Vibratory.org Nejlepší vibrátory českých eshopů

Nejlepší vibrátory českých eshopů 2024

aktualizováno květen 2024
nejlepsi-vibrator.jpg
Hledání nejlepších vibrátorů na trhu je komplikované. Na začátku vytvoření těchto stránek jsme si sami položili otázku "Který vibrátor je nejlepší?". Proto jsme začali pátrat a hleda nejlepší robertky z českých eshopů. Na základě kritérií (materiál, rozměry, vibrace, dosažení orgasmu, vodotěsnost, další funkce jako pulsace, rotace apod.) bylo postupně otestováno téměř 120 vibrátorů. I to ale bylo moc a chtěli jsme českým uživatelům výběr ulehčit. Na našich stránkách prezentujeme kolem 40 TOP robertků (jsou přehledně rozděleni do kategorií). V tomto článku se zaměříme na nejlepší erotické vibrátory podle celkového hodnocení a s cenou do 4000 Kč. Jinde shrnujeme zase nejprodávanější vibrátory podle jejich prodávanosti napříč eshopy.

TOP 2024

Nelepší vibrační masážní hlavice na orgasmus
Power AkuWand II masážní
BestSeller
Ohebná vibrační hlavice ze silikonu, silné vibrace. Vhodné pro masáž celého těla. Integrovaná baterie - dobíjení přes USB. 100% jistý damský orgasmus. Možnost použít nástavec pro muže.
 doprava zdarma
Je trochu těžší než starší model.
Power AkuWand II masážní video recenze
Jistý orgasmus za pár minut i pro ženy s problematickým uspokojením. Partneři se mohou vzájemně masírovat. TOP produkt mezi vibračními hlavicemi.
Nejlepší womanizér s autopilotem a chytrým vypínaním
Womanizer Premium
TOP novinka
Továrna na orgasmy! Novinka na trhu. Režim autopilot sám mění vibrace dle citlivosti klitorisu. Chytrý režim vypínání. Vodotěsný. Super i na bradavky.
 doprava zdarma
Vysoká cena.
Womanizer Premium video recenze
Ze všech Womanizerů a Satisfyerů je tento model nejlepší. Inovativní funkce Autopilot a Chytré vypínání, krásný design a silné tlakové vlny na váš klitoris vám přivodí mnoho nezapomenutelných orgasmů.
Kombinace toho nejlepšího ze Satisfyeru a klasického vibrátoru
Satisfyer Pro G-spot Rabbit
dvojitá rozkoš
Vymazlený Satisfyer se špičkou na bod G a s výstupkem na dráždění poštěváčku pomocí tlakových vln. Dokonalá kombinace. Sametově hebký povch ze silikonu. Vibrace i pulsní programy. Jednoduché nabíjení.
 doprava zdarma
Nastudujte si nejdříve návod k ovládání, jinak zešedivíte.
Satisfyer Pro G-spot Rabbit video recenze
Satisfyer Rabbit má všechny moderní technické prvky - vibrace, pulsace, tlakové vlny na klitoris, skvělý silikonový povrch, nabíjení Click and Charge. A udělá vás za pár minut.
Kvalitní a levný silikonový vibrátor s pulzacemi
Borůvka 2 silikonový
BestSeller v ČR
Příjemný povrch z lékařského silikonu. Realistický tvar a silné vibrace a pulsace (celkem 7 programů). Velmi tichý, ovladatelný pouze jedním tlačítkem, super cena.
Viditelné rozdělení pravé a levé části. Poměrně velký na análek.
Borůvka 2 silikonový video recenze
Ideální vibrátor pro začátečníky i pokročilé, za tisícovku nepořídíte lepší luxusní robertek.
Nejvýkonější Satisfyer pro rychlé uspokojení a orgasmus
Satisfyer Pro Vibration
Dvojitá rozkoš
Nejlepší Satisfyer! 11 programů tlakových vln a 10 stupňů vibrací. Vodotěsný (do sprchy i vany). TOP design, padne skvěle do ruky. Na to že je tak silný, tak motorek je tichý.
 doprava zdarma
Vibrace lze jen zvyšovat (nebo vypnout a začít od 1.).
Satisfyer Pro Vibration video recenze
Velmi snadné dosažení orgasmu, kdy o prvního přiložení máte pocit, že už to přijde. Kombinace vibrací a tlakových vln je super volba a zase trochu silnější prožitek z masturbace a následného orgasmu.
Skvělý mini satisfyer-womanizer na cesty
Satisfyer Pro Traveler
Bestseller
Nejprodávanější Satisfyer! 11 programů intenzity tlakových vln. Vodotěsný. Skvěle padne do ruky. Luxusní design a stylové nabíjení přes USB. Okamžitý pocit přicházejího orgasmu. Nízká cena.
Trochu hlučnější. Vydrží v chodu méně než ostatní modely.
Satisfyer Pro Traveler video recenze
Díky malým rozměrům vhodný na cestování. V elegantním pouzdře nelze rozeznat, co to máte. Malá hubička nasává pouze klitoris.
Multifunkční vibrátor s dráždidlem na klitoris, rotuje a připráží
DeLuxe multi-funkční
multi-funkční
Přiráží a rotuje ve 3. stupních vibrace a 9 pulsních programů. Vibrační dráždidlo na klitoris (rozkoš v dírce i na klitorisu). Spolehlivý průvodce k orgasmu.
 doprava zdarma
Nic moc vzhled.
DeLuxe multi-funkční video recenze
Nevypadá jako Romeo, ale uspokojí vás rychle a kvalitně. Vhodný na masáž těla a do vaginy. Super přirážení a rotace.
Nejlepší vibrátor pro páry s dálkovým ovladáním
We-Vibe Sync+ párový
párový
Vibrátor pro hrátky ve dvou, vleze se do vaginy společně s penisem. Ovládání přes bezdrátový ovladač nebo aplikaci v mobilu. Výrazně urychluje orgasmus při partnerském sexu. Jemný povrch, silné ze dvou motorků.
 doprava zdarma
Vyšší cena.
We-Vibe Sync+ párový video recenze
Dvojí rozkoš pro ženy. Vibrátor i penis ve vagině. S tímhle to fakt jde. Navíc vibrace laskají i penis přirážejího chlapa.
Nejlepší realistický vibrátor s přísavkou a ovladačem
NMC Realistic
TOP produkt
Krásně tvarovaný silikonový vibrátor s přísavkou. Ovládání vibrací tlačítkem na vibrátoru nebo skvělým ovladačem. Příjemný průměr 4 cm potěší i zadeček. Vodotěsný. Super cena.
Ovladač není vodotěsný. Nemá pulsační programy.
NMC Realistic video recenze
Za těch pár korun dostanete super kvalitu, silné vibrace a bezdrátové dálkové ovládání. Přísavka je silná a můžete pořádně dovádět. Doporučujeme!
Mini masážní hlavice se silnou vibrací
TinyWand cestovní masážní hlavice
cestovní velikost
Cestování masážní hlavička z jemného silikonu. Výkyvná hlava s drobnými dráždícími výstupky. Vodotěsný a super lehký! Nabíjení přes USB. Celá hlavice se vleze do vagíny i zadečku.
Záhyby na krku se hůře čistí. Jen 3 stupně vibrací.
TinyWand cestovní masážní hlavice video recenze
Malinká vibrační hlavice vhodná k cestování i domácím hrátkám. Někomu nemusí vyhovovat malá velikost, ale svůj účel splní a udělá vás stejně dobře jako dražší a větší modely.
Autor recenze:
Eva Krause, Redakce,
Poslední úpravy:
květen 2024

Nejlepší vibrátor je erotická pomůcka, často ve tvaru mužského penisu, určená k sexuálnímu dráždění vagíny, klitorisu nebo análního otvoru. Má v sobě motorek vykonávající různé dráždící funkce určené k dosažení orgasmu.

Cílem používání vibrátorů je sexuální vzrušení zakončené orgasmem (u žen i mužů).

V dnešním pojetí může mít vibrátor jakýkoli tvar. Nejoblíbenější jsou:

 • tvar klasický vibrátory v podobě mužského penisu (napodobenina s žaludem, předkožkou, žílami, varlaty, apod.),
 • tvar různě zahnutého válce, jen vzdáleně připomínající penis,
 • tvar magické hůlky, tzv. masážní hlavice (dlouhé madlo s ohybným krkem a na něm vetší hlava),
 • tvar protáhlého vajíčka typický pro womanizéry a satisfyery,
 • tvar podkovy pro dráždění vagíny a klitorisu nebo vagíny a zadečku současně.

Nejlepší vibrátory musí splňovat několik kritérií. Jde nám o získání nejlepší kombinace parametrů:

 • cena - ideálně něco mezi 1000 - 3000 Kč,
 • materiál - většina je z kvalitního silikonu lékařskéhé kvality,
 • funkce a intezita - minimálně musí umět vibrovat, další funkce jsou pulsace, rotace, přirážení a dráždidlo na klitoris. Všechny funkce musí mít dostatečnou sílu,
 • výdrž a napájení - nejpohodlnější je mini-usb port a nabíjení do zásuvky nebo počítačem. Výdrž při plném chodu aspoň 30 minut,
 • váha a velikost - musí být lehký, ať jej udržíte více minut v ruce ve vzduchu. Skladný ať jej lze snadno schovat či převézt.
 • další možné plusy - např. dálkový ovladač, přísavka, příslušenství, vodotěsnost apod.

Níže uvádíme přehled kategorií. Každá kategorie je vlastně samostatná velká recenze. Každá recenze obsahuje přehlednou tabulku s hodnocením a vlastnostmi. Nejlepší vibrátor najdete obvykle na první, druhém či třetím místě.

Celkem jde zhruba o 40 produktů, které se nejlépe umístily v hodnocení v jednotlivých kategoriích. Některé opravdu kvalitní vibrátory jsou umístěny ve více skupinách (např. bestseller Borůvka 2 nebo masážní hlavice Power Akuwand.

Kategorie a druhy vibrátorů

1# Power AkuWand II masážní Nelepší vibrační masážní hlavice na orgasmus

BestSeller

Power AkuWand II masážní

Power AkuWand II masážní

Jistý orgasmus za pár minut i pro ženy s problematickým uspokojením. Partneři se mohou vzájemně masírovat. TOP produkt mezi vibračními hlavicemi.
Přejít do eshopu

úvod: Nejlepší vibrační hlavice kterou jsme měli tu čest přiložit k naším klitorisům. O dámských orgasmech s tímto modelem by se daly psát příběhy. Skvělý Power Akuwand 2 je v nové verzi ocelově šedý. Nemá již otravný kabel, ale uvnitř integrovaný dobíjecí akumulutor. S jistotou můžeme říct, že hlavice ToyJoy drží titul nejprodávanější masážní vibrační hlavice v ČR. Oprávněně. Design je jednoduchý, cena přívětivá a orgasmus dorazí v plné parádě a síle za pár minut. Zobrazit další informace

popis: Tvar se příliš neliší od prvního modelu z devadesátých let. Celková délka je 32 cm. Dlouhá plastová rukojeť (24 cm) s třemi tlačítky. Na konci pohyblivý krk-kloub s velkou hlavicí (průměr 6,5 cm). Vypadá trochu jako mikrofon. Anglicky výraz "kouzelná hůlka" je také trefný. Hlava na kloubu je pohyblivá, díky čemuž se s ní lépe pracuje v klíně a na klitorisu. Velká hlavice mám velkou vibrační plochu, která vibruje do vagíny.

materiál: Masážní robertek je celý z pevného ABS plastu. Hlavice je potažena lékařským silikonem vysoké kvality. I když je to pouze tenká vrstvička, je příjemně hebká a měkká. Je dokonale hladká, bez výstupků či rýh na povrchu.

funkce: Celý přístroj ovládáte jednoduše dvěma tlačítky. Tři stupně vibrací jsou silově odlišné. Nízká je od nejsilnější rozhodně poznat. Všechny stupně vibrací jsou ďábelsky silné a překvapí i zkušené píchačky. Nejvyšší stupeň vibrace velmi těžko vydržíte. I zkušené ženy budou ihned skuhrat slastí. Používaní na nejvyšší stupeň je výrobcem doporučeno maximálně 15 min, raději méně. Tak jsou vibrace silné. Testerky používaly nejčastěji střední stupeň. Při přiložení k zadečku použijte nejsilnější vibraci a pocítíte tu slast i v zadku. Kromě tří klasických vibračních stupňů je zde dalších 7 pulsačních programů se střídajícími se sekvencemi vibrací a přestávek. Výhoda většího průměru hlavice je v tom, že pokryje celý klitoris i okolní stydké pysky. Vibrace tedy jdou do celé oblasti pánve a vzrušení je větší. Nevýhodou je nemožnost zasunout hlavici do vagíny (u některých menších modelů to lze). Ale masážní hlavice nejsou primárně určeny do kundičky. Pro muže existuje nástavec na luxusní masturbaci - rozhodně přidejte do košíku. Musíte používat pouze lubrikační gely na vodní bázi, silikonové oleje a krémy by robertek poškodily. Jeho minusem je skutečnost, že není voděodolný. Toho spousta žen zalituje, protože by si příjemnou masáž ráda dala třeba i ve sprše, nebo ve vaně. Nabíjení pomocí USB portu je praktické – nabíječka je snadno přenosná a můžete vibrátor nabít třeba přes notebook nebo mobilní telefon či power banku kdekoli v terénu. Na druhou stranu nabíjení trvá dost dlouho. PowerAkuwand je v mnoha ohledech lepší než masážní vibráční hlavice Libo.

hlavice potažena jemný silikonem
vodotěsný, sprcha i vana
super silné vibrace a 5 pulsních programů
poměrně tichý i na nejvyšší vibraci
možnost dokoupit nástavec pro honění penisu
nabíjení přes usb kabel
dárek desinfekční sprej na erotické pomůcky
těžší než předchozí verze

hodnocení: Tento erotický vibrátor rozhodně musíte mít doma. Hodí se i jako vaše první erotická pomůcka. Poměr cena výkon je u ní více než příznivý. Zajistí velmi příjemnou masáž zad, ale šíje, nebo stehen, velice hezké zážitky docílíte, i když ho použijete na chodidla a nesmíme zapomenout samozřejmě ani intimní partie. Masáž s vibrátorem je trochu jiná třída, než samotná ruční. Hodí se pro ženy, které doslova nadchnou velice intenzivní vibrace, kterých mohou dosáhnout při dráždění klitorisu nebo prsou. Používám jej nejen já, ale i manžel. Při mastrubaci (nebo kouření) si jej přiloží pod koule a masíruje prostatu. Orgasmus a výstřik je pak mnohem výraznější a vzrušenější. Oblíbená pozice je klasický misionář. Partner přiráží a žena si má vibrující hlavici přitlačenou ke klitorisu. Díky tomu, že nemá otravný kabel, dobře se s ním provádí všechny sexuální polohy. Orgasmu se dá dosáhnout pouhým přiložením na klitoris za průměrných 3-5 minut.

Chci vědět více: Zobrazit zkušenosti zákazníků (489 recenzí)

2# Womanizer Premium Nejlepší womanizér s autopilotem a chytrým vypínaním

TOP novinka

Womanizer Premium

Womanizer Premium

Ze všech Womanizerů a Satisfyerů je tento model nejlepší. Inovativní funkce Autopilot a Chytré vypínání, krásný design a silné tlakové vlny na váš klitoris vám přivodí mnoho nezapomenutelných orgasmů.
Přejít do eshopu

úvod: Pro ženy, které měly problémy s dosažením orgasmu se doporučuje Womanizer. Stejně jako pulzátor je založen na jiném principu než klasický robertek. Dokáže klitoris stimulovat jiným způsobem než klasické vibrátory. Zatímco vibrátor na klitoris obvykle pulzuje či vibruje, případně obojí, tento se chová úplně jinak. Nasaje klitoris, vytváří vlastně podtlak. Pomocí pulzujících tlakových vln potom stimuluje bezdotykově podle vybrané intenzity.

popis: Přestože na fotkách vypadá velký, zaoblené tvary padnou do ruky. Z oválného přístroje vystupuje zobáček pro nasání klitorisu. Příjemné je barevné provedení, vínově červený. Vypadá jako kapka vody se zlatým pruhem na špičce. Je akorát dlouhý, 17 cm a šířka nepřesáhne 4 cm. Tlačítka nijak nevystupují nad povrch.

materiál: Celé tělo podtlakové pomůcky i násada pro nasávání klitorisu, je ze 100 % silikonu. Pod silikonem je tvrdý ABS plast. Násavka (naústek) je celý z měkkého silikonu.

funkce: Nová verze Womanizer Premium je super tichý, nabízí větší výkon a má dokonce celkem 12 stupňů intenzity. Funkce auto vypnutí způsobuje, že když dáte womanizer dále od kůže, vypne se (uspí se). Jakmile jej opět přiblížíte k tělu, pokračuje s drážděním. Další skvělou funkcí je AUTOPILOT. Režim mění intenzitu dráždění dle zvětšení klitorisu. Nemusíte tedy přepínat. Orgasmus tedy přijde velmi rychle. Ideální pro bleskovou akci. Jde o trochu jiný orgasmus než u ostatních vibrátorů. Zůstává jakoby na povrchu poštěváku, protože zde nejsou vibrace, nerezonuje dovnitř. Velmi příjemné je i použití na prsní bradavky. Ovládání je jednoduché, ale je třeba ho déle tisknout. V diskuzích zákaznic jsme nezaznamenali žádné výtky o délce fungování a nutnosti reklamovat erotickou pomůcku. Jedná se o značkový výrobek vysoké kvality, takže poruchy nečekejte. Je plně vodotěsný. Takže si jej vemte do sprchy či vany.

režim autopilot sám vybírá intenzitu dle rozdrážděnosti klitorisu
sám se vypne (přestane vydávat zvuky) jakmile jej dáte pryč z těla
po zaučení máte jeden orgasmus za druhým
12 stupňů pulsních vln (ty nejvyšší vydrží málokterá žena)
designový funkční tvar, dobře se drží v ruce a je velmi lehký (jen 128 g)
tichý a vydrží dlouhou nasávat
nabíjení jednoduše přes USB
vysoká cena
první pokusy dráždění nemusí být úspěšné, je třeba se naučit

hodnocení: Co vám řeknou internetové diskuze ohledně spokojenosti a výhod? Pokud jde o nevýhody, tak snad jen vyšší cena. Dále je nutno se naučit dráždit, pokud jste jinou tlakovou hračku ještě nepoužívali. Pak už ale přichází jen samá pozitiva a silně a opakavné orgasmy.

Chci vědět více: Zobrazit zkušenosti zákazníků (37 recenzí)

3# Satisfyer Pro G-spot Rabbit Kombinace toho nejlepšího ze Satisfyeru a klasického vibrátoru

dvojitá rozkoš

Satisfyer Pro G-spot Rabbit

Satisfyer Pro G-spot Rabbit

Satisfyer Rabbit má všechny moderní technické prvky - vibrace, pulsace, tlakové vlny na klitoris, skvělý silikonový povrch, nabíjení Click and Charge. A udělá vás za pár minut.
Přejít do eshopu

úvod: Co se stane, když se spojí proslulé podtlakové sání klitorisu s drážděním bodu G vibracemi? Zrodí se poklad, kterému rozhodně nelze odolat - to potvrdí asi každá žena. Jestli chcete zažít výbušný a vášnivý orgasmus plný energie, pak je Staisfyer Pro G-Spot tím pravým společníkem. Nejen do postele.

popis: Elegantní styl si zamiluje i ta nejnáročnější žena. Oblé designové křivky vynikají propracovanou a důmyslnou ergonomií pro maximální požitek. Tělo je dlouhé 22 cm - tedy tak akorát, aby baculatý výběžek dosáhl na bod G, zatímco se podtlaková hlavice věnuje klitorisu. Luxusní vzhled podtrhuje kombinace bílé barvy a detailů v rose gold tónu. Vibrátor navíc váží méně než 200 g - krásně padne i do drobné ženské ručky. Proč chtít málo, když můžu chtít vše, že? To se opravdu povedlo!

materiál: Ani Satisfyeru, který je určen ke stimulaci G spotu, nechybí omamně hebké silikonové tělo, které si nejde nezamilovat na první dotek. Menší části hračky pak tvoří kvalitní ABS plast. Výsledkem je voděodolná hračka, kterou je snadné udržovat. Omývat ji můžete jednoduše vodou a mýdlem.

funkce: Smetanově bílý elegán se pyšní skvělými funkcemi - silnými 10 vibračními programy a samozřejmě také 11 stupni podtlakového sání, které jsou určené na poštěváček. Hračku stačí zapnout (i vypnout) delším stisknutím tlačítka na plastovém panelu. Pak stačí přepínat - nevýhodou je však nemožnost vrátit se k předešlým programům. Chcete-li vibrace snížit, je nutné klikat a klikat, dokud se nedostanete k těm, které hledáte. Jednodušší je to u sání, které se zapíná spodním silikonovým tlačítkem a jejichž intenzita se dá ovládat pomocí dalšího spodního tlačítka. Po vybití stačí vibrátor nabít pomocí USB kabelu, který je součástí balení.

tvar těla a špičky přízpůsobený na bod G
klitoris dráždí pomocí tlakových vln a jemnému nasávání
10 vibrací a 11 pulsních programů
plně vodotěsný do vany i sprchy
jednoduché USB nabíjení Click and Charge
dobře se drží i v malé ruce
hodně funkcí vyžaduje nastudovat manuál k ovládání
tlakové vlny nemusí vyhovovat každé ženě, je třeba se naučit jima dráždit

hodnocení: K čemu je mu dlouhá výdrž, když nevydržím se po chvíli neudělat? Tohle je hračka, kterou nechci dát z ruky! Všechny ty chvíle, kdy manžel není doma, získaly nový rozměr... tedy dokud mě nenačapal právě v tom nejlepším. Netušila jsem, jak taková maličkost dokáže změnit náš už poněkud stereotypní sexuální život. A už vůbec jsem netušila, jak rád manžel uvidí (čti způsobí) mé mokré orgasmy.

Chci vědět více: Zobrazit zkušenosti zákazníků (85 recenzí)

4# Borůvka 2 silikonový Kvalitní a levný silikonový vibrátor s pulzacemi

BestSeller v ČR

Borůvka 2 silikonový

Borůvka 2 silikonový

Ideální vibrátor pro začátečníky i pokročilé, za tisícovku nepořídíte lepší luxusní robertek.
Přejít do eshopu

úvod: Patří mezi nejprodávanější vibrátory v ČR. Je vhodný hlavně pro začátečníky. Za dobrou cenu v sobě skloubí skvělý design, materiál i funkce. Zařadili jsme jej současně mezi luxusní i levné vibrátory, splňuje podmínky pro obě kategorie. Zobrazit další informace

popis: Recenze uživatelek u této erotické pomůcky vyzdvihují realistický tvar skutečného penisu, výrazný žalud, navíc vroubený žilkami, které jsou výrazně stimulující. Nadchne vás fialový povrch těla, který působí příjemně. Celková délka velikost včetně ovládání je 21 cm. Zasunovatelná délka krásných 16 cm. Průměr má 4 cm. Pro vaginu je to akorát. Nicméně pro análek už je to dost. Prdel análního začátečníka tedy zažije středověk. Samozřejmě se najdou i některé designové nedostatky. Tady patří mezi trochu nešťastné vady na kráse přechod mezi pravou a levou částí vibrátoru. Bohužel je spojení obou části trochu vidět při detailním pohledu. Na perfektní funkčnosti to sice vůbec nic nemění, ale pravda je taková, že u tak špičkového vibrátoru by se vyskytovat neměl.

materiál: Tento silikonový vibrátor nabízí hebký, ohebný a velmi měkký povrch z kvalitního silikonu. Rychle se tepelně přizpůsobuje tělu, nemá žádné nepříjemné pachy. Jednoznačně plusové body tomuto robertku připisujeme za test od Státního zdravotního ústavu, kterým prošel na výbornou. Je to totiž chyba hazardovat se zdravím, Borůvka ale zaručuje, že je z naprosto bezpečného hypoalergenního materiálu.

funkce: Vibrační hračka dává možnost užít si opravdu silné vibrace díky nejrůznějším pulzním programům. Plynule si můžete regulovat vibrace, jaké budete chtít. Nabízí se tři silné vibrační programy a čtyři pulzní programy. Určitou nevýhodou je nabíjení pomocí baterií. Nabíjecí akumulátor by byl elegantnějším řešením. Skvělé je, že odolává vodě, a tak se nemusíte bát vytasit s tímto vibrátorem i ve sprše. Díky příznivému vztahu k vodě zbývá dodat, že není problém ani omývání pod tekoucí vodou. Buďte ale opatrní, na koupání ve vodě to není, přece jenom obsahuje ovládání a baterie. Pro hezčí požitek, aby vám tam erotická pomůcka hezky klouzala, použijte pro tento umělý penis lubrikační gel na vodní bázi.

silikonový materiál vysoké kvality
moderní design - realistický vzhled a příjemná fialová barva
7 programů včetně pulsací
dlouhá výdrž baterií
hezký pytlíček na uschování
viditelný přechod mezi levou a pravou stranou (v dírce ale nevnímáte)

hodnocení: Pokud jste zatím žádný vibrátor v životě nekoupili, nemusíte hledat dále. Borůvka 2 je přesně pro vás. Je ideálním doplňkem partnerských hrátek. Pokud má žena problém dosáhnout klasického orgasmu, Borůvka vám při sexu s partnerem vypomůže a vy prožijete zasloužený orgasmus. Když partner již nemůže, Borůvka s chutí zaskočí za něj a dodělá vás.

Chci vědět více: Zobrazit zkušenosti zákazníků (641 recenzí)

5# Satisfyer Pro Vibration Nejvýkonější Satisfyer pro rychlé uspokojení a orgasmus

Dvojitá rozkoš

Satisfyer Pro Vibration

Satisfyer Pro Vibration

Velmi snadné dosažení orgasmu, kdy o prvního přiložení máte pocit, že už to přijde. Kombinace vibrací a tlakových vln je super volba a zase trochu silnější prožitek z masturbace a následného orgasmu.
Přejít do eshopu

úvod: Hlasitý orgasmus, ale tichá designová hračka – to je nový Satisfyer Pro Plus Vibration. Kromě oblíbeného podtlakového sání navíc vibruje, což efektivně maximalizuje vzrušení. Nenápadný, ale stylový boomerang je skvělý jako dárek, jako osobní parťák i jako pomocník při sexu s partnerem. Jednička s hvězdičkou za zásluhy zaručena.

popis: Designová čistota zaujme na první pohled. Minimalistický Satisfyer ve tvaru boomerangu skvěle padne do ruky. Se svou délkou 16 cm, rukojetí 13 cm a sacím otvorem rychle dokáže, co slibuje. Vibrátor je tentokrát nabíjecí pomocí USB kabelu, který je součástí balení – praktické, už žádné baterky! Nabíjení, které trvá zhruba hodinku a půl, signalizuje blikáním, nepřetržitým svícením pak křičí, že je nabitý a připravený do akce. Estetickou stránku podtrhuje bílá barva, ozvláštněná ovládacími prvky v trendy měděné. Výsledek? Krásná hračka s doteky luxusu.

materiál: Elegán je dokonale hebký a příjemný na dotek, je totiž tvořen vysoce kvalitním silikonem. Pouze tlačítka a zdobné prvky jsou vyrobené z odolného plastu. Díky zvolené materiálové kombinaci je miláček žen vodotěsný a tím pádem se také snadno udržuje – stačí jej opláchnout teplou vodou a mýdlem. Nesmím však zapomenout na jeho kompatibilitu s lubrikanty – lépe se vyhnout olejovým a silikonovým lubrikačním gelům. Výborné je však použití lubrikačních přípravků na bázi vody pro ještě větší rozkoš.

funkce: Podtlakové sání je zázrak – dokáže vykouzlit mnohonásobný orgasmus během krátké chvíle. A co teprve ve spojení s vibračními programy? Přesně to novinka umí, proto uspokojí i ty nejnáročnější ženy. Přestože Plus verze dokáže sát i vibrovat současně, hračku téměř nejde slyšet – což tak trochu vybízí k hrátkám... kdekoli. Kromě 11 stupňů intenzity sání má tento krasavec ještě 10 vibračních programů, ze kterých si vyberete to, co vám právě vyhovuje. Obojí má samozřejmě vlastní ovládání. Vibrace stačí zapnout nebo vypnout delším přidržením spodního tlačítka s vlnovkou, sání zase horním tlačítkem. Zatímco intenzita sání se snadno přepíná tlačítky plus a mínus, vibrační programu nejde vracet – a to je asi jediná nevýhoda, která mě napadá. Vibrace jsou dosti silné a po přiložení sacího hubičky na klitoris, ucítíte vibrace i v análku.

revoluční funkce = podtlakové sání spolu se silnými vibracemi 2v1
silná extáze ihned po přiložení, orgasmus za pár minut/sekund
celý ze silikonu
vodotěsný, vhodný i do vany
jednoduché ovládání třemi tlačítky a nabíjení přes usb
vibrace se mačkáním tlačítka pouze zvyšují a pak opět od nuly
vyšší cena

hodnocení: Okouzlující společník, který krásně vypadá a ještě krásnější okamžiky poskytuje. Ve vodě i na suchu rozparádí celé tělo – rozmazlí erotogenní zóny, probudí klitoris... a to tak dokonale, že ho ani váš protějšek chtít dát z ruky. Spojení funkcí tlakových vln a vibrací je tento model jednoznačně nejlepší ze Satysfyerů (a na stejné úrovni jako Womanizer Premium). Baví mě, když je hračka stylová a neslibuje, ale dělá. A o to tu jde. Už musím jít. Však víte.

Chci vědět více: Zobrazit zkušenosti zákazníků (74 recenzí)

6# Satisfyer Pro Traveler Skvělý mini satisfyer-womanizer na cesty

Bestseller

Satisfyer Pro Traveler

Satisfyer Pro Traveler

Díky malým rozměrům vhodný na cestování. V elegantním pouzdře nelze rozeznat, co to máte. Malá hubička nasává pouze klitoris.
Přejít do eshopu

úvod: Elegantní miláček žen v cestovním provedení – rozkošný vzhledem i použitím. Satisyer Pro Traveler je diskrétní v kabelce i v zásuvce nočního stolku – jen těžko někdo pozná, oč se vlastně jedná. Opěvovaná hračka, známá kouzelným podtlakovým sáním klitorisu, opět nezklamala. Nebo že by třeba bradavek? Orgasmus je na cestě a vždy zaručen – kdekoli i s kýmkoli. Třeba o samotě.

popis: Cestovní model vypadá jako elegantní krabička. Tvarem oblá krychlička, kterou stačí otevřít – jedinečný design se zlatým spojem rozhodně nepůsobí lacině. Po otevření magnetického víka vykoukne sací hlavice. Ergonomicky povedené – velmi dobře se drží, přestože velikost odpovídá kompaktnímu cestovnímu použití – celková délka obalu je jen 9,5 cm, šíře 4,5 cm a průměr sací části 2 cm. Zkrátka – naprosto dostačující.

materiál: Krásný hnědofialový obal Satisfyeru z nejkvalitnějšího ABS plastu zdobí zlatý proužek, spojující magnetem obě části. Vnitřní sací část je z lékařského silikonu – obojí je hedvábně jemné na dotek. Díky minimalistickému řešení se model snadno udržuje. Voděodolnost slibuje nejen hrátky ve vaně či sprše, hračku rovněž stačí umýt mýdlem a vodou, případně doplňkově použít vhodnou dezinfekci. Materiál si rozumí s lubrikačním gelem pro maximalizaci rozkoše – ovšem jen na vodní bázi, aby nedošlo ke zbytečnému poškození.

funkce: Nevibruje, saje. Tlakové pulzy hned v 11 intenzitách ručí za kvalitní a rychlý ženský orgasmus. Použití je překvapivě tiché, stačí přiložit na klitoris, který jemně nasaje a masíruje. Nejslabší pulzy jsou příjemné, jejich stupňování vede k rychlému a bouřlivému orgasmu – ale zatím jsem se výš než k číslu pět nedostala… Po přidržení tlačítka plus se hračka zapne na nejnižší frekvenci, pak stačí ovládat sílu sání pomocí tlačítek plus a mínus. Drobek vydrží na jedno nabití až 4 hodiny, což je dostatečně dlouho pro mnohonásobné hrátky. Model se nabíjí jednoduše pomocí USB kabelu, který je součástí balení. Průměrné nabíjení trvá dvě a půl hodiny. Po doblikání kontrolky je krasavec plně nabitý – a ready to play.

11 silných sacích programů, silnější asi nevydržíte
snadné dosažení klirotidálního orgasmu
silikonová hubička (savička)
vodotěsný, vhodný i do vany
nenápadný obal a tichý chod
malé rozměry a váha, ideální na cesty
nizká cena
nevydrží jet tak dlouho jako jiné modely

hodnocení: Hračka na kterou se nelze netěšit. Diskrétní, minimalistický a hlavně funkční. Podtlakové sání je zázrak – ty mokré orgasmy můj partner miluje. Stačí zapnout, přiložit a užít si to, co hlavice dokáže. Hračka je sice malá, ale vyvrcholení vždycky… velkolepé! A to dokonce i na dovolené. Bez něj ani cestu!

Chci vědět více: Zobrazit zkušenosti zákazníků (306 recenzí)

7# DeLuxe multi-funkční Multifunkční vibrátor s dráždidlem na klitoris, rotuje a připráží

multi-funkční

DeLuxe multi-funkční

DeLuxe multi-funkční

Nevypadá jako Romeo, ale uspokojí vás rychle a kvalitně. Vhodný na masáž těla a do vaginy. Super přirážení a rotace.
Přejít do eshopu

úvod: Hledáte-li sexuální pomůcku, která má opravdu mnoho různých funkcí, právě jste ji našli. Multi-funkční vibrátor DeLuxe dokáže uspokojit skutečně každou část vašeho klínu. Cena je sice vyšší, ale funkce to plně nahrazují. Ideální společník pro spousty prožitých orgasmů. Zobrazit další informace

popis: Na první pohled není moc pěkný. Je opticky rozdělen na pět částí. Horní část s žaludem, harmonika pro přirážení a rotace, střední část s dráždidlem, harmonika s motorkem a baterie a ovládácí panel. Jedná se o docela pořádný XXL klacek, protože délka vibrátoru včetně ovládání je 30 cm, když je úplně nahoře. Průměr je cca 4 cm. Dékla tykadélka je 8,5 cm.

materiál: Je jediným mínusem této erotické pomůcky. Spodní ovládací část je klasicky z tvrdého ABS plastu. Ostatní části mají a povrchu pružný gel. Je příjemný na dotek. Ale silikon to bohužel není.

funkce: Má 7 vibračních programů dostatečně silných. To potvrzují uživatelské recenze i naše vlastní zkušenosti. Další 4 pulsační programy se skvělým průběhem. Další funkcí je přirážení. Horní harmonika se stahuje a roztahuje a simuluje přirážení penisu do vagíny. K tomu si můžete zapnout rotaci špičky vibrátoru s otáčivými rotačními kuličkami pod vrstvou gelu. Zde jsou navíc umístěny dráždivé výstupky pro silnější stimulaci vaginální stěny. A pokud nemáte stále dost, zapněte si dráždidlo klitorisu, tzv. čmeláček. Bohužel zapomeňte na vodní hrátky. Vodotěsný není, proudu vody v koupelně odolá pouze část bez ovládání. Zaručuje ovšem tichý chod, ale jen do chvíle, když zapnete rotaci. Ta prostě je slyšet, s tím nic neuděláte. Právě mírná hlučnost při rotaci a jenom částečná odolnost vodě trochu snižuje tomuto vibrátoru body v jinak plusovém hodnocení. Napájení zajišťují čtyři tužkové baterie.

silné vibrace a příjemné pulsační programy
horní harmonika a špička silně přiráží a rotuje
dráždidlo na klitoris s vibrujícím tykadélkem
kvalitní výroba, značka Toy Joy
hezký pytlíček na uschování
napájení na tužkové baterie
jen gelový materiál, mohl by být silikon
hlučnější než uvádí prodejce a výrobce

hodnocení: Bez nadsázky se označuje za nejlepší rotačně přírážecí vibrátor, který je zároveň vybavený stimulátorem klitorisu. Patří mezi opravdu věrnou ukázku erotické akce, při které muž ženě přiráží a do toho ještě pracuje rukou na spokojenosti klitorisu. Zároveň je i skvělou vibrační pomůckou. Zkrátka kombinuje řadu vlastností, které hned tak nějaký robertek nemá. Bonusem je i fialový odstín gelu, z něhož je vyroben. Navozuje příjemné pocity. Žádný jiný robertek tolik funkcí dohromady nemá. Když ho zapojíte do párových hrátek, rozhodně neprohloupíte.

Chci vědět více: Zobrazit zkušenosti zákazníků (241 recenzí)

8# We-Vibe Sync+ párový Nejlepší vibrátor pro páry s dálkovým ovladáním

párový

We-Vibe Sync+ párový

We-Vibe Sync+ párový

Dvojí rozkoš pro ženy. Vibrátor i penis ve vagině. S tímhle to fakt jde. Navíc vibrace laskají i penis přirážejího chlapa.
Přejít do eshopu

úvod: Najít opravdu kvalitní partnerský robertek, který dokáže při společném sexu uspokojit muže i ženu, není tak jednoduché, ale We-Wibe vibrátor to umí. Zřejmě ho lze bez výčitek označit jako v této oblasti nejlepší. Není jenom pro ženy, ale zároveň i pro muže, tedy pro páry. Má dokonale promyšlený a propracovaný tvar, takže dokáže najednou současně dráždit bod G i klitoris. Zobrazit další informace

popis: Podobá se podkově. Robertek má jeden pružný a druhý nastavitelný kloub, díky tomu se dá ohnout tak, aby dokonale vyhověl každému tělu. Nepohne se a díky placatějšímu tělu se dá také velice snadno zavádět pro erotické hry. Spodní plochá část zavedená dovnitř stimuluje bod G, na horní se přepínají vibrace a dráždí klitoris. Můžete měnit různě polohy, a přitom si být zcela jisti, že nevypadne. Úpravy tvaru tohoto masážního vibrátoru dokonce byly výsledkem reakce zákazníků. Celková délka pro roztažení je 7,5 cm, horní část měří 7,5 cm, spodní 8 cm.

materiál: Materiál je lékařský silikon, měkký a jemný. Barva se v nabídkách eshopů často mění - od růžové po temně fialovou.

funkce: Je voděodolný, vodotěsný, což je další plus pro něj, klidně si s ním můžete pohrát i ve sprše. Vynikající robertek má tu výhodu, že je na dálkové ovládání, a to pomocí aplikace na mobilním telefonu nebo ovladače. Snadno si tak představíte situaci, že si ho žena zavede a muž si s ní pomocí ovladače na dálku pohrává. Kromě toho ale můžete využít i tlačítka přímo na pomůcce. Vibrací máte na výběr, a to hned z deseti programů, 5 klasických a pět pulzních. Vibrace zajišťují hned dva silné motorky, takže jsou silné v obou částech podkovy. Jde o luxusní vibrátor, čemuž odpovídá také jeho cena, ale na druhou stranu, za dokonalé užívání si jistě budete ochotni trochu připlatit. Získáte v něm totiž skutečně vynikající hračku na dlouáhá léta. Dejte pozor také na první nabití, to může trvat až šest hodin, jinak nabíjí se přes USB port. Používejte na něj lubrikační gely na vodní bázi, pokud jde o údržbu, s mytím pod vodou není nejmenší problém. Uživatelky našly ale jednu drobnou vadu, tento masážní vibrátor by neměl být vystaven teplotám vyšším než 65 °C, ale toto omezení platí i pro většinu dalších robertků, protože se silikonem je třeba zacházet opatrně.

ovládání mobilem nebo dálkovým ovladačem
vnitřní ohebné klouby se přizpůsobí vašemu tělu (jakákoli velikost)
vodotěsný pro vodní milování do vany či sprchy
5+5 vibračních a pulsních programů, 2 silné motorky
silně vibruje na bod G i klitoris, současně dráždí zasunutý penis
hezká dárková krabička
nemusíte jej přidržovat, stačí zasunout
vyšší cena

hodnocení: Skvělý netradičně pojatý vibrátorek pro dráždění bodu G i klitorisu. Pokud do vás zasunuje i váš partner, tak ucítí vibrace i na svém penisu (extra dráždívé a vzušující, doporučuji pánům vyzkoušet!).

Chci vědět více: Zobrazit zkušenosti zákazníků (47 recenzí)

9# NMC Realistic Nejlepší realistický vibrátor s přísavkou a ovladačem

TOP produkt

NMC Realistic

NMC Realistic

Za těch pár korun dostanete super kvalitu, silné vibrace a bezdrátové dálkové ovládání. Přísavka je silná a můžete pořádně dovádět. Doporučujeme!
Přejít do eshopu

úvod: Už jsi někdy přirážela proti zdi? Tak to vyzkoušej s novým NMC Realistic, robetek s přísavkou. Erotické pomůcky s přísavkou lze využít na milión způsobů. Stači trochu erotické představivosti. Největší výhodou je, že máte volné ruce.

popis: Žilnatý vystouplý povrch, krásně tvarovaný žalud, zkrátka umělý penis, jako živý, i s varlaty, to je realistický vibrátor s přísavkou NMC. Délka činí 19 cm, zasouvací potom 14 cm. Průměr činí 3,8-4,1 cm. Za varlaty je široká přísavka, která tohoto macka udrží na jakémkoli hladkém povrchu. Nabízí se barva tělová, která působí velice příjemně, neruší.

materiál: Jde o silikonový penis v kombinaci s ABS plastem, měkký na dotek, doslova hladí. Zdravotně naprosto nezávadný materiál.

funkce: Přísavka je dostatečně široká a dokonale drží na hladkém povrchu (nábytek, dveře, kachličky, vana, dveře sprchového koutu, podlahové líno, apod.). Pro odlepení použijte malé poutko na přísavce. Vibrátor má celkem 10 funkcí, tedy 10 vibračních módů, což z něj dělá opravdového všeuměla. Můžete je ovládat buď tlačítkem přímo na vibrátoru, nebo jedním tlačítkem na dálkovém ovládání. Ženy tak mohou předat ovladač partnerovi a ten spustí dálkové ovládání a trochu si pohraje. Baterie do dálkového ovladače získáte rovnou s vibrátorem. Jak vibrátor udržovat a čistit? Na silikonovou část je nejlepší dezinfekce, která neobsahuje žádný alkohol, ideálně teplá voda s mýdlem. Lubrikanty volte jedině na bázi vody, případně speciální silikonový lubrikant BOOM. Napájení do tohoto vibrátoru zajistí dvě tužkové baterie, které vkládají pod přísavkou. Pro jejich vložení je třeba přísavku odšroubovat.

silikonový materiál vysoké kvality
reálný vzhled s žilnatinou, velkým žaludem a varlaty
10 vibrační programů (nadprůměrně silné)
dlouhá výdrž tužkových baterií
široká přísavka skvělé drží na jakémkoli hladkém povrchu
elegantní dálkové ovládání
nemá pulsační programy
vydrží namočení, ale není vodotěsný

hodnocení: Nepatří mezi žádné XXL obry, ale také nejde o žádný úplně slim klacík. Je zkrátka tak akorát. Velikostně se řadí mezi nadprůměr, který potěší. Ženy, uživatelky, dobře hodnotí hlavně vibrace, které dokonale uspokojí. Každá si najde přesně tu svoji, která jí bude vyhovovat. Přísavka má neomezeně způsobů použití. Vibrátor s přísavkou nemusíte držet. Uvolníte si ruce pro další erotickou hrakču nebo budete masturbovat rukou? Případně si pohrajte s živým penisem partnera. Při zasunutí se špatně ovládájí tlačítka na těle robertka. Proto je skvělé, že máte po ruce dálkový ovladač.

Chci vědět více: Zobrazit zkušenosti zákazníků (26 recenzí)

10# TinyWand cestovní masážní hlavice Mini masážní hlavice se silnou vibrací

cestovní velikost

TinyWand cestovní masážní hlavice

TinyWand cestovní masážní hlavice

Malinká vibrační hlavice vhodná k cestování i domácím hrátkám. Někomu nemusí vyhovovat malá velikost, ale svůj účel splní a udělá vás stejně dobře jako dražší a větší modely.
Přejít do eshopu

úvod: Masážní vibrátor Tiny Wand je malý, ale o to více šikovný. Přestože se jedná o mini vibrátor, přináší velký požitek z masáže nejrůznějších částí těla – od bradavek po klitoris či šourek nebo varlata. Zpestří tak nejen chvíle strávené o samotě, ale rovněž s partnerem. Po dokonalém požitku z masáže přijde to nejlepší – dokonalý orgasmus. Klidně mnohonásobný.

popis: Tiny Wand na první pohled připomíná roztomilé fialové lízátko – a to jak tvarem, tak velikostí. Je malý, lehký a tichý, překvapí však silou vibrací. Sametově hebká zakulacená hlavice s výstupky je pohyblivá, spodní část tak umožňuje komfortní a ergonomické držení při dráždění v intimních partiích. Snadná manipulace a jediné ovládací tlačítko povyšují zážitky na novou úroveň. Jedinou nevýhodou může být složitější čištění krku mezi rukojetí a hlavicí, kam se však snadno dostanete pomoci čistícího kartáčku nebo vatových tyčinek. Diskrétní velikost 10,5 cm dělá z hračky parťáka do kabelky i na cesty. Váha je pouhách 37 gramů (méně než Tatranka). Skutečně velký rozdíl oproti klasickým velkým hlavicím. Rozhodně vás nebude bolet ruka. Průměr masážní hlavy je 3 cm, její délka 2,5 cm – tak akorát, abyste si s lízátkem pohráli při jakékoli příležitosti. Třeba v kině.

materiál: Fialový krasavec Tiny Wand se skládá z pevného ABS plastového těla a hlavice, kterou tvoří kvalitní odnímatelný silikon. Hlavice tak nejenže skvěle vypadá, ale nabízí radost z každého doteku. Spoj mezi rukojetí a hlavicí tvoří ohýbatelný silikonový krk. Odolný materiál ve spojení s příjemným silikonovým povrchem usnadňuje zacházení i hygienickou údržbu. Plášť hlavice lze snadno sundat, což usnadňuje péči. Vroubky na kloubovém krku jsou sice hůře dostupné, ale do nepřístupných záhybů se dostane čistící kartáček – a je to. Vodotěsný vibrátor lze rovněž omýt pod tekoucí vodou v kombinaci s vhodným dezinfekčním přípravkem – a tím se tak trochu dostáváme k možnosti řáditve vaně, vířivce nebo v bazénu. Aby však nedošlo k poškození hračky, je ideální vsadit na lubrikanty na vodní bázi, se kterými je Tiny Wand kompatibilní. Vyhněte se silikonovým olejům, které by mohly malého fialového miláčka poškodit.

funkce: Jediné tlačítko usnadňuje ovládání. Stačí jej tři sekundy podržet a vibrátor začne vibrovat. Hned tři stupně silných Rumbly vibrací rozparádí ženu i muže. Velkou výhodou je překvapivě tichý chod, který však nezaručí, že dokážete být při hrátkách tiší vy. Mohou za to právě zmíněné 3 vibrační programy. Nejslabší je dost silný, aby rozdráždil bradavky, klitoris nebo navnadil penis. Středně silné vibrace zaručeně přinesou orgasmus citlivějším ženám a ty nejsilnější přináší rychlý nástup vyvrcholení – při troše té fantazie oběma pohlavím. Nabíjení jednoduše přes USB kabel. Nabití trvá zhruba 90 minut. A vibrovat vydrží v průměru 2 hodiny, dost na dvě desítky orgasmů.

vodotěsný do bazénu, vířivky, sprchy
malé rozměry - vhodný na cesty, velmi lehký (37 g)
hlavice je potažena silikonem
poměrně silné vibrace zaručují rychlý orgasmus
USB dobíjení
udržba záhybů na krku trvá déle
jen 3 stupně vibrací

hodnocení: Zatímco primárně objednávka roztomilého společníka do postele sloužila pro mé ženské potěšení, s partnerem jsme brzy zjistili, že víceúčelový panáček dokáže během okamžiku vzrušit také jej. Rychlý nástup erekce ale není to jediné, co Tiny Wand umí. Estetičnost, praktičnost a pěkné balení z něj dělají skvělého adepta na peprný dárek pro každého, kdo touží po zpestření sexuálního života ve dvou nebo jen masturbace. Je vhodný pro ženy, které nezažívají vaginální orgasmus – díky vroubkované hlavici zažijí mokrý silný finiš, ať už při sexu nebo bez něj. Rozkoš bez námahy v kostce. Nebo spíše v tomto fialovém krasavci.

Chci vědět více: Zobrazit zkušenosti zákazníků (221 recenzí)

Co je vibrátor

Vibrátor je napodobenina penisu (tzv. umělý penis), která díky malému motorku vibruje.

Používá se k uspokojení sexuálního chtíče a dosažení orgasmu u žen i mužů. Může vypadat zcela jako penis (tvar, žilnatina) nebo jej připomínat pouze válcovitým tvarem. Obvykle se opakované zasunuje do některé z dírek (vagína nebo análek).

Naopak dildo je napodobenina penisu bez motorku. A tedy nevibruje. Napodobení může být pouze tvarem nebo se jedná o realistický robertek.

České průzkumy uvádí, že 50% párů má doma tohoto šikovného pomocníka. V USA je to dokonce 80%. Často jej bohužel využívá jen žena, když je sama. Což je škoda, protože víme, že s vibrátorem si užijete především v páru. Manželky a ženy by měly zahrnout robertek do společných hrátek s partnerem.

Po stovkách a stovkách hodin testování, shánění informací a čtení zákaznické diskuze, jsme připravili přehled – žebříček – srovnání nejlepších orgasmických vibrátorů na českém trhu.

Všechny zde uvedené vibrátory jsou něčím specifické a jedinečné. A hlavně. Jedná se o nejlepší robertky,které vynikají kvalitou, funkcemi nebo materiálem a současně si zachovávají přívětivou cenu.

Vybírali jsme je z největších českých sex eshopů. Prodej vibrátorů patří mezi výnosné byznysy. Proto zde nabízíme srovnání funkcí, kvality a ceny nejen produktů, ale i eshopů.

S erotickou pomůckou snadno prožijete hodiny rozkoše, sexuálního uvolnění a ukojíte svůj neklidný klín. Podle jedné americké studie, ženy používající vibrátor společně s partnerem jsou sexuálně uspokojenější.

Pomůžeme Vám jak vybrat ten správný kousek do vašeho rozkroku a také poradíme, jak si to udělat pořádně a dosáhnout snadno bouřlivého orgasmu. Mrkněte na jednoduché srovnání v tabulce výše, kde naleznete nejlépe hodnocené vibrátory.

Jak vybrat nejlepší vibrátory

Jak jsme ze stovek robertků nabízených v českých eshopech vybrali 10 nejlepších?

 • Významným ukazatelem je prodejnost (jak moc je produkt prodávaný). Jednoduše jsme napsali několika významným prodejcům, a celkem ochotně nám sdělili, které robertky u nich nejvíce frčí. Vybrat nejprodávanější vibrátory je nejlepším ukazatelem poměru cena/výkon. Protože jsou lety ozkoušené tisíci zákazníky.

 • Dále jsme si našli zákaznické recenze na známých prodejních stránkách, ale i na stránkách výrobců (ty však mohou být šizeny, takže je bereme spíše okrajově. Velké srovnavače zboží však tvoří významný zdroj informací o kvalitě a spokojenosti zákazníků s konkrétním kvalitním vibrátorem.

 • Třetím ukazatelem je naše vlastní testování. Užší výběr asi 15 druhů jsme pořídili a vyzkoušeli na vlastních kundičkách a zadečcích. Vlastnímu testování jsme kladli také důraz.

boruvka 2

Při výběru nejlepšího robertka je důležité uvědomit si, jak přesně jej budeme používat. Zda chceme univerzální vibrátor do vagíny nebo speciální masážní či anální erotickou pomůcku.

Jaké vlastnosti mají nejlepší vibrátory pro ženy

Při výběrů nejlepších robertků jsme sledovali pět hlavních vlastností – parametrů. Níže uvádíme jejich charakteristiku podle důležitosti.

 • Povrch a tvar

  Vzhledem k tomu, že různé typy vibrátorů jsou určeny na dráždění různých částí vagíny (případně na všechny), je toto pouze okrajový ukazatel. U klasického robertka ve tvaru penisu ale chci, aby měl nějaké základní dráždící plochy.

  Tzn. vystouplou žilnatinu po celém obvodu a vykrojený žalud. Jiné mají tzv. hřebeny. Jsou to vystouplé vlnky po jedné straně vibrátoru. Nebo hezky tvarovaná varlata. Všechny tyto prvky silně dráždí stěny vagíny, okrajově klitoris a konečník. Jiné robertky nemají tyto prvky, protože je nepotřebují. Většinou jsou to masážní vibrátory či vibrátory s dráždidlem klitorisu.

 • Materiál

  Vybírali jsme hlavně mezi silikonovými materiály.

  Silikonové vibrátory jsou jemné a měkké. Příjemné na dotek. Navíc mají antialergenní vlastnosti, odpuzují vodu, špínu i bakterie. Jsou hygienicky nezávadné.

  Gelové vibrátory. Gel je již v dnešní době překonaný. Pokud by jste však hodně tlačili na cenu, tak ano. Dívejte se na gelové.

  Zajímavou volbou můžou ještě být plastové vibrátory. Povrch je sice tvrdý, ale jsou hladké a také hygienicky nezávadné. Mají výhodou silných vibrací, protože plast vibrace snadno přenáší. A protože jsou plastové robertky tvrdé, je možné s nimi dobře cílit na konkrétní bod. Pořádně přitlačit. Do našeho top výběru jsme zapojili i kvalitní vibrátory, které jsou částečně z plastu.

  Víte, že..

  Silikon je měkký a jemný na dotek. Plast je sice tvrdý, ale dobře přenáší vibrace. Největší sílu vibrací mají obvykle právě plastové vibrátory.
 • Vibrace a pulzace a další funkce

  Vibrace jsou základem úspěšného vibrátoru. Slovo vibrátor je od slova vibrovat, takže mít je musí. Stupnů vibrace je zpravidla několik, a musí být rozeznatelný nejslabší od nejsilnějšího (opravdu to někdy nejde ani poznat). Silikonové vibrátory mají středně silné až silné vibrace. Plastové jsou téměř vždy silné. Levné gelové většinou středně silné.

  Moderní jsou i pulsace. Bývají většinou na dražších vibrátorech (řádově od tisíc korun a výš). Jedná se o sled různě silných měnících se vibrací. Vibrace jsou chytře poskládány za sebou do odlišných programů. Například několik slabších vibrací a pak jedna silná. A to se znova opakuje.

  Víte, že..

  Na pulsační programy se nedá zvyknout. Při častém používání vibrátoru si na vibrace (a pulsační programy) zvyknete a méně vás dráždí. Na přirážecí pulsy Stronicu se zvyknout nedá. Pokaždé vás budou vzrušovat stejně silně!!!

  Přestože jsou vibrace (a pulsace) důležité, nejedná se nedůležitější vlastnost pro naše uspokojení. Dosažení orgasmu totiž závisí i na schopnosti dráždit. Tedy jak je robertek uzpůsoben nás udělat.

 • Dráždění, vzrušení a snadnost dosažení orgasmu

  Paradoxně klasické vibrační umělé penisy nejsou nejlepší na dosažení orgasmu. Jsou uzpůsobeny spíše k hrátkám a delší rozkoši. Vyblbnete se s nimi v posteli parádně. Samozřejmě dosáhnout orgasmu s nimi lze. Ale protože zpravidla ženy dosáhnout klitoridálního orgasmu, je nutné s nimi masírovat a dráždit klitoris.

  Víte, že..

  Nejlepší erotické pomůcky na dosažení orgasmu jsou masážní vibrační hlavice a womanizery-satisfyery. Orgasmu dosáhnete snadno za pár minut

  Nejlepší vibrátory na klitoris jsou masážní hlavice. Mají různé otočné hlavice nebo speciální násady, které se přiloží na klitoris a orgasmus dosáhnete za několik minut. Lze je samozřejmě přiládat i další erotogenní zóny (zadeček, stehne, bradavky,..).

  Velmi dobré na dosažení orgasmu jsou také masážní robertky a luxusní robertky s dráždidlem na klitoris. Robertky s dráždidlem mají speciální tykadélko, kterým při zasunování vibrátoru extra dráždíme a masírujeme klitoris. Některé luxusní umělé penisy mají místo něj rozšířenou spodní část, kterou se provádí dráždění poštěváčku.

  Můžeme také vybrat nejlepší vibrátor na bod g nebo prostatu. Jsou užší a dlouhé. Na konci mají oblou kuličku, v které je obvykle umístěn motorek, tak aby vibrace byly nejsilnější právě ve špičce. Nicméně orgasmu tímto robertkem dosáhnou jen zkušené uživatelky.

 • Cena

  Nakonec se zmíním o ceně. Vybírali jsme erotické pomůcky, nezávisle na ceně. Orgasmu lze dosáhnout jak s drahým tak s levným roberktem. Cenový rozdíl je dán hlavně lepšími materiály, silnější vibrací, kvalitou provedení a značkou.

  Do žebříčku výsledného hodnocení jsme cenu nezahrnovali, nicméně jsme se drželi horní hranice 4000 Kč. Tak aby každý produkt v žebříčku byl dostupný většině lidí.

  Nicméně i přesto při výběru je poměr cena / výkon vždy důležité sledovat. Zvažte, zda místo jednoho drahého nekoupit raději dva levnější. Začátečníci by rozhodě měli kupovat spíše levnější kousky a později si třeba pořídit drahé luxusní erotické pomůcky.

we-vibe parovy

S vibrátorem We-Vibe Sync si užijete oba najednou. Je to klasický robertek pro páry. Vibruje do vagíny, na klitoris i na penis. Ženy tak mohou snadno dosáhnout orgasmu současně s partnerem.

Přínos vibrátorů a erotických pomůcek pro sex

Vibrátory lze používat v podstatě kdykoli. Pří hrátkách v páru nebo pro osamocené ženy. Je vhodný pro ženu, která chce dosáhnout pravidelně orgasmus a masturbace rukou ji nestačí. Ideální i pro kosmický orgasmus.

Používáme jej doma, na cestách. Využívají je i ženy v těhotenství. Použití robertka má tedy celou řadu výhod. Například:

 • Vyzkoušíte nové sexuální praktiky

  jakmile si erotickou pomůcku koupíte, jistě ji budete chtít využít na maximum. S kvalitním vibrátorem přichází i nové sexuální praktiky, které budete chtít provádět v ložnici.

  Pokud neprovozujete anální sex (který všeobecně muže přitahuje), máte ideální možnost. Použití robertka pro anální sex je stoprocentně hygienické (navíc si jej mohou vyzkoušet i muži). Ženy mohou zažít dvojí rozkoš a do druhé volné dírky si to dělat vibrátorem.

 • Více ženských orgasmů

  Muži samořejmě dosáhnou orgasmu v podstatě při každém sexuálním styku. U žen je situace jiná. Dosažení orgasmu je vázáno na více faktorů, než jen samotné sexuální vzrušení.

  Použití sexuální hračky pro dráždění klitorisu nebo zasouvání umělého penisu do pochvy šanci orgasmu zvyšuje. Ženy si to mohou s vibrátorem dělat samy, či jim může pomoci partner a žena bude ležet a uživát. Pravidelné ženské orgasmy zvýšují také sexuální seběvědomí jejich partnerovům.

 • Delší sexuální styk

  Máte pánové pocit že nevydržíte dlouho? Proč si tedy nepomoct umělým penisem. Pánové se mohou s vibrátorem při souloži střídat a nechat spočinout svůj úd. Tím se soulož prodlouží, zintenzivní a ženy to rozhodně ocení.

  Při delším styku, respektive střídání stylu (opakované střídání penisu za vibrátor) zvyšuje šanci na ženský orgasmus.

Vibrace, pulsace a další funkce

Hlavní fukncí klasického vibrátoru je zasunování do pochvy nebo análu – zadečku. Drážděním klitorisu, poševních stěn nebo prostaty zažijete neuvěřitelné chvilky. Záchvěvy slasti, mdlob, vyčerpání a touhy. Nakonec dojde i na orgasmus.

K tomu pomáhají právě vibrace a u lepších modelů i pulsace.

 • Vibrace je vlastně rychlost otřesu celého robertka. Tím se zvyšuje silá vibrace. Většina kousků má několik stupňů vibrací. Dražší výrobky pak disponují i funkcí pulzace.

 • Pulzace je kombinace několika stupňů vibrací, které jsou naprogramovány do jednoho programu. Např. Pulsace č. 1 začne jemně vibrovat a po 5 vteřinách začne vibrace zesilovat. Po dalších vteřinách na chvíli ustane a znova dokola). Takových to programů je na výběr vždy několik a každý je vhodný pro jiný typ uspokojení. Jsou programy vhodné k masírování vibrátorem, k análnímu sexu, rychlému vyvrcholení apod.

 • Další přidanou funkcí může být přirážecí schopnost. Luxusní pulzující vibrátor může dokonce přirážet. Špička bývá volná a přiráží tam a zpátky Ty nejlepší vibrátory přiráží dokonce celé a úplně samy, aniž by jste je museli přidržovat rukou.

 • Některé vibrátory rotují. Většinou se otáčí špička žaludu a část vibrátorů o pár stupňů na jednu stranu a pak se pootočí zpět. A takto stále dokola.

 • Vibrační masážní hlavice mají místo dlouhého penisu vibrační hlavici - kouli na konci držadla (v angličtině zvaná jako magic wand - kouzelná hůlka). Tato hlavice silně vibruje a přikládá se na klitoris. Do vagíny se nezasunuje. Rychlost a intezita orgasmus jě u těchto typů velmi silná.

 • Vibrátory s dráždidlem (lidově vibrátory s motýlkem) mají u držadla vibrující boční tykadélko pro dráždění klitorisu. Dráždidlo má zpravidla vlastní motorek a lze jej ovládat samostatně, nezávisle na vibracích penisové části.

Jiné roberkty mají různé přídavné prvky. Například přísavku k upevnění umělého penisu k hladkému povrchu a pak už jen přirážíte. Nebo speciální připínací popruhy - systém pro upevnění k bedrům a můžete vibrátorem šukat partnera.

Jak vznikl vibrátor

Historie vibrátorů je velmi bohatá a sahá až do pravěku, kdy lidé sexuálně experimentovali se svým a strkali si do něj nejrůznější předměty. První vibrátory se vyráběly z opracovaného dřeva nebo kamene.

Ve starém Egyptě a Římě se pak začaly použivat erotické pomůcky z různě vyztužené kůže. Kůže se používala až do začátku 20. století, kdy se přešlo na gumové produkty.

Dnes se používá (méně) gel, silikon a na jejích bázích vznikají nové materiály, které se stále více a více podobají kůži se všemi jejími vlastnostmi (např. LoveClone).

Vibrátor materiály

Podle materiálu můžeme robertky dělit takto:

 • Silikonový vibrátor

  Lékařský silikon je velmi kvalitní a zdravotně zcela nezávadný materiál. Má vysokou hustotu, tím odpuzuje vodu, nečistoty i bakterie. Existují různě kvalitní silikonové materiály (říká se až 400 typů.

  Luxusní erotické pomůcky (Lelo, FunFactory,..) zase z dražšího silikonu. Levnější silikonové vibrátory jsou zpravidla z levnějšího silikonou. Přesto i ty levnější robertky jsou jemné a sametově hebké na dotek. Je vyráběn skládáním přírodních surovin, proto ta zdravotní nezávadnost. Antialergický (alergie na silikon mají lidé jen zřídka). Cena materiálu je vyšší než u penisů vyrobených z gelu. Silikonový robertek je také tichý.

 • Gelový vibrátor

  Přestože se od něj již ustupuje, stále se používá pro levnější varianty produktových řad. Díky nízké ceně pořizují gelové sexuální pomůcky hlavně začínající milovníci. Nevýhodou je složitější údržba a typický odér (který časem ale odezní).

 • Umělá kůže Cyber Skin

  Označení pro materiál, který na dotek silně připomíná lidskou kůži. A to i barvou. Jedná se o špičkový materiál a umělý penis působí jako živý. Je měkčí než silikon.

 • Plastový vibrátor

  Plast je nejlevnější materiál na vibrátory. Obvykle je to klasické PVC nebo kvalitnější a odolnější ABS plast. Plastový robertek je tvrdý, obvykle hladký. Bez zápachu, antialergenní a hygienicky nezávadný (na hladkém povrchu se nezadržují nečistoty).

  Plast skvěle vede vibrace a plastové vibrátory se vyznačují nejvyššími vibracemi vůbec. Navíc je neohebný, takže můžete špičkou vibrátoru pořádně přitlačit na drážděné místo. Zacílit vibrace na konkrétní jeden bod. Nevýhodou je vyšší hlučnost plastových umělých penisů.

Druhy vibrátorů

Vibrátorů máme velké množství druhů. Obvykle je dělíme na:

 • klasické (několik stupňů vibrácí, levné, standardní tvar),

 • luxusní (vyšší cena, luxusní materiál, neobvyklé tvary, množství funkcí),

 • anální (úžší, hladké, dobře pronikají do úzkého zadečku).

 • Speciální typy pak jsou připínací (mají řemínek na připnutí kolem pasu, případně přísavku nebo kroužek na navlečení na penis pro sex s dvěma penisy) nebo s přísavkou.

 • masážní (válcovitá otočná hlavice s výstupky pro masáž klitorisu, není přímo určená pro strkání do vaginy)

 • a tzv. minivibrátor jsou malé vibrátorky do kalhotek, různé návleky na penis nebo na prst.

 • Samostatně pak stojí vibrační vajíčko.

Klasické levné vibrátory

Pokud máte pochybnosti o tom, který vibrátor zakoupit, vybírejte v této skupině. Do této kategorie jsme vybrali několik univerzálních vibrátorů, pyšnící se vysokou kvalitou provedení, s mnoha funkcemi a skvělou cenou.

Jedná se o robertky, které jsou vhodné pro začátečníky i zkušené zastrkovače. Maji univerzální využití, můžete je zasunovat do vaginy i análku (i když se nejedná přímo o anální). Na své si tedy přijdou i pánové se svými zadečky.

Levné robertky by měly stát v rozpětí 500 – 1200 Kč, vyrobeny z gelu či silikonu a několik možností vibrací. Pulzace mají až dražší modely. Levné vibrátory mají obvykle tvar připomínající penis. Tzn. že mají autenticky vytvarovaný žalud a vystouplou žilnatinu na povrchu. Často i varlata, která sice vypadají dobře, avšak nebývají uplně praktická při práci s erotickou hračkou. Levné kousky obvykle nemají žádné speciální funkce a mastrubace je čistě ruční práce.

Milujeme Borůvky, 1. i 2.

V této kategorii kraluje vibrátor Borůvka 2 , který je vůbec nejprodávanější vibrátor českých ložnic (ne-li úplně ten top prodávaný).

 • Vyroben z jemného silikonu lehce vklouzne do vaší dírky.
 • Má hezky vytvarovaný žalud a zduřelou žilnatinu, která pořádně protáhne stěny vaší vaginy či zadečku.
 • Délka 21 cm je tak akorát, aby jste ho využili na vaginu i análek.

Jeho mladší bráška Borůvka 1 je gelový \p\'', levnější a nemá tak propracovaný vzhled. Je určen hlavně pro začátečníky, kteří si chtějí erotické pomůcky zatím jen vyzkoušet. Baterie vydrží jet hodně dlouho a na jedno nabití zažijete orgasmů hned několik.

Borůvky ocení jej jak ženy tak také muži (i když pro začátečníka se může v análu zdát trochu velký).

Dále přidáváme jako možnost další dva klasické vibrátory, které se liší hlavně vzhledem – barvou. Ta na rozdíl od fialových Borůvek je světle béžová, v barvě lidské kůže.

Vibrátor LoveClone je výrobek druhé generace tohoto typu a jeho materiál je opravdu skvělý. Maximálně napodobuje lidskou kůži. Jako by jste tam měli strčený opravdový penis. Více v recenzi.

Poslední vybraný je Prime Meridian. Vyrobený z lékařského silikonu. Největším jeho plusem jsou funkce. Má nejen vibrace ale také čtyři možnosti pulzací. Je menších rozměrů, takže se pohodlně vleze i do zadečku. Některé levné umělé penisy se prodávají jako celé sady o třech až pěti kusech. Sada obsahuje nejlevnější robertky s různými funkcemi.

Anální vibrátor a analní kolík

Udělejte něco pro své zdraví a protáhněte si pořádně prdelku některým z vibrujících análních robertků nebo použijte anální kolík. Anální otvor je nejcitlivější místo lidského těla a silně prožívá dráždění a vzrušení.

 • Dámy mohou být plně vyplněny penisem svého partnera ve vagině, zatímco anální vibrátor bude zuřivě vibrovat ve vašem zadečku. Slast této kombinace je neuvěřitelná.

 • Pánové zase ocení, když jim v průběhu přirážení do partnerky bude v zadku vibrovat silikonový pomocník a pořádně masírovat prostatu. Prostata je hodně citlivá a masáž prostaty silně vzrušuje.

Silikonový anální vibrátor je zpravidla o něco tenčí než klasický. Celková šířka je menší (obvykle 2 – 3 cm) a i tvar je přizpůsoben snadnému vklouznutí do zadečku. Žalud je menší a kulatější pro lepší proražení dírky. Žilkování je vystouplé a krásně protahuje stěny v análu.

Poměrně důležité je rozšíření na opačném konci. Rozšíření je provedeno buď formou větších varlat nebo rozšířeným madlem na úchop. Je to z důvodu vyšší bezpečnosti, aby se vám anální robertek nezanořil do zadečku.

Na obě pohlaví působí anální sex trochu jinak. U pánu způsobuje anální vniknutí masáž prostaty, která je blízkou zadečku. Jejím masírovaním je penis mnohem citlivější, pevnější a orgasmus mnohem více silnější. Navíc je masírovaní prostaty tělu prospěšné.

U žen slouží anální vibrátor k roztažení análního otvoru před análním sexem. Případně si můžete vyplnit obě díry (jednu penisem a druhou robertkem). Při strčení erotické hračky do konečníku dojde také ke stlačení pochvy. Ta je o dost užší a přirážející penis se zdá být větší. To je teprve jízda, která vám díry pořádně protáhne.

Speciálním typem je pak vibrační anální kolík pro muže i dámy. Jedná se o menší vibrátor s kónickým tvarem (tvar amfory), s malou kulatou špičkou ale širokým průměrem uprostřed. Široké držadlo na konci zabrání celému proniknutí do prdele. Ovládání je umístěno na zvláštním ovladači (levnější s drátem, u dražších je ovládání bezdrátové).

Pánové si mohou zarazit anální kolík do zadku a dát dámám ovladač. Při souloži oni přiráží zatímco žena jim přidává a ubírá vibrace do zadku. Existují i nafukovací varianty, kdy vzduchový kolík nafouknutím zvětší svou velikost až v zadečku. Anální hrátky jsou velkým zpestřením sexuálního života. Bohužel více jak dvě třetiny lidí je stále odmítají praktikovat. Přestože je anální sex velmi vzrušující a zdraví prospěšný.

Vibrační masážní hlavice na klitoris

Skupina speciálních sexuálních pomůcek určených pro erotické masáže, uspokojení a rychlý ženský orgasmus. Nejprodávanější z masážních pomůcek jsou právě masážní hlavice na poštěváček. Masážní robertek na poštěvák vypadá jako mikrofon – masážní vibrační hlavice na klitoris.

Obvykle se jedná o protáhlý trubkovitý tvar na držení s větší otočnou hlavicí na konci. Ta je určena právě k masírování. Vibrující hlavice je uchycena na pohyblivém kloubu, který se maximálně přizpůsobuje masírované oblasti. Zdravotnické masážní vibrátory lze používat pro masáž celého těla nebo také na mučení (jsou opravdu velmi silné).

Samozřejmě, nejvíce vzrušující je u žen oblast kolem poštěváčku. Ale sjíždět s vibrační hlavicí můžete celé tělo.

 • Kolem análního otvoru,
 • varlat,
 • mezi stehny,
 • pod koleny,
 • hýždě na zadečku,
 • bříško,
 • prsa a bradavky
 • celá oblast zad.

Vibrační masážní hlavice nejsou primárně určeny pro zasunování do vaginy (nebo zadečku). Pokud je budete chtít využívat i pro vnitřní masáže vagíny nebo zadečku, vybírejte hlavně ty s menší hlavou. Hlavy mívají průměr i více než 6 cm. Vyrábí se ovšem i menší, kolem 3 cm.

Při výběru sledujte hlavně jak silné vibrace dokáže motorek vyvinout. Ten také musí být umístěn ve vibrační hlavici (nikoli v těle vibrátoru). Ohebnost hlavice může být až 90 stupňů. Nabíjení probíhá přes kabel ze zásuvky (nové verze mají USB kabel). Většinou se nejedná o voděodolné přístroje a není doporučeno je používat ve vaně při koupeli.

Ceny masážních robertků začínají obvykle od 700 Kč nahoru. Hlavice bývá pokryta jemným lékařským silikonem. U dražších typů je silikon samozřejmě kvalitnější a hebčí. U levnějších někdy nebývá vůbec - jen plastová hlavice. Je prokázáno (testy USA a v Kanadě), že masážní vibrátory jsou vůbec nejúčinnější erotické pomůcky pro ženy pro dosažení orgasmu .

Obvykle trvá dosažení orgasmu kolem 7 minut. Výrobci musí na obalech psát upozornění, kolik minut másáže je doporučeno (obvykle max. 15 – 20 minut) aby jste si opakovanými orgasmy nepoškodily zdraví. U některých hlavic je uvedena doba dosažení 3 minuty (hodnotu dokládají provedenými testy na stovkách žen). Doporučujeme tedy tento vibrátor pro ženy, které s orgasmem mají dlouhodobé potíže.

Luxusní vibrátor pro ženy

Drahé erotické pomůcky jsou vždy něco extra. Od levných se odlišují netypickým zpracováním, voděodolností,jednoduchým ovládáním, výdrží baterií (či akumulátoru).

Cena se pohybuje od 2000 Kč výše (třeba až 6-8tis. korun). Luxusní robertky si obvykle kupují zkušení dlouhodobí uživatelé a fanoušci erotických pomůcek. Luxusní vibrátor berou nejen jako zdatného pomocníka do postele, ale hlavně jako designový doplněk do ložnice (byť jej obvykle schovají před očima návštěv).

Dříve se vyráběly třeba zlaté. Dnes se místo barvy a materiálu upřednostňuje zejména design. Používá se materiál z lékařského silikonu, pro sběratelské účely je ale třeba i skleněný vibrátor nebo luxusní zlatý plastový. Barevně je obvykle fialový, růžový. Někdy i modrý a žlutý. Při výběru se hledí hlavně na značku. Ta je zárukou kvality a vytříbeného vkusu (Lelo, Fun Factory, bVibe, We-Vibe,..).

Funkce nejlepších vibrátorů jsou různé. Čím více funkcí stimulátor má, tím je logicky dražší.

 • Zpravidla mají množství programů pulsací i vibrací. Pulsační programy jsou vhodně uspořádány pro maximální prožitek směřující k pomalému, ale intenzivnímu orgasmu. Jiné druhy vibrátorů nejsou zaměřeny na design ale výkon. Mají například rotující část žaludu, která může sloužit i jako masážní.

 • Rotační vibrátor je velmi výkonný protože dráždí vaši díru na více místech a obvykle má více vibrovacích motorků. V horní části mohou být pod povrchem silikonu kuličky, které se při rotaci otačí a pohybují. Kuličkový robertek s perličkami tak má hrbolky, které se pohybují a intenzivně dráždí vnitřek pochvy.

 • Některé umí přirážet a to i bez nutnosti robertek přidržovat rukou. Například pulzační Stronic Drei má v sobě důmyslně sestrojený elektromagnetický motorek, který pohybuje celým umělým penisem.

 • Dráždidlo na klitoris bývá take nedílnou součásti lepších vibrátorů se stimulátorem klitorisu. Jedná se o výstupek, kladélko – tykadélko – motýlek, které se při přirážení vibrátoru s dráždidlem klitorisu tře o klitoris. S těmito výkonnými stroji je dosažení orgasmu hračka (a nemusí zůstat pouze u jednoho orgasmu). Pokud se tykadélko hýbe, např. rotuje, nazýváme jej jako vibrátor s motýlkem.

 • Správné zakončení špičky (žaludu) působí dráždivě na g-bod. Stimulací g bod mohou ženy dosáhnout vzácnějšího vaginálního orgasmu. Na dráždění g-spot však vybereme robertek, který má mírně zahnutou kulatou špičku.

 • Poměrně novou funkcí jsou bezdotykové mastrubátory na klitoris, které nasají poštěváček a dráždí jej tlakovými vlnami (bezdotykově). Nejznámější erotické pomůcky jsou womanizery a konkurenční levnější satisfyer .

Použité materiály jsou obvykle silikon v kombinaci s plastem. Lepší značky používají velmi drahý lékařský silikon. Je sametově jemný, odolný proti opotřebení a zcela neškodný pro vaše zdraví. Při výběru se podívejte zda je sexuální hračka voděodolna a vodotěsná. Můžete jej používat do vody, ve vaně a ve sprše.

Luxusní designové kousky jsou často i v čele žebříčků nejkvalitnějších umělých vibračních penisů. Například hodnocení časopisu Cosmopolitan uvádí ve svém hodnocení hned čtyři kvalitní vibrátory , které na těchto stránkách hodnotíme i my. Stále častěji narazíme na elektrický nabíjecí vibrátor na dálkové ovládání. Dobíjení je pak přes usb kabel. Dobíjecí kabel jednoduše strčíme do notebooku nebo nabíječky od smartphone.

Speciální typy vibrátorů pro muže i ženy

Poslední skupinou jsou vibrátory s různými přidavnými funkcemi, které vám zpříjemní sex. V podstatě jsou to podobné robertky jako v předchozích kategoriích, ale mají nějakou drobnou úpravu navíc. Můžeme rozlišovat robertky připínací, s přísavkou, XXL a dvojité.

Existují i různé vychytávky s kamerou, stříkající, rotační, pulsační, pulzující, perličkový apod. Ale i svítící, kde svítí buď celé tělo nebo tlačítka. Ten má spíše nevýhody, protože pokud muž dělá ženu vibrátorem a současně ji líže, svítí mu umělý penis přímo do očí.

Připínací vibrátor

Neboli strap-on je klasický robertek, jehož zadní část je uchycena (či je opatřen mechanismem na uchycení)ke speciálním popruhům případně kalhotkám.

Popruhy si upnete kolem boků a stehen a v tu chvíli máte na sobě připnutý vibrující umělý penis. Častěji se používá strap-on na dilda, ale teprve připínací vibrátory dají této sexuální technice ten správný říz.

Využiji je například lesbičky, kdy se mohou navzájem opíchat. Ovšem mohou je dobře používat heterosexuální páry. Popruhy si mohou obléci i muži.

Pokud si pořídíte model, u které můžete použit jak penis tak vibrátor, má žena vyhráno a je na dobré cestě k úžasnému orgasmu. Muž může přirážet do obou otvorů. Stačí si vybrat který penis půjde do kterého. A naopak, žena může osouložit svého muže do zadečku. Pánové to obvykle začnou mít velmi rádi. Společně s análními kolíky se jedná o typický pánský vibrátor.

Ještě jeden připínacího vibrátoru existuje. Je to vibrující návlek na penis. Slouží ke zvětšení velikosti penisu (délky a hlavně šířky). Mohou na něm být různé dráždící výstupky,které uvnitř vagíny stimulují spot g nebo klitoris. Jejich výhodou je nízká cena, zpravidla několik málo stokorun.

Ještě levnější jsou návleky na prst. Využijí je hlavně ženy při mastrubaci klitorisu.

Vibrátor s přísavkou

Přísavka je další oblíbená úprava robertka. Na konci robertka je upevněna přísavné kolečko – přísavka, kterou lze upevnit na jakýkoli hladký povrch (kachličky, plovoucí podlaha, nábytek, rám dveří apod.). Poté si stačí jen vybrat vhodné místo k připevnění a začít přirážet.

Pokud se chcete přirážet zezadu, je třeba přísavkový vibrátor upevnit na rám dveří, skříň, dveře či bok stolu. Pokud chcete na koníčka, můžete použít například okraj vany. Lze jej samozřejmě zasunovat i rukou. Výhodou pak je ovládání na dálku (byť třeba na drátku) kdy v poloze na všech čtyřech se nemusíte natahovat rukou a měnit vibrace či pulsace. Umělý penis s přísavkou je vhodný i pro muže a prdelky.

XXL vibrátory

Perla pro skutečné sexuální gurmánky a zkušené uživatelky erotických mega vibrátorů. Máte-li pocit nenaplněnosti s běžným umělým penisem (v horším případě s partnerem) vyzkoušejte nějaký z XXL robertků.

Jsou daleko delší než klasické, od 21 cm dlouhé kousky. Poměrově jsou přibližně dvakrát větší (délka i průměr) než standardní velikosti. Obří průměr XXXL vibrátorů je kolem 6 cm i více tlustý. Délka je i více než 30 cm a snadno narazíte až na dno pochvy (např. Big Boss). Vzhledem jsou vyráběny zpravidla jako imitace maxi mužského penisu. Občas narazíte i na podobu sevřené dlaně, kterou si vrazíte do díry.

Obří vibrátory používejte s rozumem. Při nesprávném použití (příliš veliky, suchá vagína, rychlé zasunutí) si můžete vagínu poranit - natržení pysků, trhlinky na stěnách vagíny apod.

Dvojité vibrátory (vagina i anál)

Dvojité nebo oboustranné vibrátory pro oba jsou poslední velkou skupinou speciálních vibračních umělých penisů (anglicky double vibrator). Jedná se partnerský párový robertek pro dva a rozlišujeme několik druhů:

 • Může jít o klasický vibrátor s přídavným uchem, který muž prostrčí svůj penis. V podstatě si na penis zavěsí další ale umělý vibrační penis. Takto může do partnerky zasunovat do obou dír. Případně strčit oba do jedné díry.

 • Další typ je dvojitý vibrátor s jednou rukojetí. Tedy dva robertky na jednom společném kořenu. Zde už muž svůj penis nikam nestrčí. Tato erotické pomůcka je vhodná pro ženy, které si chtějí strčit něco do análku i vagíny.

Třetím typem je oboustranný vibrátor pro páry (pomůcka je z každé strany zakončená žaludem a ovládání je uprostřed). Každý z dvojice si zasune svoji stranu do své díry a pak oba přiráží proti sobě. Oblibená pozice je v kleče zadky proti sobě. Tuto techniku využijí jak páry homosexuální tak i heterosexuální.

Vibrátory které již nejsou v prodeji

Níže uvádíme umělé penisy, které se prodávaly a byly v našem žebříčku. V průběhu času byl jejich prodej ukončen nebo jsme je ze srovnání vibrátorů vyřadili - byly nahrazeny lepšími produkty.

Vodotěsný vibrátor H2O Pink pro sex ve vodě

vodní masáž

Pink H2O

Pink H2O

Jednoduše přišroubujete hadici ze sprchy a proud vám masíruje klitoris. Do toho silně vibruje. Pro milovnice orgasmu ve vodě!
Přejít do eshopu

úvod: Velká část masážních vibrátorů není voděodolná, což mnoho lidí hodnotí jako opravdu velké minus. Většinou totiž chtějí masturbovat třeba ve sprše, nebo klidně i ve vaně. Bohužel ale tady je repertoár masážních vibrátorů značně zúžený, protože ne každý odolává vodě. Některé jsou pak odolné vodě jen částečně, v místech, kde není ovládání, nebo kde se neukládají baterie. O to více potěší vibrátor H20 Pink, který je vodotěsný a tudíž jako stvořený pro vodní hrátky ve vaně nebo ve sprše. Zobrazit další informace

popis: Vodotěsný robertek Pink Drop má klasický tvar. Na povrchu jsou dlouhé nepříliš vystouplé dráždící linie. Špička je oblá a poměrně ostře zahnutá. Vhodná pro dráždění bod-G nebo prostatu (u pánů). Rozdíl je na držadle. Klasickou oblou koncovku můžete vyměnit za vodní nadstavec pro stříkání vody. Ve spodní části nádstavce je násadka se závitem na nasazení sprchové hadice. Tudy proudí voda do vibrátoru. Druhým otvorem, vývodem pro trysku, stříká voda přímo na klitoris. Proud je tak silný, jak moc pustíte vodu. Celková délka se sprchovým nádstavcem je 19,5 cm, průměr v rozmezí 2,5 - 3 cm.

materiál: Vyrobený je ze silikonu, a tudíž je sametově hebký. Barva příjemná růžová s několika bílými plastovými prolisy.

funkce: Na výběr jsou u tohoto robertka navíc dvě koncovky, jedna klasická do postele a druhá potom s tryskou ke sprše. Bez problémů si tak můžete vychutnat jak vibrace, tak proud vody. Vibrace nejsou sice extra silné, ale bohatě odpovídají žádanému standardu, takže nepřijdete zkrátka. Navíc můžete vybírat hned z deseti vibračních programů. K napájení slouží dvě tužkové baterie. Určitě vás ale potěší, jak mimořádně tichý masážní vibrátor to je. Plusem je jednoznačně široká škála vibrací, můžete si zvolit některý z celkem deseti programů. Po použití je třeba nechat robertek důkladně vyschnout. Silikonovou trysky hodnotí uživatelé jako opravdu povedenou, zejména díky tomu, že je ohebná a dá směrovat, kam potřebujete. Právě díky voděodolnosti není nejmenší problém s omýváním vibrátoru. Minusem může být snad napájení na baterie, některé uživatelky by také rády trochu větší rozměry, pravdou je, že tohle skutečně není žádný xxl vibrátor.

100% vodotěsný, určený pro vodní hrátky
nádstavec pro sprchovou hadici, stříká silný proud vody
silné a tiché vibrace a pulsni programy
příjemný kvalitní silikonový materiál
kvalitně vyrobený, nekazí se a vydrží dlouho
menší rozměry
na AAA baterie
nemusí vyhovovat zahnutá špička

hodnocení: Jak si s tímhle vibrátorem ve sprše co nejlépe užít? Jednoduše použijte násadu s tryskou, tu do postele odložte na jindy. Od sprchy odšroubujte násadu sprchu a na hadici sprchy pak našroubujte násadu s tryskou. Dejte si ale pozor a uzávěr vibrátoru pořádně dotáhněte, aby se dovnitř nedostala voda – pak by vám přestal vibrovat. Teď už zbývá jediné, zvolit si teplotu vody a sílu proudu a erotické vodní hrátky mohou začít. Pro toho, kdo miluje sex ve vodě je to tento vibrátor masážní jako stvořený, může si dopřát vynikající vodní erotickou masáž bez obav z toho, že by se vibrátor poškodil.

Chci vědět více: Zobrazit zkušenosti zákazníků (42 recenzí)

Přírážecí pulázotor Stronic Drei

Top Produkt

Stronic Drei pulzátor

Stronic Drei pulzátor

Nejlepší vibrátor široko daleko. Autoři doporučují. Tzv. "hands-free" režim - sám přiráží!!! Ruce si složte za hlavu a nechte se ojet.
Přejít do eshopu

úvod: Příslibem opravdu vynikající kvality je luxusní vibrátor Stronic Drei. Využívá pulzování místo vibrací a díky tomu je zážitek ještě silnější a intenzivnější. Díky tomu i ženy, které prožívaly až do této chvíle pouze klitoriální orgasmy mohou své prožitky posunout ještě o něco dále, do větších hloubek. Pulzující vibrátor jim nabídne možnost poznávat svoji sexualitu a odhalit dosud netušený potenciál. Zobrazit další informace

popis: Stronic má design typický pro značku Fun Factory. Nenapodobuje skutečný penis. Celý je zakřivený a po horní straně vystupují hřebeny pro větší dráždění uvnitř dírky. Žalud je oblý mírně zahnutý. Díky zakřívení dokáže masírovat na bod G (g-spot) nebo u mužů masáž prostaty. Rozšířená část u kořene zase dráždí klitoris. Madlo je kratší, se třebmi ovládacími tlačítky.Navíc může dokonce fungovat i jako anální vibrátor a zahnutým koncem můžete dráždit prostatu. Celková délka je 24 cm, z toho pro zasunutí je určeno 16 cm. Průměr střední části je v rozmezí 3,3 - 4,5 cm. Rozšířená část na klitoris má až 7,5. Průměr 3,3 cm na špičce umožňuje používat tuto sexuální pomůcku i do análku. Klidně i začátečníci. Barvu máte na výběr, a sice buď klasicky eroticky černý, nebo také růžové barvy, je to na vás. Nevýhodou je i vyšší váha. Ale je to o zvyku. Navíc máte pocit, že skutečně držíte v ruce pořadný stroj.

materiál: Povrch je tvořen 100% lékařským silikonem. Na dotek velmi jemný a hebký. Zcela nezávadný materiál. Rukojet je vyrobena z tvrdého plastu. Na spodní straně madla jsou dva kovove konektory pro nabíjení. K této pomůcce používejte pouze lubrikační gely na vodní bázi.

funkce: Jsou nejsilnější stránkou. U lepších modelů používá prémiová značka Fun Factory vlastní patent na přirážení. Robertka si zasunete do vagíny, zapnete a bude se pohybovat dopředu a dozadu. Jedná se o tzv. hands-free režim. Současně s přirážení samozřejmě fungují i pulsace. A rovnou 10 programů. Navíc citlivost žen při pulzování neklesá, což je Achillova pata některých vibrátorů. U tohoto to ale neplatí. Zbývá ještě dodat, že jde o 100% vodotěsný silikonový luxusní vibrátor. Klidně vemte do vany, sprchy či bazénu. Nemusíte se starat o nákup baterií. Nabíjecí kabel jen přikliknete ke konektorům a druhý konec s USB strčíte do počítače čí mobilní nabíječky. Nevýhoda je, že se první nabití trvá i 16 hodin. A je třeba jej nabít na maximum. Čekání je skutečně nekonečné. Vydrží pak zhruba 2 hodiny. I přes divové pulsační programy a přirážení má velmi tichý chod a v místosti vedle jej už nikdo neuslyší.

lékařský silikon krásné růžové barvy
typický design značky Fun Factory s dráždícími hřebeny
zahnutá špička masíruje bod G nebo prostatu, rozšířená část zase klitoris
10 programů se silnou pulsací vás neomrzí
HANDS FREE nemusíte držet, udělá vám to zcela sám
vodotěsný, vhodný do vany, sprchy, vířivky
velmi tichý
rychlé a pohodlné nabíjení přes kabel
skvělý dárek v krásném balení, radost rozbalovat
vyšší cena (i tak skvělá investice)
těžší do ruky, je třeba si zvyknout
dlouhé první nabíjení

hodnocení: Luxusní robertek nejvyšší kvality. Vhodný pro klitoridální i vaginální orgasmus (i pro ženy s problematickým orgasmem). Navíc jej zasunete i do zadku. Při partnerských hrátkách toho využijete a zasuňte si penis i Stronic do dírek současně. Recenze jsou víceméně všechny pozitivní a uživatelky se shodují, že je Stronic Drei skvělá investice. Samo přírážecí funkce je naprosto TOP. Vibrátor se o váš rozkrok postará sám, takže ruce zahlavu a hurá do toho.

Chci vědět více: Zobrazit zkušenosti zákazníků (68 recenzí)