Vibratory.org Nejlepší masážní vibrátory H2O Pink Drop: vodotěsný vibrátor s tryskou

H2O Pink Drop: vodotěsný vibrátor s tryskou

Cena

od 1499 Kč - 5 eshopů

Vodotěsný vibrátor do vany a sprchy. Připojením sprchové hadice stříká prudký masážní proud vody. Poměrně silné vibrace a pulsní programy.
Napájení na tužkové baterie. Mohl být větší.
Materiálměkký silikon
Délka / šířka19,5 / 3 cm
Jednoduše přišroubujete hadici ze sprchy a proud vám masíruje klitoris. Do toho silně vibruje. Pro milovnice orgasmu ve vodě!
Vodní vibrátory jsou spíše výjimkou (většina voděodolná – omyvatelná). Tento H20 PinkDrop je však speciálně vyroben přímo k vodním hrátkám. Oproti ostatním vodotěsným robertkům má navíc vyměňovací koncovku. Jedna klasická, oblá. Tak aby se vám dobře držel v posteli. Druhá koncovka slouží do vany. Jednoduše do ní našroubujete hadici od sprchy a tryskou vám stříká proud vody. Při zasunutí do vagíny je tryska namířena přímo na klitoris. Při troše tréninku zažijete opravdu silný mokrý orgasmus. Vibrace jsou docela silné a má i několik pulzních programů. Celý je vyroben z příjemného měkkého silikonu. Zahnutá špička je vhodná pro dráždění bodu G (případně i prostaty, lze jej použít i na análek).
H2O Pink Drop: vodotěsný vibrátor s tryskou
Autor recenze:
[4 5]
Poslední úpravy:
14.10.2017

Vyměnitelná stříkající koncovka vibrátoru do vody

Na první pohled se jedná o obyčejný vibrátor do postele. Má hezký moderní vzhled. Barevná kombinace bílo-fialové barvy je příjemná na oči. Tvarově není imitací penisu. Na povrchu má jen dva protáhlé výstupky, souběžně jdoucí po celé délce až na pomyslný žalud. Žalud (respektive zaoblená špička) je výrazně zahnutý nahoru. Takovéto zahnutí je ideální pro dráždění citlivého bodu G. Celková délka dosahuje 19,5 cm. Použitelná (zasunovací) délka je však necelých 13 cm. Průměr žaludu je 3 cm. Pod špičkou je zúžen průměr na 2,5 cm a směrem ke koření (koncovce) se opět rozšiřuje na 3 cm. Není úplně tvrdý a lze jej ohýbat. Lze jej dobře použít i pro anální sex. Zvláště pánové ocení dráždění prostaty díky zahnuté špičce.

V místě, kde erotickou pomůcku držíte je tzv. postelová koncovka. Ta je hladká a roberek vypadá normálně.

Máme tu však druhou, vodní koncovku. Je třeba ji důkladně zašroubovat, aby nepouštěla dovnitř motorku vodu. Na viditelný závit přišroubujete sprchovou hadici z vany (hadici z baterie). Samozřejmě předtím musíte odšroubovat sprchovou hlavici. Po přišroubování stačí pustit vodu a seřídit si sílu proudu a teplotu. Tryska je uzká, takže proud je dost silný. Teď už stačí je zkoušet, který způsob uspokojení vám vyhovuje. Výhodou je, že vodní vibrátor strčíte do vagíny a uvnitř bude silně vibrovat (či pulsovat nějaký z programů). Vy si zatím budete masírovat klitoris proudem vody ze stříkající trysky. Pokud jste tento způsob vodní masáže klitorisu zkoušela dříve s klasickou sprchou, tak s tímto vodotěsným robertkem je zážitek asi tak 10x silnější! Skutečně je však třeba vyzkoušet. Na poprvé zřejmě orgasmus nedosáhnete, ale nenechte se odradit.

Povrchový materiál je kvalitní jemný a měkký silikon. Je stoprocentně hygienicky nezávadný, takže je vaše vagína ve vodě v bezpečí.

h2o pink drop
H2O Pink Drop je o centimetr kratší než vibrátor Borůvka 2. Průměr má 3 cm (Borůvka 2 má průměr 4 cm). Lze jej pohodlně strčit i do análku. Díky zakřivené špičce příjemně dráždí prostatu.

Vibrátor do vany má 7 pulsních programů

Vodotěsný vibrátor do vany má tedy dvě hlavní funkce. První, stříkající masážní trysku jsme si popsali výše. Ta je opravdu unikátní. Další hlavní funkcí jsou vibrace a pulsace. Vibrace jsou nadprůměrně silné. Klidně by ale mohly být silnější. Motorek je umístěn ve střední části (za jeho koncem již lze vibrátor ohýbat). Vibruje ale téměř silně po celé délce. Mají tři, zcela jasně rozlišitelné stupně síly. Následuje 7 pulsačních programů. Každý program je trochu odlišný a je jen na vás, který bude váš oblíbený (naše testerky shodně zbožnují program číslo 7. (3 rychlé pulzy + 2 pomalejší + 2 rychlé). Střídání rychlých a pomalých pulzů bývá velmi populární. Vibrace jsou funkční u obou koncovek. Takže s postelovou koncovkou můžete vodní robertek používat jako klasický suchozemský.

h2o pink drop s tryskou
Jakmile připojíte sprchovou hadici, začne voda proudit tryskou. Při zasuntí vodního vibrátoru do vagíny stříká voda přímo na poštěváček. Masáž klitorisu společně se silnými vibracemi přivodí rychlý a intenzivní orgasmus.

Napájení je trochu nevýhodou. Jsou potřeba 2 tužkové (AAA) baterie. Při výměně musíte koncovku odšroubovat. Takže vždy si potom dávejte pozor, ať ji zpět opět dobře zašroubujete. Kdyby bylo napájení řešeno kabelem, nemusíte koncovku šroubovat vůbec a žádné riziko špatného zavření nehrozí. Pokud přeci jen koncovku špatně zašroubujete a dostane se vám dovnitř voda, tak vibrace přestanou fungovat. Otevřete tedy koncovku a položte na suché místo. Po vyschnutí motorek zase pojede. Motorek je maximálně tichý. A to u postelové i vodní úpravy. Spíše bude slyšet cákání sprchy.

Ovládání je řešeno skvěle, pouze jedním tlačítkem (můj oblíbený způsob). Mačkáním přepínáte programy od jedničky do desítky a delším podržení zapnete a vypnete. Tlačítko je absolutně nepropustné pro vodu. Proud vody můžete používat se zapnutým i vypnutýma vibracema.

Údržba je naprosto v pohodě. Vzhledem k vodotěsnému provedení můžete vibrátor volně omývat pod tekoucí vodou. Pro desinfekci použijte mýdlo nebo čistící desinfekční prostředek na erotické pomůcky. Pink Drop H2O se navíc používá hlavně ve vodě. Hygienické riziko je tak minimální.

h2o vibrator pink drop s tryskou video

Shlédněte instruktážní video jak používat vibrátor do vany a sprchy. Jak dosáhnout ve sprše silného orgasmu.

Nevýhody vodotěsného vibrátoru

Při testování jsme žádné typické nešvary nenašli. Samozřejmě můžeme nahodit nějaké drobné výtky, které jsou však spíše na diskuzi. Jedna testerka zmínila velikost. Mohl by být větší. Ve srovnání například s Borůvkou 2 je menší, ale ne zase o tolik. Naopak několik zákazníků ve studovaných recenzích uvádí pravý opak. Že by mohl být menší. Záleží tedy hlavně na zkušenosti majitelky.

K samotnému stříkání jsme žádné vady nenašli. Výrobek vypadá kvalitně vyrobený, takže vydrží funkční dlouho.

Nevýhodou snad je napájení, které by bylo lepší na kabel. Při výměně baterek je nutno odšroubovat stříkací koncovku a pak ji opět důkladně zašroubovat. Čím méně to děláte, tím samozřejmě lépe. Pokud vám nateče dovnitř, vibrace se vypnou. Pak musíte motorek důkladně vysušit (fénem, na vzduchu,..) a poté by měl opět bez problémů vibrovat.

Za nevýhodu lze také považovat spotřebu vody. S tím je však dopředu nutno počítat.

Shrnutí

Pokud si chcete užít příjemného sexu s vibrátorem ve vodě, tak jedině H2O Pink Drop. Žádný jiný toho o moc více neumí. Pořizujete si maximálně funkční stříkací vodotěsný vibrátor. Vodní hrátky s ním jsou o dost jiné oproti klasickým postelovým hrátkám. Proud vody z trysky je užasně vzrušivý na poštěváčku. Dohromady se silnou pulsací budete pravidelně dosahovat silného a slastného orgasmu. Samozřejmě počítejte s tím, že bude ze začátku třeba trochu potrénovat. Příjemně tlačí i zahnutá špička. Dobře dráždí bod G. Díky příjemnému průměru jej neváhejte používat i na análek. Zahnutá špička protáhne pánům prostatu.

Vodní vibrátor působí luxusně. Líbivá je kombinace bílé a fialové barvy. Silikonový povrch je měkký a hladký. Stejně tak působí i plastové vyměňovací koncovky. Obě části jsou oblé bez ostrých hran. Prostě kvalitní švédské provedení. Potěší sedm pulsačních programů, které zvláště při vodních hrátkách vyniknou, protože se soustředíte hlavně na správné cílení proudu vody.

Většina zákazníků si H2O Pink Drop pořizuje jako další vibrátor. Tzn. že na suchozemské hrátky používají nějaký z jiných testovaných vibrátorů. Tento vibrátor do vany si pořizují spíše zkušenější uživatelky. Díky postelové úpravě jej ale můžete používat i jako začátečnice.

Zobrazit zákaznické recenze (42)

KDE KOUPIT?

ProdejceCena
1499 Kč
doprava zdarma