Vibratory.org Nejlepší umělé vagíny - pánské masturbátory

Nejlepší umělé vagíny - pánské masturbátory 2021

aktualizováno únor 2021
umele-vaginy-masturbatory.jpg
Pořídit si umělou vagínu na lepší masturbaci mnoho chlapů nenapadne. Než jsem se začala zajímat o erotické pomůcky, neměla jsem tušení že něco takového existuje. Jak uvádí mnoho mužů, používání masturbátoru je mnohem lepší, než si to dělat sám rukou. A k partnerce šetrnější, než chodit za děvkama. Naši tři testeři prozkoušeli 14 mastrubačních pomůcek. Od klasických Fleshlightek až po méně rozšířená vajíčka Tenga. Na plné čáře zvitězily v testu klasické masturbační pomůcky. Pevné tělo, uvnitř vložka s vagínou. Ostatní typy jsou jen levnou náhražkou. Zde máte pět nejlepších masturbačních pomůcek u nás.

TOP 2021

Nejprodávanější a nejlepší univerzální umělá vagína
Fleshlight STU
TOP produkt
Superskin materiál je jako živý. Krásný tvar vaginy v životní velikosti. Uvnitř systém různých výstupků pro maximální dráždění. I do vody.
Někomu může vadit, že nejde rukou stlačit (více sevřít penis), ale to ve skutečné dírce také nejde. Poměrně složitá údržba.
Fleshlight STU video recenze
Nejlepší masturbátor na trhu. Mnohem lepší masturbace než s rukou. Lepší než utrácet za prostitutky. Silnější zážitek, když ji nahřejete v teplé vodě.
Masturbátor skvěle napodobuje orální sex
Fleshlight Turbo blowjob
kouření kdykoli
Věrná simulace penisu v puse (napodobuje rty, jazyk, hrdlo). Dokonce i zlehka mlaská. Výstřik do ženského hrdla. Super jemný materiál.
 doprava zdarma
Nemá tvar pusy. Složitější údržba.
Fleshlight Turbo blowjob video recenze
Inženýři z Fleshlight odvedli skvělou práci. Nejlepší je výstřik do skvěle napodobeného hrdla. Od teď kuřba kdy chcete!
Masturbátor vagína s vibrační vložkou uvnitř
Fleshlight Vibro Touch
vibruje
Skvělý materiál SuperSkin. 3 samostatné motorky můžete vložit na určená místa ve vagíně. Vibrují přímo na penisu - super masáž.
 doprava zdarma
Delší příprava (vkládání motorků). Někdy je motorek špatný od výroby (eshop zajistí opravu). Složitější údržba.
Fleshlight Vibro Touch video recenze
Členitá vnitřní struktura a vibrační motorky vytvoří vzrušující masturbaci. Daleko lepší než honění. Lze používat i bez motorků.
Úzká růžová prdelka masturbátor na trénink análu
Fleshlight fleshjack ass
anal
Věrná simulace análku. Kulatý zadeček s úzkou dírkou s jemnými výstupky uvnitř. Dírka se elasticky roztahuje. Uvnitř stimulační výstupky
 doprava zdarma
Složitější údržba.
Fleshlight fleshjack ass video recenze
Tato neutrální prdelka (není poznat zda dámská či pánská) stiskne váš penis jako v reálném análku. Dobře namažte vodním lubrikantem.
Umělá vagína dle kundičky pornohvězdy Pauly Wild
Boom Paula Wild
pornstar
Super nízká cena. Realný vzhled dle kundičky Pauly Wild. Jemný Cybeskin materiál je elastický a obejme penis.
Není vhodná pro větší péra (hloubka 15 cm). Zachycuje hodně nečistoty. Je třeba důkladně čistit a udržovat.
Boom Paula Wild video recenze
Pro chlapy s nižším rozpočtem není lepší volby. Svými vlastnostmi se téměř vyrovná dražším Fleshlightkám.
Vagína Bára
nízká cena
Hebký LoveClone materiál. Rychlá příprava a akce. Po použití stačí propláchnout. Stiskem si určujete tlak na penis. Vydrží tvrdší zacházení
Na pohled nevypadá jako vagina. Stisknutí navozuje spíše pocit lepší masturbace.
Vagína Bára video recenze
Levný model s možností stisknout penis. Kapesní velikost, super třeba na cestování. Udržba nezabere čas. Výstřik zaručen!
Autor recenze:
Jan Malina,
Poslední úpravy:
únor 2021

1# Fleshlight STU Nejprodávanější a nejlepší univerzální umělá vagína

TOP produkt

Fleshlight STU

Fleshlight STU

Nejlepší masturbátor na trhu. Mnohem lepší masturbace než s rukou. Lepší než utrácet za prostitutky. Silnější zážitek, když ji nahřejete v teplé vodě.
Přejít do eshopu

úvod: Masturbování je skvělé a příjemné. Má však jeden hlavní nedostatek, je to příliš odlišný pocit od reálné soulože se ženou. Proto jsou tu umělé vagíny, geniální vynález, který dokáže k nerozeznání napodobit skutečné zasunování. Mezi jedny z vysoce kvalitních a hodně prodávaných umělých vagín patří model Fleshlight STU, který je žádanou výbavou do intimního arzenálu mnoha mužů.

popis: Fleshlight STU je luxusní model pro náročnější muže, kterým nevadí, že je třeba se o něj více starat. Již na první pohled potěší svým nenápadným vzhledem, když je vagína uzavřená v pouzdře a vyndaná na nočním stolku, vy budete jediní, kdo pozná, o co jde. Po otevření vás však vždy čeká příjemné překvapení. Reálný vzhled krásně růžové vagíny v životní velikosti. Vnitřní tvarování zajistí stimulaci, která je naprosto senzační a k nerozeznání od sexu s partnerkou. Někteří by mohli namítat, že zde není možnost regulovat sílu vnitřního tlaku stiskem ruky. Skutečnou kundičku ale taky nikdo nestlačuje.

materiál: Obal vagíny je z tvrdého plastu a vagína z materiálu Superskin. Materiál je velmi pružný, jemný, hebký a měkký. Umělá vagína je již na dotek k nerozeznání od reálné a pokud do ní zaboříte prsty, jako byste je strčili do kundičky mladé slečny. Pro použití je zapotřebí lubrikant a pak už si jen můžete užívat chvíle slasti.

funkce: Fleshlight STU je ideální jako trenažér, uvádí se dokonce, že pokud vydržíte 10 minut masturbovat s tímto modelem, je to jako byste vydrželi 20 minut souložit se ženou. Uvnitř je těsná a najdete zde speciální výstupky, které zajistí intenzivní dráždění péra. Délka vnitřku vagíny je 22 cm a průměr 4 -7 cm. Vnější rozměry s platovým krytem jsou o něco větší. Ačkoliv se jedná o umělou vagínu, je třeba se k ní chovat stejně jemně, jako k ženě. Po použití je vhodné ji omýt a nanést buď speciální pudr fleshlight nebo kukuřičný škrob. Při správném zacházení vám vydrží velmi velmi dlouho.

material SuperSkin jako živý
krásná růžová štěrbinka mladé slečny v životní velikosti
vnitřní těsnost se přizpůsobí velikosti penisu
uvnitř dráždící výstupky - věrná simulace vagíny
prémiová značka Fleshlight
zvýšená péče - je třeba ji dobře vymýt a pudrovat
poměrně dlouho schne

hodnocení: Za nás je Fleshlight STU perfektní model, který je esteticky velmi atraktivní a již po prvním otevření se vám nedočkavostí postaví. Není určený mužům, kteří hledají nejrychlejší cestu k orgasmu, ale spíše těm, kteří se chtějí stát lepšími přeborníky v posteli. Pro reálnější pocit vytáhněte před použitím vnitřní návlek a nahřejte jej v teplé vodě. Taky je fajn masturbátor zafixovat do gauče nebo boty, ať máte volně ruce (jistě přijdete na spoustu způsobů).

Chci vědět více: Zobrazit zkušenosti zákazníků (110 recenzí)

2# Fleshlight Turbo blowjob Masturbátor skvěle napodobuje orální sex

kouření kdykoli

Fleshlight Turbo blowjob

Fleshlight Turbo blowjob

Inženýři z Fleshlight odvedli skvělou práci. Nejlepší je výstřik do skvěle napodobeného hrdla. Od teď kuřba kdy chcete!
Přejít do eshopu

úvod: Každý chlap miluje kouření péra. Nejraději by měli kouřeno každý den, klidně vícekrát. A samořejmě s výstřikem co nejhlouběji do ženského hrdla. Ne každá žena vám tuto radost, pánové, ráda poskytne opravdu často. Této skutečnosti jsou si inženýři ve Fleshlight dobře vědomi (sami mají stejné touhy a starosti s jejich naplněním). Proto vyvynuli masturbátor, který super věrně napodobuje kouření. Průchod penisu jednotlivým částmi vyvolá stejné pocity jako když vnikáte přes rty a jazyk do dámské pusinky a přirážíte hluboko do hrdla.

popis: Tuto novinku jsme testovali jako poslední z kategorie umělých vagín. Hned vás překvapí zcela odlišný vzhled od ostatních modelů. Designéři odvedli slušnou práci. Klasický tubus baterkového tvaru je průhledný a celá vnitřní vložka jde vidět. Vložká má ostrou modrou barvu a je taktéž průhledná. Takže při pronikání dovnitř vidíte svůj penis v celé kráse. Naši testeři přesto spíše upřednostňují modely se schovanou vložkou.

materiál: Jemný Superskin po namazání lubrikantem krásně klouže. Je velmi jemný a nemůže dojít k žádnému poškrábání penisu i při divočejších pohybech.

funkce: Všechny části erotické pomůcky mají navozovat pocity jako v reálu. Ústí je tvořeno dvěma propojenými kroužky. Při pohybu v nich navozují stejné pocity jako když vás žena sevře rty a jazykem. Toto je rozhodně nejsilnější část hračky. Dál navazuje šiřší prostor (simuluje ústní dutinu), který se náhle zuží do úzkého hrdla. V hrdle je i typické vrásnění. Výstřik můžete udělat hodně hluboko. Při přirážení vydává pánský masturbátor jemné mlaskací zvuky, podobně jako když kouří žena. Utažením druhého konce plastového obalu si upravujete podtlak. Nám se nejvíc osvědčilo víčko maximálně uzavřít.

skoro dokonalá imitace kouření (ústa, jazyk, hrdlo)
můžete stříkat hluboko do hrdla
velmi jemný materiál SuperSkin
lehké mlaskání jako v reálném kouření
utahovací víčko pro možnost nastavení tlaku
moderní "sci-fi" design
je třeba použít dost gelu
složitější údržba (vymýt, použít pudr)

hodnocení: Výborné napodobení kouření. Je třeba dobře namazat vstupní kroužky, ať je náhodou neprotrhnete (i když SuperSkin je velmi pevný). Před zasunutím doporučujeme namočit do teplé vody a zahřát. Pocit úst je tak ještě reálnější. Zábavu si užiejte i v páru, když žena může střídat kouření pusou s Fleshlith Turbo.

Chci vědět více: Zobrazit zkušenosti zákazníků (23 recenzí)

3# Fleshlight Vibro Touch Masturbátor vagína s vibrační vložkou uvnitř

vibruje

Fleshlight Vibro Touch

Fleshlight Vibro Touch

Členitá vnitřní struktura a vibrační motorky vytvoří vzrušující masturbaci. Daleko lepší než honění. Lze používat i bez motorků.
Přejít do eshopu

úvod: Každý majitel penisu dá jistě za pravdu, že není nad vlhkou a šťavnatou vaginu. Tomu se prostě nevyrovná ani ta nejvypracovanější ruka. Ale co dělat, když není žena zrovna „po ruce“? V tomto případě přichází na řadu erotické pomůcky, jako například masturbátory či umělé vaginy. Umělá vagína Flashlight Vibro je vhodná pro trénink výdrže, ale i pro rychlé a intenzivní vyvrcholení. Její přizpůsobitelnost je velmi úchvatná.

popis: Druhá nejprodávanější umělá vagina má speciální vnitřní povrch, který dokáže spustit explozivní pocity tím, že přenáší vibrace přímo do vašeho penisu. Vejde se do šuplíku, snadno se používá, ale vyžaduje správnou údržbu. Navíc je na vás, které místo si necháte stimulovat nejvíce. Obsahuje totiž tři motorky, které můžete vložit do různých otvorů z vnější strany – záleží tedy jen a pouze na vaší momentální chuti.
Další výhodou je také dlouhá životnost a kvalita baterie, která vydrží spolehlivě vibrovat až třináct hodin v kuse. Takže stačí jen nakapat trochu lubrikantu a už se můžete nechat unášet realistickému pocitu opravdové ženy. Celková délka vagíny je i s obalem 25 cm, horní průměr s obalem 8,5 cm, průměr spodní části s obalem je 5,5 cm. Délka vagíny je pak 22 cm. Průměr vrchní části 7,7 cm, průměr spodní části 4 cm.

materiál: Tomuto pocitu dodá na efektivitě Superskin povrch, který je měkký, pružný a disponuje dlouhou životností. Nicméně obal je tvořen tvrdým plastem, který padne pevně do ruky, aniž byste se museli bát, že ho rozbijete i tvrdším zacházením.

funkce: Použití je naprosto jednoduché – podobně jako se ženami. Na rozdíl od nich se ale nemusíte zdržovat zdlouhavou předehrou, ale můžete jít „zrovna na věc“. Stačí pouze jemně roztáhnout otvor a vložit do něj penis. Nikdy ale nezapomínejte na lubrikační gel, abyste předešli poranění. Dále už jen zasouvejte stejně jako při souloži. Po skončení je třeba dostatečně vymýt všechna její „zákoutí“ – ale pouze teplou vodou. Po usušení naneste na povrch kukuřičný škrob nebo Fleshlight pudr.

materiál SuperSkin jako opravdová kůže
3 vkládací vibrační motorky pro lepší dráždění péra
vzrušující vnitřní struktura dráždících výstupků
funguje i bez motorků
vagina v životní velikosti jako živá
náročnější příprava a údržba
vibrace by mohly být silnější
někdy je motorek od výroby vadný (eshop zajistí nápravu)

hodnocení: Jedná se o opravdu skvělý masturbátor, který navozuje pocity jako se skutečnou ženou. Nenahraditelný trenažér, pokud nemáte dlouhou dobu možnost sexu se skutečnou ženou (alespoň pak není člověk překvapený, když dojde po dlouhé době na skutečnou akci). Určitě doporučujeme pořídit namísto ostatních laciných hraček.

Chci vědět více: Zobrazit zkušenosti zákazníků (14 recenzí)

4# Fleshlight fleshjack ass Úzká růžová prdelka masturbátor na trénink análu

anal

Fleshlight fleshjack ass

Fleshlight fleshjack ass

Tato neutrální prdelka (není poznat zda dámská či pánská) stiskne váš penis jako v reálném análku. Dobře namažte vodním lubrikantem.
Přejít do eshopu

úvod: Splňte si všechny své sny o análním sexu. Vaší přítelkyni se to nelíbí, ale vy to nemůžete vyhnat z hlavy? Na nic již nečekejte a zkuste tento výrobek. Není to jen náhrada, když máte ženu například na pracovní cestě, můžete si tuto hračku klidně užít i v páru. Nechte svou partnerku, aby se na vás dívala – zaručeně to rozdráždí vás oba!

popis: Tento masturbátor je dokonalá adaptace ženského zadečku – úzký anál pro všechny milovníky análního sexu jako dělaný. Vyznačuje se dokonalou těsností vchodu i samotného tunýlku, jako byste se „octli“ v opravdovém zadečku. Na jeho opačném konci můžete regulovat podtlak a tím pádem i celkovou míru stimulace. Délka i s obalem činí 25 cm, průměr vrchní části s obalem je 8,5 cm, průměr spodní části s obalem 5,5 cm. Samotná délka použitelné části je 22 cm, vrchní průměr použitelné části 7,7 cm, spodní průměr použitelné části 4 cm.

materiál: Na jeho výrobu je použit moderní elastický materiál Superskin, který vás překvapí svou imitací skutečné kůže. Vyznačuje se dokonalou pružností a hebkou jemností. Materiál je testován, a tudíž nezpůsobuje žádné alergické reakce a je naprosto bezpečný. Obal je z tvrdého plastu, který je zárukou dlouhé životnosti a odolnosti.

funkce: Jako s většinou erotických pomůcek, i při použití Flashjacku doporučujeme použití lubrikačního gelu. Stačí ho jemně nanést do okolí otvoru, rozevřít a zasunout – no a zbytek už je samozřejmě jenom na vás. Jeho údržba je velice jednoduchá – po „akci“ stačí jen pořádně omýt teplou vodou.

užší elastická dírka simuluje anální otvor
stimulační výstupky uvnitř
pevný odolný materiál se neopotřebovává
prémiová značka Fleshlight
komplikovaná údržba, třeba používat pudr
díra je poměrně blízko okraje kruhu

hodnocení: Flashlight je na poli erotických pomůcek odrazem kvality. Dokonale reprezentuje zadeček a jeho největší výhoda tkví v naprosté těsnosti. Po menších erotických pomůckách typu vajíčko se dá říct, že se jedná o velký krok dopředu. Výrobek se jednoznačně vyplatí nakoupit – samozřejmě pokud jste milovníkem análního sexu. Pokud vás to nějak neláká, věřte, že po vyzkoušení již nebudete chtít nic jiného. Pokud máte dostatek času sám pro sebe, užijete si s Flashjackem úžasné chvíle. Často se mužům nechce následně přípravek umývat, což je jeho malým mínusem – dokonale vymýt celou hračku zabere chvilku času. Ale za ten prožitek to opravdu stojí!

Chci vědět více: Zobrazit zkušenosti zákazníků (7 recenzí)

5# Boom Paula Wild Umělá vagína dle kundičky pornohvězdy Pauly Wild

pornstar

Boom Paula Wild

Boom Paula Wild

Pro chlapy s nižším rozpočtem není lepší volby. Svými vlastnostmi se téměř vyrovná dražším Fleshlightkám.
Přejít do eshopu

úvod: Kdo by neznal naši nejoblíbenější českou pornohvězdu Paulu Wild? Zažijte neopakovatelné orgasmy nejenom se svojí rukou, ale s prakticky dokonalou imitací vagíny Pauly Wild, která vás uchvátí prakticky ihned po jejím prvním použití. Umělá vagína byla vytvořena přesně podle její mušličky a vy jí můžete mít nyní doma díky umělé vagíně Boom Paula Wild.

popis: Umělá vagina Paula Wild je propracovaná do posledního detailu. Pokud máte rádi hluboké zásuny, narazíte při nich na samotný děložní čípek, přičemž vás budou stimulovat až k samotnému vyvrcholení drobné výstupky. Na jejím obalu je fotka samotné Pauly Wild, jejíž vagína byla realistickou předlohou k výrobě. Jedná se o baculatou vagínou, která má jemně růžovou barvu a dokonale pružný otvor. Snad jediným nedostatkem je menší hloubka vagíny, která je 15 cm, což může být pro majitele větších penisů problém.

materiál: Vnitřek vagíny je sametově hladký a dokonale elastický, tudíž se nemusíte bát, že byste ji protrhli nebo jinak poškodili, a to i v případě, že se více „rozvášníte“. I na dotek je její povrch sametově hebký, stejně jako lidská kůže. To je díky použití materiálu Cyber skin, který je vyráběn z těch nejkvalitnějších silikonů.

funkce: Její použití se moc neliší od opravdové ženy. Jediné malé mínus přiřazujeme její hloubce – a to je patnáct centimetrů. Pokud si chcete užít dvojité potěšení, pusťte si video Pauly Wild a můžete hrdě prohlásit, že jste si přitom s ní užili úžasný sex. Stačí otvor opatrně rozevřít a oddat se úžasnému pocitu, který je prakticky srovnatelný jako milování se skutečnou ženou – ať už s Paulou či nějakou úplně jinou.

kvalitní materiál CybeSkin (dokonalý silikon), pevný materiál
reálná velikost dle Pauly Wild, uvnitř dráždící výstupky
velmi příznívá cena
jednodušší údržba než u Fleshlight
hloubka jen 15 cm
materiál se rychleji opotřebovává

hodnocení: Použití této umělé vagíny je naprosto pohodlné a maximálně uspokojující. Na chvíli dokonce zapomenete, že nezasunujete do opravdové ženy, ale že si „pouze pomáháte“. Rozhodně stojí za to tuto pomůcku vyzkoušet. Ani tak moc nestojí, což je super, nečekali jsme, že za tak málo peněz se nám dostane takového potěšení. Největší výhoda je v tom, že se vagína dokonale přizpůsobí mužskému penisu. Pokud disponujete délkou penisu cca do 17 cm, nic lepšího už prostě nehledejte. Pokud je váš nástroj delší, možná bude lepší sáhnout po větším modelu.

Chci vědět více: Zobrazit zkušenosti zákazníků (12 recenzí)

nízká cena

Vagína Bára

Vagína Bára

Levný model s možností stisknout penis. Kapesní velikost, super třeba na cestování. Udržba nezabere čas. Výstřik zaručen!
Přejít do eshopu

úvod: Co dělat, když máte večer chuť na sex, ale vaše partnerka zrovna vyrazila na dámskou jízdu do víru ulic? Zase si to udělat rukou? To už je trochu nuda, nemyslíte? Proč si neokořenit nudný večer něčím opravdu vzrušujícím? Nemusíte hned nafukovat gumovou pannu, zkuste něco menšího – zkuste umělou vagínu Ušatá Bára!

popis: Tahle drobná erotická pomůcka je doslova zázrakem na poli vzrušení. A fakt, že je malá vůbec ničemu neškodí. Pokud si to děláte rukou, také v nich nemáte penis úplně celý. A v případě, že vám s touto hračkou navíc pomáhá ještě nějaká šikovná slečna, máte úspěch v podobě orgasmického ohňostroje doslova zaručen. Nenatežená délka je 9 cm, maximálně jí lze roztáhnout na 35 cm. Použitelná délka je 8 cm. Průměr přední i zadní části je 4,5 cm, střední část má průměr 4 cm.

materiál: Tahle kapesní vagína je celá vyrobena z vysoce příjemného a poddajného materiálu Loveclone, který vám zajistí komfortní používání a hebkost na dotek.

funkce: Největší výhodou této šikovné holky je jednoduchost a stabilita při jejím úchopu. Má totiž po stranách dvě poutka na navléknutí prstů, a tudíž jednoduchý úchop a velice snadnou manipulaci. Také můžete ovlivnit intenzitu vzrušení – záleží hlavně na tom, jak intenzivně budete penis ve vagíně mačkat. Je to také skvělý trenažér pro ty, kteří mají problém s předčasnou ejakulací. Navíc má jednu nespornou výhodu oproti ostatním typům umělých vagín. Zkuste ji otočit naruby! Její úchyty vám budou tlačit na žalud – a to je hodně příjemný pocit – inu, přesvědčte se sami.

super nízká cena
příjemný LoveClone materiál, velmi odolný
kapesní velikost, vhodná na cesty
tlak můžete regulovat stiskem ruky
rychlá udržba, stačí prolít vodou
díra není ve tvaru vagíny
pro větší penisy je díra poměrně úzká (ale zvládne i 6 cm průměr penisu)

hodnocení: Prostě a jednoduše – spousta muziky za málo peněz. Opravdový klenot ve své cenové kategorii. Drážky uvnitř vagíny velice příjemně stimulují, dá se říci, že dokonce lépe než vagína skutečné ženy. Navíc – její rozměry jsou naprosto bezkonkurenční, klidně se vám vleze do kapsy. Takže se nemusíte bát, že vám ji někdo náhodou objeví v kufru nebo někde jinde. Máte ji prostě stále u sebe a když to na vás přijde, nemusíte ani dlouho čekat. Nebojte se malých rozměrů a hurá do toho!

Chci vědět více: Zobrazit zkušenosti zákazníků (143 recenzí)

Typy pánských masturbátorů

Masturbátor na penis je jednou z nejoblíbenějších pomůcek pro muže. Pánské masturbátory se vyrábí v celé škále provedení, aby uspokojily nenáročné muže hledající lepší formu masturbace, ale i ty nejnáročnější muže toužící po masturbaci, která je nerozeznatelná od běžného šukání. Rozhodně se vyplatí vsadit na ověřené značky (pečlivá výroba). Masturbátory na penis se dělí zejména podle ceny, velikosti a části těla. Kterou mají představovat. K dispozici jsou i vibrační umělé vagíny či umělá vagína vyhřívaná, umělá vagína s přísavkou, s ochlupením aj. Užijete si i stříkání do umělé vagíny.

Hitem je umělá vagína od známé pornoherečky, odlitek z její vagíny. Které pornoherečky mají svou erotickou pomůcku: Paula Wild, Alexis Texas, Asa Akira, Stoya Destoya, Christy Mack, Valentina Nappi, Eva Lovia, Teagan Presley, Kevin Warhol, Anna Polina, Nicole Aniston, Nina Hartley Cougar, Tera Patrick, Jessica Drake, Lola Reve, Tori Black, Lisa Ann, Anikka Albrite, Nikki Benz, Jenna Haze, Riley Reid. Největší výběr porno vagín naleznete zde.

Pokud máte dostatek soukromí a chcete si masturbaci skutečně užít, pak vsaďte na velké masturbátory, masturbátor prsa vám umožní souložit mezi dvě krásné kozy, které jsou sice umělé, ale i tak si to jistě užijete.

Masturbátor prdel je dokonalá napodobenina ženského zadečku, takže si užije nejen váš pták, ale zároveň si můžete polaskat a poplácat pěkný zadek. Zde se dělají s análním otvorem, vagínou, ale i kombinace obou provedení. Pro gaye je samozřejmě k dispozici i pánský zadek, oblíbený je obzvláště zadek s varlaty – masturbátor a vakuový masturbátor.

Masturbátor pochva nabízí klasickou náhradu kundičky, je tvarovaný jako reálná vagína. Dražší modely jsou velmi realistické a mohou nabídnout i vibrace.

Masturbátor ústa zase dokonale napodobí orální sex. Pokud máte rádi kouření ptáka, můžete si vybrat modely, které vypadají jako otevřená ženská ústa, nabízí se menší modely se rty, ale i větší modely, které mají nos i jazyk.

Jestliže nechcete v domě schovávat velkou silikonovou prdel či vagínu, můžete zvolit i nenápadné masturbátory, například tenga. Na první pohled nikdo nepozná, že jde o masturbátor. Když ho však vyšroubujete vykoukne na vás umělá kundička či zadeček, se kterým si můžete užít. Nenápadná honítka se dělají ve všech provedeních, dokonce i oboustranná honítka, která mají na jednom konci anál a na druhém kundičku. Pokud si nejste výběrem jistí, sledujte recenze a diskuze o masturbátorech.

TOP značky

Říkají vám něco pojmy jako umělá vagina perfect lovers, umělá vagína fleshlight, boom japanise bottle of wine - vibrační umělá vagína či umělá vagína fleshlight - pink lady pink lady stamina training unit? Vždy jděte po značce, jedině tak máte záruku hygienické nezávadnosti a slibované slasti, mezi nejlepší značky na trhu patří:

Umělá vagína Fleshlight

Jde o největšího výrobce pánských honítek, který se pyšní tím, že už prodal celosvětově přes 5 milionů umělých vagín. Úspěch značky tkví zejména v používání patentovaného materiálu Super Skin, který je pružný, konzistentní a téměř nerozeznatelný od jemné pokožky. Vagíny i zadečky odlévá podle oblíbených pornohvězd, takže si každý chlap může zašukat s pornohvězdou, kterou má nejraději. Vyrábí i různé velikosti (malé – úzké, s velkým otvorem).

Umělá vagína BOOM

Boom je v oboru známou firmou, která se kromě masturbátorů zaměřuje i na vibrátory, erekční kroužky, anální kolíky aj. I zde se dbá na věrnou napodobeninu pokožky, výrobce používá zejména materiál Cyberskin. Kundičky se snaží odlévat podle pornohvězd, oblíbený je například masturbátor s kundičkou odlitou podle Pauly Wild.

Honící vajíčka Tenga

Představte si futuristickou vázu, kterou můžete vyšukat. Asi tak by se dala popsat japonská značka Tenga, pro kterou je masturbace skutečnou vědou. Nabízí luxusní masturbátory, o kterých byste před otevřením neřekli, že jde o honítko, ale o ozdobu nočního stolku. Tato značka vyrábí své produkty z materiálů, které můžete šukat celý den a vaše péro nebude nijak odřené či podrážděné, jako je to u levných neznačkových masturbátorů. Vyšší cena je zde nahrazena luxusní masturbací.

Výhody pánských masturbátorů Fleshlight

Kromě úžasného pocitu proniknutí a výstřiku do vagíny existuje několik dalších výhod. Některé se týkají zdraví.

  • V první řadě může umělá vagína Fleshlight pomoci prevenci nebo léčbě ochabování penisu. Ochabování penisu (GGS) je běžné u mužů. Je výsledkem časté a příliš tvrdé masturbace. Symptomy DGS spočívají v tom, že váš penis bude vyžadovat stále více a více stimulace k ejakulaci. V některých vážných případech ženská vagina nebude dostatečně stimulovat ejakulaci. Jak může umělá vagína léčit syndrom smrti? Např. Fleshlight má tvrdou vnější vrstvu, která zabraňuje stlačování penisu. Po chvíli se váš penis zvykne na méně stimulace, a tak získá zpět svou normální citlivost.
  • Navíc Fleshlight má produkt - bestseller nazvaný Stamina Training Unit (STU), který zabrání a léčí předčasnou ejakulaci. Kromě toho, že pomáháte ovládat vaši ejakulaci, je navíc léčba velmi příjemná!
  • Vyčištění po masturbaci je snadnější. Vyčištění vaší Fleshlight vagíny trvá jen minutu. Stačí propláchnout vodou, nechat oschnout a posypat pudrem (roznést jej po povrchu). Hračka je na pohled velmi diskrétní (vypadá jako baterka) a můžete ji velmi snadno ukryt.
  • Konečně, Fleshlight udělá z každé masturbace krásný zážitek. Dokonce i když jste ve vztahu, tak ne vždy je čas a chuť na sex kvůli práci nebo každodennímu shonu. Fleshlight je vždy připraven a k dispozici!

Jak používat umělou vagínu

Na používání umělé vagíny není nic složitého. Základem je pochopitelně vagínu rozbalit a vyndat jí z obalu.

Většina vagín má ve spodní části obalu uzávěr, kterým se reguluje podtlak. Před použitím je dobré vagínu nahřát. To proto, aby její teplota byla podobná jako teplota těla, jedině tak bude masturbace připomínat reálnou soulož. Umělá vagína se nahřívá vložením do teplé či horké vody. Nikdy k nahřívání nepoužívejte mikrovlnku nebo troubu, tím byste ji nenávratně zničili.

Po nahřátí vagíny použijte lubrikační gel. Jedinou volbou jsou gely na vodní bázi, všechny ostatní druhy jsou zcela nevhodné, ať už jde o silikonové či masážní gely. Lubrikant naneste na vagínu i na penis.

Poté pomocí prstů umělou kundičku roztáhněte a zasuňte penis. V tomto momentě vám nic nebrání v tom, abyste si pěkně zašukali. Vhodné je u toho sledovat porno, nejlépe s pornohvězdou, podle které je váš model udělán.

Každý používá umělou vagínu trochu jinak, pokud ji nechcete držet v ruce, můžete ji například umístit mezi dva polštáře a najít tu vhodnou polohu, jak si s ní nejlépe užít. K dispozici je i držák umělé vagíny. Honění pomocí umělé vagíny je zábava. Pokud bude vagína příliš volná, regulujte podtlak tak, jak vám bude příjemné. U řady produktů se můžete podívat i na video. Dbejte vždy na dostatek gelu a nic už vám ke štěstí chybět nebude.

Údržba umělé vagíny

Nebojte se, nemusíte jí brát na večeře nebo jí kupovat drahé dárky, přesto je potřeba se i o umělou frndu řádně postarat. Jak se čistí umělá vagína? Zde je návod. Vytáhněte měkký materiál (vagínu) z plastového obalu. Základem je mytí. Před i po použití vždy omyjte vagínu v teplé tekoucí vodě. Nepoužívejte žádné čistící prostředky, ani sprchové gely či mýdla.

Jak jsme již zmínili výše, při používání je třeba dostatek gelu na vodní bázi, jedině tak se materiál neopotřebuje a masturbace bude příjemná. Mnoho výrobců doporučuje používat kukuřičný škrob nebo ochranný pudr, například Fleshlight doporučuje speciální Fleshlight pudr, který se po umytí a vysušení vagíny aplikuje.

Závěr

Používání masturbátorů je naprosto zdravá a přirozená věc a komu to tak nepřijde, ať si vzpomene na to, kolikrát masturbuje a používá k tomu jen vlastní ruce. Masturbátory udělají i z běžné masturbace naprosto senzační zážitek a navíc díky nim můžete trénovat výdrž. Nejedná se jen o doplněk pro osamělé lidi, pokud váš protějšek jezdí na služební cesty nebo se nevidíte tak často, jak byste chtěli, masturbátor vám umožní si zašukat aniž byste byli nevěrní.