NEZÁVISLOST + PŘEHLEDNOST + POUŽITELNOST
Domů Nejlepší womanizery

Nejlepší womanizery 2019

Womanizery jsou erotické pomůcky ke stimulaci klitorisu (případně jeho nejbližšího okolí). Využívá tlakových vln, které jsou do poštěváčku pouštěny a silně jej dráždí. Je to zcela jiný typ dráždění než klasická vibrace. Výhodou je, že téměř vždy dosáhnete orgasmu. Womanizery byly hodně drahé. Nedávno přišla na trh druhá generace pomůcek Satisfyer která dokáže womanizer plně nahradit. Satysfier je levnější, stějně výkonný a vodotěsný. Následující srovnání tedy obsahuje obě značky. Více se však zaměříme na typ Satisfier, protože je mezi ženami oblíbenější. Testování se účastnilo 6 žen. Všechny testované womanizéry a satisfiery (dohromady 7 typů) prošly s kladnou odezvou. Uživatelky i jejich klitorisy byly spokojené. Se všemi lze pohodlně dosáhnout orgasmu. Vybrali jsme 5 nejlepších a srovnali pro vás v přehledné tabulce.

TOP 2019

Satisfyer Pro Traveler
#
TOP Orgasmus
Satisfyer Pro Traveler
cena od 1049 Kč
Nejprodávanější Satisfyer! 11 programů intenzity tlakových vln. Vodotěsný. Skvěle padne do ruky. Luxusní design a stylové nabíjení přes USB. Okamžitý pocit přicházejího orgasmu. Nízká cena. Trochu hlučnější. Vydrží v chodu méně než ostatní modely.
Díky malým rozměrům vhodný na cestování. V elegantním pouzdře nelze rozeznat, co to máte. Malá hubička nasává pouze klitoris.
Satisfyer Pro 2
Nejprodávanější Satisfyer! 11 programů intenzity tlakových vln. Vodotěsný (do sprchy i vany). Pěkný design a stylové nabíjení. Od počátku prožíváte pocit jako by měl každou chvíli přijít orgasmus. Intenzitu lze jen zvyšovat (nebo vypnout a začít od 1.). Trochu hlučnější.
Jako levnější varianta Womanizeru vám poslouží dobře stejně dobře. Dráždění je i na 1. stupni dost silné, což nemusí všem vyhovovat. Orgasmu lze dosáhnout i za 2 minuty!
Womanizér W500 Pro
Továrna na orgasmy! Stimuluje klitoris pod tlakem – zcela jiné dráždění. Super i na bradavky. Luxusní saténový pytlíček součástí balení.
doprava zdarma
Vysoká cena. Není vodotěsný.
Doporučujeme! Prožijete super silné opakované orgasmy. Jednoznačně nejlepší ze všech womanizérů. Top design a výkon.
Satisfyer Pro Deluxe
Skvělý tvar padne do ruky. Jednoduché ovládání jedním tlačítkem. Vodotěsný do vany nebo sprchy. 11 silný stimulačních programů. Tichý chod.
doprava zdarma
Jenom jeden typ silikonové násady.
Povedený design vyvedený do měděné barvy. Tišší než předchozí. Orgasmu dosáhnete velmi rychle a lehce. Pro citlivější klitoris může být vibrace nepříjemná.
Satisfyer Penguin
Povedený designový kousek napodobuje tučňáka. Má stejné vlastnosti jako předchozí modely. Liší se pouze vzhledem. Vodotěsný. Sympatická nabíječka.
doprava zdarma
Na citlivější klitoris může být moc silný.
Pokud chcete Satisfyer v netradičním kabátě, Penguin je přesně pro vás. Má stejné vlastnosti, rychle vám pomůže k orgasmu a navíc vypadá exoticky.
Womanizer Leopard
Velmi výkonný, designově zdařilý womanizér s odlišným tvarem. Diskrétní tichý chod. Velmi lehký, vhodný jako cestovní.
doprava zdarma
Není vodotěsný.
Roztomilá erotická pomůcka s leopardím vzhledem vás přivede do silných opakovaných orgasmů. Lehký, super na cestování.
Autor recenze:
MuDr. Lenka Králová
Poslední úpravy:
8.5.2018

Womanizery a Satisfyery patří mezi nejlepsí stimulator klitorisu. Jak funguje womanizer? Co to je? Jedná se o bezdotykovou technologii, která váš clitoris pošle doslova do říše snů. Jaké je použití této hračky? Velice jednoduché. Wómanizer prostě nasaje klitoris, a to velmi zlehka a následně ho pulsujícími tlakovými vlnami bezdotykově a velice jemně a šetrně stimuluje. Žena tak zažije nový orgasmus. Kdo si není jist, jak se používá, pomůže například instruktážní videa nebo návod. Prvni použití může být třeba trochu rozpačité, než se s touhle šikovnou věcičkou pořádně seznámíte, ale třeba i uživatelská příručka hodně napoví. Postupem získáte zkušenosti s womanizery a uvidíte, že test funkce je jednoduchý. Není o nahrada partnerského sexu, ale jeho posun do další úrovně. Womanizer vibrátor vlastně dráždí klitoris nikoli vibrací, ale pod tlakem. Je možné díky němu dosáhnout orgasmus velice rychle.

1# Satisfyer Pro Traveler nejoblíbenější

úvod: Elegantní miláček žen v cestovním provedení – rozkošný vzhledem i použitím. Satisyer Pro Traveler je diskrétní v kabelce i v zásuvce nočního stolku – jen těžko někdo pozná, oč se vlastně jedná. Opěvovaná hračka, známá kouzelným podtlakovým sáním klitorisu, opět nezklamala. Nebo že by třeba bradavek? Orgasmus je na cestě a vždy zaručen – kdekoli i s kýmkoli. Třeba o samotě.

popis: Cestovní model vypadá jako elegantní krabička. Tvarem oblá krychlička, kterou stačí otevřít – jedinečný design se zlatým spojem rozhodně nepůsobí lacině. Po otevření magnetického víka vykoukne sací hlavice. Ergonomicky povedené – velmi dobře se drží, přestože velikost odpovídá kompaktnímu cestovnímu použití – celková délka obalu je jen 9,5 cm, šíře 4,5 cm a průměr sací části 2 cm. Zkrátka – naprosto dostačující.

materiál: Krásný hnědofialový obal Satisfyeru z nejkvalitnějšího ABS plastu zdobí zlatý proužek, spojující magnetem obě části. Vnitřní sací část je z lékařského silikonu – obojí je hedvábně jemné na dotek. Díky minimalistickému řešení se model snadno udržuje. Voděodolnost slibuje nejen hrátky ve vaně či sprše, hračku rovněž stačí umýt mýdlem a vodou, případně doplňkově použít vhodnou dezinfekci. Materiál si rozumí s lubrikačním gelem pro maximalizaci rozkoše – ovšem jen na vodní bázi, aby nedošlo ke zbytečnému poškození.

funkce: Nevibruje, saje. Tlakové pulzy hned v 11 intenzitách ručí za kvalitní a rychlý ženský orgasmus. Použití je překvapivě tiché, stačí přiložit na klitoris, který jemně nasaje a masíruje. Nejslabší pulzy jsou příjemné, jejich stupňování vede k rychlému a bouřlivému orgasmu – ale zatím jsem se výš než k číslu pět nedostala… Po přidržení tlačítka plus se hračka zapne na nejnižší frekvenci, pak stačí ovládat sílu sání pomocí tlačítek plus a mínus. Drobek vydrží na jedno nabití až 4 hodiny, což je dostatečně dlouho pro mnohonásobné hrátky. Model se nabíjí jednoduše pomocí USB kabelu, který je součástí balení. Průměrné nabíjení trvá dvě a půl hodiny. Po doblikání kontrolky je krasavec plně nabitý – a ready to play.

11 silných sacích programů, silnější asi nevydržíte
snadné dosažení klirotidálního orgasmu
silikonová hubička (savička)
vodotěsný, vhodný i do vany
nenápadný obal a tichý chod
malé rozměry a váha, ideální na cesty
nizká cena
nevydrží jet tak dlouho jako jiné modely

hodnocení: Hračka na kterou se nelze netěšit. Diskrétní, minimalistický a hlavně funkční. Podtlakové sání je zázrak – ty mokré orgasmy můj partner miluje. Stačí zapnout, přiložit a užít si to, co hlavice dokáže. Hračka je sice malá, ale vyvrcholení vždycky… velkolepé! A to dokonce i na dovolené. Bez něj ani cestu!

Chci vědět více: Zobrazit zkušenosti zákazníků (52 recenzí)

2# Satisfyer Pro 2 TOP stimulátor

úvod: Pro skutečnou smršť orgasmů se hodí stimulátor klitorisu Satisfyer Pro 2 – Next Generation. Základem je malá savička, kterou přitisknete na klitoris a savička jej nasává dovnitř (tak silně, jak si nastavíte). Ze začátku je potřeba cvik, ale jakmile si na přístroj zvyknete, dosáhnete rychlého orgasmu i za 2 minuty. Je to nová verze, a tato novinka má proti minulé verzi například snadnější obsluhu. Bezdotykový přístroj je šikovný do ruky, snadno se s ním manipuluje.

popis: Velice elegantní je provedení měděné barvy a je velmi ergonomický. Výborně se drží, v tom je nová verze revoluční, Tyto masážní strojky Pro 2 Next Generation patří mezi výborné designérské kousky. Délka činí 16,5 cm, silikonový konec, čili manžeta má vnější rozměr 3,5 cm, vnitřní 1,5 cm.

materiál: Skládá se z ABS plastu a silikonu. Oba dva materiály lze považovat za luxusní, protože jsou velice příjemné. Samozřejmě mají zaručenu naprostou zdravotní nezávadnost, tedy žádné ftaláty a podobné škodlivé látky.

funkce: Samozřejmě ovládání je úplně jednoduché. Se stimulátorem klitorisu si během akce poradíte velice snadno, protože se na něm nacházejí pouze dvě tlačítka. Tudíž nepotřebujete žádný návod ani manual, zvládnete to sami. Když si přesto nebudete jisté, pomůže videoukazka, je totiž jasné, že jedno tlačítko slouží k zapnutí a vypnutí, druhé potom na přepínání mezi programy. Mezi tlačítky se nachází LED dioda, která ukazuje provoz masážního strojku. Je-li v provozu, pak svítí světle růžové tlačítko. Musíme zdůraznit, že je 100% voděodolný, což rozhodně není samozřejmost. Svoje waterproof vlastnosti dokazuje, když je na 30 minut ponořen do hloubky 1 metr. Pulsní talkové vlny jsou v tuto chvíli mnohem silnější, a proto se hodí i pro partnerský sex ve vodě. Velmi jednoduché je i čištění. Silikonová manžeta neboli satisfyer pro 2 násada se dá velmi jednoduše sejmout a následně jak tělo přístroje, tak i manžetu omyjete vodou s jemným mýdlem. K dezinfekci téhle partner toy poslouží velice dobře sprej na erotické pomůcky. Neměli byste zapomenout ani na známé pořekadlo, kdo maže, ten jede, takže pro stimulátor je potřeba pořídit i gel na vodní bázi. Pokud jde o nabíjení, je zde zabudovaná Li-ion baterie. Samotné nabíjení satisfyeru probíhá pomocí magnetického USB kabelu. Musíte mít satisfyer pro 2 adapter a musíte ovšem počítat s tím, že trvá cca 2,5 hodiny. S touto plně nabitou hračkou si pak můžete užít asi 30 minut hrátek. Je trochu nevýhodou, že stimulátor nevydrží příliš dlouho. Na druhou stranu musíme podotknout, že v nevýhodě je i výhody, protože masážní strojek se dá nabít třeba i z vašeho notebooku díky USB nabíjení. A většinou máte při sobě notebook nebo možnost připojit se pomocí USB konektoru. Při nabíjení také svítí LED dioda červeně.

dráždění podtlakem po použití neznecitliví klitoris
pocity přicházejicího orgasmu ihned po přiložení, orgasmus pak za pár minut
silikonová hubička (savička)
vodotěsný, vhodný i do vany
jednoduché ovládání dvěma tlačítky a nabíjení přes magnet
nizká cena
intenzitu měníte jen směrem nahoru, zpět na 1. se dostanete až po 11.

hodnocení: Diskuse jednoznačně potvrzují jeho vysokou kvalitu. Pro2 plně nahradí mnohem dražší womanizer. Je luxusní a nabízí celkem 11 způsobů stimulace. Klitoris doslova laská, mazlí se s ním. Tenhle masážní strojek prostě nemusí nikomu nic dokazovat. Má svoje nezpochybnitelné kvality, což dokáže kdykoli třeba test. Otázka jak používat satisfyer pro 2 má jednoduchou odpověď. Je to intuitivní a velkým plusem je i univerzálnost – stimulátor můžete použít i na bradavky. Existuje spousta žen, které zrovna nepreferují vibrátor a womanizer je pro ně příliš drahý. V takovém případě pouziti satisfyeru je na místě a rozhodně splní očekávání. Prožijete doslova porno se satisfyerem.

Chci vědět více: Zobrazit zkušenosti zákazníků (15 recenzí)

3# Womanizer W500 Pro Magenta

úvod: Pro ženy, které měly problémy s dosažením orgasmu se doporučuje Womanizer. Stejně jako pulzátor je založen na jiném principu než klasický robertek. Dokáže klitoris stimulovat jiným způsobem než klasické vibrátory. Zatímco vibrátor na klitoris obvykle pulzuje či vibruje, případně obojí, tento se chová úplně jinak. Nasaje klitoris, vytváří vlastně podtlak. Pomocí pulzujících tlakových vln potom stimuluje bezdotykově podle vybrané intenzity. Vibrování nečekejte. Nemá je žádný z těchto typů erotických pomůcek.

popis: Přestože na fotkách vypadá velký, zaoblené tvary padnou do ruky. Z oválného přístroje vystupuje zobáček pro nasání klitorisu. Příjemné je barevné provedení, fialová se stříbrným nápisem a tmavší fialovočerny potisk elegantní krajky. Délka 12,5 cm, šířka 6,2 cm, k dispozici jsou dvě velikosti nasávacího nástavce – běžný a XL. Jde o dobíjecí přístroj, nabíjení pomocí USB.

materiál: Tělo přístroje je z nezávadného ABS plastu, násada pro nasávání ze 100 % silikonu. K erotické hračce je přiložen také ochranný pytlík ze saténu. Ovládácí tlačítko je osazeno Swarovski krystalem.

funkce: Nová verze Womanizer Pro W500 je tišší, nabízí větší výkon a má dokonce celkem osm stupňů intenzity. Orgasmus je zde velmi rychlý. Ideální pro bleskovou akci. Jde o trochu jiný orgasmus než u ostatních vibrátorů. Zůstává jakoby a povrchu poštěváku, protože zde nejsou vibrace, nerezonuje dovnitř. Velmi příjemné je i použití na prsní bradavky. Ovládání je jednoduché, ale je třeba ho déle tisknout. V diskuzích zákaznic jsme nezaznamenali žádné výtky o délce fungování a nutnosti reklamovat erotickou pomůcku. Jedná se o značkový výrobek vysoké kvality, takže poruchy nečekejte. Hračka bohužel není celá vodotěsná. Omývat pod vodou lze jenom koncový nástavec. Zbytek jen krátce pod tekoucí vodou. Tento typ je nejtišší ze všech druhů womanizérů a satisfyerů. Součástí balení jsou dvě silikonové násadky pro nasávání klitorisu. Jedna malá a druhá XL.

bezkontaktní stimulace podtlakem, zcela odlišná od klasického dráždění klitorisu
po zaučení máte jeden orgasmus za druhým
8 stupňů pulsních vln (ty nejvyšší vydrží málokterá žena)
designový funkční tvar, dobře se drží v ruce a je velmi lehký (jen 128 g)
tichý a vydřží dlouhou nasávat
nabíjení jednoduše přes USB
dva silikonové nástavce (malý a velký)
ovládání pouze jedním tlačítkem
saténový pytlíček, dárkové luxusní balení
vysoká cena
není vodotěsný
první pokusy dráždění nemusí být úspěšné, je třeba se naučit

hodnocení: Co vám řeknou internetové diskuze ohledně spokojenosti a výhod? Pokud jde o nevýhody, bohužel tento stimulátor dámských intimních partií neodolává vodě. Zároveň je jeho cena nasazena o hodně výše než u ostatních vibrátorů, což je asi nejčastější příčina mírné kritiky. Na druhou stranu se uživatelky shodují, že se vyplatí. Na nový typ orgasmu je třeba si zvyknout. Jestliže ale chcete luxusní a spolehlivou hračku na dráždění, máte možnost ji získat.

Chci vědět více: Zobrazit zkušenosti zákazníků (37 recenzí)

5# Womanizer Leopard luxusní

úvod: Vypadá mile, přítulně a hezky jako malý dobrý přítel, to je Womanizer Leopard, masážní strojek fialový. Tato zajímavě vypadající hračka na klitoris vás donese až k vrcholu erotického potěšení. U tohoto erotického přístroje upoutají i různé barevné varianty, protože womanizery jsou na vysoké úrovni, jsou výkonnostně nejlepší, i když nikoli nejlevnější, a nejsou mezi nimi zpravidla výrazné funkční rozdíly v typu. Proto velkou roli hraje design a barvy. Ruku na srdce, která žena by nechtěla, aby ten její oblíbený přístroj vypadal sympaticky jako kamarád do nepohody? Womanizer splňuje i tyto požadavky.

popis: Na první pohled vypadá tento womanizer docela nenápadně, nemá tvar penisu. Vyrábí se v několika barvách, nejžádanější je ovšem sytá fialová (viz. videoukázka). Uprostřed držící části je umístěna napodobenina červeného broušeného kamene. Komu nevyhovuje, může vybírat z dalších barev. Např. tyrkysová, růžová nebo černá. Není to žádná nahrazka, ale krásný originál, který si můžete vychutnat v různých barvách. Rozdíl mezi jednotlivými typy womanizeru není velký. Proto silnější roli hraje vzhled, který musí být dokonalý a sedět vám. Část povrchu je vybarvena leopardím vzorem, který stimulátoru dodáva odlišný vzhled. Rozměry jsou středně velké, tedy 16 cm x 5,5 cm, hmotnost 150 gramů.

materiál: Tělo womanizeru je zhotoveno z ABS plastu, což je velice pevný a odolný materiál, který jen tak nepraskne. Povrch je zcela hladký, neporézní, neobsahuje žádné zdraví závadné látky (např. ftaláty).Na těle působí příjemně, doslova hladí svým povrchem. Bez chuti, bez zápachu. Porno hrátky s takto příjemným materiálem jsou zcela bezpečné. Nový womanizer je zdravotně naprosto nezávadný. Snadno se používá a udržuje. Vzhledem k tomu, že ABS plast je pevnější - tvrdší, může vám hračka připadat hlučná. Nástavce tvoří hladký elastický silikon, jenž odpuzuje nečistoty. Womanizer se skládá z čistého hypoalergenního silikonu, hebkého na dotek, který je oblíbeným materiálem zaručujícím dokonalý sex. Žena si může s těmito špičkovými materiály dopřát orgasmus doslova na zmáčknutí tlačítka.

funkce: Mezi womanizery se vyznačuje tichým, diskrétním chodem. Je nenápadný, když jej necháte ležet na polici, málokdo pozná o co se jedná. Masážní strojek na klitoris se jednoduše ovládám. Jediným tlačítkem uprostřed přepínate intenzitu dráždění. Navíc je díky hmotnosti pouhých 150 gramů velice lehký, rozhodně vás od něj ruka bolet nebude. Voděodolný není, takže do sprchy se nehodí. Samozřejmě vás bude zajímat i údržba. Nejvhodnější je dezinfekce bez alkoholu. V zásadě byste neměli použít žádné agresivnější mycí prostředky. Taktéž je možné mytí pomocí teplé vody a mýdla. A co lubrikanty? Silikon na womanizeru si žádá jenom ty na bázi vody nebo případně speciální lubrikant BOOM. Jak funguje tento womanizer? Bílý silikonový zobáček namíříte na klitoris. Nemusíte se ho dotýkat, protože se jedná o bezdotykový stimulátor. Pulzující tlakové vlny vystřelují proti klitorisu a postarají se o dokonalý orgasmus. Sílu vln ze začátku nepřepalte. Je dost možné, že vyšší stupně nikdy nevyužijete. Nabíjení probíhá jednoduše pomocí USB nabíječky a USB kabelu. Klidně se kabel dá strčit do notebooku. Nabitý vydrží až 4 hodiny.

netradiční luxusní design
ergonomický, padne do ruky
na womanizer jede docela potichu
výběr z několika barev
ovládání jedním tlačítkem, silné tlakové vlny
vyšší cena
není voděodolný

hodnocení: Podle uživatelky patří tento womanizer mezi nejlepší ve své kategorii, i když rozhodně není nejlevnější. Vyšší cena je trochu nevýhodou, ale na druhou stranu kvalita se musí zaplatit. Ženy dobře hodnotí ergonomii, snadný úchop, a i když ho nedostanete zrovna levne, je o něj zájem. Recenze potvrzují jeho výborné vlastnosti. Návod k obsluze je jednoduchý, vlastně velice rychle všechno intuitivně pochopíte. Jemná a účinní stimulace, spousta barevných variant, nová verze v jiné barvě rozhodně není pro dámu nevhodný dárek.

Chci vědět více: Zobrazit zkušenosti zákazníků (22 recenzí)

Použití womanizéru

Womanizer se používá jako masážní přístroj určený na klitoris. Jednoduše stimulátor namíříte hlavicí s nadstavcem na klitoris. Nastavce mohou být různě velké, klasické i v XL provedení, které se hodí pro silnější ženy, aby se hračka dala namířit přesně na správné místo. Tato sexuální pomůcka je bezdotyková a funguje na základě vytvořeného podtlaku, který se tvoří uvnitř přístroje. Eroticky zde stimuluje podtlak, který se dá elegantně regulovat.

prisati womanizeru

Nasávání klitorisu a bezdotykové dráždění pomocí silných tlakových vln.

Popisované erotické hračky mají vice rychlosti, které se dají ovládat jednoduchým tlačítkem umístěným na těle přístroje, intenzity sání podtlaku se tak dají velice dobře měnit. Můžete si udělat srovnávací test womanizerů. Masturbace se tak stává krásnou hrou, během níž si můžete měnit sílu dráždění podle aktuální chuti. Můžete si zvolit od jemného sání až po extra silné cokoli, co vám bude vyhovovat. Touto popisovanou regulací se uvnitř erotické hračky mění intenzita tlakových vln od menších až po větší. Princip fungování womanizeru je tak mnohdy příjemnější a šetrnější než u vibrátoru. Vibrace totiž nevyhovují každé ženě. Stimulace je jemná, ale zároveň velice účinná, takže clitoris se vůči ní nestane imunním, ale zároveň také nebude bolestivě předrážděný, to je velmi důležité. Rozbitý womanizer, který nefunguje, samozřejmě ženu rozladí. Proto je potřeba ho udržovat, mít ho vždy perfektně připravený k použití po všech stránkách. Součástí výbavy je USB nabíječka, která musí být funkční, aby přístroj mohla nabít a připravit k použití. Vždy mějte přístroj nabitý. Dále je nezbytný ochranný sáček, aby se womanizer nepoškodil při pádu a nerozbil se. Samozřejmě také dezinfekce pro udržení dokonale sterilního prostředí. To vše je důležité pro správné fungování womanizeru.

Rozdíl mezi womanizerem a satisfayerem

Zajímavá sexuální pomůcka je jak womanizer, tak i satisfayer. Na klitoris jsou v dnešní době i bezdotykové stimulátory. Nemusíte se proto spokojit s klasickými vibrátory, doba totiž značně pokročila a každý si může vybrat, co mu bude nejlépe vyhovovat. Jaká je diskuze na téma womanizery a satisfayery? Jaký je rozdil mezi satisfyerem a womanizerem?

Nejlepší je udělat si hodnocení na vlastní kůži (jestli na to máte ty peníze), tedy obojí vyzkoušet a na základě toho provést srovnávání. Kdo váhá a neví si rady, pomůže video. Před prvním použitím vás čeká nabíjení, takže je třeba oba přístroje dostatečně nabít. Děje se tak buď pomocí USB nabíječky nebo má přístroj dobíjecí baterky. Ať tak či onak, první použití si žádá dostatečné nabití.

Jaké je srovnání? Bezesporu obě hračky nabídnou dokonalý sex, rychlý orgasmus a spoustu zábavy. Ať už zvolíte třeba womanizer pro magenta, pro 500, w500, 2go, lavender či pinguin, pro 40 magneta, w40, black-leo či třeba gold uvidíte, že funkčnost je výborná u všech modelů. Liší se třeba spíše designem třeba v black provedení, záleží na tom, jaký vám například nejlépe padne do ruky. Ani womanizer kopie třeba nemusí být špatný, ovšem originál je lepší, u něj máte 100 % zaručenou kvalitu. U všech womanizerů uslyšíte tišší chod. Působí luxusněji, dráždění bývá jemnější (lépe odstupňované než u satisfyerů).

Záleží ale samozřejmě na tom, dámy, jaké máte nároky na dráždění na klitoris. Zatímco některé ženy by si nejraději nechaly zuřivě dráždit celý clitoris, jiné dávají přednost jemným hrátkám. Proto dámy, které mají málo citlivý klitoris a potřebují k orgasmu hodně rozparádit, mohou dát přednost satisfyerům. Jsou levnější a designově také propracované. Je to vhodná a levná alternativa k womanizérům. Jestliže vám nevadí vyšší cena a potrpíte si na opravdu vyladěné a jemné dráždění, potom jsou womanizery pro vás vhodnější.

Často k rozhodnutí pomůže instruktážní video, které napoví, jak vybrat to pravé pro vás. Co totiž vyhovuje jedné ženě nemusí už vyhovovat druhé. Manual nebo uživatelská příručka je jedna věc, názorná ukázka věc druhá. Pročtěte si i nějaké diskuze, recenze, i to vám nabídne další pohled na věc. Samotná inzerce vám samozřejmě všechno vychválí, ale to ještě neznamená, že se trefíte do toho, co vám bude vyhovovat. Některá má ráda jemnější nasátí, jiná ne.

Orgasmus pochopitelně rychle dosáhnete v obou případech, ať už se rozhodnete pro satisfyer nebo womanizer. Pak můžete vyrazit na eshop a správně koupit. V eroticcity seženete všechno, po čem toužíte. Není vyloučeno, že narazíte na nějaký výprodej, womanizer v akci, takže ani pořízení téhle drahé hračky pro vás nemusí být finančně příliš nákladné. Pochopitelně máte k dispozici veškerý servis. Porovnání cen je zajímavé, obecně lze říci, že womanizery jsou dražší než satisfyery.

Starší typy womanizerů

Womanizer Pro40 – již se neprodává

Womanizer Pro 40
ÚVOD: Mladším bráškou oblíbeného womanizeru W500 Pro je womanizer Pro 40, který velice rychle pošle dámský clitoris do těch nejslastnějších výšin. Orgasmus zajistí velice rychle díky tomu, že silikonovou hubičkou nasaje klitoris a následně ho jemně stimuluje a vyvrcholení nastane maximálně do tří minut, pro ženu je to výborný dárek od muže. Nevibruje, protože funguje na jiném principu, třeba šukání s womanizerem je fantastickým zážitkem, váš sex s womanizerem vytvoří novou dimenzi.

VZHLED: Jaký je rozdíl v typu, pokud se díváme na w500 a Pro 40? Popisovaný Pro40 je proti svému staršímu bratrovi užší a delší. Nemá Swarovski krystal na rozdíl od svého více vystajlovaného kolegy. Není zde takový důraz na vzhled, ovšem womanizer ukázka napoví, že na skvělý výkon to nemá žádný vliv. Rozhodně to není žádná womanizer náhražka. Dokonaly sex zažijete s touto sytě růžovou hračkou s vyváženou stříbrnou metalízou přední plastové části i tak. Růžový design je velmi příjemný, navozuje pocity něhy a spokojenosti, který sex s ním poskytuje. Díky propracovanému tvaru přístroj dokonale padne do ruky. Womanizer má nástavce, a to hned dva. Menší o rozměrech 1,4 x 1,2 cm a větší s rozměry 2 x1,9 cm. Jeho délka činí 16 cm, šířka 4,6 m a váží 140 gramů. Je tedy i lehký, rozhodně vám při držení nebude padat ruka. Je ho krása spočívá hlavně v jednoduchosti. Jedná se o pohledný užší přístroj, který si právem přivlastňuje přívlastek nejlepší.

MATERIÁL: Základem womanizeru Pro040 je ABS plast, větší část přístroje je vyrobena z tvrdého, nicméně na dotek velice příjemného plastu. Tento stimulátor má mimořádně hebký povrch. Celkově je plast mimořádně odolný, bez zápachu a šetrný. Forum na internetu označuje tento materiál jako kvalitní. Násada na nasávání klitorisu je zhotovena ze 100% silikonu, což je nejlepší materiál pro tyto účely. Je zcela hypoalergenní. I díky tomuto materiálu.

VLASTNOSTI: Díky tomu, že je Pro 40 užší a delší než jeho bratr, lépe se drží. Jeho velkou výhodou je, že je voděodolný (vodotěsný). Hodí se do sprchy i do vany. Pro 40 je také levnější a pro spoustu dam je cena samozřejmě důležitou položkou, takže řeší i ji a hledají nejlepší ceny na trhu – tento womanizer se tak stane ještě rozšířenějším. Je dobré používat lubrikační gel na vodní bázi a rozetřít ho kolem nasávací hubičky.

FUNKCE: Ovládání probíhá na rukojeti přístroje. Jakmile stisknete tlačítko power, potom se hlava womanizeru rozsvítí červeně. Womanizer pulsuje na stupni 1, i když samozřejmě má vice rychlosti, takže eroticky si s ním opravdu vyhrajete. Je mimořádně tichý, vlastně ho prakticky neuslyšíte. Jestliže chcete posílení intenzity stačí stisknout tlačítko +. Potom se dá vybírat hned z 8 úrovní sání. Jakmile vás sex s ním přestane bavit, jednoduše podržíte tlačítko power. Pokud ve víru vášně zapomenete, pak vězte, že tento revoluční womanizer se po 30 minutách vypne sám.

NABÍJENÍ: Ve výbavě pochopitelně nechybí usb nabíječka. Nabíjení je hračka, ale pokud se chcete pustit do akce, vždy si womanizer předem nabijte. Jak se používá nabíječka? Otevřete silikonovou zátku a USB kabel zasunete do portu. Dále připojíte nabijaci kabel do USB adaptéru a nakonec do zásuvky. Během nabíjení womanizeru bílou silikonovou hubičkou prosvítá zelené světlo. Můžete třeba přístroj nabíjet i z notebooku. Jakmile nabíjení skončí, musíte zacvaknout zpátky silikonovou zátku, ta totiž zajistí, že je womanizer voděodolný. Praktická je i náhradní silikonová násadka, pokud by se ta na přístroji poškodila či se ztratila. Na jedno nabití womanizer vydrží 2 hodiny. Nečekejte ale na jeho úplné vybití. Slabší podtlak totiž nemusí nabídnout dokonalý sex.

HODNOCENÍ: Jaká je pravda o womanizeru? Jaké máte zkušenosti s womanizerem? Forum o něm mluví velmi kladně. Orgasmus skutečně přichází do cca 3 minut. Navíc je to velice diskrétní přístroj, nenápadný s tichým chodem. Je šetrný, nedostane ženu do stavu, kdy by byl klitoris předrážděný a bolestivý. Zkrátka hodnocení vyznívá mimořádně dobře, což vám ukáže i vlastní akce. Jako sexuální pomůcka se hodí i k partnerským hrám, které skvěle oživí. Výborně se hodí i na bradavky. Nemá ale násadu pro muže a cena někomu může připadat i tak vysoká.

4# Womanizer Plus Size – již se neprodává

Womanizer Plus Size
ÚVOD: Velikost je velkou předností, kterou nabízí womanizer PlusSize. Bezdotykový masážní strojek na klitoris existuje v prodloužené verzi, což je velká výhoda, nemusíte se při držení snažit o gymnastické pohyby, aby byl tam, kde má být, takže dokonalý sex s ním je tím pádem mnohem snazší akcí. Zkrátka v tomhle případě je nejlepší pořádné madlo.

VZHLED: Elegantní černá a bílá se zlatými detaily, to je womanizer PlusSize, s nímž se masturbace stává vyloženým požitkem. White provedení působí dojmem čistoty. Kombinace černé a bílé barvy působí luxusně, když dělá se womanizerem video plně oceníte design této hračky. Na otázku, co je to womanizer si tak můžete odpovědět: designový luxusní přístroj. Masážní strojek zajišťuje díky svému designu a prodlouženému tvaru nejlepší uchopení do ruky. Má rukojeť dlouhou 21,5 cm, tedy ji mohou využít i silnější dámy, které s malými womanizery mají problém najít ten správný bod, ostatně samo označení PlusSize mnohé napovídá. Jako womanizer novinka umožní díky svým rozměrům sex a orgasmus i korpulentnějším ženám, a proto je velice populární. Jeho vzhled doplňuje i XL sací hlavice nadstavec na womanizer. Najdete jak klasický, tak XL nadstavec. Klasický má rozměry 14 x 12 mm, XL potom 20 x 19 mm.Už jsme zmínili délku rukojeti, šířka je 6 cm. Přestože jde o XL přístroj, jeho hmotnost není příliš vysoká, váží 185 gramů.

MATERIÁL: ABS plast je pevný materiál s dlouhou životností, ale zároveň velmi jemný na dotek. Je bez chuti, zápachu, neobsahuje žádné ftaláty, nemá negativní vlastnosti. Velmi snadno se tak womanizer udržuje, působí neustále jako nový. Používání womanizeru je díky tomu velice příjemné, pocity jsou doslova jako pohlazení. Velmi důležitá je sterilita, poréznost materiálu, jeho chemické složení. Protože je tvrdší, bývá také hlučnější. Dobré je ale že vede vibrace. Dále je součástí také silikon, který díky své struktuře odpuzuje nečistoty, bakterie i vodu. Je hladký a zároveň elastický. Nejlepší je čistý silikon, který najdete právě tady, na této sexuální pomůcce. Díky tomu je hypoalergenní, nezpůsobuje žádné zdravotní potíže a sex s ní je velmi příjemným zážitkem. Nejde ale samozřejmě o nijak levný materiál. Jinak totiž silikon může mít až 400 variací s různým složením.

VLASTNOSTI: Jeho chod je velice tichý, navíc navzdory větším rozměrům je opravdu lehký a tvarově šikovný, dalo by se říci, že má ergonomický úchop a i s ohledem na toto patří mezi opravdu nejlepší erotické hračky, ocení ho jak amateri, tak profesionálové. Kromě toho je diskrétní, nenápadný. I kdyby ho ve vaší ložnici našel někdo nepovolaný, bude ptát, co to je, na první pohled neodhadne, že je to masážní strojek na klitoris. Jeho vlastnosti ho proto předurčují k tomu, aby se stal nejlepším ve své kategorii. Údržba se provádí pomocí desinfekce bez alkoholu. Je možné ji provést také teplou vodou a mýdlem, nedoporučují se žádné agresivní prostředky. Se silikonovou částí womanizeru může přijít do styku jenom lubrikant na bázi vody nebo speciální lubrikant BOOM.

FUNKCE: Nabízí celkem 12 režimů slasti, respektive intenzity sání. Každá žena si tak přijde na své. Jde opravdu o revoluční nabídku funkcí. Kvalitní nasátí různé síly, zkrátka strojek je vicerychlostni, což se ženám bude mimořádně líbit. Eroticky dosáhnou těch nejlepších zážitků, vzrušující je i pocit chladu. Vice rychlosti totiž není zdaleka samozřejmost, ne každý womanizer je takto vybaven. Stimulátor tvoří zobáček, který se namíří na klitoris. Přístroj ho lehce nasaje a dále stimuluje tlakovými vlnami. Velice snadné je i ovládání tlačítkem na vrchní straně hlavice womanizeru. Intenzity sání se regulují velice jednoduše pomocí tlačítek + a -. Díky tomu je rozlišení mnohem jemnější, klasické vibrace mohou být někomu nepříjemné.

NABÍJENÍ: Nabíjení probíhá po úplném vybití womanizeru asi 120 minut. V provozu pak může být dvojnásobek této doby, tedy asi 240 minut. Samotný proces nabití zajistí USB nabíječka, kterou můžete zapnout třeba i přes notebook či chytrý telefon.

HODNOCENÍ: Když někde narazíte na inzerát prodám womanizer PlusSize, rozhodně neváhejte. Uživatelky řadí tento womanizer mezi ty rozhodně nejlepší a tímto způsobem ho navíc můžete pořídit i opravdu nejlevněji. Právě dlouhé madlo usnadňuje používání přístroje, je to velmi komfortní a jednoduché. Skvěle padne do ruky, kterou nemusíte nijak kroutit, dělat různé cviky, abyste womanizer nastavily přesně tam, kde by měl být. Mezi různými typy s womanizery se rozhodně neztratí. Hodí se pro ženy, které rády opečovávají svůj clitoris, ale připadá jim, že klasické vibrátory vydávají vibrace, které jsou na jejich vkus příliš silné. Stimulace je jemná, ale zároveň i velmi účinná. Kdo jednou vyzkouší tento přístroj, potěší ho nová verze, která má proti předchozí různá vylepšení.

Závěr

Womanizery patří mezi žádané erotické hračky. Sex s ním slibuje orgasmus do dvou minut, někdy to může být i rychlejší. Mohou mít různé i velmi luxusní provedení. Třeba černý a zlatý uspokojují touhu po nádherném designu – černo zlaty womanizer působí luxusně. K dokonalosti všechno dovede třeba i krystal Swarovski. Co může trochu odrazovat je vyšší cena. Tichý chod, vysoký výkon, vícerychlostní provedení, to vše ale říká, že kvalita má prostě svou cenu. Proto sehnat nejlevnejsi womanizer není snadné. Ovšem navzdory jsou womanizery výbornou investicí, protože vydrží opravdu dlouho a budou vám dělat radost. Samozřejmostí jsou návody a kdo chce, videoukázka v orientaci pomůže. Instruktážní video je ale mnohdy naprostou zbytečností. Většinou návod na použití potřebovat nebudete. Velice rychle pochopíte, jak pracuje womanizer. V praxi je to šikovná hračka. Musíte vědět, jak prilozit. Je to jednoduché, podtlak nasaje klitoris. Intuitivně to poznáte a pak už si můžete jenom užívat. Womanizer je bez nadsázky továrna na orgasmus, který se opakuje. Nejde o žádný simulátor, ale skutečný zážitek. Vlastně tu chybí úplně předehra, stačí trochu pošimrat tlakovými vlnami a rázem se rychle vznesete do nebeských výšin sexu. Nabízí se možná otázka, jak je to s womanizerem v těhotenství. Zda tady hrozí nějaké těhotenství nebezpečí. Diskuse se přiklání k tomu, že je v tomto ohledu lepší být opatrnější. Podívejte se také na womanizer očima muže. Pro něj jde o nádherný nástroj, se kterým může partnerku uspokojovat během společných erotických hrátek a skvěle si oživit společný sex. Není to náhrada, ale zpestření. Pro samotnou ženy pak přístroj, se kterým si přivodí slast, kdykoli se jí zlíbí. Samozřejmě se budete snažit womanizer pořídit co nejlevneji.