Vibratory.org Nejlepší masážní vibrátory We-Vibe Sync+: párový vibrátor pro oba

We-Vibe Sync+: párový vibrátor pro oba

Cena

od 4399 Kč - 4 eshopy

Vibrátor pro hrátky ve dvou, vleze se do vaginy společně s penisem. Ovládání přes bezdrátový ovladač nebo aplikaci v mobilu. Výrazně urychluje orgasmus při partnerském sexu. Jemný povrch, silné ze dvou motorků.
Vyšší cena.
Materiálchirurgický silikon
Délka / šířkarozpětí 10 cm
Dvojí rozkoš pro ženy. Vibrátor i penis ve vagině. S tímhle to fakt jde. Navíc vibrace laskají i penis přirážejího chlapa.
Kvalitní značka We-Vibe vyvinula několik atypických vibrátorů se zvláštním tvarem. Díky schopnosti dovést snadno ženu k orgasmu si rychle získaly na oblíbenosti. K testu jsme vybrali We-Vibe 4 Plus, který je starším a levnějším bratříčkem We-Vibe Sync. Oba mají podobný tvar, Jen novější We-Vibe Sync má více programů pulsací a je také více ohebný. Samozřejmě jeho cena je téměř o tisíc korun výše. Původní We-Vibe Plus je stále oblíbenější a zákazníci jej preferují. Proto budeme hodnoti primárně jej. Většina vlastností však platí pro oba. Konečná volba, který z nich vybrat záleží pak na ceně, kterou jste ochotni zaplatit. Oba dva jsou spolehliví průvodci ženského orgasmu a jediná vagina z nich nezůstane suchá.
We-Vibe Sync+: párový vibrátor pro oba
Autor recenze:
1
Poslední úpravy:
30.8.2017

Netradiční, ale orgasmy přinášející tvar

Na první pohled vám je jasné, že nejde o běžný klasický vibrátor, který vypadá jako umělý penis. Jedná se o malou podkovu, jejichž oba konce jsou rozšířené. Středová část tvořící oblouk je tedy nejtenčí. Oba konce jsou určeny ke dráždění. Širší konec k dráždění klitorisu a užší pro stimulaci bodu G. Pokud jej vložíte do vaginy současně s penisem partnera, tak vibrací dráždí i žalud penisu. Tento masážní orgasmický vibrátor je tedy vhodný hlavně pro páry. Nejedná se o typický masážní robertek, ale zařadili jsme jej do této kategorie, protože nezapadá mezi běžné vibrátory. Do vaginy se zasunuje celý až po středovou část, která bude jen lehce vyčuhovat ven. Zbyde ještě dost místa pro zasunutí penisu. Potom bude vagina dost natěsno vyplněná. Počítejte s tím, že je třeba se naučit s ním manipulovat. Ze začátku vám bude vyklouzávat ven. Je třeba párkrát vyzkoušet.

Rozměrově se jedná o malou erotickou pomůcku. Celková délka kdyby jste jej roztáhli je 15 cm. Délky obou konců jsou 7 cm a 7,5 cm. Rozpětí je 10 cm. Jedná se tedy o malý vibrátorek, vhodný i na cestování. we-vibe partnersky vibrator

Masážní vibrátor podkovového tvaru s rozšířenými konci s dvěma silnými motorky. (na obrázku dříve vyráběna růžová varianta)

Materiál je jemný chirurgický silikon. Velmi kvalitní hladký povrch bez přechodů. Tlačítka jsou umístěna pod silikonem, takže ani ty nenarušují hladkost. Velmi příjemný na dotek. Celý robertek je průžný, oběma rameny můžete hýbat, ale stále drží tvar podkovy. Natáhnout jej nelze.

Robertek je jako jedna z mála erotických hraček zcela vodotěsný. Bez obav si jej vemte do vany či do sprchy. Vodní hrátky lze zažít jen s několika typy.

Dva vibrační motorky

Přestože rozměry jsou malé, rozhodně vás masážní robertek We-Vibe překvapí silnými vibracemi. V každém konci je umístěn samostatný vibrační motorek. Vibračních stupňů je celkem 5 a nejsilnější jsou tak silné, že většina uživatelů nepoužívá na nejvyšší stupeň. Dále je zde nastavených celkem 5 pulsních programů. V aplikaci (lze volně stáhnout z Google Play nebo App Store) si můžete vytvářet i programy vlastní. Lze nastavit přerušované vibrování pro oba motorky zvlášť, tzv. střídavá vibrace. Bohužel nelze jeden z motorků úplně vypnout.

Hlučnost je velmi nízká, takže nemusíte mít žádné obavy z vyrušování sousedů.

Ovládání je jednoduché. Na minivibrátoru je jediné tlačítko na zapnutí / vypnutí. Poté je to již pouze na ovladači. Přiložený ovladač má čtyři tlačítka pro přepínaní vibrací a pulsačních programů. Pozor, ovladač není vodotěsný, neponořujte jej do vody. K ovládání můžete využít i mobilní aplikaci. Přepínaní pulsních programů je zábavné hlavně když jej má v ruce muž a reguluje vibrace partnerce sám. Ideálně když do ní ještě přiráží současně s erotickou hračkou We-Vibe. Při nabíjení vložte robertek do nabíjecího doku a usb kabel připojte k notebooku či domacímu kinu. Použít lze i nabíječka od mobilu. Dobíjení trvá dlouho, až 6 hodin. Vibrovat vydrží zhruba 2,5 hodiny. Výrobce doporučuje průběžně dobíjet a nenechat jej úplně vybít.

we vibe sync parovy vibrator

Masážní vibrátor We-Vibe Plus je nejlepší používat v páru. Muž přiráží a mini vibrátor k tomu vibruje. Ženský orgasmus se dostaví za pár minut.

Nevýhody vibrátoru We-Vibe

Celkem vzato je největší nevýhodou cena. Hlavně proto, že je to mini vibrátor a stojí tolik peněz. Nicméně investice do něj se vám vyplatí a vrátí vám to na orgasmech. Fajn je, že nejsilnější zážitek budete mít právě při milování současně s partnerem i robertkem.

Další nevýhodou je nemožnost použít do zadečku. Milovníci análních hrátek si musí pořídit jinou anální hračku.

Někteří zákaznici si stěžují na vyklouzávání vibrátorku z vagíny. To se samozřejmě stává. Hlavně ze začátku budete mít problémy jej udržet vevnitř. Ale chce to jen trošku cviku. Po několika číslech bude uvnitř vibrovat jako přibitý.

Nabíjení trvá skutečně dlouho. Poměr výdrže 2-3 hodiny ku 6 hodinám nabíjení je špatný. Holt si budete muset vždy počkat a nebo jej nabíjet přes noc, po výkonu.

Shrnutí

Tento malý mini vibrátor si zřejmě zamilujete. Je zcela jiný než ostatní testované erotické hračky. Tvar podkovy dráždí ve vagině klitoris i bod G. Doporučujeme použít v páru a muž ať klidně přiráží společně s malým pomocníkem. Vibrace mu budou vzrušivě masírovat žalud. Současně bude vaginy maximálně vyplněna a brzy přijde ženský orgasmus. Potěší velmi jemný hebký materiál, příjemný na dotek. S trochou lubrikačního gelu na vodní bázi se stane hezky kluzký a teplý. Vibrační motorky jsou umístěny v malý ramenech podkovy. Motorky jsou sice malé, ale překvapivě silné. Vibrují v pěti stupních intenzity. Dále můžete zapnout pět různých pulsních programů. Ty intenzitu samy střídají, přepínají vibrace z jedné časti do druhé.

Tato erotická pomůcka je poměrně drahá. Nejvíc ji ocení páry, které již zkušenost s erotickými hračkami mají. Připravte se, že správně používat tento mini vibrátor bude požadovat ze začátku trošku cviku. Bude vám totiž vyklouzávat z vaginy. Nicméně po zaučení budete spokojeni. Jedná se o jeden z nejlepších donašečů orgasmů do dámského klína. Užívat si s ním můžete i hrátky ve vodě.

Bodově vycházelo hodnocení na pět hvězdiček, ale po dlouhém váhání jsme nakonec udělili 4,5 hvězdiček. Za tu vysokou cenu a několik málo nevýhod které má.

Zobrazit zákaznické recenze (47)

KDE KOUPIT?

ProdejceCena
4399 Kč
doprava zdarma