Vibratory.org Nejlepší vibrátory na klitoris

Nejlepší vibrátory na klitoris 2020

aktualizováno leden 2020
Nejlepší vibrátory na klitoris
Po přečtení na 200 recenzí jsme vytipovali 13 vibrátorů na klitoris, které naše testerky použily na své klitorisy. Celkem 62 hodin aktivního testování, 115 prožitých silných orgasmů a mohli jsme sestavit finální žebříček TOP6. Nejlépe dopadl vibrátor s motýlkem-tykadlem Bi Stronic od Fun Factory. Těsně v závěsu je hlavice Power Akuwand a drahý a luxusní Womanizér (skončil třetí kvůli vysoké ceně). Do výběru se dostaly také další vibrátory s dráždidlem (tykadélko). A také náš oblíbený cestovní minivibrátor a bestseller Funny Orange. Podívejte se také na nejlepší masážní hlavice na klitoris. Můžete se také podívat na TOP žebříček nejlepší vibrátory.

TOP 2020

Nejlepší vibrátor s dráždidlem na klitoris
Bi-Stronic Hands-Free
Top Produkt
Moderní design, silikon materiál a prémiová značka Fun Factory. Dva silné motorky dráždí vagínu i klitoris. Sám přiráží - nemusíte jej držet!!! Vodotěsný.
 doprava zdarma
Dlouho se nabíjí a hodně stojí. Mohl by mít delší rukojeť.
Bi-Stronic Hands-Free video recenze
Jeden z TOP3 vibrátorů pro váš klín. Zapnete, zasunete, dáte si ruce za hlavu a necháte se Bi-Stronicem pořádně ojet.
Nelepší vibrační masážní hlavice na orgasmus
Power AkuWand II masážní
BestSeller
Ohebná vibrační hlavice ze silikonu, silné vibrace. Vhodné pro masáž celého těla. Integrovaná baterie - dobíjení přes USB. 100% jistý damský orgasmus. Možnost použít nástavec pro muže.
 doprava zdarma
Je trochu těžší než starší model.
Power AkuWand II masážní video recenze
Jistý orgasmus za pár minut i pro ženy s problematickým uspokojením. Partneři se mohou vzájemně masírovat. TOP produkt mezi vibračními hlavicemi.
Multifunkční vibrátor s dráždidlem na klitoris, rotuje a připráží
DeLuxe přírážecí na klitoris
multi-funkční
Přiráží a rotuje ve 3. stupních vibrace a 9 pulsních programů. Vibrační dráždidlo na klitoris (rozkoš v dírce i na klitorisu). Spolehlivý průvodce k orgasmu.
 doprava zdarma
Nic moc vzhled.
DeLuxe přírážecí na klitoris video recenze
Nevypadá jako Romeo, ale uspokojí vás rychle a kvalitně. Vhodný na masáž těla a do vaginy. Super přirážení a rotace.
Satisfyer Pro 2
tradiční design
Nejprodávanější Satisfyer! 11 programů intenzity tlakových vln. Vodotěsný (do sprchy i vany). Pěkný design a stylové nabíjení. Od počátku prožíváte pocit jako by měl každou chvíli přijít orgasmus.
Intenzitu lze jen zvyšovat (nebo vypnout a začít od 1.). Trochu hlučnější.
Satisfyer Pro 2 video recenze
Jako levnější varianta Womanizeru vám poslouží dobře stejně dobře. Dráždění je i na 1. stupni dost silné, což nemusí všem vyhovovat. Orgasmu lze dosáhnout i za 2 minuty!
Caterpillar rotační
Zajímavý design. Rotace horní části. Silné vibrace na tykadélku, dobře přiléhá na klitoris. Vodotěsný, vhodný do sprchy, vany.
 doprava zdarma
Středně silné vibrace. Jen 7 programů vibrace a pulsace. Podsvícení ovládání nelze vypnout.
Caterpillar rotační video recenze
Zejména rotace se vám budou líbit. Vibrace jsou nejsilnější hlavně v části dráždící klitoris. Záruka rychlého orgasmu.
Nejprodávanější levné a výkonné dráždidlo na klitoris
Funny Orange
BestSeller
Vyměnitelné silikonové násady. Silné vibrace. Skladný, vhodný pro cestování. Skvělá masáž klitorisu. 100% jistý orgasmus!
Nelze regulovat vibrace. Nádstavce někdy sklouznou.
Funny Orange video recenze
Skvělá masáž klitorisu. Za trošku úsilí dostanete krásný orgasmus. Velmi nízká cena. Super do kabelky.
Silikonový vibrátor s dvojitým dráždidlem
Romant Rabbit
Moderní design. Dva motorky (vibrátor i tykadélko). Jemný silikonový povrch. 7 vibrační programů. Velmi příznivá cena. Kvalitní značka. Dobíjení přes USB.
Vibrace by mohly být silnější. Nemá pulsace
Romant Rabbit video recenze
Kvalitní erotická pomůcka na klitoris. Velmi příznivá cena.
Autor recenze:
MuDr. Lenka Králová
Poslední úpravy:
leden 2020

Klitoridální vibrátory jsou vůbec nejoblíbenější skupinou robertků u žen. Orgasmus je totiž téměř 100% zaručen i u žen, které jinak mají s orgasmem problémy. V podstatě rozlišujeme tři způsoby dráždění. První skupinou jsou vibrátory s motýlkem (také nazývaný tykadélko), druhou skupinou jsou vibrující hlavice a třetí nová skupina je tvořena sacími womanizéry (womanizer či satisfyer). Nejlepší vybrátor na klitoris je umístěn obvykle na prvním, druhém či třetím místě.

1# Bi-Stronic hands free - Nejlepší produkt

Top Produkt

Bi-Stronic Hands-Free

Bi-Stronic Hands-Free

Jeden z TOP3 vibrátorů pro váš klín. Zapnete, zasunete, dáte si ruce za hlavu a necháte se Bi-Stronicem pořádně ojet.
Přejít do eshopu

úvod: Dámy, nemáte v dosahu živého milence? Nevadí. Vibrační pulzátor Fun Factory Bi Stronic Fusion vám ho dokonale nahradí. Zasunete ho do vaginy a on už se postará o zbytek. Dokáže přirážet velmi silně, takže váš klín bude dokonale spokojený. Umí se postarat jak o klitoris, tak i o vnitřek vaginy a bod G.

popis: Fialovočerný Fun Factory Bi Stronic FUSION připomíná delfína, protože má nejenom krásné tělo falického tvaru, ale také malou ploutvičku. Zatímco tělo vklouzne rovnou do vaginy, kde má za úkol rozzuřit bod G, ploutvička se stejnou intenzitou věnuje klitorisu. Pulzátor měří 21,7 cm. Rukojeť je dlouhá 9 cm a má průměr 4-4,5 cm. Bi Stronic FUSION je lehoučký, jeho hmotnost je pouhých 266 gramů. Na vaginální část připadá 14,5 cm, průměr vrchní části činí 3,9-4,5 cm a maximální průměr činí 4,8 cm. Ploutvička pro klitoris o průměru 2,5-5 cm měří 6 cm.

materiál: Sametově hebký silikonový povrch této smyslné hračky vás doslova pohladí. Je vyrobena ze 100% lékařského silikonu, který je zdravotně naprosto nezávadný. Černá rukojeť je z plastu a na přední straně má ovládací tlačítka. Ve spodní části najdete dva konektory. Vzhledem k tomu, že fialové tělo tvoří silikon, doporučuje se používat lubrikační gely na silikonové bázi. Má rád vodu, je vodotěsný. Na údržbu se doporučuje použít dezinfekci na vibrátory.

funkce: Elegantní milenec Bi Stronic FUSION se dá ovládat velice snadno. K zapnutí a vypnutí vám poslouží tlačítko FUN. Přepínání programů zvládnete pomocí kulatého bílého tlačítka. Zatímco velké tlačítko slouží k ovládání vaginální části, ploutvičku na klitoris lehce ovládnete menším tlačítkem. Není problém zapnout pouze jednu část, třeba vaginální pulzátor, nebo klitoridální vibrátor. Jeden motorek je potom vypnutý, druhý jede a naopak. Pulzátor vám k vaší radosti nabídne 8 režimů, vibrátor 6 rúzných programů, a sice slabé, střední a silné vibrace, dále jemné a rychlé pulzy, za páté pak střídání jemnějších a intenzivnějších pulzů a nakonec i stupňované pulzování od jemného až po velmi intenzivní. Výhodou je zámek tlačítek. Nabíjí se pomocí USB nabíječky, kterou můžete zasunout třeba do svého notebooku. Bohužel ale musíte počítat s tím, že nabíjení je značně dlouhé. Vyhraďte si na ně 13-16 hodin. Pokud poběží současně oba motorky pulzátoru i vibrátoru, vybijí se za 2 hodiny.

silikonový materiál nejvyšší kvality
sám silně přiráží!!! HANDS FREE - nemusíte jej držet
pružné dráždidlo skvěle přilehá na klitoris
64 možných typů vibrací, pulsací a přírážení
penis i dráždidlo lze spustit samostatně
vodotěsný - do vany, sprchy, vířivky
hezký pytlíček na uschování
dlouhé nabíjení přes USB
poměrně vysoká cena
hlučnější

hodnocení: Tento luxusní robertek je vrcholným produktem prémiové značky Fun Factory. Nic lepšího jsme v rukou a v dírkách neměly. Žádný jiný vás nebude dráždit více a zároveň tak kompfortně. Prostě zasunete a necháte jej pracovat. Přirážet, dráždit klitoris i G-bod. Všechno současně a to nejlepší: ruce si můžete dát za hlavu. Ze zkušenosti víme, že orgasmy přijdou již po několika minutách, jeden za druhým. A voděodolnost! Co se takhle natáhnout do vany nechat Bi Stronic vrnět pod vodou. Má jedinou nevýhodu. Partner bude muset hodně žadonit aby se na něj taky dostalo a mohl zasunout do vaší mušličky.

Chci vědět více: Zobrazit zkušenosti zákazníků (27 recenzí)

2# Masážní hlavice Power Akuwand - Best Seller

BestSeller

Power AkuWand II masážní

Power AkuWand II masážní

Jistý orgasmus za pár minut i pro ženy s problematickým uspokojením. Partneři se mohou vzájemně masírovat. TOP produkt mezi vibračními hlavicemi.
Přejít do eshopu

úvod: Nejlepší vibrační hlavice kterou jsme měli tu čest přiložit k naším klitorisům. O dámských orgasmech s tímto modelem by se daly psát příběhy. Skvělý Power Akuwand 2 je v nové verzi ocelově šedý. Nemá již otravný kabel, ale uvnitř integrovaný dobíjecí akumulutor. S jistotou můžeme říct, že hlavice ToyJoy drží titul nejprodávanější masážní vibrační hlavice v ČR. Oprávněně. Design je jednoduchý, cena přívětivá a orgasmus dorazí v plné parádě a síle za pár minut. Zobrazit další informace

popis: Tvar se příliš neliší od prvního modelu z devadesátých let. Celková délka je 32 cm. Dlouhá plastová rukojeť (24 cm) s třemi tlačítky. Na konci pohyblivý krk-kloub s velkou hlavicí (průměr 6,5 cm). Vypadá trochu jako mikrofon. Anglicky výraz "kouzelná hůlka" je také trefný. Hlava na kloubu je pohyblivá, díky čemuž se s ní lépe pracuje v klíně a na klitorisu. Velká hlavice mám velkou vibrační plochu, která vibruje do vagíny.

materiál: Masážní robertek je celý z pevného ABS plastu. Hlavice je potažena lékařským silikonem vysoké kvality. I když je to pouze tenká vrstvička, je příjemně hebká a měkká. Je dokonale hladká, bez výstupků či rýh na povrchu.

funkce: Celý přístroj ovládáte jednoduše dvěma tlačítky. Tři stupně vibrací jsou silově odlišné. Nízká je od nejsilnější rozhodně poznat. Všechny stupně vibrací jsou ďábelsky silné a překvapí i zkušené píchačky. Nejvyšší stupeň vibrace velmi těžko vydržíte. I zkušené ženy budou ihned skuhrat slastí. Používaní na nejvyšší stupeň je výrobcem doporučeno maximálně 15 min, raději méně. Tak jsou vibrace silné. Testerky používaly nejčastěji střední stupeň. Při přiložení k zadečku použijte nejsilnější vibraci a pocítíte tu slast i v zadku. Kromě tří klasických vibračních stupňů je zde dalších 7 pulsačních programů se střídajícími se sekvencemi vibrací a přestávek. Výhoda většího průměru hlavice je v tom, že pokryje celý klitoris i okolní stydké pysky. Vibrace tedy jdou do celé oblasti pánve a vzrušení je větší. Nevýhodou je nemožnost zasunout hlavici do vagíny (u některých menších modelů to lze). Ale masážní hlavice nejsou primárně určeny do kundičky. Pro muže existuje nástavec na luxusní masturbaci - rozhodně přidejte do košíku. Musíte používat pouze lubrikační gely na vodní bázi, silikonové oleje a krémy by robertek poškodily. Jeho minusem je skutečnost, že není voděodolný. Toho spousta žen zalituje, protože by si příjemnou masáž ráda dala třeba i ve sprše, nebo ve vaně. Nabíjení pomocí USB portu je praktické – nabíječka je snadno přenosná a můžete vibrátor nabít třeba přes notebook nebo mobilní telefon či power banku kdekoli v terénu. Na druhou stranu nabíjení trvá dost dlouho. PowerAkuwand je v mnoha ohledech lepší než masážní vibráční hlavice Libo.

hlavice potažena jemný silikonem
vodotěsný, sprcha i vana
super silné vibrace a 5 pulsních programů
poměrně tichý i na nejvyšší vibraci
možnost dokoupit nástavec pro honění penisu
nabíjení přes usb kabel
dárek desinfekční sprej na erotické pomůcky
těžší než předchozí verze

hodnocení: Tento erotický vibrátor rozhodně musíte mít doma. Hodí se i jako vaše první erotická pomůcka. Poměr cena výkon je u ní více než příznivý. Zajistí velmi příjemnou masáž zad, ale šíje, nebo stehen, velice hezké zážitky docílíte, i když ho použijete na chodidla a nesmíme zapomenout samozřejmě ani intimní partie. Masáž s vibrátorem je trochu jiná třída, než samotná ruční. Hodí se pro ženy, které doslova nadchnou velice intenzivní vibrace, kterých mohou dosáhnout při dráždění klitorisu nebo prsou. Používám jej nejen já, ale i manžel. Při mastrubaci (nebo kouření) si jej přiloží pod koule a masíruje prostatu. Orgasmus a výstřik je pak mnohem výraznější a vzrušenější. Oblíbená pozice je klasický misionář. Partner přiráží a žena si má vibrující hlavici přitlačenou ke klitorisu. Díky tomu, že nemá otravný kabel, dobře se s ním provádí všechny sexuální polohy. Orgasmu se dá dosáhnout pouhým přiložením na klitoris za průměrných 3-5 minut.

Chci vědět více: Zobrazit zkušenosti zákazníků (315 recenzí)

3# Satisfyer Pro 2 podtlatkový stimulátor

tradiční design

Satisfyer Pro 2

Satisfyer Pro 2

Jako levnější varianta Womanizeru vám poslouží dobře stejně dobře. Dráždění je i na 1. stupni dost silné, což nemusí všem vyhovovat. Orgasmu lze dosáhnout i za 2 minuty!
Přejít do eshopu

úvod: Pro skutečnou smršť orgasmů se hodí stimulátor klitorisu Satisfyer Pro 2 – Next Generation. Základem je malá savička, kterou přitisknete na klitoris a savička jej nasává dovnitř (tak silně, jak si nastavíte). Ze začátku je potřeba cvik, ale jakmile si na přístroj zvyknete, dosáhnete rychlého orgasmu i za 2 minuty. Nová verze má proti minulé verzi například snadnější obsluhu. Bezdotykový přístroj je šikovný do ruky, snadno se s ním manipuluje.

popis: Velice elegantní je provedení měděné barvy. Tvar protáhlé hrušky se zaoblenou hlavou je ergonomický a výborně se drží (neklouže v ruce). Navíc je to designový kousky. Délka činí 16,5 cm, silikonový konec, čili manžeta má vnější rozměr 3,5 cm, vnitřní 1,5 cm.

materiál: Skládá se z ABS plastu a silikonu. Oba dva materiály lze považovat za luxusní, protože jsou velice příjemné. Samozřejmě mají zaručenu naprostou zdravotní nezávadnost, tedy žádné ftaláty a podobné škodlivé látky.

funkce: Samozřejmě ovládání je úplně jednoduché. Se stimulátorem klitorisu si během akce poradíte velice snadno, protože se na něm nacházejí pouze dvě tlačítka. Tudíž nepotřebujete žádný návod ani manual, zvládnete to sami. Když si přesto nebudete jisté, pomůže videoukazka, je totiž jasné, že jedno tlačítko slouží k zapnutí a vypnutí, druhé potom na přepínání mezi programy. Mezi tlačítky se nachází LED dioda, která ukazuje provoz masážního strojku. Je-li v provozu, pak svítí světle růžové tlačítko. Musíme zdůraznit, že je 100% voděodolný. Svoje waterproof vlastnosti dokazuje, když je na 30 minut ponořen do hloubky 1 metr. Pulsní talkové vlny jsou v tuto chvíli mnohem silnější, a proto se hodí i pro partnerský sex ve vodě. Velmi jednoduché je i čištění. Silikonová manžeta (satisfyer pro 2 násada) se dá velmi jednoduše sejmout a následně jak tělo přístroje, tak i manžetu omyjete vodou s jemným mýdlem. K dezinfekci poslouží velice dobře sprej na erotické pomůcky. Neměli byste zapomenout ani na známé pořekadlo, kdo maže, ten jede, takže pro stimulátor je potřeba pořídit i gel na vodní bázi. Pokud jde o nabíjení, je zde zabudovaná Li-ion baterie. Samotné nabíjení satisfyeru probíhá pomocí magnetického USB kabelu a adapteru. Počítejte s tím, že plné nabití trvá cca 2,5 hodiny. S touto plně nabitou hračkou si pak můžete užít asi 30 minut hrátek. Při nabíjení také svítí LED dioda červeně.

dráždění podtlakem po použití neznecitliví klitoris
pocity přicházejicího orgasmu ihned po přiložení, orgasmus pak za pár minut
silikonová hubička (savička)
vodotěsný, vhodný i do vany
jednoduché ovládání dvěma tlačítky a nabíjení přes magnet
nizká cena
intenzitu měníte jen směrem nahoru, zpět na 1. se dostanete až po 11.

hodnocení: Uživatelské diskuse jednoznačně potvrzují vysokou kvalitu hračky. Pro2 plně nahradí mnohem dražší womanizer. Je luxusní a nabízí celkem 11 způsobů stimulace. Klitoris doslova laská, mazlí se s ním. Tenhle masážní strojek má svoje kvality, což nám prokázal test na našich testerkách. Jak používat satisfyer pro 2? Držte se intuice. Přiložte na klitoris či na bradavky a vaše ruka jej sama navede do místa největší rozkoše. Existuje spousta žen, které zrovna nepreferují vibrátor a womanizer je pro ně příliš drahý. V takovém případě pouziti satisfyeru je na místě a rozhodně splní očekávání. Prožijte porno se satisfyerem.

Chci vědět více: Zobrazit zkušenosti zákazníků (15 recenzí)

4# DeLuxe - mnoho funkcí

multi-funkční

DeLuxe přírážecí na klitoris

DeLuxe přírážecí na klitoris

Nevypadá jako Romeo, ale uspokojí vás rychle a kvalitně. Vhodný na masáž těla a do vaginy. Super přirážení a rotace.
Přejít do eshopu

úvod: Hledáte-li sexuální pomůcku, která má opravdu mnoho různých funkcí, právě jste ji našli. Multi-funkční vibrátor DeLuxe dokáže uspokojit skutečně každou část vašeho klínu. Cena je sice vyšší, ale funkce to plně nahrazují. Ideální společník pro spousty prožitých orgasmů. Zobrazit další informace

popis: Na první pohled není moc pěkný. Je opticky rozdělen na pět částí. Horní část s žaludem, harmonika pro přirážení a rotace, střední část s dráždidlem, harmonika s motorkem a baterie a ovládácí panel. Jedná se o docela pořádný XXL klacek, protože délka vibrátoru včetně ovládání je 30 cm, když je úplně nahoře. Průměr je cca 4 cm. Dékla tykadélka je 8,5 cm.

materiál: Je jediným mínusem této erotické pomůcky. Spodní ovládací část je klasicky z tvrdého ABS plastu. Ostatní části mají a povrchu pružný gel. Je příjemný na dotek. Ale silikon to bohužel není.

funkce: Má 7 vibračních programů dostatečně silných. To potvrzují uživatelské recenze i naše vlastní zkušenosti. Další 4 pulsační programy se skvělým průběhem. Další funkcí je přirážení. Horní harmonika se stahuje a roztahuje a simuluje přirážení penisu do vagíny. K tomu si můžete zapnout rotaci špičky vibrátoru s otáčivými rotačními kuličkami pod vrstvou gelu. Zde jsou navíc umístěny dráždivé výstupky pro silnější stimulaci vaginální stěny. A pokud nemáte stále dost, zapněte si dráždidlo klitorisu, tzv. čmeláček. Bohužel zapomeňte na vodní hrátky. Vodotěsný není, proudu vody v koupelně odolá pouze část bez ovládání. Zaručuje ovšem tichý chod, ale jen do chvíle, když zapnete rotaci. Ta prostě je slyšet, s tím nic neuděláte. Právě mírná hlučnost při rotaci a jenom částečná odolnost vodě trochu snižuje tomuto vibrátoru body v jinak plusovém hodnocení. Napájení zajišťují čtyři tužkové baterie.

silné vibrace a příjemné pulsační programy
horní harmonika a špička silně přiráží a rotuje
dráždidlo na klitoris s vibrujícím tykadélkem
kvalitní výroba, značka Toy Joy
hezký pytlíček na uschování
napájení na tužkové baterie
jen gelový materiál, mohl by být silikon
hlučnější než uvádí prodejce a výrobce

hodnocení: Bez nadsázky se označuje za nejlepší rotačně přírážecí vibrátor, který je zároveň vybavený stimulátorem klitorisu. Patří mezi opravdu věrnou ukázku erotické akce, při které muž ženě přiráží a do toho ještě pracuje rukou na spokojenosti klitorisu. Zároveň je i skvělou vibrační pomůckou. Zkrátka kombinuje řadu vlastností, které hned tak nějaký robertek nemá. Bonusem je i fialový odstín gelu, z něhož je vyroben. Navozuje příjemné pocity. Žádný jiný robertek tolik funkcí dohromady nemá. Když ho zapojíte do párových hrátek, rozhodně neprohloupíte.

Chci vědět více: Zobrazit zkušenosti zákazníků (190 recenzí)

5# Caterpillar rotační

Caterpillar rotační
ÚVOD: Skvělý vibrátor, který posune masturbaci i partnerský sex na úplně novou úroveň je modrá housenka. Nadšené budou hlavně dámy, které si potrpí na současnou stimulaci klitorisu a vaginy zároveň. Souběžné rotace a vibrace zajistí dokonalý zážitek. Když dámy navíc zjistí, že se s touto erotickou hračkou dá dovádět i ve sprše, je rozhodnuto.

POPIS: Vibrátor modré barvy má hezký tvar připomínající housenku. Zatímco větší zahnutý konec dokáže dráždit po zasunutí do vaginy bod G, menší část rozdovádí klitoris. Délka včetně ovládání činí 27 cm, délka bez ovládání potom 18 cm, použitelná délka 13 cm. Vibrátorek na klitoris je dlouhý 6 cm a vyznačuje se průměrem 2,5 cm. Delší vibrátor má ve své vrchní části průměr 2,5 cm, ve střední části 4 cm a ve spodní části 4,5 cm.

MATERIÁL: Používá se lékařský, zdravotně naprosto nezávadný silikon, který je na dotek příjemný a hebký, i když trochu tvrdší, než pružnější a poddajnější gel. Na ovládací prvky a kryt baterií se používá ABS plast. Jde o voděodolný materiál, do sprchy ho klidně vzít můžete, ovšem na velké koupání stavěný není. Vzhledem k tomu, že hračka je ze silikonu, nejvhodnějším lubrikačním gelem je ten na vodní bázi. Mytí mýdlem a teplou vodou vibrátoru neškodí, doporučujeme použít dezinfekci na erotické hračky.

FUNKCE: Modrá housenka se ovládá velice jednoduše. Spodním třetím tlačítkem se zapíná a vypíná, vrchním tlačítkem se nastavuje rotace, prostředním tlačítkem se zapínají vibrace a pulzní programy u menšího vibrátorku. Nabízí celkově tři stupně vibrace a čtyři pulzační programy. Tato nabídka je plně dostačující. Příjemný je i velmi tichý chod této hračky. Dobře se vrtí a otáčí. Výborný je do sprchy, protože vibrátorů, kterým nevadí voda, zase tolik není. Příjemné je, že vibrace a rotaci můžete nastavit nejenom dohromady, ale také samostatně. Vibrátor funguje na tři tužkové AA baterie. Jejich výměna je velice jednoduchá, kryt uložení baterií se nachází ve spodní části vibrátoru. Výdržnost je výborná, například u samotné vibrace vydrží až 32 hodin (prvních osm silně), rotace vydrží 8 hodin (první 3 hodiny silně).

HODNOCENÍ: Velmi kvalitní robertek na klitoris. Vadí nám v podstatě dvě věci. Vibrace ve vagíně jsou spíše průměrné. Motorek je totiž umístěn u dráždidla. Na klitorisu jsou tedy vibrace dostatečné, ale ve vagíně by jste ocenily více. Druhá věc je podsvícení ovládání, které nejde vypnout. Jinak nelze nic vytknout. Rotace jsou moc příjemné. Nemusíte samy rukou rejdit v dírce. Vibrátor to udělá za vás (ale musíte jej držet). Nejsou nijak extra rychlé, tak akorát. Dráždění klitorisu silnou vibrací samozřejmě vede k rychlému orgasmu. Toho dosáhne každá z vás. Dá se použít i na análek. Díky jemnému silikonu , optimálnímu průměru a rotaci je to netradiční zážitek.

6# Funny Orange Bestseller

BestSeller

Funny Orange

Funny Orange

Skvělá masáž klitorisu. Za trošku úsilí dostanete krásný orgasmus. Velmi nízká cena. Super do kabelky.
Přejít do eshopu

úvod: Skvělým kamarádem je mini vibrátor Funny Orange. Osvědčuje se na citlivých místech, zejména pro dráždění klitorisu. Můžete využít i v párové hře, kdy je žena nahoře nebo zezadu. V současné době boduje hlavně ve vylepšené verzi Silicone Edition 2017, kde dráždící násadky již dobře drží. Zobrazit další informace

popis: Délka činí 9,5 cm, bez uzávěru 6 cm, barva je oranžová, podporuje energii, chuť na sex. Výborné jsou čtyři silikonové násady. Pružné, příjemné na dotek a zdravotně nezávadné. Každá z násad se vyznačuje jiným povrchem a nabízí různé dráždění, což ostatně ukazuje i video.

materiál: Dráždící násadky jsou z měkkého silikonu. Zbytek těla je plastový.

funkce: Hlavice se nachází v rozšířené částí, kde jsou vibrace silnější. Tři kovové kuličky a na nich silikonový nástavec se postarají o dokonalé dráždění poštěváku, a to velmi intenzivně. Ovládání stimulátoru je úplně jednoduché. Nabízí se pouze jedna intenzita. To je také často uváděným minusem tohoto vibrátoru. Nejsou zde k dispozici žádné pulzní vibrace, nebo také regulace intenzity. Navíc se občas může stát, že při nešikovné manipulaci může vypadnout baterie. I tak je to ale šikovný pomocník, protože má kvalitní motorek vibrující na příjemných frekvencích 90-100 Hz. Ty nepůsobí jenom povrchově na klitoris, přenášejí se dovnitř. Baterie – tužková 1 AA se vkládá velmi jednoduše, stejně tak spouštění je jednoduché a praktické. Výhodou je, že stimulátor je voděodolný. Dá se umývat pod tekoucí vodou, přičemž před umytím je dobré vyndat baterii a dobře uzavřít kryt. Hrátky ve sprše se nevylučují, ale používáním pod tekoucí vodou můžete způsobit korozi vnitřních částí. Můžete ho ale vložit třeba do kondomu, který zavážete uzlem, pak získáte vibrátor i do vany.

čtyři silikonové násadky pro obměnu dráždění klitorisu
silné vibrace
malý a nenápadný robertek, vhodný pro cestovaní
vysoká úspěšnost klitoridálního orgasmu za pár minut
cena dostupná pro každého
jen jedna síla vibrace, nelze regulovat
poměrně hlučný

hodnocení: Celkově je vibrátor považován za šikovnou hračku pro dosažení orgasmu do minuty. Mírná kritika kvůli jedné intenzitě vibrací, jinak ale velká spokojenost. Je druhá či třetí nejprodávanější erotická pomůcka v ČR. Pro masturbaci klitorisu má hodně univerzální využití. Výborný je i na dráždění bradavek nebo análku. Na celotělovou erotickou masáž je trochu malý, ale na cestách může posloužit i takto.

Chci vědět více: Zobrazit zkušenosti zákazníků (821 recenzí)

7# Rabbit s dráždidlem

Romant Rabbit
Stimulací klitorisu a bodu G současně nabízí vibrátor Rabbit. Velký výstupek určený primárně ke stimulaci bodu G navíc obsahuje zároveň tři malé výstupky zajišťující silné dráždění. Vibrátor pro dráždění klitorisu se vyrábí z velmi jemného lékařského silikonu, zdravotně naprosto nezávadného. Jde o naprosto čistý, hladký silikon, jež je na dotek velmi hebký a jemný. Přístroj se vyznačuje efektním falickým tvarem jako pravý penis.

Nabízí celkem 12 různých druhů pulzních vibrací, přitom vše se dá velice snadno ovládat pomocí jednoho tlačítka. To je velice důležité – když si chcete způsobit radost, nečekají vás přitom žádné složitosti. Motor je velice silný, ale přitom poměrně tichý. Rabbit je sice voděodolný, ale ne vodotěsný, proto je třeba s ním podle toho zacházet. Omývat vodou se dá, na silikonovou část lze použít lubrikační gely na bázi vody. Materiál je kombinací ABS plastu a již zmiňovaného silikonu. ABS plast je velmi odolný, naprosto hypoalergenní, bez zápachu a jakýchkoli škodlivin. U něj jsou alergické reakce naprosto výjimečné. Délka činí 17 cm, průměr 3 cm.

Napájení je řešeno dvě bateriemi AAA. Celkově uživatelky hodnotí kladně, že stimulátor si vezme do práce nejenom klitoris, ale zároveň i bod G. Výstupky zajistí dostatečnou stimulaci bodu, která katapultuje zážitek z masturbace do astronomických výšin. Příjemná je velice široká nabídka pulzních programů, která uspokojí každou ženu. Jak říkají diskuze, každá se sladí s pulzy, které jí budou nejvíce vyhovovat. Dále je zde výhodou i nízká cena v porovnání s jinými vibrátory, což je také nezanedbatelný fakt. Proto je Rabbit stále velice žádanou hračkou.

Orgasmus s vibrátorem na dráždění klitorisu

Klitoridální orgasmus je stále předmětem diskusí. Někteří sexuologové si myslí, že mnohé ženy dokážou dosáhnout orgasmu pouze stimulací klitorisu, k čemuž pomáhají vibrátory. Jisté je, že klitoridální a vaginální orgasmus je jiný. Vibrátory na dráždění klitorisu dokážou poslat do nebeských výšin i ženy, které mají s vaginálním orgasmem potíže. Jisté je, že orgasmus dosažený na poštěváku, malém hrbolku v místě, v němž se sbíhají malé stydké pysky, je pro mnoho žen dostupnější, zažijí ho vícekrát než orgasmus vaginální. Klitoris má totiž v sobě obrovské množství nervových zakončení, je proto extrémně citlivý. Třením poštěváčku dosáhne žena velice intenzivního mokrého orgasmu, protože se klitoris během akce výrazně zvlhčuje, což usnadňuje dráždění a zpříjemňuje průběh vyvrcholení.

Některé ženy dokážou dojít k vyvrcholení i pouhým drážděním prsty, ovšem obvykle jsou užitečnou pomůckou speciální vibrátory na klitoris. Žena si vyzkouší různé pulzy a vibrace a zvolí ty, které jí budou nejvíce vyhovovat. Postupně se naladí na sebe, na své tělo. Diskuze žen vypovídá o tom, že právě dráždění poštěváčku vibrátorem zintenzivňuje sexuální prožitky. K dispozici jsou vibrace a pulzy různé intenzity. Zatímco hodně citlivým dámám stačí i jemné vibrace, jiné si chtějí naopak užít vibrace co nejsilnější. Dráždění vibrátorem naučí ženu přijmout svoji sexualitu a dále s ní pracovat. Pochopí, že si může orgasmus udělat sama, zpomalit ho, zrychlit, experimentovat. Postupně může třeba přidat i typy vibrátorů dva v jednom, kdy stimulátor dráždí nejenom klitoris, ale i vaginu. Postupuje tak dál v objevování svého sexuálního potenciálu, kdy se vibrátor může stát i součástí partnerských her.