NEZÁVISLOST + PŘEHLEDNOST + POUŽITELNOST
Domů Nejlepší vibrátory na klitoris

Nejlepší vibrátory na klitoris 2018

Po přečtení na 200 recenzí jsme vytipovali 13 vibrátorů na klitoris, které naše testerky použily na své klitorisy. Celkem 62 hodin aktivního testování, 115 prožitých silných orgasmů a mohli jsme sestavit finální žebříček TOP6. Klasické vibrátory se do žebříčku nedostaly a jasně mu vévodí vibrátory, které jsou uzpůsobené přímo na klitoris. Jednoznačně vyhrála masážní vibrační hlavice a těsně v závěsu drahý womanizér (skončil druhý kvůli vysoké ceně). Do výběru se dostaly také dva vibrátory s dráždidlem (tykadélko). A také náš oblíbený cestovní minivibrátor a bestseller Funny Orange. Podívejte se také na nejlepší masážní hlavice na klitoris.

TOP 2018

Bi-Stronic hands-free
#
Best Product
Bi-Stronic hands-free
cena od 4490 Kč
Moderní design, silikon materiál a prémiová značka Fun Factory. Dva silné motorky dráždí vagínu i klitoris. Sám přiráží - nemusíte jej držet!!! Vodotěsný.

doprava zdarma
Dlouho se nabíjí a hodně stojí. Mohl by mít delší rukojeť.
Jeden z TOP3 vibrátorů pro váš klín. Zapnete, zasunete, dáte si ruce za hlavu a necháte se Bi-Stronicem pořádně ojet.
DeLuxe přírážecí na klitoris
Přiráží a rotuje ve 3. stupních vibrace a 9 pulsních programů. Vibrační dráždidlo na klitoris (rozkoš v dírce i na klitorisu). Spolehlivý průvodce k orgasmu.

doprava zdarma
Nic moc vzhled.
Nevypadá jako Romeo, ale uspokojí vás rychle a kvalitně. Vhodný na masáž těla a do vaginy. Super přirážení a rotace.
Caterpillar rotační
Zajímavý design. Rotace horní části. Silné vibrace na tykadélku, dobře přiléhá na klitoris. Vodotěsný, vhodný do sprchy, vany.

doprava zdarma
Středně silné vibrace. Jen 7 programů vibrace a pulsace. Podsvícení ovládání nelze vypnout.
Zejména rotace se vám budou líbit. Vibrace jsou nejsilnější hlavně v části dráždící klitoris. Záruka rychlého orgasmu.
Funny Orange
Vyměnitelné silikonové násady. Silné vibrace. Skladný, vhodný pro cestování. Skvělá masáž klitorisu. 100% jistý orgasmus! Nelze regulovat vibrace. Nádstavce někdy sklouznou.
Skvělá masáž klitorisu. Za trošku úsilí dostanete krásný orgasmus. Velmi nízká cena. Super do kabelky.
Romant Rabbit
Moderní design. Dva motorky (vibrátor i tykadélko). Jemný silikonový povrch. 7 vibrační programů. Velmi příznivá cena. Kvalitní značka. Dobíjení přes USB. Vibrace by mohly být silnější. Nemá pulsace
Kvalitní erotická pomůcka na klitoris. Velmi příznivá cena.
Autor recenze:
MuDr. Lenka Králová
Poslední úpravy:
4.5.2018

1# Bi-Stronic hands free - Best Product

Bi-Stronic hands-free
ÚVOD: Pro ženy, které zrovna nemají po ruce žádného živého milence, je skvělou náhradou samopřirážecí vibrační pulzátor Fun Factory Bi Stronic Fusion. Je to jednoduché, stačí ho prostě zasunout do vaginy, strčit ruce za hlavu a pak už se nechat unášet rozkoší. Postará se totiž jak o vnitřek vaginy, a především bod G, tak i o klitoris.

POPIS: Pokud máte rádi delfíny, potom vás tato fialovočerná erotická hračka nadchne. Fialové tělo, které vklouzne do vagíny má totiž i malou ploutvičku, která dokáže velice účinně dráždit klitoris. Celková délka pulzátoru činí 21,7 cm, z toho na rukojeť s ovládání připadá celkem 9 cm. Průměr rukojeti s ovládáním je 4-4,5 cm. Bi Stronic váží 266 gramů (patří mezi středně těžké vibrátory). Vaginální část má délku 14,5 cm, ve vrchní části průměr 3,9-4,5 cm, maximální průměr činí 4,8 cm. Klitoridální dráždidlo je menší, na délku měří 6 cm a pyšní se průměrem 2,5-5 cm.

MATERIÁL: V oblasti materiálu nemá váš fialovočerný společník v podstatě žádnou konkurenci. Jeho silikonový povrch je sametově hebký a velice příjemný. Samozřejmě jde o 100% lékařský silikon, který je zdravotně naprosto nezávadný. Rukojeť šikovného milence je plastová. Na své přední straně má umístěná ovládací tlačítka, zespoda jsou dva kovové konektory. Vzhledem k tomu, že je pulsátor ze silikonu, doporučuje se použít lubrikační gely na vodní bázi.

FUNKCE: Ovládání je velice jednoduché. Tlačítkem FUN dochází k zapnutí a vypnutí Bi Stronicu. Jednotlivé programy se potom přepínají mezi sebou kulatým bílým tlačítkem. Velké tlačítko ovládá vaginální část delfína, malé tlačítko potom část klitoridální, tedy dráždidlo klitorisu. Můžete i vypnout jednotlivé motorky a mít zapnutou třeba jen vaginální část - pulzátor, nebo jenom klitoridální část – vibrátor. Navíc Fun Factory Bi Stronic obsahuje zároveň zámek tlačítek. Vaginální část tedy pulzátor má 8 režimů, vibrátor čili klitoridální část nabízí 6 programů, a to slabé, střední a silné vibrace, jemné a rychlé pulzy a střídání jemnějších a intenzivnějších pulzů a stupňované pulzování od jemného až po velmi intenzivní. Nabíjení probíhá pomocí USB nabíječky, která se zasouvá do zařízení s USB výstupem, ovšem nabíjení trvá 13-16 hodin. Běžet na jedno nabití vydrží obě části současně 2 hodiny. A nejlepší na konec. Dobíjecí Bi-Stronic sám přiráží. Díky systému pulsací jej zasunete do vagíny a zapnete přírážení. Příráží docela rychle a silně a hlavně, je to tzv. „hand-free“. Nemusíte jej držet.

HODNOCENÍ: Tento šikovný robertek patří do TOP3 nejlepší umělé penisy, které byly pro tento web hodnoceny. Společně se Stronic Drei jde o nejlepší erotické pomůcky vůbec (oba jsou výrobkem prémiové značky Fun Factory). Oproti Stronicu je Bi-Stronic více zaměřen na klitoris a bod G. Oba jeho motorky jsou super silné a tykádélko skvěle přiléhá na klitoris. Díky samopřírážení se nechte ošukat a užívejte si. Nebo máte uvolněné ruce pro laskání partnerova klacka. Klidně jej použijte i do vany. Super je i ukládání oblíbených funkcí. Časem si vytvoříte svůj top list a nemusíte programy pokaždé znova nastavovat. I kdybby jeho cena byla dvojnásobná, robertek stále stojí za pořízení.

2# DeLuxe - mnoho funkcí

DeLuxe přírážecí na klitoris
Velkým plusem tohoto vibrátoru je dvojitá stimulace. Luxusní vibrátor samovolně přiráží v těle ženy a svým šikovně vytvarovaným a umístěným výstupkem zároveň velice příjemně dráždí klitoris. Stává se proto vynikající partnerským vibrátorem. Když ho zapojíte do párových hrátek, rozhodně neprohloupíte. Vibrační hračka slibuje extra silné vibrace a podle uživatelských zkušeností je to pravda, recenze rozhodně nelžou. Zároveň jde i o rotační vibrátor, kde u místěných rotačních kuliček je povrch doladěný gelovými dráždivými výstupky, které ještě zvyšují prožitek.

Perličkový robertek toho umí opravdu hodně. Bez nadsázky se označuje za nejlepší rotačně přírážecí vibrátor, který je zároveň vybavený stimulátorem klitorisu. Patří mezi opravdu věrnou ukázku erotické akce, při které muž ženě přiráží a do toho ještě pracuje rukou na spokojenosti klitorisu. Zároveň je i skvělou vibrační pomůckou. Zkrátka kombinuje řadu vlastností, které hned tak nějaký robertek nemá. Bonusem je i fialový odstín gelu, z něhož je vyroben. Navozuje příjemné pocity. Bohužel zapomeňte na vodní hrátky. Vodotěsný není, proudu vody v koupelně odolá pouze část bez ovládání. Zaručuje ovšem tichý chod, ale jen do chvíle, když zapnete rotaci. Ta prostě je slyšet, s tím nic neuděláte. Právě mírná hlučnost při rotaci a jenom částečná odolnost vodě trochu snižuje tomuto vibrátoru body v jinak plusovém hodnocení.

Nadšení určitě budete ze čtyř rotačních a sedmi vibračních programů. Jak na údržbu? Nabízí se opatrné umytí pod tekoucí vodou, tak aby se nedostala do části s bateriemi. Pro lepší klouzání se hodí lubrikační gel na vodní bázi. Zbývá ještě dodat, že se jedná o docela pořádný XXL klacek, protože délka vibrátoru včetně ovládání je 30 cm, když je úplně nahoře. Vždy jej používejte s gelem. Průměr je cca 4 cm. Napájení zajišťují čtyři tužkové baterie. Je podobný vibrátoru Rabbit, ale plusy u DeLuxe převažují. Recenze jsou jednoznačně lichotivé od vynikajícího materiálu, přes design a spoustu funkcí – všechny tyto vlastnosti vzbuzují nadšení.

3# Caterpillar rotační

Caterpillar rotační
ÚVOD: Skvělý vibrátor, který posune masturbaci i partnerský sex na úplně novou úroveň je modrá housenka. Nadšené budou hlavně dámy, které si potrpí na současnou stimulaci klitorisu a vaginy zároveň. Souběžné rotace a vibrace zajistí dokonalý zážitek. Když dámy navíc zjistí, že se s touto erotickou hračkou dá dovádět i ve sprše, je rozhodnuto.

POPIS: Vibrátor modré barvy má hezký tvar připomínající housenku. Zatímco větší zahnutý konec dokáže dráždit po zasunutí do vaginy bod G, menší část rozdovádí klitoris. Délka včetně ovládání činí 27 cm, délka bez ovládání potom 18 cm, použitelná délka 13 cm. Vibrátorek na klitoris je dlouhý 6 cm a vyznačuje se průměrem 2,5 cm. Delší vibrátor má ve své vrchní části průměr 2,5 cm, ve střední části 4 cm a ve spodní části 4,5 cm.

MATERIÁL: Používá se lékařský, zdravotně naprosto nezávadný silikon, který je na dotek příjemný a hebký, i když trochu tvrdší, než pružnější a poddajnější gel. Na ovládací prvky a kryt baterií se používá ABS plast. Jde o voděodolný materiál, do sprchy ho klidně vzít můžete, ovšem na velké koupání stavěný není. Vzhledem k tomu, že hračka je ze silikonu, nejvhodnějším lubrikačním gelem je ten na vodní bázi. Mytí mýdlem a teplou vodou vibrátoru neškodí, doporučujeme použít dezinfekci na erotické hračky.

FUNKCE: Modrá housenka se ovládá velice jednoduše. Spodním třetím tlačítkem se zapíná a vypíná, vrchním tlačítkem se nastavuje rotace, prostředním tlačítkem se zapínají vibrace a pulzní programy u menšího vibrátorku. Nabízí celkově tři stupně vibrace a čtyři pulzační programy. Tato nabídka je plně dostačující. Příjemný je i velmi tichý chod této hračky. Dobře se vrtí a otáčí. Výborný je do sprchy, protože vibrátorů, kterým nevadí voda, zase tolik není. Příjemné je, že vibrace a rotaci můžete nastavit nejenom dohromady, ale také samostatně. Vibrátor funguje na tři tužkové AA baterie. Jejich výměna je velice jednoduchá, kryt uložení baterií se nachází ve spodní části vibrátoru. Výdržnost je výborná, například u samotné vibrace vydrží až 32 hodin (prvních osm silně), rotace vydrží 8 hodin (první 3 hodiny silně).

HODNOCENÍ: Velmi kvalitní robertek na klitoris. Vadí nám v podstatě dvě věci. Vibrace ve vagíně jsou spíše průměrné. Motorek je totiž umístěn u dráždidla. Na klitorisu jsou tedy vibrace dostatečné, ale ve vagíně by jste ocenily více. Druhá věc je podsvícení ovládání, které nejde vypnout. Jinak nelze nic vytknout. Rotace jsou moc příjemné. Nemusíte samy rukou rejdit v dírce. Vibrátor to udělá za vás (ale musíte jej držet). Nejsou nijak extra rychlé, tak akorát. Dráždění klitorisu silnou vibrací samozřejmě vede k rychlému orgasmu. Toho dosáhne každá z vás. Dá se použít i na análek. Díky jemnému silikonu , optimálnímu průměru a rotaci je to netradiční zážitek.

4# Funny Orange Bestseller

Funny Orange
Skvělým kamarádem je mini vibrátor Funny Orange. Osvědčuje je na citlivých místech a třeba i v párové hře, kdy je žena nahoře. V současné době boduje hlavně ve vylepšené verzi Silicone Edition 2017. Na ABS plastu jsou silikonové násady, k dispozici je lepší motor. Díky plastu tento stimulátor dobře drží tvar.

Tři kovové kuličky se postarají o dokonalé dráždění poštěváku, a to velmi intenzivně. Výborné jsou čtyři silikonové násady. Pružné, příjemné na dotek a zdravotně nezávadné. Každá z násad se vyznačuje jiným povrchem a nabízí různé dráždění, což ostatně ukazuje i video.

Ovládání stimulátoru je úplně jednoduché. Nabízí se pouze jedna intenzita. To je také často uváděným minusem tohoto vibrátoru. Nejsou zde k dispozici žádné pulzní vibrace, nebo také regulace intenzity. Navíc se občas může stát, že při nešikovné manipulaci může vypadnout baterie. I tak je to ale šikovný pomocník, protože má kvalitní motorek vibrující na příjemných frekvencích 90-100 Hz. Ty nepůsobí jenom povrchově na klitoris, přenášejí se dovnitř.

Délka činí 9,5 cm, bez uzávěru 6 cm, barva je oranžová, podporuje energii, chuť na sex. Baterie – tužková 1 AA se vkládá velmi jednoduše, stejně tak spouštění je jednoduché a praktické. Výhodou je, že stimulátor je voděodolný. Dá se umývat pod tekoucí vodou, přičemž před umytím je dobré vyndat baterii a dobře uzavřít kryt. Hrátky ve sprše se nevylučují, ale používáním pod tekoucí vodou můžete způsobit korozi vnitřních částí. Celkově je vibrátor považován za šikovnou hračku pro dosažení orgasmu do minuty. Mírná kritika kvůli jedné intenzitě vibrací, jinak ale velká spokojenost.

5# Rabbit s dráždidlem

Romant Rabbit
Stimulací klitorisu a bodu G současně nabízí vibrátor Rabbit. Velký výstupek určený primárně ke stimulaci bodu G navíc obsahuje zároveň tři malé výstupky zajišťující silné dráždění. Vibrátor pro dráždění klitorisu se vyrábí z velmi jemného lékařského silikonu, zdravotně naprosto nezávadného. Jde o naprosto čistý, hladký silikon, jež je na dotek velmi hebký a jemný. Přístroj se vyznačuje efektním falickým tvarem jako pravý penis.

Nabízí celkem 12 různých druhů pulzních vibrací, přitom vše se dá velice snadno ovládat pomocí jednoho tlačítka. To je velice důležité – když si chcete způsobit radost, nečekají vás přitom žádné složitosti. Motor je velice silný, ale přitom poměrně tichý. Rabbit je sice voděodolný, ale ne vodotěsný, proto je třeba s ním podle toho zacházet. Omývat vodou se dá, na silikonovou část lze použít lubrikační gely na bázi vody. Materiál je kombinací ABS plastu a již zmiňovaného silikonu. ABS plast je velmi odolný, naprosto hypoalergenní, bez zápachu a jakýchkoli škodlivin. U něj jsou alergické reakce naprosto výjimečné. Délka činí 17 cm, průměr 3 cm.

Napájení je řešeno dvě bateriemi AAA. Celkově uživatelky hodnotí kladně, že stimulátor si vezme do práce nejenom klitoris, ale zároveň i bod G. Výstupky zajistí dostatečnou stimulaci bodu, která katapultuje zážitek z masturbace do astronomických výšin. Příjemná je velice široká nabídka pulzních programů, která uspokojí každou ženu. Jak říkají diskuze, každá se sladí s pulzy, které jí budou nejvíce vyhovovat. Dále je zde výhodou i nízká cena v porovnání s jinými vibrátory, což je také nezanedbatelný fakt. Proto je Rabbit stále velice žádanou hračkou.

Orgasmus s vibrátorem na dráždění klitorisu

Klitoridální orgasmus je stále předmětem diskusí. Někteří sexuologové si myslí, že mnohé ženy dokážou dosáhnout orgasmu pouze stimulací klitorisu, k čemuž pomáhají vibrátory. Jisté je, že klitoridální a vaginální orgasmus je jiný. Vibrátory na dráždění klitorisu dokážou poslat do nebeských výšin i ženy, které mají s vaginálním orgasmem potíže. Jisté je, že orgasmus dosažený na poštěváku, malém hrbolku v místě, v němž se sbíhají malé stydké pysky, je pro mnoho žen dostupnější, zažijí ho vícekrát než orgasmus vaginální. Klitoris má totiž v sobě obrovské množství nervových zakončení, je proto extrémně citlivý. Třením poštěváčku dosáhne žena velice intenzivního mokrého orgasmu, protože se klitoris během akce výrazně zvlhčuje, což usnadňuje dráždění a zpříjemňuje průběh vyvrcholení.

Některé ženy dokážou dojít k vyvrcholení i pouhým drážděním prsty, ovšem obvykle jsou užitečnou pomůckou speciální vibrátory na klitoris. Žena si vyzkouší různé pulzy a vibrace a zvolí ty, které jí budou nejvíce vyhovovat. Postupně se naladí na sebe, na své tělo. Diskuze žen vypovídá o tom, že právě dráždění poštěváčku vibrátorem zintenzivňuje sexuální prožitky. K dispozici jsou vibrace a pulzy různé intenzity. Zatímco hodně citlivým dámám stačí i jemné vibrace, jiné si chtějí naopak užít vibrace co nejsilnější. Dráždění vibrátorem naučí ženu přijmout svoji sexualitu a dále s ní pracovat. Pochopí, že si může orgasmus udělat sama, zpomalit ho, zrychlit, experimentovat. Postupně může třeba přidat i typy vibrátorů dva v jednom, kdy stimulátor dráždí nejenom klitoris, ale i vaginu. Postupuje tak dál v objevování svého sexuálního potenciálu, kdy se vibrátor může stát i součástí partnerských her.