny Orange na klitoris

  BestSeller

  Funny Orange

  Funny Orange

  Skvělá masáž klitorisu. Za trošku úsilí dostanete krásný orgasmus. Velmi nízká cena. Super do kabelky.
  Přejít do eshopu

  úvod: Skvělým kamarádem je mini vibrátor Funny Orange. Osvědčuje se na citlivých místech, zejména pro dráždění klitorisu. Můžete využít i v párové hře, kdy je žena nahoře nebo zezadu. V současné době boduje hlavně ve vylepšené verzi Silicone Edition 2017, kde dráždící násadky již dobře drží. Zobrazit další informace

  popis: Délka činí 9,5 cm, bez uzávěru 6 cm, barva je oranžová, podporuje energii, chuť na sex. Výborné jsou čtyři silikonové násady. Pružné, příjemné na dotek a zdravotně nezávadné. Každá z násad se vyznačuje jiným povrchem a nabízí různé dráždění, což ostatně ukazuje i video.

  materiál: Dráždící násadky jsou z měkkého silikonu. Zbytek těla je plastový.

  funkce: Hlavice se nachází v rozšířené částí, kde jsou vibrace silnější. Tři kovové kuličky a na nich silikonový nástavec se postarají o dokonalé dráždění poštěváku, a to velmi intenzivně. Ovládání stimulátoru je úplně jednoduché. Nabízí se pouze jedna intenzita. To je také často uváděným minusem tohoto vibrátoru. Nejsou zde k dispozici žádné pulzní vibrace, nebo také regulace intenzity. Navíc se občas může stát, že při nešikovné manipulaci může vypadnout baterie. I tak je to ale šikovný pomocník, protože má kvalitní motorek vibrující na příjemných frekvencích 90-100 Hz. Ty nepůsobí jenom povrchově na klitoris, přenášejí se dovnitř. Baterie – tužková 1 AA se vkládá velmi jednoduše, stejně tak spouštění je jednoduché a praktické. Výhodou je, že stimulátor je voděodolný. Dá se umývat pod tekoucí vodou, přičemž před umytím je dobré vyndat baterii a dobře uzavřít kryt. Hrátky ve sprše se nevylučují, ale používáním pod tekoucí vodou můžete způsobit korozi vnitřních částí. Můžete ho ale vložit třeba do kondomu, který zavážete uzlem, pak získáte vibrátor i do vany.

  čtyři silikonové násadky pro obměnu dráždění klitorisu
  silné vibrace
  malý a nenápadný robertek, vhodný pro cestovaní
  vysoká úspěšnost klitoridálního orgasmu za pár minut
  cena dostupná pro každého
  jen jedna síla vibrace, nelze regulovat
  poměrně hlučný

  hodnocení: Celkově je vibrátor považován za šikovnou hračku pro dosažení orgasmu do minuty. Mírná kritika kvůli jedné intenzitě vibrací, jinak ale velká spokojenost. Je druhá či třetí nejprodávanější erotická pomůcka v ČR. Pro masturbaci klitorisu má hodně univerzální využití. Výborný je i na dráždění bradavek nebo análku. Na celotělovou erotickou masáž je trochu malý, ale na cestách může posloužit i takto.

  Chci vědět více: Zobrazit zkušenosti zákazníků (821 recenzí)

  Vlastnosti ideální erotické pomůcky pro důchodce

  Sexuální hračky pro starší mají svá specifika, podle který jsme vybírali. Musí mít určité velikostní parametry a nezávadné materiály. Lidské tělo je odolné, ale ve vyšším věku je třeba o něj pečovat. Důraz byl kladen na příznivou cenu. A samozřejmě vlastnosti a funkce musí být dostačující k dosažení orgasmu a uspokojení těla i ducha.

  Zdravotní nezávadnost

  Zde jsme nemuseli provádět žádná složitá hledání a výběr pomůcek. Všechny naše testované hračky jsou vždy 100% hygienicky nezávadné. Je však třeba brát v potaz jiný parametr. Tím je vzhled a velikost. Starší lidé musí být ke svému tělu a tělním otvorům opatrnější. Proto jsme vybrali spíše pomůcky menší a hladké bez zbytečných výstupků Ne, že by se seniorům větší pomůcky nevlezly do díry. Ale kdyby se cokoli stalo s pomůckou uvnitř vagíny nebo zadečku a pomůcka vás poranila, následky nebudou tak hrozné.

  Cena

  Plná peněženka není úplně výsadou důchodců. Vybrané erotické hračky jsou tedy z těch levnějších. Váš rozpočet rozhodně nenabourají a můžete si pomůcek koupit více (např. kombinace vibrátor pro ženu a mastrubátor pro muže).

  Funkce a vlastnosti

  Žebříček byl sestaven tak, abychom pokryli všechny funkce, které potřebujeme pro kvalitní prožitek z orgasmu. Aby si každý muž i žena mohli vybrat vhodnou pomůcku pro ně. Funkce které uvedené pomůcky dohromady zahrnují jsou zejména:

  • vibrace
  • pulsace
  • dráždidlo klitorisu
  • vodotěsnost
  • nezávadný materiál (silikon, plast)

  Závěr

  Pořídit si v dnešní době erotickou pomůcku není žádný problém. Pokud se stydíte zajít do kamenného sexshopu, použijte internet a objednejte si sexuální pomůcku online. Některé online obchody doporučujeme i na těchto stránkách. Můžete koupit přímo doporučované produkty nebo se pouze inspirovat a najít si vlastní.

  Důležité je vyzkoušet. Sexuální život vám i v pokročilejším věku vrátí krev do žil. Věřte tomu. Zkuste to i bez vědomí partnera. Pomůcku si schovejte a používejte sami, uspokojte své touhy. Masturbace je zdravá a budete se mít aspoň na co těšit.