NEZÁVISLOST + PŘEHLEDNOST + POUŽITELNOST
Domů Nejlepší venušiny kuličky

Nejlepší venušiny kuličky 2018

Po přečtení více než 300 recenzí zákazníků jsme vybrali 20 různých venušiných kuliček. Náš tým šesti testerek s kuličkami dohromady strávily přes 250 nádherných hodin slastných pocitů. Ve vaginách je nosily na nákupy, do posilovny, na párty i na procházky do parku. Cvičily s nimi Kegelovy cviky a posilovaly svaly pánevního dna. Dohromady prožily na 120 silných orgasmů. Na základě testování, zákaznických recenzí, ceny a kvality jsme vybrali 5 nejlepších venušiných kuliček z českých eshopů. V tabulce níže uvádíme souhrn top vaginálních kuliček v ČR. Doplnění o stručnou charakteristiku. Detailní recenze ke každé kuličce najdete kliknutím na název.

TOP 2018

Smart Balls Duo
Luxusní provedení v moderním designu. Tiché vibrace. Jemný silikonový povrch, plně vodotěsný. Průměr 3,5 a 3 cm. Středně silné vibrace by mohly být silnější.
Trošku vyšší cena stojí za ten luxusní design a špičkový materiál.
Feel Silicon
Měkký povrch z lékařského silikonu. Vnitřní kovová kulička dělá silné vibrace. Velmi tiché, voděodolné. Průměr 3,5 cm. Prolisy srdíček stimulují Za silikon se může dostat voda (i když to ničemu nevadí).
Nejprodávanější venušiny kuličky v ČR. Super kvalita za dobrou cenu
BOOM Yoyo kuličkový set
Sada dvou pomůcek – klasické kuličky a vaginální činka. Materiál jemný silikon. Možno střídat při každém cvičení. Průměr 3 cm (kuličky) a 3,5 cm (činka). Vibrace by mohly být silnější a tišší.
Skvělá pomůcka na Kegelovy cviky, kdy můžeme kuličky střídat.
Red Balls
Kvalitní výroba, neroztrhnou se. Na povrchu hladký latex. Silné vibrace a vodotěsnost. Nízká cena. Trochu hlučnější. Žádné dráždící výstupky
Levná varianta venušiných kuliček pro začátečníky. Ekonomická volba. Výborné pro záčátečnice.
Heavy Metal kuličky
Chladný hladký kovový materiál přivodí pocit vzrušení a zvyšuje prožitek z orgasmu. Jsou těžké, ideální pro cvičení pánevního dna. Moderní design. Nevibrují.
Sice nevibrují, ale dráždit vás budou svojí váhou. Čím déle je udržíte v pochvě, tím více budou pracovat vaše poševní svalstvo a vzrušení se bude stupňovat.
Twin Balls
Velmi nízká cena. Materiál pevný ABS plast a termoplastická guma bez škodlivých ftalátů. Silné vibrace. Velký průměr 3,8 cm. Vypadají lacině.
Levné vaginální kuličky pro začátečnice. I když jsou docela velké. Vhodné ke cvíčení.
Autor recenze:
MuDr. Lenka Králová
Poslední úpravy:
30.4.2018

Sexuální hračka, s nimiž si žena může dosyta užít erotických hrátek, to jsou nejoblíbenější venušiny kuličky. Nejde ale jenom o uspokojení ženy ve chvílích, kdy je partner pryč. S touto erotickou pomůckou si můžete vychutnat spoustu zábavy i v páru. Pokud vám připadá milování trochu nudné a jednotvárné, je na čase vyzkoušet něco nového, třeba právě vibrující vaginální kuličky. Nemusíte se ničeho bát. Uvidíte, že až kvalitní hračku vyzkoušíte v praxi, objevíte netušené erotické zážitky. A na objevování vlastního těla a jeho sexuálních tajemství nikdy není pozdě. Takže vzhůru do toho.

Nejdříve si venušiny kuličky pro začátečníky prohlédněte a trochu si je osahejte, abyste věděli, co od nich můžete očekávat. Jsou příjemné na dotek. Nechte se unášet fantazií, kvalitní venušinky ji přímo evokují. Příjemná je i skutečnost, že se nejedná o nijak drahou hračku, levné jsou přímo na dosah.

Jak fungují venušiny kuličky

Asi víte, jak by měla hračka vypadat. Jak ale vypadají ty nejlepší venušiny kuličky? Máte před sebou dvě kuličky, jejichž velikost se pohybuje od 2,5 do 3,5 cm. Venušiny kuličky 3 cm jsou ideální pro ženy, kterým vyhovují větší , jiná se spokojí s menšími. Drobnější ženy s menší vaginou uvítají i průměr 2 cm. Přemýšlíte co dál. Co s nimi? Pokud hádáte, že jsou určeny pro stimulaci těch nejintimnějších míst ženy, hádáte správně. Ano, je to tak. Jak vlastně vaginální kuličky fungují? Zasouvají se do ženské vaginy, tedy místa, které je velice citlivé. Miluje laskání, žádá si náležitou pozornost při milostných hrách.

Vibrující Venušiny kuličky jsou jako stvořené k těmto erotickým hrám. Pohyby kuliček dokážou jemně, ale přitom velice sofistikovaně dráždit, stimulovat citlivá místa ženské vaginy. V případě, že se žena hýbe, je prožitek ještě intenzivnější. Silné a těžké koule dokážou násobit slast. Vagina je plná nervových zakončení, během vibrací se intenzivně prokrvuje. Žena se ocitá na vrcholu blaha. Pohraje si s kuličkami a …dosáhne orgasmu.

Jaký je princip fungování venušiných kuliček

Jak je možné, že vibrují? Ptáte se nejspíš sami sebe. Odpověď neznáte, přitom je velmi jednoduchá. Ale v jednoduchosti je krása, která se přenáší i na princip fungování kuliček. V každé ze dvou kuliček je dutina. Ve vnitřní dutině se skrývá menší kulička vyrobená z těžšího materiálu. Jde vlastně o malou, těžkou kuličku, ukrytou ve větší, lehčí kuličce. Gramáž hraje velkou roli v síle vibrací. Jednoduché, že? Právě tento jednoduchý a přitom zároveň geniální princip umožňuje ona vibrace způsobující slastný pocit. Při pohybu se malá kulička uvnitř rozhoupe. Získává tak silnou pohybovou energii, kterou vzápětí předává vnější kuličce, svému obalu.

Těžké venušiny nabízejí silnější vibrace. Vznikají tak pohyby ve vagině a dochází k velmi příjemné samovolné stimulaci ženy. Obě Vibrační Venušiny kuličky spojuje provázek a očko, jež poslouží k jejich zachycení, když se vsunou do vaginy. Když ženu přestane erotická hra bavit, úplně jednoduše zatáhne za provázek a jsou venku. Venušiny kuličky šňůrka fungují spolehlivě. Nemusíte se tedy bát, že byste kuličky po vsunutí nedostali ven. Venušiny kuličky při souloži fungují úplně stejně jako během masturbace.

Silikonové, kovové venušiny kuličky a další materiály

Z čeho se kuličky vlastně vyrábí? Levné Venušiny kuličky jsou z plastu a to většinou lepené ze dvou polokoulí. Ovšem pozor, nemusíte mít strach, že se jedná o nějaký levný plast s příměsí zdraví škodlivých látek, které by mohly lidskému tělu ublížit. Vaginální kuličky se vždy zásadně vyrábí ze zdravotně nezávadných materiálů, které prošly testování a mají certifikát nezávadnosti. Jejich materiál lidské tělo velice dobře snáší, včetně tak intimních míst, jako je ženská vagina. Dále se používá tužší nebo měkčí gel.

Tužší materiály mají obecně hlučnější vibrace. Vnější kulička z tuhého plastu a vnitřní kovová způsobuje poměrně silné vibrace, můžete je identifikovat jako pravidelné cvakání. Měkčí materiály jako gely naopak hlučnost výrazně tlumí a přitom nedochází ke snížení jejich účinnosti. Nejčastějším materiálem pro výrobu kuliček je ale silikon. Ano, silikonové Venušiny kuličky jsou vyrobeny z látky, kterou možná znáte ze silikonových implantátů. Lékařsky čisté silikony jsou skvělým materiálem, protože nezpůsobují žádné alergie. Venušiny kuličky silikon se dají dokonce i vyvařit – to pro případ, že byste chtěli tuhle hravou erotickou pomůcku někomu půjčit k vyzkoušení.

Máme ale k dispozici i kovové Venušiny kuličky nebo kuličky ze vzácných kamenů. Venušiny kuličky kov ocení třeba náročnější ženy, které si chtějí více užít pocitu, že mají něco ve vagině. Speciální lahůdkou se stávají především zlaté Venušiny kuličky. Ovšem i stříbrný kov se užívá, stříbrné Venušiny kuličky jsou pro moderní ženy, které vědí, co chtějí. Ty se často používaly v dávné minulosti, ovšem nedokázaly samozřejmě vibrovat. Hravé a příjemně chladivé pro tělo jsou skleněné Venušiny kuličky. Dnes jsou moderní hlavně silikonové kuličky pro jejich příjemné vlastnosti a naprostou nezávadnost.

Vibrační venušiny kuličky

Jednou možností jsou Venušiny kuličky jednolité, ale speciální lahůdkou pro fajnšmekry, tedy ženy- fajnšmekry jsou elektrovibrační Venušiny kuličky. Venušiny kuličky při souloži vibracemi zlepšují zážitek. Jde vlastně o Venušiny kuličky vibrační, respektive vibrační vajíčko, uvnitř kterého je malinký elektromotor. Na malé osičce elektromotoru je excentricky umístěno závaží. V okamžiku, kdy se motorek roztočí, dochází k silným vibracím. Síla vibrací je přitom vždy přesně úměrná váze použitého závaží a také jeho vzdálenosti od osy hřídele. Tedy tím těžší je závažíčko, tím silněji bude kulička či vajíčko vibrovat.

Vibrační Venušiny kuličky či vibrační vajíčka disponují kabelovými ovladači, které se napájí bateriemi. Ovládání zajišťuje otočný regulátor, tedy regulující knoflík, nebo také elektronické tlačítko. Kabel může mít délku od 50 cm až klidně do jednoho metru. Vajíčko se na rozdíl od vaginálních kuliček často užívá pro stimulaci klitorisu, kvalitní Venušiny kuličky se ale vkládají do vaginy. Přiznání, že je nosím, není nijak zahanbující, protože vibrace si je třeba vychutnat.

Venušiny kuličky na dálkové ovládání

Popisované vibrační Venušiny kuličky se dají ovládat dálkově. Právě zmiňované elektronické tlačítko či regulační knoflík může měnit intenzitu vibrací podle momentální chuti, může také kuličky vypnout. Venušiny kuličky na dálkové ovládání jsou skvělé pro partnerské hrátky, kdy muž může ženě řídit intenzitu vibrací. Moderní typy vibračních vajíček a kuliček mají mikroprocesory pro řízení vibrací. Je to velice užitečná věc, protože lidské tělo si po určité době na vibrace zvykne a potom už jejich účinek není tak silný. I na vibrující Venušiny kuličky si lze po určité době zvyknout. Ovšem vibrační programy dokážou vibrace průběžně měnit, takže se lidské tělo na ně nestane rezistentním.

Luxusní Venušiny kuličky poskytují širokou škálu uspokojení. Mnohé modely vibračních vajíček mají klidně třeba i deset vibračních programů. Dálkové ovládání u Venušiných kuliček může mít dosah klidně 15 metrů. Zdroj energie bývá přímo uvnitř. Není také pravda, že Venušiny kuličky pro začátečníky by neměly mít dálkové ovládání. Získat základní cvik při zavádění a užít si nejoblíbenější Venušiny kuličky je snadné a o nic těžší není ani práce s dálkovým ovládáním.

Anální Venušiny kuličky

Důkladně jsme probrali levné venušiny kuličky, které se zasouvají do pochvy, ale i luxusní, které mohou být klidně i ze zlatého kovu. Naše informace by ale byla neúplná, kdybychom nezmínili také anální venušiny kuličky. Jde o kuličky, které se používají pro anální dráždění. Jde zpravidla o několik kuliček, u nichž se stupňovitě zvětšuje jejich průměr. Bývá obvykle od 0,5 cm až do cca 3 cm, poslední kulička je největší. Na konci se většinou nachází gelový kroužek, který usnadňuje manipulaci s kuličkami.

Anální venušiny kuličky se aplikují také s přiměřeným množstvím lubrikačního gelu, aby byly pěkně kluzké a snadno se dostávaly do análního otvoru. Na jejich výrobu se obvykle používá gel, aby byly příjemné a nepůsobily dráždivě. Ocení je hlavně milovníci zpestření sexu, kteří si oblíbili anální dráždění. Doporučuje se nejdřív zkusit klasické nejlepší venušiny kuličky a teprve později zkusit anální.

Venušiny kuličky jako zdravotní pomůcka

Vibrační venušiny kuličky tvoří zároveň velmi často užívanou a lékaři hojně doporučovanou zdravotní pomůcku. Nevěříte? Kroutíte hlavou? Hned si vysvětlíme, jak je to možné. Postup, jak používat venušiny kuličky a stimulace s jejich pomocí má doslova blahodárný efekt na svaly pánevního dna. Často se stává, že především starší ženy po více porodech mají povolené pánevní svalstvo. Pokud je svalstvo povolené příliš, může docházet i k inkontinenci, tedy nechtěnému úniku moči, a to už je značně nepříjemný zdravotní problém.

Zdravotní venušiny kuličky a dráždění s nimi dokáže v tomto směru hotové zázraky. Lze je použít třeba k léčbě inkontinence, kde jsou skvělým nástrojem. Svalstvo se lépe prokrvuje, stává se citlivějším, musí neustále reagovat na přítomnost kuliček, tím pádem se zpevňuje. Funguje vlastně trošku jako iniciátor tzv. Kegelových cviků (cílené stahování pánevního svalstva). Ženy klidně mohou zkusit zavádění venušiny kuličky do pochvy a jít třeba na dlouhou procházku, do města, nebo běhat do parku. Čím intenzivněji se hýbou, tím více kuličky stimulují svalstvo a tím lepší je i léčebný efekt. Pozor ale na bolesti v podbřišku, které jsou nebezpečné. Pakliže žena trpí bolestmi v břišní krajině, neměla by těžké venušiny kuličky používat, dokud se bolesti nevysvětlí a nevyléčí.

Venušiny kuličky použití

Typické použití je erotické i léčebné. Samotná žena si může zavádění do pochvy užít, když dostane chuť masturbovat. Návod je jednoduché. Jak použít venušiny kuličky? Klidně jejich použití může zkombinovat třeba i s jinou erotickou pomůckou, například vibrátorem na klitoris. Může s kuličkami pracovat vleže, vsedě, ale třeba i ve sprše nebo ve vaně. Společně si pár může užít vaginální kuličky pro zpestření erotických hrátek. Například muž zavádí ženě kuličky, a přitom jí může třeba lízat klitoris, hladit v okolí přirození atd. Žena může ležet na zádech, sedět na židli, ale klidně si muž se ženou mohou hrát v koupelně ve vaně či sprše. Pro lepší vychutnání milostné disciplíny, jak se zavádějí venušiny kuličky, si žena může kleknout na všechny čtyři a muž jí zavádí kuličky v této poloze. Poté si může pár vychutnat soulož s kuličkami ve vagině. Podobnou hru ocení hlavně ženy, kterým déle trvá, než dosáhnou vzrušení, potřebují delší předehru. Povzbuzení drážděním kuličkami jim může významně pomoci se „rozehřát“.

Dohledejte si různé venušiny kuličky diskuse, kde ženy zmiňují různé formy použití. Pohyb zcitlivuje stěny vaginy, prokrvuje ji, zvětšuje její objem a tím i zážitek ze soulože je silnější a intenzivnější. Další možností užití kuliček je již zmiňovaná prevence inkontinenci, trénink svalstva pánevního dna. Je možné kuličky zavést a mít vsunuté při práci, sportu, ale klidně i na nákupech. Tvrzení ženy, že venušiny kuličky mám ve škole, rozhodně není nesmysl. Zpevnění pánevního svalstva, kterého po určité době používání vaginálních kuliček ženy dosáhnou, se pozitivně promítne i do lepšího sexuálního prožitku. A posilovat pánevní dno můžete klidně i ve škole, to vám nikdo zakazovat nemůže.

Jak se zavádí Venušiny kuličky

Samotné zavádění kuliček do vaginy není žádná velká věda a žena to zvládne i v případě, že to ještě dosud nikdy nedělala. Pokud přemítáte, jak se zavádí Venušiny kuličky, nemějte zbytečné obavy. Zavádění je velmi jednoduchou disciplínou. Ať už si žena bude kuličky zavádět sama, nebo jí je zavede partner, vždy je důležité dodržovat naprostou čistotu. Kuličky by měla být čisté, omyté, stejně tak musí mít žena i muž čistě umyté ruce. Pokud je poševní vstup příliš suchý, je dobré kuličky před zavedením pro lepší kluznost zvlhčit lubrikačním gelem. Ideální je použít lubrikační gel na vodní bázi.

Kuličky jsou voděodolné, takže se dají jakkoli namáčet, klidně se můžete s kuličkami vydovádět i v koupelně ve sprše nebo ve vaně. S lubrikačním gelem to ale není radno přehánět. Příliš velké množství gelu způsobuje klouzání kuliček a není to ono. Jak na to? Jednoduchým pohybem zasunete dovnitř. Pravděpodobně vám vrtá hlavou, jak hluboko zavést. Záleží jenom na vás. Nic není přesně dané. Venušiny kuličky pro začátečníky je lepší zavést mělce. Jakmile ale získáte trochu cviku, bude to lepší. Zároveň si celou akci dokážete i lépe vychutnat.

Zkušenosti s venušinými kuličkami vám dodají odvahu k hlubšímu zavádění. Když je vytáhnete za očko ven, měli byste je po použití omýt mýdlem v teplé vodě. Nikdy ale nepoužívejte vařící vodu, pouze mírně teplou. Lehce a opatrně kuličky omyjte a poté nechte na vzduchu uschnout. Následně je nezapomeňte ošetřit dezinfekcí určenou na erotické pomůcky. Buďte opatrní i při jejich skladování, aby nepřišly do styku s prachem, špínou, bakteriemi. Ukládejte je odděleně od ostatních věcí, nejvhodnější skrýší je čistý textilní sáček.

Jak cvičit s Venušinými kuličkami

Už jsme si vysvětlili, že když se žena bude s Venušinýma kuličkama uvnitř pochvy hýbat, dosáhne mnohem silnější stimulace svalstva. Dojde k jeho prokrvování a tréninku. Skutečnost, že nosím venušiny kuličky, není pro ženu žádná ostuda, právě naopak. Posilují vaše poševní svalstvo. Posilování a pohlavní styk mají navíc úzkou souvislost – cvičení s kuličkami zlepší vnitřní zážitek pohlavního styku. Proto se není třeba nijak vyhýbat nošení kuliček i při sportu.

Ptáte se, jak cvičit s Venušinými kuličkami? Velmi jednoduše. Ženy, které si chodí každý den zaběhat, si klidně mohou zasunout kuličky dovnitř vaginy a absolvovat pravidelnou dávky běhu. Zdraví s nošením spolu souvisí – a pohyb, cvičení, to je aktivita pro zdraví. Stejně tak je možné mít kuličky třeba ve vodě během plavání. Ani trénink ve Fitness centru rozhodně není překážkou, proč byste nemít kuličky uvnitř. Naopak, během přiměřeného posilování břicha, ale i na posílení svalů pánevního dna vás budou příjemně stimulovat a posilování bude mít ještě větší účinek. Ovšem nic se nemá přehánět. Při extrémní námaze je lepší kuličky vyndat. Pro běžné sportovní aktivity ale zavádění Venušiných kuliček není rozhodně žádnou překážkou.

Venušiny kuličky v těhotenství

Nepochybně vás napadá i otázka, zda je možné mít venušiny kuličky v těhotenství. Může je žena používat? Nebo raději ne? Obecně lékaři říkají, že v první trimestru těhotenství, tedy po dobu prvních tří měsíců od početí, do 12 týdne těhotenství, by se ženy měly pohlavnímu styku raději vyhnout. Hrozí nebezpečí potratu, komplikací, protože plod je ještě příliš čerstvý. Toto doporučení platí i pro Venušiny kuličky: raději v tomto období nepoužívat. Pokud se žena v tomto období přizná: nosím je, hodně tím riskuje, i když jí to samozřejmě nikdo nemůže zakázat.

Teprve po uplynutí tří měsíců, ve druhém trimestru je možné vaginální kuličky užít. I tady je ale zapotřebí velká opatrnost. Jak hluboko zavést Venušiny kuličky? Rozhodně by se neměly zavádět příliš hluboko, protože je třeba vždy a za všech okolností myslet především na vyvíjející se plod. V žádném případě nedopustit, aby se plodu cokoli stalo. Proto mohou v pozdější fázi těhotenství, tedy ve druhém a třetím trimestru vaginální kuličky zkusit jenom ženy, jejichž těhotenství probíhá hladce bez jakýchkoli komplikací.

Ženy na rizikovém těhotenství na jejich používání raději zapomenou. A vždy při použití Venušiných kuliček během těhotenství je třeba brát zvýšený ohled na dodržování hygienických pravidel. Zavedení infekce do pochvy by mohlo mít fatální následky. Venušiny kuličky po porodu naopak mají velký význam. Pomáhají zpevnit ochablé svalstvo rodidel. V této fázi lze Venušiny kuličky na posílení pánevního dna jedině doporučit.

Venušiny kuličky video

Jestli si nevíte rady, jak vlastně vaginální kuličky do pochvy zavést, zcela jistě vám pomůže Venušiny kuličky názorná ukázka v podobě videa. Po jejím shlédnutí se jistě stanete brzy mistryněmi a mistry v jejich vsouvání dovnitř do pochvy. Použití venušinek je totiž velmi snadné. Rozhodně odhoďte stud, tady není na místě. Video s venušinýma kuličkama prozradí všechno podstatné. Nevadí, že něco podobného zkoušíte poprvé, každá činnost má někdy své poprvé.

S přibývajícími zkušenostmi budete stále lepší a lepší. Postupně budete objevovat tajemství svého těla a vaginální kuličky se stanou vděčným prostředníkem, který vám ukáže zcela nový erotický svět, který jste dosud neznali. A jejich použití s partnerem může být docela příjemná legrace. Podívat se na správný postup nikdy není na škodu. Postup, jak použít Venušiny kuličky naštěstí nevyžaduje žádné sáhodlouhé studium. Ukázka správného postupu s kuličkami na videu ve vás jistě odbourá poslední zbytky studu. Neváhejte a pusťte se do toho. Návod video vám pomůže. Život je dlouhý a byla by škoda, kdybyste ho nevyužili do posledního zbytky včetně hledání a objevování tajemství vlastního těla.

Závěr

Kvalitní venušiny kuličky patří mezi skvělé erotické pomůcky, jejichž používání má navíc léčivý přesah. Zvláště u žen je důležitá pevnost pánevního dna, která léty a po porodech ochabuje. Pro ženy, které se dlouho a pomalu vzrušují, než jsou připraveny na pohlavní styk, jsou ideální. Vaginální kuličky poslouží jako příjemná pomůcka ke stimulaci. Jejím pravidelným používáním mohou dosáhnout větší vzrušivosti, z následného pohlavního styku pak budou mít mnohem větší prožitek. Zlepší se kvalita jejich sexuálního života, a to je velmi důležité.

Postup, jak používat Venušiny kuličky můžeme rozhodně doporučit. Uvolnění a posílení pánevního svalstva je důležité. V současnosti řada žen nemůže otěhotnět přirozenou cestou nebo je to pro ně velmi obtížné. Venušiny kuličky k posílení pánevního dna mohou také udělat velký kus prospěšné práce. Ostatně využití vaginálních kuliček jako erotické a zároveň i léčebné pomůcky, není žádnou novinkou. Používání podobných předmětů ke stimulaci vaginy je staré dokonce několik tisíc let. Objevuje se už ve starověkých kulturách, kde si ženy dávaly do pochvy třeba tzv. nefritové vejce do pochvy a s ním potom odpočívaly na houpačce, nebo se je zkoušely nějak rozhýbat a mít tak intenzivnější zážitek.

Erotické pomůcky vyvolávají u dnešních žen stejně slastné pocity, jako jejich starověké předchůdkyně, na tom se nic nezměnilo. Jenom technika výroby kuliček se zlepšila, stala se důmyslnější, umožnila třeba dosáhnout umělých vibrací, nebo využívat dálkové ovládání. Princip – způsob, jak použít Venušiny kuličky je ale stále stejný.