Nejlepší masážní vibrační hlavice

Domů > Články > Nejlepší masážní vibrační hlavice

Nejlepší masážní vibrační hlavice – srovnání a recenze

Po více než 40 hodinách testování a přečtení několika stovek zákaznických recenzí na českých i zahraničních webech jsme z 15 vytipovaných hlavic sestavili žebříček TOP5. Naše čtyři testerky několik měsíců testovaly kvalitu vibrátorů na vlastním poštěváčku a prožily dohromady přes 140 silných orgasmů. Vybraných pět nejlepších vibrátorů jsou skutečné továrny na ženské orgasmy. Vibrační masážní hlavice je nejvhodnější erotická pomůcka pro ženy, které chtějí vzrušující a opakované orgasmy. Hlavice mají obvykle super silné vibrace a na klitorisu rozpoutají doslova orgasmickou bouři. Shlédněte tabulku a přečtěte si recenze.
dívka s power akuwand

TOP 2017 masážní vibrační hlavice – srovnání

Pořadí oblíbenosti Produkt Název a cena
1.
Silikonová vibrační masážní hlavice

od 1495 Kč – 7 eshopů
nejlepší nabídka zde

Nejoblíbenější vibrační hlavice. Dlouhé tělo s ohebnou hlavou. Super silné vibrace. 99% šance silného orgasmu na klitorisu. Integrovaná baterie bez kabelu
Dost hlučný a poměrně těžký.
Dámy, problémy s orgasmem ? Vyřešeno. Bestseller mezi masážními vibrátory na silný orgamsus.
2.
extrémní vibrace powerbullet

od 1699 Kč – 5 eshopů
nejlepší nabídka zde

Extrémně silné vibrace. Jednoduché ovládáním jedním tlačítkem. Moderní design. Lze zasunout i do vagíny. Malé cestovní rozměry.
Kabel musí být zapojen do elektřiny.
Malý průměr hlavice (3,9 cm) umožňuje zasunout i do vagíny. A to je pak orgasmické rodeo.
3.
Luxusní masážní vibrační hlavice

od 3999 Kč – 4 eshopy
nejlepší nabídka zde

Nádherný oblý tvar. Kvalitní silikon. Integrovaná dobíjecí baterie. Přepínáte mezi programy nebo nastavíte „SenseTouch“ a vibrátor určuje sám silu vibrací. Vodotěsný do vany.
Vysoká cena.
V podstatě dokonalý produkt pro náročné uživatelky. Vleze se i do vagíny, případně zadečku a pořádně vám to uvnitř rozjede.
4.
RomantWand malá levná vibrační hlavice

od 999 Kč – 5 eshopů
nejlepší nabídka zde

Kvalitní levná vibrační hlavice se silikonovým povrchem. Poměrně silné vibrace. Známá značka Romant. Integrovaná baterie bez kabelu.
Vibrace nejsou tak silné jako u předchozích modelů.
Nejlepší hlavice ze všech levných modelů do 1000 Kč. Zažijete úžasné orgasmy za pár korun.
5.
spa massager masážní hlavice

od 1249 Kč – 4 eshopy
nejlepší nabídka zde

Silné vibrace. Má zaoblený rovná tvar s ohebnou hlavicí – dobře se drží. Provoz na baterie,
není třeba kabel.
Povrch hlavice jen plast (i když příjemně hladký)
Levná masážní hlavice vhodná na cestování. Hezky na baterky, které dokoupíte všude.
Autoři článku:
MUDr. Lenka Králová,
Poslední úpravy:
25.7. 2017

TOP 2017

Nejjistější cestou k orgasmu je pořízení kvalitní masážní hlavice na klitoris. Masážní vibrační hlavice nevypadají jako klasické vibrátory. Jedná se o jednoduché válcovité tělo – držadlo, které drží v ruce. Na konci je ohebný kloub s hlavou o průměru kolem 4 – 6 cm (to je dost rozdíl oproti klasickým vibrátorům s průměrem 3-4 cm). Kvůli této velikosti nejsou primárně určeny pro strkání do vagíny či análku (ale lze to). Velká hlavice má velkou vibrující plochu a proto se nejlépe hodí k povrchovému dráždění. Čehokoli. Přečtěte si naše masážní hlavice recenze.

 • vibrační hlavice se používají na dráždění klitorisu i celého těla
 • 99% úspěšnost na dosažení orgasmus (80% pro opakovaný orgasmus)
 • nejsilnější vibrace ze všech typů vibrátorů
 • nejoblíbenější způsob masturbace

1# Power AkuWand BESTSELLER

Nejlepší vibrační hlavice kterou jsme měli tu čest přiložit ke naším klitorisům. Skvělý Power Akuwand je v nové verzi celý v bílém. Nemá již otravný kabel, ale uvnitř integrovaný dobíjecí akumulutor. Dobíjet můžete klasickou mobilovou nabíječkou nebo usb strčit do počítače. Tvar je zcela klasická vibrační hlavice. Dlouhé držadlo na které je ohybný kloub s hlavicí. Nevýhodou integrované baterie je krátká výdrž. Vydrží vibrovat kolem dvou hodin. Takže nezapomeňte po použití opět dobít. Masážní robertek je celý z pevného ABS plastu. Hlavice je potažena lékařským silikonem vysoké kvality. I když je to pouze tenká vrstvička, je příjemně hebká a měkká. Je dokonale hladká, bez výstupků či rýh na povrchu. Na tento typ není žádný speciální nástavec. Průměr hlavy je 6 cm. Výhoda většího průměru je v tom, že hlavice pokryje celý klitoris i okolní stydké pysky. Vibrace tedy jdou do celé oblasti pánve a vzrušení je větší. Nevýhodou je nemožnost zasunout hlavici do vagíny (u ostatních modelů to lze). Ale masážní hlavice nejsou primárně určeny do kundičky. Celý přístroj ovládáte jednoduše dvěma tlačítky. Tři stupně vibrací jsou silově odlišné. Nízká je od nejsilnější rozhodně poznat. Všechny stupně vibrací jsou ďábelsky silné a překvapí i zkušené píchačky. Nejvyšší stupeň vibrace velmi těžko vydržíte. I zkušené ženy budou ihned skuhrat slastí. Používaní na nejvyšší stupeň je výrobcem doporučeno maximálně 15 min, raději méně. Tak jsou vibrace silné. Testerky používaly nejčastěji střední stupeň. Při přiložení k zadečku použijte nejsilnější vibraci a pocítíte tu slast i v zadku. Kromě tří klasických vibračních stupňů je zde dalších 7 pulsačních programů se střídajícími se sekvencemi vibrací a přestávek.
Power AkuWand je skvělý výrobek. Používám jej nejen já, ale i manžel. Při mastrubaci (nebo kouření) si jej přiloží pod koule a masíruje prostatu. Orgasmus a výstřik je pak mnohem výraznější a vzrušenější. Oblíbená pozice je klasický misionář. Partner přiráží a žena si má vibrující hlavici přitlačenou ke klitorisu. Díky tomu, že tento typ nemá otravný kabel, dobře se s ním všechny sexuální polohy dělají. Orgasmu se dá dosáhnout pouhým přiložením na klitoris za průměrných 5-7 minut.

2# Power Bullet MaxLover

Nejmenší ze všech testovaných hlavic. Délka pouhých 19 cm a velikost hlavy 3,9 cm v průměru. Je tedy ideální na dráždění klitorisu a zasunování do vagíny či zadečku. Jakmile jej přitlačíte na klitoris, bod G, nebo pánové na prostatu, za pár minut se roztečete slastí. Tvar je odlišný od ostatních modelů. Hlava vypadá stejně, zaoblený kulovitý tvar. Ale tělo má tvar kužele. Směrem od krku se k okraji madla zužuje. Barevně je velmi krásně vyveden ve fialové a šedé barvě. Vnitřní tělo je z tvrdého plastu. Povrch celého přístroje je potažen silikonem. Kromě hlavy i rukojeť. Přesto není vodotěsný i když omývat pod tekoucí vodou jej můžete. Jemný silikon je zdravotně nezávadný a antialergenní. Je napájen kabelem, který musí být stále připojen do sítě aby vibroval. To je také jediná nevýhoda tohoto přístroje. Naštěstí je nabíječka i s adaptéry pro různé typy zásuvek součástí balení. Kabel měří 2,5 m, tak není při manipulaci s pomůckou tak obtěžující. Ovládání je elegantně vyřešeno stisknutím jediného tlačítka. Postupně se při držení tlačítka přepínají vibrační programy až k nejsilnějším. Vibrace jsou vlastně nejlepší vlastností této erotické hračky. Jsou totiž extrémně silné. Pocitově vůbec nejsilnější ze všech testovaných masážních hlavic. Výrobce doporučuje používat maximálně 5-10 minut denně a překročení doby 20 minut by již dokonce mohlo být zdravotně závadné. Počítejte se silnými ograsmy a obvykle ne pouze jedním. Při vložení do vagíny nebo zadečku nastane bouře rozkoší, která jen tak neutichne. Zkuste si představit super silné vibrace na vašem klitorisu a přicházející silný orgasmus.

3# Lelo Smart Wand

Značka Lelo je lídrem v designu erotických pomůcek. Její erotické hračky jsou drahé ale tvarově unikátní – stylové. Ne jinak je tomu i s moderním smart masážním vibrátorem Lelo Smart Wand. Je to jedna z nejdražších vibračních hlavic na trhu. Jsou i některé dražší modely, nicméně jen Smart Wand se svými funkcemi odpovídá vysoké ceně. Obliba masážních hlavic roste a zkušenější uživatelé jsou ochotní si za prémiovou kvalitu náležitě připlatit. A pro náročnější uživatele je Lelo Smart Wand jako dělaný. Tělo ma tvár decentní vlnky z bílého hladkého plastu plastu. Na rukojeti kousek pochromovaného krytu (prvek, který tělu dodává luxusní vzhled). Ohybatelný pružný krk umožňuje robertek pořádně přitlačit na každé místo klitorisu. Hlavice je z klinického silikonu. Má průměr 4 cm. Je tedy menší. Pohodlně pokryje celou plochu vagíny (klitoris, stydké pysky). Je možné jí vložit i do vagíny. A to začne pořádný sajgon. TIP: Zkuste si hlavici nacpat do zadečku a zapnout nejvyšší vibrace. Současně ať vás partner přiráží do vagíny. Takový pocip přeplněnosti a rozkoše jste ještě nezažila. Samozřejmě se masírují i další části těla (bradavky, stehna, záda, apod.). Silný motor je umístěn přímo v hlavici. Vibrace jsou tak přenášený bezprostředně do kulaté hlavy. Motor je excentricky vyvážen (mimo střed), což ještě zvyšuje vibraci. Přesto se nejedná o nejsilnější vibrátor (tím je jednoznačně Power AkuWand). Ovládání je rozděleno na tři tlačítka. Máte na výběr jak vibrace tak pulsační programy. Skvělá je funkce zamknutí tlačítek. Omylem tedy nepřepnete váš zvolený oblíbený program. Smart funkce se nazývá „Sense Touch“. Čím silněji přitlačíte hlavici na tělo a větší plochou, tím více bude vibrovat. Vlastním tlakem si takto jednoduše můžete regulovat sílu vibrace. Celá erotická pomůcka je 100% vodotěsná a dopřejte si hrátky ve vaně či sprcháči.
Lelo Smart Wand je opravdu luxusní masážní vibrační hlavice. Patří mezi nejúčinnější erotické pomůcky na českém trhu. Nevýhodou je vyšší cena. Proto je určen spíše pro pokročilé uživatele, kteří už si do dírek nějaké ty vibrátory nastrkali.

4# Romant Wand

Při testování jsme měli k dispozici hned několik vibrátorů pod 1000 Kč. Tyto levné hlavice však nesplňovaly základní podmínku silných vibrací. Jediný z levných přístrojů, který se dostal do TOP5 je značkový Romant Wand. Tento model je menších rozměrů s délkou pouze 20 cm. Průměr hlavice je příjemných 4 cm. Sice nepokryje celý váš rozkrok, ale můžete jej strčit i do vagíny. Díky užší hlavici se lépe a těsněji přiloží i k zadečku a můžete mu dopřát hodně silné vibrace (odvážnější si hlavici mohou zasunout i do zadku). Tělo je rovné s hezkým designem. Na konci rukojeti je mírné zahnutí. Rukojeť je z tvrdého a hladkého ABS plastu s jemným rýhováním pro snadné držení. Hlavice z jemného lékařského silikonu. Hebký a měkký materiál, antialergický.Intenzita vibrací sice nedosahuje síly dražších modelů, ale hodně se jim přibližuje. Celkem lze rozlišit 7 odlišně silných vibrací. Ty nejsilnější vám k dosažení orgasmus rozhodně budou stačit. Nemá pulsační programy, pouze vibrace. Silné vibrace vydrží jet pouze dvě hodiny. Pak je nutno dobíjet. Myslete na to a dobíjení po každém orgasmu. Baterie je integrovaná, dobíjecí přes USB kabel. Ovládání je jednoduché. Pouze dvě tlačítka. Jedním zapínáte / vypínáte, druhým přepínáte mezi vibracemi.
Romant Wand je výbornou volbou pro začátečnice, které chtějí masážní hlavice začít zkoušet. Neutratíte za něj moc peněz a zjistíte, jestli je to ta pravá erotická pomůcka pro vás. Díky rozměrům a nízké hmotnosti se hodí i jako cestovní vibrátor pro osamělé ženy na cestách. Vleze se kamkoli. Navíc je doručen s hezkým pytlíčkem na schování. Používat Romant Wand mohou i odvážní muži. 4 cm do zadečku se dají při troše tréninku snést. Silné vibrace v zadku chlapům dodají kvalitnější výstřik a delší sekvenci výstřiků za sebou. Při přirážení do ženy s Romant Wand v zadku dosáhnete pánové nejkrásnějšího orgasmu v životě.

5# Spa Massager

Tento masážní vibrátor nás zaujal v prvé řadě cenou. Příjemných 1200 Kč je za hlavici stále nemnoho. Zároveň se trochu lišil svými vlastnostmi, tak jsme jej do výběru testovaných pomůcek zařadily. A kupodivu se dostal do skupiny TOP5, kterou vám prezentujeme. Tělo je pravidelné válcovité stejně jako ohebná hlavice. Ta není zcela hladká, ale má na povrchu spodní části vícečetné rýhovaní. Nejedná se o žádného drobka. Tělo má 28 cm a průměr hlavice je 4,5 cm. Na zasunování do vaginy není úplně vhodný. Napájení je pomocí tří tužkových baterií (nejsou součástí balení). Nikde se vám tak nebude motat kabel, ale budete muset myslet na dobíjení baterek. Tento robertek je celý z tvrdého plastu. Nemá klasický silikonový potah na hlavici. Tvrdý plastový povrch můžete však brát jako výhodu. Přitlačení na klitoris je totiž pevnější a přesnější. Používejte však více lubrikačního gelu. Ovládání umožňují dvě tlačítka. Jedním zapínáte/vypínate a druhým přepínáte mezi vibračními programy. Na výběr je 7 stupňů vibrace. Ty nejsilnější jsou opravdu velmi silné a zažijete díky ním krásné procítěné orgasmy. Plastový povrch je vhodný i pro masáž zad a dalších citlivých erotogenních částí těla.

Jak na orgasmus s vibrační masážní hlavicí

Nemusíme si hned představovat dráždění vagíny. Masážní vibrační hlavice lze použít i na nesexuální masáž všech partií těla. Nejčastěji masáž zad, šíje, stehen či lýtek. Vibrace jsou opravdu velmi silné, proto masírovaní tyto partie nejen dobře uvolní, ale můžete se přitom i vzuršit. Nejvyšší stupně vibrací masážních hlavic vydrží málokdo.
Hlavním účelem je však masáž pohlavních partií. Jsou to citlivé oblasti na vnitřní části stehen, bradavky prsou, podbříško, hýždě a okolí análního otvoru. A samozřejmě hlavně vagína s klitorisem a penis.

Použití masážní hlavice je vhodné hlavně pro ženy, které těžko dosáhnou orgasmu. Z celosvětového testování vyplývá, že ženy mají 99% šanci dosáhnout s touto erotickou hračku orgasmu. A to průměrně za 2-8 minut! Velmi často také dosáhnou opakovaného orgasmu.
Masážní vibrátor hlavice je vyhlášená na pro dělání ženského orgasmu na požádání. 98% žen dosáhne s vibrační hlavicí orgasmu do několika minut, zcela bez problémů. A to i přes to, že běžným způsobem mastrubací či při milování s partnerem orgasmu nedosáhnou. Velkou hlavici stačí přiložit na klitoris a spustit vibrace. Používejte rozhodně lubrikační gel. Je to příjemněšjí a gel vás bude v kundičce hřát. K dosažení orgasmu bohatě stačí, vibrátor přiložit. Pokud chcete zážitek rozkoše umocnit, kroužete s robertkem v pomalých kruzích po poštěváčku. Ale je třeba to vyzkoušet. Opravdu silného orgasmu dosáhnete až po několika pokusech.

žena leží na zemi a užívá si s vibrační hlavící
Nejpohodlnější poloha pro ženy je v leže na zádech s pokrčenými koleny. Při takové poloze se s hlavicí nejlépe dostanete ke klitorisu. Pokud má váš robertek kabel,
tak se vám nebude motat.

Jak testujeme vibrační hlavice

Při výběru té právé je vhodné sledovat několik parametrů. Když si vybíráme nejlepší vibrátor s partnerkou, sledujeme parametry jako cenu, materiál, funkce (vibrace) a způsob použití. Za ta léta, kdy erotické pomůcky kupujeme, tak máme samozřejmě bohaté zkušenosti a většinou se nikdy nespálíme.
Jak budeme používat masážní vibrační hlavici – tuto erotickou hračku kupují a využívají hlavně ženy. Pánové mají možnosti omezené, protože vibráční masážní hlavice se nedají strkat do análku. Ale je velmi příjemné si penis hlavicí třít. Vibrace navozují příjemnější pocity než u běžné mastrubace rukou. Doporučuji si k tomu pustit příjemné oblívené porno video.

 • Funkce

  Funkce jsou celkem zřejmé. Je třeba sledovat, aby vibrátor měl co nejsilnější vibrace (které jsou u hlavic obecně silné). Je vhodné, aby masážní robertek měl několik stupňů přepínání vibrací. Jsou opravdu tak silné, že většina lidí není schopná na největší vibrace fungovat a působí na ně až bolestivě. Záčátečníci rozhodně přepnou na slabší. Na obalech produktů je to dokonce napsáno a doporučeno.

  Hledejte hlavně silné vibrace..
  Nejdůležitější jsou pro masážní hlavice silné vibrace. Většina masážních robertků má vibrace tak silné, že nejvyšší stupeň vibrací váš klitoris nevydrží. Stačí silně přitlačit hlavu vibrátoru na poštěváček a během minut přijde rychlý orgamsus.
 • Materiál silikon a plast

  Celé tělo (část za kterou masážní vibrátor držíte), ohybný kloub a samotná hlavice bývají vyrobeny z tvrdého PVC plastu. Nicméně samotný povrch hlavice bývá potažený silikonem. Je jemný a měkký. Maximálně antialergenní.

 • Cena

  Na cenu nahlížejte až naposled, s ohledem na funkce a materiál. Zde spíše rozhoduje vaše zkušenost s pomůckami nebo finanční možnosti. Zkušenější si zpravidla kupují dražší, začátečníci levnější pomůcky.

Rychlost dosažení orgasmu..
Chtěli jsme posuzovat i rychlost dosažení orgasmu. Nicméně jakmile se naučíte, jak používat masážní hlavice na orgamsus, je to vždy otázka několika minut (řádově 3 – 8 minut). Nějaký výrazný rozdíl mezi hlavicemi není. Pak už záleží, kterou chcete dle vzhledu, velikosti či ceny.
V tabulce výše jsme shrnuli TOP5 nejlepší masážní vibrační hlavice, které lze koupit v českých eshpech. Srovnali jsme všechny tři uvedené parametry a přidali naši vlastní zkušenost. Celkem jsme testovali 14 masážních pomůcek na klitoris. Kromě testerek si je vyzkoušel i jeden muž.