Vibratory.org Nejlepší satisfyer

Nejlepší satisfyer 2022

aktualizováno květen 2022
satisfyer.jpg
Testování a srovnání produktu Satisfyer bylo poměrně jednoduché. Na trhu je pouze několik typů. Skoro všechny jsme vyzkoušeli a vybrali 4 nejlepší. Všechny typy jsou funkcemi a vlastnostmi téměř identické. Proto při výběru záviselo hlavně na celkovém tvaru (jak lehce a účinně dosáhnete na klitoris), Kde je umístěno ovládání a jak snadno se přepínají stupně a konečně také na tvaru a velikosti sací silikonové hlavice. Hodně jsme probíraly, jaký je rozdíl mezi satisfyer a womanizer. Satisfyer má několik nevýhod. Nasátí klitorisu je „hrubší/drsnější“. Samotné dráždění má již od prvních stupňů velkou sílu a pro citlivější klitoris může být až bolestivé. I nová, druhá generace je stále dost hlučná. Na druhou stranu má proti womanizéru také dvě výhody. Jeho cena je výrazně nižší a všechny typy jsou voděodolné. Ale činy mluví za slova. Každá testerka dosáhla orgasmu (a opakovaně). Můžete se také podívat na obecný žebříček nejlepší vibrátory.

TOP 2022

Kombinace toho nejlepšího ze Satisfyeru a klasického vibrátoru
Satisfyer Pro G-spot Rabbit
dvojitá rozkoš
Vymazlený Satisfyer se špičkou na bod G a s výstupkem na dráždění poštěváčku pomocí tlakových vln. Dokonalá kombinace. Sametově hebký povch ze silikonu. Vibrace i pulsní programy. Jednoduché nabíjení.
 doprava zdarma
Nastudujte si nejdříve návod k ovládání, jinak zešedivíte.
Satisfyer Pro G-spot Rabbit video recenze
Satisfyer Rabbit má všechny moderní technické prvky - vibrace, pulsace, tlakové vlny na klitoris, skvělý silikonový povrch, nabíjení Click and Charge. A udělá vás za pár minut.
Nejvýkonější Satisfyer pro rychlé uspokojení a orgasmus
Satisfyer Pro Vibration
Dvojitá rozkoš
Nejlepší Satisfyer! 11 programů tlakových vln a 10 stupňů vibrací. Vodotěsný (do sprchy i vany). TOP design, padne skvěle do ruky. Na to že je tak silný, tak motorek je tichý.
 doprava zdarma
Vibrace lze jen zvyšovat (nebo vypnout a začít od 1.).
Satisfyer Pro Vibration video recenze
Velmi snadné dosažení orgasmu, kdy o prvního přiložení máte pocit, že už to přijde. Kombinace vibrací a tlakových vln je super volba a zase trochu silnější prožitek z masturbace a následného orgasmu.
Skvělý mini satisfyer-womanizer na cesty
Satisfyer Pro Traveler
Bestseller
Nejprodávanější Satisfyer! 11 programů intenzity tlakových vln. Vodotěsný. Skvěle padne do ruky. Luxusní design a stylové nabíjení přes USB. Okamžitý pocit přicházejího orgasmu. Nízká cena.
Trochu hlučnější. Vydrží v chodu méně než ostatní modely.
Satisfyer Pro Traveler video recenze
Díky malým rozměrům vhodný na cestování. V elegantním pouzdře nelze rozeznat, co to máte. Malá hubička nasává pouze klitoris.
Satisfyer Pro Deluxe
Skvělý tvar padne do ruky. Jednoduché ovládání jedním tlačítkem. Vodotěsný do vany nebo sprchy. 11 silný stimulačních programů. Tichý chod.
 doprava zdarma
Jenom jeden typ silikonové násady.
Satisfyer Pro Deluxe video recenze
Povedený design vyvedený do měděné barvy. Tišší než předchozí. Orgasmu dosáhnete velmi rychle a lehce. Pro citlivější klitoris může být vibrace nepříjemná.
Satisfyer Pro 2
tradiční design
Nejprodávanější Satisfyer! 11 programů intenzity tlakových vln. Vodotěsný (do sprchy i vany). Pěkný design a stylové nabíjení. Od počátku prožíváte pocit jako by měl každou chvíli přijít orgasmus.
Intenzitu lze jen zvyšovat (nebo vypnout a začít od 1.). Trochu hlučnější.
Satisfyer Pro 2 video recenze
Jako levnější varianta Womanizeru vám poslouží dobře stejně dobře. Dráždění je i na 1. stupni dost silné, což nemusí všem vyhovovat. Orgasmu lze dosáhnout i za 2 minuty!
Nejhezčí Satisfyer na silný orgasmus
Satisfyer Penguin
Povedený designový kousek napodobuje tučňáka. Má stejné vlastnosti jako předchozí modely. Liší se pouze vzhledem. Vodotěsný. Sympatická nabíječka.
 doprava zdarma
Na citlivější klitoris může být moc silný.
Satisfyer Penguin video recenze
Pokud chcete Satisfyer v netradičním kabátě, Penguin je přesně pro vás. Má stejné vlastnosti, rychle vám pomůže k orgasmu a navíc vypadá exoticky.
Satisfyer 2
Super pro boubelky
Stejné vlastnosti jako předchozí modely. Jednoduchý funkční design. Dlouhý 18 cm, takže pohodlně dosáhnete na klitoris.
 doprava zdarma
Poměrně dost hlučný.
Satisfyer 2 video recenze
Velmi jednoduchý funkční design. Orgasmu dosáhnete stejně snadno jako s ostatními modely. Je asi nejhlučnější z celé druhé generace Satisfyerů.
Autor recenze:
Eva Krause,
Poslední úpravy:
květen 2022

Erotické hračky si žádají stále nové věci a inovace a satisfyer přinese netušenou rozkoš. Snadno s ním dosáhnou orgasmus i ženy, které s tím jinak mají potíže. Jak používat satisfyer? Na jakém principu vlastně tento stimulátor klitorisu pracuje, jak funguje? Samozřejmě se hodí návod, ale jinak intuice vám napoví. Pouziti je velice snadné. Ve stručnosti se do říci, že jde o masážní strojek na klitoris. Když přístroj zapnete, masážní hlavice začne vibrovat a zlehka nasaje klitoris díky vytvořenému podtlaku.

Porovnáte-li klasický vibrátor a satysfier, potom u satisfyeru jde o vnější dráždění. Nyní už představujeme jenom druhou řadu satisfyerů. V čem je next generation lepší proti první řadě? Jaky je rozdil? Modely jako pro 2 mají ovládací tlačítka + a – pro snadnější regulaci intenzity stimulace, zkušenosti napovídají, že návody netřeba. Stačí videoukázka pro inspiraci a akce může začít. Na začátek test intenzity a pak si vše vyladíte podle potřeb vlastního těla. Hlavice jsou větší a širší pro lepší stimulaci, ostatně vyplatí se mít v zásobě náhradní silikonové hlavice. Za další třeba pinguin nebo satisfyer pro 2 nebo satisfyer pro plus vibration potěší tím, že má vylepšené napájení. Další komfort k použití spočívá třeba v tišším chodu nebo příjemnějším podsvícením tlačítka zapínání a vypínání.

1# Satisfyer Pro G-spot Rabbit Kombinace toho nejlepšího ze Satisfyeru a klasického vibrátoru

dvojitá rozkoš

Satisfyer Pro G-spot Rabbit

Satisfyer Pro G-spot Rabbit

Satisfyer Rabbit má všechny moderní technické prvky - vibrace, pulsace, tlakové vlny na klitoris, skvělý silikonový povrch, nabíjení Click and Charge. A udělá vás za pár minut.
Přejít do eshopu

úvod: Co se stane, když se spojí proslulé podtlakové sání klitorisu s drážděním bodu G vibracemi? Zrodí se poklad, kterému rozhodně nelze odolat - to potvrdí asi každá žena. Jestli chcete zažít výbušný a vášnivý orgasmus plný energie, pak je Staisfyer Pro G-Spot tím pravým společníkem. Nejen do postele.

popis: Elegantní styl si zamiluje i ta nejnáročnější žena. Oblé designové křivky vynikají propracovanou a důmyslnou ergonomií pro maximální požitek. Tělo je dlouhé 22 cm - tedy tak akorát, aby baculatý výběžek dosáhl na bod G, zatímco se podtlaková hlavice věnuje klitorisu. Luxusní vzhled podtrhuje kombinace bílé barvy a detailů v rose gold tónu. Vibrátor navíc váží méně než 200 g - krásně padne i do drobné ženské ručky. Proč chtít málo, když můžu chtít vše, že? To se opravdu povedlo!

materiál: Ani Satisfyeru, který je určen ke stimulaci G spotu, nechybí omamně hebké silikonové tělo, které si nejde nezamilovat na první dotek. Menší části hračky pak tvoří kvalitní ABS plast. Výsledkem je voděodolná hračka, kterou je snadné udržovat. Omývat ji můžete jednoduše vodou a mýdlem.

funkce: Smetanově bílý elegán se pyšní skvělými funkcemi - silnými 10 vibračními programy a samozřejmě také 11 stupni podtlakového sání, které jsou určené na poštěváček. Hračku stačí zapnout (i vypnout) delším stisknutím tlačítka na plastovém panelu. Pak stačí přepínat - nevýhodou je však nemožnost vrátit se k předešlým programům. Chcete-li vibrace snížit, je nutné klikat a klikat, dokud se nedostanete k těm, které hledáte. Jednodušší je to u sání, které se zapíná spodním silikonovým tlačítkem a jejichž intenzita se dá ovládat pomocí dalšího spodního tlačítka. Po vybití stačí vibrátor nabít pomocí USB kabelu, který je součástí balení.

tvar těla a špičky přízpůsobený na bod G
klitoris dráždí pomocí tlakových vln a jemnému nasávání
10 vibrací a 11 pulsních programů
plně vodotěsný do vany i sprchy
jednoduché USB nabíjení Click and Charge
dobře se drží i v malé ruce
hodně funkcí vyžaduje nastudovat manuál k ovládání
tlakové vlny nemusí vyhovovat každé ženě, je třeba se naučit jima dráždit

hodnocení: K čemu je mu dlouhá výdrž, když nevydržím se po chvíli neudělat? Tohle je hračka, kterou nechci dát z ruky! Všechny ty chvíle, kdy manžel není doma, získaly nový rozměr... tedy dokud mě nenačapal právě v tom nejlepším. Netušila jsem, jak taková maličkost dokáže změnit náš už poněkud stereotypní sexuální život. A už vůbec jsem netušila, jak rád manžel uvidí (čti způsobí) mé mokré orgasmy.

Chci vědět více: Zobrazit zkušenosti zákazníků (85 recenzí)

2# Satisfyer Pro Vibration Nejvýkonější Satisfyer pro rychlé uspokojení a orgasmus

Dvojitá rozkoš

Satisfyer Pro Vibration

Satisfyer Pro Vibration

Velmi snadné dosažení orgasmu, kdy o prvního přiložení máte pocit, že už to přijde. Kombinace vibrací a tlakových vln je super volba a zase trochu silnější prožitek z masturbace a následného orgasmu.
Přejít do eshopu

úvod: Hlasitý orgasmus, ale tichá designová hračka – to je nový Satisfyer Pro Plus Vibration. Kromě oblíbeného podtlakového sání navíc vibruje, což efektivně maximalizuje vzrušení. Nenápadný, ale stylový boomerang je skvělý jako dárek, jako osobní parťák i jako pomocník při sexu s partnerem. Jednička s hvězdičkou za zásluhy zaručena.

popis: Designová čistota zaujme na první pohled. Minimalistický Satisfyer ve tvaru boomerangu skvěle padne do ruky. Se svou délkou 16 cm, rukojetí 13 cm a sacím otvorem rychle dokáže, co slibuje. Vibrátor je tentokrát nabíjecí pomocí USB kabelu, který je součástí balení – praktické, už žádné baterky! Nabíjení, které trvá zhruba hodinku a půl, signalizuje blikáním, nepřetržitým svícením pak křičí, že je nabitý a připravený do akce. Estetickou stránku podtrhuje bílá barva, ozvláštněná ovládacími prvky v trendy měděné. Výsledek? Krásná hračka s doteky luxusu.

materiál: Elegán je dokonale hebký a příjemný na dotek, je totiž tvořen vysoce kvalitním silikonem. Pouze tlačítka a zdobné prvky jsou vyrobené z odolného plastu. Díky zvolené materiálové kombinaci je miláček žen vodotěsný a tím pádem se také snadno udržuje – stačí jej opláchnout teplou vodou a mýdlem. Nesmím však zapomenout na jeho kompatibilitu s lubrikanty – lépe se vyhnout olejovým a silikonovým lubrikačním gelům. Výborné je však použití lubrikačních přípravků na bázi vody pro ještě větší rozkoš.

funkce: Podtlakové sání je zázrak – dokáže vykouzlit mnohonásobný orgasmus během krátké chvíle. A co teprve ve spojení s vibračními programy? Přesně to novinka umí, proto uspokojí i ty nejnáročnější ženy. Přestože Plus verze dokáže sát i vibrovat současně, hračku téměř nejde slyšet – což tak trochu vybízí k hrátkám... kdekoli. Kromě 11 stupňů intenzity sání má tento krasavec ještě 10 vibračních programů, ze kterých si vyberete to, co vám právě vyhovuje. Obojí má samozřejmě vlastní ovládání. Vibrace stačí zapnout nebo vypnout delším přidržením spodního tlačítka s vlnovkou, sání zase horním tlačítkem. Zatímco intenzita sání se snadno přepíná tlačítky plus a mínus, vibrační programu nejde vracet – a to je asi jediná nevýhoda, která mě napadá. Vibrace jsou dosti silné a po přiložení sacího hubičky na klitoris, ucítíte vibrace i v análku.

revoluční funkce = podtlakové sání spolu se silnými vibracemi 2v1
silná extáze ihned po přiložení, orgasmus za pár minut/sekund
celý ze silikonu
vodotěsný, vhodný i do vany
jednoduché ovládání třemi tlačítky a nabíjení přes usb
vibrace se mačkáním tlačítka pouze zvyšují a pak opět od nuly
vyšší cena

hodnocení: Okouzlující společník, který krásně vypadá a ještě krásnější okamžiky poskytuje. Ve vodě i na suchu rozparádí celé tělo – rozmazlí erotogenní zóny, probudí klitoris... a to tak dokonale, že ho ani váš protějšek chtít dát z ruky. Spojení funkcí tlakových vln a vibrací je tento model jednoznačně nejlepší ze Satysfyerů (a na stejné úrovni jako Womanizer Premium). Baví mě, když je hračka stylová a neslibuje, ale dělá. A o to tu jde. Už musím jít. Však víte.

Chci vědět více: Zobrazit zkušenosti zákazníků (74 recenzí)

3# Satisfyer Pro Traveler Skvělý mini satisfyer-womanizer na cesty

Bestseller

Satisfyer Pro Traveler

Satisfyer Pro Traveler

Díky malým rozměrům vhodný na cestování. V elegantním pouzdře nelze rozeznat, co to máte. Malá hubička nasává pouze klitoris.
Přejít do eshopu

úvod: Elegantní miláček žen v cestovním provedení – rozkošný vzhledem i použitím. Satisyer Pro Traveler je diskrétní v kabelce i v zásuvce nočního stolku – jen těžko někdo pozná, oč se vlastně jedná. Opěvovaná hračka, známá kouzelným podtlakovým sáním klitorisu, opět nezklamala. Nebo že by třeba bradavek? Orgasmus je na cestě a vždy zaručen – kdekoli i s kýmkoli. Třeba o samotě.

popis: Cestovní model vypadá jako elegantní krabička. Tvarem oblá krychlička, kterou stačí otevřít – jedinečný design se zlatým spojem rozhodně nepůsobí lacině. Po otevření magnetického víka vykoukne sací hlavice. Ergonomicky povedené – velmi dobře se drží, přestože velikost odpovídá kompaktnímu cestovnímu použití – celková délka obalu je jen 9,5 cm, šíře 4,5 cm a průměr sací části 2 cm. Zkrátka – naprosto dostačující.

materiál: Krásný hnědofialový obal Satisfyeru z nejkvalitnějšího ABS plastu zdobí zlatý proužek, spojující magnetem obě části. Vnitřní sací část je z lékařského silikonu – obojí je hedvábně jemné na dotek. Díky minimalistickému řešení se model snadno udržuje. Voděodolnost slibuje nejen hrátky ve vaně či sprše, hračku rovněž stačí umýt mýdlem a vodou, případně doplňkově použít vhodnou dezinfekci. Materiál si rozumí s lubrikačním gelem pro maximalizaci rozkoše – ovšem jen na vodní bázi, aby nedošlo ke zbytečnému poškození.

funkce: Nevibruje, saje. Tlakové pulzy hned v 11 intenzitách ručí za kvalitní a rychlý ženský orgasmus. Použití je překvapivě tiché, stačí přiložit na klitoris, který jemně nasaje a masíruje. Nejslabší pulzy jsou příjemné, jejich stupňování vede k rychlému a bouřlivému orgasmu – ale zatím jsem se výš než k číslu pět nedostala… Po přidržení tlačítka plus se hračka zapne na nejnižší frekvenci, pak stačí ovládat sílu sání pomocí tlačítek plus a mínus. Drobek vydrží na jedno nabití až 4 hodiny, což je dostatečně dlouho pro mnohonásobné hrátky. Model se nabíjí jednoduše pomocí USB kabelu, který je součástí balení. Průměrné nabíjení trvá dvě a půl hodiny. Po doblikání kontrolky je krasavec plně nabitý – a ready to play.

11 silných sacích programů, silnější asi nevydržíte
snadné dosažení klirotidálního orgasmu
silikonová hubička (savička)
vodotěsný, vhodný i do vany
nenápadný obal a tichý chod
malé rozměry a váha, ideální na cesty
nizká cena
nevydrží jet tak dlouho jako jiné modely

hodnocení: Hračka na kterou se nelze netěšit. Diskrétní, minimalistický a hlavně funkční. Podtlakové sání je zázrak – ty mokré orgasmy můj partner miluje. Stačí zapnout, přiložit a užít si to, co hlavice dokáže. Hračka je sice malá, ale vyvrcholení vždycky… velkolepé! A to dokonce i na dovolené. Bez něj ani cestu!

Chci vědět více: Zobrazit zkušenosti zákazníků (306 recenzí)

Satisfyer Pro Deluxe

Satisfyer Pro Deluxe

Povedený design vyvedený do měděné barvy. Tišší než předchozí. Orgasmu dosáhnete velmi rychle a lehce. Pro citlivější klitoris může být vibrace nepříjemná.
Přejít do eshopu

úvod: Elegance s dokonalou funkčností se snoubí v Satisfyeru Pro Deluxe – Next Generation. Zaručuje rychlý orgasmus, proto je vynikající i pro ženy, které mají potíže dosáhnout orgasmu. S touhle hračkou to zvládnou. Mnohem dražší womanizer tak má svoji adekvátní náhradu, která poskytne výborný partnerský sex, dá se totiž použít i při párových hrátkách. Stimulátor klitorisu poskytne netušené zážitky. Velkým bonusem je i skutečnost, že tahle nová verze masážních strojků má velice tichý chod a působí celkově velmi diskrétně.

popis: Působí na první pohled jako velice luxusní, což vytváří skvěle vybraná kombinace bílé a měděné barvy a dokonalý tvar. I když vypadne nečekaně z dámské kabelky, nikdo pořádně netuší, o co jde, a tak může být klidně součástí cestovní výbavy při putování kamkoliv. Je navíc poměrně malý, měří na délku 11 cm, takže se masážní strojek opravdu velmi snadno schová do kabelky. Silikonové manžety mají 2,5 vnější rozměr, 1,5 cm vnitřní rozměr. Pochopitelně se hodí i náhradní silikonová hlavice, protože tuhle hračku budete dámy nejspíše používat zatraceně často. Deluxe přístroj má také dokonalou ergonomii. Prostě ruka vás při jeho používání rozhodně bolet nebude.

materiál: I v tomto případě je zde, jak již bylo zmíněno silikonová hlavice doplněná ABS plastem. Silikon zajišťuje doslova pohlazení pokožky, je k ní velmi citlivý a jemný. Díky tomu se hodí jak na klitoris a jeho citlivou pokožku, tak i na bradavky. Prostě Pro Deluxe poskytuje dokonalý pocit z materiálu, doslova jde o druhou kůži. Samozřejmostí je naprostá zdravotní nezávadnost, a to platí i o trvanlivém ABS plastu.

funkce: Díky tomu, že je Pro 40 užší a delší než jeho bratr, lépe se drží. Jeho velkou výhodou je, že je voděodolný (vodotěsný). Hodí se do sprchy i do vany. Pro 40 je také levnější a pro spoustu dam je cena samozřejmě důležitou položkou, takže řeší i ji a hledají nejlepší ceny na trhu – tento womanizer se tak stane ještě rozšířenějším. Je dobré používat lubrikační gel na vodní bázi a rozetřít ho kolem nasávací hubičky. I v tomto případě platí, že jde o satisfyer de luxe. Pracuje se s ním velice snadno. Nepotřebujete žádný složitý návod, jak používat, obejdete se bez něj. Celkem zde najdete 11 stimulačních programů, takže se masážní strojek má opravdu čím chlubit. Navíc všechno má na starosti pouhé jediné tlačítko, takže návody opravdu nejsou potřeba. Krátká videoukázka a všechno je jasné. Jedno tlačítko sloužící jak k zapnutí a vypnutí, tak i k používání jednotlivých stimulačních programů, tedy přepínání mezi nimi. Otázka, jak funguje, je tedy velice intuitivní. Pro Deluxe je 100% voděodolný. Spousta žen i párů miluje vodní hrátky, ovšem ne každý masážní strojek vodě opravdu odolá. Satisfyer Pro Deluxe – Next Generation vám ale zaručí, že do něj nepronikne ani jediná kapička vody. Klidně ho můžete na celou půl hodinu ponořit do vody do hloubky jednoho metru a máte naprostou jistotu, že se mu vůbec nic nepřihodí. Funkce nijak neutrpí, naopak pulsy jsou ještě silnější a orgasmus ve vodě tím pádem získává novou dimenzi. Vyčištění přístroje je doslova hračka, jednoduše se sejme hlavice, tedy silikonová manžeta a obojí, jak manžeta, tak i tělo satisfyeru se opláchne vodou, která mu nemůže nijak uškodit. Dezinfekce se provádí sprejem na erotické pomůcky. Použití Pro Deluxe – Next Generation si žádá zvlhčení, ke kterému poslouží lubrikační gel na vodní bázi. Pochopitelně ani nabíjení není nijak složité, musíte si na něj vyhradit ale trochu delší čas cca 3 hodiny. Provádí se pomocí USB kabelu, protože stimulátor má v sobě zabudovanou Li-ion baterii. Na druhou stranu je třeba dodat, že po nabití vydrží v provozu asi 120 minut, takže si užijete více než dostatečně.

krásný funkční design
silikonová násadka a zbytek hladký ABS plast
jednoduché nabíjení přes USB
dráždění klitorisu i bradavek
ve vodě jsou tlakové vlny na klitorisu ještě silnější
trochu hlučnější

hodnocení: Intenzivní tlakové vlny, které vytvoří bezdotykový přístroj, zajistí nádherný orgasmus během velice krátké chvíle. V čem si zkušenosti uživatelek obzvláště notují, to je jeho velice tichý chod. To je skutečně revoluční, díky tomu jde o opravdu diskrétní a oblíbenou hračku. Pozitivem je, že navzdory tomu, že působí jako velice luxusní stimulátor, jeho cena rozhodně není nijak přemrštěná. Naopak se dá říci, že této kategorii jde o přístroj, který se dá pořídit levně vzhledem k vynikajícímu efektu. Nikdo nemůže proto pochybovat o tom, že je to výborný cestovní satisfyer, ale zároveň i nedostižný erotický partner toy.

Chci vědět více: Zobrazit zkušenosti zákazníků (12 recenzí)

tradiční design

Satisfyer Pro 2

Satisfyer Pro 2

Jako levnější varianta Womanizeru vám poslouží dobře stejně dobře. Dráždění je i na 1. stupni dost silné, což nemusí všem vyhovovat. Orgasmu lze dosáhnout i za 2 minuty!
Přejít do eshopu

úvod: Pro skutečnou smršť orgasmů se hodí stimulátor klitorisu Satisfyer Pro 2 – Next Generation. Základem je malá savička, kterou přitisknete na klitoris a savička jej nasává dovnitř (tak silně, jak si nastavíte). Ze začátku je potřeba cvik, ale jakmile si na přístroj zvyknete, dosáhnete rychlého orgasmu i za 2 minuty. Nová verze má proti minulé verzi například snadnější obsluhu. Bezdotykový přístroj je šikovný do ruky, snadno se s ním manipuluje.

popis: Velice elegantní je provedení měděné barvy. Tvar protáhlé hrušky se zaoblenou hlavou je ergonomický a výborně se drží (neklouže v ruce). Navíc je to designový kousky. Délka činí 16,5 cm, silikonový konec, čili manžeta má vnější rozměr 3,5 cm, vnitřní 1,5 cm.

materiál: Skládá se z ABS plastu a silikonu. Oba dva materiály lze považovat za luxusní, protože jsou velice příjemné. Samozřejmě mají zaručenu naprostou zdravotní nezávadnost, tedy žádné ftaláty a podobné škodlivé látky.

funkce: Samozřejmě ovládání je úplně jednoduché. Se stimulátorem klitorisu si během akce poradíte velice snadno, protože se na něm nacházejí pouze dvě tlačítka. Tudíž nepotřebujete žádný návod ani manual, zvládnete to sami. Když si přesto nebudete jisté, pomůže videoukazka, je totiž jasné, že jedno tlačítko slouží k zapnutí a vypnutí, druhé potom na přepínání mezi programy. Mezi tlačítky se nachází LED dioda, která ukazuje provoz masážního strojku. Je-li v provozu, pak svítí světle růžové tlačítko. Musíme zdůraznit, že je 100% voděodolný. Svoje waterproof vlastnosti dokazuje, když je na 30 minut ponořen do hloubky 1 metr. Pulsní talkové vlny jsou v tuto chvíli mnohem silnější, a proto se hodí i pro partnerský sex ve vodě. Velmi jednoduché je i čištění. Silikonová manžeta (satisfyer pro 2 násada) se dá velmi jednoduše sejmout a následně jak tělo přístroje, tak i manžetu omyjete vodou s jemným mýdlem. K dezinfekci poslouží velice dobře sprej na erotické pomůcky. Neměli byste zapomenout ani na známé pořekadlo, kdo maže, ten jede, takže pro stimulátor je potřeba pořídit i gel na vodní bázi. Pokud jde o nabíjení, je zde zabudovaná Li-ion baterie. Samotné nabíjení satisfyeru probíhá pomocí magnetického USB kabelu a adapteru. Počítejte s tím, že plné nabití trvá cca 2,5 hodiny. S touto plně nabitou hračkou si pak můžete užít asi 30 minut hrátek. Při nabíjení také svítí LED dioda červeně.

dráždění podtlakem po použití neznecitliví klitoris
pocity přicházejicího orgasmu ihned po přiložení, orgasmus pak za pár minut
silikonová hubička (savička)
vodotěsný, vhodný i do vany
jednoduché ovládání dvěma tlačítky a nabíjení přes magnet
nizká cena
intenzitu měníte jen směrem nahoru, zpět na 1. se dostanete až po 11.

hodnocení: Uživatelské diskuse jednoznačně potvrzují vysokou kvalitu hračky. Pro2 plně nahradí mnohem dražší womanizer. Je luxusní a nabízí celkem 11 způsobů stimulace. Klitoris doslova laská, mazlí se s ním. Tenhle masážní strojek má svoje kvality, což nám prokázal test na našich testerkách. Jak používat satisfyer pro 2? Držte se intuice. Přiložte na klitoris či na bradavky a vaše ruka jej sama navede do místa největší rozkoše. Existuje spousta žen, které zrovna nepreferují vibrátor a womanizer je pro ně příliš drahý. V takovém případě pouziti satisfyeru je na místě a rozhodně splní očekávání. Prožijte porno se satisfyerem.

Chci vědět více: Zobrazit zkušenosti zákazníků (15 recenzí)

6# Satisfyer Penguin Nejhezčí Satisfyer na silný orgasmus

Satisfyer Penguin

Satisfyer Penguin

Pokud chcete Satisfyer v netradičním kabátě, Penguin je přesně pro vás. Má stejné vlastnosti, rychle vám pomůže k orgasmu a navíc vypadá exoticky.
Přejít do eshopu

úvod: Netradiční designový nasávač klitorisu Satisfyer Pro Penguin- Next Generation. Dokonale naplňuje vyjádření, za málo peněz hodně muziky. Pro dámy, které se rády nechávají hýčkat partnerem je toto rozhodně správná hračka. Zajistí totiž hned několikanásobný orgasmus. Zapomeňte proto na drahé womanizery. Satisfyery jsou dnes už v new generation tišší než předchozí verze a tím pádem diskrétnější, dají se využít nejenom na klitoris, ale i na bradavky. Uspokojí jak začátečnice, které si chtějí vyzkoušet, co stimulátor klitorisu vlastně dovede, tak i náročné zkušené dámy, které touží po tom si pořádně užít. Prostě bezdotyková stimulace, kterou doprovází nádherné brnění, zajistí překrásné zážitky.

popis: Pro Penguin není v názvu masážního strojku jenom tak pro nic za nic. Černá a bílá barva, která tvoří tělo stimulátoru, totiž opravdu připomíná tučňáka. Ovšem tento tučňák opravdu nabízí dokonalé polaskání o jakém se vám ani nesnilo. Luxusní dojem potrhuje tmavě růžová, sundávací mašle. Penguine nová verze je zkrátka roztomilým a nezbytným společníkem každé ženy. Není nijak veliký a krásně se schová do každé dámské kabelky coby cestovní kamarád. Měří totiž jenom 12,5 cm na délku. Průměr silikonové manžety je z vnější strany 2,1 cm, z vnitřní strany potom 1,5 cm. Prostě přesně akorát na klitoris.

materiál: Oblíbená varianta Satisfyeru teda silikonová hlavice v kombinaci s ABS plastem se užívá i pro Penguine. Silikon hladí, představuje vlastně jakousi druhou kůži. ABS plast představuje pevnost, trvanlivost, dlouhou výdrž. Skvěle se tedy vzájemně doplňují. A to nemluvě o tom, že oba materiály splňují i ta nejnáročnější zdravotní kritéria. Vyplatí se také, když máte v záloze i nějaké náhradní silikonové hlavice. Taková sada znamená dobrou rezervu na hrátky.

funkce: Na rukojeti má masážní strojek jenom dvě tlačítka, takže jsou tu veškeré návody zbytečné. Stačí krátká videoukázka a máte jasno. Jedno tlačítko umožní zapnout a vypnout přístroj, druhé potom umožní hladké přepínání mezi jednotlivými programy. LED dioda mezi tlačítky signalizuje, zda je stimulátor v provozu. Jestliže dámy patří mezi vodní víly, které si rády dopřejí trochu sexu v koupelně, ať už ve sprše nebo ve vaně, pak máme pro ně dobrou zprávu. Penguin je ve vodě jako doma. Přístroj je voděodolný, šanci nemá ani kapička. Vše bylo poctivě přezkoušeno ponořením do vody na 30 minut, a to až do hloubky jednoho metru. Nezbývá než po použití stimulátor klitorisu pořádně vyčistit. To se dá provést při sejmutí hlavice omytí vodou s jemným mýdlem. Dezinfikovat je třeba sprejem na erotické pomůcky. Pro dokonalý průběh celé intimní akce se také doporučuje použít lubrikační gel na vodní bázi. V současnosti je velmi oblíbené USB nabíjení a i v tomto případě je využit tento způsob k získání šťávy. Nabíjení probíhá po úplném vybití womanizeru asi 120 minut. V provozu pak může být dvojnásobek této doby, tedy asi 240 minut. Samotný proces nabití zajistí USB nabíječka, kterou můžete zapnout třeba i přes notebook či chytrý telefon. V provozu pak nabitý bezdotykový stimulátor vydrží cca 90 minut, což je výborná bilance. Během nabíjení svítí LED dioda mezi ovládacími tlačítky bílým světlem.

krásný tučňákovský design, skvěle se drží
jeden z nejtišších Satisfyerů
silikonová násadka nasaje i okolí klitorisu
jednoduché nabíjení přes USB
dráždění klitorisu i bradavek
vodotěsný
vibrační vlny by mohly být silnější

hodnocení: Dámy, které milují orální sex a ty, kteří si chtějí ozvláštnit sex partnerský, se prostě nemohou bez Pro Penguin Next Generation obejít. Výsledkem společných chvil je několikanásobný orgasmus. Náš testovací tým i zákaznické recenze oceňují zejména dokonalé přisátí savičky na klitoris a intenzivní tlakové vlny. Skvěle padne do ruky. Nebojte, ozdobnou mašličku lze samozřejmě sundat!

Chci vědět více: Zobrazit zkušenosti zákazníků (14 recenzí)

Super pro boubelky

Satisfyer 2

Satisfyer 2

Velmi jednoduchý funkční design. Orgasmu dosáhnete stejně snadno jako s ostatními modely. Je asi nejhlučnější z celé druhé generace Satisfyerů.
Přejít do eshopu

úvod: Vylepšený Satisfyer 2 next generation nabízí vynikající zkušenosti. Jde o úžasnou hračku se super dlouhou rukojeti. Vhodný pro silnější ženy. Proti předchozí generaci je vylepšený, splňuje i vysoké nároky uživatelek. Je proto téměř zbytečné pokukovat po drahém womanizeru, protože jednou z velkých předností 2 next generation je mimochodem i jeho cena. Přístroj je bezdotykový, což je velká výhoda, ne každé ženě vyhovuje dotyk a vibrace.

popis: Design této hračky je velice příjemný. Je to skvělý dárek pro ženu, který se dodává v barevné kombinaci bílá a měděná. Celkově je satisfyer dlouhý 18 cm, průměr jeho silikonové manžety činí na vnější straně 2,8 cm, na vnitřní straně 1,5 cm.

materiál: Jde o kombinaci silikonový satisfyer a ABS plastem. Hlavice je silikonová, takže vytváří pocit doslova jemného pohlazení. ABS plast je pevný a odolný. Vše je samozřejmě zdravotně naprosto nezávadné.

funkce: Hlavní rysem je dlouhé madlo. Díky němu násavkou bezpečně najedete přímo na klitoris. Madlo budou zbožňovat hlavně silnější ženy. Jednoduché a praktické ovládání na rukojeti. Intenzity nastavíte pomocí tlačítka uprostřed přístroje. Navíc je díky hmotnosti pouhých 150 gramů velice lehký, rozhodně vás od něj ruka bolet nebude. Voděodolný není, takže do sprchy se nehodí. Samozřejmě vás bude zajímat i údržba. Nejvhodnější je dezinfekce bez alkoholu. V zásadě byste neměli použít žádné agresivnější mycí prostředky. Taktéž je možné mytí pomocí teplé vody a mýdla. A co lubrikanty? Silikon na womanizeru si žádá jenom ty na bázi vody nebo případně speciální lubrikant BOOM. Tahle nová verze, tedy Satisfyer 2 next generation má o poznání tišší chod, než předchozí, což uživatelky jednoznačně vítají. Hlasitost je totiž věcí, která někdy trochu odrazuje, ovšem next generation je v tomto ohledu mnohem lepší, než předchozí generace. Skvělé je, že přístroj je voděodolný a můžete si tedy vyzkoušet i waterproof hrátky ve sprše nebo ve vaně. Je to potvrzená skutečnost, někdy se totiž stává, že někteří výrobci o něčem tvrdí, že je voděodolné, ale nakonec to úplně tak není. Tento Satisfyer 2 next generation ale odolá i ponoření do vody na 30 minut do hloubky 1 metr. Výhodou dokonce je, že tlakové vlny jsou pod vodou silnější a stimulátor klitorisu odvede ještě lepší práci. Obsluha je velice snadná. Na rukojeti přístroje totiž najdete jenom dvě tlačítka, jedno pro zapnutí a vypnutí a druhé na přepínání programů. Takový revoluční systém si tedy osaháte naprosto intuitivně. Také je důležité, že satisfyer dokonale padne do dámské dlaně. Stimulátor nabízí hned 11 různých stimulačních programů, které se liší intenzitou. Vyhoví tak jak ženám preferujícím jemnější akce, tak i těm, které si chtějí nechat klitoris doslova vycucnout. Skvěle také oživí partnerský sex. Navíc se dají využít i na bradavky. Přístroj je bezdotykový a vytváří intenzivní tlakové vlny, které zaručí silný orgasmus. Lehké je i čištění. Musíte sejmout manžetu a obě části přístroje umyjete ve vodě a jemným mýdlem. Není od věci mít k dispozici i dezinfekci v podobě speciálního spreje na erotické pomůcky. Je velmi jednoduché, ovšem na nabíjení musíte mít k dispozici dvě AAA baterie, na které tahle toy pojede pěkně dlouho. Může to být až 120 minut a za tu dobu už si užijete krásných radovánek. Ovšem mít i náhradní baterie samozřejmě také není od věci. Tento masážní strojek na klitoris je fakt supr.

dlouhé madlo - dosáhnte všude
pohodlné ovládání na rukojeti
silné vibrace způsobí intenzivní orgasmus
široká trubička nasaje klitoris i okolí
není vodotěsný
nehlučnější z 2. generace satisfyerů

hodnocení: Recenze dostupné na netu tuto hračku jednoznačně doporučují. Prostě na 2 next generation pějí jenom samou chválu. Stimulátor klitorisu je skvělou revoluční novinkou, která katapultuje intimní život do netušených výšin. Rozmazlování klitorisu je opravdu vynikající. Uživatelky si u této luxusní hračky pochvalují tichý chod a široké možnosti regulace talkových vln.

Chci vědět více: Zobrazit zkušenosti zákazníků (21 recenzí)

Jak se používá a funguje satisfyer

Revoluční novinka satisfyer je bezdotykový masážní strojek. Je to stimulátor vylepšený tím, že vás dokáže přivést k orgasmu bez jakéhokoli kontaktu. Jak funguje? Velice jednoduše. Prostě tento nový strojek nasaje klitoris, obejme ho a tlakovými pulzy přivede k dokonalému vzrušení. Může to být i dokonalá cestovní hračka, která navíc nevzbuzuje dojem, že jde o intimní pomůcku. Diskuse uživatelek potvrzují, že satisfyer free video napoví, jak s přístrojem zacházet, ale zvládnete to i bez něj.

prisati womanizeru

Nasávání klitorisu a bezdotykové dráždění pomocí silných tlakových vln.

Nová verze satisfyeru je ještě komfortnější. De luxe hračka má ještě tišší chod, což je příjemnější, satisfier pro penguin i penguine je jemnější. Nasává zlehka, prostě new generation je určena pro zacházení s intimními místy v rukavičkách, ovšem s dosažením toho nejsilnějšího orgasmu s přístroji next generation. Tyto přístroje jsou waterproof, takže fungují i pod vodou, což je nesmírně příjemné. Protože co když si partner vzpomene, že si chce dámou pohrát třeba ve sprše, nebo ve vaně? Získáte deluxe zážitek. Prostě new toy nabízí novou dimenzi sexu, třeba takový satisfyer pro plus. Jedná se o skvělý darek od muže ženě, který bude náležitě oceněn.

Hodí se i nástavce na satisfyer, které rozšiřují spektrum hrátek. Nezapomeňte na nahradní hlavice. Satisfyer pro g spot dokáže stimulovat opakovaně několikrát za sebou. Funguje tedy doslova jako stroj na orgasmy, proto je dobré mít ve výbavě jak hlavice, tak náhradní nástavce. V zásadě jde o luxusní způsob stimulace, navíc s přehledem nejlevnější. Nemusíte proto hledat bazar, takovouhle hračku stojí za to mít novou. Nový kamarád pomůže odbourat intimní problémy ženám, které nedosahují orgasmu při sexu s mužem a kvalitní partnerský sex ještě více oživí, což potvrzují i diskuse. Příjemný je například modrý partnerský satisfyer partner toy, který seženete levně.

Orgasmus se satisfyerem

Jaký je orgasmus s touto oblíbenou new toy, tedy novou hračkou? Silikonová hlavice je příjemná, ale tady je třeba říci, že jde o bezdotykový způsob stimulace. Máte nekdo zkušenost se satisfyer pro 2 nová verze ptají se třeba ženy. Manual nenapoví všechno, osobní test je důležitější.

Jednoznačně si se stimulátorem klitorisu užijete opakovaně, což potvrzují uživatelky. Dokládají i vlastní zkušenosti, že orgasmus zažívaly intenzivně a několikrát za sebou. Některé uváděly například, že vibrátor jim takové prožitky neposkytne. U citlivějších žen někdy může opakované použití vibrátoru naopak intimní partie klitorisu znecitlivět. Ovšem satisfyer je určen k používání opakovaně. Vcucne klitoris, ale přitom se k němu chová jemně. Hodnocení satisfyerů jsou proto velmi pozitivní. Je to takové skvělé porno, které si můžete dopřát. Například diskuze satisfyer praha prozrazují, že uživatelky si orgasmus vysloveně vychutnávají. Zároveň zdůrazňují, že byl neobyčejně silný. Pro řadu žen zde také nastává situace, kdy poprvé dokážou díky pouziti erotické pomůcky zažít orgasmus opakovaně. Video může být také návodem, jak si udělat dobře. Mnohé ženy prezentují zkušenosti, že z například nabízených 11 intenzit jim stačí několik nižších. Ty vyšší jsou podle recenze určeny pro dámy, které si s klidem nechají klitoris klidně i vcucnout.

Ovšem ne každá žena touží nechat stimulátor klitorisu jet na tak vysoké obrátky. Spousta žen zažije gejzír orgasmů už při intenzitě 5 a dál se ani nedostane, už by omdlela. Násada na satisfyer může ještě rozšířit pole působnosti. Ještě dokonalejší prožitky nabízí také stimulace s použitím lubrikantu na vodní bázi. Ženy pociťují chvění, mrazení. Pro každou ženu je příjemný jiný stupeň dráždění, je prostě třeba získat zkušenosti, kde je orgasmus nejsilnější, nejintenzivnější. A výborně se dá použít i na stimulaci bradavek. Satisfyer pro 4 couple je dokonalá stimulace klitorisu. Intenzivní vibrace prostě funguje. Tlakové vlny jsou skvělé a co třeba satisfyer plus size, který také ocení spousta žen.

Závěr: rozdíl satisfyerem a womanizerem

Jaký je rozdil mezi womanizerem a satisfayerem? Válka womanizer versus satisfyer nemá vítěze. Oba dva bezdotykové stimulátory si totiž najdou své příznivkyně z řad žen. Většině žen už dnes nestačí jenom vibrátory. Chtějí zkusit i něco nového, a tak se nabízí třeba sada se satisfyerem. Návod, jak používat je v obou případech jednoduchý. Postačí videoukázka a trochu citu. Satisfyer pro 2 free video ukáže všechno, co je třeba. Kam ale směřují diskuze na téma womanizery a satisfyery?

Nejlepší hodnocení, jak který bezdotykový masážní strojek pracuje, je takové, které si uděláte na vlastní kůži. Nesmíte zapomenout také na nabíjení, adapter je nesmírně důležitý, bez něj strojek nezprovozníte, nebude k použití. Je jasné, že nabíjení ať už USB nabíječkou nebo dobíjecími bateriemi je stejně komfortní. Na jedno nabití můžete mít třeba až 240 minut hrátek a stimulace, a to už stojí za to. Boj womanizer versus satisfyer prostě vítěze nemá. V čem se liší?

Womanizer se vyznačuje tišším chodem, je luxusnější a tomu bohužel odpovídá i cena. Pokud chcete mít více vymazlenou hračku, která a sebe nebude upozorňovat hlasitým vrčením, pak volte jako stimulátor klitorisu womanizer. Jestliže ale chcete mít v podstatě stejný efekt levně, pak klidně zvolte nejlevnější satisfyer, který vám nachystá stejně silný orgasmus. Jemnější zacházení v intimní oblasti nabízí womanizer, takže pokud trpíte extrémní citlivostí klitorisu, můžete sáhnout a vybrat luxusní hračku s náročnějším provozem. Jestliže není klitoris příliš citlivý, rozhodně jsou dobré levnější satisfyery, které bývají někdy i designově hezčí. Jestliže vám ale nevadí vysoká cena a je u vás v kurzu spíše jemnější stimulace, pak si zvolte womanizer. Třeba womanizer nabízí také často náhradní nástavec. Prostě diskuse je různorodá a každý stimulátor si najde své věrné. Záleží na konkrétní zkušenosti a preferencích. Nároky má každá žena jiné. Kdo se chce hodně rozjet, pak je akce se satisfyerem to pravé. Je výkonný, cítíte, jak saje. Prostě dokonalý stimulátor klitorisu. Orgasmus, jako kdyby vás chtěl masážní strojek rovnou vycucnout. Kdo chce ale spíš jemně hrát a lechtat, a tak se dostat do stavu blaženosti, ať volí womanizer.

Inspirovat vás mohou diskuze a recenze, s nimi snáze pochopíte, proč jsou třeba pro řadu žen lepší než vibrátor a že stojí za to, pročíst manual, pustit si třeba nějaké příjemné porno a zkusit to. Samozřejmě hraje roli i cena. Je otázkou, kolik chcete do rozkoše investovat, zda je pro vás prvořadě pořídit erotickou hračku nové generace levně, nebo zda překousnete, když new toy nebude nejlevnější. To je na vás, protože satisfyery se dají pořídit třeba za třetinu ceny womanizerů.