Smart Balls: luxusní venušiny kuličky

Smart Balls: luxusní venušiny kuličky

Hodnocení
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Cena
Luxusní moderní vzhled. Maximálně vodotěsné a velmi tiché. Vynikající silikonový materiál. Designová německá značka FunFactory.
Středně silné vibrace. Vyšší cena.
Materiál
Délka / šířka
Komentář pod čarou
Ženy, chcete aby na vaší tváři stále zářil úsměv? Zcela jistě toho docílíte, když si pořídíte Venušiny kuličky Smart Balls Teneo Duo. Když si vyzkoušíte více vaginálních kuliček a porovnáte je s těmito, určitě budete spokojeny. Nabízejí vysokou kvalitu a na žebříčku spokojenosti zákaznic bezesporu patří mezi ty neoblíbenější. Vzhledem k tomu, že jde o zavedeného německého výrobce, můžete se na kvalitu naprosto spolehnout. Kdybychom měli ve stručnosti vyjádřit jejich hlavní přednosti, potom je třeba zdůraznit hlavně to, že se jedná o Venušiny kuličky, které jsou zpracováním mimořádně kvalitní. Použitý materiál a perfektně promyšlený design je řadí do kategorie luxusní kuličky.

luxusní venušiny kuličky smart balls
Autoři hodnocení:
MUDr. Lenka Králová,
tým testerů VIBRATORY.org
Poslední úpravy:
13.5, 2017
update: 20.8.2017
Charakteristika tak zní kuličky vysoké kvality, které se bezesporu řadí ke špičce ve svém oboru. Objektivní hodnotitelky také uvádějí, že kdyby nabízely ještě silnější vibrace, pravděpodobně by patřily mezi bezkonkurenčně nejlepší. Zaměříme-li se na cenu, dá se říci, že kuličky patří do střední třídy, nejsou sice nejdražší, ale ani nejlevnější. Pokud jde o diskuze Venušiny kuličky, uživatelky si je chválí. Někdy ale upozorňují, že bez pohybu necítí nic, aby si jich mohly užít, musí se pohybovat, protože vibrace jsou slabší. Soustředíme-li se na návod a způsob, jak se používají, nejde o nic těžkého, vyplatí se ale použít trochu lubrikantu.

Tvar jako dělaný pro orgasmus

Základní parametry Smart Balls
– použitelná délka je 19 cm
– průměr menší kuličky 3 cm a větší 3,5 cm
– materiál příjemný měkký silikon na povrchu, vnitřek z materiálu elastomed
– moderní design, menší kulička výrazně vejčitá
Materiál Elastomed je základem pro Venušiny kuličky silikon. Povrchová vrstva Elastomed tvoří silikon, jež je velmi příjemná na dotek, velmi měkká. Jedná se hedvábný dotyk, který působí doslova hojivě. Kuličky po navlhčení vykazují výbornou kluznost a zároveň také dokážou krásně přenášet teplo. Vyplatí se je třeba lehce nahřát v mírně, ale pouze mírně teplé vodě. Zmiňovaný materiál Elastomed je patentem německé firmy Fen Factory a splňuje i ty nejpřísnější požadavky na zdravotní venušiny kuličky. Je jasné, že je naprosto hypoalergenní, bez jakéhokoli zápachu. Ženské tělo ho přijme bez nejmenších potíží, nevznikají žádné nežádoucí reakce. Výborně se také čistí a je navíc extrémně odolný. Právě zmiňovaná odolnost posunuje Venušiny kuličky silikon do luxusní kategorie. Klidně je můžete umývat pod tekoucí vodou. Jsou výborně stavěné i na erotické hrátky sprše. Stačí je pouze ošetřit dezinfekcí na erotické hračky. Výrobce poukazuje jenom na jediné omezení: neměly by se sterilizovat vařící vodou, mohlo by dojít k jejich poškození. Předchozí generace kuliček Smart Balls totiž bylo možné vyvařovat, tyto ovšem nikoli. Tedy – pozor na to. Jinak jsou ale vodotěsné, voda jim nemůže nijak ublížit. Průměr větší kuličky je 3,5 cm, menší kuličky 3 cm. Menší kulička má vejčitý tvar, větší kulatý. Obě kuličky mají po obou strach místečka bez silikonu, z nichž vystupují plastové oválné prvky zvyšující stimulaci. Požitek je díky tomu ještě intenzivnější. Venušiny kuličky 3 cm patří velikostně mezi velmi šikovné pro zavádění. Obě kuličky spojuje stopka o délce 0,5 cm. Celková délka kuliček je 18,8 cm, bez šňůrky 10 cm. Venušiny kuličky šňůrka tvoří poutko na konci větší kuličky a umožňuje bezproblémové vyjmutí ven z vagíny. Do měkkého důlku pod šňůrkou můžete umístit špičku prstu, což usnadní zavádění. Díky tomuto ergonomicky tvarovanému hrbolku jsou silikonové Venušiny kuličky velice snadno ovladatelné. Starší kuličky jsou růžové, dnes se ovšem prodává červenobílá verze, přičemž červená odkazuje na erotiku, vášeň, smyslné nadšení. Červená vrstva klinického silikonu je vyrobena z jednoho kusu, díky tomu nehrozí, že by kamkoli do kuliček pronikala voda.

Vibrace a cvičení s venušinými kuličkami

Tipy pro použití
Tyto luxusní venušiny kuličky mají jen průměrné vibrace, ale zase nenadělají hluk. Lze je používat například při běhání nebo cvičení v posilovně, na jógu apod.
Na jakém principu vlastně fungují vibrační Venušiny kuličky? V každé z kuliček je uvnitř kovové závaží, jehož pohyby, nárazy na stěny vnějšího obalu způsobují příjemné chvění. Kuličky nejsou příliš těžké, takže nechrastí, pouze vytvářejí velice jemné vibrace. Výrobce zdůrazňuje, že kovové kuličky, jež uvnitř naráží na obal a tím vibrují, jsou ergonomicky tvarované. Díky tomu je i jejich rotace velice přesná. Zásluhou toho jsou vibrace velice tiché, nijak neruší okolí. Podle některých žen by šlo zcela jistě o nejlepší Venušiny kuličky, kdyby vibrace byly lehce silnější. Je ale jasné, že jde o diskrétní kuličky, které by neměly obtěžovat slyšitelným chrastěním. Jsou intimním tajemstvím každé ženy, a právě díky svému naprosto tichému chodu je žena může mít ve vagině po dobu mnoha hodin, klidně celý den, aniž by se její tajemství jakkoli prozradilo. Smart Balls Teneo Duo jsou proto nejoblíbenější mezi ženami, které si obzvláště potrpí na diskrétní zacházení a nemají rády, když se jejich libůstky dostanou na veřejnost. Mnohdy totiž nejde jenom o sílu vibrací, ale i celkový komfort nošení. Nikdo se tak nemusí dozvědět, že nosím Venušiny kuličky, dokud to na sebe neprozradím.
Luxusní kuličky netahejte jen za jeden z konců šňurek
Jak použít Venušiny kuličky? I tohle je velmi jednoduché, postup je v podstatě určený pro začátečnice. Už jsme se zmiňovali o malém tvarovaném hrbolku u větší kuličky pod šňůrkou. Vstrčíte do něj prst a kuličky zvlhčené lubrikačním gelem lehce vklouznou na své místo do vaginy. Nemusíte se s ničím trápit. Nabízí se zákonitě i otázka, jak cvičit s Venušinými kuličkami? Co s nimi vlastě můžete dělat? Jejich jedna funkce jsou zdravotní kuličky. Poslouží výborně k posílení svaloviny pánevního dna. Díky nim se svaly vrátí do původního stavu už krátce po porodu. Doporučují se proto jako terapie, trénujete svaly. Je ale důležité, aby všechna poporodní zranění už byla zhojena a žena měla po šestinedělí. Pak může začít s gymnastikou. Nejoptimálnějšího účinku kuliček se dosahuje, když je žena nosí při běžných každodenních činnostech. Chce-li ovšem žena kuličky užívat i během těhotenství, měla by se o tom poradit s lékařem. Chůze, běh či jiný pohyb jako třeba aerobik, zumba zvyšuje intenzitu prožitku, vibrační Venušiny kuličky působí mnohem silněji. Další je samozřejmě erotické použití. Vaginální kuličky Smart Balls Teneo Duo se hodí k masturbaci ženy doma, a to klidně i kombinovaně s vibrátorem na klitoris. Hrátky se dají provádět v sedě, v leže, ve vaně, ve sprše. Opakované trénování poševního svalstva a pánevního dna také umocňuje prožití orgasmu. Samozřejmě ale kuličky poslouží i ke společným partnerským hrátkám. Muž může ženě zavádět kuličky, přitom jí jazykem líže klitoris, druhou rukou ji hladí, nebo žena si kuličky zavádí sama a muž ji laská po těle. Kuličky je možné nechat uvnitř i během soulože, zážitek je pak intenzivnější.

Luxusní venušiny kuličky smart balls
Podívejte se na testování Smart Balls kuliček

Nevýhody luxusních kuliček

Přestože tyto Venušiny kuličky v červené barvě jsou zhotoveny z mimořádně kvalitního silikonu a patří bezesporu mezi kvalitní vaginální kuličky, nějaké drobnější nedostatky bychom zde našli. Jsou sice velice tiché a při nošení nikdy nechrastí, ale jejich vibrace jsou pouze středně silné. To některé uživatelky považují za nevýhodu, chtěly by silnější prožitek. Dalším určitým nedostatkem je přece jenom lehce vyšší cena. Na druhou stranu zase ale o nijak extrémní cenovou hladinu, i když nejde o úplnou „lidovku“ běžné ženy si tyto kuličky bez potíží mohou dovolit. Na druhou stranu na rozdíl od jiných kuliček jsou 100% voděodolné. Výroba v Německu také zaručuje plnou kontrolu kvality, jedná se o značkový firemní výrobek, který si drží v průběhu let svůj standard, žádnou levnou čínskou napodobeninu. Plusem je, že jde o Venušiny kuličky jednolité, designérsky dokonale propracované, takže nehrozí žádné průniky vody. Ovšem lehce vyšší cena a jemnější vibrace nejsou žádnou velkou výtkou. Ještě jedna malá drobnost by se našla. Je možné používat jenom lubrikanty na vodní bázi, nikoli silikonové olejíčky, což podle ohlasů mrzí některé ženy, jež si na tyto olejíčky zvláště potrpí.

Shrnutí

Venušiny kuličky Smart Balls Teneo Duo jsou ze silikonu té nejvyšší kvality, nabízejí naprostou zdravotní nezávadnost, tělo je přijímá bez nejmenších potíží. Skvělou vizitkou je také 100% voděodolnost. Nemusíte se bát jakéhokoli poškození kuliček ve vodě, proto se mohou stát skvělou pomůckou pro samostatné ženiny hrátky ve sprše či ve vaně, ale zrovna tak mohou být i součástí partnerských her v koupelně. Manipulace s nimi je naprosto skvělá, díky hrbolku u větší kuličky je jejich zavádění do vaginy úplnou hračkou. Při vyjmutí je ale třeba zatahovat za šňůrku jenom lehce, aby se nepřetrhla. Můžeme ale konstatovat, že díky bezproblémové a úplně jednoduché manipulaci jsou kuličky vhodné i pro začátečnice. Nemusí se bát ani ženy, které Venušiny kuličky nikdy neměly v ruce. Postup, jak zavést kuličky zvládne skutečně každý. Všechno je jednou poprvé. Mnohé ženy kladně hodnotí tiché vibrace kuliček, na druhé straně Venušiny kuličky zkušenosti mluví o tom, že by mohly být i silnější. Výhody této erotické pomůcky z ní ovšem dělají velmi žádaný model, který si plně užívají hlavně zkušenější zralé ženy. Dokážou se soustředit na své tělo, vnímat ho každým okamžikem a tichý jemný chod, který vibrující Venušiny kuličky nabízí jim zcela vyhovuje. Zaručuje totiž naprostou diskrétnost. Kuličky jsou určeny pro náročné ženy, které si umí vychutnat i jemné nuance jejich chodu, samozřejmě pokud jsou ochotny investovat do kuliček více peněz, a to náročné ženy většinou bývají. Přesto lze říci, že u těchto kuliček dostanete vysokou kvalitu za rozumnou cenu. Materiál, údržba i hlučnost je hodnocena jako nejlepší, ovšem vibrace spíše jako průměrná. Uživatelky nadšeně hodnotí příjemný a kvalitní materiál i snadnost zavedení a bezproblémovou údržbu.

Proč je milujeme
 • Moderní designový vzhled
 • jsou tiché, ostatní neuslyší že je máte
 • Vodotěsné, vhodné i do vany a na plavání
 • velmi jemný silikon na povrchu, s dráždivými půlměsíčky
 • kvalitní německý výrobce Fun Factory

KDE KOUPIT?

Prodejce Cena
629 Kč
*Pouze nákupem u ověřeného autorizovaného prodejce získáte tuto kvalitní erotickou pomůcku za uvedenou cenu.

Nejoblíbenější TOP vibrátory

klasický vibrátor Borůvka 2
Silikonový Borůvka 2
1195 Kč

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Luxusní příražecí vibrátor Stronic Drei
Přirážecí Stronic Drei
3990 Kč
DOPRAVA ZDARMA

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Masážní minivibrátor na klitoris
Masážní Funny Orange na klitoris
499 Kč

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Masážní vibrační hlavice power akuwand
Vibrační hlavice Power AkuWand
1495 Kč
DOPRAVA ZDARMA

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Lízací anální kolík b-Vibe
Lízací anální kolík b-Vibe
3990 Kč
DOPRAVA ZDARMA

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Levný luxusní silikonový vibrátor prime meridian
Luxusní siliknový Prime Meridian
1199 Kč

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
We-Vibe pro páry
We-wibe pro páry
3599 Kč
DOPRAVA ZDARMA

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5