3x recenze na nejlepší anální kolík s ocasem

Články > 3x recenze na nejlepší anální kolík s ocasem

3 recenze na nejlepší anální kolík s ocasem

Autoři článku:
MUDr. Lenka Králová,
Poslední úpravy:
Úterý
16. května, 2017
  • Hrát při sexu nějakou roli je vzrušující. Proč si někdy nezkusit předstírat kobylku nebo lišku.
    Použijte do zadečku anální kolík s ocasem
  • Vagina se hodně zúží pokud si do zadečku zasunete kolík. Šance k dosažení ženského orgasmu se čtyřikrát zvyšuje. Zažijete mnohem silnější vzrušení
  • Kvalitní silikonové anální kolíky mají bezpečnostní patku a ocas je vyroben z antialgergických materiálů.

Užít si pořádně sex, většinou znamená být odvážný a odvázaný. Nechat vyplout všechny své touhy a sexuální sny na povrch. Častým tabu mezi partnery anální sex, který je zejména u žen neoblíbený. Přitom by jej muži tak moc chtěli vyzkoušet. Pokud jako žena nemáte chuť análek vyzkoušet, zkuste aspoň otestovat hrátky s nějakou anální pomůckou. Nevhodnější jsou anální kolíky do zadečku. Slouží k roztažení análku a zvyknutí si na tlak v zadečku. Přitom zjistíte, že mít při sexu ještě anální kolík v zadku je velmi příjemné. Výhodou je, že taty anální erotické pomůcky lze použít pro ženu i pro muže. Můžete si je do zadečku zastrčit oba a pak se vrhnout na společné milování. Pánové s análním kolíkem v zadku cití příjemný pocit, když kolík tlačí na prostatu. Jakmile budete mít za sebou první zkušenosti s anální hračkou v zadečku, možná budete chtít vyzkoušet i klasický anální sex. Jak na něj popisujeme v článku Jak na anální sex.
Kromě klasického kolíku doporučujeme vyzkoušet také anální kolík s ocasem. Obvykle jej používají dámy a pánové si pohled na ně s ocasem v zadečku užívají.

Na erotické hrátky použijte anální kolík s ocáskem

Každá žena nebo muž si občas chce v posteli zařádit trochu jinak, určitě i Vy. Tradičně jsme při sexu nazí, ovšem jednou za čas je fajn si vzít i něco na sebe. A nemusí se přitom jednat pouze o erotické dámské prádlo, kožené oblečky nebo masky. Můžete ze sebe udělat někoho jiného, za něco se vydávat. Ideálním a levným pomocníkem pro ožívení sexuálního života je anální kolík s ocasem do zadečku. Je levný a v prdelce ženy vypadá zvláště elegantně (mohou si jej však zasunout i pánové). Nabízí různé možnosti hrátek, jako mírné tahání za ocásek a povytahování kolíčku při přirážení penisem. Všechny výhody shrnujeme níže.

3 výhody používaní análního kolíku s ocáskem

  • Anální sex je příjemný a zdravý, když se dělá dobře. Samotná erotická pomůcka anální kolík s ocasem zvyšuje intenzitu dráždění a citlivost vagíny u žen a citlivost penisu u mužů. Po zasunutí kolíku do zadečku se vagina zuží, takže ženy mají vyšší prožitek ze zasunutého penisu. Silněji je dráždí. Navíc může partner při přirážení lehce popotahovat za ocásek a dámský zadeček je drážděn i pohybem samotného kolíku. Pro pány je velmi příjemné, když kolík tlačí na prostatu. S análním kolíkem v zadku mají tvrdší penis, citlivější varlata a silnější orgasmus (větší výstřiky spermatu)
  • Vyzkoušejte si hru na kobylku a koně. Tzv. role-playing je oblíbenou erotickou technikou. Žena s ocáskem vypadá super sexy. Chlapi chtějí koňský ocas chytit, nazvednout a zuřivě přirážet ze zadu. Samozřejmě si ocas mohou nasadit i pánové. Směle do toho.
  • Kromě dráždění análku lze prakticky vužít i samotný ocas. Dlouhými žíněmi budete hladit partnera po celém tělě, podobně jako s peříčkem. Vzrušte všechny vaše erotogenní zóny pomalým jemným hlazením koňským ocáskem nebo liščím ohonem
anální kolík liščí ocas muži rádi tahají
Při souloži může partner popotahovat za ocas a dráždit tak zadeček své ženy.

Recenze na nejprodávanější anální kolík ocas

Vybrali jsme několik různých typů análních ocasů, které jsme podrobili testovaní v našich zadečcích. Všechny byly lascivní a vzrušující. Nakonec jsme ale vybrali pouze nejlepší dva, které jsou levné a kvalitně vyrobené (super materiály). Oba mají jiný druh ocasu. Jeden je klasický kůň (respektive pony) a druhý tvz. liščí ocas. S těmito kolíky v zadku budete bude na vás zaručený hypnotický vzhled a váš partner nebude moc od vás odtrhnout oči. Z těchto dvou je asi lepší anální kolík Pony. Tvarově jsou sice podobné a zadeček vám dráždí stejně. Dlouhý koňský ocas je více provokativní a lépe se za něj tahá.


1# Nejoblíbenější anální kolík pony


Mezi nejprodávanější anální kolíky patří rozhodně dráždivý anální kolík Hot Pony. Je to kolík klasické tvaru. Tzn. vypadá jako podlouhlé vajíčko. Na koncové straně je zakončen oblou špičkou. Na druhé je široká patka, která zabrání průniku celého kolíku do zadečku (aby se vám v zadku neztratil). Z patky pak vystupují dlouhé lesklé černé žíně.
Materiál kolíku je vysoce kvalitní černý silikon. Je měkký a jemný na povrchu. Přitom celý anální kolík pevný, takže se při zasunování do zadku neohýbá. Silikon je super jemný materiál, maximálně antialergenní, odpuzuje vodu i prach.

Kolem celého kolíku vede dokola vystouplá dráždící linka. Při zasunování do zadečku není linka cítit.
Celková délka je 12,5 cm (i s patkou). Z toho zasunout můžete celých 11 cm. Maximální šířka je 4 cm. To je na anální hračku docela dost. Proto před zasunutím buďte dobře roztažení. Kvůli širšímu rozměru doporučujeme spíše pokročilým erotomanům a zkušeným análníkům. Kruhová bezpečnostní patka má v průměru 6 cm, přes zadeček tedy neprojde.
Žíně jsou vyrobeny z černého lesklého polyesteru, dlouhé 50 cm. Jsou hladké a příjemné na dotek. Jsou pevné, klidně za ně kolík popotahujte. Žíněmi můžete lechtat celé tělo. Jemně přejíždějte po zadečku, zádech nebo penisu a vagíně.

Vlastnosti které milujeme

velmi jemný materiál silikon, měkký a bez zápachu
protáhlý vejčitý tvar se zaoblenou špičkou
rozšířená patka proti nechtěnému vnoření do zadečku
použitelná délka krásných 11 cm (hluboký průnik)
dlouhé pevné žině z polyesteru
žíněmi lze lechtat a hladit po kůži
nízká cena, pouze 599 Kč


2# Anální kolík s liščím ocasem


Druhým neoblíbenějším typem análních kolíků s ocásem je liščí ohon. Ocas není tvořen dlouhými žíněmi ale napodobeninou liščího ocasu. U tohoto typu se dokonce jedná o pravou kožešinu z lišky.
Samotný kolík je z tvrdé lesklé oceli. Velikostně je průměr 2,8 cm, což snesou i začátečníci. Délka kolíku je 7 cm. Na konci má opět malou patku, která zabraňuje nechtěnému vnoření celého kolíků do zadečku. Ocel je v zadečku vzrušivě chladná. Jakmile ji potřete lubrikačním gelem (což je u análku nutnost) rychle se v zadečku ohřeje. Mytí je jednoduché, stačí mýdlo a voda. Pokud vám to přijde málo, použijte libovolnou desinfekci.

Liščí ocas je z pravé lišky. Každý kus se barevné mírně odlišuje. Většinou jde o odstíny hnědé a bílý melír. Délka je 40 cm. Údržba je snadná. Při mytí jej nedávejte pod vodu. Pokud chcete mít ocas stále načechraný, použijte teplý vzduch z fénu a před použitím načechrejte.
Rozmazlený zadeček tuto erotickou hračku ocení. Vytvoří příjemný tlak v zadečku a vagína se zuží. Pánové pak mohou ze zadu přirážet a ocásek držet a potahovat. Nebo ocáskem mohou partnerku plácat po zadečku. Jemné chlupy ocasu jsou vhodné i k erotickému šimrání a hlazení po celém těle.

Vlastnosti které milujeme

tvrdý chladný materiál ocel
protáhlý vejčitý tvar se zaoblenou špičkou
rozšířená patka proti nechtěnému vnoření do zadečku
ideální průměr 2,8 cm pro začátečníky i zkušené
dlouhý jemný ocas z pravé lišky
ocasem lze lechtat a hladit po kůži
nízká cena, pouze 599 Kč


3# Anální kolík s králičím ocáskem


Tento anální kolík se zejčím ocáskem naleznete na eshopech velmi zřídka. V ČR jej prodávají tři a nakonec jsme vybrali tohoto zástupce, který v testu vyšel nejlépe. Hopkající zajíček ve vaší posteli vás jistě potěší a je třeba mu pořádně vyprášit kožich. Králičí ocásek vypadá na dámském zadečku roztomile a žádný muž neodolá a bude vás ze zadu pořádně brázdit. Ocásek vypadá jako velká chlupatá koule. Na výběr je i elegantní bílý, my jsme zvolili hravý fialový. Materiál chlupů je umělá kožešinka (žádný sprostý plast, ale příjemná uměle vyrobená kožešina).

Anální kolík králiček je velikostí určený hlavně pro začátečníky. Průměr je příjemných 2,8 cm, takže jej pohodlně zasunete i do necvičeného a neroztaženého zadečku. Čistá zasunovací délka je 7 cm. Opět spíše délka pro začátečníky. Je vyroben z jemného silikonu. je třeba jej dobře máznout gelem ať do vás hladce vklouzne. Uvnitř prdelky bude měkký a příjemný. Používejte lubrikační gely na vodní bázi. Při nanášení gelu a následném čištění se snažte zbytečně neupatlat kožešinu. Pro svůj jedinečný vzhled jej ocení i pokročilí kolíkáři, kteří chtějí obohatit svoji sbírku o netradiční kousek.

Vlastnosti které milujeme

měkký jemný silikon
protáhlý vejčitý tvar se zaoblenou špičkou
rozšířená patka s ocáskem chrání proti nechtěnému vnoření do zadečku
průměr 2,8 cm pro začátečníky i zkušené
kulatý chlupatý ocásek z umělé kožeinky
nízká cena, pouze 399 Kč