Vibratory.org Nejlepší womanizery

Nejlepší womanizery 2022

aktualizováno květen 2022
womanizery.jpg
Womanizery jsou erotické pomůcky k bezdotykové stimulaci klitorisu (případně jeho nejbližšího okolí). Využívá tlakových vln, které jsou do poštěváčku pouštěny přes malou přísavku a silně jej dráždí. Je to zcela jiný typ dráždění než klasická vibrace. Výhodou je, že téměř vždy dosáhnete orgasmu. Vomanizery bývaly hodně drahé. Nedávno přišla na trh druhá generace pomůcek značky Satisfyer, která dokáže womanizer plně nahradit. Satysfier je levnější, stějně výkonný a vodotěsný. Následující srovnání tedy obsahuje obě značky. Více se však zaměříme na typ Satisfier, protože je mezi ženami oblíbenější. Testování se účastnilo 6 žen. Všechny testované womanizéry a satisfiery (dohromady 7 typů) prošly s kladnou odezvou. Uživatelky i jejich klitorisy byly spokojené. Se všemi lze pohodlně dosáhnout orgasmu. Vybrali jsme 5 nejlepších a srovnali pro vás v přehledné tabulce.

TOP 2022

Nejlepší womanizér s autopilotem a chytrým vypínaním
Womanizer Premium
TOP novinka
Továrna na orgasmy! Novinka na trhu. Režim autopilot sám mění vibrace dle citlivosti klitorisu. Chytrý režim vypínání. Vodotěsný. Super i na bradavky.
 doprava zdarma
Vysoká cena.
Womanizer Premium video recenze
Ze všech Womanizerů a Satisfyerů je tento model nejlepší. Inovativní funkce Autopilot a Chytré vypínání, krásný design a silné tlakové vlny na váš klitoris vám přivodí mnoho nezapomenutelných orgasmů.
Kombinace toho nejlepšího ze Satisfyeru a klasického vibrátoru
Satisfyer Pro G-spot Rabbit
dvojitá rozkoš
Vymazlený Satisfyer se špičkou na bod G a s výstupkem na dráždění poštěváčku pomocí tlakových vln. Dokonalá kombinace. Sametově hebký povch ze silikonu. Vibrace i pulsní programy. Jednoduché nabíjení.
 doprava zdarma
Nastudujte si nejdříve návod k ovládání, jinak zešedivíte.
Satisfyer Pro G-spot Rabbit video recenze
Satisfyer Rabbit má všechny moderní technické prvky - vibrace, pulsace, tlakové vlny na klitoris, skvělý silikonový povrch, nabíjení Click and Charge. A udělá vás za pár minut.
Nejvýkonější Satisfyer pro rychlé uspokojení a orgasmus
Satisfyer Pro Vibration
Dvojitá rozkoš
Nejlepší Satisfyer! 11 programů tlakových vln a 10 stupňů vibrací. Vodotěsný (do sprchy i vany). TOP design, padne skvěle do ruky. Na to že je tak silný, tak motorek je tichý.
 doprava zdarma
Vibrace lze jen zvyšovat (nebo vypnout a začít od 1.).
Satisfyer Pro Vibration video recenze
Velmi snadné dosažení orgasmu, kdy o prvního přiložení máte pocit, že už to přijde. Kombinace vibrací a tlakových vln je super volba a zase trochu silnější prožitek z masturbace a následného orgasmu.
Skvělý mini satisfyer-womanizer na cesty
Satisfyer Pro Traveler
Bestseller
Nejprodávanější Satisfyer! 11 programů intenzity tlakových vln. Vodotěsný. Skvěle padne do ruky. Luxusní design a stylové nabíjení přes USB. Okamžitý pocit přicházejího orgasmu. Nízká cena.
Trochu hlučnější. Vydrží v chodu méně než ostatní modely.
Satisfyer Pro Traveler video recenze
Díky malým rozměrům vhodný na cestování. V elegantním pouzdře nelze rozeznat, co to máte. Malá hubička nasává pouze klitoris.
Satisfyer Pro 2
tradiční design
Nejprodávanější Satisfyer! 11 programů intenzity tlakových vln. Vodotěsný (do sprchy i vany). Pěkný design a stylové nabíjení. Od počátku prožíváte pocit jako by měl každou chvíli přijít orgasmus.
Intenzitu lze jen zvyšovat (nebo vypnout a začít od 1.). Trochu hlučnější.
Satisfyer Pro 2 video recenze
Jako levnější varianta Womanizeru vám poslouží dobře stejně dobře. Dráždění je i na 1. stupni dost silné, což nemusí všem vyhovovat. Orgasmu lze dosáhnout i za 2 minuty!
Nejhezčí Satisfyer na silný orgasmus
Satisfyer Penguin
Povedený designový kousek napodobuje tučňáka. Má stejné vlastnosti jako předchozí modely. Liší se pouze vzhledem. Vodotěsný. Sympatická nabíječka.
 doprava zdarma
Na citlivější klitoris může být moc silný.
Satisfyer Penguin video recenze
Pokud chcete Satisfyer v netradičním kabátě, Penguin je přesně pro vás. Má stejné vlastnosti, rychle vám pomůže k orgasmu a navíc vypadá exoticky.
Womanizer Leopard
Velmi výkonný, designově zdařilý womanizér s odlišným tvarem. Diskrétní tichý chod. Velmi lehký, vhodný jako cestovní.
 doprava zdarma
Není vodotěsný.
Womanizer Leopard video recenze
Roztomilá erotická pomůcka s leopardím vzhledem vás přivede do silných opakovaných orgasmů. Lehký, super na cestování.
Autor recenze:
Eva Krause, Redakce,
Poslední úpravy:
květen 2022

Womanizery a Satisfyery patří mezi nejlepší stimulátory klitorisu. Dosažení orgasmu je během několika minut.

Jak funguje womanizer? Jedná se o bezdotykovou technologii, kdy malá násavka jemně přisaje klitoris, vytvoří se podtlak a začne jej dráždit pomocí tlakových vln nastavitelné síly. Dráždění je bez bezdotykové. Tzn. do klitorisu nebude nic narážet, vibrovat nebo jej třít.

Jak složité je používání? Velice jednoduché. Womenizer přiložíte na poštěváček přes malou přísavku. Po zapnutí velmi zlehka nasaje klitoris a následně ho pulsujícími tlakovými vlnami bezdotykově a jemně stimuluje (sílu stimulace si můžete regulovat).

Žena tak zažije nový orgasmus. Prvni použití může být trochu rozpačité, než se s touhle šikovnou věcičkou pořádně seznámíte. Nasavací hubičku je třeba totiž šikovně přiložit na klitoris. Uživatelská příručka nebo instruktážní videa vám přitom moc nepomohou. Jedině pokusy.

Postupně získáte zkušenosti s womanizery a uvidíte, že test funkce je jednoduchý. Orgasmu lze dosáhnout velmi rychle, řádově za 1-5 minut.

Doporučuje se používat jej maximálně 15 minut denně!

1# Womanizer Premium Nejlepší womanizér s autopilotem a chytrým vypínaním

TOP novinka

Womanizer Premium

Womanizer Premium

Ze všech Womanizerů a Satisfyerů je tento model nejlepší. Inovativní funkce Autopilot a Chytré vypínání, krásný design a silné tlakové vlny na váš klitoris vám přivodí mnoho nezapomenutelných orgasmů.
Přejít do eshopu

úvod: Pro ženy, které měly problémy s dosažením orgasmu se doporučuje Womanizer. Stejně jako pulzátor je založen na jiném principu než klasický robertek. Dokáže klitoris stimulovat jiným způsobem než klasické vibrátory. Zatímco vibrátor na klitoris obvykle pulzuje či vibruje, případně obojí, tento se chová úplně jinak. Nasaje klitoris, vytváří vlastně podtlak. Pomocí pulzujících tlakových vln potom stimuluje bezdotykově podle vybrané intenzity.

popis: Přestože na fotkách vypadá velký, zaoblené tvary padnou do ruky. Z oválného přístroje vystupuje zobáček pro nasání klitorisu. Příjemné je barevné provedení, vínově červený. Vypadá jako kapka vody se zlatým pruhem na špičce. Je akorát dlouhý, 17 cm a šířka nepřesáhne 4 cm. Tlačítka nijak nevystupují nad povrch.

materiál: Celé tělo podtlakové pomůcky i násada pro nasávání klitorisu, je ze 100 % silikonu. Pod silikonem je tvrdý ABS plast. Násavka (naústek) je celý z měkkého silikonu.

funkce: Nová verze Womanizer Premium je super tichý, nabízí větší výkon a má dokonce celkem 12 stupňů intenzity. Funkce auto vypnutí způsobuje, že když dáte womanizer dále od kůže, vypne se (uspí se). Jakmile jej opět přiblížíte k tělu, pokračuje s drážděním. Další skvělou funkcí je AUTOPILOT. Režim mění intenzitu dráždění dle zvětšení klitorisu. Nemusíte tedy přepínat. Orgasmus tedy přijde velmi rychle. Ideální pro bleskovou akci. Jde o trochu jiný orgasmus než u ostatních vibrátorů. Zůstává jakoby na povrchu poštěváku, protože zde nejsou vibrace, nerezonuje dovnitř. Velmi příjemné je i použití na prsní bradavky. Ovládání je jednoduché, ale je třeba ho déle tisknout. V diskuzích zákaznic jsme nezaznamenali žádné výtky o délce fungování a nutnosti reklamovat erotickou pomůcku. Jedná se o značkový výrobek vysoké kvality, takže poruchy nečekejte. Je plně vodotěsný. Takže si jej vemte do sprchy či vany.

režim autopilot sám vybírá intenzitu dle rozdrážděnosti klitorisu
sám se vypne (přestane vydávat zvuky) jakmile jej dáte pryč z těla
po zaučení máte jeden orgasmus za druhým
12 stupňů pulsních vln (ty nejvyšší vydrží málokterá žena)
designový funkční tvar, dobře se drží v ruce a je velmi lehký (jen 128 g)
tichý a vydrží dlouhou nasávat
nabíjení jednoduše přes USB
vysoká cena
první pokusy dráždění nemusí být úspěšné, je třeba se naučit

hodnocení: Co vám řeknou internetové diskuze ohledně spokojenosti a výhod? Pokud jde o nevýhody, tak snad jen vyšší cena. Dále je nutno se naučit dráždit, pokud jste jinou tlakovou hračku ještě nepoužívali. Pak už ale přichází jen samá pozitiva a silně a opakavné orgasmy.

Chci vědět více: Zobrazit zkušenosti zákazníků (37 recenzí)

2# Satisfyer Pro G-spot Rabbit Kombinace toho nejlepšího ze Satisfyeru a klasického vibrátoru

dvojitá rozkoš

Satisfyer Pro G-spot Rabbit

Satisfyer Pro G-spot Rabbit

Satisfyer Rabbit má všechny moderní technické prvky - vibrace, pulsace, tlakové vlny na klitoris, skvělý silikonový povrch, nabíjení Click and Charge. A udělá vás za pár minut.
Přejít do eshopu

úvod: Co se stane, když se spojí proslulé podtlakové sání klitorisu s drážděním bodu G vibracemi? Zrodí se poklad, kterému rozhodně nelze odolat - to potvrdí asi každá žena. Jestli chcete zažít výbušný a vášnivý orgasmus plný energie, pak je Staisfyer Pro G-Spot tím pravým společníkem. Nejen do postele.

popis: Elegantní styl si zamiluje i ta nejnáročnější žena. Oblé designové křivky vynikají propracovanou a důmyslnou ergonomií pro maximální požitek. Tělo je dlouhé 22 cm - tedy tak akorát, aby baculatý výběžek dosáhl na bod G, zatímco se podtlaková hlavice věnuje klitorisu. Luxusní vzhled podtrhuje kombinace bílé barvy a detailů v rose gold tónu. Vibrátor navíc váží méně než 200 g - krásně padne i do drobné ženské ručky. Proč chtít málo, když můžu chtít vše, že? To se opravdu povedlo!

materiál: Ani Satisfyeru, který je určen ke stimulaci G spotu, nechybí omamně hebké silikonové tělo, které si nejde nezamilovat na první dotek. Menší části hračky pak tvoří kvalitní ABS plast. Výsledkem je voděodolná hračka, kterou je snadné udržovat. Omývat ji můžete jednoduše vodou a mýdlem.

funkce: Smetanově bílý elegán se pyšní skvělými funkcemi - silnými 10 vibračními programy a samozřejmě také 11 stupni podtlakového sání, které jsou určené na poštěváček. Hračku stačí zapnout (i vypnout) delším stisknutím tlačítka na plastovém panelu. Pak stačí přepínat - nevýhodou je však nemožnost vrátit se k předešlým programům. Chcete-li vibrace snížit, je nutné klikat a klikat, dokud se nedostanete k těm, které hledáte. Jednodušší je to u sání, které se zapíná spodním silikonovým tlačítkem a jejichž intenzita se dá ovládat pomocí dalšího spodního tlačítka. Po vybití stačí vibrátor nabít pomocí USB kabelu, který je součástí balení.

tvar těla a špičky přízpůsobený na bod G
klitoris dráždí pomocí tlakových vln a jemnému nasávání
10 vibrací a 11 pulsních programů
plně vodotěsný do vany i sprchy
jednoduché USB nabíjení Click and Charge
dobře se drží i v malé ruce
hodně funkcí vyžaduje nastudovat manuál k ovládání
tlakové vlny nemusí vyhovovat každé ženě, je třeba se naučit jima dráždit

hodnocení: K čemu je mu dlouhá výdrž, když nevydržím se po chvíli neudělat? Tohle je hračka, kterou nechci dát z ruky! Všechny ty chvíle, kdy manžel není doma, získaly nový rozměr... tedy dokud mě nenačapal právě v tom nejlepším. Netušila jsem, jak taková maličkost dokáže změnit náš už poněkud stereotypní sexuální život. A už vůbec jsem netušila, jak rád manžel uvidí (čti způsobí) mé mokré orgasmy.

Chci vědět více: Zobrazit zkušenosti zákazníků (85 recenzí)

3# Satisfyer Pro Vibration Nejvýkonější Satisfyer pro rychlé uspokojení a orgasmus

Dvojitá rozkoš

Satisfyer Pro Vibration

Satisfyer Pro Vibration

Velmi snadné dosažení orgasmu, kdy o prvního přiložení máte pocit, že už to přijde. Kombinace vibrací a tlakových vln je super volba a zase trochu silnější prožitek z masturbace a následného orgasmu.
Přejít do eshopu

úvod: Hlasitý orgasmus, ale tichá designová hračka – to je nový Satisfyer Pro Plus Vibration. Kromě oblíbeného podtlakového sání navíc vibruje, což efektivně maximalizuje vzrušení. Nenápadný, ale stylový boomerang je skvělý jako dárek, jako osobní parťák i jako pomocník při sexu s partnerem. Jednička s hvězdičkou za zásluhy zaručena.

popis: Designová čistota zaujme na první pohled. Minimalistický Satisfyer ve tvaru boomerangu skvěle padne do ruky. Se svou délkou 16 cm, rukojetí 13 cm a sacím otvorem rychle dokáže, co slibuje. Vibrátor je tentokrát nabíjecí pomocí USB kabelu, který je součástí balení – praktické, už žádné baterky! Nabíjení, které trvá zhruba hodinku a půl, signalizuje blikáním, nepřetržitým svícením pak křičí, že je nabitý a připravený do akce. Estetickou stránku podtrhuje bílá barva, ozvláštněná ovládacími prvky v trendy měděné. Výsledek? Krásná hračka s doteky luxusu.

materiál: Elegán je dokonale hebký a příjemný na dotek, je totiž tvořen vysoce kvalitním silikonem. Pouze tlačítka a zdobné prvky jsou vyrobené z odolného plastu. Díky zvolené materiálové kombinaci je miláček žen vodotěsný a tím pádem se také snadno udržuje – stačí jej opláchnout teplou vodou a mýdlem. Nesmím však zapomenout na jeho kompatibilitu s lubrikanty – lépe se vyhnout olejovým a silikonovým lubrikačním gelům. Výborné je však použití lubrikačních přípravků na bázi vody pro ještě větší rozkoš.

funkce: Podtlakové sání je zázrak – dokáže vykouzlit mnohonásobný orgasmus během krátké chvíle. A co teprve ve spojení s vibračními programy? Přesně to novinka umí, proto uspokojí i ty nejnáročnější ženy. Přestože Plus verze dokáže sát i vibrovat současně, hračku téměř nejde slyšet – což tak trochu vybízí k hrátkám... kdekoli. Kromě 11 stupňů intenzity sání má tento krasavec ještě 10 vibračních programů, ze kterých si vyberete to, co vám právě vyhovuje. Obojí má samozřejmě vlastní ovládání. Vibrace stačí zapnout nebo vypnout delším přidržením spodního tlačítka s vlnovkou, sání zase horním tlačítkem. Zatímco intenzita sání se snadno přepíná tlačítky plus a mínus, vibrační programu nejde vracet – a to je asi jediná nevýhoda, která mě napadá. Vibrace jsou dosti silné a po přiložení sacího hubičky na klitoris, ucítíte vibrace i v análku.

revoluční funkce = podtlakové sání spolu se silnými vibracemi 2v1
silná extáze ihned po přiložení, orgasmus za pár minut/sekund
celý ze silikonu
vodotěsný, vhodný i do vany
jednoduché ovládání třemi tlačítky a nabíjení přes usb
vibrace se mačkáním tlačítka pouze zvyšují a pak opět od nuly
vyšší cena

hodnocení: Okouzlující společník, který krásně vypadá a ještě krásnější okamžiky poskytuje. Ve vodě i na suchu rozparádí celé tělo – rozmazlí erotogenní zóny, probudí klitoris... a to tak dokonale, že ho ani váš protějšek chtít dát z ruky. Spojení funkcí tlakových vln a vibrací je tento model jednoznačně nejlepší ze Satysfyerů (a na stejné úrovni jako Womanizer Premium). Baví mě, když je hračka stylová a neslibuje, ale dělá. A o to tu jde. Už musím jít. Však víte.

Chci vědět více: Zobrazit zkušenosti zákazníků (74 recenzí)

4# Satisfyer Pro Traveler Skvělý mini satisfyer-womanizer na cesty

Bestseller

Satisfyer Pro Traveler

Satisfyer Pro Traveler

Díky malým rozměrům vhodný na cestování. V elegantním pouzdře nelze rozeznat, co to máte. Malá hubička nasává pouze klitoris.
Přejít do eshopu

úvod: Elegantní miláček žen v cestovním provedení – rozkošný vzhledem i použitím. Satisyer Pro Traveler je diskrétní v kabelce i v zásuvce nočního stolku – jen těžko někdo pozná, oč se vlastně jedná. Opěvovaná hračka, známá kouzelným podtlakovým sáním klitorisu, opět nezklamala. Nebo že by třeba bradavek? Orgasmus je na cestě a vždy zaručen – kdekoli i s kýmkoli. Třeba o samotě.

popis: Cestovní model vypadá jako elegantní krabička. Tvarem oblá krychlička, kterou stačí otevřít – jedinečný design se zlatým spojem rozhodně nepůsobí lacině. Po otevření magnetického víka vykoukne sací hlavice. Ergonomicky povedené – velmi dobře se drží, přestože velikost odpovídá kompaktnímu cestovnímu použití – celková délka obalu je jen 9,5 cm, šíře 4,5 cm a průměr sací části 2 cm. Zkrátka – naprosto dostačující.

materiál: Krásný hnědofialový obal Satisfyeru z nejkvalitnějšího ABS plastu zdobí zlatý proužek, spojující magnetem obě části. Vnitřní sací část je z lékařského silikonu – obojí je hedvábně jemné na dotek. Díky minimalistickému řešení se model snadno udržuje. Voděodolnost slibuje nejen hrátky ve vaně či sprše, hračku rovněž stačí umýt mýdlem a vodou, případně doplňkově použít vhodnou dezinfekci. Materiál si rozumí s lubrikačním gelem pro maximalizaci rozkoše – ovšem jen na vodní bázi, aby nedošlo ke zbytečnému poškození.

funkce: Nevibruje, saje. Tlakové pulzy hned v 11 intenzitách ručí za kvalitní a rychlý ženský orgasmus. Použití je překvapivě tiché, stačí přiložit na klitoris, který jemně nasaje a masíruje. Nejslabší pulzy jsou příjemné, jejich stupňování vede k rychlému a bouřlivému orgasmu – ale zatím jsem se výš než k číslu pět nedostala… Po přidržení tlačítka plus se hračka zapne na nejnižší frekvenci, pak stačí ovládat sílu sání pomocí tlačítek plus a mínus. Drobek vydrží na jedno nabití až 4 hodiny, což je dostatečně dlouho pro mnohonásobné hrátky. Model se nabíjí jednoduše pomocí USB kabelu, který je součástí balení. Průměrné nabíjení trvá dvě a půl hodiny. Po doblikání kontrolky je krasavec plně nabitý – a ready to play.

11 silných sacích programů, silnější asi nevydržíte
snadné dosažení klirotidálního orgasmu
silikonová hubička (savička)
vodotěsný, vhodný i do vany
nenápadný obal a tichý chod
malé rozměry a váha, ideální na cesty
nizká cena
nevydrží jet tak dlouho jako jiné modely

hodnocení: Hračka na kterou se nelze netěšit. Diskrétní, minimalistický a hlavně funkční. Podtlakové sání je zázrak – ty mokré orgasmy můj partner miluje. Stačí zapnout, přiložit a užít si to, co hlavice dokáže. Hračka je sice malá, ale vyvrcholení vždycky… velkolepé! A to dokonce i na dovolené. Bez něj ani cestu!

Chci vědět více: Zobrazit zkušenosti zákazníků (306 recenzí)

tradiční design

Satisfyer Pro 2

Satisfyer Pro 2

Jako levnější varianta Womanizeru vám poslouží dobře stejně dobře. Dráždění je i na 1. stupni dost silné, což nemusí všem vyhovovat. Orgasmu lze dosáhnout i za 2 minuty!
Přejít do eshopu

úvod: Pro skutečnou smršť orgasmů se hodí stimulátor klitorisu Satisfyer Pro 2 – Next Generation. Základem je malá savička, kterou přitisknete na klitoris a savička jej nasává dovnitř (tak silně, jak si nastavíte). Ze začátku je potřeba cvik, ale jakmile si na přístroj zvyknete, dosáhnete rychlého orgasmu i za 2 minuty. Nová verze má proti minulé verzi například snadnější obsluhu. Bezdotykový přístroj je šikovný do ruky, snadno se s ním manipuluje.

popis: Velice elegantní je provedení měděné barvy. Tvar protáhlé hrušky se zaoblenou hlavou je ergonomický a výborně se drží (neklouže v ruce). Navíc je to designový kousky. Délka činí 16,5 cm, silikonový konec, čili manžeta má vnější rozměr 3,5 cm, vnitřní 1,5 cm.

materiál: Skládá se z ABS plastu a silikonu. Oba dva materiály lze považovat za luxusní, protože jsou velice příjemné. Samozřejmě mají zaručenu naprostou zdravotní nezávadnost, tedy žádné ftaláty a podobné škodlivé látky.

funkce: Samozřejmě ovládání je úplně jednoduché. Se stimulátorem klitorisu si během akce poradíte velice snadno, protože se na něm nacházejí pouze dvě tlačítka. Tudíž nepotřebujete žádný návod ani manual, zvládnete to sami. Když si přesto nebudete jisté, pomůže videoukazka, je totiž jasné, že jedno tlačítko slouží k zapnutí a vypnutí, druhé potom na přepínání mezi programy. Mezi tlačítky se nachází LED dioda, která ukazuje provoz masážního strojku. Je-li v provozu, pak svítí světle růžové tlačítko. Musíme zdůraznit, že je 100% voděodolný. Svoje waterproof vlastnosti dokazuje, když je na 30 minut ponořen do hloubky 1 metr. Pulsní talkové vlny jsou v tuto chvíli mnohem silnější, a proto se hodí i pro partnerský sex ve vodě. Velmi jednoduché je i čištění. Silikonová manžeta (satisfyer pro 2 násada) se dá velmi jednoduše sejmout a následně jak tělo přístroje, tak i manžetu omyjete vodou s jemným mýdlem. K dezinfekci poslouží velice dobře sprej na erotické pomůcky. Neměli byste zapomenout ani na známé pořekadlo, kdo maže, ten jede, takže pro stimulátor je potřeba pořídit i gel na vodní bázi. Pokud jde o nabíjení, je zde zabudovaná Li-ion baterie. Samotné nabíjení satisfyeru probíhá pomocí magnetického USB kabelu a adapteru. Počítejte s tím, že plné nabití trvá cca 2,5 hodiny. S touto plně nabitou hračkou si pak můžete užít asi 30 minut hrátek. Při nabíjení také svítí LED dioda červeně.

dráždění podtlakem po použití neznecitliví klitoris
pocity přicházejicího orgasmu ihned po přiložení, orgasmus pak za pár minut
silikonová hubička (savička)
vodotěsný, vhodný i do vany
jednoduché ovládání dvěma tlačítky a nabíjení přes magnet
nizká cena
intenzitu měníte jen směrem nahoru, zpět na 1. se dostanete až po 11.

hodnocení: Uživatelské diskuse jednoznačně potvrzují vysokou kvalitu hračky. Pro2 plně nahradí mnohem dražší womanizer. Je luxusní a nabízí celkem 11 způsobů stimulace. Klitoris doslova laská, mazlí se s ním. Tenhle masážní strojek má svoje kvality, což nám prokázal test na našich testerkách. Jak používat satisfyer pro 2? Držte se intuice. Přiložte na klitoris či na bradavky a vaše ruka jej sama navede do místa největší rozkoše. Existuje spousta žen, které zrovna nepreferují vibrátor a womanizer je pro ně příliš drahý. V takovém případě pouziti satisfyeru je na místě a rozhodně splní očekávání. Prožijte porno se satisfyerem.

Chci vědět více: Zobrazit zkušenosti zákazníků (15 recenzí)

6# Satisfyer Penguin Nejhezčí Satisfyer na silný orgasmus

Satisfyer Penguin

Satisfyer Penguin

Pokud chcete Satisfyer v netradičním kabátě, Penguin je přesně pro vás. Má stejné vlastnosti, rychle vám pomůže k orgasmu a navíc vypadá exoticky.
Přejít do eshopu

úvod: Netradiční designový nasávač klitorisu Satisfyer Pro Penguin- Next Generation. Dokonale naplňuje vyjádření, za málo peněz hodně muziky. Pro dámy, které se rády nechávají hýčkat partnerem je toto rozhodně správná hračka. Zajistí totiž hned několikanásobný orgasmus. Zapomeňte proto na drahé womanizery. Satisfyery jsou dnes už v new generation tišší než předchozí verze a tím pádem diskrétnější, dají se využít nejenom na klitoris, ale i na bradavky. Uspokojí jak začátečnice, které si chtějí vyzkoušet, co stimulátor klitorisu vlastně dovede, tak i náročné zkušené dámy, které touží po tom si pořádně užít. Prostě bezdotyková stimulace, kterou doprovází nádherné brnění, zajistí překrásné zážitky.

popis: Pro Penguin není v názvu masážního strojku jenom tak pro nic za nic. Černá a bílá barva, která tvoří tělo stimulátoru, totiž opravdu připomíná tučňáka. Ovšem tento tučňák opravdu nabízí dokonalé polaskání o jakém se vám ani nesnilo. Luxusní dojem potrhuje tmavě růžová, sundávací mašle. Penguine nová verze je zkrátka roztomilým a nezbytným společníkem každé ženy. Není nijak veliký a krásně se schová do každé dámské kabelky coby cestovní kamarád. Měří totiž jenom 12,5 cm na délku. Průměr silikonové manžety je z vnější strany 2,1 cm, z vnitřní strany potom 1,5 cm. Prostě přesně akorát na klitoris.

materiál: Oblíbená varianta Satisfyeru teda silikonová hlavice v kombinaci s ABS plastem se užívá i pro Penguine. Silikon hladí, představuje vlastně jakousi druhou kůži. ABS plast představuje pevnost, trvanlivost, dlouhou výdrž. Skvěle se tedy vzájemně doplňují. A to nemluvě o tom, že oba materiály splňují i ta nejnáročnější zdravotní kritéria. Vyplatí se také, když máte v záloze i nějaké náhradní silikonové hlavice. Taková sada znamená dobrou rezervu na hrátky.

funkce: Na rukojeti má masážní strojek jenom dvě tlačítka, takže jsou tu veškeré návody zbytečné. Stačí krátká videoukázka a máte jasno. Jedno tlačítko umožní zapnout a vypnout přístroj, druhé potom umožní hladké přepínání mezi jednotlivými programy. LED dioda mezi tlačítky signalizuje, zda je stimulátor v provozu. Jestliže dámy patří mezi vodní víly, které si rády dopřejí trochu sexu v koupelně, ať už ve sprše nebo ve vaně, pak máme pro ně dobrou zprávu. Penguin je ve vodě jako doma. Přístroj je voděodolný, šanci nemá ani kapička. Vše bylo poctivě přezkoušeno ponořením do vody na 30 minut, a to až do hloubky jednoho metru. Nezbývá než po použití stimulátor klitorisu pořádně vyčistit. To se dá provést při sejmutí hlavice omytí vodou s jemným mýdlem. Dezinfikovat je třeba sprejem na erotické pomůcky. Pro dokonalý průběh celé intimní akce se také doporučuje použít lubrikační gel na vodní bázi. V současnosti je velmi oblíbené USB nabíjení a i v tomto případě je využit tento způsob k získání šťávy. Nabíjení probíhá po úplném vybití womanizeru asi 120 minut. V provozu pak může být dvojnásobek této doby, tedy asi 240 minut. Samotný proces nabití zajistí USB nabíječka, kterou můžete zapnout třeba i přes notebook či chytrý telefon. V provozu pak nabitý bezdotykový stimulátor vydrží cca 90 minut, což je výborná bilance. Během nabíjení svítí LED dioda mezi ovládacími tlačítky bílým světlem.

krásný tučňákovský design, skvěle se drží
jeden z nejtišších Satisfyerů
silikonová násadka nasaje i okolí klitorisu
jednoduché nabíjení přes USB
dráždění klitorisu i bradavek
vodotěsný
vibrační vlny by mohly být silnější

hodnocení: Dámy, které milují orální sex a ty, kteří si chtějí ozvláštnit sex partnerský, se prostě nemohou bez Pro Penguin Next Generation obejít. Výsledkem společných chvil je několikanásobný orgasmus. Náš testovací tým i zákaznické recenze oceňují zejména dokonalé přisátí savičky na klitoris a intenzivní tlakové vlny. Skvěle padne do ruky. Nebojte, ozdobnou mašličku lze samozřejmě sundat!

Chci vědět více: Zobrazit zkušenosti zákazníků (14 recenzí)

Womanizer Leopard

Womanizer Leopard

Roztomilá erotická pomůcka s leopardím vzhledem vás přivede do silných opakovaných orgasmů. Lehký, super na cestování.
Přejít do eshopu

úvod: Vypadá mile, přítulně a hezky jako malý dobrý přítel, to je Womanizer Leopard, masážní strojek fialový. Tato zajímavě vypadající hračka na klitoris vás donese až k vrcholu erotického potěšení. U tohoto erotického přístroje upoutají i různé barevné varianty, protože womanizery jsou na vysoké úrovni, jsou výkonnostně nejlepší, i když nikoli nejlevnější, a nejsou mezi nimi zpravidla výrazné funkční rozdíly v typu. Proto velkou roli hraje design a barvy. Ruku na srdce, která žena by nechtěla, aby ten její oblíbený přístroj vypadal sympaticky jako kamarád do nepohody? Womanizer splňuje i tyto požadavky.

popis: Na první pohled vypadá tento womanizer docela nenápadně, nemá tvar penisu. Vyrábí se v několika barvách, nejžádanější je ovšem sytá fialová (viz. videoukázka). Uprostřed držící části je umístěna napodobenina červeného broušeného kamene. Komu nevyhovuje, může vybírat z dalších barev. Např. tyrkysová, růžová nebo černá. Není to žádná nahrazka, ale krásný originál, který si můžete vychutnat v různých barvách. Rozdíl mezi jednotlivými typy womanizeru není velký. Proto silnější roli hraje vzhled, který musí být dokonalý a sedět vám. Část povrchu je vybarvena leopardím vzorem, který stimulátoru dodáva odlišný vzhled. Rozměry jsou středně velké, tedy 16 cm x 5,5 cm, hmotnost 150 gramů.

materiál: Tělo womanizeru je zhotoveno z ABS plastu, což je velice pevný a odolný materiál, který jen tak nepraskne. Povrch je zcela hladký, neporézní, neobsahuje žádné zdraví závadné látky (např. ftaláty).Na těle působí příjemně, doslova hladí svým povrchem. Bez chuti, bez zápachu. Porno hrátky s takto příjemným materiálem jsou zcela bezpečné. Nový womanizer je zdravotně naprosto nezávadný. Snadno se používá a udržuje. Vzhledem k tomu, že ABS plast je pevnější - tvrdší, může vám hračka připadat hlučná. Nástavce tvoří hladký elastický silikon, jenž odpuzuje nečistoty. Womanizer se skládá z čistého hypoalergenního silikonu, hebkého na dotek, který je oblíbeným materiálem zaručujícím dokonalý sex. Žena si může s těmito špičkovými materiály dopřát orgasmus doslova na zmáčknutí tlačítka.

funkce: Mezi womanizery se vyznačuje tichým, diskrétním chodem. Je nenápadný, když jej necháte ležet na polici, málokdo pozná o co se jedná. Masážní strojek na klitoris se jednoduše ovládám. Jediným tlačítkem uprostřed přepínate intenzitu dráždění. Navíc je díky hmotnosti pouhých 150 gramů velice lehký, rozhodně vás od něj ruka bolet nebude. Voděodolný není, takže do sprchy se nehodí. Samozřejmě vás bude zajímat i údržba. Nejvhodnější je dezinfekce bez alkoholu. V zásadě byste neměli použít žádné agresivnější mycí prostředky. Taktéž je možné mytí pomocí teplé vody a mýdla. A co lubrikanty? Silikon na womanizeru si žádá jenom ty na bázi vody nebo případně speciální lubrikant BOOM. Jak funguje tento womanizer? Bílý silikonový zobáček namíříte na klitoris. Nemusíte se ho dotýkat, protože se jedná o bezdotykový stimulátor. Pulzující tlakové vlny vystřelují proti klitorisu a postarají se o dokonalý orgasmus. Sílu vln ze začátku nepřepalte. Je dost možné, že vyšší stupně nikdy nevyužijete. Nabíjení probíhá jednoduše pomocí USB nabíječky a USB kabelu. Klidně se kabel dá strčit do notebooku. Nabitý vydrží až 4 hodiny.

netradiční luxusní design
ergonomický, padne do ruky
na womanizer jede docela potichu
výběr z několika barev
ovládání jedním tlačítkem, silné tlakové vlny
vyšší cena
není voděodolný

hodnocení: Podle uživatelky patří tento womanizer mezi nejlepší ve své kategorii, i když rozhodně není nejlevnější. Vyšší cena je trochu nevýhodou, ale na druhou stranu kvalita se musí zaplatit. Ženy dobře hodnotí ergonomii, snadný úchop, a i když ho nedostanete zrovna levne, je o něj zájem. Recenze potvrzují jeho výborné vlastnosti. Návod k obsluze je jednoduchý, vlastně velice rychle všechno intuitivně pochopíte. Jemná a účinní stimulace, spousta barevných variant, nová verze v jiné barvě rozhodně není pro dámu nevhodný dárek.

Chci vědět více: Zobrazit zkušenosti zákazníků (22 recenzí)

Použití womanizéru

Technologii womanizeru sestavil německý technik Michael Lenke. Dva roky vývoje, úprav a testování s manželkou dalo za vnik zcela novému způsobu dráždění klitorisu.

Womanizer se používá jako masážní přístroj určený výhradně a pouze na klitoris.

Jednoduše stimulátor namíříte hlavicí s nadstavcem na klitoris. Nastavce mohou být různě velké, klasické i v XL provedení, které se hodí pro silnější ženy, aby se hračka dala namířit přesně na správné místo.

Tato sexuální pomůcka je bezdotyková a funguje na základě vytvořeného podtlaku, který se tvoří uvnitř přístroje. Tedy do samotného klitorisu nebudou bušit napřímo žádné vibrace. Eroticky zde stimuluje podtlak, který se dá elegantně regulovat.

Přisátí womanizéru
Nasávání klitorisu a bezdotykové dráždění pomocí silných tlakových vln.

Výše recenzované erotické hračky mají regulovatelnou intenzitu tlakových vln - sílu dráždění. Ovládání je u všech celkem jednoduché. Většinou jedním až třemi tlačítky umístěnými na těle přístroje. Můžete si udělat srovnávací test womanizerů.

Masturbace se tak stává krásnou hrou, během níž si můžete měnit sílu dráždění podle aktuální chuti. Nelze měnit intenzita nasávání klitorisu. Ale nastavujete uvnitř erotické hračky intenzitu tlakových vln od menších až po větší.

Některé uživatelky uvádějí orgasmus do několika vteřin. A to opakovaně!

Princip fungování womanizeru je fyzicky příjemnější a šetrnější než u vibrátoru. Vibrace totiž nevyhovují každé ženě. Stimulace je jemná, ale zároveň velice účinná, takže clitoris se vůči ní nestane imunním, ale zároveň také nebude bolestivě předrážděný, to je velmi důležité.

Rozbitý womanizer, který nefunguje, samozřejmě ženu rozladí. Proto je potřeba ho udržovat, čistit a pravidelně do maxima dobíjet. Součástí výbavy je USB nabíječka, která musí být funkční, aby přístroj mohla nabít a připravit k použití. Vždy mějte přístroj nabitý.

Dále je nezbytný ochranný sáček, aby se womanizer nepoškodil při pádu a nerozbil se. A také dezinfekce po každém použití, pro udržení dokonale sterilního prostředí.

Rozdíl mezi womanizerem a satisfayerem

Na klitoris jsou v dnešní době i bezdotykové stimulátory. Nemusíte se proto spokojit s klasickými vibrátory,doba totiž značně pokročila a každý si může vybrat, co mu bude nejlépe vyhovovat. Zajímavá sexuální pomůcka je womanizer i jeho konkurent Satisfayer. Jaká je diskuze na téma womanizery a satisfayery? Jaký je rozdil mezi satisfyerem a womanizerem?

Nejlepší je udělat si hodnocení na vlastní kůži (jestli na to máte ty peníze), tedy obojí vyzkoušet a na základě toho provést srovnávání. Ale koupit si top 5 nejlepších by vyšlo přes 10 tisíc korun. Kdo váhá a neví si rady, pomůže video. Před prvním použitím vás čeká nabíjení, takže je třeba oba přístroje dostatečně nabít. Děje se tak buď pomocí USB nabíječky nebo má přístroj dobíjecí baterky. Ať tak či onak, první použití si žádá dostatečné nabití.

Který vychází lépe, womanizer nebo satisfyer? Bezesporu obě značky nabídnou dokonalý sex, rychlý orgasmus a spoustu zábavy. Ať už zvolíte třeba womanizer pro magenta, pro 500, w500, 2go, lavender či pinguin, pro 40 magneta, w40, black-leo či třeba gold uvidíte, že funkčnost je výborná u všech modelů. Liší se třeba spíše designem třeba v black provedení, záleží na tom,jaký vám například nejlépe padne do ruky.

Ani womanizer kopie (čínské napodobeniny) třeba nemusí být špatné, ovšem originál je lepší, u něj máte 100% zaručenou kvalitu. U všech womanizerů uslyšíte tišší chod. Působí luxusněji, dráždění bývá jemnější (lépe odstupňované než u satisfyerů).

  • Materiál a design - lze říct, že obě značky nabízí prakticky stejný materiál. Levnější satysfiery jsou více plastové. Mají větší část těla (nebo celé tělo) vyrobené z plastu. Womanizery jsou zase vždy téměř celé z jemného silikonu. Násadka pro poštěváček může být silikonová (u dražších modelů) nebo plastová.

  • Nasátí klitorisu - Satysfier je agresivnější a méně citlivý při násávání klitorisu. Vomanizer má lépe udělanou hubičku a přísátí je lepší pro ženy s citlivým klitorisem.

    Womanizery mají také jemnější sání než Satisfyer.

  • Dráždění tlakovou vlnou - Záleží ale samozřejmě na tom, dámy, jaké máte nároky na dráždění na klitoris. Zatímco některé ženy by si nejraději nechaly zuřivě dráždit celý clitoris, jiné dávají přednost jemným hrátkám. Proto dámy, které mají málo citlivý klitoris a potřebují k orgasmu hodně rozparádit, mohou dát přednost satisfyerům. Jsou levnější a designově také propracované. Je to vhodná a levná alternativa k womanizérům. Jestliže vám nevadí vyšší cena a potrpíte si na opravdu vyladěné a jemné dráždění, potom jsou womanizery pro vás vhodnější.

  • Speciální funkce - jsou dány konkrétními modely. Prémiový womanizer má například speciální funkce: uspání (při oddálení od kůže přestane dělat tlakové vlny a nasávat) a autopilot (sám mění intenzitu dráždění dle zvětšení klitorisu). Dražší Satisfyery jsou například úspůsobeny i pro vibrace či zasunování do vagíny. Většina dražší modelů jsou také 100% vodotěsné a vhodné do vany či sprchy.

  • Hlučnost - Satisfyery jsou výrazně hlučnější. Vyvolávají hluk až 50 dB. Womanizery spíše lehce bzučí a dosahují maximálně 30 dB.

  • Dosažení orgasmu - Orgasmus rychle dosáhnete, ať už se rozhodnete pro satisfyer nebo pro womanizer. Rychlost a prožitek z orgasmu pak je závíslý zejména na vaši zkušenosti s používáním. U prních pokusů nečekejte zázraky. Možná se vám ani nepodaří orgasmu dosáhnout.

A kde značky koupit? Ne každý sexshop nabízí obě. Třeba v eroticcity seženete všechno, po čem toužíte. Není vyloučeno,že narazíte na nějaký výprodej, womanizer v akci, takže ani pořízení téhle drahé hračky pro vás nemusí být finančně příliš nákladné. A pochopitelně máte k dispozici veškerý servis a výhody kamenného obchodu.

Lepší porovnání cen zjistíte na internetu. Pak můžete vyrazit na eshop a správně koupit. Obecně lze říci, že womanizery jsou dražší než satisfyery.

Často k finálnímu rozhodnutí pomůže instruktážní video, které napoví, jak vybrat to pravé pro vás. Co totiž vyhovuje jedné ženě nemusí už vyhovovat druhé. Manual nebo uživatelská příručka je jedna věc, názorná ukázka věc druhá. Pročtěte si i nějaké diskuze, recenze, i to vám nabídne další pohled na věc. Samotná inzerce vám samozřejmě všechno vychválí, ale to ještě neznamená, že se trefíte do toho, co vám bude vyhovovat. Některá má ráda jemnější nasátí, jiná ne.

Starší typy womanizerů

Womanizer Pro40 – již se neprodává

Womanizer Pro 40
ÚVOD: Mladším bráškou oblíbeného womanizeru W500 Pro je womanizer Pro 40, který velice rychle pošle dámský clitoris do těch nejslastnějších výšin. Orgasmus zajistí velice rychle díky tomu, že silikonovou hubičkou nasaje klitoris a následně ho jemně stimuluje a vyvrcholení nastane maximálně do tří minut, pro ženu je to výborný dárek od muže. Nevibruje, protože funguje na jiném principu, třeba šukání s womanizerem je fantastickým zážitkem, váš sex s womanizerem vytvoří novou dimenzi.

VZHLED: Jaký je rozdíl v typu, pokud se díváme na w500 a Pro 40? Popisovaný Pro40 je proti svému staršímu bratrovi užší a delší. Nemá Swarovski krystal na rozdíl od svého více vystajlovaného kolegy. Není zde takový důraz na vzhled, ovšem womanizer ukázka napoví, že na skvělý výkon to nemá žádný vliv. Rozhodně to není žádná womanizer náhražka. Dokonaly sex zažijete s touto sytě růžovou hračkou s vyváženou stříbrnou metalízou přední plastové části i tak. Růžový design je velmi příjemný, navozuje pocity něhy a spokojenosti, který sex s ním poskytuje. Díky propracovanému tvaru přístroj dokonale padne do ruky. Womanizer má nástavce, a to hned dva. Menší o rozměrech 1,4 x 1,2 cm a větší s rozměry 2 x1,9 cm. Jeho délka činí 16 cm, šířka 4,6 m a váží 140 gramů. Je tedy i lehký, rozhodně vám při držení nebude padat ruka. Je ho krása spočívá hlavně v jednoduchosti. Jedná se o pohledný užší přístroj, který si právem přivlastňuje přívlastek nejlepší.

MATERIÁL: Základem womanizeru Pro040 je ABS plast, větší část přístroje je vyrobena z tvrdého, nicméně na dotek velice příjemného plastu. Tento stimulátor má mimořádně hebký povrch. Celkově je plast mimořádně odolný, bez zápachu a šetrný. Forum na internetu označuje tento materiál jako kvalitní. Násada na nasávání klitorisu je zhotovena ze 100% silikonu, což je nejlepší materiál pro tyto účely. Je zcela hypoalergenní. I díky tomuto materiálu.

VLASTNOSTI: Díky tomu, že je Pro 40 užší a delší než jeho bratr, lépe se drží. Jeho velkou výhodou je, že je voděodolný (vodotěsný). Hodí se do sprchy i do vany. Pro 40 je také levnější a pro spoustu dam je cena samozřejmě důležitou položkou, takže řeší i ji a hledají nejlepší ceny na trhu – tento womanizer se tak stane ještě rozšířenějším. Je dobré používat lubrikační gel na vodní bázi a rozetřít ho kolem nasávací hubičky.

FUNKCE: Ovládání probíhá na rukojeti přístroje. Jakmile stisknete tlačítko power, potom se hlava womanizeru rozsvítí červeně. Womanizer pulsuje na stupni 1, i když samozřejmě má vice rychlosti, takže eroticky si s ním opravdu vyhrajete. Je mimořádně tichý, vlastně ho prakticky neuslyšíte. Jestliže chcete posílení intenzity stačí stisknout tlačítko +. Potom se dá vybírat hned z 8 úrovní sání. Jakmile vás sex s ním přestane bavit, jednoduše podržíte tlačítko power. Pokud ve víru vášně zapomenete, pak vězte, že tento revoluční womanizer se po 30 minutách vypne sám.

NABÍJENÍ: Ve výbavě pochopitelně nechybí usb nabíječka. Nabíjení je hračka, ale pokud se chcete pustit do akce, vždy si womanizer předem nabijte. Jak se používá nabíječka? Otevřete silikonovou zátku a USB kabel zasunete do portu. Dále připojíte nabijaci kabel do USB adaptéru a nakonec do zásuvky. Během nabíjení womanizeru bílou silikonovou hubičkou prosvítá zelené světlo. Můžete třeba přístroj nabíjet i z notebooku. Jakmile nabíjení skončí, musíte zacvaknout zpátky silikonovou zátku, ta totiž zajistí, že je womanizer voděodolný. Praktická je i náhradní silikonová násadka, pokud by se ta na přístroji poškodila či se ztratila. Na jedno nabití womanizer vydrží 2 hodiny. Nečekejte ale na jeho úplné vybití. Slabší podtlak totiž nemusí nabídnout dokonalý sex.

HODNOCENÍ: Jaká je pravda o womanizeru? Jaké máte zkušenosti s womanizerem? Forum o něm mluví velmi kladně. Orgasmus skutečně přichází do cca 3 minut. Navíc je to velice diskrétní přístroj, nenápadný s tichým chodem. Je šetrný, nedostane ženu do stavu, kdy by byl klitoris předrážděný a bolestivý. Zkrátka hodnocení vyznívá mimořádně dobře, což vám ukáže i vlastní akce. Jako sexuální pomůcka se hodí i k partnerským hrám, které skvěle oživí. Výborně se hodí i na bradavky. Nemá ale násadu pro muže a cena někomu může připadat i tak vysoká.

Womanizer Plus Size – již se neprodává

Womanizer Plus Size
ÚVOD: Velikost je velkou předností, kterou nabízí womanizer PlusSize. Bezdotykový masážní strojek na klitoris existuje v prodloužené verzi, což je velká výhoda, nemusíte se při držení snažit o gymnastické pohyby, aby byl tam, kde má být, takže dokonalý sex s ním je tím pádem mnohem snazší akcí. Zkrátka v tomhle případě je nejlepší pořádné madlo.

VZHLED: Elegantní černá a bílá se zlatými detaily, to je womanizer PlusSize, s nímž se masturbace stává vyloženým požitkem. White provedení působí dojmem čistoty. Kombinace černé a bílé barvy působí luxusně, když dělá se womanizerem video plně oceníte design této hračky. Na otázku, co je to womanizer si tak můžete odpovědět: designový luxusní přístroj. Masážní strojek zajišťuje díky svému designu a prodlouženému tvaru nejlepší uchopení do ruky. Má rukojeť dlouhou 21,5 cm, tedy ji mohou využít i silnější dámy, které s malými womanizery mají problém najít ten správný bod, ostatně samo označení PlusSize mnohé napovídá. Jako womanizer novinka umožní díky svým rozměrům sex a orgasmus i korpulentnějším ženám, a proto je velice populární. Jeho vzhled doplňuje i XL sací hlavice nadstavec na womanizer. Najdete jak klasický, tak XL nadstavec. Klasický má rozměry 14 x 12 mm, XL potom 20 x 19 mm.Už jsme zmínili délku rukojeti, šířka je 6 cm. Přestože jde o XL přístroj, jeho hmotnost není příliš vysoká, váží 185 gramů.

MATERIÁL: ABS plast je pevný materiál s dlouhou životností, ale zároveň velmi jemný na dotek. Je bez chuti, zápachu, neobsahuje žádné ftaláty, nemá negativní vlastnosti. Velmi snadno se tak womanizer udržuje, působí neustále jako nový. Používání womanizeru je díky tomu velice příjemné, pocity jsou doslova jako pohlazení. Velmi důležitá je sterilita, poréznost materiálu, jeho chemické složení. Protože je tvrdší, bývá také hlučnější. Dobré je ale že vede vibrace. Dále je součástí také silikon, který díky své struktuře odpuzuje nečistoty, bakterie i vodu. Je hladký a zároveň elastický. Nejlepší je čistý silikon, který najdete právě tady, na této sexuální pomůcce. Díky tomu je hypoalergenní, nezpůsobuje žádné zdravotní potíže a sex s ní je velmi příjemným zážitkem. Nejde ale samozřejmě o nijak levný materiál. Jinak totiž silikon může mít až 400 variací s různým složením.

VLASTNOSTI: Jeho chod je velice tichý, navíc navzdory větším rozměrům je opravdu lehký a tvarově šikovný, dalo by se říci, že má ergonomický úchop a i s ohledem na toto patří mezi opravdu nejlepší erotické hračky, ocení ho jak amateri, tak profesionálové. Kromě toho je diskrétní, nenápadný. I kdyby ho ve vaší ložnici našel někdo nepovolaný, bude ptát, co to je, na první pohled neodhadne, že je to masážní strojek na klitoris. Jeho vlastnosti ho proto předurčují k tomu, aby se stal nejlepším ve své kategorii. Údržba se provádí pomocí desinfekce bez alkoholu. Je možné ji provést také teplou vodou a mýdlem, nedoporučují se žádné agresivní prostředky. Se silikonovou částí womanizeru může přijít do styku jenom lubrikant na bázi vody nebo speciální lubrikant BOOM.

FUNKCE: Nabízí celkem 12 režimů slasti, respektive intenzity sání. Každá žena si tak přijde na své. Jde opravdu o revoluční nabídku funkcí. Kvalitní nasátí různé síly, zkrátka strojek je vicerychlostni, což se ženám bude mimořádně líbit. Eroticky dosáhnou těch nejlepších zážitků, vzrušující je i pocit chladu. Vice rychlosti totiž není zdaleka samozřejmost, ne každý womanizer je takto vybaven. Stimulátor tvoří zobáček, který se namíří na klitoris. Přístroj ho lehce nasaje a dále stimuluje tlakovými vlnami. Velice snadné je i ovládání tlačítkem na vrchní straně hlavice womanizeru. Intenzity sání se regulují velice jednoduše pomocí tlačítek + a -. Díky tomu je rozlišení mnohem jemnější, klasické vibrace mohou být někomu nepříjemné.

NABÍJENÍ: Nabíjení probíhá po úplném vybití womanizeru asi 120 minut. V provozu pak může být dvojnásobek této doby, tedy asi 240 minut. Samotný proces nabití zajistí USB nabíječka, kterou můžete zapnout třeba i přes notebook či chytrý telefon.

HODNOCENÍ: Když někde narazíte na inzerát prodám womanizer PlusSize, rozhodně neváhejte. Uživatelky řadí tento womanizer mezi ty rozhodně nejlepší a tímto způsobem ho navíc můžete pořídit i opravdu nejlevněji. Právě dlouhé madlo usnadňuje používání přístroje, je to velmi komfortní a jednoduché. Skvěle padne do ruky, kterou nemusíte nijak kroutit, dělat různé cviky, abyste womanizer nastavily přesně tam, kde by měl být. Mezi různými typy s womanizery se rozhodně neztratí. Hodí se pro ženy, které rády opečovávají svůj clitoris, ale připadá jim, že klasické vibrátory vydávají vibrace, které jsou na jejich vkus příliš silné. Stimulace je jemná, ale zároveň i velmi účinná. Kdo jednou vyzkouší tento přístroj, potěší ho nová verze, která má proti předchozí různá vylepšení.

Závěr

Womanizery patří mezi nejnovější erotické hračky. Sex s ním slibuje orgasmus do dvou minut, někdy to může být i rychlejší.

Mohou mít různé i velmi luxusní provedení. Třeba černý a zlatý uspokojují touhu po nádherném designu – černo zlaty womanizer působí luxusně. K dokonalosti všechno dovede třeba i krystal Swarovski.

Co může trochu odrazovat je vyšší cena. Tichý chod, vysoký výkon, vícerychlostní provedení, to vše ale říká,že kvalita má prostě svou cenu. Proto sehnat nejlevnejsi womanizer není snadné. Ovšem navzdory jsou womanizery výbornou investicí, protože vydrží opravdu dlouho a budou vám dělat radost.

S příchodem nové značky Satisfyer se mnohé změnilo. Satisfyery jsou dvakrát až třikrá levnější. Přitom funugjí úplně stejně a orgasmu s nimi dosáhnete stejně snadno.

Samozřejmostí jsou návody a kdo chce, videoukázka ovládání pomůže. Instruktážní video je ale mnohdy naprosto zbytečné. Většinou návod na použití potřebovat nebudete, ovládání je dost intuitivní. Velice rychle pochopíte, jak pracuje womanizer.

V praxi je to šikovná hračka. Musíte vědět, jak přilozit. Je to jednoduché, podtlak nasaje klitoris. Intuitivně to poznáte a pak už si můžete jenom užívat. Womanizer je bez nadsázky továrna na orgasmus, který se opakuje. Nejde o žádný simulátor, ale skutečný zážitek. Vlastně tu chybí úplně předehra, stačí trochu pošimrat tlakovými vlnami a rázem se rychle vznesete do nebeských výšin sexu.

Nabízí se možná otázka, jak je to s womanizerem v těhotenství. Zda tady hrozí nějaké těhotenství nebezpečí. Diskuse se přiklání k tomu, že je v tomto ohledu lepší být opatrnější a raději jej v prvním trimestru a měsíc před porodem nepoužívat.

Podívejte se také na womanizer očima muže. Pro něj jde o nádherný nástroj, se kterým může partnerku uspokojovat během společných erotických hrátek a skvěle si oživit společný sex. Není to náhrada, ale zpestření. Pro samotnou ženy pak přístroj, se kterým si přivodí slast, kdykoli se jí zlíbí. Samozřejmě se budete snažit womanizer pořídit co nejlevneji.