Vibratory.org Nejlepší vibrátory českých eshopů

Nejlepší vibrátory českých eshopů 2020

aktualizováno leden 2020
Nejlepší vibrátory českých eshopů
Hledání nejlepších vibrátorů na trhu je komplikované. Na začátku vytvoření těchto stránek jsme si sami položili otázku "Který vibrátor je nejlepší?". Proto jsme začali pátrat a hleda nejlepší robertky z českých eshopů. Na základě kritérií (materiál, rozměry, vibrace, dosažení orgasmu, vodotěsnost, další funkce jako pulsace, rotace apod.) bylo postupně otestováno téměř 200 vibrátorů. I to ale bylo moc a chtěli jsme českým uživatelům výběr ulehčit. Na našich stránkách prezentujeme kolem 40 TOP robertků (jsou přehledně rozděleni do kategorií). V tomto článku se zaměříme na nejlepší erotické vibrátory podle celkového hodnocení. Jinde shrnujeme zase nejprodávanější vibrátory podle jejich prodávanosti napříč eshopy.

TOP 2020

Nejlepší vibrátor s dráždidlem na klitoris
Bi-Stronic Hands-Free
Top Produkt
Moderní design, silikon materiál a prémiová značka Fun Factory. Dva silné motorky dráždí vagínu i klitoris. Sám přiráží - nemusíte jej držet!!! Vodotěsný.
 doprava zdarma
Dlouho se nabíjí a hodně stojí. Mohl by mít delší rukojeť.
Bi-Stronic Hands-Free video recenze
Jeden z TOP3 vibrátorů pro váš klín. Zapnete, zasunete, dáte si ruce za hlavu a necháte se Bi-Stronicem pořádně ojet.
Nejlepší samopřirážecí pulzátor na bod G a klitoris
Stronic Drei pulzátor
Top Produkt
Sám přiráží!!! 10 pulsních programů – zážitek jako s opravdovým penisem. Povrch z prémiového silikonu. Velmi tichý. Designová značka FunFactory.
 doprava zdarma
Větší hmotnost. Vyšší cena.
Stronic Drei pulzátor video recenze
Nejlepší vibrátor široko daleko. Autoři doporučují. Tzv. "hands-free" režim - sám přiráží!!! Ruce si složte za hlavu a nechte se ojet.
Nelepší vibrační masážní hlavice na orgasmus
Power AkuWand II masážní
BestSeller
Ohebná vibrační hlavice ze silikonu, silné vibrace. Vhodné pro masáž celého těla. Integrovaná baterie - dobíjení přes USB. 100% jistý damský orgasmus. Možnost použít nástavec pro muže.
 doprava zdarma
Je trochu těžší než starší model.
Power AkuWand II masážní video recenze
Jistý orgasmus za pár minut i pro ženy s problematickým uspokojením. Partneři se mohou vzájemně masírovat. TOP produkt mezi vibračními hlavicemi.
Nejlepší womanizér s autopilotem a chytrým vypínaním
Womanizer Premium
TOP novinka
Továrna na orgasmy! Novinka na trhu. Režim autopilot sám mění vibrace dle citlivosti klitorisu. Chytrý režim vypínání. Vodotěsný. Super i na bradavky.
 doprava zdarma
Vysoká cena.
Womanizer Premium video recenze
Ze všech Womanizerů a Satisfyerů je tento model nejlepší. Inovativní funkce Autopilot a Chytré vypínání, krásný design a silné tlakové vlny na váš klitoris vám přivodí mnoho nezapomenutelných orgasmů.
Skvělý mini satisfyer-womanizer na cesty
Satisfyer Pro Traveler
Bestseller
Nejprodávanější Satisfyer! 11 programů intenzity tlakových vln. Vodotěsný. Skvěle padne do ruky. Luxusní design a stylové nabíjení přes USB. Okamžitý pocit přicházejího orgasmu. Nízká cena.
Trochu hlučnější. Vydrží v chodu méně než ostatní modely.
Satisfyer Pro Traveler video recenze
Díky malým rozměrům vhodný na cestování. V elegantním pouzdře nelze rozeznat, co to máte. Malá hubička nasává pouze klitoris.
Kvalitní silikonový vodotěsný vibrátor
Tiger G5 tyrkys
Silikonový povrch s výstupky pro dráždění. Silné vibrace a pulzní programy. 100% vodotěsný. Nabíjení přes USB. Kvalita FunFactory značka.
 doprava zdarma
Dlouho se nabíjí. Slabá výdrž baterie.
Tiger G5 tyrkys video recenze
Zlatá střední cesta. Skvělé pulzace a silné vibrace za dobrou cenu.
Designově povedená vibrační masážní hlavice
BodyWand multifunkční hlavice
autoři doporučují
Skvělý design a kvalitní japonská výroba. Sametově silikonový povrch hlavice. Extrémně silné vibrace. Velmi tichý chod. Vhodná pro začátečníky i zkušené.
 doprava zdarma
Vyšší cena. Napájení kabelem (na druhou stranu se nikdy neunaví).
BodyWand multifunkční hlavice video recenze
Dokonalý produkt pro náročné uživatelky. Vleze se i do vagíny, zkušené uživatelky jej nacpou i do zadečku. A začne sexuální párty jako zamlada. Extra výkonný, zažijete spoustu silných orgasmů.
Multifunkční vibrátor s dráždidlem na klitoris, rotuje a připráží
DeLuxe přírážecí na klitoris
multi-funkční
Přiráží a rotuje ve 3. stupních vibrace a 9 pulsních programů. Vibrační dráždidlo na klitoris (rozkoš v dírce i na klitorisu). Spolehlivý průvodce k orgasmu.
 doprava zdarma
Nic moc vzhled.
DeLuxe přírážecí na klitoris video recenze
Nevypadá jako Romeo, ale uspokojí vás rychle a kvalitně. Vhodný na masáž těla a do vaginy. Super přirážení a rotace.
Nejlepší vibrátor pro páry s dálkovým ovladáním
We-Vibe Sync+ párový
párový
Vibrátor pro hrátky ve dvou, vleze se do vaginy společně s penisem. Ovládání přes bezdrátový ovladač nebo aplikaci v mobilu. Výrazně urychluje orgasmus při partnerském sexu. Jemný povrch, silné ze dvou motorků.
 doprava zdarma
Vyšší cena.
We-Vibe Sync+ párový video recenze
Dvojí rozkoš pro ženy. Vibrátor i penis ve vagině. S tímhle to fakt jde. Navíc vibrace laskají i penis přirážejího chlapa.
Připínací vibrátor strap on s ovladačem
Gigolina připínací
Spoustu možností použití. Přísavka, vibrace, dálkové ovládání i připínací řemínky. Super pro ženy které chtějí protáhnou svému muži zadek. Nízká cena.
Není voděodolný.
Gigolina připínací video recenze
Super pro partnerské hrátky. Užijí si i pánové. Silné vibrace. Mnoho zábavy užijete s přísavkou (zkuste ji přidělat na židli).
Autor recenze:
MuDr. Lenka Králová
Poslední úpravy:
leden 2020

Níže uvádíme přehled kategorií. Každá kategorie je vlastně samostatná velká recenze. Každá recenze obsahuje přehlednou tabulku s hodnocením a vlastnostmi. Nejlepší vybrátor najdete obvykle na první, druhém či třetím místě. Celkem jde zhruba o 40 produktů, které se nejlépe umístily v hodnocení v jednotlivých kategoriích. Některé opravdu kvalitní vibrátory jsou umístěny ve více skupinách (např. bestseller Borůvka 2 nebo samopřírážecí Stronic Drei).

1# Bi-Stronic Hands-Free Nejlepší vibrátor s dráždidlem na klitoris

Top Produkt

Bi-Stronic Hands-Free

Bi-Stronic Hands-Free

Jeden z TOP3 vibrátorů pro váš klín. Zapnete, zasunete, dáte si ruce za hlavu a necháte se Bi-Stronicem pořádně ojet.
Přejít do eshopu

úvod: Dámy, nemáte v dosahu živého milence? Nevadí. Vibrační pulzátor Fun Factory Bi Stronic Fusion vám ho dokonale nahradí. Zasunete ho do vaginy a on už se postará o zbytek. Dokáže přirážet velmi silně, takže váš klín bude dokonale spokojený. Umí se postarat jak o klitoris, tak i o vnitřek vaginy a bod G.

popis: Fialovočerný Fun Factory Bi Stronic FUSION připomíná delfína, protože má nejenom krásné tělo falického tvaru, ale také malou ploutvičku. Zatímco tělo vklouzne rovnou do vaginy, kde má za úkol rozzuřit bod G, ploutvička se stejnou intenzitou věnuje klitorisu. Pulzátor měří 21,7 cm. Rukojeť je dlouhá 9 cm a má průměr 4-4,5 cm. Bi Stronic FUSION je lehoučký, jeho hmotnost je pouhých 266 gramů. Na vaginální část připadá 14,5 cm, průměr vrchní části činí 3,9-4,5 cm a maximální průměr činí 4,8 cm. Ploutvička pro klitoris o průměru 2,5-5 cm měří 6 cm.

materiál: Sametově hebký silikonový povrch této smyslné hračky vás doslova pohladí. Je vyrobena ze 100% lékařského silikonu, který je zdravotně naprosto nezávadný. Černá rukojeť je z plastu a na přední straně má ovládací tlačítka. Ve spodní části najdete dva konektory. Vzhledem k tomu, že fialové tělo tvoří silikon, doporučuje se používat lubrikační gely na silikonové bázi. Má rád vodu, je vodotěsný. Na údržbu se doporučuje použít dezinfekci na vibrátory.

funkce: Elegantní milenec Bi Stronic FUSION se dá ovládat velice snadno. K zapnutí a vypnutí vám poslouží tlačítko FUN. Přepínání programů zvládnete pomocí kulatého bílého tlačítka. Zatímco velké tlačítko slouží k ovládání vaginální části, ploutvičku na klitoris lehce ovládnete menším tlačítkem. Není problém zapnout pouze jednu část, třeba vaginální pulzátor, nebo klitoridální vibrátor. Jeden motorek je potom vypnutý, druhý jede a naopak. Pulzátor vám k vaší radosti nabídne 8 režimů, vibrátor 6 rúzných programů, a sice slabé, střední a silné vibrace, dále jemné a rychlé pulzy, za páté pak střídání jemnějších a intenzivnějších pulzů a nakonec i stupňované pulzování od jemného až po velmi intenzivní. Výhodou je zámek tlačítek. Nabíjí se pomocí USB nabíječky, kterou můžete zasunout třeba do svého notebooku. Bohužel ale musíte počítat s tím, že nabíjení je značně dlouhé. Vyhraďte si na ně 13-16 hodin. Pokud poběží současně oba motorky pulzátoru i vibrátoru, vybijí se za 2 hodiny.

silikonový materiál nejvyšší kvality
sám silně přiráží!!! HANDS FREE - nemusíte jej držet
pružné dráždidlo skvěle přilehá na klitoris
64 možných typů vibrací, pulsací a přírážení
penis i dráždidlo lze spustit samostatně
vodotěsný - do vany, sprchy, vířivky
hezký pytlíček na uschování
dlouhé nabíjení přes USB
poměrně vysoká cena
hlučnější

hodnocení: Tento luxusní robertek je vrcholným produktem prémiové značky Fun Factory. Nic lepšího jsme v rukou a v dírkách neměly. Žádný jiný vás nebude dráždit více a zároveň tak kompfortně. Prostě zasunete a necháte jej pracovat. Přirážet, dráždit klitoris i G-bod. Všechno současně a to nejlepší: ruce si můžete dát za hlavu. Ze zkušenosti víme, že orgasmy přijdou již po několika minutách, jeden za druhým. A voděodolnost! Co se takhle natáhnout do vany nechat Bi Stronic vrnět pod vodou. Má jedinou nevýhodu. Partner bude muset hodně žadonit aby se na něj taky dostalo a mohl zasunout do vaší mušličky.

Chci vědět více: Zobrazit zkušenosti zákazníků (27 recenzí)

2# Stronic Drei pulzátor Nejlepší samopřirážecí pulzátor na bod G a klitoris

Top Produkt

Stronic Drei pulzátor

Stronic Drei pulzátor

Nejlepší vibrátor široko daleko. Autoři doporučují. Tzv. "hands-free" režim - sám přiráží!!! Ruce si složte za hlavu a nechte se ojet.
Přejít do eshopu

úvod: Příslibem opravdu vynikající kvality je luxusní vibrátor Stronic Drei. Využívá pulzování místo vibrací a díky tomu je zážitek ještě silnější a intenzivnější. Díky tomu i ženy, které prožívaly až do této chvíle pouze klitoriální orgasmy mohou své prožitky posunout ještě o něco dále, do větších hloubek. Pulzující vibrátor jim nabídne možnost poznávat svoji sexualitu a odhalit dosud netušený potenciál. Zobrazit další informace

popis: Stronic má design typický pro značku Fun Factory. Nenapodobuje skutečný penis. Celý je zakřivený a po horní straně vystupují hřebeny pro větší dráždění uvnitř dírky. Žalud je oblý mírně zahnutý. Díky zakřívení dokáže masírovat na bod G (g-spot) nebo u mužů masáž prostaty. Rozšířená část u kořene zase dráždí klitoris. Madlo je kratší, se třebmi ovládacími tlačítky.Navíc může dokonce fungovat i jako anální vibrátor a zahnutým koncem můžete dráždit prostatu. Celková délka je 24 cm, z toho pro zasunutí je určeno 16 cm. Průměr střední části je v rozmezí 3,3 - 4,5 cm. Rozšířená část na klitoris má až 7,5. Průměr 3,3 cm na špičce umožňuje používat tuto sexuální pomůcku i do análku. Klidně i začátečníci. Barvu máte na výběr, a sice buď klasicky eroticky černý, nebo také růžové barvy, je to na vás. Nevýhodou je i vyšší váha. Ale je to o zvyku. Navíc máte pocit, že skutečně držíte v ruce pořadný stroj.

materiál: Povrch je tvořen 100% lékařským silikonem. Na dotek velmi jemný a hebký. Zcela nezávadný materiál. Rukojet je vyrobena z tvrdého plastu. Na spodní straně madla jsou dva kovove konektory pro nabíjení. K této pomůcce používejte pouze lubrikační gely na vodní bázi.

funkce: Jsou nejsilnější stránkou. U lepších modelů používá prémiová značka Fun Factory vlastní patent na přirážení. Robertka si zasunete do vagíny, zapnete a bude se pohybovat dopředu a dozadu. Jedná se o tzv. hands-free režim. Současně s přirážení samozřejmě fungují i pulsace. A rovnou 10 programů. Navíc citlivost žen při pulzování neklesá, což je Achillova pata některých vibrátorů. U tohoto to ale neplatí. Zbývá ještě dodat, že jde o 100% vodotěsný silikonový luxusní vibrátor. Klidně vemte do vany, sprchy či bazénu. Nemusíte se starat o nákup baterií. Nabíjecí kabel jen přikliknete ke konektorům a druhý konec s USB strčíte do počítače čí mobilní nabíječky. Nevýhoda je, že se první nabití trvá i 16 hodin. A je třeba jej nabít na maximum. Čekání je skutečně nekonečné. Vydrží pak zhruba 2 hodiny. I přes divové pulsační programy a přirážení má velmi tichý chod a v místosti vedle jej už nikdo neuslyší.

lékařský silikon krásné růžové barvy
typický design značky Fun Factory s dráždícími hřebeny
zahnutá špička masíruje bod G nebo prostatu, rozšířená část zase klitoris
10 programů se silnou pulsací vás neomrzí
HANDS FREE nemusíte držet, udělá vám to zcela sám
vodotěsný, vhodný do vany, sprchy, vířivky
velmi tichý
rychlé a pohodlné nabíjení přes kabel
skvělý dárek v krásném balení, radost rozbalovat
vyšší cena (i tak skvělá investice)
těžší do ruky, je třeba si zvyknout
dlouhé první nabíjení

hodnocení: Luxusní robertek nejvyšší kvality. Vhodný pro klitoridální i vaginální orgasmus (i pro ženy s problematickým orgasmem). Navíc jej zasunete i do zadku. Při partnerských hrátkách toho využijete a zasuňte si penis i Stronic do dírek současně. Recenze jsou víceméně všechny pozitivní a uživatelky se shodují, že je Stronic Drei skvělá investice. Samo přírážecí funkce je naprosto TOP. Vibrátor se o váš rozkrok postará sám, takže ruce zahlavu a hurá do toho.

Chci vědět více: Zobrazit zkušenosti zákazníků (68 recenzí)

3# Power AkuWand II masážní Nelepší vibrační masážní hlavice na orgasmus

BestSeller

Power AkuWand II masážní

Power AkuWand II masážní

Jistý orgasmus za pár minut i pro ženy s problematickým uspokojením. Partneři se mohou vzájemně masírovat. TOP produkt mezi vibračními hlavicemi.
Přejít do eshopu

úvod: Nejlepší vibrační hlavice kterou jsme měli tu čest přiložit k naším klitorisům. O dámských orgasmech s tímto modelem by se daly psát příběhy. Skvělý Power Akuwand 2 je v nové verzi ocelově šedý. Nemá již otravný kabel, ale uvnitř integrovaný dobíjecí akumulutor. S jistotou můžeme říct, že hlavice ToyJoy drží titul nejprodávanější masážní vibrační hlavice v ČR. Oprávněně. Design je jednoduchý, cena přívětivá a orgasmus dorazí v plné parádě a síle za pár minut. Zobrazit další informace

popis: Tvar se příliš neliší od prvního modelu z devadesátých let. Celková délka je 32 cm. Dlouhá plastová rukojeť (24 cm) s třemi tlačítky. Na konci pohyblivý krk-kloub s velkou hlavicí (průměr 6,5 cm). Vypadá trochu jako mikrofon. Anglicky výraz "kouzelná hůlka" je také trefný. Hlava na kloubu je pohyblivá, díky čemuž se s ní lépe pracuje v klíně a na klitorisu. Velká hlavice mám velkou vibrační plochu, která vibruje do vagíny.

materiál: Masážní robertek je celý z pevného ABS plastu. Hlavice je potažena lékařským silikonem vysoké kvality. I když je to pouze tenká vrstvička, je příjemně hebká a měkká. Je dokonale hladká, bez výstupků či rýh na povrchu.

funkce: Celý přístroj ovládáte jednoduše dvěma tlačítky. Tři stupně vibrací jsou silově odlišné. Nízká je od nejsilnější rozhodně poznat. Všechny stupně vibrací jsou ďábelsky silné a překvapí i zkušené píchačky. Nejvyšší stupeň vibrace velmi těžko vydržíte. I zkušené ženy budou ihned skuhrat slastí. Používaní na nejvyšší stupeň je výrobcem doporučeno maximálně 15 min, raději méně. Tak jsou vibrace silné. Testerky používaly nejčastěji střední stupeň. Při přiložení k zadečku použijte nejsilnější vibraci a pocítíte tu slast i v zadku. Kromě tří klasických vibračních stupňů je zde dalších 7 pulsačních programů se střídajícími se sekvencemi vibrací a přestávek. Výhoda většího průměru hlavice je v tom, že pokryje celý klitoris i okolní stydké pysky. Vibrace tedy jdou do celé oblasti pánve a vzrušení je větší. Nevýhodou je nemožnost zasunout hlavici do vagíny (u některých menších modelů to lze). Ale masážní hlavice nejsou primárně určeny do kundičky. Pro muže existuje nástavec na luxusní masturbaci - rozhodně přidejte do košíku. Musíte používat pouze lubrikační gely na vodní bázi, silikonové oleje a krémy by robertek poškodily. Jeho minusem je skutečnost, že není voděodolný. Toho spousta žen zalituje, protože by si příjemnou masáž ráda dala třeba i ve sprše, nebo ve vaně. Nabíjení pomocí USB portu je praktické – nabíječka je snadno přenosná a můžete vibrátor nabít třeba přes notebook nebo mobilní telefon či power banku kdekoli v terénu. Na druhou stranu nabíjení trvá dost dlouho. PowerAkuwand je v mnoha ohledech lepší než masážní vibráční hlavice Libo.

hlavice potažena jemný silikonem
vodotěsný, sprcha i vana
super silné vibrace a 5 pulsních programů
poměrně tichý i na nejvyšší vibraci
možnost dokoupit nástavec pro honění penisu
nabíjení přes usb kabel
dárek desinfekční sprej na erotické pomůcky
těžší než předchozí verze

hodnocení: Tento erotický vibrátor rozhodně musíte mít doma. Hodí se i jako vaše první erotická pomůcka. Poměr cena výkon je u ní více než příznivý. Zajistí velmi příjemnou masáž zad, ale šíje, nebo stehen, velice hezké zážitky docílíte, i když ho použijete na chodidla a nesmíme zapomenout samozřejmě ani intimní partie. Masáž s vibrátorem je trochu jiná třída, než samotná ruční. Hodí se pro ženy, které doslova nadchnou velice intenzivní vibrace, kterých mohou dosáhnout při dráždění klitorisu nebo prsou. Používám jej nejen já, ale i manžel. Při mastrubaci (nebo kouření) si jej přiloží pod koule a masíruje prostatu. Orgasmus a výstřik je pak mnohem výraznější a vzrušenější. Oblíbená pozice je klasický misionář. Partner přiráží a žena si má vibrující hlavici přitlačenou ke klitorisu. Díky tomu, že nemá otravný kabel, dobře se s ním provádí všechny sexuální polohy. Orgasmu se dá dosáhnout pouhým přiložením na klitoris za průměrných 3-5 minut.

Chci vědět více: Zobrazit zkušenosti zákazníků (315 recenzí)

4# Womanizer Premium Nejlepší womanizér s autopilotem a chytrým vypínaním

TOP novinka

Womanizer Premium

Womanizer Premium

Ze všech Womanizerů a Satisfyerů je tento model nejlepší. Inovativní funkce Autopilot a Chytré vypínání, krásný design a silné tlakové vlny na váš klitoris vám přivodí mnoho nezapomenutelných orgasmů.
Přejít do eshopu

úvod: Pro ženy, které měly problémy s dosažením orgasmu se doporučuje Womanizer. Stejně jako pulzátor je založen na jiném principu než klasický robertek. Dokáže klitoris stimulovat jiným způsobem než klasické vibrátory. Zatímco vibrátor na klitoris obvykle pulzuje či vibruje, případně obojí, tento se chová úplně jinak. Nasaje klitoris, vytváří vlastně podtlak. Pomocí pulzujících tlakových vln potom stimuluje bezdotykově podle vybrané intenzity.

popis: Přestože na fotkách vypadá velký, zaoblené tvary padnou do ruky. Z oválného přístroje vystupuje zobáček pro nasání klitorisu. Příjemné je barevné provedení, vínově červený. Vypadá jako kapka vody se zlatým pruhem na špičce. Je akorát dlouhý, 17 cm a šířka nepřesáhne 4 cm. Tlačítka nijak nevystupují nad povrch.

materiál: Celé tělo podtlakové pomůcky i násada pro nasávání klitorisu, je ze 100 % silikonu. Pod silikonem je tvrdý ABS plast. Násavka (naústek) je celý z měkkého silikonu.

funkce: Nová verze Womanizer Premium je super tichý, nabízí větší výkon a má dokonce celkem 12 stupňů intenzity. Funkce auto vypnutí způsobuje, že když dáte womanizer dále od kůže, vypne se (uspí se). Jakmile jej opět přiblížíte k tělu, pokračuje s drážděním. Další skvělou funkcí je AUTOPILOT. Režim mění intenzitu dráždění dle zvětšení klitorisu. Nemusíte tedy přepínat. Orgasmus tedy přijde velmi rychle. Ideální pro bleskovou akci. Jde o trochu jiný orgasmus než u ostatních vibrátorů. Zůstává jakoby na povrchu poštěváku, protože zde nejsou vibrace, nerezonuje dovnitř. Velmi příjemné je i použití na prsní bradavky. Ovládání je jednoduché, ale je třeba ho déle tisknout. V diskuzích zákaznic jsme nezaznamenali žádné výtky o délce fungování a nutnosti reklamovat erotickou pomůcku. Jedná se o značkový výrobek vysoké kvality, takže poruchy nečekejte. Je plně vodotěsný. Takže si jej vemte do sprchy či vany.

režim autopilot sám vybírá intenzitu dle rozdrážděnosti klitorisu
sám se vypne (přestane vydávat zvuky) jakmile jej dáte pryč z těla
po zaučení máte jeden orgasmus za druhým
12 stupňů pulsních vln (ty nejvyšší vydrží málokterá žena)
designový funkční tvar, dobře se drží v ruce a je velmi lehký (jen 128 g)
tichý a vydrží dlouhou nasávat
nabíjení jednoduše přes USB
vysoká cena
první pokusy dráždění nemusí být úspěšné, je třeba se naučit

hodnocení: Co vám řeknou internetové diskuze ohledně spokojenosti a výhod? Pokud jde o nevýhody, tak snad jen vyšší cena. Dále je nutno se naučit dráždit, pokud jste jinou tlakovou hračku ještě nepoužívali. Pak už ale přichází jen samá pozitiva a silně a opakavné orgasmy.

Chci vědět více: Zobrazit zkušenosti zákazníků (37 recenzí)

5# Satisfyer Pro Traveler Skvělý mini satisfyer-womanizer na cesty

Bestseller

Satisfyer Pro Traveler

Satisfyer Pro Traveler

Díky malým rozměrům vhodný na cestování. V elegantním pouzdře nelze rozeznat, co to máte. Malá hubička nasává pouze klitoris.
Přejít do eshopu

úvod: Elegantní miláček žen v cestovním provedení – rozkošný vzhledem i použitím. Satisyer Pro Traveler je diskrétní v kabelce i v zásuvce nočního stolku – jen těžko někdo pozná, oč se vlastně jedná. Opěvovaná hračka, známá kouzelným podtlakovým sáním klitorisu, opět nezklamala. Nebo že by třeba bradavek? Orgasmus je na cestě a vždy zaručen – kdekoli i s kýmkoli. Třeba o samotě.

popis: Cestovní model vypadá jako elegantní krabička. Tvarem oblá krychlička, kterou stačí otevřít – jedinečný design se zlatým spojem rozhodně nepůsobí lacině. Po otevření magnetického víka vykoukne sací hlavice. Ergonomicky povedené – velmi dobře se drží, přestože velikost odpovídá kompaktnímu cestovnímu použití – celková délka obalu je jen 9,5 cm, šíře 4,5 cm a průměr sací části 2 cm. Zkrátka – naprosto dostačující.

materiál: Krásný hnědofialový obal Satisfyeru z nejkvalitnějšího ABS plastu zdobí zlatý proužek, spojující magnetem obě části. Vnitřní sací část je z lékařského silikonu – obojí je hedvábně jemné na dotek. Díky minimalistickému řešení se model snadno udržuje. Voděodolnost slibuje nejen hrátky ve vaně či sprše, hračku rovněž stačí umýt mýdlem a vodou, případně doplňkově použít vhodnou dezinfekci. Materiál si rozumí s lubrikačním gelem pro maximalizaci rozkoše – ovšem jen na vodní bázi, aby nedošlo ke zbytečnému poškození.

funkce: Nevibruje, saje. Tlakové pulzy hned v 11 intenzitách ručí za kvalitní a rychlý ženský orgasmus. Použití je překvapivě tiché, stačí přiložit na klitoris, který jemně nasaje a masíruje. Nejslabší pulzy jsou příjemné, jejich stupňování vede k rychlému a bouřlivému orgasmu – ale zatím jsem se výš než k číslu pět nedostala… Po přidržení tlačítka plus se hračka zapne na nejnižší frekvenci, pak stačí ovládat sílu sání pomocí tlačítek plus a mínus. Drobek vydrží na jedno nabití až 4 hodiny, což je dostatečně dlouho pro mnohonásobné hrátky. Model se nabíjí jednoduše pomocí USB kabelu, který je součástí balení. Průměrné nabíjení trvá dvě a půl hodiny. Po doblikání kontrolky je krasavec plně nabitý – a ready to play.

11 silných sacích programů, silnější asi nevydržíte
snadné dosažení klirotidálního orgasmu
silikonová hubička (savička)
vodotěsný, vhodný i do vany
nenápadný obal a tichý chod
malé rozměry a váha, ideální na cesty
nizká cena
nevydrží jet tak dlouho jako jiné modely

hodnocení: Hračka na kterou se nelze netěšit. Diskrétní, minimalistický a hlavně funkční. Podtlakové sání je zázrak – ty mokré orgasmy můj partner miluje. Stačí zapnout, přiložit a užít si to, co hlavice dokáže. Hračka je sice malá, ale vyvrcholení vždycky… velkolepé! A to dokonce i na dovolené. Bez něj ani cestu!

Chci vědět více: Zobrazit zkušenosti zákazníků (52 recenzí)

6# Tiger G5 tyrkys Kvalitní silikonový vodotěsný vibrátor

Tiger G5 tyrkys

Tiger G5 tyrkys

Zlatá střední cesta. Skvělé pulzace a silné vibrace za dobrou cenu.
Přejít do eshopu

úvod: Tiger je od přírody šelma a ověřený luxusní vibrátor vás o tom zcela jistě přesvědčí. Vroubkované lehce zahnuté tělo elegantní a designérsky propracované hračky to slibuje. Nechybí ani výstupek na spodku sloužící k dráždění klitorisu. Nová verze slibuje tichý chod a svému slibu rozhodně dostojí. Zobrazit další informace

popis: Tvarem je podobný Stronicu. Protáhlý tvar s vystouplými hřebeny po vnitřní prohnuté straně. Vyrázná špička při správném zasunutí dráždí bod G. Výstouplá část u kořene zase potrápí poštěváček. Designově nejzajímavější je držadlo s tlačítky. To je vyrobeno do tvaru ouška (ucho od hrnečku). Dobře se za něj drží a manipuluje s vibrátorem ve vagíně. Zbývá dodat, že si můžete vybrat barevný vibrátor, a sice tyrkysového odstínu, nebo klasicky eroticky černý. Celková délka činí 22,5 cm, průměr potom 3,9 cm (pro análek je tedy větší - vhodný spíše pro zkušenější milovníky zadečku).

materiál: Nepochybujte o tom, že jeho dotyk budete vnímat doslova jako něžné laskání, protože jde o silikonový robertek z toho nejkvalitnějšího lékařského silikonu, který můžete získat. Nic složitého není ani údržba.

funkce: Rozhodně se řadí mezi nejlepší vibrátory na našem trhu. Základem je šest úrovní vibrací a šest pulzních programů, díky tomu se u vás doma mohou rozpoutat doslova erotické koncerty. Pohodlnou manipulaci zajistí anatomická rukojeť. Praktické nabíjení pomocí nabíjecí USB kabelu je také hračka. Skvělé je, že je vodotěsný, takže se už teď můžete těšit na opravdu velmi příjemné vodní hrátky ve vaně i sprchovém koutu. Nic složitého není ani údržba. Vystačíte si s mýdlem a vodou a nemusíte se obávat, že to přeženete, protože tenhle přístroj se s vodou kamarádí. Proto k zajištění maximálního prožitku rozhodně doporučujeme lubrikační gely na vodní bázi.

silikonový materiál vysoké kvality
dráždíci hřebeny, kulatá špička a vystouplý kořen na dráždění klitorisu
zajímavé ouškovité madlo s tlačítky, nevypadne z ruky
vodotěsný (vana, sprcha není problém)
uzamčení tlačítek (programu)
dobíjení kabelem
nabíjení až 8 hodin
není tak tichý jak uvádí výrobce

hodnocení: I tady se navzdory skvělým vlastnostem najdou drobné nedostatky. Trochu vadí dlouhé nabíjení trvající 6-8 hodin a také vyšší cena. O tom, že patří mezi nejlepší v nabídce svědčí mnohé kladné recenze, hodnotí například kvalitu materiálu, vynikající kombinaci pulzací a vibrací, tedy široká nabídka funkcí. Tento luxusní vibrátor rozhodně do písmene plní očekávání a záporů na jeho adresu je naprosté minimum. Hodí se i jako partnerský vibrátor na hrátky ve dvou, mnohé páry si ho chválí. Zkrátka, jak bylo řečeno, dostojí pověsti skutečného tygra.

Chci vědět více: Zobrazit zkušenosti zákazníků (47 recenzí)

7# BodyWand multifunkční hlavice Designově povedená vibrační masážní hlavice

autoři doporučují

BodyWand multifunkční hlavice

BodyWand multifunkční hlavice

Dokonalý produkt pro náročné uživatelky. Vleze se i do vagíny, zkušené uživatelky jej nacpou i do zadečku. A začne sexuální párty jako zamlada. Extra výkonný, zažijete spoustu silných orgasmů.
Přejít do eshopu

úvod: Erotická pomůcka hlavně pro ženy, které špatně dosahují orgasmu. Vibrační hlavice je sázka na jistotu. Bodywand Purple je sice poněkud dražší, ale investice se bohatě vrátí v podobě silných opakovaných orgasmů.

popis: Tělo má decentní válcovitý zužující se tvar, celá z tvrdého hladkého plastu s fialovými a černými vlisy. Ohybatelný pružný krk umožňuje robertek pořádně přitlačit na každé místo klitorisu (celková délka 29 cm). Má průměr 6,3 cm. Je tedy větší a pohodlně pokryje celou plochu vagíny (klitoris, stydké pysky). Je možné jí vložit i do vagíny (technika pro zkušenější uživatelky, ale zažijete pořádný sajgon). Samozřejmě se masírují i další části těla (bradavky, stehna, záda, apod.).

materiál: Povrch hlavice je z klinického hebkého silikonu. K lubrikace tedy používejte výhradně gely na vodní bázi.

funkce: Ovládání je rozděleno na tři tlačítka. Máte na výběr jak vibrace tak pulsační programy (8 + 8 programů). Největší přednost je síla vibrací. Ty jsou opravdu hodně hodně silné a na nejvyšší výkon je asi nevydržíte. Rychlost dosažení orgasmu záleží na míře přitlačení na klitoris. Ale bavíme se tady o několika minutách. Všechny testerky se dostaly pod 8 minut! Další výhodou je tichost přístroje. Sousedy maximálně uslyší vaše sténání při orgasmu. Napájení je po staru na kabel. Nevýhodou je, že se vám kabel může zaplétat mezi ruce a nohy. Výhodou naopak je, že pomůcka je lehčí a vydrží vibrovat nekonečně dlouho. Výrobcem jsou precizní Japonci a to se projevilo i na kvalitě výroby. Bodywand se nepokazí a vydrží vám dlouho.

hlavice z kvalitního silikonu
krásný desing z fialovými prolisy
velmi tichý chod, nikdo vás neuslyší
super silné vibrace zajistí 100% uspokojení
extra dlouhý 3m kabel, nemusíte kupovat baterie
vyšší cena
produkt s takovou cenou již mohl být vodotěsný

hodnocení: Bodywand Purple je luxusní masážní vibrační hlavice. Patří mezi nejúčinnější erotické pomůcky na českém trhu. Nevýhodou je také vyšší cena. Proto je určen spíše pro pokročilé uživatele, kteří už si do dírek nějaké ty vibrátory nastrkali. Celkově nevypadá lacině jako některé levné modely. Potěší také tichý chod vibrací.

Chci vědět více: Zobrazit zkušenosti zákazníků (61 recenzí)

8# DeLuxe přírážecí na klitoris Multifunkční vibrátor s dráždidlem na klitoris, rotuje a připráží

multi-funkční

DeLuxe přírážecí na klitoris

DeLuxe přírážecí na klitoris

Nevypadá jako Romeo, ale uspokojí vás rychle a kvalitně. Vhodný na masáž těla a do vaginy. Super přirážení a rotace.
Přejít do eshopu

úvod: Hledáte-li sexuální pomůcku, která má opravdu mnoho různých funkcí, právě jste ji našli. Multi-funkční vibrátor DeLuxe dokáže uspokojit skutečně každou část vašeho klínu. Cena je sice vyšší, ale funkce to plně nahrazují. Ideální společník pro spousty prožitých orgasmů. Zobrazit další informace

popis: Na první pohled není moc pěkný. Je opticky rozdělen na pět částí. Horní část s žaludem, harmonika pro přirážení a rotace, střední část s dráždidlem, harmonika s motorkem a baterie a ovládácí panel. Jedná se o docela pořádný XXL klacek, protože délka vibrátoru včetně ovládání je 30 cm, když je úplně nahoře. Průměr je cca 4 cm. Dékla tykadélka je 8,5 cm.

materiál: Je jediným mínusem této erotické pomůcky. Spodní ovládací část je klasicky z tvrdého ABS plastu. Ostatní části mají a povrchu pružný gel. Je příjemný na dotek. Ale silikon to bohužel není.

funkce: Má 7 vibračních programů dostatečně silných. To potvrzují uživatelské recenze i naše vlastní zkušenosti. Další 4 pulsační programy se skvělým průběhem. Další funkcí je přirážení. Horní harmonika se stahuje a roztahuje a simuluje přirážení penisu do vagíny. K tomu si můžete zapnout rotaci špičky vibrátoru s otáčivými rotačními kuličkami pod vrstvou gelu. Zde jsou navíc umístěny dráždivé výstupky pro silnější stimulaci vaginální stěny. A pokud nemáte stále dost, zapněte si dráždidlo klitorisu, tzv. čmeláček. Bohužel zapomeňte na vodní hrátky. Vodotěsný není, proudu vody v koupelně odolá pouze část bez ovládání. Zaručuje ovšem tichý chod, ale jen do chvíle, když zapnete rotaci. Ta prostě je slyšet, s tím nic neuděláte. Právě mírná hlučnost při rotaci a jenom částečná odolnost vodě trochu snižuje tomuto vibrátoru body v jinak plusovém hodnocení. Napájení zajišťují čtyři tužkové baterie.

silné vibrace a příjemné pulsační programy
horní harmonika a špička silně přiráží a rotuje
dráždidlo na klitoris s vibrujícím tykadélkem
kvalitní výroba, značka Toy Joy
hezký pytlíček na uschování
napájení na tužkové baterie
jen gelový materiál, mohl by být silikon
hlučnější než uvádí prodejce a výrobce

hodnocení: Bez nadsázky se označuje za nejlepší rotačně přírážecí vibrátor, který je zároveň vybavený stimulátorem klitorisu. Patří mezi opravdu věrnou ukázku erotické akce, při které muž ženě přiráží a do toho ještě pracuje rukou na spokojenosti klitorisu. Zároveň je i skvělou vibrační pomůckou. Zkrátka kombinuje řadu vlastností, které hned tak nějaký robertek nemá. Bonusem je i fialový odstín gelu, z něhož je vyroben. Navozuje příjemné pocity. Žádný jiný robertek tolik funkcí dohromady nemá. Když ho zapojíte do párových hrátek, rozhodně neprohloupíte.

Chci vědět více: Zobrazit zkušenosti zákazníků (190 recenzí)

9# We-Vibe Sync+ párový Nejlepší vibrátor pro páry s dálkovým ovladáním

párový

We-Vibe Sync+ párový

We-Vibe Sync+ párový

Dvojí rozkoš pro ženy. Vibrátor i penis ve vagině. S tímhle to fakt jde. Navíc vibrace laskají i penis přirážejího chlapa.
Přejít do eshopu

úvod: Najít opravdu kvalitní partnerský robertek, který dokáže při společném sexu uspokojit muže i ženu, není tak jednoduché, ale We-Wibe vibrátor to umí. Zřejmě ho lze bez výčitek označit jako v této oblasti nejlepší. Není jenom pro ženy, ale zároveň i pro muže, tedy pro páry. Má dokonale promyšlený a propracovaný tvar, takže dokáže najednou současně dráždit bod G i klitoris. Zobrazit další informace

popis: Podobá se podkově. Robertek má jeden pružný a druhý nastavitelný kloub, díky tomu se dá ohnout tak, aby dokonale vyhověl každému tělu. Nepohne se a díky placatějšímu tělu se dá také velice snadno zavádět pro erotické hry. Spodní plochá část zavedená dovnitř stimuluje bod G, na horní se přepínají vibrace a dráždí klitoris. Můžete měnit různě polohy, a přitom si být zcela jisti, že nevypadne. Úpravy tvaru tohoto masážního vibrátoru dokonce byly výsledkem reakce zákazníků. Celková délka pro roztažení je 7,5 cm, horní část měří 7,5 cm, spodní 8 cm.

materiál: Materiál je lékařský silikon, měkký a jemný. Barva se v nabídkách eshopů často mění - od růžové po temně fialovou.

funkce: Je voděodolný, vodotěsný, což je další plus pro něj, klidně si s ním můžete pohrát i ve sprše. Vynikající robertek má tu výhodu, že je na dálkové ovládání, a to pomocí aplikace na mobilním telefonu nebo ovladače. Snadno si tak představíte situaci, že si ho žena zavede a muž si s ní pomocí ovladače na dálku pohrává. Kromě toho ale můžete využít i tlačítka přímo na pomůcce. Vibrací máte na výběr, a to hned z deseti programů, 5 klasických a pět pulzních. Vibrace zajišťují hned dva silné motorky, takže jsou silné v obou částech podkovy. Jde o luxusní vibrátor, čemuž odpovídá také jeho cena, ale na druhou stranu, za dokonalé užívání si jistě budete ochotni trochu připlatit. Získáte v něm totiž skutečně vynikající hračku na dlouáhá léta. Dejte pozor také na první nabití, to může trvat až šest hodin, jinak nabíjí se přes USB port. Používejte na něj lubrikační gely na vodní bázi, pokud jde o údržbu, s mytím pod vodou není nejmenší problém. Uživatelky našly ale jednu drobnou vadu, tento masážní vibrátor by neměl být vystaven teplotám vyšším než 65 °C, ale toto omezení platí i pro většinu dalších robertků, protože se silikonem je třeba zacházet opatrně.

ovládání mobilem nebo dálkovým ovladačem
vnitřní ohebné klouby se přizpůsobí vašemu tělu (jakákoli velikost)
vodotěsný pro vodní milování do vany či sprchy
5+5 vibračních a pulsních programů, 2 silné motorky
silně vibruje na bod G i klitoris, současně dráždí zasunutý penis
hezká dárková krabička
nemusíte jej přidržovat, stačí zasunout
vyšší cena

hodnocení: Skvělý netradičně pojatý vibrátorek pro dráždění bodu G i klitorisu. Pokud do vás zasunuje i váš partner, tak ucítí vibrace i na svém penisu (extra dráždívé a vzušující, doporučuji pánům vyzkoušet!).

Chci vědět více: Zobrazit zkušenosti zákazníků (47 recenzí)

10# Gigolina připínací Připínací vibrátor strap on s ovladačem

Gigolina připínací

Gigolina připínací

Super pro partnerské hrátky. Užijí si i pánové. Silné vibrace. Mnoho zábavy užijete s přísavkou (zkuste ji přidělat na židli).
Přejít do eshopu

úvod: Připínací penis Gigolina nabízí skvělé zážitky, díky svému realistickému vzhledu a velice variabilnímu použití. Pokud jej chcete používat pro anální sex, tak opatně. Je dost velký, takže vhodný spíše pro zkušenější milovníky análku.

popis: Vzhled reálného penisu s varlaty a zaobleným žaludem. S přísavkou je dlouhý 21 cm, bez přísavky 19 cm. Průměr ve střední části je 4 cm, ve spodní 5 cm. Je opatřený dálkovým ovládáním s kabelem. V balení je také souprava řemínku na připnutí na tělo (tzv. strap on).

materiál: Tělo vibrátoru je z měkkého gelu. Žalud i varlata lze ohnout. Uprostřed je motorek a tam se neohýbá. Připínací pás s řemínky jsou kožené. Umělý penis se nasazuje na ocelový kroužek.

funkce: Hodí se pro ženy i muže, jde zde o unisex provedení. Je na ovládání připevněné drátkem ke spodní části vibrátoru. Má dosti silné vibrace regulovatelné do tří různých stupňů, takže si zde každý přijde na své. Tento vibrátor s přísavkou navíc má něco, co ostatní nemají, a sice kožený pás s řemínky, který ho dobře drží na těle. Když vibrátor vlažíte do kovového oka na postrojku, jednoduše ho upevníte k tělu. Pás, tedy postrojek je nastavitelný, takže se dá podle potřeby upravit, utáhnout. Ženy tak mohou mít penis nebo muži rovnou dva penisy. Sexuální fantazii se pak meze nekladou. Přísavka se velice jednoduše upevní na jakoukoli hladkou plochu. V nejtvrdší střední části jsou vibrace nejsilnější. Jsou silně cítit všude, ale u žaludu už jsou o trochu slabší. Bez ovladače je penis voděodolný. Na druhou stranu není stavěný na velké koupání, to musíte oželet. Očista se provádí krátkým omytím mýdlem a teplou vodou. Neměli byste zapomenout na dezinfekci. Používejte lubrikační gely na vodní a silikonové bázi. Napájení zajišťují tři AA baterie.

3 stupně silných vibrací
pevná přísavka dobře drží
připínací kožený pás s řemínky, nastavitelný i pro jiné vibrátory
dálkový ovladač vibrací
dálkkové ovládání je kabelové
pro anál je průměr 4 cm vhodný spíše pro pokročilé

hodnocení: Jaké jej hodnotíme? Právem se řadí mezi nejlepší vibrátory s přísavkou. Navíc se s ním dají dělat další super věci díky postrojku. Upínací kroužek na umělý penis je univerzální a připnete na něj i jiný vibrátor. Popruch s penisem si může navléci i muž, když se robertek otočí varlaty nahoru. Žena tak zažije zásun do vaginy i anální sex současně. Rozhodně dobrá volba. Pro análek je poměrně velký a je třeba si pravidelným tréninkem roztáhnout zadeček.

Chci vědět více: Zobrazit zkušenosti zákazníků (63 recenzí)

Kategorie vibrátorů

Jak vybrat nejlepší vibrátory

 • Významným ukazatelem je prodávanost. Jednoduše jsme napsali několika významným prodejcům, a celkem ochotně nám sdělili, které robertky u nich nejvíce frčí. Vybrat nejprodávanější vibrátory je nejlepším ukazatelem kvality. Protože jsou lety ozkoušené tisíci zákazníky.

 • Dále jsme si našli zákaznické recenze na známých prodejních stránkách, ale i na stránkách výrobců (ty však mohou být šizeny, takže je bereme spíše okrajově. Velké srovnavače zboží však tvoří významný zdroj informací o kvalitě a spokojenosti zákazníků s konkrétním kvalitním vibrátorem.

 • Třetím ukazatelem je naše vlastní testování. Užší výběr asi 15 druhů jsme pořídili a vyzkoušeli na vlastních kundičkách a zadečcích. Vlastnímu testování jsme kladli také důraz.

boruvka 2

Při výběru nejlepšího robertka je důležité uvědomit si, jak přesně jej budeme používat. Zda chceme univerzální vibrátor do vagíny nebo speciální masážní či anální erotickou pomůcku.

Jaké vlastnosti mají nejlepší vibrátory pro ženy

Při výběrů nejlepších robertků jsme sledovali pět hlavních vlastností – parametrů. Níže uvádíme jejich charakteristiku podle důležitosti.

 • Dráždění, vzrušení a orgasmus

  Paradoxně klasické vibrační umělé penisy nejsou nejlepší na dosažení orgasmu. Jsou uzpůsobeny spíše k hrátkám. Vyblbnete se s nimi v posteli parádně. Samozřejmě dosáhnout orgasmu s nimi lze. Ale protože zpravidla ženy dosáhnout klitoridálního orgasmu, je nutné s nimi masírovat klitoris.

  Víte, že..

  Nejlepší na dosažení orgasmu jsou masážní vibrační hlavice a luxusní robertky s dráždidlem na klitoris.
  Nejlepší na dosažení orgasmu jsou masážní robertky a luxusní robertky s dráždidlem na klitoris. Robertky s dráždidlem mají speciální tykadélko, kterým při zasunování vibrátoru extra dráždíme a masírujeme klitoris. Některé luxusní umělé penisy mají místo něj rozšířenou spodní část, kterou se provádí dráždění poštěváčku.
  Můžeme také vybrat nejlepší vibrátor na bod g nebo prostatu. Jsou užší a dlouhé. Na konci mají oblou kuličku, v které je obvykle umístěn motorek, tak aby vibrace byly nejsilnější právě ve špičce. Nejlepší vibrátory na klitoris jsou masážní. Mají různé otočné hlavice nebo speciální násady, které se přiloží na klitoris a orgasmus dosáhnete za několik minut. Lze je samozřejmě přiládat i další erotogenní zóny (zadeček, stehne, bradavky,..).

 • Vibrace a pulzace a další funkce

  Vibrace jsou základem úspěšného vibrátoru. Slovo vibrátor je od slova vibrovat, takže mít je musí. Stupnů vibrace je zpravidla několik, a musí být rozeznatelný nejslabší od nejsilnějšího (opravdu to někdy nejde ani poznat). Silikonové vibrátory mají středně silné až silné vibrace. Plastové jsou téměř vždy silné. Levné gelové většinou středně silné.

  Moderní jsou i pulsace. Bývají většinou na dražších vibrátorech (řádově od tisíc korun výš). Jedná se o sled různě silných měnících se vibrací. Vibrace jsou chytře poskládány za sebou do odlišných programů. Například několik slabších vibrací a pak jedna silná. A to se znova opakuje.

  Víte, že..

  Na pulsační programy se nedá zvyknout. Při častém používání vibrátoru si na vibrace (a pulsační programy) zvyknete a méně vás dráždí. Na přirážecí pulsy Stronicu se zvyknout nedá. Pokaždé vás budou vzrušovat stejně silně!!!

  Přestože jsou vibrace (a pulsace) důležité, nejedná se nedůležitější vlastnost pro naše uspokojení. Dosažení orgasmu totiž závisí i na schopnosti dráždit. Tedy jak je robertek uzpůsoben nás udělat.

 • Materiál

  Vybírali jsme hlavně mezi silikonovými materiály. Silikonové vibrátory jsou jemné a měkké. Příjemné na dotek. Navíc mají antialergenní vlastnosti, odpuzují vodu, špínu i bakterie. Jsou hygienicky nezávadné. Úplně jsme vynechali gelové vibrátory, protože gel je již v dnešní době překonaný. Pokud by jste však hodně tlačili na cenu, tak ano. Dívejte se na gelové. Zajímavou volbou můžou ještě být plastové vibrátory. Povrch je sice tvrdý, ale jsou hladké a také hygienicky nezávadné. Mají výhodou silných vibrací, protože plast vibrace snadno přenáší. A protože jsou plastové robertky tvrdé, je možné s nimi dobře cílit na konkrétní bod. Pořádně přitlačit. Do našeho top výběru jsme zapojili i kvalitní vibrátory, které jsou částečně z plastu.

  Víte, že..

  Silikon je měkký a jemný na dotek. Plast je sice tvrdý, ale dobře přenáší vibrace. Největší sílu vibrací mají obvykle právě plastové vibrátory.

 • Povrch a tvar

  Vzhledem k tomu, že různé vibrátory jsou určeny na různé partie (případně na všechno), je toto pouze okrajový ukazatel. Když ale mám robertka, který je imitací penisu, tak chci, aby měl nějaké základní dráždící plochy měl. Tzn. vystouplou žilnatinu po celém obvodu a vykrojený žalud. Jiné mají tzv. hřebeny. Jsou to vystouplé vlnky po jedné straně vibrátoru. Všechny tyto prvky silně dráždí stěny vagíny a konečníku. Jiné robertky nemají tyto prvky, protože je nepotřebují. Většinou jsou to masážní vibrátory či vibrátory s dráždidlem klitorisu.

 • Cena

  Nakonec se zmíním o ceně. Vybírali jsme erotické pomůcky, nezávisle na ceně. Orgasmu lze dosáhnout jak s drahým tak s levným roberktem. Cenový rozdíl je dán hlavně lepšími materiály, silnější vibrací, kvalitou provedení a značkou. Do žebříčku jsme zařadili hlavně dražší vibrátory. Přece jen je to článek o nejlepší robertky, takže vliv ceny bychom správně ani neměli brát v potaz.

  Nicméně při výběru je poměr cena / výkon vždy důležité sledovat. Zvažte, zda místo jednoho drahého nekoupit raději dva levnější. Začátečníci by rozhodě měli kupovat spíše levnější kousky a později si třeba pořídit drahé luxusní erotické pomůcky.

we-vibe parovy

S vibrátorem We-Vibe Sync si užijete oba najednou. Je to klasický robertek pro páry. Vibruje do vagíny, na klitoris i na penis. Ženy tak mohou snadno dosáhnout orgasmu současně s partnerem.

Co potřebuju o vibrátorech vědět

Po stovkách a stovkách hodin testování, shánění informací a čtení zákaznické diskuze, jsme připravili přehled – žebříček – srovnání nejlepších orgasmických vibrátorů na českém trhu. Všechny zde uvedené vibrátory jsou něčím specifické a jedinečné. A hlavně. Jedná se o nejlepší robertky, které vynikají kvalitou, funkcemi nebo materiálem a současně si zachovávají přívětivou cenu. Vybírali jsme je z největších českých sex eshopů. Prodej vibrátorů patří mezi výnosné byznysy. Proto zde nabízíme srovnání funkcí, kvality a ceny nejen produktů, ale i eshopů.

S erotickou pomůckou snadno prožijete hodiny rozkoše, sexuálního uvolnění a ukojíte svůj neklidný klín. Pomůžeme Vám jak vybrat ten správný kousek do vašeho rozkroku a také poradíme, jak si to udělat pořádně a dosáhnout snadno bouřlivého orgasmu. Mrkněte na jednoduché srovnání v tabulce výše, kde naleznete nejlépe hodnocené vibrátory.

Vibrátor – je napodobenina penisu (tzv. umělý penis), která díky malému motorku vibruje. Používá se k uspokojení sexuálního chtíče žen i mužů. Může vypadat zcela jako penis (tvar, žilnatina) nebo jej připomínat pouze válcovitým tvarem. Obvykle se opakované zasunuje do některé z dírek (vagína nebo análek). Naopak dildo je napodobenina penisu bez motorku. A tedy nevibruje. Napodobení může být pouze tvarem nebo se jedná o realistický robertek. Statistika uvádí, že 50% párů má doma tohoto šikovného pomocníka. Často jej využívá bohužel jen žena, když je sama. Což je škoda, protože víme, že s vibrátorem si užijete především v páru. Manželky a ženy by měly zahrnout robertek do společných hrátek s partnerem.

Přínos vibrátorů a erotických pomůcek pro sex

Vibrátory lze používat v podstatě kdykoli. Pří hrátkách v páru nebo pro osamocené ženy. Je vhodný pro ženu, která chce dosáhnout pravidelně orgasmus a masturbace rukou ji nestačí. Ideální i pro kosmický orgasmus. Používáme jej doma, na cestách. Využívají je i ženy v těhotenství. Použití robertka má tedy celou řadu výhod. Například:

 • Vyzkoušíte nové sexuální praktiky

  jakmile si erotickou pomůcku koupíte, jistě ji budete chtít využít na maximum. S kvalitním vibrátorem přichází i nové sexuální praktiky, které budete chtít provádět v ložnici. Pokud neprovozujete anální sex (který všeobecně muže přitahuje), máte ideální možnost. Použití robertka pro anální sex je stoprocentně hygienické (navíc si jej mohou vyzkoušet i muži). Ženy mohou zažít dvojí rozkoš a do druhé volné dírky si to dělat vibrátorem.

 • Více ženských orgasmů

  Muži samořejmě dosáhnou orgasmu v podstatě při každém sexuálním styku. U žen je situace jiná. Dosažení orgasmu je vázáno na více faktorů, než jen samotné sexuální vzrušení. Použití sexuální hračky pro dráždění klitorisu nebo zasouvání umělého penisu do pochvy šanci orgasmu zvyšuje. Ženy si to mohou s vibrátorem dělat samy, či jim může pomoci partner a žena bude ležet a uživát. Pravidelné ženské orgasmy zvýšují také sexuální seběvědomí jejich partnerovům.

 • Delší sexuální styk

  Máte pánové pocit že nevydržíte dlouho? Proč si tedy nepomoct umělým penisem. Pánové se mohou s vibrátorem při souloži střídat a nechat spočinout svůj úd. Tím se soulož prodlouží, zintenzivní a ženy to rozhodně ocení. Při delším styku, respektive střídání stylu (opakované střídání penisu za vibrátor) zvyšuje šanci na ženský orgasmus.

Vibrace a pulsace

Hlavní fukncí vibrátoru je zasunování do pochvy nebo análu – zadečku. Drážděním klitorisu, poševních stěn nebo prostaty zažijete neuvěřitelné chvilky. Záchvěvy slasti, mdlob, vyčerpání a touhy. Nakonec dojde i na orgasmus. K tomu pomáhají právě vibrace a u lepších modelů i pulsace. Vibrace je vlastně rychlost otřesu celého robertka. Tím se zvyšuje silá vibrace. Většina kousků má několik stupňů vibrací. Dražší výrobky pak disponují i funkcí pulzace. Pulzace je vlastně kombinace několika stupňů vibrací, které jsou naprogramovány do jednoho programu. Např. Pulsace č. 1 začne jemně vibrovat a po 5 vteřinách začne vibrace zesilovat. Po dalších vteřinách na chvíli ustane a znova dokola). Takových to programů je na výběr vždy několik a každý je vhodný pro jiný typ uspokojení. Jsou programy vhodné k masírování vibrátorem, k análnímu sexu, rychlému vyvrcholení apod. Další přidanou funkcí může být přirážecí schopnost. Luxusní pulzující vibrátor může dokonce přirážet. Špička bývá volná a přiráží tam a zpátky Ty nejlepší kousky dokonce přiráží celé a úplně samy, aniž by jste je museli přidržovat rukou. Masážní vibrátory mají zpravidla otáčecí hlavici a tykadélko pro dráždění klitorisu.

Jiné roberkty mají různé přídavné prvky. Například přísavku k upevnění umělého penisu k hladkému povrchu a pak už jen přirážíte. Nebo speciální připínací systém pro upevnění k bedrům a můžete vibrátorem šukat partnera.

Historie vibrátorů je velmi bohatá a šahá až do pravěku, kdy lidé sexuálně experimentovali se svým a strkali si do něj nejrůznější předměty. První vibrátory se vyráběly z opracovaného dřeva nebo kamene. Ve starém Egyptě a Římě se pak začaly použivat erotické pomůcky z různě vyztužené kůže. Kůže se používala až do začátku 20. století, kdy se přešlo na gumové produkty. Dnes se používá (méně) gel, silikon a na jejích bázích vznikají nové materiály, které se stále více a více podobají kůži se všemi jejími vlastnostmi (např. LoveClone).

Druhy vibrátorů a vibrátor materiály

Víbrátorů máme velké množství druhů. Obvykle je dělíme na klasické (několik stupňů vibrácí, levné, standardní tvar), luxusní (vyšší cena, luxusní materiál, neobvyklé tvary, množství funkcí), anální (úžší, hladké, dobře pronikají do úzkého zadečku). Speciální typy pak jsou připínací (mají řemínek na připnutí kolem pasu, případně přísavku nebo kroužek na navlečení na penis pro sex s dvěma penisy), masážní (válcovitá otočná hlavice s výstupky pro masáž klitorisu, není přímo určená pro strkání do vaginy) a tzv. minivibrátor jsou malé vibrátorky do kalhotek, různé návleky na penis nebo na prst. Samostatně pak stojí vibrační vajíčko.

 • Silikonový vibrátor

  Lékařský silikon je velmi kvalitní a zdravotně zcela nezávadný materiál. Má vysokou hustotu, tím odpuzuje vodu, nečistoty i bakterie. Existují různě kvalitní silikonové materiály (říká se až 400 typů). Levnější silikonové vibrátory jsou zpravidla z levnějšího silikonou. Luxusní erotické pomůcky (Lelo, FunFactory,..) zase z dražšího silikonu. Přesto i ty levnější robertky jsou jemné a sametově hebké na dotek. Je vyráběn skládáním přírodních surovin, proto ta zdravotní nezávadnost. Alergie na silikon mají lidé jen zřídka. Cena materiálu je vyšší než u penisů vyrobených z gelu. Silikonový robertek je také tichý.

 • Gelový vibrátor

  Přestože se od něj již ustupuje, stále se používá pro levnější varianty produktových řad. Díky nízké ceně pořizují gelové sexuální pomůcky hlavně začínající milovníci. Nevýhodou je složitější údržba a typický odér (který časem ale přestane).

 • Umělá kůže Cyber Skin

  Označení pro materiál, který na dotek silně připomíná lidskou kůži. A to i barvou. Jedná se o špičkový materiál a umělý penis působí jako živý. Je měkčí než silikon.

 • Plastový vibrátor

  Plast je nejlevnější materiál na vibrátory. Obvykle je to klasické PVC nebo kvalitnější a odolnější ABS plast. Plastový robertek je tvrdý, obvykle hladký. Bez zápachu, antialergenní a hygienicky nezávadný (na hladkém povrchu se nezadržují nečistoty). Plast skvěle vede vibrace a plastové vibrátory se vyznačují nejvyššími vibracemi vůbec. Navíc je neohebný, takže můžete špičkou vibrátoru pořádně přitlačit na drážděné místo. Zacílit vibrace na konkrétní jeden bod. Nevýhodou je vyšší hlučnost plastových umělých penisů.

Klasické levné vibrátory

Pokud máte pochybnosti o tom, který vibrátor zakoupit, vybírejte zde. Do této kategorie jsme vybrali několik univerzálních vibrátorů, pyšnící se vysokou kvalitou provedení, s mnoha funkcemi a skvělou cenou. Jedná se o robertky, které jsou vhodné pro začátečníky i zkušené zastrkovače. Maji univerzální využití, můžete je zasunovat do vaginy i análku (i když se nejedná přímo o anální). Na své si tedy přijdou i pánové se svými zadečky. Levné robertky by měly stát v rozpětí 500 – 1200 Kč, vyrobeny z gelu či silikonu a několik možností vibrací. Pulzace mají až dražší modely. Levné vibrátory mají obvykle tvar připomínající penis. Tzn. že mají autenticky vytvarovaný žalud a vystouplou žilnatinu na povrchu. Často i varlata, která sice vypadají dobře, avšak nebývají uplně praktická při práci s erotickou hračkou. Levné kousky obvykle nemají žádné speciální funkce a mastrubace je čistě ruční práce.

V této kategorii vévodí vibrátor Borůvka 2, který je vůbec nejprodávanější vibrátor českých ložnic (ne-li úplně ten top prodávaný). Vyroben z jemného silikonu lehce vklouzne do vaší dírky. Má hezky vytvarovaný žalud a zduřelou žilnatinu, která pořádně protáhne stěny vaší vaginy či zadečku. Délka je tak akorát, aby jste ho využili na vaginu i análek. Jeho mladší bráška Borůvka 1 je gelový, levnější a nemá tak propracovaný vzhled. Je určen hlavně pro začátečníky, kteří si chtějí erotické pomůcky zatím jen vyzkoušet. Baterie vydrží jet hodně dlouho a na jedno nabití zažijete orgasmů hned několik. Ocení jej jak ženy tak také muži (i když pro začátečníka se může v análu zdát trochu velký). Dále přidáváme jako možnost další dva klasické vibrátory, které se liší hlavně vzhledem – barvou. Ta na rozdíl od fialových Borůvek je světle béžová, v barvě lidské kůže. Vibrátor LoveClone je výrobek druhé generace tohoto typu a jeho materiál je opravdu skvělý. Maximálně napodobuje lidskou kůži. Jako by jste tam měli strčený opravdový penis. Více v recenzi. Poslední vybraný je Prime Meridian. Vyrobený z lékařského silikonu. Největším jeho plusem jsou funkce. Má nejen vibrace ale také čtyři možnosti pulzací. Je menších rozměrů, takže se pohodlně vleze i do zadečku. Některé levné umělé penisy se prodávají jako celé sady o třech až pěti kusech. Sada obsahuje nejlevnější robertky s různými funkcemi.

Anální vibrátor a analní kolík

Udělejte něco pro své zdraví a protáhněte si pořádně prdelku některým z vibrujících análních roberků nebo anální kolík. Anální otvor je nejcitlivější místo lidského těla a silně prožívá dráždění a vzrušení. Dámy mohou být plně vyplněny penisem svého partnera ve vagině a anální vibrátor zuřivě vibrující ve vašem zadečku. Slast této kombinace je neuvěřitelná. Pánové zase ocení, když jim v průběhu přirážení do partnerky bude v zadku vibrovat silikonový pomocník a pořádně masírovat prostatu. Prostata je hodně citlivá a masáž prostaty silně vzrušuje.

Silikonový anální vibrátor je zpravidla o něco tenčí než klasický. Celková šířka je menší (obvykle 2 – 3 cm) a i tvar je přizpůsoben snadnému vklouznutí do zadečku. Žalud je menší a kulatější pro lepší proražení dírky. Žilkování je vystouplé a krásně protahuje stěny v análu. Poměrně důležité je rozšíření na opačném konci. Rozšíření je provedeno buď formou větších varlat nebo rozšířeným madlem na úchop. Je to z důvodu vyšší bezpečnosti, aby se vám anální robertek nezanořil do zadečku. Na obě pohlaví působí anální sex trochu jinak. U pánu způsobuje anální vniknutí masáž prostaty, která je blízkou zadečku. Jejím masírovaním je penis mnohem citlivější, pevnější a orgasmus mnohem více silnější. Navíc je masírovaní prostaty tělu prospěšné. U žen slouží anální vibrátor k roztažení análního otvoru před análním sexem. Případně si můžete vyplnit obě díry (jednu penisem a druhou robertkem). Při strčení erotické hračky do konečníku dojde také ke stlačení pochvy. Ta je o dost užší a přirážející penis se zdá být větší. To je teprve jízda, která vám díry pořádně protáhne.

Speciálním typem je pak anální kolík pro muže i dámy. Jedná se o menší vibrátor s kónickým tvarem (tvar amfory), s malou kulatou špičkou ale širokým průměrem uprostřed. Široké držadlo na konci zabrání celému proniknutí do prdele. Ovládání je umístěno na zvláštním ovladači (levnější s drátem, u dražších je ovládání bezdrátové). Pánové si mohou zarazit anální kolík do zadku a dát dámám ovladač. Při souloži oni přiráží zatímco žena jim přidává a ubírá vibrace do zadku. Existují i nafukovací varianty, kdy vzduchový kolík nafouknutím zvětší svou velikost až v zadečku. Anální hrátky jsou velkým zpestřením sexuálního života. Bohužel více jak dvě třetiny lidí je stále odmítají praktikovat. Přestože je anální sex velmi vzrušující a zdraví prospěšný.

Vibrační masážní hlavice na klitoris

Skupina speciálních sexuálních pomůcek určených pro erotické masáže a uspokojení. Nejprodávanější z masážních pomůcek jsou právě masážní hlavice na poštěváček. Masážní robertek na poštěvák vypadá jako mikrofon – masážní vibrační hlavice na klitoris. Obvykle se jedná o protáhlý trubkovitý tvar na držení s větší otočnou hlavicí na konci. Ta je určena právě k masírování. Vibrující hlavice je uchycena na pohyblivém kloubu, který se maximálně přizpůsobuje masírované oblasti. Zdravotnické masážní vibrátory lze používat pro masáž celého těla nebo také na mučení (jsou opravdu velmi silné).

Samozřejmě, nejvíce vzrušující je oblast kolem poštěváčku. Ale sjíždět s ním můžete celé tělo. Kolem análního otvoru, varlat, mezi stehny, pod koleny, hýždě na zadečku, bříško, prsa, bradavky a celá oblast zad. Masážní vibrátory nejsou primárně určeny pro zasunování do vaginy (nebo zadečku), ale můžete je využít i takto. Pokud je budete chtít využívat i pro vnitřní masáže, vybírejte hlavně ty s menší hlavou. Hlavy mívají průměr i více než 6 cm. Při výběru sledujte hlavně jak silné vibrace dokáže motorek vyvinout. Ten také musí být umístěn ve vibrační hlavici (nikoli v těle vibrátoru). Ohebnost hlavice může být až 90 stupňů. Nabíjení probíhá přes kabel ze zásuvky (nové verze mají USB kabel). Většinou se nejedná o voděodolné přístroje a není doporučeno je používat ve vaně při koupeli.

Ceny robertků začínají od 1000 Kč nahoru. Hlavice bývá pokryta jemným lékařským silikonem. U dražších typů je silikon samozřejmě kvalitnější a hebčí. U levnějších někdy nebývá vůbec. Je vědecky prokázáno (testy USA a v Kanadě), že masážní vibrátory jsou vůbec nejúčinnější erotické pomůcky pro ženy pro dosažení orgasmu. Obvykle trvá dosažení orgasmu kolem 7 minut. Výrobci musí na obalech psát upozornění, kolik minut másáže je doporučeno (obvykle max. 15 – 20 minut) aby jste si opakovanými orgasmy nepoškodily zdraví. U některých hlavic je uvedena doba dosažení 3 minuty (hodnotu dokládají provedenými testy na stovkách žen). Doporučujeme tedy tento vibrátor pro ženy, které s orgasmem mají dlouhodobé potíže.

Luxusní vibrátor pro ženy

Drahé erotické pomůcky jsou vždy něco extra. Od levných se odlišují netypickým zpracováním, voděodolností, jednoduchým ovládáním, výdrží baterií (či akumulátoru). Cena se pohybuje od 2000 Kč výše (třeba až 6-8tis. korun). Luxusní robertky si obvykle kupují zkušení dlouhodobí uživatelé a fanoušci erotických pomůcek. Luxusní vibrátor berou nejen jako zdatného pomocníka do postele, ale hlavně jako designový doplněk do ložnice (byť jej obvykle schovají před očima návštěv). Dříve se vyráběly třeba zlaté. Dnes se místo materiálu upřednostňuje zejména design. Používá se materiál z lékařského silikonu, pro sběratelské účely je ale třeba i skleněný vibrátor nebo luxusní zlatý plastový. Barevně je obvykle fialový, růžový. Někdy i modrý a žlutý. Při výběru se hledí hlavně na značku. Ta je zárukou kvality a vytříbeného vkusu (Lelo, Fun Factory, bVibe, We-Vibe,..).

Funkce nejlepších vibrátorů jsou různé. Čím více funkcí stimulátor má, tím je logicky dražší. Zpravidla mají množství pulsací i vibrací. Pulsační programy jsou vhodně uspořádány pro maximální prožitek směřující k pomalému, ale intenzivnímu orgasmu. Jiné druhy vibrátorů nejsou zaměřeny na design ale výkon. Mají například rotující část žaludu, která může sloužit i jako masážní.

Rotační vibrátor je velmi výkonný protože dráždí vaši díru na více místech a obvykle má více vibrovacích motorků. V horní části mohou být pod povrchem silikonu kuličky, které se při rotaci otačí a pohybují. Kuličkový robertek s perličkami tak má hrbolky, které se pohybují a intenzivně dráždí vnitřek pochvy.

Některé umí přirážet a to i bez nutnosti robertek přidržovat rukou. Například pulzační Stronic Drei má v sobě důmyslně sestrojený elektromagnetický motorek, který pohybuje celým umělým penisem.

Dráždidlo na klitoris bývá take nedílnou součásti lepších vibrátorů se stimulátorem klitorisu. Jedná se o výstupek, kladélko – tykadélko – motýlek, které se při přirážení vibrátoru s dráždidlem klitorisu tře o klitoris. S těmito výkonnými stroji je dosažení orgasmu hračka (a nemusí zůstat pouze u jednoho orgasmu). Pokud se tykadélko hýbe, např. rotuje, nazýváme jej jako vibrátor s motýlkem.

Správné zakončení špičky (žaludu) působí dráždivě na g-bod. Stimulací g bod mohou ženy dosáhnout vzácnějšího vaginálního orgasmu. Na dráždění g-spot však vybereme robertek, který má mírně zahnutou kulatou špičku.

Poměrně novou funkcí jsou bezdotykové mastrubátory na klitoris, které nasají poštěváček a dráždí jej tlakovými vlnami (bezdotykově). Nejznámější erotické pomůcky jsou womanizery a konkurenční levnější satisfyer.

Použité materiály jsou obvykle silikon v kombinaci s plastem. Lepší značky používají velmi drahý lékařský silikon. Je sametově jemný, odolný proti opotřebení a zcela neškodný pro vaše zdraví. Při výběru se podívejte zda je voděodolný a vodotěsný. Můžete jej používat do vody, ve vaně a ve sprše. Luxusní designové kousky jsou často i v čele žebříčků nejkvalitnějších umělých vibračních penisů. Například hodnocení časopisu Cosmopolitan uvádí ve svém hodnocení hned čtyři kvalitní vibrátory, které na těchto stránkách hodnotíme i my. Stále častěji narazíme na elektrický nabíjecí vibrátor na dálkové ovládání. Dobíjení je pak přes usb kabel. Dobíjecí kabel jednoduše strčíme do notebooku nebo nabíječky od smartphone.

Speciální typy vibrátorů pro muže i ženy

Poslední skupinou jsou vibrátory s různými přidavnými funkcemi, které vám zpříjemní sex. V podstatě jsou to podobné robertky jako v předchozích kategoriích, ale mají nějakou drobnou úpravu navíc. Můžeme rozlišovat robertky připínací, s přísavkou, XXL a dvojité. Existují i různé vychytávky s kamerou, stříkající, rotační, pulsační, pulzující, perličkový apod. Ale i svítící, kde svítí buď celé tělo nebo tlačítka. Ten má spíše nevýhody, protože pokud muž dělá ženu vibrátorem a současně ji líže, svítí mu umělý penis přímo do očí.

Připínací vibrátor

Neboli strap-on je klasický robertek, jehož zadní část je uchycena (či je opatřen mechanismem na uchycení) ke speciálním popruhům případně kalhotkám. Popruhy si upnete kolem boků a stehen a v tu chvíli máte na sobě připnutý vibrující umělý penis. Častěji se používá strap-on na dilda, ale teprve připínací vibrátory dají této sexuální technice ten správný říz. Využiji je například lesbičky, kdy se mohou navzájem opíchat. Ovšem nejvíce by jej měly používat heterosexuální páry. Popruhy si mohou obléci i muži. Pokud si pořídíte model, u které můžete použit jak penis tak vibrátor, má žena vyhráno a je na dobré cestě k úžasnému orgasmu. Muž může přirážet do obou otvorů. Stačí si vybrat který penis půjde do kterého. A naopak, žena může osouložit svého muže do zadečku. Pánové to obvykle začnou mít velmi rádi. Společně s análními kolíky se jedná o typický pánský vibrátor.

Ještě jeden připínacího vibrátoru existuje. Nejedná se přímo o vibrátor ale spíše dildo. Je to návlek na penis. Slouží ke zvětšení velikosti penisu (délky a hlavně šířky). Mohou na něm být různé dráždící výstupky, které uvnitř vagíny stimulují spot g nebo klitoris. Jejich výhodou je nízká cena, zpravidla několik málo stokorun. Ještě levnější jsou návleky na prst. Využijí je hlavně ženy při mastrubaci klitorisu.

Vibrátor s přísavkou

Přísavka je další oblíbená úprava robertka. Na konci je upevněna přísavné kolečko – přísavka, kterou lze upevnit na jakýkoli hladký povrch (kachličky, plovoucí podlaha, nábytek, rám dveří apod.). Poté si stačí jen vybrat vhodné místo k připevnění a začít přirážet. Pokud se chcete přirážet zezadu, je třeba přísavkový vibrátor upevnit na rám dveří, skříň, dveře či bok stolu. Pokud chcete na koníčka, můžete použít například okraj vany. Lze jej samozřejmě zasunovat i rukou. Výhodou pak je ovládání na dálku (byť třeba na drátku) kdy v poloze na všech čtyřech se nemusíte natahovat rukou a měnit vibrace či pulsace. Umělý penis s přísavkou je vhodný i pro muže a prdelky.

XXL vibrátory

Perla pro skutečné sexuální gurmánky a zkušené uživatelky erotických mega vibrátorů. Máte-li pocit nenaplněnosti s běžným umělým penisem (v horším případě s partnerem) vyzkoušejte nějaký z XXL robertků. Jsou daleko delší než klasické, většinou 21 cm dlouhé kousky. Poměrově jsou přibližně dvakrát větší (délka i průměr) než standardní velikosti. Obří průměr XXXL vibrátorů je kolem 6 cm i více tlustý. Délka je i více než 30 cm a snadno narazíte až na dno pochvy (např. Big Boss). Vzhledem jsou vyráběny zpravidla jako imitace maxi mužského penisu. Občas narazíte i na podobu sevřené dlaně, kterou si vrazíte do díry.

Dvojité vibrátory (vagina i anál)

Dvojité nebo oboustranné vibrátory pro oba jsou poslední velkou skupinou speciálních vibračních umělých penisů. Jedná se partnerský párový robertek pro dva a rozlišujeme několik druhů. Může jít o klasický vibrátor s přídavným uchem, který muž prostrčí svůj penis. V podstatě si na penis zavěsí další ale umělý vibrační penis. Takto může do partnerky zasunovat do obou dír. Případně strčit oba do jedné díry.

Další typ je dvojitý vibrátor s jednou rukojetí. Tedy dva robertky na jednom společném kořenu. Zde už muž svůj penis nikam nestrčí. Tato erotické pomůcka je vhodná pro ženy, které si chtějí strčit něco do análku i vagíny.

Třetím typem je oboustranný vibrátor pro páry. Každý z dvojice si zasune svoji stranu do své díry a pak oba přiráží proti sobě. Oblibená pozice je v kleče zadky proti sobě. Tuto techniku využijí jak páry homosexuální tak i heterosexuální.

Vodotěsný vibrátor H2O Pink pro sex ve vodě (již se neprodává)

vodní masáž

Pink H2O

Pink H2O

Jednoduše přišroubujete hadici ze sprchy a proud vám masíruje klitoris. Do toho silně vibruje. Pro milovnice orgasmu ve vodě!
Přejít do eshopu

úvod: Velká část masážních vibrátorů není voděodolná, což mnoho lidí hodnotí jako opravdu velké minus. Většinou totiž chtějí masturbovat třeba ve sprše, nebo klidně i ve vaně. Bohužel ale tady je repertoár masážních vibrátorů značně zúžený, protože ne každý odolává vodě. Některé jsou pak odolné vodě jen částečně, v místech, kde není ovládání, nebo kde se neukládají baterie. O to více potěší vibrátor H20 Pink, který je vodotěsný a tudíž jako stvořený pro vodní hrátky ve vaně nebo ve sprše. Zobrazit další informace

popis: Vodotěsný robertek Pink Drop má klasický tvar. Na povrchu jsou dlouhé nepříliš vystouplé dráždící linie. Špička je oblá a poměrně ostře zahnutá. Vhodná pro dráždění bod-G nebo prostatu (u pánů). Rozdíl je na držadle. Klasickou oblou koncovku můžete vyměnit za vodní nadstavec pro stříkání vody. Ve spodní části nádstavce je násadka se závitem na nasazení sprchové hadice. Tudy proudí voda do vibrátoru. Druhým otvorem, vývodem pro trysku, stříká voda přímo na klitoris. Proud je tak silný, jak moc pustíte vodu. Celková délka se sprchovým nádstavcem je 19,5 cm, průměr v rozmezí 2,5 - 3 cm.

materiál: Vyrobený je ze silikonu, a tudíž je sametově hebký. Barva příjemná růžová s několika bílými plastovými prolisy.

funkce: Na výběr jsou u tohoto robertka navíc dvě koncovky, jedna klasická do postele a druhá potom s tryskou ke sprše. Bez problémů si tak můžete vychutnat jak vibrace, tak proud vody. Vibrace nejsou sice extra silné, ale bohatě odpovídají žádanému standardu, takže nepřijdete zkrátka. Navíc můžete vybírat hned z deseti vibračních programů. K napájení slouží dvě tužkové baterie. Určitě vás ale potěší, jak mimořádně tichý masážní vibrátor to je. Plusem je jednoznačně široká škála vibrací, můžete si zvolit některý z celkem deseti programů. Po použití je třeba nechat robertek důkladně vyschnout. Silikonovou trysky hodnotí uživatelé jako opravdu povedenou, zejména díky tomu, že je ohebná a dá směrovat, kam potřebujete. Právě díky voděodolnosti není nejmenší problém s omýváním vibrátoru. Minusem může být snad napájení na baterie, některé uživatelky by také rády trochu větší rozměry, pravdou je, že tohle skutečně není žádný xxl vibrátor.

100% vodotěsný, určený pro vodní hrátky
nádstavec pro sprchovou hadici, stříká silný proud vody
silné a tiché vibrace a pulsni programy
příjemný kvalitní silikonový materiál
kvalitně vyrobený, nekazí se a vydrží dlouho
menší rozměry
na AAA baterie
nemusí vyhovovat zahnutá špička

hodnocení: Jak si s tímhle vibrátorem ve sprše co nejlépe užít? Jednoduše použijte násadu s tryskou, tu do postele odložte na jindy. Od sprchy odšroubujte násadu sprchu a na hadici sprchy pak našroubujte násadu s tryskou. Dejte si ale pozor a uzávěr vibrátoru pořádně dotáhněte, aby se dovnitř nedostala voda – pak by vám přestal vibrovat. Teď už zbývá jediné, zvolit si teplotu vody a sílu proudu a erotické vodní hrátky mohou začít. Pro toho, kdo miluje sex ve vodě je to tento vibrátor masážní jako stvořený, může si dopřát vynikající vodní erotickou masáž bez obav z toho, že by se vibrátor poškodil.

Chci vědět více: Zobrazit zkušenosti zákazníků (42 recenzí)