Vibratory.org Nejlepší realistické vibrátory s přísavkou

Nejlepší realistické vibrátory s přísavkou 2020

aktualizováno září 2020
realisticke-vibratory-s-prisavkou.jpg
Recenzování vibrátorů s přísavkou přineslo opět celou řadu silných vzrušených orgasmů. Jedná se o velmi výkonnou sexuální pomůcku i když ženy ji opomíjejí. Přísavka je skvělý pomocník, který vám uvolní ruce. Můžete ji připnout na jakýkoli hladký povrch a pak už jen proti robertkovi přirážet. Poloh je celá řada. Pro testování jsme vybrali dvacítku velmi prodávaných robertků a všechny vyzkoušeli (5 žen a 2 muži). Nejlépe dopadly vibrátory s ovladačem, které jsou pohodlné na přepínání. Ale do TOP5 se vešly i dva tlačítkové. Jejich předností je super design, vodotěsnost a velikost. Používání erotických pomůcek s přísavkou má jen výhody. Nepotřebujte partnera a uvolníte si ruce. Používat je můžete samozřejmě i jako klasický vibrátor a zasunovat jej rukou. Můžete se také podívat na obecný žebříček nejlepší vibrátory.

TOP 2020

Nejlepší realistický vibrátor s přísavkou a ovladačem
NMC Realistic
TOP produkt
Krásně tvarovaný silikonový vibrátor s přísavkou. Ovládání vibrací tlačítkem na vibrátoru nebo skvělým ovladačem. Příjemný průměr 4 cm potěší i zadeček. Vodotěsný. Super cena.
Ovladač není vodotěsný. Nemá pulsační programy.
NMC Realistic video recenze
Za těch pár korun dostanete super kvalitu, silné vibrace a bezdrátové dálkové ovládání. Přísavka je silná a můžete pořádně dovádět. Doporučujeme!
Realistický rotační vibrátor s přísavkou a ovládáním
Dancing Dick
rotuje
Realistický tvar s vystouplou žilnatinou. Vibrace, pulsace i rotace na žaludu. Ohebný, lepší pro obtížnější polohy. Silná přísavka. Dálkové ovládání.
 doprava zdarma
Dálkové ovládání mohlo být bezdrátové
Dancing Dick video recenze
Velmi příjemný povrch podobný silikonu. Asi jediný rotační robertek s přísavkou. Dokonale vás opíchá.
Připínací vibrátor strap on s ovladačem
Gigolina připínací
Spoustu možností použití. Přísavka, vibrace, dálkové ovládání i připínací řemínky. Super pro ženy které chtějí protáhnou svému muži zadek. Nízká cena.
Není voděodolný.
Gigolina připínací video recenze
Super pro partnerské hrátky. Užijí si i pánové. Silné vibrace. Mnoho zábavy užijete s přísavkou (zkuste ji přidělat na židli).
PipeDream 7 Deluxe
Realistický rovný robertek s přísavkou a varlaty. 100% vodotěsný do vany i sprcháče. Silné vibrace až do špičky kulatého žaludu. Šířka 5 cm!!!
 doprava zdarma
Ovládání pouze na vibrátoru. Vysoká cena.
PipeDream 7 Deluxe video recenze
Pořádný macek se silnou vibrací až do masivního žaludu (úctyhodný průměr 5 cm). Za vysokou cenu a absenci dálkového ovladače dáváme 4 hvězdy
Pipe Dream 5 čokoláda
Super tlustý 5,5 cm, nejreálněji vypadající vibrátor, který jsme měli v rukou. Čokoládová barva. Příjemný jemný materiál. Vodotěsný, pro vodní sexuální hrátky.
 doprava zdarma
Vibrace by mohly být silnější. Není vhodný pro začátečníky, je hodně velký.
Pipe Dream 5 čokoláda video recenze
Bezvadný s exotickou barvou. Super jízda. Cítíte každou žilku i vibrace ve špičce obřího žaludu. Nic pro začátečníky.
Autor recenze:
Lenka D,
Poslední úpravy:
září 2020

Vibrátory s přísavkou bývají velice oblíbené. Důvod je nasnadě: tyto realistické hračky poskytují mnohem širší pole působnosti v sexu než vibrátory klasické. Přísavka podstatně rozšiřuje jeho možnosti. Dá se říci, že jde vlastně o multifunkční pomůcku, která může mít třeba dálkové ovládání. V zásadě ale můžeme říci, že se vibrátor s přísavkou dá využít jako každý jiný vibrátor, čili na zasunutí do vagíny a další erotické hry a klidně si s ním užijete i anální sex.. Kdo by chtěl inspiraci, pomohou videa. Existují i dilda. Přísavka zajistí připevnění vibrátoru na hladké horizontální a vertikální plochy. Ušetříte si tím pádem práci rukou, které se tak dají použít i k jiným akcím, tedy dráždění jinde. Ženy s vibrátorem si tak pohybem například vsedě určují rychlost i intenzitu přírazů. Samozřejmě hrátky s vibrátorem působí i jako iniciátor partnerského sexu. Který muž by neodolal pohledu na svoji drahou polovičku, když si užívá s vibrátorem a neměl chuť se přidat? Když bude ve hře vibrátor s přísavkou největší průměr, je to o to lákavější. A například NMC, Gigolina nebo řada PipeDream tvoří špičku mezi vibrátory s přísavkou. Nejlepší realistický vybrátor s přísavkou je umístěn obvykle na prvním, druhém či třetím místě.

1# NMC Realistic BESTSELLER

TOP produkt

NMC Realistic

NMC Realistic

Za těch pár korun dostanete super kvalitu, silné vibrace a bezdrátové dálkové ovládání. Přísavka je silná a můžete pořádně dovádět. Doporučujeme!
Přejít do eshopu

úvod: Už jsi někdy přirážela proti zdi? Tak to vyzkoušej s novým NMC Realistic, robetek s přísavkou. Erotické pomůcky s přísavkou lze využít na milión způsobů. Stači trochu erotické představivosti. Největší výhodou je, že máte volné ruce.

popis: Žilnatý vystouplý povrch, krásně tvarovaný žalud, zkrátka umělý penis, jako živý, i s varlaty, to je realistický vibrátor s přísavkou NMC. Délka činí 19 cm, zasouvací potom 14 cm. Průměr činí 3,8-4,1 cm. Za varlaty je široká přísavka, která tohoto macka udrží na jakémkoli hladkém povrchu. Nabízí se barva tělová, která působí velice příjemně, neruší.

materiál: Jde o silikonový penis v kombinaci s ABS plastem, měkký na dotek, doslova hladí. Zdravotně naprosto nezávadný materiál.

funkce: Přísavka je dostatečně široká a dokonale drží na hladkém povrchu (nábytek, dveře, kachličky, vana, dveře sprchového koutu, podlahové líno, apod.). Pro odlepení použijte malé poutko na přísavce. Vibrátor má celkem 10 funkcí, tedy 10 vibračních módů, což z něj dělá opravdového všeuměla. Můžete je ovládat buď tlačítkem přímo na vibrátoru, nebo jedním tlačítkem na dálkovém ovládání. Ženy tak mohou předat ovladač partnerovi a ten spustí dálkové ovládání a trochu si pohraje. Baterie do dálkového ovladače získáte rovnou s vibrátorem. Jak vibrátor udržovat a čistit? Na silikonovou část je nejlepší dezinfekce, která neobsahuje žádný alkohol, ideálně teplá voda s mýdlem. Lubrikanty volte jedině na bázi vody, případně speciální silikonový lubrikant BOOM. Napájení do tohoto vibrátoru zajistí dvě tužkové baterie, které vkládají pod přísavkou. Pro jejich vložení je třeba přísavku odšroubovat.

silikonový materiál vysoké kvality
reálný vzhled s žilnatinou, velkým žaludem a varlaty
10 vibrační programů (nadprůměrně silné)
dlouhá výdrž tužkových baterií
široká přísavka skvělé drží na jakémkoli hladkém povrchu
elegantní dálkové ovládání
nemá pulsační programy
vydrží namočení, ale není vodotěsný

hodnocení: Nepatří mezi žádné XXL obry, ale také nejde o žádný úplně slim klacík. Je zkrátka tak akorát. Velikostně se řadí mezi nadprůměr, který potěší. Ženy, uživatelky, dobře hodnotí hlavně vibrace, které dokonale uspokojí. Každá si najde přesně tu svoji, která jí bude vyhovovat. Přísavka má neomezeně způsobů použití. Vibrátor s přísavkou nemusíte držet. Uvolníte si ruce pro další erotickou hrakču nebo budete masturbovat rukou? Případně si pohrajte s živým penisem partnera. Při zasunutí se špatně ovládájí tlačítka na těle robertka. Proto je skvělé, že máte po ruce dálkový ovladač.

Chci vědět více: Zobrazit zkušenosti zákazníků (26 recenzí)

2# Dancing Dick rotační

rotuje

Dancing Dick

Dancing Dick

Velmi příjemný povrch podobný silikonu. Asi jediný rotační robertek s přísavkou. Dokonale vás opíchá.
Přejít do eshopu

úvod: S vibrátory s přísavkou Dancing Dick, bez nadsázky, v orgasmech protančíte noc. Výrobce You2Toys se hodně snažil a vytvořili kvalitní erotickou hračku za přijatelné peníze.

popis: Předností je bezesporu barva tělová, která působí naprosto přirozeně a realistický dojem ještě umocňuje dokonale tvarovaný žalud, vystouplé žíly a samosebou jde o robertek i s varlaty. Na délku sice měří úctyhodných 23cm, ale zasunout se dá jenom 16,5 cm délky. I když tedy nepatří mezi super maxi hračky, zážitky poskytne skvělé dámám, které mají rády menší tlusté penisy.

materiál: Materiál je TPR a ABS plast, samozřejmě zde nenajdete žádné ftaláty, do rukou dostáváte zdravotně naprosto nezávadnou hračku. Je měkký, na dotek příjemný, skoro jako lidská kůže.

funkce: I když tedy nepatří mezi super maxi hračky, zážitky poskytne skvělé dámám, které mají rády menší tlusté penisy. Potěší také krásným rotačním pohybem, který vás katapultuje do těch nejvyšších sexuálních sfér. K dispozici jsou různé rotační módy a 8 vibračních programů (vibrace jsou velmi silné). Je tedy rozhodně z čeho vybírat, repertoár rozkoše má tento vibrátor s přísavkou opravdu velice široký. Nechybí zde dálkové ovládání, které je připojeno kabelem. Partner se tak může kochat tím, jak si jeho vyvolená hraje a podle chuti měnit rotaci i vibrace.
Přísavka je velmi silná, uchytí se na jakékoli hladké ploše a pěkně drží. S čistěním nebudete mít také žádné velké starosti. Nejlepší je ho lehce opláchnout teplou vodou a jemným neagresivním mýdlem. Na lubrikaci použijte gely na vodní bázi. Pro dezinfekci byste si do výbavy měli pořídit antibakteriální sprej určený na erotické pomůcky. Vibrační i rotační funkce obstarávají čtyři baterie typu AAA.

velmi reálný vzhled
8 programů vibrace a rotace
měkký příjemný materiál (speciální guma)
přísavka velmi dobře drží
jednoduché ovládání
dálkové ovládání má kabel

hodnocení: Musíme pochopitelně zmínit i to, co tomuto šikulovi říkají uživatelky. Především jsou naprosto nadšené z toho, jaké rotační i vibrační programy nabízí i jak realistické je jeho propracování.

Chci vědět více: Zobrazit zkušenosti zákazníků (9 recenzí)

3# Gigolina StrapOn připínací

Gigolina připínací

Gigolina připínací

Super pro partnerské hrátky. Užijí si i pánové. Silné vibrace. Mnoho zábavy užijete s přísavkou (zkuste ji přidělat na židli).
Přejít do eshopu

úvod: Připínací penis Gigolina nabízí skvělé zážitky, díky svému realistickému vzhledu a velice variabilnímu použití. Pokud jej chcete používat pro anální sex, tak opatně. Je dost velký, takže vhodný spíše pro zkušenější milovníky análku.

popis: Vzhled reálného penisu s varlaty a zaobleným žaludem. S přísavkou je dlouhý 21 cm, bez přísavky 19 cm. Průměr ve střední části je 4 cm, ve spodní 5 cm. Je opatřený dálkovým ovládáním s kabelem. V balení je také souprava řemínku na připnutí na tělo (tzv. strap on).

materiál: Tělo vibrátoru je z měkkého gelu. Žalud i varlata lze ohnout. Uprostřed je motorek a tam se neohýbá. Připínací pás s řemínky jsou kožené. Umělý penis se nasazuje na ocelový kroužek.

funkce: Hodí se pro ženy i muže, jde zde o unisex provedení. Je na ovládání připevněné drátkem ke spodní části vibrátoru. Má dosti silné vibrace regulovatelné do tří různých stupňů, takže si zde každý přijde na své. Tento vibrátor s přísavkou navíc má něco, co ostatní nemají, a sice kožený pás s řemínky, který ho dobře drží na těle. Když vibrátor vlažíte do kovového oka na postrojku, jednoduše ho upevníte k tělu. Pás, tedy postrojek je nastavitelný, takže se dá podle potřeby upravit, utáhnout. Ženy tak mohou mít penis nebo muži rovnou dva penisy. Sexuální fantazii se pak meze nekladou. Přísavka se velice jednoduše upevní na jakoukoli hladkou plochu. V nejtvrdší střední části jsou vibrace nejsilnější. Jsou silně cítit všude, ale u žaludu už jsou o trochu slabší. Bez ovladače je penis voděodolný. Na druhou stranu není stavěný na velké koupání, to musíte oželet. Očista se provádí krátkým omytím mýdlem a teplou vodou. Neměli byste zapomenout na dezinfekci. Používejte lubrikační gely na vodní a silikonové bázi. Napájení zajišťují tři AA baterie.

3 stupně silných vibrací
pevná přísavka dobře drží
připínací kožený pás s řemínky, nastavitelný i pro jiné vibrátory
dálkový ovladač vibrací
dálkkové ovládání je kabelové
pro anál je průměr 4 cm vhodný spíše pro pokročilé

hodnocení: Jaké jej hodnotíme? Právem se řadí mezi nejlepší vibrátory s přísavkou. Navíc se s ním dají dělat další super věci díky postrojku. Upínací kroužek na umělý penis je univerzální a připnete na něj i jiný vibrátor. Popruch s penisem si může navléci i muž, když se robertek otočí varlaty nahoru. Žena tak zažije zásun do vaginy i anální sex současně. Rozhodně dobrá volba. Pro análek je poměrně velký a je třeba si pravidelným tréninkem roztáhnout zadeček.

Chci vědět více: Zobrazit zkušenosti zákazníků (63 recenzí)

4# PipeDream 7 DeLuxe

PipeDream 7 Deluxe
Spojuje všechny klady realistické hračky, jde o dokonale propracovaný super vibrátor PipeDream Deluxe No.7 . Celková délka činí 23 cm, z toho zasunutelná 22 cm. Průměr je 5,1 cm. Máte tedy k dispozici maxi kamaráda, vibrátor s přísavkou 23cm, tenhle tlustý xxl vibrátor si oblíbí všechny dámy, které si potrpí na pocit opravdového vyplnění.

Barva tělová je velice příjemná. Ačkoli je na dotek měkký a skvěle se přizpůsobí anatomii, rozhodně nezklame ani při dlouhých náruživých hrátkách. V tomto případě máte v ruce hebké silikonové vibrátory. Mezi jeho přednosti patří dokonale realistické provedení, téměř ho nepoznáte od živého masa. Dále je 100% voděodolný, takže si můžete pohrát třeba i ve sprše, ve vaně či vířivce. Zároveň to usnadňuje oplachování. Stačí omýt vodou a vyčistit speciálním čisticím prostředkem na hračky. Vibrace jsou velmi silné a cítíte je po celé délce včetně špičky, která tak může stimulovat bod G. Otočením spodní části vibrátoru se velmi elegantně a lehce ovládají vibrace. Nechybí vystouplé žíly, tvarovaný žalud a samozřejmě s varlaty.

Díky ultra silné přísavce, která drží tam, kde má, se řadí mezi nejlepší vibrátory svého typu. Uvolnění přísavky je velice snadné, jednoduše zatáhnete za gumový jazýček umístěný na přísavce. Uchytí se na jakýkoli hladký povrch – na zeď, kachličky nebo třeba podlahu. Tam všude si můžete užívat. Nezapomeňte ovšem na lubrikační gel. K pohonu poslouží dvě baterie AA, které se vkládají do jeho spodní části. Hodnocení uživatelek je skvělé. Vyzdvihují snadnost na ovládání, i provedení natur skin, kdy máte díky hebkosti pocit, že se dotýkáte přímo kůže. Internetové forum mluví jednoznačně o super vibrátoru. Tenhle deluxe no zkrátka patří mezi extra třídu.

5# PipeDream Čokoláda

Pipe Dream 5 čokoláda
Detailně propracovaný vibrátor s přísavkou PipeDream Real Feel No. 5 vypadá tak realisticky, že ho vlastně ani nepoznáte od skutečného orgánu. Jeho délka činí 20 cm, zasunutelná délka 18 cm, přičemž průměr je 5,4 cm, takže patří mezi docela slušné macíky, i když existují ještě větší maxi vibrátory. Dostáváte do ruky silikonový vibrátor, který je velice hebký, doslova pohladí na dotek.

Neobsahuje žádné ftaláty a ze zdravotního hlediska je tedy naprosto bezpečný. Je velmi měkký a dokáže se přizpůsobit anatomii vaginy. Na druhou stranu je ale odolný. Realistické hračky čokoládové barvy potěší. Penetrace a pocit plnosti ho řadí mezi nejlepší robertky s varlaty. Vibrace má sice skromné, ale velice efektivní. Ucítíte je po celé délce a především ve špičce, takže při hrátkách si užijete naprosto super pocit. Bod G můžete klidně laskat až do chvíle, kdy se vybíjí baterie, nebo budete samo slastí už docela mimo.

Na ovládání je velice snadný, jednoduše otočíte spodní částí vibrátoru a regulujete snadno a rychle vibrace. Nesmíme zapomenout na to, že je voděodolný, takže si můžete vychutnat koupelnové hrátky. Tento gelový vibrátor nebude trpět, když ho namočíte. Samozřejmě při používání nezapomeňte na lubrikační gel. A jak ho čistit? Zvládnete to s pomocí čistícího gelu na hračky. Zbývá dodat ještě například to, že se neobejdete bez dvou baterií typu AA. Jak vidí tento vibrátor s přísavkou uživatelky? Rozhodně kladně. Líbí se, i když je velký a každá ho prostě nezasune celý. Často uvádějí, že si na velikost musí zvyknout. Tenhle tlustý XXL macík ale rozhodně budí zájem a vzrušení. Některé doporučují i jako anální vibrátor s přísavkou. Poznamenávají, že Pipedream dodává skvělé hračky lákavé na pohled i na dotek. Zcela určitě patří do kategorie vibrátor s přísavkou největší průměr.

Proč milujeme robertky s přísavkou - výhody

Jaké výhody vám přináší přísavka na vibrátoru?

  • Především naprosto uvolňuje ruce. Můžete tak vibrátor přichytit na praktickou jakoukoli plochu. Pouze je třeba, aby šlo o hladký povrch. Vibrátor s přísavkou se na ni velice jednoduše přicucne. Drží pevně, nehrozí nebezpečí, že by se uvolnila, a to ani při velice náruživých hrátkách. Můžete rajtovat s vibrátorem třeba na židli, na podlaze, v koupelně u stěny na kachličkách, nebo na podlaze na dlažbě, zkrátka fantazii se meze nekladou.

  • Za další jsou vibrátory s přísavkou obvykle na dálkové ovládání. Díky němu můžete ještě více zúročit existenci přísavky. Můžete si prostě užívat, zatímco partner ovládá vibrace a mění je podle svojí či vaší chuti. Vyberete si takové vibrace, jaké vám vyhovují. Vy máte zcela volné ruce.

Můžete třeba dráždit sebe na jiných místech, dráždit partnera. Fantazii, co podniknout, se v tuto chvíli meze nekladou. Právě možnost uvolnit ruce a využít přísavky vám dovoluje si vychutnat sex i na jiných místech než obvykle a nejlepší sexuální zážitky jsou na dosah. Co třeba zkusit rajtovat v koupelně a zároveň přitom laskat partnera? Nemusíte se totiž věnovat ovládání a zasouvání vibrátoru, což vám dává netušené super možnosti. Zkuste popustit uzdu fantazii, kde všude se dá voděodolný rotační vibrátor uchytit. Přijdete na neuvěřitelné věci, které rozšíří kreativitu vašeho sexu a fakt, že vibrátory jsou na ovládání, to jenom podpoří. Kdo má pocit, že mu s klasickými sexuálními hračkami tak trochu dochází v kreativitě dech, potom přísavka ho katapultuje do netušených výšin a přinese další zkušenosti. Stojí za to s tímhle vibrátorem zkusit i anální sex. Internetové forum kladně hodnotí přínosy přísavky. Videa vám mohou názorně ukázat, jak třeba vibrátor s přísavkou cyberskin využít na maximum.

Další skvělé vlastnosti realistických vibrátorů

Samozřejmě, že vibrátory s přísavkou a varlaty nádherně zpestří váš sexuální život. Nabízejí navíc spoustu super vlastností, díky kterým se vyplatí po nich sáhnout.

  • Například voděodolný vibrátor znamená, že si můžete užívat v koupelně ve sprše, ve vaně, ale třeba i v bazénu. Nemusíte se bát, že kamkoli nateče voda. Jinou výbornou vlastností je provedení natur skin, které zajistí, že materiál je hebký doslova jako pohlazení.

  • Plusem je jednoznačně také dálkové ovládání. Oceníte ho hlavně u partnerských hrátek, kdy například partner může na dálku ovládat a měnit vibrace a stimulovat tímto způsobem svoji partnerku. Toho se dá využít a udělat hrátky ještě mnohem pestřejší. Sotva totiž partner odolá podobné lahůdce si takto s partnerkou pohrát.

  • Velmi oblíbené jsou žilnaté vibrátory s přísavkou, protože vytvářejí opravdu realistický dojem. Máte pocit, jako byste měli v ruce nebo uvnitř v sobě skutečné masíčko, žádného umělého kamaráda, byť třeba v XXL provedení. To obrovským způsobem zvyšuje zážitek.

  • Příjemným bonusem je rovněž rotace. Rotační vibrátory, které kombinují rotaci s vibrací, znamenají další prohloubení sexuálního prožitku, které je možné si dopřát. Rotačním pohybem silně stimulujete a povznesete se do výšin. Určitě vás nadchne také stříkání. Samozřejmě i stříkací vibrátor s přísavkou nabízí další hrátky.

  • Velkou roli hrají i vlastnosti samotného materiálu. Žádané jsou pochopitelně silikonové vibrátory, které mají měkký omak, ale přitom jsou zároveň dostatečně pevné. Samozřejmě se vibrátory s přísavkou využívají i na klitoris a jeho dráždění.

  • A co třeba vibrátor s přísavkou dofukovací? I ten má samozřejmě v portfoliu své místo a hodně žen ho má v oblibě. Kromě toho dvojitý vibrátor, s nímž zvládnete obhospodařit najednou jak vaginu, tak análek je také v kurzu. Výsuvný vibrátor s přísavkou je dalším skvělým tipem, který se dá schovat třeba do tašky na cesty.