NEZÁVISLOST + PŘEHLEDNOST + POUŽITELNOST
Domů Nejlepší masážní vibrátory

Nejlepší masážní vibrátory 2019

Testování erotických pomůcek máme v krvi. Proto jsme tentokrát nechali širší výběr testovaných produktů čistě na naších zkušených testerkách. Celkem se sešlo 13 kvalitních robertků které 6 našich testerek zkoušelo celkem 101 hodin. Testovaly zda s nimi lze masírovat celé tělo a jak silný prožijete orgasmu. vibrátor na masáže musí být zkrátka výkonný a multifunkční. Dámy prožily téměř 140 orgasmů. Nejdřív masáž těla, a pak potrápily své klitorisy a vagíny. Po testování, vyhodnocení parametrů a přihlédnutí k ceně produktů jsme sestavili podrobné srovnání – žebříček 6 top nejlepší masážní vibrátory. Přečtěte si recenze. Můžete se také podívat na obecný žebříček nejlepší vibrátory.

TOP 2019

Power AkuWand masážní
Ohebná vibrační hlavice ze silikonu, silné vibrace. Vhodné pro masáž celého těla. Integrovaná dobíjecí baterie. 100% jistý damský orgasmus

doprava zdarma
Těžší do ruky. Hodně hlučný.
Partneři se mohou vzájemně masírovat. Jistý orgasmus i pro ženy s problematickým uspokojením. Vzhled vychází z původního desgignu.
BodyWand multifunkční hlavice
#
autoři doporučují
BodyWand multifunkční hlavice
cena od 2099 Kč
Skvělý design a kvalitní japonská výroba. Sametově silikonový povrch hlavice. Extrémně silné vibrace. Velmi tichý chod. Vhodná pro začátečníky i zkušené.

doprava zdarma
Vyšší cena. Napájení kabelem (na druhou stranu se nikdy neunaví).
Dokonalý produkt pro náročné uživatelky. Vleze se i do vagíny, zkušené uživatelky jej nacpou i do zadečku. A začne sexuální párty jako zamlada. Extra výkonný, zažijete spoustu silných orgasmů.
We-Vibe Sync+ párový
Vibrátor pro hrátky ve dvou, vleze se do vaginy společně s penisem. Dálkové ovládání. Rychlý orgasmus. Jemný povrch, silné ze dvou motorků.

doprava zdarma
Vyšší cena. Není to vyloženě masážní vibrátor.
Dvojí rozkoš pro ženy. Vibrátor i penis ve vagině. S tímhle to fakt jde. Navíc vibrace laskají i penis přirážejího chlapa.
Pink H2O do vany
Vodotěsný vibrátor do vany a sprchy. Připojením sprchové hadice stříká prudký masážní proud vody. Poměrně silné vibrace a pulsní programy.

doprava zdarma
Napájení na tužkové baterie. Mohl být větší.
Jednoduše přišroubujete hadici ze sprchy a proud vám masíruje klitoris. Do toho silně vibruje. Pro milovnice orgasmu ve vodě!
Romant Wand hlavice
#
nízká cena
Romant Wand hlavice
cena od 999 Kč
Kvalitní levná vibrační hlavice se silikonovým povrchem. Poměrně silné vibrace. Známá značka Romant. Integrovaná baterie bez kabelu. Vibrace nejsou tak silné jako u předchozích modelů.
Nejlepší hlavice ze všech levných modelů do 1000 Kč. Orgasmy za pár korun.
Funny Orange
Vyměnitelné silikonové násady. Silné vibrace. Skladný, vhodný pro cestování. Skvělá masáž klitorisu. 100% jistý orgasmus! Nelze regulovat vibrace. Nádstavce někdy sklouznou.
Skvělá masáž klitorisu. Za trošku úsilí dostanete krásný orgasmus. Velmi nízká cena. Super do kabelky.
Autor recenze:
MuDr. Lenka Králová
Poslední úpravy:
6.3.2018

V posledních letech roste obliba erotických masáží, jejich zpestření zajistí různé masážní vibrátory, kterých je obrovská škála a dají se použít na různé části těla. Mohou se využívat i na masáže svalů, ale významných a mnohdy nečekaně silných účinků tyto hlavice dosahují především v citlivých erotogenních zónách. Masturbace s nimi u žen i mužů přináší silné zážitky. Například muži se s power akuwand vibrátory dočkají rychle velice silné erekce. Zažijí bouřlivý orgasmus, a to například pokud vibrátor přiloží na spodní stranu žaludu nebo celého penisu. Pro ženy, které mají potíže s vyvrcholením, se zkušenosti s vibrátory stávají velmi důležitou součástí sexuálního života, který lze takto zkvalitnit. Na každou část těla se hodí jiné vibrátory s masážní hlavicí, některé jsou univerzální. Žádané jsou robertky se silnými vibracemi. Na každou část těla zabírá třeba jiný rytmus a intenzita. Podstatný je i tichý chod vibrátorů, nikdo nechce, aby vše vibrovalo tak, že to uslyší i sousedi. Nejlepší masážní vybrátor je umístěn obvykle na prvním, druhém či třetím místě.

1# Power AkuWand Bestseller

úvod: Nejlepší vibrační hlavice kterou jsme měli tu čest přiložit k naším klitorisům. O dámských orgasmech s tímto modelem by se daly psát příběhy. Skvělý Power Akuwand je v nové verzi celý v bílém. Nemá již otravný kabel, ale uvnitř integrovaný dobíjecí akumulutor. S jistotou můžeme říct, že hlavice ToyJoy drží titul nejprodávanější masážní vibrační hlavice v ČR. Oprávněně. Design je jednoduchý, cena přívětivá a orgasmus dorazí v plné parádě a síle za pár minut.

popis: Tvar se příliš neliší od prvního modelu z devadesátých let. Celková délka je 32 cm. Dlouhá plastová rukojeť (24 cm) s třemi tlačítky. Na konci pohyblivý krk-kloub s velkou hlavicí (průměr 6,5 cm). Vypadá trochu jako mikrofon. Anglicky výraz "kouzelná hůlka" je také trefný. Hlava na kloubu je pohyblivá, díky čemuž se s ní lépe pracuje v klíně a na klitorisu. Velká hlavice mám velkou vibrační plochu, která vibruje do vagíny.

materiál: Masážní robertek je celý z pevného ABS plastu. Hlavice je potažena lékařským silikonem vysoké kvality. I když je to pouze tenká vrstvička, je příjemně hebká a měkká. Je dokonale hladká, bez výstupků či rýh na povrchu.

funkce: Celý přístroj ovládáte jednoduše dvěma tlačítky. Tři stupně vibrací jsou silově odlišné. Nízká je od nejsilnější rozhodně poznat. Všechny stupně vibrací jsou ďábelsky silné a překvapí i zkušené píchačky. Nejvyšší stupeň vibrace velmi těžko vydržíte. I zkušené ženy budou ihned skuhrat slastí. Používaní na nejvyšší stupeň je výrobcem doporučeno maximálně 15 min, raději méně. Tak jsou vibrace silné. Testerky používaly nejčastěji střední stupeň. Při přiložení k zadečku použijte nejsilnější vibraci a pocítíte tu slast i v zadku. Kromě tří klasických vibračních stupňů je zde dalších 7 pulsačních programů se střídajícími se sekvencemi vibrací a přestávek. Výhoda většího průměru hlavice je v tom, že pokryje celý klitoris i okolní stydké pysky. Vibrace tedy jdou do celé oblasti pánve a vzrušení je větší. Nevýhodou je nemožnost zasunout hlavici do vagíny (u ostatních modelů to lze). Ale masážní hlavice nejsou primárně určeny do kundičky. Na tento typ není žádný speciální nástavec. Musíte používat pouze lubrikační gely na vodní bázi, silikonové oleje a krémy by robertek poškodily. Jeho minusem je také skutečnost, že není voděodolný. Toho spousta lidí zalituje, protože by si takto příjemnou masáž ráda dala třeba i ve sprše, nebo ve vaně. Nabíjení pomocí USB portu je sice velice praktické – nabíječka je snadno přenosná a můžete vibrátor nabít třeba přes notebook nebo mobilní telefon či power banku kdekoli v terénu. Na druhou stranu nabíjení bohužel trvá dost dlouho. PowerAkuwand je v mnoha ohledech lepší než masážní vibráční hlavice Libo.

hlavice potažena jemný silikonem
klasika devadesátek, výkyvná hlava na kloubu
super silné vibrace a 7 pulsních programů
hodně lehká, takže vás nebude bolet ruka
poměrně tichá i na nejvyšší vibraci
nabíjení přes usb kabel
není vodotěsná, nebrat do vody
vydrží jet zhruba 2 hodiny, pak musíte nabíjet

hodnocení: Tento erotický vibrátor rozhodně musíte mít doma. Poměr cena výkon je u ní více než příznivý. Zajistí velmi příjemnou masáž zad, ale šíje, nebo stehen, velice hezké zážitky docílíte, i když ho použijete na chodidla a nesmíme zapomenout samozřejmě ani intimní partie. Masáž s vibrátorem je trochu jiná třída, než samotná ruční. Hodí se pro ženy, které doslova nadchnou velice intenzivní vibrace, kterých mohou dosáhnout při dráždění klitorisu nebo prsou. Používám jej nejen já, ale i manžel. Při mastrubaci (nebo kouření) si jej přiloží pod koule a masíruje prostatu. Orgasmus a výstřik je pak mnohem výraznější a vzrušenější. Oblíbená pozice je klasický misionář. Partner přiráží a žena si má vibrující hlavici přitlačenou ke klitorisu. Díky tomu, že tento typ nemá otravný kabel, dobře se s ním všechny sexuální polohy dělají. Orgasmu se dá dosáhnout pouhým přiložením na klitoris za průměrných 3-5 minut.

Chci vědět více: Zobrazit zkušenosti zákazníků (232 recenzí)

2# Bodywand – luxusní a kvalitní

úvod: Erotická pomůcka hlavně pro ženy, které špatně dosahují orgasmu. Vibrační hlavice je sázka na jistotu. Bodywand Purple je sice poněkud dražší, ale investice se bohatě vrátí v podobě silných opakovaných orgasmů.

popis: Tělo má decentní válcovitý zužující se tvar, celá z tvrdého hladkého plastu s fialovými a černými vlisy. Ohybatelný pružný krk umožňuje robertek pořádně přitlačit na každé místo klitorisu (celková délka 29 cm). Má průměr 6,3 cm. Je tedy větší a pohodlně pokryje celou plochu vagíny (klitoris, stydké pysky). Je možné jí vložit i do vagíny (technika pro zkušenější uživatelky, ale zažijete pořádný sajgon). Samozřejmě se masírují i další části těla (bradavky, stehna, záda, apod.).

materiál: Povrch hlavice je z klinického hebkého silikonu. K lubrikace tedy používejte výhradně gely na vodní bázi.

funkce: Ovládání je rozděleno na tři tlačítka. Máte na výběr jak vibrace tak pulsační programy (8 + 8 programů). Největší přednost je síla vibrací. Ty jsou opravdu hodně hodně silné a na nejvyšší výkon je asi nevydržíte. Rychlost dosažení orgasmu záleží na míře přitlačení na klitoris. Ale bavíme se tady o několika minutách. Všechny testerky se dostaly pod 8 minut! Další výhodou je tichost přístroje. Sousedy maximálně uslyší vaše sténání při orgasmu. Napájení je po staru na kabel. Nevýhodou je, že se vám kabel může zaplétat mezi ruce a nohy. Výhodou naopak je, že pomůcka je lehčí a vydrží vibrovat nekonečně dlouho. Výrobcem jsou precizní Japonci a to se projevilo i na kvalitě výroby. Bodywand se nepokazí a vydrží vám dlouho.

hlavice z kvalitního silikonu
krásný desing z fialovými prolisy
velmi tichý chod, nikdo vás neuslyší
super silné vibrace zajistí 100% uspokojení
extra dlouhý 3m kabel, nemusíte kupovat baterie
vyšší cena
produkt s takovou cenou již mohl být vodotěsný

hodnocení: Bodywand Purple je luxusní masážní vibrační hlavice. Patří mezi nejúčinnější erotické pomůcky na českém trhu. Nevýhodou je také vyšší cena. Proto je určen spíše pro pokročilé uživatele, kteří už si do dírek nějaké ty vibrátory nastrkali. Celkově nevypadá lacině jako některé levné modely. Potěší také tichý chod vibrací.

Chci vědět více: Zobrazit zkušenosti zákazníků (61 recenzí)

3# H2O Pink pro vodní hrátky

úvod: Velká část masážních vibrátorů není voděodolná, což mnoho lidí hodnotí jako opravdu velké minus. Většinou totiž chtějí masturbovat třeba ve sprše, nebo klidně i ve vaně. Bohužel ale tady je repertoár masážních vibrátorů značně zúžený, protože ne každý odolává vodě. Některé jsou pak odolné vodě jen částečně, v místech, kde není ovládání, nebo kde se neukládají baterie. O to více potěší vibrátor H20 Pink, který je vodotěsný a tudíž jako stvořený pro vodní hrátky ve vaně nebo ve sprše.

popis: Vodotěsný robertek Pink Drop má klasický tvar. Na povrchu jsou dlouhé nepříliš vystouplé dráždící linie. Špička je oblá a poměrně ostře zahnutá. Vhodná pro dráždění bod-G nebo prostatu (u pánů). Rozdíl je na držadle. Klasickou oblou koncovku můžete vyměnit za vodní nadstavec pro stříkání vody. Ve spodní části nádstavce je násadka se závitem na nasazení sprchové hadice. Tudy proudí voda do vibrátoru. Druhým otvorem, vývodem pro trysku, stříká voda přímo na klitoris. Proud je tak silný, jak moc pustíte vodu. Celková délka se sprchovým nádstavcem je 19,5 cm, průměr v rozmezí 2,5 - 3 cm.

materiál: Vyrobený je ze silikonu, a tudíž je sametově hebký. Barva příjemná růžová s několika bílými plastovými prolisy.

funkce: Na výběr jsou u tohoto robertka navíc dvě koncovky, jedna klasická do postele a druhá potom s tryskou ke sprše. Bez problémů si tak můžete vychutnat jak vibrace, tak proud vody. Vibrace nejsou sice extra silné, ale bohatě odpovídají žádanému standardu, takže nepřijdete zkrátka. Navíc můžete vybírat hned z deseti vibračních programů. K napájení slouží dvě tužkové baterie. Určitě vás ale potěší, jak mimořádně tichý masážní vibrátor to je. Plusem je jednoznačně široká škála vibrací, můžete si zvolit některý z celkem deseti programů. Po použití je třeba nechat robertek důkladně vyschnout. Silikonovou trysky hodnotí uživatelé jako opravdu povedenou, zejména díky tomu, že je ohebná a dá směrovat, kam potřebujete. Právě díky voděodolnosti není nejmenší problém s omýváním vibrátoru. Minusem může být snad napájení na baterie, některé uživatelky by také rády trochu větší rozměry, pravdou je, že tohle skutečně není žádný xxl vibrátor.

100% vodotěsný, určený pro vodní hrátky
nádstavec pro sprchovou hadici, stříká silný proud vody
silné a tiché vibrace a pulsni programy
příjemný kvalitní silikonový materiál
kvalitně vyrobený, nekazí se a vydrží dlouho
menší rozměry
na AAA baterie
nemusí vyhovovat zahnutá špička

hodnocení: Jak si s tímhle vibrátorem ve sprše co nejlépe užít? Jednoduše použijte násadu s tryskou, tu do postele odložte na jindy. Od sprchy odšroubujte násadu sprchu a na hadici sprchy pak našroubujte násadu s tryskou. Dejte si ale pozor a uzávěr vibrátoru pořádně dotáhněte, aby se dovnitř nedostala voda – pak by vám přestal vibrovat. Teď už zbývá jediné, zvolit si teplotu vody a sílu proudu a erotické vodní hrátky mohou začít. Pro toho, kdo miluje sex ve vodě je to tento vibrátor masážní jako stvořený, může si dopřát vynikající vodní erotickou masáž bez obav z toho, že by se vibrátor poškodil.

Chci vědět více: Zobrazit zkušenosti zákazníků (42 recenzí)

4# We-Vibe partnerský

úvod: Najít opravdu kvalitní partnerský robertek, který dokáže při společném sexu uspokojit muže i ženu, není tak jednoduché, ale We-Wibe vibrátor to umí. Zřejmě ho lze bez výčitek označit jako v této oblasti nejlepší. Není jenom pro ženy, ale zároveň i pro muže, tedy pro páry. Má dokonale promyšlený a propracovaný tvar, takže dokáže najednou současně dráždit bod G i klitoris.

popis: Podobá se podkově. Robertek má jeden pružný a druhý nastavitelný kloub, díky tomu se dá ohnout tak, aby dokonale vyhověl každému tělu. Nepohne se a díky placatějšímu tělu se dá také velice snadno zavádět pro erotické hry. Spodní plochá část zavedená dovnitř stimuluje bod G, na horní se přepínají vibrace a dráždí klitoris. Můžete měnit různě polohy, a přitom si být zcela jisti, že nevypadne. Úpravy tvaru tohoto masážního vibrátoru dokonce byly výsledkem reakce zákazníků. Celková délka pro roztažení je 7,5 cm, horní část měří 7,5 cm, spodní 8 cm.

materiál: chirurgický silikon

funkce: Je voděodolný, vodotěsný, což je další plus pro něj, klidně si s ním můžete pohrát i ve sprše. Vynikající robertek má tu výhodu, že je na dálkové ovládání, a to pomocí aplikace na mobilním telefonu nebo ovladače. Snadno si tak představíte situaci, že si ho žena zavede a muž si s ní pomocí ovladače na dálku pohrává. Kromě toho ale můžete využít i tlačítka přímo na pomůcce. Vibrací máte na výběr, a to hned z deseti programů, 5 klasických a pět pulzních. Vibrace zajišťují hned dva silné motorky, takže jsou silné v obou částech podkovy. Jde o luxusní vibrátor, čemuž odpovídá také jeho cena, ale na druhou stranu, za dokonalé užívání si jistě budete ochotni trochu připlatit. Získáte v něm totiž skutečně vynikající hračku na dlouáhá léta. Dejte pozor také na první nabití, to může trvat až šest hodin, jinak nabíjí se přes USB port. Používejte na něj lubrikační gely na vodní bázi, pokud jde o údržbu, s mytím pod vodou není nejmenší problém. Uživatelky našly ale jednu drobnou vadu, tento masážní vibrátor by neměl být vystaven teplotám vyšším než 65 °C, ale toto omezení platí i pro většinu dalších robertků, protože se silikonem je třeba zacházet opatrně.

ovládání mobilem nebo dálkovým ovladačem
vnitřní ohebné klouby se přizpůsobí vašemu tělu (jakákoli velikost)
vodotěsný pro vodní milování do vany či sprchy
5+5 vibračních a pulsních programů, 2 silné motorky
vibruje na bod G i klitoris, současně dráždí zasunutý penis
hezká dárková krabička
nemusíte jej přidržovat, stačí zasunout
vyšší cena

hodnocení: Skvělý netradičně pojatý vibrátorek pro dráždění bodu G i klitorisu. Pokud do vás zasunuje i váš partner, tak ucítí vibrace i na svém penisu (extra dráždívé a vzušující, doporučuji pánům vyzkoušet!).

Chci vědět více: Zobrazit zkušenosti zákazníků (39 recenzí)

4# Romant Wand – nízká cena

úvod: Při testování jsme měli k dispozici hned několik vibrátorů pod 1000 Kč. Tyto levné hlavice však nesplňovaly základní podmínku silných vibrací. Jediný z levných přístrojů, který se dostal do TOP5 je značkový Romant Wand.

popis: Tento model je menších rozměrů s délkou pouze 20 cm. Průměr hlavice je příjemných 4 cm. Sice nepokryje celý váš rozkrok, ale můžete jej strčit i do vagíny. Díky užší hlavici se lépe a těsněji přiloží i k zadečku a můžete mu dopřát hodně silné vibrace (odvážnější si hlavici mohou zasunout i do zadku). Tělo je rovné s hezkým designem. Na konci rukojeti je mírné zahnutí.

materiál: Rukojeť je z tvrdého a hladkého ABS plastu s jemným rýhováním pro snadné držení. Hlavice z jemného lékařského silikonu. Hebký a měkký materiál, antialergický.

funkce: Intenzita vibrací sice nedosahuje síly dražších modelů, ale hodně se jim přibližuje. Celkem lze rozlišit 7 odlišně silných vibrací. Ty nejsilnější vám k dosažení orgasmus rozhodně budou stačit. Nemá pulsační programy, pouze vibrace. Silné vibrace vydrží jet pouze dvě hodiny. Pak je nutno dobíjet. Myslete na to a dobíjení po každém orgasmu. Baterie je integrovaná, dobíjecí přes USB kabel. Ovládání je jednoduché. Pouze dvě tlačítka. Jedním zapínáte / vypínáte, druhým přepínáte mezi vibracemi. Romant Wand je výbornou volbou pro začátečnice, které chtějí masážní hlavice začít zkoušet. Neutratíte za něj moc peněz a zjistíte, jestli je to ta pravá erotická pomůcka pro vás. Díky rozměrům a nízké hmotnosti se hodí i jako cestovní vibrátor pro osamělé ženy na cestách. Vleze se kamkoli. Navíc je doručen s hezkým pytlíčkem na schování.

nízká cena
hlavice má povrch z jemného silikonu
velmi silné vibrace
vleze se i do vaginy či zadečku (mohou používat i muži)
intergrovaná baterie, bez kabelu
větší modely mají vibrace ještě silnější

hodnocení: Používat Romant Wand mohou i odvážní muži. 4 cm do zadečku se dají při troše tréninku snést. Silné vibrace v zadku chlapům dodají kvalitnější výstřik a delší sekvenci výstřiků za sebou. Při přirážení do ženy s Romant Wand v zadku dosáhnete pánové nejkrásnějšího orgasmu v životě.

Chci vědět více: Zobrazit zkušenosti zákazníků (32 recenzí)

6# Funny Orange – orgasmus

úvod: Skvělým kamarádem je mini vibrátor Funny Orange. Osvědčuje se na citlivých místech, zejména pro dráždění klitorisu. Můžete využít i v párové hře, kdy je žena nahoře nebo zezadu. V současné době boduje hlavně ve vylepšené verzi Silicone Edition 2017, kde dráždící násadky již dobře drží.

popis: Délka činí 9,5 cm, bez uzávěru 6 cm, barva je oranžová, podporuje energii, chuť na sex. Výborné jsou čtyři silikonové násady. Pružné, příjemné na dotek a zdravotně nezávadné. Každá z násad se vyznačuje jiným povrchem a nabízí různé dráždění, což ostatně ukazuje i video.

materiál: Dráždící násadky jsou z měkkého silikonu. Zbytek těla je plastový.

funkce: Hlavice se nachází v rozšířené částí, kde jsou vibrace silnější. Tři kovové kuličky a na nich silikonový nástavec se postarají o dokonalé dráždění poštěváku, a to velmi intenzivně. Ovládání stimulátoru je úplně jednoduché. Nabízí se pouze jedna intenzita. To je také často uváděným minusem tohoto vibrátoru. Nejsou zde k dispozici žádné pulzní vibrace, nebo také regulace intenzity. Navíc se občas může stát, že při nešikovné manipulaci může vypadnout baterie. I tak je to ale šikovný pomocník, protože má kvalitní motorek vibrující na příjemných frekvencích 90-100 Hz. Ty nepůsobí jenom povrchově na klitoris, přenášejí se dovnitř. Baterie – tužková 1 AA se vkládá velmi jednoduše, stejně tak spouštění je jednoduché a praktické. Výhodou je, že stimulátor je voděodolný. Dá se umývat pod tekoucí vodou, přičemž před umytím je dobré vyndat baterii a dobře uzavřít kryt. Hrátky ve sprše se nevylučují, ale používáním pod tekoucí vodou můžete způsobit korozi vnitřních částí. Můžete ho ale vložit třeba do kondomu, který zavážete uzlem, pak získáte vibrátor i do vany.

čtyři silikonové násadky pro obměnu dráždění klitorisu
silné vibrace
malý a nenápadný robertek, vhodný pro cestovaní
vysoká úspěšnost klitoridálního orgasmu za pár minut
cena dostupná pro každého
jen jedna síla vibrace, nelze regulovat
poměrně hlučný

hodnocení: Celkově je vibrátor považován za šikovnou hračku pro dosažení orgasmu do minuty. Mírná kritika kvůli jedné intenzitě vibrací, jinak ale velká spokojenost. Je druhá či třetí nejprodávanější erotická pomůcka v ČR. Pro masturbaci klitorisu má hodně univerzální využití. Výborný je i na dráždění bradavek nebo análku. Na celotělovou erotickou masáž je trochu malý, ale na cestách může posloužit i takto.

Chci vědět více: Zobrazit zkušenosti zákazníků (244 recenzí)

Masturbace s masážním vibrátorem

Do výběru se nedostal žádný z řady Lelo, Libo, Magic Black, PipeDream nebo Massager, s masážním králíčkem. Vyhrály spíše dražší kousky (vyjma Funny Orange) z kvalitního materiálu (gelový již nemá šanci). A také zde není typický pánský robertek na prostatu (ten se prosadil mezi análními pomůckami). Ani není třeba hledat nahřívaný vibrační penis. Bohatě stačí kvalitní lubrikační gel. Vynikající jsou vibrátory jako pomůcka při masturbaci. Žena sama si s nimi může skvěle užít, pokud zrovna nemá v dosahu partnera. Třeba vibrátor De Luxe je skvělý tím, že dokáže přirážet a zároveň dráždit klitoris. Ideální je pro ženy, které jsou náročné a nestačí jim pouhé mazlení poštěváčku, žádají akci i ve vagině. Zároveň jde i o skvělou pomůcku pro dámy, které dosahují pouze klitoridálních orgasmů.

Použitím masážních vibrátorů s možností obojího dráždění tak mohou v sobě postupně odkrývat skrytý potenciál a třeba časem dojdou až k vaginálnímu orgasmu. Rotační pohyb a přirážení dávají masturbaci s robertkem také zcela nový rozměr. Například u porážecího vibrátoru se hodí třeba, i když je hračka na dálkové ovládání. Žena jednoduše vybere ten nejlepší program, který jí nejvíce vyhovuje, spustí dálkové ovládání a pak si může jenom vleže vychutnávat kouzlení robertku ve svém klíně, aniž by byla vyrušována mačkáním ovládacích tlačítek. Vibrační a pulzní programy je možné si také během masturbace samozřejmě řídit, což je skvělá cesta, jak se dovést až k vyvrcholení podle toho, co masturbující nejlépe vyhovuje. Ovšem vibrátory s masážní hlavicí přinášejí skvělé zážitky při sebeuspokojování nejenom ženám, ale i mužům.

Například přiložení masážní hlavice ke spodní straně žaludu nebo penisu a správný výběr vibrací zajistí erekci. Žena si zase může masážní hlavicí provést třeba autoerotickou masáž, kterou začne například chodidly, která také obsahují celou řadu velice citlivých erotických zón, dále pokračovat po lýtkách a stehnech až ke klínu a vyvrcholit silným vibračním drážděním klitorisu. Pořídit si masážní vibrátory na masturbaci se rozhodně vyplatí, protože zážitek je mnohem silnější, než při ručním uspokojování a jedná se většinou o značně mnohostranné víceúčelové hračky.

Erotické masáže s vibrátorem na celém těle

Jak použít masážní vibrátor? Pro muže či ženy. Je to snadné.

Některé masážní vibrátory se svým provedením a funkcemi hodí jenom na masáž intimních partií muže a ženy, neumožňují masáž celého těla. Takové ale většinou nabízejí v masáži silně nadstandardní funkce a programy, jsou primárně určeny k masturbaci. Na druhou stranu existují i vibrátory s masážní hlavicí, které jsou opravdu hodně univerzální. Mají výkyvnou hlavici, která se pohybuje dopředu i dozadu a do stran a dokáže skvěle namasírovat jakékoli místečko na lidském těle. Je lehká, aby ruka při masírování nebolela, a nabízí vibrací a pulzací dokonalý zážitek v každém póru těla. S takovými vibrátory můžete provést dokonalou erotickou masáž celého těla. Můžete třeba začít od nohou, chodidel a pokračovat až k ženskému klínu, pokud jde o masáž pro ženy, nebo naopak k mužskému penisu, jestliže je masírován muž. Protože i vibrace u penisu a žaludu, dokážou samozřejmě vyvolat erekci. Nebo je možné ženě provést masážním vibrátorem masáž prsou, bradavek a následně pokračovat dál po břiše až dolů do klína.

Dále je možné zvolit i velkou masáž, která nevynechá ani ruce, hlavu šíji a jedná se skutečně o nevšední zážitek. Takové masáže dopřeje robertek s širokým výběrem vibračních a pulzačních programů, protože každá část těla je jinak drážděna, někde potřebujete silnější vibrace, jinde vám k docílení vzrušení stačí spíše jemné vibrační pohlazení. Tyto erotické hrátky si také přímo říkají o experimenty a objevování. Je na vás, vyzkoušet si, jaké vibrace se hodí, třeba pro chodidla, jaké pro dámská stehna nebo klín. Ženy mohou objevovat samy sebe při autoerotické masáži, hledat svůj sexuální potenciál. Především pro ženy, které příliš nedosahují orgasmů, je právě tento typ masáže s robertkem skvělou příležitostí, jak odhalit, co jim dělá dobře a zlepšit svůj sexuální život. Samozřejmě i muži mohou odhalovat při autoerotické masáži svá citlivá místa na celém těle, je pochopitelně naprostá hloupost myslet si, že jediným citlivým mužským orgánem je penis. Kromě toho se samozřejmě vibrátory s masážní hlavicí výborně hodí ke vzájemným partnerským hrám, kdy partnerka objevuje partnerovou tělo, ten jí říká, co mu dělá dobře a naopak, když partner objevuje partnerčino tělo a jeho citlivé body. Oběma to přinese ještě krásnější sex, protože k tomu, abyste dokázali partnera dokonale uspokojit, potřebujete vědět, co se mu líbí, co mu dělá dobře. A právě erotické hry s robertkem vám to dokážou výborně prozradit. Experimentujete a učíte se. Zkušenosti s vibrátorem potom zúročíte při partnerském sexu. Dále neváhejte a navštivte nějaký sexshop eshop a udělejte si pořádný nákup.