Vibratory.org Nejlepší masážní vibrátory Power AkuWand nejsilnější masážní vibrátor

Power AkuWand nejsilnější masážní vibrátor

Cena

od 1599 Kč - 6 eshopů

Ohebná vibrační hlavice ze silikonu, silné vibrace. Vhodné pro masáž celého těla. Integrovaná baterie - dobíjení přes USB. 100% jistý damský orgasmus. Možnost použít nástavec pro muže.
Je trochu těžší než starší model.
Materiál
Délka / šířkacm
Jistý orgasmus za pár minut i pro ženy s problematickým uspokojením. Partneři se mohou vzájemně masírovat. TOP produkt mezi vibračními hlavicemi.
Nová verze nejsilnějšího masážního vibrátor Power AkuWand se opravdu podařila. Výrobce přidal na už tak velmi silných vibrací. Vibrace jsou tak silné, že na nejvyšší stupeň je snese málokdo. Místo plastové hlavice je nyní kvalitní silikonová, příjemná na dotek. Navíc cena zůstala stejná. AkuWand patří mezi typické masážní vibrátory. Masírovat můžete nejen klitoris, ale všechny erotogenní zóny na těle (mezi stehny, bradavky, zadeček, záda, krk, okraj análku). Hlavice je upevněna na ohebném kloubu a dostanete se s ní všude. Masážní robertek má velký průměr takže na zasunování do vagíny stavěný není. Patří mezi top vibrátory, které velmi rychle přivodí orgasmus.
Power AkuWand nejsilnější masážní vibrátor
Autor recenze:
[1 4 5]
Poslední úpravy:
20.8.2017

Dobře konstruovaný masážní vibrátor

 • nadprůměrně silné vibrace jdou přímo do klitorisu
 • hlavice je poměrně dlohá a pohodlně s ní dosáhnete do rozkroku
 • povrch hlavice je z měkkého kvalitního silikonu
 • Než začneme s popisem, musím říct, že většina našich testerek s ním zažila klitoridální orgasmus do jedné minuty. Vibrace, respektive pulsace jsou tak silné, a hlavice tlačí tak přesně, že se orgasmus dostavil neuvěřitelně rychle. U jiného robertku se nám toto nestalo. V překladu znamená „wand“ hůlka. Starší modely se nazývaly Magic Wand – kouzelná hůlka. A pojmenování rozhodně sedí. Jednak jako hůlka vypadá, a jednak kouzlí jeden orgasmus za druhým. Tvarem připomíná hůlku, hodně hrubou hůlku. Skládá se ze tří částí. Dlouhého držadla 24 cm, na kterém je umístěno ovládání,a nabíjení. Další část je pohyblivý kloub dlouhý 1,9 cm. A konečně, nejdůležitější částí je kulatá hlavice s průměrem 6,5 cm. Průměr držadla se pohybuje mezi 3,2 – 4,8 cm. Celková délka je 32,5 cm. Barva je sněhově bílá.

  Na nás působí celý masážní vibrátor trochu lacině. Sice designově pěkně, ale celkově má takový levný výraz. Vše však překonají funkce (viz. dále). Je zcela rovný a stranově souměrný. Pouze hlavice na výkyvném kloubu se může hýbat a to až 3 cm do každé strany. V minulé verzi byla hlavice plastová. Naštěstí to výrobce Toy Joy napravil a nyní je obalena příjemným lékařským silikonem. Ten je měkčí než plast a vibrace jsou příjemnější (i když kapinku slabší než u starého typu). Rukojeť i ohebný kloub jsou z tvrdého ABS plastu. Je hezký hladká a neklouže v ruce.

  stronic drei

  Ohebný kloub umí nasměrovat vibrující hlavici do každého vzrušivého místečka. Nebojte se hlavici přitlačit. Je obalena jemný antialergenním silikonem.

  Super silné vibrace drtí klitoris

  Ovládací část je umístěna na držadle. Jsou zde pouhá dvě tlačítka, kterými celý robertek ovládáte. Klasické ON/OFF a druhým tlačítkem přepínáte vibrace a programy. Programy 1 – 3 jsou vibrační (slabé – střední – silné). Nejsilnější stupeň je opravdu silný i pro ty, kteří si myslí, že zatím silný vibrátor nezažili. Tato síla vás ohromí a samozřejmě, uspokojí. Motorek je umístěný sice v držadle (zhruba uprostřed celé délky vibrátoru), ale díky plastovému tělu a plastové hlavici se vibrace skvělé přenáší. I přes silikonovou vrstvu na hlavici. Ta vibruje silně úplně celá. Další programy číslo 4 – 10 jsou pulzace. Opět se jedná o kombinace silných a slabých vibrací různě dlouho spuštěných. Výrobci mají s masážními vibracemi spoustu zkušenosti, takže kombinace jsou zvoleny dosti dobře. Časem je budete lépe rozlišovat a jak se budete blížit k orgasmu, přepnete si na nejlepší možnou. Ta vás pořádně udělá.

  Při zapnutí se rozsvítí červená dioda a červeně svítí až do vypnutí. Je to trochu matoucí. Pokud máte vibrace, tak další dioda začne svítit zeleně. Po přepnutí na pulsační programy začne problikávat zeleno – červeně. Jak už z názvu vyplývá (aku) nejsou zde žádné vyměnitelné baterie ale akumulátor. Sice má nižší výdrž, na druhou stranu jej budete nekončeně krát dobíjet. Dobíjení je pomocí usb kabelu, který připojíte k počítače nebo nabíječce na mobil. Při prvním nabití nabijte na maximum.

  akuwand
  Nabíjení pomocí usb kabelu. Trvá poměrně dlouho, ale při sexu se vám aspoň v rozkroku nemotá kabel.

  Super silné vibrace mají i nevýhody

  Každý výrobek má své klady a zápory. AkuWand je čistě masážní robertek a s tím jej musíte kupovat. Vždy k němu časem budete chtít ještě klasický vibrátor. AkuWand jej totiž nedokáže nahradit. V podstatě nelze si jej strčit do vagíny a už vůbec ne do zadečku. Další nevýhodou je hmotnost. Velký motorek, akumulátorová baterie a hlavice dodávají vibrátoru váhu. Po několika minutách vás začne bolet ruka (třeba po 8-10 minutách). Naštěstí to už většinou bývá vymalováno. Silné vibrace se samozřejmě přenáší i do držící ruky a ta pak může brnět. S tím souvisí i přehřívání. Po 10 minutách je tělo doslova horké a držení nepříjemné. Opět je to způsobeno silným motorkem. Takže buďte rychle a vše bude v pořádku. Je také kapku hlučnější než běžný umělý penis. Nebojte, sousedi neuslyší nic, protože AkuWand přehlušíte vaším slastným sténáním.

  akuwand

  Je vhodný i pro partnerský sex. Muž přiráží do dírky své ženy a Akuwand se postará o klitoris.

  Shrnutí

  Celkově dostal Power AkuWand poctivé čtyři a půl hvězdy. Má řadu vynikajících vlastností (silné vibrace, silikonová hlavice, pulsní programy) ale i některé nevýody (hlučnost, váha, brnění v rukou, přehřívání). A podstatnou nevýhodou (kterou jsme brali v potaz při ubrání půl hvězdy) je, že si k němu musíte pořídit ještě normální vibrátor. Masážní AkuWand si totiž nemůžete zasunovat do vagíny a análku. To vám časem bude chybět. Velkou výhodou je velmi přívětivá cena. Za patnáct stovek mít přístroj na orgasmy, to se vyplatí. Hlavně ženy, které mají problém dosáhnout orgasmu by neměly váhat si pořídit tuto šikovnou erotickou hračku.

  Rychlý orgasmus je v tomto případě v podstatě jistě garantován. Rovněž kvalitní značka výrobce Toy Joy zaručuje dlouhou životnost a hodně zábavy. Můžete jej také používat pro masáž dalších erotogenních zón na těle. Nejlepší polohu pro sex s partnerem a tímto masážním vibrátorem je klasická misionářská poloha. Muž však bude trošku nadzvednutý aby se ke klitorisu našlo místo i pro AkuWand. Vaše kundička bude hezky vyplněna a klitoris pod palbou těžkých vibrací. Orgasmu budete odolávat jen pár minut. V Neváhejte vyzkoušet skvělé vlastnosti a za pár korun si jej klidně pořiďte. Pokud však nemáte s orgasmem žádné problémy, vystačíte si asi lépe s klasickým vibrátorem s několika programy.

  Orgasmický zázrak !!!

 • nejúčinější vibrátor na dámské orgasmy
 • 98% žen dosáhně orgasmu do několika minut
 • většina žen dosáhne opakovaného orgasmu
 • Zobrazit zákaznické recenze (489)

  KDE KOUPIT?

  ProdejceCena
  1599 Kč
  doprava zdarma