Nejlepší vibrátory na klitoris

Domů > Články > Nejlepší vibrátory na klitoris

Nejlepší vibrátory na klitoris 2018 – srovnání a recenze

Po přečtení na 200 recenzí jsme vytipovali 13 vibrátorů na klitoris, které naše testerky použily na své klitorisy. Celkem 62 hodin aktivního testování, 115 prožitých silných orgasmů a mohli jsme sestavit finální žebříček TOP6. Klasické vibrátory se do žebříčku nedostaly a jasně mu vévodí vibrátory, které jsou uzpůsobené přímo na klitoris. Jednoznačně vyhrála masážní vibrační hlavice a těsně v závěsu drahý womanizér (skončil druhý kvůli vysoké ceně). Do výběru se dostaly také dva vibrátory s dráždidlem (tykadélko). A také náš oblíbený cestovní minivibrátor a bestseller Funny Orange.
dívka vibrátorem na klitoris

TOP 2018 vibrátory na klitoris – srovnání

Pořadí oblíbenosti Produkt Název a cena
1.
Silikonová vibrační masážní hlavice

od 1495 Kč – 7 eshopů
nejlepší nabídka zde

Nejoblíbenější vibrační hlavice. Dlouhé tělo s ohebnou hlavou. Super silné vibrace. 99% šance silného orgasmu na klitorisu. Integrovaná baterie bez kabelu
Dost hlučný a poměrně těžký.
Dámy, problémy s orgasmem ? Vyřešeno. Bestseller mezi masážními vibrátory na silný orgamsus.
2.
Luxusní womanizer na klitoris

od 5499 Kč – č eshopy
nejlepší nabídka zde

Továrna na orgasmy! Stimuluje klitoris pod tlakem – zcela jiné dráždění. Super i na bradavky. Luxusní saténový pytlíček součástí balení.
Vysoká cena. Chce to trochu cviku naučit se správně stimulovat.
Doporučujeme! Prožijete super silné opakované orgasmy. Jediná skutečná nevýhoda je hodně vysoká cena.
3.
Přírážecí masážní DeLuxe

od 1895 Kč – 5 eshopů
nejlepší nabídka zde

Přiráží a rotuje ve 3. stupních vibrace a 9 pulsních programů. Vibrační dráždidlo na klitoris (dvojí rozkoš). Vhodný pro masáž celého těla i strkání do dírky.
Vyšší cena. Nevypadá moc dobře.
Nevypadá jako Romeo, ale uspokojí vás rychle a kvalitně. Vhodný na masáž těla a do vaginy. Super přirážení a rotace.
4.
Funny orange silikonové nástavce

od 499 Kč – 6 eshopů
nejlepší nabídka zde

Vyměnitelné silikonové násady. Silné vibrace. Skladný, vhodný pro cestování. Skvělá masáž klitorisu. 100% jistý orgasmus!
Nelze regulovat vibrace. Nádstavce někdy sklouznou.
Skvělá masáž klitorisu, 100% orgasmus. Velmi nízká cena.
5.
rabbit vibrátor na klitoris

od 1199 Kč – 5 eshopů
nejlepší nabídka zde

Moderní design. Dva motorky (vibrátor i tykadélko). Jemný silikonový povrch. 7 vibrační programů. Velmi příznivá cena. Kvalitní značka. Dobíjení přes USB.
Vibrace by mohly být silnější. Nemá pulsace
Kvalitní erotická pomůcka na klitoris. Velmi příznivá cena.
6.
RomantWand malá levná vibrační hlavice

od 999 Kč – 5 eshopů
nejlepší nabídka zde

Kvalitní levná vibrační hlavice se silikonovým povrchem. Poměrně silné vibrace. Známá značka Romant. Integrovaná baterie bez kabelu.
Vibrace nejsou tak silné jako u předchozích modelů.
Nejlepší hlavice ze všech levných modelů do 1000 Kč. Zažijete úžasné orgasmy za pár korun.
Autoři článku:
MUDr. Lenka Králová,
Poslední úpravy:
25.1. 2018

6x recenze na vibrátor na klitoris

Dráždění klitorisu miluje každá žena. Mnohdy ženy, které dosahují vaginálních orgasmů obtížněji, nebo třeba dokonce vůbec nebo výjimečně, jsou nadšené z orgasmu klitoridálního. Vibrátory na klitoris poskytnou ženě dokonalé uspokojení. Může se s jejich pomocí sama na sobě učit dráždit poštěvák s různou intenzitou a vychutnávat si opravdu bouřlivé orgasmy. Co vlastně přiložný stimulátor na klitoris nabízí? V zásadě se dá použít vibrátor základního tvaru, tedy připomínající penis. Obvykle jsou z ABS plastu kombinované se silikonem. Ideální na první průzkum, který žena chce podniknout na své sexualitě. Pokračování sexuálních výzkumů potom nabízejí vibrátory speciálních tvarů a menší. Podobají se třeba spíše rtěnce. Spousta žen totiž považuje tuto erotickou pomůcku na klitoris za základní výbavu kabelky. Nestojí ale o to, aby jim při trochu nešťastné manipulaci vypadl z kabelky pořádný penis. Proto jsou in mini vibrátory, nenápadné tvary, připomínající spíše kosmetické potřeby. K dispozici jsou vibrační náprstky pro ženy, které mají při stimulaci stejně ze všeho nejraději prsty – své nebo partnerovy. Jsou z plastu nebo jemného silikonu a vibrace zajistí knoflíková baterie. Pro párové milování se hodí vibrační kroužky a návleky na penis. Materiálem je plast a silikon. Malinká zvířátka z plastu či silikonu se hodí do kabelky. Větší vibrátory jsou pro domácí a postelové použití. Tady se ocení i složitější tvary, třeba klepítka, která dokážou stimulovat současně poštěvák a třeba i poševní vchod a stydké pysky. Vibrační jednotky jsou dosti výkonné, pohybují se od jemných až po silné vibrace. Dokážou rychle přivést silný orgasmus. Oblíbení jsou motýlci do kalhotek s kabelovým ovladačem, kde je možné vibrace regulovat. Klidně se takové vibrátory na dráždění klitorisu dají nosit pod sukní či kalhotami. Mušle se zase nasazují trnem do poševního vchodu a zajišťují jemné vibrace. Nabíjení pomocí baterie. Současné trendy u vibrátorů? Dokonalý design, materiál (silikon) a elektronické vybavení pro různé druhy a intenzity vibrací.

1# Power AkuWand BESTSELLER

Opravdu bouřlivý orgasmus zaručí vibrátor na klitoris Power AkuWand. Hodí se pro příjemné zpestření partnerského sexu, k erotické masáži nebo i k masturbaci ženy. Ve výkyvné kulaté hlavici se skrývá velmi silný vibrační motor. Můžete si pro začátek zkusit masáž erotogenních zón, zad, šíje, zad, chodidel a postupně pokračovat až ke stehnům. Dráždění poštěváku stejně jako třeba prsou je v tomto případě skutečně silné. Plusem je také velice jednoduché ovládání přístroje.

K dispozici je řada pulzních a vibračních programů. Jde o tři různé intenzity vibrací a sedm pulzních programů. Mimořádně praktické je nabíjení tohoto stimulátoru pomocí USB. Jednoduše zapojíte kabel do nabíječky svého mobilu, či notebooku, ale klidně i power banky. Díky výkyvné hlavici můžete pohybovat do stran, podle libosti si případně nastavovat směr a přítlak. Můžete jet tvrdě celou hlavicí, anebo jenom mazlivě hladit jejím okrajem. Hlavice je silikonová, jinak je celý vibrátor z ABS plastu. Barva je bílá, vzhledem připomíná vibrátor mikrofon. Délka je 32 cm, z toho rukojeť 24 cm, průměr hlavice 6,5 cm, pohyb do stran 3 cm. Hlavice je velká a nestrčíte ji do vagíny. A jako anální vibrátor je také hodně velký. Není voděodolný, proto se doporučuje krátké omytí hlavice a ošetření dezinfekcí na erotické pomůcky. Zapovídají se silikonové oleje a krémy, pro lepší kluznost zkuste lubrikační gely na vodní bázi. V čem diskuze chválí tento vibrátor na klitoris? Jednoznačně je plusem jeho velikost, tvar, dále materiál, ovládání, vibrace i velice jednoduchá údržba. Jako minus je často uváděna hlučnost. Celkově je ale spokojenost s ním mimořádná, někdy je označován jako továrna na mokré orgasmy a skvělá součást i párových hrátek.

2# Womanizer

Pro ženy, které měly problémy s dosažením orgasmu se doporučuje Womanizer. Stejně jako pulzátor je založen na jiném principu než klasický robertek. Dokáže klitoris stimulovat jiným způsobem než klasické vibrátory. Zatímco vibrátor na klitoris obvykle pulzuje či vibruje, případně obojí, tento se chová úplně jinak. Nasaje klitoris, vytváří vlastně podtlak. Pomocí pulzujících tlakových vln potom stimuluje bezdotykově podle vybrané intenzity.

Kdo čeká vibrace, má smůlu. Nová verze Womanizer Pro W500 je tišší, nabízí větší výkon a má dokonce celkem osm stupňů intenzity. Orgasmus je zde velmi rychlý. Ideální pro bleskovou akci. Jde o trochu jiný orgasmus než u ostatních vibrátorů. Zůstává jakoby a povrchu poštěváku, protože zde nejsou vibrace, nerezonuje dovnitř. Velmi příjemné je i použití na prsní bradavky. Zaoblené tvary padnou do ruky, z oválného přístroje vystupuje zobáček pro nasání klitorisu. Příjemné je barevné provedení, fialová se stříbrným nápisem a tmavší fialovočerná. Délka 12,5 cm, šířka 6,2 cm, k dispozici jsou dvě velikosti nasávacího nástavce – běžný a XL. Jde o dobíjecí přístroj, nabíjení pomocí USB. Tělo přístroje je z ABS plastu, násada pro nasávání ze 100 % silikonu. Ovládání je jednoduché, ale je třeba ho déle tisknout. Omývat lze jenom koncový nástavec. Co říká diskuze ohledně spokojenosti a výhod? Pokud jde o nevýhody, bohužel tento stimulátor dámských intimních partií neodolává vodě. Zároveň je jeho cena nasazena o hodně výše než u ostatních vibrátorů, což je asi nejčastější příčina mírné kritiky. Na druhou stranu se uživatelky shodují, že se vyplatí. Na nový typ orgasmu je třeba si zvyknout. Jestliže ale chcete luxusní a spolehlivou hračku na dráždění, máte možnost ji získat.

3# DeLuxe multifunční

Dvojitou stimulaci nabízí vibrátor DeLuxe. Nejde jenom o dráždění klitorisu, ale i soustavné a neúnavné přirážení penisu. V porovnání se starší verzí se tu nabízí řada vylepšení, třeba pevnější gelový materiál, silnější vibrace, v místech rotačních kuliček jsou zároveň gelové dráždivé výstupky, což zintenzivňuje dráždění. Mnohem lehčeji se také vsouvají napájecí baterie. Bezesporu jde o nejlepší perličkový rotační vibrátor.

Měkký a hebký fialový gel, z něhož je stimulátor vyroben, je velice příjemný na dotek. Nevýhodou je, že voděodolná je pouze část bez ovládání. Dá se tedy jenom lehce omýt, na sprchové hrátky je bohužel nevhodný. Doporučuje se rovněž ošetření dezinfekcí na erotické pomůcky. Má tichý motorek, ovšem zapnete-li otáčení, jak ukazuje video, už je rotace slyšet. Hodně se kroutí a přiráží, takže dráždění poštěváku je skvělé a současně se stimulací vaginy tvoří dokonalý zážitek. Má-li žena ráda současně stimulaci klitorisu i pohyb ve vagině, je to pro ni opravdu naprosto jedinečná pomůcka. Délka včetně ovládací části 28,5-30 cm, podle toho, zda je úplně dole, nebo úplně nahoře. Pohyb nahoru a dolů je u tohoto typu vibrátorů neobvyklý. Ovládací část 7,5 cm, dráždítko klitorisu 7-8,5 cm. Vibrátor na klitoris disponuje napájením na čtyři tužkové baterie AA. Nabízí se čtyři rotační programy od nejnižší po nejvyšší a tři vibrační programy od nejslabší po nejsilnější. Negativem je podle diskuze zkušených především hlučnost, někdy také bohužel odpadává kryt baterií. Mírná výtka směřuje i k poněkud vyšší ceně. Plusem jednoznačně velký výběr programů a silné vibrace. Extra silný čmeláček na klitoris je také velmi oblíbený.

4# Funny Orange Bestseller

Skvělým kamarádem je mini vibrátor Funny Orange. Osvědčuje je na citlivých místech a třeba i v párové hře, kdy je žena nahoře. V současné době boduje hlavně ve vylepšené verzi Silicone Edition 2017. Na ABS plastu jsou silikonové násady, k dispozici je lepší motor. Díky plastu tento stimulátor dobře drží tvar.

Tři kovové kuličky se postarají o dokonalé dráždění poštěváku, a to velmi intenzivně. Výborné jsou čtyři silikonové násady. Pružné, příjemné na dotek a zdravotně nezávadné. Každá z násad se vyznačuje jiným povrchem a nabízí různé dráždění, což ostatně ukazuje i video. Ovládání přístroje je úplně jednoduché. Nabízí se pouze jedna intenzita. To je také často uváděným minusem tohoto vibrátoru. Nejsou zde k dispozici žádné pulzní vibrace, nebo také regulace intenzity. Navíc se občas může stát, že při nešikovné manipulaci může vypadnout baterie. I tak je to ale šikovný pomocník, protože má kvalitní motorek vibrující na příjemných frekvencích 90-100 Hz. Ty nepůsobí jenom povrchově na klitoris, přenášejí se dovnitř. Délka činí 9,5 cm, bez uzávěru 6 cm, barva je oranžová, podporuje energii, chuť na sex. Baterie – tužková 1 AA se vkládá velmi jednoduše, stejně tak spouštění je jednoduché a praktické. Výhodou je, že stimulátor je voděodolný. Dá se umývat pod tekoucí vodou, přičemž před umytím je dobré vyndat baterii a dobře uzavřít kryt. Hrátky ve sprše se nevylučují, ale používáním pod tekoucí vodou můžete způsobit korozi vnitřních částí. Celkově je vibrátor považován za šikovnou hračku pro dosažení orgasmu do minuty. Mírná kritika kvůli jedné intenzitě vibrací, jinak ale velká spokojenost.

5# Rabbit s dráždidlem

Stimulací klitorisu a bodu G současně nabízí vibrátor Rabbit. Velký výstupek určený primárně ke stimulaci bodu G navíc obsahuje zároveň tři malé výstupky zajišťující silné dráždění. Vibrátor pro dráždění klitorisu se vyrábí z velmi jemného lékařského silikonu, zdravotně naprosto nezávadného. Jde o naprosto čistý, hladký silikon, jež je na dotek velmi hebký a jemný. Přístroj se vyznačuje efektním falickým tvarem jako pravý penis.

Nabízí celkem 12 různých druhů pulzních vibrací, přitom vše se dá velice snadno ovládat pomocí jednoho tlačítka. To je velice důležité – když si chcete způsobit radost, nečekají vás přitom žádné složitosti. Motor je velice silný, ale přitom poměrně tichý. Rabbit je sice voděodolný, ale ne vodotěsný, proto je třeba s ním podle toho zacházet. Omývat vodou se dá, na silikonovou část lze použít lubrikační gely na bázi vody. Materiál je kombinací ABS plastu a již zmiňovaného silikonu. ABS plast je velmi odolný, naprosto hypoalergenní, bez zápachu a jakýchkoli škodlivin. U něj jsou alergické reakce naprosto výjimečné. Délka činí 17 cm, průměr 3 cm. Napájení je řešeno dvě bateriemi AAA. Celkově uživatelky hodnotí kladně, že stimulátor si vezme do práce nejenom klitoris, ale zároveň i bod G. Výstupky zajistí dostatečnou stimulaci bodu, která katapultuje zážitek z masturbace do astronomických výšin. Příjemná je velice široká nabídka pulzních programů, která uspokojí každou ženu. Jak říkají diskuze, každá se sladí s pulzy, které jí budou nejvíce vyhovovat. Dále je zde výhodou i nízká cena v porovnání s jinými vibrátory, což je také nezanedbatelný fakt. Proto je Rabbit stále velice žádanou hračkou.

6# Romant Wand hlavice

Silný a elegantní, taková je asi nejvýstižnější charakteristika vibrátoru na klitoris Romant Wand. Pro silné dráždění poštěváku se zde nabízí opravdu mohutná masážní hlavice, která výborně padne do ruky. Upoutá tím, že měří sice 20,2 cm, ale přitom je lehoučká, váží jenom 177 gramů, což u vibrátorů běžné velikosti není ani zdaleka obvyklým jevem. Uživatelky to ale rozhodně ocení.

Žádná žena zcela určitě nechce, aby se jejího klitorisu dotýkala nějaká těžká činka, se kterou se obtížně pohybuje. Vždy chtějí, aby šlo o lehký vibrátor, s nímž se snadno manipuluje. Příjemným dojmem působí i fialová barva vibrátoru. Obrovskou výhodou je, že hlavice má pružný krk. Dá se využít nejenom pro intimní dráždění, ale i pro masáž celého těla. Materiálem je ABS plast v kombinaci s kvalitním lékařským silikonem. V tomto případě jde o dobíjecí přístroj na Li-on baterii, dobíjí se pomocí USB kabelu. K dispozici je celkem sedm druhů vibrací, které se ale ovládají velmi jednoduše, a to jediným tlačítkem. Ačkoli hlavice stimulátoru je voděodolná a můžete ji bez obav umýt pod tekoucí vodou, rozhodně není přístroj určený pro používání ve vodě. Co nám prozrazuje diskuze na téma vibrátor Romant Wand? Především se ženám líbí, že tento dobíjecí vibrátor je velice lehoučký, velmi snadno se s ním manipuluje. Jde o opravdu ergonomickou erotickou pomůcku. To je skutečně k nezaplacení. Můžete se s kvalitní silikonovou hlavicí intenzivně věnovat erotické masáži celého těla, která vyvrcholí stimulací klitorisu, která dokáže přinést i několik orgasmů. Cena je sice lehce vyšší, ale ještě v přijatelných mezích.

Orgasmus s vibrátorem na dráždění klitorisu

Klitoridální orgasmus je stále předmětem diskusí. Někteří sexuologové si myslí, že mnohé ženy dokážou dosáhnout orgasmu pouze stimulací klitorisu, k čemuž pomáhají vibrátory. Jisté je, že klitoridální a vaginální orgasmus je jiný. Vibrátory na dráždění klitorisu dokážou poslat do nebeských výšin i ženy, které mají s vaginálním orgasmem potíže. Jisté je, že orgasmus dosažený na poštěváku, malém hrbolku v místě, v němž se sbíhají malé stydké pysky, je pro mnoho žen dostupnější, zažijí ho vícekrát než orgasmus vaginální. Klitoris má totiž v sobě obrovské množství nervových zakončení, je proto extrémně citlivý. Třením poštěváčku dosáhne žena velice intenzivního mokrého orgasmu, protože se klitoris během akce výrazně zvlhčuje, což usnadňuje dráždění a zpříjemňuje průběh vyvrcholení. Některé ženy dokážou dojít k vyvrcholení i pouhým drážděním prsty, ovšem obvykle jsou užitečnou pomůckou speciální vibrátory na klitoris. Žena si vyzkouší různé pulzy a vibrace a zvolí ty, které jí budou nejvíce vyhovovat. Postupně se naladí na sebe, na své tělo. Diskuze žen vypovídá o tom, že právě dráždění poštěváčku vibrátorem zintenzivňuje sexuální prožitky. K dispozici jsou vibrace a pulzy různé intenzity. Zatímco hodně citlivým dámám stačí i jemné vibrace, jiné si chtějí naopak užít vibrace co nejsilnější. Dráždění vibrátorem naučí ženu přijmout svoji sexualitu a dále s ní pracovat. Pochopí, že si může orgasmus udělat sama, zpomalit ho, zrychlit, experimentovat. Postupně může třeba přidat i typy vibrátorů dva v jednom, kdy stimulátor dráždí nejenom klitoris, ale i vaginu. Postupuje tak dál v objevování svého sexuálního potenciálu, kdy se vibrátor může stát i součástí partnerských her.