Vibratory.org Nejlepší venušiny kuličky Feel Silicon: nejprodávanější venušiny kuličky v ČR

Feel Silicon: nejprodávanější venušiny kuličky v ČR

Cena

od 499 Kč - 5 eshopů

Měkký povrch z lékařského silikonu. Vnitřní kovová kulička dělá silné vibrace. Velmi tiché, voděodolné. Průměr 3,5 cm. Prolisy srdíček stimulují
Za silikon se může dostat voda (i když to ničemu nevadí).
Materiálkvalitní silikon
Délka / šířka16,6 / 3,5 cm
Nejprodávanější venušiny kuličky v ČR. Super kvalita za dobrou cenu
Silné chvění prostupující celým tělem, to je pocit, který si vychutnáte s Venušinými kuličkami Feel Silicone. Pokud otestujete i řadu dalších vaginálních kuliček, je docela pravděpodobně, že se vaším favoritem stanou právě tyto levné Venušiny kuličky. Nabízejí totiž velmi silné vibrace, které ženy oceňují. Nejsou samozřejmostí ani v případě, že jde o luxusní kuličky v mnohem vyšších cenových kategoriích. Pokud se tyto kuličky dají nějak stručně charakterizovat, 100% pro ně platí heslo za málo peněz hodně muziky. Cenová hladina, ve které se Venušiny kuličky Feel Silicone pohybují je nízká, proto si je může dovolit opravdu každá žena bez ohledu na to, jaký je její sociální status.
Feel Silicon: nejprodávanější venušiny kuličky v ČR
Autor recenze:
[1 4]
Poslední úpravy:
15.3.2018

Tyto kuličky jsou na základě našeho hodnocení nejvýkonější a na našem trhu bezesporu také nejprodávanější. Případná diskuze Venušiny kuličky ukazuje spokojenost při konkrétním užívání. Pokud bychom tedy měli vybrat ty opravdu TOP kuličky, Feel Silicone by v pomyslném žebříčku zaujímaly jedno z čelných míst. Vzhledem k dostupnosti a ceně se staly i vítězem testů. Návod, a postup, jak se používají je navíc velmi jednoduchý.

Hlavní vlastnosti

 • průměr kuliček je úctyhodných 3,5 cm
 • celková délka i se stopkou je 16,5 cm
 • dráždící srdíčkové prolisy v silikonovém obalu
 • materiál je certifikován Státním zdravotním ústavem
 • Před sebou máte dvě kuličky o průměru 3,5 cm. Na každé z nich najdete hezké prolisy tvarované do srdíčka, které kuličky ozvláštňují. Tyto Venušiny kuličky 3 cm patří mezi vůbec nejoblíbenější velikosti a více mají stopku, která tvoří jejich součást. S pomocí stopky kuličky velmi snadno vyjmete z vagíny. Celková délka kuliček včetně stopky činí 16,5 cm, délka bez stopky potom 9,5 cm. Venušiny kuličky šňůrka, neboli stopka či spoj mezi oběma kuličkami měří 1 cm. Design je velmi příjemný, kuličky samotné jsou světle růžové barvy, prolisovaná srdíčka tmavšího odstínu. Celek působí jemně, žensky, kuličky jsou elegantní samy o sobě, lákají k použití.

  Výběr barvy růžové je zvolen dokonale, protože růžová tvoří základní barvu srdeční čakry. Odkazuje na citlivost, emocionální naplnění, hravost. Je symbolem lásky, náklonnosti, kromě toho zajišťuje vyrovnanost a všechny tyto prvky kuličky opravdu podporují. Velikost kuliček 3 cm a více, je dobrá, pasují zkrátka „tak akorát“, nejsou ani příliš malé, ani velké. Dokonale vyhovují příjemným erotickým hrám. Jako materiál se používá čistý silikon. Obavy z případné alergické reakce nebo dalších zdravotních problémů jsou tedy naprosto liché. Případné pochybovače jistě přesvědčí test ze Státního zdravotního ústavu. Získáváte tak zdravotní Venušiny kuličky splňující i ta nejnáročnější kritéria hygiena, nezávadnosti a trvanlivosti. Venušiny kuličky silikon tvoří 100% hypoalergenní materiál, který nemůže ženskému tělu nijak ublížit, není ani nijak cítit, je naprosto neutrální.

  Na rozdíl od mnoha jiných modelů je na dotek velmi měkký, příjemný, v zásadě luxusní materiál. Měkkost je ale patrně pouze do té míry, že kovová závažíčka skrytá v kuličkách nechrastí. Je totiž jasné, že těžké kuličky by chrastit mohly, což by pro jejich nositelky bylo značně nepříjemné. Silikonové Venušiny kuličky ale není možné dotykem zcela promáčknout, takže jsou zároveň na dotek i pevné. Porovnáme-li ovšem s jinými modely, měkkost je patrná. Tvrdá plastová kulička tvoří základ, vrchní kulička má pod stopkou dva vzduchovací otvory.

  feel silicon venusiny kulicky
  Kuličky jsou celkem robůstní. Jejich průměr je optimální do vagíny.

  Silné vibrace a tichý chod

  Uvnitř plastové kuličky se skrývá kovové závažíčko, jež pohybem vibruje. Kulička sama se schovává v měkkém návleku s otvorem ve tvaru srdíčka. Kovové kuličky uvnitř naráží na stěny tvrdšího plastového obalu. V případě, že by plastová kulička narážela do měkkého, nárazy by se tím tlumily a nejlepší Venušiny kuličky by neplnily svoji funkci. Feel Silicone ji ale plní naprosto dokonale právě díky tomu, že materiál vnějšího obalu je poměrně dosti tvrdý. Zajistí tak silné nárazy, dobrou vibraci. Právě síla vibrací je pro ženy u tohoto modelu velkým lákadlem a kuličky jsou proto nejoblíbenější.

  Porovnávací testy prokázaly, že mají nejsilnější vibrace vůbec. Dokonale se tak hodí k masturbaci ženy, když je zrovna sama bez partnera. Jak cvičit s Venušinými kuličkami? Třeba kombinace s vibrátorem nebo stimulátorem klitorisu může ženu dovést do skutečně dábelských výšin. Podobně ale kuličky poslouží i ke společným sexuálním hrátkám. Jak použít Venušiny kuličky? Možnosti jsou široké, jak již bylo uvedeno, uspokojí dámské i partnerské hrátky a z obojího právě díky síle vibrací umí vytvořit ještě větší požitek. Fungují ale i jako skvělý posilovací prvek pro ochablé svaly pánevního dna, v takovém případě se jedná o zdravotní kuličky. Efekt posilování ještě zvyšuje intenzivní pohyb, a to jak chůze, tak i sport, například běh. Uživatelky se navíc nemusí bát, že by jejich malé tajemství kdokoli odhalil, protože navzdory silným vibracím kuličky nikdy nechrastí ani při velmi intenzivním pohybu. Skutečnost, že nosím Venušiny kuličky tudíž není pro ženu hanba. Z pohybu, který vyvolají vibrační Venušiny kuličky lze díky tomu mít skutečný prožitek. Zároveň je manipulace s kuličkami velice jednoduchá, v zásadě jde o práci pro začátečnice.

  feel silicon venusiny kulicky video

  Ukázka zavádění a vzrušování s venušinými kuličkami

  Nic není dokonalé

  Ačkoli tyto Venušiny kuličky růžové vynikají skutečně vysokou kvalitou po všech stránkách a hledat nějaký nedostatek je docela oříškem, na jednu nevýhodu jsme při praktickém používání přece jenom narazili. Kvalitní vaginální kuličky mají drobný problém v rámci údržby, kterou charakterizujeme spíše jako průměrnou. V otázkách údržby nedosahují bohužel těch nejvyšších kvalit. V čem je problém? Voda a tekutiny (k zavádění se doporučují lubrikační gely na vodní bázi, silikonové oleje mohou kuličky poškodit) se dostávají za silikonový obal, znát je to zejména při dlouhodobějším užívání. Způsobují to prolisy srdíček. Kdyby byly vaginální kuličky bez prolisů, tedy Venušiny kuličky jednolité, zřejmě by k podobnému jevu nedocházelo, ale zase by kuličky ztratily část své designérské atraktivity. Proto buďte při údržbě opatrnější a po omývání roztokem po použití nechte kuličky raději déle schnout. Ovšem v jiných kategoriích tato erotická pomůcka obstojí jako nejlepší.

  Shrnutí

  Pravda je taková, že Venušiny kuličky Feel Silicone mají takové vlastnosti, že na nich téměř žádné nedostatky nenajdete. Výhodou je, že jde také o skvělé vaginální kuličky pro začátečnice. Použitý je vynikající materiál, hlučnost velmi nízká, intenzita vibrace vysoká. Obrazně řečeno vzorec vysoká kvalita (velmi kvalitní silikon, nejsilnější vibrace, snadná aplikace) za nízkou cenu zde funguje naprosto dokonale. Jde o opravdu velmi levné vaginální kuličky. Proto jestli přemýšlíte o jejich zakoupení, neváhejte. Za poměrně nízkou částku zde získáte skutečnou kvalitu, vibrující Venušiny kuličky. Bonusem je, že poustup, jak zavést kuličky zvládnou bez problémů i naprosto nezkušené uživatelky této erotické pomůcky. Dají se nosit ve škole, při sportu, doma, zkrátka kdekoli vás napadne. Venušiny kuličky zkušenosti žen dokazují, že tento model je skutečně dobrou investicí.

  Zobrazit zákaznické recenze (845)

  KDE KOUPIT?

  ProdejceCena
  499 Kč