Vibratory.org Nejlepší venušiny kuličky Red Balls: odolné venušiny kuličky se silnou vibrací

Red Balls: odolné venušiny kuličky se silnou vibrací

Cena

od 399 Kč - 4 eshopy

Kvalitní výroba, neroztrhnou se. Na povrchu hladký latex. Silné vibrace a vodotěsnost. Nízká cena.
Trochu hlučnější. Žádné dráždící výstupky
Materiállatex
Délka / šířka21,5 / 3,2 cm
Levná varianta venušiných kuliček pro začátečníky. Ekonomická volba. Výborné pro záčátečnice.
Praktické a nepříliš drahé, takové je asi nejstručnější vyjádření o Venušiných kuličkách Red Balls. Jestliže toužíte po hodně silném chvění, kterého byste si mohla do sytosti užít, potom tyto Venušiny kuličky Redd Balls jsou zcela jistě dobrou volbou. Nabízejí totiž hodně silné vibrace, což je pro spoustu žen, především těch z mladších ročníků velice důležitý parametr. Dlužno dodat, že zde za málo peněz získáte poměrně dobrý, výrazný efekt. Nejde sice o zrovna luxusní kuličky, pokud chcete, aby měly i dokonalý design, pak je mezi úplnou špičku asi zařadit úplně nemůžeme. Na druhou stranu jsou tyto levné Venušiny kuličky zcela jistě vynikající ekonomickou volbou. Díky velmi příznivé cenové hladině, v níž se pohybují, si je bez rozmýšlení může pořídit každá žena pro každodenní nošení.
Red Balls: odolné venušiny kuličky se silnou vibrací
Autor recenze:
5
Poslední úpravy:
16.1.2018

Pokud tedy nejsou tyto kuličky úplně nejoblíbenější, pak zcela jistě stojí v těsném závěsu favoritek. Jsou levnou a praktickou erotickou pomůckou, která bez nejmenších rozpaků může být součástí dámských kabelek a kdykoli připravená k použití. Jestliže se zaměříme na diskuze Venušiny kuličky a budeme naslouchat názoru konkrétních uživatelek, potom nám jednoznačně vyplyne, že vaginální kuličky Red Balls patří mezi mnohokrát osvědčené a hojně prodávané kuličky. Naprosto dostačují požadavkům běžných uživatelek, které uvažují velmi hospodárně a nechtějí zbytečně utrácet za drahé modely. Samozřejmě ani návod není nic složitého. Po přečtení pár slov na téma, jak se používají, si s nimi zdárně poradí i naprostá začátečnice.

Tvar pro vagínu i análek

Hlavní vlastnosti

 • použitelná délka je 21,5 cm
 • obě kuličky mají stejný průměr 3,2 cm
 • materiál je tvrdý latex
 • jsou velmi odolné a nepřetrhnou se
 • Latex je materiálem, který se používá k výrobě vaginálních kuliček Red Balls. Vzhledem k tomu, že jde o latex bez povrchové úpravy, nese tato podoba kuliček s sebou jak určité výhody, tak na druhou i nevýhody. Skutečnost, že ona vrstva chybí a v tomto případě se nejedná o Venušiny kuličky silikon, umožňuje použití silikonových lubrikantů, které mají mnohé uživatelky vaginálních kuliček ve velké oblibě. Zároveň tužší latex tolik netlumí vibrace jako silikonová vrstva. Celkově je i jednodušší údržba, protože silikonové kuličky vyžadují z pohledu údržby mnohem více pozornosti. Na rozdíl od moderního silikonu nejsou tak měkké a příjemné na dotek, ale na druhou stranu jim tato skutečnost neubírá vůbec nic na jejich funkci.

  Obě kuličky mají průměr 3,2 cm. Lze tedy říci, že patří mezi ty nejoblíbenější velikosti, kterými jsou Venušiny kuličky 3 cm. Hladký povrch kuliček zaručuje velice snadné zavedení. Zmiňovanou velikost kuliček 3 cm lze označit za nejšikovnější, prostě tak akorát do vaginy. Pokud vám ale dvě kuličky připadají příliš veliké, je možné se poohlédnout i po vaginální čince. Máte naprostou záruku, že obě kuličky jsou pevné, tvrdé, nelze je nijak deformovat. Naproti tomu spojnice čili stopka mezi oběma kuličkami je měkká, plastová, délka této latexové šňůrky uprostřed je 6 cm. Jde tedy o něco delší spojnici, než je u většiny modelů běžné. Samozřejmě zde musí být i Venušiny kuličky šňůrka, která slouží ke snadnému vytažení kuliček z vaginy. Pokud jde o celkovou délku kuliček včetně zmiňovaného provázku, potom naměříte 21,5 cm. Pakliže by vás zajímala délka bez provázku, jedná se o 12,5 cm.

  Barva je v tomto případě červená. Samotný design je velice jednoduchý, ale praktický. Nejde sice o luxusní materiál, nicméně můžeme říci, že je zdravotně zcela nezávadný. Vůně plně odpovídá latexovému materiálu, což v praxi znamená, že je prakticky neutrální, nemá žádnou dráždivou parfemaci. Neexistuje tedy nebezpečí jakýchkoli alergických reakcí. Proto splňují i status zdravotní Venušiny kuličky zahrnující veškerá hygienická kritéria. Jsou velmi odolné a zdravotně zcela nezávadné. Díky použití latexu a tvrdému jádru se jedná o poměrně těžké kuličky, které mohou lehce chrastit. Naprostou samozřejmostí je potom voděodolná úprava a je třeba dodat, že tyto kuličky jsou mimořádně odolné, vykazují maximální životnost, proto se bezesporu řadí mezi nejlepší Venušiny kuličky.

  red balls venusiny kulicky
  Kuličky jsou na šňůrce hodně daleko od sebe, což má většina že ráda. Je velmi příjemné je vytahovat z dírky.

  Vibrace a cvičení s venušinými kuličkami

  Tipy pro použití

  Red Balls jsou poměrně hlučné, proto si je nechte raději jen na doma, nebo do míst, kde budete samy. Jsou hezky kulaté s menším průměrem, takže je klidně použijte na dráždění zadečku. Vzhledem ke snadné údržbě hladkého povrchu je pak snadnou omyjete.

  Uvnitř latexové větší kuličky se nachází menší, těžší kovové kuličky, které narážejí na stěny vnější kuličky. Tím se vytvářejí vibrace. Tento princip samozřejmě funguje pro obě kuličky stejně. Kovová kulička uvnitř tvoří závažíčko. Protože vnější obal je tvořen latexem, který je poměrně pevným, tuhým materiálem, jsou vibrace hlučnější a silnější. Na jednu stranu klientky většinou označují za nejlepší Venušiny kuličky právě tyto a podobné modely zaručující velmi silné vibrace, na druhou stranu hlučnost vibrací může být při prudších pohybech slyšet jako chrastění. V důsledku toho na sebe žena může nechtěně prozradit tajemství, že nosím Venušiny kuličky. To může být docela nepříjemné. I když se rozhodně nejedná o žádnou hanbu, ale naprostou přirozenost, málokterá žena stojí o to, aby se ostatní zabývali jejím intimním tajemstvím. Jinak ale Red Balls díky své skvělé funkčnosti a síle vibrací rozhodně patří mezi neoblíbenější.

  Je samozřejmé, že pokud by místo latexu byl použit měkčí silikon, sice by nehrozilo chrastění, ale zase by vibrace byly povětšinou slabší. Je tedy volbou ženy, zda dát přednost raději silnějším vibracím nebo maximální diskrétnosti. Dlužno ale dodat, že kuličky uvnitř vagíny nedělají rozhodně žádný rámus, jak by si mohly některé nezkušené uživatelky namýšlet. Uslyšet chrastění vyžaduje opravdu pozorné posluchače.

  Samozřejmě je důležité vědět i jak použít Venušiny kuličky?

  Nejlepší je vaginální kuličky pro lepší kluznost a zavádění zvlhčit lubrikačním gelem. Můžete v tomto případě používat nejenom lubrikační gely na vodní bázi, ale silikonové lubrikanty, které latexu, z něhož jsou kuličky vyrobeny, nijak neublíží. Vytahujete je jednoduše pomocí šňůrky. Celková údržba kuliček je více než snadná. Jednoduše je po použití omyjete mýdlem v teplé, ale nikoli vroucí vodě a necháte oschnout. Následně je ošetříte dezinfekcí na erotické pomůcky. Je dobré kuličky skladovat například v textilním sáčku.

  Hodí se pro ženinu masturbaci, když je sama. Zavede si je do vaginy a může je používat společně s vibrátorem na klitoris, a to v různých polohách – v sedě, vleže, i v různých prostředích – v ložnici, ve sprše, ve vaně. Podobně si žena a muž mohou erotickou hru s kuličkami spolu. Buď si je zavede žena sama, nebo jí je zavede muž a mohou se vzájemně laskat. Zdravotní kuličky poslouží ke zpevňování pánevního dna jako pomůcka po porodu, při inkontinenci, ale zároveň i jako trénink zpevňování svalstva pro lepší prožití orgasmu.

  A jak cvičit s Venušinými kuličkami?

  V zásadě se dají použít při jakékoli každodenní činnosti: chůzi, ale sportu jako třeba běhu, jízdě na kole, aerobiku, zumbě. Při intenzivnějším pohybu je efekt dráždění větší a vibrační Venušiny kuličky tím více plní svoji funkci. Zbývá ještě dodat, že zacházení s kuličkami je velmi jednoduché a vhodné i pro začátečnice. Stačí pouze krátká úvodní instruktáž.

  red balls venusiny kulicky video

  Podívejte se na testerku, jak si to rozdává s vaginálními kuličkami redballs.

  Nevýhody odolných kuliček

  Jaké nedostatky vykazují tyto levné Venušiny kuličky? Je jich jenom naprosté minimum. Musíme říci, že vynikají výbornými vlastnostmi. Bezesporu se jedná o kvalitní vaginální kuličky, které se výborně hodí pro praktické používání. Jako nejlepší se hodnotí intenzita vibrací a také údržba. Materiál je průměrný, protože přece jenom ve srovnání latexu a silikonu vychází lépe silikon.

  Stejně tak hlučnost je průměrná. Hrozí mírné nebezpečí chrastění, což se může ukázat jako problém. Dá se, ale řešit docela vesele. Pokud se vás někdo bude ptát, co vám to v kapse tolik chrastí, klidně to sveďte na klíče. Nikomu přece do vašich intimních záležitostí vůbec nic není.

  Jde o Venušiny kuličky jednolité, které nemají dráždivé výstupky. V důsledky toho nemusí být stimulace tak silná. V podstatě jde o to, že Red Balls nemají povrchovou silikonovou vrstvu, což má některá plus (silnější vibrace, jednodušší údržba, možnost použít silikonové lubrikanty), ale i mínus (vyšší hlučnost, bez stimulačních výstupků, tvrdší povrch). Právě hlučnost a absence výstupků je i mnoha uživatelkami hodnocena jako nevýhoda. Když bychom ale porovnali ekonomickou stránku věci, tedy cenu a výsledek pak zcela jistě patří mezi nejlepší.

  Shrnutí

  Je jisté, že Venušiny kuličky Red Balls jsou jednoznačnou ekonomickou volbou. Řadí se do kategorie levné kuličky. Potěší všechny uživatelky, které chtějí kvalitní kuličky určené skutečně ke každodennímu používání. Nabízejí velice odolné provedení, proto vydrží opravdu dlouho, nemusíte se obávat jakéhokoli poškození. Klientky jsou nadšené z nízké ceny, protože tyto vibrující Venušiny kuličky jim postačí, nemají zájem připlácet si minimálně dalších 150 Kč za kuličky se silikonovým povrchem.

  V zásadě se dá říci, že tento model se od těch dražších liší výrazně v zásadě jedině tím, že mu chybí ona povrchová silikonová úprava. Venušiny kuličky zkušenosti kladně hodnotí sílu vibrací a velmi snadnou, bezproblémovou údržbu. Je dobré, že práce s kuličkami je jednoduchá a srozumitelná i pro začátečnice. Způsob, jak zavést kuličky nevyžaduje žádné zvláštní školení. Oblibu této erotické pomůcky způsobuje i skutečnost, že se latex kamarádí s hojně užívanými silikonovými lubrikanty. Celkově lze tyto kuličky jedině doporučit.

  Zobrazit zákaznické recenze (98)

  KDE KOUPIT?

  ProdejceCena
  399 Kč