Vibratory.org O nás

O nás

Cíle webu vibratory.org

Výběr TOP produktů

Vybrat nejlepší produkt pro nákup vám může zabrat hodiny hlednáninter vibratto práci však děláme za vás. Dokonce jsme produkt zakoupili, otestovali a sepsali pro vás doporučení.

Affiliate Disclaimer

Abychom mohli přinášet kvalitní obsah všem návštěvníkům stránek zdarma, musíme zajistit financování celého webu.

Pokud zakoupíte produkt v námi doporučeném eshopu, dostaneme z prodeje malou odměnu. Cena produktu pro vás zůstává vždy stejná a vliv odměny se vás při nákupu nijak nedotkne.

Díky těmto odměnám můžeme dál pořizovat, testovat a vybírat pro vás ty nejlepší erotické produkty a doplňky stravy.

Děkujeme za podporu.

Ochrana osobních údajů

Ochrana vašich údajů je pro nás důležitá a bereme ji vážně. Vaše údaje, které získáme v průběhu vaší náštěvy stránek, jsou zpracované v souladu s nařízením GDPR. Podrobnější informace získáte na této stránce.

Náš tým

Základ našeho čtyř-členného týmu se od založení webu nezměnil. Poměrně stálý je okruh našich testerů z řad našich známých (testování vibrátorů a prášků).

Eva Krause | zakladatelka portálu

obrazek autora Eva Krause

Absolvovala lékařskou fakultu Univerzity Karlovy a později získala atestaci gynekologie a porodnictví. Většinu své kariéry působila v nemocnici v německém Frankfurtu. Poslední roky se však věnuje hlavně sexuologickému poradenství. Svým pacientkám doporučuje užívání vibrátorů a erotických pomůcek.

Portál vibratory.org pro ženy z cz/sk/hu založila v roce 2017. Vybírá pomůcky pro testování a má hlavní slovo při sestavování žebříčků nejlepších pomůcek.

Facebook |

Zdeněk Přibyla | provozovatel a správce webu

obrazek autora Zdeněk Přibyla

Po úspěšném ukončení studia na Ostravské unvierzitě prošel několik zaměstnání. Následoval roční pobyt v Kanadě. Po návratu začal podnikat na internetu. Učil se copywriting, SEO a programování. Provozuje několik webů.

Na starosti má technologický rozvoj webu a hledání nových témat. Podílí se na testování pánských produktů, tvorbě srovnávacích TOP produkt tabulek a příležitostně psání mini-recenzí.

Facebook | LinkedIn |

Jan Malina | copywriter pro pány

obrazek autora Jan Malina

Vystudoval učitelství biologie na Masarykově univerzitě, ale učitelem se nikdy nestal. Píše do několika pánských magazínů. Někdy anonymně, jindy pod svým jménem. Spolupracuje na článcích i pro velké portály. Rád prudí na webtrhu.

Na webu vibratory.org píše o potravinových doplňcích - prášky na erekci a testosteron. Sepisuje také recenze na erotické pomůcky pro pány. Osobně všechny produkty testuje.

Lenka D. | copywriter pro erotické pomůcky

obrazek autora Lenka D.

Vystudovala veřejnou správu na Univerzitě Pardubice a pracuje na meším městském úřadě. Kromě důsledné úřednické práce píše texty do ženských magazínů ( např. femina.cz, svetzeny.cz) a eshopů (např. ruzovyslon.cz.) Doma má přes 40 erotických pomůcek. Miluje velké vibrátory, anální kolíky i sado-maso. Každý rok navštěvuje Erotický veletrh.

Na webu vibratory.org píše o potravinových doplňcích - prášky na erekci a testosteron. Sepisuje také recenze na erotické pomůcky pro pány. Osobně všechny produkty testuje.