NEZÁVISLOST + PŘEHLEDNOST + POUŽITELNOST
Domů Nejlepší vibrační vajíčka

Nejlepší vibrační vajíčka 2018

Testování vibračních vajíček bylo po dlouhém maratonu vibrátorů konečně něco jiného. Sehnali jsme dokonce 7 testerek, které byly ochotné vyzkoušet skoro 20 druhů vaginálních vajíček. Vibrační vejce není primárně určeno pro rychlý orgasmus. Berte jej spíše jako erotickou pomůcku, která vás nabudí na sex nebo oživí partnerské hrátky. Žena si vsune vajíčko do dírky a muž bude řídit ovladač. Hodnocení bylo poměrně těžké, protože vajíčka jsou víceméně stejná. Proto jsme finální tabulku sestavili z produktů, které mají něco navíc. Např. nízká cena, skvělý design, silnější vibrace nebo netradiční funkce. Každopádně v tabulce najdete nejlepší vibrační vajíčko na českém trhu.

TOP 2018

Romant Cally bezdrátové
Povrch z lékařského silikonu se 3 dráždícími výlisy. 7 vibračních stupňů na dálkové bezdrátové ovládání. Optimální průměr 3,2 cm. Není vodotěsné (pouze vodou omyvatelné).
Krásný desgignový kousek značky Romant. Dálkové ovládání je jednoduché a velmi praktické. Na výběr je i růžová varianta. Vhodné pro nošení na veřejnosti - tiché.
Pink Dream voděodolné
#
BestSeller
Pink Dream voděodolné
cena od 479 Kč
Velmi tichý chod. Vodotěsné (na kratší ponoření). Velmi silné vibrace. Max. průměr 2,5 cm vhodný i do zadečku. Nízká cena. Má drát. Jen čtyři stupně vibrací a bez pulzních programů.
Nejlepší vajíčko v této cenové hladině. Vibrační motorek je přímo pod vrstvou silikonu, takže vibrace budete hodně vnímat.
bSwish Berry
Dvě minivajíčko místo jednoho. Silné vibrace. Lze zasunout do vagíny i análku. Povrch z jemného ABS plastu. Ovládání je na kabel. S dvěma vajíčky máte už celkem 3 dráty a trochu se to motá.
Dvě malá vajíčka mohou dráždit dvě místa, např. zasunou do pochvy a druhé přitlačit na klitoris. Nejsilnější vibrace z testovaných.
Seven bezdrátové
Dálkové ovládání (dosah až 10 m). Plastový povrch má velmi silné vibrace. Má i pulsní programy. Silnější programy jsou poměrně hlučné.
Velmi dobré vajíčko. Nevýhoda je, že baterie vydrží jen 5 hodin a musíte dobíjet či koupit nové. Povrch je velmi příjemný, na to že je to plast.
Tokidoki Swoop Petal
Silikonový návlek ve tvaru srdíčka lze kdykoli sundat. Vibrace jsou nadprůměrně silné (bez návleku silnější). Stylový manga desing. Vhodný hlavně pro začátečníky. Není vodotěsné. Povrch je z hlazeného plastu.
Vibrační vajíčko je velmi malé 4,5 x 1,8 cm. To je velká výhoda protože se do vaší dírky vleze společně s penisem. A to je panečku jízda..!
Purple bezdrátové
Dálkové ovládání s dosahem až 10 m (vypadá jako přívěšek). Hladký kulaty povrch - snadno se zavádí. Pohodlné na nošení ven. Vibrace by mohly být silnější.
Levné vibrační vajíčko. Dálkové ovládání nám umožní využít i na veřejnosti.
Autor recenze:
MuDr. Lenka Králová
Poslední úpravy:
15.5.2018

Oválná hračka z bileho plastu nebo barevnného silikonu. Uvnitř vybavená elektromotorkem, který rotuje a vytváří vibrace, jež prostřednictvím obalu vibrační vajíčko přenáší dovnitř. Silné vibrace způsobené jsou příjemné. Nabízí se pro ženy napříč celým věkovým spektrem. Mohou být vajíčka na dálkové ovládání, také ovládané přes mobil. Luxusni i levne. Mini, malé vajíčko, ale i extrémně veká vajíčka pro ty, které mají rády největší XXL. Průměr takového vajíčka může být i 3 cm. Vždy je fajn, když je k dispozici různorodý rotační pohyb, rozmanité vibrace. Víc stupňů intenzity a různé vibrační módy potěší.

Samozřejmě jsou k dispozici vajíčka s kabelem i bezdrátová na dálkové ovládání. Bezdrátová jsou fajn, jsou tichá a s dobrým dosahem, klidně mohou být i dálkově řízené na telefon, tedy ovládaná telefonem nebo nabíjecí a dobíjecí na usb. Pro muže je manipulace s ozdobným ovladačem jako třeba motýlek a dálkové řízení partnerky příjemnou hrou. Do vody a rovnou přímo do vany se hodí voděodolná vejce. Třeba oranžové vejce nabízí příjemné hrátky. Začátečnice, nebo ženy, které chtějí vajíčko do zadku tedy na anální sex, by měly volit spíše mini. Vše ukážou zkusenosti.

1# Romant Cally - TOP kvalita

Romant Cally bezdrátové
ÚVOD: Bezdrátové vibrační vajíčko Romant Cally na dálkové ovládání nabízí velice příjemné zážitky. Ačkoli je malý a patří mezi nejlevnější hračky, potěší svým standardem. Tahle malá, ale šikovná erotická pomůcka nabízí hodně. POPIS Fialová a bílá patří u vibračních vajíček mezi oblíbené barvy a tenhle kousek rozhodně není výjimkou. Ovšem k dispozici je i v barvě růžové. Délka vibračního vajíčka činí 90 mm, průměr je 32 mm. Srdíčkový ovladač působí jemně a hezky.

MATERIÁL: Sází na kombinaci silikon + ABS plast. Plastové vajíčko, na kterém se skví silikonový návlek je velmi častou a hojně využívanou kombinací. Neporézní hypoalergenní tvrdý plast, který je naprosto zdravotně nezávadný. Silikonové vajíčko odpuzuje vodu, je hladké a medicínsky jde o tělu mimořádně přátelský materiál. Je voděodolné, ale navzdory tomu se jeho používání ve vodě nedoporučuje. Vzhledem k tomu, že má vajíčko silikonový povrch, je možné použít pouze lubrikanty na vodní bázi či speciální silikonový lubrikant BOOM.

FUNKCE: Dálkové ovládání téhle erotické pomůcky je velice snadné. Skládá se z celkem tří tlačítek. Vibrace měníte pomocí tlačítka + a –. I když jde o poměrně malý vibrátor, i tak se zde nabízí pulzní vibrace v neuvěřitelných sedmi módech. K napájení slouží dvě baterie AAA, bezdrátový ovladač vyžaduje jednu třívoltovou baterii, která ale nejde vyměnit. Nicméně je dost silná na to, aby vydržela opravdu velmi dlouhou dobu. Můžete vaginální vajíčko omýt pod tekoucí vodou, doporučuje se také použití dezinfekce.

HODNOCENÍ: Zájem vzbuzuje už hezké fialovo-bílé dálkové ovládání ve tvaru srdíčka, které přímo vyzývá strčit vajíčko dovnitř a v pochvě si užít pořádný orgasmus. Kladně hodnotí příznivou cenu. Sice není úplně nejlevnější, ale také nikoli drahé. Celkový poměr cena/výkon je zde skvělý. Příjemný materiál a skvělý zážitek ve vaši dírce. Výhodou je, že je bez drátu, takže se s ním dá vyrazit i ven a pořádně si s ním pohrát na veřejnosti.

2# PinkDream BestSeller CENA-VÝKON

Pink Dream voděodolné
ÚVOD: Levné vibrační vajíčko vždy potěší a PinkDream v tomto ohledu není výjimkou. Hrátky díky němu dostanou úplně novou dimenzi. Můžete dráždit gbod, ale i jiná citlivá místa, hodí se třeba na klitoris. Nabízí silné vibrace, což nadchne spoustu žen, které si chtějí opravdu užít. Masturbaci si díky němu můžete vychutnat nevšedním způsobem. POPIS Růžová barva je příjemná, pastelová, působí romanticky, něžně a žensky. Povrch je hladký. Vajíčko je s dálkovým ovladačem spojeno drátkem. Vše je komfortní, vibrační vajíčko má ideální oválný tvar s délkou 57 mm, průměr vrchní části je 20 mm, střední části 25 mm a spodní části 20 mm. Vibrační vajíčko tvoří dvě části, ovšem jejich přechod je tak vyhlazený, že ho téměř nepostřehnete.

MATERIÁL: I zde jde o plastové vajíčko. Ovšem v tomto případě jde o pevný ABS plast vyznačující se dlouhou životností, ale zároveň také příjemným sametovým povrchem. Takový povrch rozhodně nemívají nejlevnější vibrační vajíčka. Právě tato skutečnost dělí tato vajíčka od těch velmi levných – mnohem kvalitnější materiál. Vajíčko má voděodolnou úpravu, což znamená silikonové těsnění v místě, kde je k vajíčku připojen drátek a voděodolná je rovněž ovládací část, protože kryt uzávěru na baterie izoluje silikonové těsnění. Díky tomu ho lze oplachovat pod tekoucí vodou. Snadná je i běžná údržba materiálu, dovnitř se nedostane v pochvě ani poševní sekret nebo lubrikant, což je častý problém, který vykazují levné modely. Odolnost materiálu vůči vodě se testovala ponořením vajíčka i dálkového ovladače do vody na 10 minut. Test dopadl skvěle, po vyndání z vody bylo vajíčko uvnitř suché. Díky takovému materiálu je tedy možné krátké použití ve sprše, ale do vany se přesto příliš nehodí.

FUNKCE: Celkem čtyři stupně vibrací je možné nastavit pomocí drátkového dálkového ovladače. Na ovládání jde o velmi jednoduchou hračku, protože velice jednoduše přepínáte pomocí šipek nahoru a dolů od nejslabší až po nejsilnější vibraci. Bohužel se ale musíte u tohoto modelu obejít bez pulzních vibrací. Pozor ovšem, drátek spojující vajíčko s ovladačem není stavěn na vytahování vajíčka z vagíny. Mnohem lepším řešením je vytahovat vibrační vajíčko z vaginy pomocí prstů a šňůrku pouze podržet. Dvě tužkové baterie typu AA zajišťují zvláštní napájení. Samozřejmě kdo maže, ten jede, takže je dobré použít lubrikační gel, a to jak na vodní, tak na silikonové bázi.

HODNOCENÍ: Jednoznačným důvodem, proč je toto vajíčko tak oblíbené, jsou extra silné vibrace. Dizkuse napovídají, že ženy si je mimořádně chválí. Dobrou vizitkou je také tichý chod, zejména v porovnání s levnějšími plastovými modely jde skutečně o velký rozdíl. Nevýhodou je, že postrádá pulzní vibrace. Na druhou stranu je třeba dodat, že pokud by pulzní vibrace v jejím programu nechyběly, muselo by vajíčko být mnohem dražší. Zkrátka jedno z nejlevnějších vajíček se silnou vibrací nabízí vzhledem k ceně maximální komfort.

3# bSwish Berry netradiční vajíčko

bSwish Berry
ÚVOD: Originalita modelu bSwish tkví v tom, že jde o dvojité vibrační vajíčko, čili vibrační vajíčko double, což podstatně rozšiřuje paletu hrátek. Chcete-li silné vibrace, ale máte zároveň rády malé hračky, potom je bSwish právě pro vás. Nabízí silný výkon vibrací, zkrátka i vibrační vajíčka bnear Classic Berry potvrzují, že i malé erotické pomůcky mohou zajistit opravdovou spoustu rozkoše. Dvojitá akce nabídne ještě lepší sex. Můžete dokonce kombinovat stimulaci na klitoris a do vagíny a s chutí si užít dvojitou porci rozkoše. Stejně tak se dá kombinovat anální dráždění a akce ve vagině. Klidně se dají použít i na bradavky.

POPIS: Dvě vajíčka příjemné sytě růžové barvy o délce 40 mm a průměru 16 mm jsou malá a hodí se tedy třeba i do zadku. Dostupné jsou ovšem také v elegantní černé nebo modré. Záleží na vašich preferencích. Samozřejmě jsou připojena kabelem k exkluzivnímu dálkovému ovladači, se kterým se snadno skamarádíte.

MATERIÁL: Základem je ABS plast a PU. Obě dvě vajíčka mají jemný povrch, hebký, sametový. Nebude vás studit, rychle se nahřeje na tělesnou teplotu. Vajíčka jsou sice vodotěsná, ale koupelnové akce se přesto moc nedoporučují.

FUNKCE: Z celkem 5 vibračních programů si můžete vybírat podle chuti kabelovým dálkovým ovladačem. Ovšem s kabelem je nutné zacházet opatrně, aby se neponičil. Tahání nebo trhání za něj se rozhodně nedoporučuje. Ovládání je mimořádně jednoduché, podle svítící LED kontrolky poznáte, který program je právě aktuální. Pohon, tedy napájení, mají na starosti dvě tužkové baterie AAA.

HODNOCENÍ: Právě možnost experimentovat hned se dvěma vibračními vajíčky najednou vytváří tak obrovskou popularitu tohoto modelu. Jednoduše si můžete vyzkoušet různé kombinace a zjistíte, která vám nejvíce zachutná. Příjemný na dotek, tichý chod, takový vibrátor si uživatelky rozhodně nechají líbit. Měkké vajíčko potěší. Ovšem pozor na drátek. Příliš časté a silné tahání za něj ho může poškodit. Diskuse bSwish chválí i u žen, které řada vibrátorů už někdy dříve zklamala. Na cenu jsou to opravdu vynikající vibrační vajíčka. Vzhledem k pestré škále možností je tohle skutečně levné.

4# Seven bezdrátové

Seven bezdrátové
ÚVOD: Osvědčené vibrační vajíčko Seven na dálkové ovládání má od roku 2017 nový design. Hodí se pro masturbaci a krásný orgasmus doma i venku, a co teprve, když se dálkového ovladače zmocní muž. Potom se cesta do města stane zajímavým dobrodružstvím, dosah je totiž až 10 metrů.

POPIS: Velice oblíbená fialová barva vévodí i tomuto vibračnímu vajíčku. Ve vrchní části má průměr 17 mm, ve střední části 31 mm a ve spodní části 25 cm. Oválný tvar se zakulacenými konci opravdu připomíná vejce, pouze je menší. Celková délka vajíčka bez šňůrky činí 47 mm, takže je akorát třeba i do zadečku. Ačkoli se skládá ze dvou částí, jejich přechod je tak neznatelný, že si ho téměř ani nevšimnete.

MATERIÁL: Jedná se o plast s tenkou vrstvou na povrchu, která je příjemná na omak. Toto plastové vajíčko vibrační je tvrdé, ale povrch má sametový a hladký, což je velký rozdíl proti levnějším modelům.

FUNKCE: Bezdrátové vibrační vajíčko má dálkové ovládání s dosahem 7-10 metrů. Na výběr je zde celkem 7 programů, což uspokojí i ty nejnáročnější uživatelky. Jde o tři vibrační, jeden eskalační – postupně se zvyšuje intenzita vibrací a tři pulzní programy. Napájení je pomocí baterií LR1. Doporučuje se baterie po použití vyjmout, protože v případě dálkově ovládané erotické pomůcky se vybíjí i v klidovém stavu. Do ovladače potřebujete baterie 23A 12V L1028. Aby správně zajelo a uhnízdilo se v pochvě tak, jak má, je třeba použít lubrikační gel na vodní bázi. Není ovšem voděodolné, nicméně utěsnění je rozhodně dobré.

HODNOCENÍ: Test ukazuje, že tohle vajíčko nabízí za rozumné peníze skvělé zážitky, včetně orgasmu, samozřejmě. Skvěle obstálo i v náročném srovnávání. Trošku nevýhoda je, že některé programy jsou trochu hlučnější, týká se to v případě tohoto vibračního vajíčka hlavně vyšších stupňů. Ovšem levnější modely mívají ještě hlučnější chod, takže to není žádný velký problém. Jedná se o exkluzivní vajíčko, se kterým můžete vyrazit třeba i ven si zaběhat. Není sice úplně levne, ale zase ne příliš drahé. Pulzní vibrace jednoznačně vítězí nad těmi klasickými, dají se víc vnímat, než klasické vibrace. Určitým minusem jsou i dražší baterie.

5# TokiDoki - super design

Tokidoki Swoop Petal
ÚVOD: Tohle vajíčko vibrační vypadá jako opravdu skvělá hračka s ozdobným ovladačem. Tokidoki nepůsobí vůbec děsivě, na první pohled na něm vůbec nepoznáte, že patří do kategorie erotické pomůcky. Obrazky vibrační vajíčka vypadají v tomhle případě opravdu úchvatně, chce se vám smát a užívat si, když ho dostanete do ruky.

POPIS: Srdíčkový design je rozkošný a způsobí, že budete netrpělivě čekat, až si ho budete moci vyzkoušet a vychutnáte si orgasmus. Jedná se o bílo-růžové drátkové vajíčko s různobarevným motivem, které má ovladač ve tvaru srdíčka a samotné vibrační vajíčko v manga stylu. Kdo tenhle styl miluje, potom pro něj bude použití vajíčka, které má průměr 18 mm a délku 45 mm a návlek má šířku 55 mm a délku 50 mm, skvělým zážitkem. Délka kabelu činí 72 cm.

MATERIÁL: Samotné vajíčko vibrační je silikonové, to znamená heboučké na omak, jemné, jádro je plastove. Zatímco plast dodává pevnost a odolnost, silikon jemnost, povrch připomínající lidskou pokožku. Pozitivní je, že materiál je vodotěsný. Lubrikaci zajistí gely na vodní bázi, určitě na ně při použití nezapomeňte, abyste neměly problémy s aplikací. Rozhodně není od věci mít i speciální čisticí sprej vhodný k dezinfekci.

FUNKCE: Na ovládání je vajíčka snadné, zajišťuje ho kabelový ovladač, dokonale tvarovaný do ruky. Obsahuje dvě tlačítka: na zapínání a na regulaci vibrací. Nejlepší je, že je na spodní straně zdrsněný, aby vám tak snadno nevyklouzl z ruky. Nabízí skvělý komfort, a to celkem 3 stupně intenzity vibrací a také 7 pulzačních programů. Pokud sundáte silikonový návlek, budou vibrace samotného plastového vajíčka ještě mnohem silnější. Návlek je totiž do značné míry tlumí. Napájení zajistí dvě AAA baterie.

HODNOCENÍ: Diskuze říkají, že úsměv na tváři rozlije už samotné rozbalování tohoto vibračního vajíčka. Právě díky hravosti patří mezi nejprodavanejsi modely. A co teprve, když se ocitne v pochvě, a odstartuje nádherný orgasmus. Je to skvělá hračka. Drátové dálkové ovládání je spolehlivé. Rytmus i síla vibrací skvělá. Kabel přesné délky. Design je špičkový. Prostě v tomhle případě samé pochvaly. Pouze některé uživatelky poznamenávaly během diskuse, že vibrace by mohly být i silnější.

6# Purple bezdrátové

Purple bezdrátové
ÚVOD: Příjemný design nabízí šikovná erotická pomůcka bezdrátové vibrační vajíčko na dálkové ovládání Purple fialové. Toto vajíčko je malé, nenápadné, diskrétní.

POPIS Jeho fialová barva působí velice příjemně. Průměr činí 32 mm, takže rozhodně není extra velké, ale naopak malé. Délka je 85 mm. Nejde o žádného macka, je veliký přesně akorát.

MATERIÁL: Je plastové, tvoří ho ABS plast, který je obecně velice odolný a patří mezi nejlepší možné materiály pro erotické pomůcky. Tvrdý, neporézní, bez zápachu, bez jakýchkoli stop škodlivých ftalátů. Může být silikonový, respektive potažený silikonem. Vzhledem k tomu je velmi příjemný na dotek a naprosto hypoalergenní. Údržba se provádí jednoduchým omytím, je dobré použít také dezinfekci.

FUNKCE: Malá karabina zajistí, že se dálkové ovládání dá pověsit třeba na poutko řemenu kalhot nebo na klíče. Není tedy nijak nápadné. Navíc výhodou ovládání je, že je dálkově řízené a má dosah až 10 metrů, takže partnerské hrátky na dálku nejsou vůbec žádný problém. K dispozici je dokonce deset módů jemné vibrace, které se přepínají pomocí dvou tlačítek na ovladači, která se schovávají pod posuvníkem. Stiskem levého tlačítka se fialové vajíčko vibrační zapíná a vypíná. Během vypínání je třeba podržet trochu déle. Druhé tlačítko slouží ke spuštění vibrací, které můžete měnit opakovaným stiskem. Celkově je dálkové ovládání velice jednoduché. Používání se doporučuje s lubrikačním gelem. Je-li ABS plast potažen silikonem, potom lze použít jenom lubrikační gel na bázi vody.

HODNOCENÍ: Uživatelky se shodují na tom, že toto vibrační vajíčko je velice šikovné. Oválný tvar zajišťuje, že se velmi snadno zavádí. Orgasmus s ním je velice příjemný. Skvělé jsou hrátky venku, kdy si partner může připnout ovladač ke klíčům a s partnerkou si na dálku trochu pohrát.

Jak používat vibrační vajíčko

Vibrační vajíčka, ať už jsou třeba bezdrátové na dálkové ovládání samozřejmě skvěle poslouží jako vynikající erotické pomůcky pro masturbaci, hratky. Není problém chůze s vibračním vajíčkem. Častou otázkou žen třeba je: můžu se milovat s vibračním vajíčkem? Platí, že ano. Zrovna tak si můžete užívat voděodolné vajíčko třeba ve vířivce. Jak používat vajíčko vibrační? Jednoduše, ať už je to třeba vibrační vajíčko s ovladačem ve tvaru květiny, toyjoy, double, pretty love, b swish bnaughty vajíčko, lelo, violet nebo jakékoli jiné. Jak se používá vajíčko? Je možné ho mít nejenom v pochvě, ale i v zadku. Pomůže vám video, z něj pochopíte, co a jak.

Stojí to za to i pro partnerské hrátky. Pro ženy to znamená dvojitý prožitek, pro muže potom zážitek i pro jeho penis. Bezdrátové vajíčko s dálkovým ovládáním je tak trochu outdoorovou pomůckou, která se dá podobně jako Venušiny kuličky nosit i při běžných činnostech, a to klidně i jinde než u vás doma. Není nic hezčího, než vibrační vajíčko v kalhotkach, když je žena někde venku a dálkový ovladač má její partner. Odpověď na otázku, jak se cítíte s vajíčkem v pochvě, je jednoznačná: krásně. N druhou stranu je možné, že Venušiny kuličky jsou pro nošení ven trochu vhodnější, vibrace vajíček totiž někdy může být slyšet. Také jsou Venušiny kuličky těžší a tím pádem může být posilování pánevního dna intenzivnější.

Vibrační vajíčka je možné třeba i vyzkoušet při sportu. Posílení svalů je potom daleko větší a příjemnější. K čemu je dobré vibrační vajíčko? Nemusí jít hned o okamžitý orgasmus, ale zlepšení sexu, navození příjemných prožitků, pro posileni vaginalni stěny, pomáhá i při inkontinenci. Nezbytně nutné je zajistit i správnou péči a ošetření vajíčka. Vždy je nutné používání společně s lubrikačním gelem. Vždy po použití je nutně lehce omýt teplou vodou a uklidit. Předtím je ale dobré vajíčko ošetřit dezinfekcí. Když si pořídíte třeba vajíčko vibrační romant cally, fisher, tube, kalli, tonga, naughty egg, ultra 7 nebo vive zeki, uvidíte, že stačí krátký videoklip a naučíte se ho používat. Vibrační vajíčko na gbod je také výborný nápad. Použití vibračního vajíčka v těhotenství – tady je třeba zvýšené opatrnosti. Jemné vibrace nemusí škodit, ale záleží i na doporučeních lékaře a celkovém zdravotním stavu ženy.

Jaké polohy je možné s vaginálním vajíčkem praktikovat?

a) Například při poloze zezadu. Muž je uvnitř a žena si jezdí vajíčkem po klitorisu. Pokud jde o bezdrátovou hračku, může mít ovladač v ruce muž i žena.

b) Partner klečí nad partnerkou, pronikne dovnitř zepředu a může zároveň vajíčkem dráždit bradavky nebo klitoris.

c) Na koníčka. Žena se houpe na mužově chloubě a kromě toho si vajíčkem dráždí klitoris.

d) Poloha lžička. Zatímco muž proniká do ženy, je možné dráždit klín vibrátorem.

e) Na stojáka. Ano, i tahle rychlovka se dá vylepšit vibrátorem. Třeba pro předehru.

A kde se to dá s vajíčkem zkusit při masturbaci?

c) Ve sprše. Vajíčko vrní uvnitř a o zbytek těla se stará proud vody.

d) V kuchyni při vaření. Najednou vám nebude vadit, že tu trávíte tolik času. Vaginální vajíčko uvnitř se vám postará o zábavu.

e) V nákupním centru. Můžete „shoppingovat“ i s vajíčkem uvnitř. Ovšem pozor. Není vyloučeno, že po průchodu rámem začnete pípat…Vysvětlování prodavačům proč se vám to stalo, pak může být docela legrace. Těžko říct, kdo se bude víc červenat…

f) Ve fitness centru. Posilujete po všech stránkách. Jenom je třeba zasunout vajíčko hlouběji, aby při některých pohybech třeba nevypadlo. A spojení vibrační plošiny s vibrací uvnitř může být skvělé.

Drátové vs. Bezdrátové vibrační vajíčko na dálkové ovládání

Můžete si vybrat drátová vajíčka, která mají ovládání spojené s vajíčkem kabelem. I diskuse zákaznic upozorňují, že mají velmi širokou nabídku vibrací a vysoký počet pulzních programů. V provozu může ovšem drátek trochu překážet. Rozhodně se nemůžete vydat s vajíčkem někam ven. Tahle akce, tenhle sex je prostě čistě soukromou záležitostí.

Jak funguje toto vajíčko? Velice jednoduše. Dráždidlo vpluje do vaginy a pulsní vibrace téhle eroticke hračky měníte na ovladači spojeném s vajíčkem pomocí kabelu. Velmi snadno se vytahují. Jsou v pochvě, zatáhnete za drátek a vyklouznou ven. Potřebují obvykle baterie, které byste měli mít pro jistotu v zásobě. Na druhou stranu jízda s bateriemi vydrží překvapivě dlouho. Výjimkou nejsou vajíčka, která to zvládnou třeba i 5 hodin. Pokud tedy chcete dlouho dovádět v soukromí, jsou skvělou volbou.

Bezdrátové vibrační vajíčko můžete vzít kamkoli na veřejnost a nemusíte se bát, že by si toho někdo všiml. Odnikud netrčí žádný kabel. Diskuze říká, že takové plastové vibrační vajíčko má široký dosah, třeba i 15 metrů. Můžete si tak s partnerem připravit nečekané akce, diskrétně si užívat sex přímo na veřejnosti, aniž by si toho kdokoli všiml. To je velice lákavá představa. Komfort používání je v tomto případě mnohem vyšší než u drátového vajíčka. Někdy ale tato vajíčka mají jenom vibrace, ne pulzní programy, takže nedosáhnete tak širokého spektra zážitků. Jsou k dispozici ale i vajíčka s obojími. Také vibrují o něco méně, ale to rozhodně nijak nevadí.

Bezdrátová vajíčka jsou na nabíjení i na baterie. U bezdrátových vajíček na baterie většinou tyto baterie vydrží o poznání kratší dobu než u drátkové varianty. Baterie se velice rychle vybijí. Vyplatí se proto u těchto typů vajíček po použití baterie vyjmout a před použitím je zase vložit. I když se bezdrátové vajíčko nepoužívá, je stále v pohotovosti, a i to baterie vybíjí. Někdy také mohou být bezdrátová vajíčka hlučnější. Pokud si je chcete užít na veřejnosti a zrovna bude kolem vás klid, může být slyšet mírně brnění. Obvykle také vajíčka na dálkové ovládání, ovládané přes mobil a podobně nebývají zrovna nejlevnější. Ceny vám v přehledu ukáže heuréka. Sleva na bezdrátové vajíčko se proto rozhodně vyplatí. I luxusní model potom můžete získat za příjemnou cenu.

Obvykle je dobré pořídit si třeba pro začátek drátové vajíčko a pak zkusit i bezdrátové. Jestliže chcete vibrační vajíčka hlavně na domácí používání, třeba i při souloži, vyplatí se vybrat nějaký opravdu velmi kvalitní drátkový model, který nabídne různé pulsní vibrace, široké spektrum programů. Test takového vajíčka dopadne skvěle k vaší spokojenosti. Vibrační vajíčko praktická ukázka, video vás pomůže nasměrovat, jak si s touto multifunkční hračkou užít do sytosti. Funguje na běžné tužkové baterie. Naproti tomu, jestliže vás láká společné tajemství, kradmé pohledy a potutelné úsměvy na veřejnosti, zkuste bezdrátovou variantu.

Závěr

Malé vibrátory na klitorys či zavedení do klína, to jsou vibrační vajíčka. V tomto případě nejde o pomůcku pro ženy, u které by šlo primárně o okamžitý rychlý orgasmus. K tomu sice také dojde, ale není tím nejdůležitějším. I tak ale většina žen navštěvujících diskuse zdůrazňuje, že s vajíčkem dokážou dosáhnout orgasmu velice rychle. Především jde o krásnou předehru, která ženy dokonale nažhaví na nádherný sex. Celkově zlepší sex i masturbaci. Můžete je použít pro společné partnerské hrátky, voděodolné hrátky třeba i do vany. Brzy objevíte, že se hodí nejenom na rozdovádění klitorisu, ale zároveň třeba i na bradavky.

Velkou výhodou je, že jde o velmi univerzální erotické pomůcky, vajíčka vibrují silně a kromě klitorisu a bradavek totiž potěší i anální otvor, vaginu. A protože odpověď na otázku „Můžu se milovat s vaginálním vajíčkem?“ zní ano, tak svými vibracemi potěší i partnerův penis. Vajíčko může být vodotěsné i voděodolné. Existují různé druhy vibračních vajíček, můžete si vybrat, co vám bude nejvíce vyhovovat. Třeba vibe therapy, tube, smart dream, odeco hera nebo odeco glorious, we-vibe, fisher price, smile berry…Ve hře je samozřejmě i posilování vaginy. Tady nejde jenom o milostné hrátky, posílení svalů je důležité i ze zdravotního pohledu. Vajíčko pro posílení vaginální stěny je dobré třeba po porodu. Vajíčka jsou plastová nebo silikonová. Hypoalergenní silikon je totiž maximálně šetrný k vaší vagině. Imituje pokožku a je naprosto nezávadný, měkký, příjemný, přizpůsobí se tělesné teplotě. I plastová vajíčka jsou ale velmi kvalitní, s dlouhou životností. Vzhledem k plastovému provedení bývá u nich intenzita vibrací skutečně vysoká. Ovšem kvůli tomu bývají o něco hlučnější, než vajíčka silikonová. Pro první použití vajíčka se hodí návod pro ovládání.

Recenze a diskuse říkají, že až tři čtvrtiny žen většinou raději volí mini nebo malá vajíčka, ovšem jsou i ty, které preferuji velká nebo dokonce nejvetsi. Různě druhy vajíček jako například velvet, orion remote u7, leten, black velvet, lelo lyla 2 black, tonga vive, naughty egg, flamingo, we vibe nebo biggi, lady dreams se liší také velikostí. Dámy s většími zkušenostmi si mohou vybrat dvojitá vajíčka, jež zesilují prožitky. Někdy mohou mít vaginální vajíčka i nástavce, které mají třeba výstupky a vybízejí k dalšímu experimentování.

Zkušenosti uživatelek vajíček jsou vynikající. Vyzdvihují jednoduchost použití. Napoprvé stačí jednoduchý videoklip coby návod a podruhé už intuitivně jasně víte, co dělat. Vibrační vajíčko s aplikací ovládnete snadno. Není to žádné mučení, ale příjemná hra. Můžete si vybírat z celé řady vibračních vajíček, a to například ovo, seven, svakom elva, intensive black, woman vibe, cora. Záleží jenom na vás, co vám bude vyhovovat. Můžete mít třeba i moderní vajíčko ovládané telefonem. Co takhle bluetooth vibrační vajíčko? Ani to není problém. Rozpustilé hrátky nabídne i vajíčko vibrační s reproduktorem. Samozřejmě hrají roli i barvy. Bile, oranžové nebo zlaté vajíčko, ale kovové nebo i model s kuličkou či s osvětlením je také jednou z možností a zajímavou hračkou. U dražších modelů se vyplatí sledovat, zda nepřijde nějaká sleva.