NEZÁVISLOST + PŘEHLEDNOST + POUŽITELNOST
Domů Nejlepší vibrátory na klitoris

Nejlepší vibrátory na klitoris 2018

Po přečtení na 200 recenzí jsme vytipovali 13 vibrátorů na klitoris, které naše testerky použily na své klitorisy. Celkem 62 hodin aktivního testování, 115 prožitých silných orgasmů a mohli jsme sestavit finální žebříček TOP6. Nejlépe dopadl vibrátor s motýlkem-tykadlem Bi Stronic od Fun Factory. Těsně v závěsu je hlavice Power Akuwand a drahý Womanizér (skončil třetí kvůli vysoké ceně). Do výběru se dostaly také další vibrátory s dráždidlem (tykadélko). A také náš oblíbený cestovní minivibrátor a bestseller Funny Orange. Podívejte se také na nejlepší masážní hlavice na klitoris. Můžete se také podívat na TOP žebříček nejlepší vibrátory.

TOP 2018

Bi-Stronic hands-free
#
Best Product
Bi-Stronic hands-free
cena od 4490 Kč
Moderní design, silikon materiál a prémiová značka Fun Factory. Dva silné motorky dráždí vagínu i klitoris. Sám přiráží - nemusíte jej držet!!! Vodotěsný.

doprava zdarma
Dlouho se nabíjí a hodně stojí. Mohl by mít delší rukojeť.
Jeden z TOP3 vibrátorů pro váš klín. Zapnete, zasunete, dáte si ruce za hlavu a necháte se Bi-Stronicem pořádně ojet.
Power AkuWand masážní
Ohebná vibrační hlavice ze silikonu, silné vibrace. Vhodné pro masáž celého těla. Integrovaná dobíjecí baterie. 100% jistý damský orgasmus

doprava zdarma
Těžší do ruky. Hodně hlučný.
Partneři se mohou vzájemně masírovat. Jistý orgasmus i pro ženy s problematickým uspokojením. Vzhled vychází z původního desgignu.
Womanizér W500 Pro
#
autoři doporučují
Womanizér W500 Pro
cena od 4999 Kč
Továrna na orgasmy! Stimuluje klitoris pod tlakem – zcela jiné dráždění. Super i na bradavky. Luxusní saténový pytlíček součástí balení.

doprava zdarma
Vysoká cena. Není vodotěsný.
Doporučujeme! Prožijete super silné opakované orgasmy. Jednoznačně nejlepší ze všech womanizérů. Top design a výkon.
DeLuxe přírážecí na klitoris
Přiráží a rotuje ve 3. stupních vibrace a 9 pulsních programů. Vibrační dráždidlo na klitoris (rozkoš v dírce i na klitorisu). Spolehlivý průvodce k orgasmu.

doprava zdarma
Nic moc vzhled.
Nevypadá jako Romeo, ale uspokojí vás rychle a kvalitně. Vhodný na masáž těla a do vaginy. Super přirážení a rotace.
Caterpillar rotační
Zajímavý design. Rotace horní části. Silné vibrace na tykadélku, dobře přiléhá na klitoris. Vodotěsný, vhodný do sprchy, vany.

doprava zdarma
Středně silné vibrace. Jen 7 programů vibrace a pulsace. Podsvícení ovládání nelze vypnout.
Zejména rotace se vám budou líbit. Vibrace jsou nejsilnější hlavně v části dráždící klitoris. Záruka rychlého orgasmu.
Funny Orange
Vyměnitelné silikonové násady. Silné vibrace. Skladný, vhodný pro cestování. Skvělá masáž klitorisu. 100% jistý orgasmus! Nelze regulovat vibrace. Nádstavce někdy sklouznou.
Skvělá masáž klitorisu. Za trošku úsilí dostanete krásný orgasmus. Velmi nízká cena. Super do kabelky.
Romant Rabbit
Moderní design. Dva motorky (vibrátor i tykadélko). Jemný silikonový povrch. 7 vibrační programů. Velmi příznivá cena. Kvalitní značka. Dobíjení přes USB. Vibrace by mohly být silnější. Nemá pulsace
Kvalitní erotická pomůcka na klitoris. Velmi příznivá cena.
Autor recenze:
MuDr. Lenka Králová
Poslední úpravy:
4.5.2018

1# Bi-Stronic hands free - Best Product

úvod: Dámy, nemáte v dosahu živého milence? Nevadí. Vibrační pulzátor Fun Factory Bi Stronic Fusion vám ho dokonale nahradí. Zasunete ho do vaginy a on už se postará o zbytek. Dokáže přirážet velmi silně, takže váš klín bude dokonale spokojený. Umí se postarat jak o klitoris, tak i o vnitřek vaginy a bod G.

popis: Fialovočerný Fun Factory Bi Stronic FUSION připomíná delfína, protože má nejenom krásné tělo falického tvaru, ale také malou ploutvičku. Zatímco tělo vklouzne rovnou do vaginy, kde má za úkol rozzuřit bod G, ploutvička se stejnou intenzitou věnuje klitorisu. Pulzátor měří 21,7 cm. Rukojeť je dlouhá 9 cm a má průměr 4-4,5 cm. Bi Stronic FUSION je lehoučký, jeho hmotnost je pouhých 266 gramů. Na vaginální část připadá 14,5 cm, průměr vrchní části činí 3,9-4,5 cm a maximální průměr činí 4,8 cm. Ploutvička pro klitoris o průměru 2,5-5 cm měří 6 cm.

materiál: Sametově hebký silikonový povrch této smyslné hračky vás doslova pohladí. Je vyrobena ze 100% lékařského silikonu, který je zdravotně naprosto nezávadný. Černá rukojeť je z plastu a na přední straně má ovládací tlačítka. Ve spodní části najdete dva konektory. Vzhledem k tomu, že fialové tělo tvoří silikon, doporučuje se používat lubrikační gely na silikonové bázi. Má rád vodu, je vodotěsný. Na údržbu se doporučuje použít dezinfekci na vibrátory.

funkce: Elegantní milenec Bi Stronic FUSION se dá ovládat velice snadno. K zapnutí a vypnutí vám poslouží tlačítko FUN. Přepínání programů zvládnete pomocí kulatého bílého tlačítka. Zatímco velké tlačítko slouží k ovládání vaginální části, ploutvičku na klitoris lehce ovládnete menším tlačítkem. Není problém zapnout pouze jednu část, třeba vaginální pulzátor, nebo klitoridální vibrátor. Jeden motorek je potom vypnutý, druhý jede a naopak. Pulzátor vám k vaší radosti nabídne 8 režimů, vibrátor 6 rúzných programů, a sice slabé, střední a silné vibrace, dále jemné a rychlé pulzy, za páté pak střídání jemnějších a intenzivnějších pulzů a nakonec i stupňované pulzování od jemného až po velmi intenzivní. Výhodou je zámek tlačítek. Nabíjí se pomocí USB nabíječky, kterou můžete zasunout třeba do svého notebooku. Bohužel ale musíte počítat s tím, že nabíjení je značně dlouhé. Vyhraďte si na ně 13-16 hodin. Pokud poběží současně oba motorky pulzátoru i vibrátoru, vybijí se za 2 hodiny.

silikonový materiál nejvyšší kvality
sám silně přiráží!!! HANDS FREE - nemusíte jej držet
pružné dráždidlo skvěle přilehá na klitoris
64 možných typů vibrací, pulsací a přírážení
penis i dráždidlo lze spustit samostatně
vodotěsný - do vany, sprchy, vířivky
hezký pytlíček na uschování
dlouhé nabíjení přes USB
poměrně vysoká cena
hlučnější

hodnocení: Tento luxusní robertek je vrcholným produktem prémiové značky Fun Factory. Nic lepšího jsme v rukou a v dírkách neměly. Žádný jiný vás nebude dráždit více a zároveň tak kompfortně. Prostě zasunete a necháte jej pracovat. Přirážet, dráždit klitoris i G-bod. Všechno současně a to nejlepší: ruce si můžete dát za hlavu. Ze zkušenosti víme, že orgasmy přijdou již po několika minutách, jeden za druhým. A voděodolnost! Co se takhle natáhnout do vany nechat Bi Stronic vrnět pod vodou. Má jedinou nevýhodu. Partner bude muset hodně žadonit aby se na něj taky dostalo a mohl zasunout do vaší mušličky.

Chci vědět více: Zobrazit zkušenosti zákazníků (27 recenzí)

2# DeLuxe - mnoho funkcí

úvod: Hledáte-li sexuální pomůcku, která má opravdu mnoho různých funkcí, právě jste ji našli. Multi-funkční vibrátor DeLuxe dokáže uspokojit skutečně každou část vašeho klínu. Cena je sice vyšší, ale funkce to plně nahrazují. Ideální společník pro spousty prožitých orgasmů.

popis: Na první pohled není moc pěkný. Je opticky rozdělen na pět částí. Horní část s žaludem, harmonika pro přirážení a rotace, střední část s dráždidlem, harmonika s motorkem a baterie a ovládácí panel. Jedná se o docela pořádný XXL klacek, protože délka vibrátoru včetně ovládání je 30 cm, když je úplně nahoře. Průměr je cca 4 cm. Dékla tykadélka je 8,5 cm.

materiál: Je jediným mínusem této erotické pomůcky. Spodní ovládací část je klasicky z tvrdého ABS plastu. Ostatní části mají a povrchu pružný gel. Je příjemný na dotek. Ale silikon to bohužel není.

funkce: Má 7 vibračních programů dostatečně silných. To potvrzují uživatelské recenze i naše vlastní zkušenosti. Další 4 pulsační programy se skvělým průběhem. Další funkcí je přirážení. Horní harmonika se stahuje a roztahuje a simuluje přirážení penisu do vagíny. K tomu si můžete zapnout rotaci špičky vibrátoru s otáčivými rotačními kuličkami pod vrstvou gelu. Zde jsou navíc umístěny dráždivé výstupky pro silnější stimulaci vaginální stěny. A pokud nemáte stále dost, zapněte si dráždidlo klitorisu, tzv. čmeláček. Bohužel zapomeňte na vodní hrátky. Vodotěsný není, proudu vody v koupelně odolá pouze část bez ovládání. Zaručuje ovšem tichý chod, ale jen do chvíle, když zapnete rotaci. Ta prostě je slyšet, s tím nic neuděláte. Právě mírná hlučnost při rotaci a jenom částečná odolnost vodě trochu snižuje tomuto vibrátoru body v jinak plusovém hodnocení. Napájení zajišťují čtyři tužkové baterie.

silné vibrace a příjemné pulsační programy
horní harmonika a špička silně přiráží a rotuje
dráždidlo na klitoris s vibrujícím tykadélkem
kvalitní výroba, značka Toy Joy
hezký pytlíček na uschování
napájení na tužkové baterie
jen gelový materiál, mohl by být silikon
hlučnější než uvádí prodejce a výrobce

hodnocení: Bez nadsázky se označuje za nejlepší rotačně přírážecí vibrátor, který je zároveň vybavený stimulátorem klitorisu. Patří mezi opravdu věrnou ukázku erotické akce, při které muž ženě přiráží a do toho ještě pracuje rukou na spokojenosti klitorisu. Zároveň je i skvělou vibrační pomůckou. Zkrátka kombinuje řadu vlastností, které hned tak nějaký robertek nemá. Bonusem je i fialový odstín gelu, z něhož je vyroben. Navozuje příjemné pocity. Žádný jiný robertek tolik funkcí dohromady nemá. Když ho zapojíte do párových hrátek, rozhodně neprohloupíte.

Chci vědět více: Zobrazit zkušenosti zákazníků (190 recenzí)

3# Caterpillar rotační

Caterpillar rotační
ÚVOD: Skvělý vibrátor, který posune masturbaci i partnerský sex na úplně novou úroveň je modrá housenka. Nadšené budou hlavně dámy, které si potrpí na současnou stimulaci klitorisu a vaginy zároveň. Souběžné rotace a vibrace zajistí dokonalý zážitek. Když dámy navíc zjistí, že se s touto erotickou hračkou dá dovádět i ve sprše, je rozhodnuto.

POPIS: Vibrátor modré barvy má hezký tvar připomínající housenku. Zatímco větší zahnutý konec dokáže dráždit po zasunutí do vaginy bod G, menší část rozdovádí klitoris. Délka včetně ovládání činí 27 cm, délka bez ovládání potom 18 cm, použitelná délka 13 cm. Vibrátorek na klitoris je dlouhý 6 cm a vyznačuje se průměrem 2,5 cm. Delší vibrátor má ve své vrchní části průměr 2,5 cm, ve střední části 4 cm a ve spodní části 4,5 cm.

MATERIÁL: Používá se lékařský, zdravotně naprosto nezávadný silikon, který je na dotek příjemný a hebký, i když trochu tvrdší, než pružnější a poddajnější gel. Na ovládací prvky a kryt baterií se používá ABS plast. Jde o voděodolný materiál, do sprchy ho klidně vzít můžete, ovšem na velké koupání stavěný není. Vzhledem k tomu, že hračka je ze silikonu, nejvhodnějším lubrikačním gelem je ten na vodní bázi. Mytí mýdlem a teplou vodou vibrátoru neškodí, doporučujeme použít dezinfekci na erotické hračky.

FUNKCE: Modrá housenka se ovládá velice jednoduše. Spodním třetím tlačítkem se zapíná a vypíná, vrchním tlačítkem se nastavuje rotace, prostředním tlačítkem se zapínají vibrace a pulzní programy u menšího vibrátorku. Nabízí celkově tři stupně vibrace a čtyři pulzační programy. Tato nabídka je plně dostačující. Příjemný je i velmi tichý chod této hračky. Dobře se vrtí a otáčí. Výborný je do sprchy, protože vibrátorů, kterým nevadí voda, zase tolik není. Příjemné je, že vibrace a rotaci můžete nastavit nejenom dohromady, ale také samostatně. Vibrátor funguje na tři tužkové AA baterie. Jejich výměna je velice jednoduchá, kryt uložení baterií se nachází ve spodní části vibrátoru. Výdržnost je výborná, například u samotné vibrace vydrží až 32 hodin (prvních osm silně), rotace vydrží 8 hodin (první 3 hodiny silně).

HODNOCENÍ: Velmi kvalitní robertek na klitoris. Vadí nám v podstatě dvě věci. Vibrace ve vagíně jsou spíše průměrné. Motorek je totiž umístěn u dráždidla. Na klitorisu jsou tedy vibrace dostatečné, ale ve vagíně by jste ocenily více. Druhá věc je podsvícení ovládání, které nejde vypnout. Jinak nelze nic vytknout. Rotace jsou moc příjemné. Nemusíte samy rukou rejdit v dírce. Vibrátor to udělá za vás (ale musíte jej držet). Nejsou nijak extra rychlé, tak akorát. Dráždění klitorisu silnou vibrací samozřejmě vede k rychlému orgasmu. Toho dosáhne každá z vás. Dá se použít i na análek. Díky jemnému silikonu , optimálnímu průměru a rotaci je to netradiční zážitek.

4# Funny Orange Bestseller

úvod: Skvělým kamarádem je mini vibrátor Funny Orange. Osvědčuje se na citlivých místech, zejména pro dráždění klitorisu. Můžete využít i v párové hře, kdy je žena nahoře nebo zezadu. V současné době boduje hlavně ve vylepšené verzi Silicone Edition 2017, kde dráždící násadky již dobře drží.

popis: Délka činí 9,5 cm, bez uzávěru 6 cm, barva je oranžová, podporuje energii, chuť na sex. Výborné jsou čtyři silikonové násady. Pružné, příjemné na dotek a zdravotně nezávadné. Každá z násad se vyznačuje jiným povrchem a nabízí různé dráždění, což ostatně ukazuje i video.

materiál: Dráždící násadky jsou z měkkého silikonu. Zbytek těla je plastový.

funkce: Hlavice se nachází v rozšířené částí, kde jsou vibrace silnější. Tři kovové kuličky a na nich silikonový nástavec se postarají o dokonalé dráždění poštěváku, a to velmi intenzivně. Ovládání stimulátoru je úplně jednoduché. Nabízí se pouze jedna intenzita. To je také často uváděným minusem tohoto vibrátoru. Nejsou zde k dispozici žádné pulzní vibrace, nebo také regulace intenzity. Navíc se občas může stát, že při nešikovné manipulaci může vypadnout baterie. I tak je to ale šikovný pomocník, protože má kvalitní motorek vibrující na příjemných frekvencích 90-100 Hz. Ty nepůsobí jenom povrchově na klitoris, přenášejí se dovnitř. Baterie – tužková 1 AA se vkládá velmi jednoduše, stejně tak spouštění je jednoduché a praktické. Výhodou je, že stimulátor je voděodolný. Dá se umývat pod tekoucí vodou, přičemž před umytím je dobré vyndat baterii a dobře uzavřít kryt. Hrátky ve sprše se nevylučují, ale používáním pod tekoucí vodou můžete způsobit korozi vnitřních částí. Můžete ho ale vložit třeba do kondomu, který zavážete uzlem, pak získáte vibrátor i do vany.

čtyři silikonové násadky pro obměnu dráždění klitorisu
silné vibrace
malý a nenápadný robertek, vhodný pro cestovaní
vysoká úspěšnost klitoridálního orgasmu za pár minut
cena dostupná pro každého
jen jedna síla vibrace, nelze regulovat
poměrně hlučný

hodnocení: Celkově je vibrátor považován za šikovnou hračku pro dosažení orgasmu do minuty. Mírná kritika kvůli jedné intenzitě vibrací, jinak ale velká spokojenost. Je druhá či třetí nejprodávanější erotická pomůcka v ČR. Pro masturbaci klitorisu má hodně univerzální využití. Výborný je i na dráždění bradavek nebo análku. Na celotělovou erotickou masáž je trochu malý, ale na cestách může posloužit i takto.

Chci vědět více: Zobrazit zkušenosti zákazníků (244 recenzí)

5# Rabbit s dráždidlem

Romant Rabbit
Stimulací klitorisu a bodu G současně nabízí vibrátor Rabbit. Velký výstupek určený primárně ke stimulaci bodu G navíc obsahuje zároveň tři malé výstupky zajišťující silné dráždění. Vibrátor pro dráždění klitorisu se vyrábí z velmi jemného lékařského silikonu, zdravotně naprosto nezávadného. Jde o naprosto čistý, hladký silikon, jež je na dotek velmi hebký a jemný. Přístroj se vyznačuje efektním falickým tvarem jako pravý penis.

Nabízí celkem 12 různých druhů pulzních vibrací, přitom vše se dá velice snadno ovládat pomocí jednoho tlačítka. To je velice důležité – když si chcete způsobit radost, nečekají vás přitom žádné složitosti. Motor je velice silný, ale přitom poměrně tichý. Rabbit je sice voděodolný, ale ne vodotěsný, proto je třeba s ním podle toho zacházet. Omývat vodou se dá, na silikonovou část lze použít lubrikační gely na bázi vody. Materiál je kombinací ABS plastu a již zmiňovaného silikonu. ABS plast je velmi odolný, naprosto hypoalergenní, bez zápachu a jakýchkoli škodlivin. U něj jsou alergické reakce naprosto výjimečné. Délka činí 17 cm, průměr 3 cm.

Napájení je řešeno dvě bateriemi AAA. Celkově uživatelky hodnotí kladně, že stimulátor si vezme do práce nejenom klitoris, ale zároveň i bod G. Výstupky zajistí dostatečnou stimulaci bodu, která katapultuje zážitek z masturbace do astronomických výšin. Příjemná je velice široká nabídka pulzních programů, která uspokojí každou ženu. Jak říkají diskuze, každá se sladí s pulzy, které jí budou nejvíce vyhovovat. Dále je zde výhodou i nízká cena v porovnání s jinými vibrátory, což je také nezanedbatelný fakt. Proto je Rabbit stále velice žádanou hračkou.

Orgasmus s vibrátorem na dráždění klitorisu

Klitoridální orgasmus je stále předmětem diskusí. Někteří sexuologové si myslí, že mnohé ženy dokážou dosáhnout orgasmu pouze stimulací klitorisu, k čemuž pomáhají vibrátory. Jisté je, že klitoridální a vaginální orgasmus je jiný. Vibrátory na dráždění klitorisu dokážou poslat do nebeských výšin i ženy, které mají s vaginálním orgasmem potíže. Jisté je, že orgasmus dosažený na poštěváku, malém hrbolku v místě, v němž se sbíhají malé stydké pysky, je pro mnoho žen dostupnější, zažijí ho vícekrát než orgasmus vaginální. Klitoris má totiž v sobě obrovské množství nervových zakončení, je proto extrémně citlivý. Třením poštěváčku dosáhne žena velice intenzivního mokrého orgasmu, protože se klitoris během akce výrazně zvlhčuje, což usnadňuje dráždění a zpříjemňuje průběh vyvrcholení.

Některé ženy dokážou dojít k vyvrcholení i pouhým drážděním prsty, ovšem obvykle jsou užitečnou pomůckou speciální vibrátory na klitoris. Žena si vyzkouší různé pulzy a vibrace a zvolí ty, které jí budou nejvíce vyhovovat. Postupně se naladí na sebe, na své tělo. Diskuze žen vypovídá o tom, že právě dráždění poštěváčku vibrátorem zintenzivňuje sexuální prožitky. K dispozici jsou vibrace a pulzy různé intenzity. Zatímco hodně citlivým dámám stačí i jemné vibrace, jiné si chtějí naopak užít vibrace co nejsilnější. Dráždění vibrátorem naučí ženu přijmout svoji sexualitu a dále s ní pracovat. Pochopí, že si může orgasmus udělat sama, zpomalit ho, zrychlit, experimentovat. Postupně může třeba přidat i typy vibrátorů dva v jednom, kdy stimulátor dráždí nejenom klitoris, ale i vaginu. Postupuje tak dál v objevování svého sexuálního potenciálu, kdy se vibrátor může stát i součástí partnerských her.