Vibratory.org O nás

O nás

Cíle webu vibratory.org

Výběr TOP produktů

Vybrat nejlepší produkt pro nákup vám může zabrat hodiny hlednáninter vibratto práci však děláme za vás. Dokonce jsme produkt zakoupili, otestovali a sepsali pro vás doporučení.

Affiliate Disclaimer

Abychom mohli přinášet kvalitní obsah všem návštěvníkům stránek zdarma, musíme zajistit financování celého webu.

Pokud zakoupíte produkt v námi doporučeném eshopu, dostaneme z prodeje malou odměnu. Cena produktu pro vás zůstává vždy stejná a vliv odměny se vás při nákupu nijak nedotkne.

Díky těmto odměnám můžeme dál pořizovat, testovat a vybírat pro vás ty nejlepší erotické produkty a doplňky stravy.

Děkujeme za podporu.

Ochrana osobních údajů

Ochrana vašich údajů je pro nás důležitá a bereme ji vážně. Vaše údaje, které získáme v průběhu vaší náštěvy stránek, jsou zpracované v souladu s nařízením GDPR. Podrobnější informace získáte na této stránce.

Náš tým

Základ našeho čtyř-členného týmu se od založení webu nezměnil. Poměrně stálý je okruh našich testerů z řad našich známých (testování vibrátorů a prášků).

Eva Krause | zakladatelka portálu

obrazek autora Eva Krause

Absolvovala lékařskou fakultu Univerzity Karlovy a později získala atestaci gynekologie a porodnictví. Většinu své kariéry působila v nemocnici v německém Frankfurtu. Poslední roky se však věnuje hlavně sexuologickému poradenství. Svým pacientkám doporučuje užívání vibrátorů a erotických pomůcek.

Portál vibratory.org pro ženy z cz/sk/hu založila v roce 2017. Vybírá pomůcky pro testování a má hlavní slovo při sestavování žebříčků nejlepších pomůcek.

Facebook |

Zdeněk Přibyla | provozovatel a správce webu

obrazek autora Zdeněk Přibyla

Po úspěšném ukončení studia na Ostravské unvierzitě prošel několik zaměstnání. Následoval roční pobyt v Kanadě. Po návratu začal podnikat na internetu. Učil se copywriting, SEO a programování. Provozuje několik webů.

Na starosti má technologický rozvoj webu a hledání nových témat. Podílí se na testování pánských produktů, tvorbě srovnávacích TOP produkt tabulek a příležitostně psání mini-recenzí.

Facebook | LinkedIn |

Jan Malina | copywriter pro pány

obrazek autora Jan Malina

Vystudoval učitelství biologie na Masarykově univerzitě, ale učitelem se nikdy nestal. Píše do několika pánských magazínů . Někdy anonymně, jindy pod svým jménem. Spolupracuje na článcích i pro velké portály . Rád prudí na webtrhu.

Na webu vibratory.org píše o potravinových doplňcích - prášky na erekci a testosteron . Sepisuje také recenze na erotické pomůcky pro pány. Osobně všechny produkty testuje.

Lenka D. | copywriter pro erotické pomůcky

obrazek autora Lenka D.

Vystudovala veřejnou správu na Univerzitě Pardubice a pracuje na meším městském úřadě. Kromě důsledné úřednické práce píše texty do ženských magazínů ( např. femina.cz, svetzeny.cz ) a eshopů (např. ruzovyslon.cz. ) Doma má přes 40 erotických pomůcek. Miluje velké vibrátory, anální kolíky i sado-maso. Každý rok navštěvuje Erotický veletrh.

Na web vibratory.org píše jako hlavní autor recenze na divočejší pomůcky - anální vibrátory , anální kolíky a dilda . Ale podílí se také na psaní téměř všech recenzí o vibrátorech ( třeba oblíbené vibrátory na klitoris . Miluje testování pomůcek.