Vibratory.org Nejlepší vibrátory na klitoris Deluxe rotační přirážecí s dráždidlem na klitoris

Deluxe rotační přirážecí s dráždidlem na klitoris

Cena

od 2299 Kč - 5 eshopů

Přiráží a rotuje ve 3. stupních vibrace a 9 pulsních programů. Vibrační dráždidlo na klitoris (rozkoš v dírce i na klitorisu). Spolehlivý průvodce k orgasmu.
Nic moc vzhled.
Materiálměkký gel
Délka / šířka28,5 / 4 cm
Nevypadá jako Romeo, ale uspokojí vás rychle a kvalitně. Vhodný na masáž těla a do vaginy. Super přirážení a rotace.
Nadupaný perličkový vibrátor DeLuxe vás na první zaujme zvláštním nebo spíše divným vzhledem. Je to totiž průhledný a to mu dodává jakoby robotickou visáž. A pořádný robot to opravdu je. Umí nejen vibrovat a pulzovat, ale také rotuje a přiráží. Všechny tyto funkce lze jednoduše ovládat pár tlačítky. Navíc má malé tykadélko na dráždění klitorisu. To také rotuje a vibruje. Je poměrně drahý za tu cenu mohl mít z lepšího materiálu, než měkký gel. Vyvolá ve vás řadu orgasmů, velmi rychle. Jeden z nejlepších sexuálních pomocníků. Je poměrně dost dlouhý a s velkým průměrem. Do análku ano, ale až po řádném roztažení zadečku.
Deluxe rotační přirážecí s dráždidlem na klitoris
Autor recenze:
1
Poslední úpravy:
10.8.2017

Vibrátor gelový robot s perličkami

Na první se nemůže zalíbit snad nikomu. Podivný design z dílny známe značky Toy Joy, s mnoha výstupky a robotickým vzhledem. Ale pak zjistíte, že to je opravdu robot. Nadržený hřebec. Je to dlouhý válec, vzdáleně připomínající luxusní umělý penis. Ve spodní části je nepříliš pěkná krabička s ovládacími pěti tlačítky. Z ní vystupuje již tvar penisu. Horní část tvoří hřebenovitá harmonika, která přechází do rotačního válečku s předkožkou a velkým vymodelovaným žaludem. Je v podstatě úplně rovný a ohýbá se v horní části, v místě kde začíná rotace. Významným znakem je mohutný výběžek na klitoris. Vypadá jako nějaký dráp a je dosti velké. Na konci je několik tykadélek.

Celková délka je udivující 28,5 cm (ovládací část je dlouhá). Z toho se dá do dírky zasunout celých 15 cm. Délka dráždidla na klitoris je 9 cm. Průměr je také velký, 4 cm těsně pod žaludem. Pro anální sex spíše nedoporučujeme, hlavně pokud jste začátečníci. Případně to chce řádný trénink a roztáhnout si zadek. Délka a průměr je ve srovnání s podobnými modely hodně nadprůměr.

Vzhledem k vysoké ceně by mohl být materiál lepší. Přestože se jedná o kvalitní měkký gel bez zápachu, tak luxusní vibrátory si zaslouží něco lepšího. Silionový materiál by byl na místě. Spodní ovládací část je samozřejmě z plastu. Tento gel aspoň patří mezi ty nejlepší gely na trhu a nový nemá typické gelové aróma.

deluxe rotacni vibrator
DeLuxe má výstupek na klitoris s dvěma malými tykadélky která rotují.

Vibrace, pulsace, rotace, přirážení, dráždění

To co vibrátoru DeLuxe chybí na kvalitním materiálu maximálně vyvažuje svými funkcemi. Takto vybaven není ani jeden z testovaných robertků. Pojďme si funkce probrat podrobně jednu po druhé.

Přestože gel přenáší vibrace celkem dobře po celé zasouvací délce, vibrace jsou středně silné. Rozhodně by mohly být silnější. Vibrační motorek je umístěn v dráždidlu. Druhý motorek zde není. To je pro rotační a přirážecí vibrátory běžné. Prostě se další motorek již nevleze. Vibrace na špičce kolem žaludu částečně vyrovnávají perličky, vyplňující rotační část penisu. Při rotování naráží do stěn válce a způsobují vibrace (jsou ale o dost menší než vibrace motorkem). Luxusní robertek zapneme tlačítkem ON/OFF a šipkami přepínáme programy. Jsou dohromady s pulzními programy a je jich celkem 9. Čtyři stupně síly vibrací a šest programů pulsací. Ty jsou chytře a různorodě nastavené (různé střídání dlouhých krátkých vibrací o různé síle).

Rotace se nastavují současně s přirážením. Rotuje horní část, v délce cca 7 cm od špičky žaludu. A rotují také dvě tykadélka na dráždícím výstupku. V nabídce je 9 programů rotací. Při otáčení (rotaci) špičky zároveň dochází k přirážení špičky vibrátoru. Každý rotační program má jinak nastavenou rychlost přirážení. Některé programy mění v průběhu nejen rychlost rotace ale i směr. Při přirážení, pohyb nahoru a dolů se pohybuje celá harmonika, což zvyšuje dráždící plochu. Dráždění rotačními pohyby je zcela nová zkušenost. S běžnými vibracemi a pulsacemi se to nedá srovnat. Je to skutečně jako by ve vás rejdil někdo cizí (u vibrátoru se musíte přičinit vlastní rukou. Orgasmus díky rotačnímu dráždidlu se může dostavit již za pár sekund!!

Vibrace a rotace nastavujeme jinými tlačítky. Nastavujeme je tedy nezávisle na sobě – zapneme jen vibraci, nebo jen rotaci nebo oba společně (dohromady to je přes 90 různých kombinací !!!) Motorek je napájen 4 tužkovými bateriemi AA. Nejlépe samozřejmě dobíjecí. Výměna baterií chce trošku cvik a klid ze začátku. Výdrž je necelých 7 hodin, nicméně pokud aktivně využíváte rotace, tak po 4 hodinách je vymalováno a všechny funkce slábnou. Ale na tolik funkcí to asi není tak špatné.

Voděodolný je, můžeme jej volně omývat pod tekoucí vodou. Není to ale na žádné sprchování či vanu. S klidem můžeme používat jakékoli lubrikační gely či oleje.

deluxe prirazeci

Podívejte se na video jak DeLuxe vibrátor rotuje, přiráží a vibruje.

Nevýhody perličkového vibrátoru

Při reálném testování zjistíte všechny možné skryté nedostatky. Nejvíc vás bude asi štvát kryt na baterie. Při častém používaní se sice naučíte baterky vyměňovat, ale bude vám vypadávat. Je proto vhodné jej začít přelepovat lepící páskou. Takto vám bude krásně držet. Baterie také nevydrží příliš dlouho. Přibližně 4 plný výkon, poté slábnou.

Další nevyhodou je vysoká hlučnost. Vibrace jsou celkem dost tiché, ale jakmile zapnete rotace, začne rachot. Způsobují jej kuličky v rotační části.

Vibrace by mohly silnější. Jeden motorek v dráždidlu nedokáže vyvinout takové vibrace, aby byly nadprůměrné i ve špičce. I když jsou tam podpořeny perličkami. Bohužel druhý motorek se tam nevleze, a zatím jsme to nikde u rotačních vibrátorů neviděli, že by měly motorky dva. Cena je také dost vysoká. A většinu z vás zřejmě odradí. Ale vlastnosti, které tento rotační vibrátor má, za ty peníze stojí. I za víc. No schválně, který dráždící robertek vyvolá ženský orgasmus do minuty?

Shrnutí

Když jsme sečetli bodová hodnocení, vycházel přesně na hranici 4,5 – 5 hvězdiček. Nakonec jsme rozhodli pro čtyři a půl hvězd. Přirážecí vibrátor má i svoje mouchy a nedostatky. Nejde oželet, že povrch je pouze gelový. Baterie nevydrží bůhví jak dlouho. A ta cena. Ta je docela vysoká, i když… vždy záleží, co nakonec nabídne. Bohužel ani vzhledem vás příliš o svých kvalitách nepřesvědčí.

Navzdory všemu, luxusní vibrátor DeLuxe nabízí zcela nový sexuální zážitek. Rotace s přirážením a k tomu rotační dráždění klitorisu. To neumí téměř žádný jiný drahý vibrátor. Bude vám v díře zuřivě řádit a váš klitoris budou drtit dvě rotující tykadélka. Můžete přepínat mezi 10 programy na vibrace/pulsace a 9 programy na rotace. Poskakující perličky v rotační části kolem žaludu nadělají spoustu hluku, ale vy je přeřvete vašimi slastnými vzdechy. Nejvíce si s ním užijí ženy. Je to jaky by do nich přirážel chlap s pořádně velkým penisem a ještě jim mačkal poštěváček. Pokud jej budete používat pro análek, tak počítejte, že vám prdelku pořádně protáhne. A to doslova. Průměr 4 cm není v zadku žádná sranda. A jakmile si do zadku pustíte rotace, tak teprve začne pořádné rodeo. Tento luxusní robertek je nejvhodnější pro ženy, které si to rády rozdají jen s erotickou pomůckou a nepotřebují k tomu partnerku. Nic lepšího na „one-(wo)man show“ na českém trhu erotických pomůcek asi nenajdete.

Zobrazit zákaznické recenze (241)

KDE KOUPIT?

ProdejceCena
2299 Kč
doprava zdarma