Vibratory.org Nejlepší vibrátory na bod G

Nejlepší vibrátory na bod G 2024

aktualizováno březen 2024
vibratory-na-bod-g.jpg
Orgasmus dosažený drážděním bodu G je vůbec nejsilnějším orgasmem, jakého žena může dosáhnout. Při běžném sexu s mužem je to velmi obtížné. Proto existují vibrátory se speciálním tvarem, s kterým to není problém zvládnout doslova za pár minut. Ze tří desítek vybraných robertků na g bod jsme jich deset testovali a vybrali 5 nejlepších v různých cenových hladinách. Většina z šesti testerek dosáhla i silného mokrého orgasmu (i opakovaně) a pouze jedna zaznamenala, že dráždění g bodu je pro ni méně vzrušující než klitoris.
Můžete se také podívat na obecný žebříček nejlepší vibrátory, které byly v rámci tohoto webu testovány.

TOP 2024

Nejlepší samopřirážecí pulzátor na bod G a klitoris
Stronic Drei pulzátor
Top Produkt
Sám přiráží!!! 10 pulsních programů – zážitek jako s opravdovým penisem. Povrch z prémiového silikonu. Velmi tichý. Designová značka FunFactory.
 doprava zdarma
Větší hmotnost. Vyšší cena.
Stronic Drei pulzátor video recenze
Nejlepší vibrátor široko daleko. Autoři doporučují. Tzv. "hands-free" režim - sám přiráží!!! Ruce si složte za hlavu a nechte se ojet.
Kombinace toho nejlepšího ze Satisfyeru a klasického vibrátoru
Satisfyer Pro G-spot Rabbit
dvojitá rozkoš
Vymazlený Satisfyer se špičkou na bod G a s výstupkem na dráždění poštěváčku pomocí tlakových vln. Dokonalá kombinace. Sametově hebký povch ze silikonu. Vibrace i pulsní programy. Jednoduché nabíjení.
 doprava zdarma
Nastudujte si nejdříve návod k ovládání, jinak zešedivíte.
Satisfyer Pro G-spot Rabbit video recenze
Satisfyer Rabbit má všechny moderní technické prvky - vibrace, pulsace, tlakové vlny na klitoris, skvělý silikonový povrch, nabíjení Click and Charge. A udělá vás za pár minut.
Multifunkční vibrátor s dráždidlem na klitoris, rotuje a připráží
DeLuxe multi-funkční
multi-funkční
Přiráží a rotuje ve 3. stupních vibrace a 9 pulsních programů. Vibrační dráždidlo na klitoris (rozkoš v dírce i na klitorisu). Spolehlivý průvodce k orgasmu.
 doprava zdarma
Nic moc vzhled.
DeLuxe multi-funkční video recenze
Nevypadá jako Romeo, ale uspokojí vás rychle a kvalitně. Vhodný na masáž těla a do vaginy. Super přirážení a rotace.
Plastový vibrátor na prostatu a bod G
G-vib prostata
Hladký plastový tvrdý povrch. Kulatá, silně vibrující hlavička vzrušivě dráždí prostatu a bod G. Snadno jej zasunete, hladký platový povrch.
Viditelný přechod mezi hlavou a madlem.
G-vib prostata video recenze
Není lepší pomůcka pro masáž prostaty a bodu G. Ideální vibrátor, který si užijete společně v páru.
Vibrace přímo ve špičce brutálně dráždí bod G
Purple Dream
Tato sexuální hračka je vyrobena speciálně pro bod G a jeho dráždění. Kvalitně podráždí i análek či klitoris. Díky tvrdé špičce můžete pořádně přitlačit.
Gelový povrch není dokonale hladký. K ovládání kolečka potřebujete obě ruce.
Purple Dream video recenze
Drobné nevýhody vyváží skvělý tvar a silná vibrace ve špičce. G spot s ním objeví i ženy, které do teď neměly o bodu G ani tušení.
Autor recenze:
Eva Krause,
Poslední úpravy:
březen 2024

1# Stronic Drei pulzátor Nejlepší samopřirážecí pulzátor na bod G a klitoris

Top Produkt

Stronic Drei pulzátor

Stronic Drei pulzátor

Nejlepší vibrátor široko daleko. Autoři doporučují. Tzv. "hands-free" režim - sám přiráží!!! Ruce si složte za hlavu a nechte se ojet.
Přejít do eshopu

úvod: Příslibem opravdu vynikající kvality je luxusní vibrátor Stronic Drei. Využívá pulzování místo vibrací a díky tomu je zážitek ještě silnější a intenzivnější. Díky tomu i ženy, které prožívaly až do této chvíle pouze klitoriální orgasmy mohou své prožitky posunout ještě o něco dále, do větších hloubek. Pulzující vibrátor jim nabídne možnost poznávat svoji sexualitu a odhalit dosud netušený potenciál. Zobrazit další informace

popis: Stronic má design typický pro značku Fun Factory. Nenapodobuje skutečný penis. Celý je zakřivený a po horní straně vystupují hřebeny pro větší dráždění uvnitř dírky. Žalud je oblý mírně zahnutý. Díky zakřívení dokáže masírovat na bod G (g-spot) nebo u mužů masáž prostaty. Rozšířená část u kořene zase dráždí klitoris. Madlo je kratší, se třebmi ovládacími tlačítky.Navíc může dokonce fungovat i jako anální vibrátor a zahnutým koncem můžete dráždit prostatu. Celková délka je 24 cm, z toho pro zasunutí je určeno 16 cm. Průměr střední části je v rozmezí 3,3 - 4,5 cm. Rozšířená část na klitoris má až 7,5. Průměr 3,3 cm na špičce umožňuje používat tuto sexuální pomůcku i do análku. Klidně i začátečníci. Barvu máte na výběr, a sice buď klasicky eroticky černý, nebo také růžové barvy, je to na vás. Nevýhodou je i vyšší váha. Ale je to o zvyku. Navíc máte pocit, že skutečně držíte v ruce pořadný stroj.

materiál: Povrch je tvořen 100% lékařským silikonem. Na dotek velmi jemný a hebký. Zcela nezávadný materiál. Rukojet je vyrobena z tvrdého plastu. Na spodní straně madla jsou dva kovove konektory pro nabíjení. K této pomůcce používejte pouze lubrikační gely na vodní bázi.

funkce: Jsou nejsilnější stránkou. U lepších modelů používá prémiová značka Fun Factory vlastní patent na přirážení. Robertka si zasunete do vagíny, zapnete a bude se pohybovat dopředu a dozadu. Jedná se o tzv. hands-free režim. Současně s přirážení samozřejmě fungují i pulsace. A rovnou 10 programů. Navíc citlivost žen při pulzování neklesá, což je Achillova pata některých vibrátorů. U tohoto to ale neplatí. Zbývá ještě dodat, že jde o 100% vodotěsný silikonový luxusní vibrátor. Klidně vemte do vany, sprchy či bazénu. Nemusíte se starat o nákup baterií. Nabíjecí kabel jen přikliknete ke konektorům a druhý konec s USB strčíte do počítače čí mobilní nabíječky. Nevýhoda je, že se první nabití trvá i 16 hodin. A je třeba jej nabít na maximum. Čekání je skutečně nekonečné. Vydrží pak zhruba 2 hodiny. I přes divové pulsační programy a přirážení má velmi tichý chod a v místosti vedle jej už nikdo neuslyší.

lékařský silikon krásné růžové barvy
typický design značky Fun Factory s dráždícími hřebeny
zahnutá špička masíruje bod G nebo prostatu, rozšířená část zase klitoris
10 programů se silnou pulsací vás neomrzí
HANDS FREE nemusíte držet, udělá vám to zcela sám
vodotěsný, vhodný do vany, sprchy, vířivky
velmi tichý
rychlé a pohodlné nabíjení přes kabel
skvělý dárek v krásném balení, radost rozbalovat
vyšší cena (i tak skvělá investice)
těžší do ruky, je třeba si zvyknout
dlouhé první nabíjení

hodnocení: Luxusní robertek nejvyšší kvality. Vhodný pro klitoridální i vaginální orgasmus (i pro ženy s problematickým orgasmem). Navíc jej zasunete i do zadku. Při partnerských hrátkách toho využijete a zasuňte si penis i Stronic do dírek současně. Recenze jsou víceméně všechny pozitivní a uživatelky se shodují, že je Stronic Drei skvělá investice. Samo přírážecí funkce je naprosto TOP. Vibrátor se o váš rozkrok postará sám, takže ruce zahlavu a hurá do toho.

Chci vědět více: Zobrazit zkušenosti zákazníků (68 recenzí)

2# Satisfyer Pro G-spot Rabbit Kombinace toho nejlepšího ze Satisfyeru a klasického vibrátoru

dvojitá rozkoš

Satisfyer Pro G-spot Rabbit

Satisfyer Pro G-spot Rabbit

Satisfyer Rabbit má všechny moderní technické prvky - vibrace, pulsace, tlakové vlny na klitoris, skvělý silikonový povrch, nabíjení Click and Charge. A udělá vás za pár minut.
Přejít do eshopu

úvod: Co se stane, když se spojí proslulé podtlakové sání klitorisu s drážděním bodu G vibracemi? Zrodí se poklad, kterému rozhodně nelze odolat - to potvrdí asi každá žena. Jestli chcete zažít výbušný a vášnivý orgasmus plný energie, pak je Staisfyer Pro G-Spot tím pravým společníkem. Nejen do postele.

popis: Elegantní styl si zamiluje i ta nejnáročnější žena. Oblé designové křivky vynikají propracovanou a důmyslnou ergonomií pro maximální požitek. Tělo je dlouhé 22 cm - tedy tak akorát, aby baculatý výběžek dosáhl na bod G, zatímco se podtlaková hlavice věnuje klitorisu. Luxusní vzhled podtrhuje kombinace bílé barvy a detailů v rose gold tónu. Vibrátor navíc váží méně než 200 g - krásně padne i do drobné ženské ručky. Proč chtít málo, když můžu chtít vše, že? To se opravdu povedlo!

materiál: Ani Satisfyeru, který je určen ke stimulaci G spotu, nechybí omamně hebké silikonové tělo, které si nejde nezamilovat na první dotek. Menší části hračky pak tvoří kvalitní ABS plast. Výsledkem je voděodolná hračka, kterou je snadné udržovat. Omývat ji můžete jednoduše vodou a mýdlem.

funkce: Smetanově bílý elegán se pyšní skvělými funkcemi - silnými 10 vibračními programy a samozřejmě také 11 stupni podtlakového sání, které jsou určené na poštěváček. Hračku stačí zapnout (i vypnout) delším stisknutím tlačítka na plastovém panelu. Pak stačí přepínat - nevýhodou je však nemožnost vrátit se k předešlým programům. Chcete-li vibrace snížit, je nutné klikat a klikat, dokud se nedostanete k těm, které hledáte. Jednodušší je to u sání, které se zapíná spodním silikonovým tlačítkem a jejichž intenzita se dá ovládat pomocí dalšího spodního tlačítka. Po vybití stačí vibrátor nabít pomocí USB kabelu, který je součástí balení.

tvar těla a špičky přízpůsobený na bod G
klitoris dráždí pomocí tlakových vln a jemnému nasávání
10 vibrací a 11 pulsních programů
plně vodotěsný do vany i sprchy
jednoduché USB nabíjení Click and Charge
dobře se drží i v malé ruce
hodně funkcí vyžaduje nastudovat manuál k ovládání
tlakové vlny nemusí vyhovovat každé ženě, je třeba se naučit jima dráždit

hodnocení: K čemu je mu dlouhá výdrž, když nevydržím se po chvíli neudělat? Tohle je hračka, kterou nechci dát z ruky! Všechny ty chvíle, kdy manžel není doma, získaly nový rozměr... tedy dokud mě nenačapal právě v tom nejlepším. Netušila jsem, jak taková maličkost dokáže změnit náš už poněkud stereotypní sexuální život. A už vůbec jsem netušila, jak rád manžel uvidí (čti způsobí) mé mokré orgasmy.

Chci vědět více: Zobrazit zkušenosti zákazníků (85 recenzí)

3# DeLuxe multi-funkční Multifunkční vibrátor s dráždidlem na klitoris, rotuje a připráží

multi-funkční

DeLuxe multi-funkční

DeLuxe multi-funkční

Nevypadá jako Romeo, ale uspokojí vás rychle a kvalitně. Vhodný na masáž těla a do vaginy. Super přirážení a rotace.
Přejít do eshopu

úvod: Hledáte-li sexuální pomůcku, která má opravdu mnoho různých funkcí, právě jste ji našli. Multi-funkční vibrátor DeLuxe dokáže uspokojit skutečně každou část vašeho klínu. Cena je sice vyšší, ale funkce to plně nahrazují. Ideální společník pro spousty prožitých orgasmů. Zobrazit další informace

popis: Na první pohled není moc pěkný. Je opticky rozdělen na pět částí. Horní část s žaludem, harmonika pro přirážení a rotace, střední část s dráždidlem, harmonika s motorkem a baterie a ovládácí panel. Jedná se o docela pořádný XXL klacek, protože délka vibrátoru včetně ovládání je 30 cm, když je úplně nahoře. Průměr je cca 4 cm. Dékla tykadélka je 8,5 cm.

materiál: Je jediným mínusem této erotické pomůcky. Spodní ovládací část je klasicky z tvrdého ABS plastu. Ostatní části mají a povrchu pružný gel. Je příjemný na dotek. Ale silikon to bohužel není.

funkce: Má 7 vibračních programů dostatečně silných. To potvrzují uživatelské recenze i naše vlastní zkušenosti. Další 4 pulsační programy se skvělým průběhem. Další funkcí je přirážení. Horní harmonika se stahuje a roztahuje a simuluje přirážení penisu do vagíny. K tomu si můžete zapnout rotaci špičky vibrátoru s otáčivými rotačními kuličkami pod vrstvou gelu. Zde jsou navíc umístěny dráždivé výstupky pro silnější stimulaci vaginální stěny. A pokud nemáte stále dost, zapněte si dráždidlo klitorisu, tzv. čmeláček. Bohužel zapomeňte na vodní hrátky. Vodotěsný není, proudu vody v koupelně odolá pouze část bez ovládání. Zaručuje ovšem tichý chod, ale jen do chvíle, když zapnete rotaci. Ta prostě je slyšet, s tím nic neuděláte. Právě mírná hlučnost při rotaci a jenom částečná odolnost vodě trochu snižuje tomuto vibrátoru body v jinak plusovém hodnocení. Napájení zajišťují čtyři tužkové baterie.

silné vibrace a příjemné pulsační programy
horní harmonika a špička silně přiráží a rotuje
dráždidlo na klitoris s vibrujícím tykadélkem
kvalitní výroba, značka Toy Joy
hezký pytlíček na uschování
napájení na tužkové baterie
jen gelový materiál, mohl by být silikon
hlučnější než uvádí prodejce a výrobce

hodnocení: Bez nadsázky se označuje za nejlepší rotačně přírážecí vibrátor, který je zároveň vybavený stimulátorem klitorisu. Patří mezi opravdu věrnou ukázku erotické akce, při které muž ženě přiráží a do toho ještě pracuje rukou na spokojenosti klitorisu. Zároveň je i skvělou vibrační pomůckou. Zkrátka kombinuje řadu vlastností, které hned tak nějaký robertek nemá. Bonusem je i fialový odstín gelu, z něhož je vyroben. Navozuje příjemné pocity. Žádný jiný robertek tolik funkcí dohromady nemá. Když ho zapojíte do párových hrátek, rozhodně neprohloupíte.

Chci vědět více: Zobrazit zkušenosti zákazníků (241 recenzí)

4# G-vib prostata Plastový vibrátor na prostatu a bod G

G-vib prostata

G-vib prostata

Není lepší pomůcka pro masáž prostaty a bodu G. Ideální vibrátor, který si užijete společně v páru.
Přejít do eshopu

úvod: Na první pohled vypadá tenhle černý klacík s jednoduchým designem docela obyčejně, ale zdání klame, protože tento anální vibrátor G-vib toho zvládne opravdu hodně a je právem v našem top žebříčku. Hodí se jak pro ženy, tak rovněž i pro pány. Štíhlá černá erotická pomůcka totiž dráždí ženský bod G uvnitř vaginy, tak i mužský bod G, čili prostata. Zobrazit další informace

popis: Hlavička anální hračky je tvarovaná jako protáhlé malé vajíčko. Přesně tak, aby dokonale dosedla na citlivé body. Dále je velice důležitý i nepříliš velký průměr, úzký klacík, který se postará o to, aby zavádění dovnitř proběhlo úplně dokonale. Masturbace je díky němu skutečně krásná. Délka s ovládáním činí 19,2 cm, bez něj 16,8 cm, průměr vrchní části je 2,2 cm, ve středu a na spodní části je to ovšem pouhých 1,7 cm. Tvarem je rovný, bez jakýkoliv výstupků. Když se namaže lubrikačním gelem, velmi hladce vjede dovnitř.

materiál: Hladký a tvrdý ABS plast umožňuje bezbolestné zavedení. Plast netlumí vibrace a tvrdou špičku lze přesně přitlačit - cílit kam potřebujte.

funkce: Vibrační motorek umístěn těsně pod špičkou, takže umožňuje cílené dráždění, které působí velmi příjemně. Zhruba 80-90 % výkonu se převádí přímo do špičky. Vibrace jsou proto nadprůměrně silné. Rozechvívá se celá rozšířená bambulka. Kdyby ale byl motorek přímo ve špičce, z análního sexu by vznikalo díky ještě silnějším vibracím ještě větší potěšení. I tak ale anální vibrátor G-vib prostata svými vibracemi s přehledem strčí do kapsy naprostou většinu ostatních silikonových i gelových vibrátorů. Bohužel chybí pulzní vibrační programy, což je vzhledem ke kvalitě vibrací trochu škoda, ale co se dá dělat. Jinak si můžete vibrace nastavit v několika stupních. Ovládání vibrací je zajištěno otáčení kolečkem, což při zasunutí je obtížnější. Napájí se ze dvou mikrotužkových baterek, vydrží asi 7 hodin. Na uzávěru baterií má vibrátor těsnící kroužek, jenž mu bez potíží zaručuje voděodolnou úpravu. Když vibrátor použijete, velmi jednoduše ho umyjete pod vodou. Na druhou stranu byste se měli vyhnout velkému koupání. Tato anální hračka určená pro pány se podle zkušeností uživatelů dá zasunout hluboko, ale pak už není tak velkou výhodou, že má zahnutý tvar. Podle názorů dam se ale pro ženy hodí výborně. Multifunkčnost ocení i při dráždění horní stěny vaginy, tady plní své úkoly naprosto perfektně. Ovšem celou vaginu samozřejmě dráždit nemůže, na to jsou určeny jiné pořádné obří XXL klacky. Je příliš tenký a malý pro tento účel – ostatně na něj není ani stavěný, takže mu to netřeba vyčítat. Údržba tohoto análního vibrátoru spočívá v omytí mýdlem a teplou vodou a dezinfekci. Lubrikační gel pro lepší kluznost můžete použít jak na vodní, tak na silikonové bázi.

cílené dráždění s plastvou tvrdou špičkou
malý průměr zajistí snadné zavedení
velmi silné vibrace
voděodolné provedení zaručené silikonovým těsněním mezi vibrátorem a uzávěrem baterií.
nemá pulsní programy
obtížnější ovládání po zasunutí

hodnocení: Plastový bateriový rošťák vibruje pořádně silně, kdyby byl pro jeho výrobu zvolen silikon, nejspíš by vibrace nebyly tak silné. Anální masáže navodí nejen vzrušující pocity v konečníku, ale jsou také velkým přínosem pro zdraví (masírování prostaty snižuje možnost vzniku zánětů prostaty). Rozhodně se je s G-vib prostata neodpírejte.

Chci vědět více: Zobrazit zkušenosti zákazníků (70 recenzí)

5# Purple Dream Vibrace přímo ve špičce brutálně dráždí bod G

Purple Dream

Purple Dream

Drobné nevýhody vyváží skvělý tvar a silná vibrace ve špičce. G spot s ním objeví i ženy, které do teď neměly o bodu G ani tušení.
Přejít do eshopu

úvod: To není hračka, to je krásný klenot. Zajímavý tvar, poloprůhledné fialové provedení a především - výběžek, jehož vibrace dostanou z ženského klína maximum pocitů. Vibrátor na bod G Purple Dream zanese citlivou ženskou duši do vášnivého světa snů. A úžasných orgasmů.

popis: Ergonomické tvarosloví bylo perfektně pro objevování tajemství dámského klína - G spotu. Hlavice je zahnutá tak, aby se k bájnému místu snadno dostala, jemně zatlačila a stimulovala pomocí vibrací. Transparentní fialová barva je navíc dokonale neodolatelná - takže vibrátor je estetickým adeptem na dárek pro kamarádku či partnerku.

materiál: Tužší tělo usnadňuje tlakové dráždění a hledání bodu G. Jde o spojení gelového materiálu s pevnou konstrukcí, které ústí do hladkého a na omak příjemného finiše. Přestože celkové dojmy jsou právě tuhé, vibrátor se dá mírně ohýbat. Kromě toho se samozřejmě snadno udržuje hygienicky čistý - je totiž taktéž voděodolný. Omýt jej můžete jednoduše vodou a mýdlem, případně si pomoci dezinfekcí.

funkce: Fialový miláček žen dokáže rozparádit bod G hned 3 vibračními programy, které navíc ústí právě v jeho špičce - tichý a diskrétní chod, avšak maximální stimulace. Vibrace se dají ovládat snadno pomocí ovládacího kolečka. Aby Purple Dream fungoval, potřebujete jen 2 AA baterie - se kterými však vydrží až 5 hodin nepřetržitých vibrací. Otázka však zní - jak dlouho to vydržíte vy?

silné vibrace v tvrdé špičce, možno dobře přitlačit
vejčitý tvar špičky hlavy přiléhá na G bod
vhodný do vagíny i análku
voděodolný - snadná udržba
obtížnější ovládání kolečkem, ideálně oběma rukama
gelový povrch není zcela hladký
nemá pulzační programy

hodnocení: Samotnou mě zajímalo, jak to s tím bodem G vlastně je... ale jelikož nejsem studijní typ, nechala jsem přítele, aby se do toho vložil on sám. Jak se zdá, bádání neprozkoumané krajiny muže baví - obzvláště, když mají potřebné vybavení. Díky fialovému parťákovi jsem poprvé zažila mokrý orgasmus - překvapivě hned napoprvé. Možná to bylo právě díky nervozitě z neznámého a touze odevzdat se novým možnostem hrátek. Každopádně si s fialovým Snem užívám ráda. Nejen sama, ale i s partnerem, který si mě tak snadno připraví na společné zážitky.

Chci vědět více: Zobrazit zkušenosti zákazníků (92 recenzí)

Jsou šikovnými pomocníky nejen při masturbaci. Vibrátory na bod G ocení ženy, které podlehly příchuti vaginálního orgasmu, stejně jako ty, které po něm teprve touží. Tyto pomůcky jsou totiž ergonomicky tvarovány tak, aby šikovně stimulovaly právě bájný G bod v dámském klíně. A výsledek dráždění citlivého ženského bodu vibracemi? Bouřlivý finiš v podobě vnitřního orgasmu.

Co je bod G a kde jej najít?

Gräfenbergův bod je přesně to místo v ženské pochvě, kde se nachází velmi citlivá erotogenní zóna. Jde zkrátka o bod plný nervových zakončení - tedy místo, kde žena pomocí stimulace může dosáhnout orgasmu - ale ne toho klitoriálního, ale pro změnu vnitřního. Ne každá žena toto potěšení zná - a nejen pro tyto ženy jsou určeny robertky na bod G.

Kde však to proslulé místečko najít?

Zatímco někteří odborníci tvrdí, že bod G neexistuje, některé ženy vám s radostí ukážou, kde jej najít a případně dráždit. Nachází se uvnitř pochvy v její přední části v místě, kde zvenku leží klitoris. A přesně proto pro dosažení vnitřního vyvrcholení nestačí jen penis nebo obyčejný vibrátor - ale trochu té zručnosti při jednotlivých polohách nebo snadná pomoc - vibrátory na G spot.

Co musí splňovat robertek na bod G

V každé kategorii sexuálních pomůcek existuje hned několik možností. V případě vibrátorů dráždících G bod je možné vybírat z těch, které jsou speciálně navržené a tvarované tak, aby jemně zahnutá hlava při masturbaci dorážela na zmíněný bod.

Pomocí vibrací či pulzů přímo v zahnuté špičce dochází k intenzivní stimulaci citlivého místa - neméně důležitá je však také dostatečná délka pomůcky. Některé G bod vibrátory navíc dosažení orgasmu zjednodušují - mohou mít totiž také speciální výběžek, který navíc dráždí klitoris - a to pak může být finále opravdu mocné. Nebo mokré?

Nejlepší polohy na dráždění bodu G a dosažení orgasmu

Aby žena dosáhla pravého vaginálního orgasmu, můžete kombinovat masturbaci pomocí prstů, vibrátorů na G spot a samozřejmě také sexu - ovšem při těch správných polohách. Které to jsou?

  • Začněme u zmíněných prstů - i tady na poloze záleží. Bod G partnerce můžete dráždit, když dlaň vytočíte vzhůru a prsty vsunete do pochvy partnerky ležící na zádech. Prsty můžete jemně zahnout - bod G se nachází cca 4 cm hluboko. Tak může dojít k přímé stimulaci - jednoduše.

  • Ještě o něco snazší jsou pak hrátky s robertkem, který je pro toto místo speciálně určen. Silné vibrační programy maximálně dráždí citlivý bod, díky čemuž může být dosažení orgasmu rychlejší. A co polohy při styku s partnerem? I klasický misionář může být pestřejší, když žena zvedne své boky.

  • Další oblíbenou pozicí je pak poloha zezadu, kdy je však ženský zadeček níže, než mužský, aby mohl úd dopadat mírně dolů.

  • Experimentovat s úhly lze také při poloze na boku, kdy muž experimentuje s úhly a leží mezi roztaženýma nohama partnerky.

A je nějaká osvědčená pozice? Hledejte - přece není nic lepšího, než vzájemné poznávání těla a výměna sexuální energie. A nezapomeňte - opakování dělá mistra!