Nejlepší masážní vibrátory

Domů > Nejlepší masážní vibrátory

Nejlepší masážní vibrátory 2018 z českých eshopů

Testování erotických pomůcek máme v krvi. Proto jsme tentokrát nechali širší výběr testovaných produktů čistě na naších zkušených testerkách. Celkem se sešlo 13 kvalitních robertků které 6 našich testerek zkoušelo celkem 101 hodin. Testovaly zda s nimi lze masírovat celé tělo a jak silný prožijete orgasmu. vibrátor na masáže musí být zkrátka výkonný a multifunkční. Dámy prožily téměř 140 orgasmů. Nejdřív masáž těla, a pak potrápily své klitorisy a vagíny. Po testování, vyhodnocení parametrů a přihlédnutí k ceně produktů jsme sestavili podrobné srovnání – žebříček 6 top nejlepší masážní vibrátory. Přečtěte si recenze.
ženy orgasmus s masážním vibrátorem

TOP 2018

Pořadí oblíbenosti Produkt Název a cena
1.
Masážní vibrátor AkuWand

od 1495 Kč – 7 eshopů
nejlepší nabídka zde

Ohebná vibrační hlavice ze silikonu, silné vibrace. Vhodné pro masáž celého těla. Integrovaná dobíjecí baterie. Jistý damský orgasmus
Těžší do ruky. Hodně hlučný.
Partneři se mohou vzájemně masírovat. Jistý orgasmus i pro ženy s problematickým uspokojením.
2.
Přírážecí masážní DeLuxe

od 1895 Kč – 5 eshopů
nejlepší nabídka zde

Přiráží a rotuje ve 3. stupních vibrace a 9 pulsních programů. Vibrační dráždidlo na klitoris (dvojí rozkoš). Vhodný pro masáž celého těla i strkání do dírky.
Vyšší cena. Nevypadá moc dobře.
Nevypadá jako Romeo, ale uspokojí vás rychle a kvalitně. Vhodný na masáž těla a do vaginy. Super přirážení a rotace.
3.
Funny orange silikonové nástavce

od 499 Kč – 6 eshopů
nejlepší nabídka zde

Vyměnitelné silikonové násady. Silné vibrace. Skladný, vhodný pro cestování. Skvělá masáž klitorisu. 100% jistý orgasmus!
Nelze regulovat vibrace. Nádstavce někdy sklouznou.
Skvělá masáž klitorisu, 100% orgasmus. Velmi nízká cena.
4.
vodotěsný masážní vibrátor do vany

od 1499 Kč – 7 eshopů
nejlepší nabídka zde

Vodotěsný vibrátor do vany a sprchy. Připojením sprchové hadice stříká prudký masážní proud vody. Poměrně silné vibrace a pulsní programy.
Napájení na tužkové baterie. Mohl být větší.
Jednoduše přišroubujete hadici ze sprchy a proud vám masíruje klitoris. Do toho silně vibruje.
Pro milovnice orgasmu ve vodě!
5.
Masážní we-vibe 4 plus

od 3599 Kč – 4 eshopy
nejlepší nabídka zde

Vibrátor pro hrátky ve dvou, vleze se do vaginy společně s penisem. Dálkové ovládání. Rychlý orgasmus. Jemný povrch, silné ze dvou motorků
Vyšší cena. Není to vyloženě masážní vibrátor.
Dvojí rozkoš pro ženy. Vibrátor i penis ve vagině. S tímhle to fakt jde.
6.
spa massager masážní hlavice

od 1249 Kč – 4 eshopy
nejlepší nabídka zde

Silné vibrace. Má zaoblený rovná tvar s ohebnou hlavicí – dobře se drží. Provoz na baterie,
není třeba kabel.
Povrch hlavice jen plast (i když příjemně hladký)
Levná masážní hlavice vhodná na cestování. Hezky na baterky, které dokoupíte všude.
Autoři článku:
MUDr. Lenka Králová,
Poslední úpravy:
3.1. 2018

V posledních letech roste obliba erotických masáží, jejich zpestření zajistí různé masážní vibrátory, kterých je obrovská škála a dají se použít na různé části těla. Mohou se využívat i na masáže svalů, ale významných a mnohdy nečekaně silných účinků tyto hlavice dosahují především v citlivých erotogenních zónách. Masturbace s nimi u žen i mužů přináší silné zážitky. Například muži se s power akuwand vibrátory dočkají rychle velice silné erekce. Zažijí bouřlivý orgasmus, a to například pokud vibrátor přiloží na spodní stranu žaludu nebo celého penisu. Pro ženy, které mají potíže s vyvrcholením, se zkušenosti s vibrátory stávají velmi důležitou součástí sexuálního života, který lze takto zkvalitnit. Na každou část těla se hodí jiné vibrátory s masážní hlavicí, některé jsou univerzální. Žádané jsou robertky se silnými vibracemi. Na každou část těla zabírá třeba jiný rytmus a intenzita. Podstatný je i tichý chod vibrátorů, nikdo nechce, aby vše vibrovalo tak, že to uslyší i sousedi.

1# Power AkuWand Bestseller

Špičkou v oblasti masážních vibrátoů je Power AkuWand, který patří mezi nejžádanější robertky s hlavicí. O dámských orgasmech s tímto modelem by se daly psát příběhy. Těží především z celé řady předností, mezi které beze sporu patří velice tichý chod. Považujeme je za jednu z nejtišších hlavic na trhu. Nádhernou masáž díky němu lez provádět velice diskrétně, aniž by to vzbudilo nežádoucí pozornost okolí. Pozoruhodné ovšem je, že navzdory velice tichému provozu je hlavice maximálně výkonná. Masážní hlavice je totiž poháněna maximálně silným vibračním motorem.

Jde přitom o kulatou hlavici, navíc výkyvnou, takže umožňuje jakýkoli pohyb včetně toho dopředu, dozadu i do stran, dá se použít jak celá plocha hlavice, nebo jenom její okraj. Tento erotický vibrátor je velmi univerzální hračkou, kterou je rozhodně dobré mít doma. Poměr cena výkon je u ní více než příznivý. Zajistí velmi příjemnou masáž zad, ale šíje, nebo stehen, velice hezké zážitky docílíte, i když ho použijete na chodidla a nesmíme zapomenout samozřejmě ani intimní partie. Masáž s vibrátorem je trochu jiná třída, než samotná ruční. Hodí se pro ženy, které doslova nadchnou velice intenzivní vibrace, kterých mohou dosáhnout při dráždění klitorisu nebo prsou. Uživatelé a uživatelky přitom kladně hodnotí velice jednoduché ovládání pomocí dvou tlačítek a množství vibračních a pulzních programů. Jejich zkušenosti prozrazují, že při masáži celého těla se dají využít různé druhy vibrací, takže skutečnost, že vibrátor jich nabízí rovnou deset, z toho sedm pulzních, tři vibrační, je velice dobře hodnocena. Díky tomu, že vibruje celá hlavice, uspokojení je maximální. Velkým bonusem je i velmi příjemný dotyk, protože povrch je silikonový a na dotek velice hebký, hladivý. Hezký je i design podobný mikrofonu ve sněhobílé barvě. Celková délka je 32 cm, rukojeť měří 24 cm, průměr hlavice činí 6 cm, pohyb do stran o 3 cm. Plusem je doslova muší váha, ruka od držení vás nebude bolet ani po dlouhé masáži. Zcela určitě vás bude zajímat i to, zda je má tento masážní vibrátor i nějaké záporné stránky. Musíte použít pouze lubrikační gely na vodní bázi, silikonové oleje a krémy by robertek poškodily. Jeho minusem je také skutečnost, že není voděodolný. Toho spousta lidí zalituje, protože by si takto příjemnou masáž ráda dala třeba i ve sprše, nebo ve vaně. Nabíjení pomocí USB portu je sice velice praktické – nabíječka je snadno přenosná a můžete vibrátor nabít třeba přes notebook nebo mobilní telefon či power banku kdekoli v terénu. Na druhou stranu nabíjení bohužel trvá dost dlouho. PowerAkuwand je v mnoha ohledech lepší než masážní vibráční hlavice Libo.

2# DeLuxe s mnoha funkcemi

Perličkový vibrátor DeLuxe je velmi oblíbený především kvůli velice širokému spektru funkcí, které nabízí. Na trhu byste jenom velmi obtížně hledali masážní vibrátor s rotační hlavou, který vám dokáže nabídnout podobně širokou škálu vibrací a přirážení jako tento. Především je důležité, že masturbace s ním vám bez problémů splní hned dvojitý efekt, dvojitou stimulaci. Je vynikající pro ženy, kterým nabízí samovolné přirážení srovnatelné s mladým nadrženým hřebcem. Navíce výběžek dráždí současně klitoris (mrkněte na diskuze a dočtete se o něm věci..).

Ukázka funkce na živé ženě shlédněte přes video v tabulce. Elektrický vibrátor masážní vibruje velice silně, nabízí sedm vibračních variant a čtyři rotační. V místech uložení rotačních kuliček současně najdete také dráždící gelové výstupky, což ještě více zesiluje výsledný efekt. Rotující špička na obě strany nabízí skvostné zážitky. Jak s ním nakládat, to vám ukáže video. Z perličkových vibrátorů je považován za jednoznačně nejlepší. Je vytvořen primárně pro masturbaci a masáž intimních partií, nikoli celého těla, i tak ale nabízí dokonalé zážitky. Vyrobený je z příjemného světle fialového gelu, takže nadchne i design, není nijak cítit, zdravotně je zcela nezávadný. Uživatele a uživatele nadchne hlavně přirážení kombinované s rotací, vhodný je pro ženy, které mají rády obojí najednou. Výborně se tento vibrátor masážní osvědčuje i u společného partnerského sexu. Délka s ovládací částí činí 30 cm v okamžiku, kdy se ocitá úplně nahoře, je-li dole, pak 28,5 cm. Dráždítko klitorisu měří 7-8,5 cm. Jedná se tedy o v dobrém slova smyslu výborný xxl vibrátor. Přestože je dlouhý, jeho průměr je 4 cm. Takže s trochou cviku jej použijte i na anální hrátky. Trošku mohou být problémy s tím, že u tohoto robertka nedocílíte tichý chod, hračka je bohužel trochu hlučnější, což může někomu vadit. Podle některých názorů, kdyby byl tišší, byl by naprosto dokonalý. Je to ovšem dáno právě rotací, ta prostě trochu vydává hluk. Vodě odolává jenom částečně, takže rozpustilé hrátky ve vaně a v koupelně také odpadají. Někomu také nemusí úplně vyhovovat, že je na AA tužkové baterie, na druhou stranu lze říci, že zasouvání baterií je komfortní a bezproblémové. Používejte jenom lubrikační gely na vodní bázi, údržbu masážního vibrátoru s masážními kuličkami zajistí otírání vlhkým hadříkem nebo lehké omytí, aby se voda nedostala do části s bateriemi. Nevýhodou může být trošku vyšší cena, pořád je ale porovnání ceny a výkonu naprosto vynikající.

3# Funny Orange – orgasmus levně

Spousta žen chce mít doma malého šikulu do kabelky, kterého bude mít kdykoli k dispozici a navíc bude působit na první pohled tak nenápadně, jako třeba nějaká kosmetická drobnost. Přesně takovou představu dokonale splňuje minivibrátor na klitoris oranžový Funny Orange. Je to opravdu mrňous, protože měří na délku pouhých 9,5 cm, bez uzávěru dokonce jenom 6 cm, horní část má průměr 2,4 cm, spodní část 1,7 cm, materiálem je příjemný ABS plast. Příjemný a veselý je design, výrobci vsadili na svěží oranžovou barvu, která asociuje energii, slunce, vzrušení. Pro ženy je taková hračka naprostou nezbytností a nevzbudí nežádoucí pozornost ani v případě, že náhodně vypadne z kabelky.

Hlučnost je spíše průměrná, nedá se říci, že by šlo o vysloveně tichý chod. Nevýhodou je, že vibrace se dají pouze zapnout a vypnout, nelze je nijak regulovat. Pokud jsou ovšem pro někoho příliš silné, dají se ztlumit například látkou. Navíc součástí jsou čtyři různé nástavce, každý s jiným povrchem. Právě díky nim se dá dráždění klitorisu příjemně zpestřit a rozlišit. Velice důležité je, že vibrace jsou na frekvenci 90-100 Hz, tedy v hladině, kterou lidé vnímají jakou příjemnou a cílenou, většinou se tak nestává, že by se vibrace někomu netrefily do jeho oblíbeného rytmu. Ženy oceňují, že se přenášejí dovnitř, nejsou jenom povrchové, a proto působí více než dobře. Proto i pánové, když si tento robertek přiloží k žaludu, mohou prožít opravdu krásnou erekci. Tato erotická pomůcka je rozhodně velkým přínosem právě proto, že se dá kdykoli sbalit do kabelky, tvoří společníka na cesty. Hlavice se nachází v rozšířené částí, kde jsou vibrace silnější. Napájení probíhá na jednu tužkovou baterii. Největší devizou tohoto masážního vibrátoru ale je zcela jistě jeho více než příznivá cena. Právě z ní jsou mnohé uživatelky opravdu nadšené, v tomto případě jde o skutečně levné hračky. Za málo peněž totiž dostanou poměrně hodně muziky, a to je velice příjemné. Skvělá je i zpráva, že tento vibrátor masážní je voděodolný. Proto ho klidně můžete dát pod tekoucí vodu a omývat, před tím je ale dobré vyndat baterii a pořádně uzavřít. Můžete si ho vyzkoušet ve sprše, ale do napuštěné vany ho raději neberte. Můžete ho ale vložit třeba do kondomu, který zavážete uzlem, pak máte vibrátor i do vany. Nebojte se použít také jak vodní, tak i silikonové gely, můžete s gely dokonce experimentovat. Svým využitím samozřejmě spadá do oblasti masturbace, kde má hodně univerzální působnost. Výborný je na dráždění klitorisu, bradavek, ale i análku. Na celotělovou erotickou masáž je trochu malý, ale na cestách může posloužit i takto.

4# H2O Pink pro vodní hrátky

Velká část masážních vibrátorů není voděodolná, což mnoho lidí hodnotí jako opravdu velké minus. Většinou totiž chtějí masturbovat třeba ve sprše, nebo klidně i ve vaně. Bohužel ale tady je repertoár masážních vibrátorů značně zúžený, protože ne každý odolává vodě. Některé jsou pak odolné vodě jen částečně, v místech, kde není ovládání, nebo kde se neukládají baterie. O to více potěší vibrátor H20 Pink, který je vodotěsný a tudíž jako stvořený pro vodní hrátky ve vaně nebo ve sprše.

Vyrobený je ze silikonu, a tudíž je sametově hebký. Navíc erotická využitelnost se zvyšuje ještě tím, že je mírně zahnutý a umožňuje dráždění bodu G. Na výběr jsou u tohoto robertka navíc dvě koncovky, jedna klasická do postele a druhá potom s tryskou ke sprše. Bez problémů si tak můžete vychutnat jak vibrace, tak proud vody. Vibrace nejsou sice extra silné, ale bohatě odpovídají žádanému standardu, takže nepřijdete zkrátka. Navíc můžete vybírat hned z deseti vibračních programů. K napájení slouží dvě tužkové baterie. Určitě vás ale potěší, jak mimořádně tichý masážní vibrátor to je. Plusem je jednoznačně široká škála vibrací, můžete si zvolit některý z celkem deseti programů. Jak si s tímhle vibrátorem ve sprše co nejlépe užít? Jednoduše použijte násadu s tryskou, tu do postele odložte na jindy. Od sprchy odšroubujte násadu sprchu a na hadici sprchy pak našroubujte násadu s tryskou. Dejte si ale pozor a uzávěr vibrátoru pořádně dotáhněte, aby se dovnitř nedostala voda – pak by vám přestal vibrovat. Teď už zbývá jediné, zvolit si teplotu vody a sílu proudu a erotické vodní hrátky mohou začít. Po použití je třeba nechat robertek důkladně vyschnout. Silikonovou trysky hodnotí uživatelé jako opravdu povedenou, zejména díky tomu, že je ohebná a dá směrovat, kam potřebujete. Jako materiál byl zvolen ABS plast se silikonovými doplňky, příjemná je růžová barva. Délka činí 19,5 cm s koncovkou do sprchy, 17 cm s klasickou koncovkou, průměr je 2,5-3 cm. Právě díky voděodolnosti není nejmenší problém s omýváním vibrátoru. Minusem může být snad napájení na baterie, některé uživatelky by také rády trochu větší rozměry, pravdou je, že tohle skutečně není žádný xxl vibrátor. Pro toho, kdo miluje sex ve vodě je to tento vibrátor masážní jako stvořený, může si dopřát vynikající vodní erotickou masáž bez obav z toho, že by se vibrátor poškodil.

5# We-Vibe partnerský

Najít opravdu kvalitní partnerský robertek, který dokáže při společném sexu uspokojit muže i ženu, není tak jednoduché, ale We-Wibe vibrátor to umí. Zřejmě ho lze bez výčitek označit jako v této oblasti nejlepší. Není jenom pro ženy, ale zároveň i pro muže, tedy pro páry. Má dokonale promyšlený a propracovaný tvar, takže dokáže najednou současně dráždit bod G i klitoris. Úpravy tvaru tohoto masážního vibrátoru dokonce byly výsledkem reakce zákazníků. Robertek má jeden pružný a druhý nastavitelný kloub, díky tomu se dá ohnout tak, aby dokonale vyhověl každému tělu.

Podobá se podkově. Nepohne se a díky placatějšímu tělu se dá také velice snadno zavádět pro erotické hry. Spodní plochá část zavedená dovnitř stimuluje bod G, na horní se přepínají vibrace a dráždí klitoris. Můžete měnit různě polohy, a přitom si být zcela jisti, že nevypadne. Jde bohužel o luxusní vibrátor, čemuž odpovídá také jeho cena, ale na druhou stranu, za dokonalé užívání si jistě budete ochotni trochu připlatit. Získáte v něm totiž skutečně vynikající hračku na léta. Dejte pozor také na první nabití, to může trvat až šest hodin, jinak nabíjí se přes USB port. Délka nabíjení je zřejmě jediným dalším minusem této jinak skvělé erotické vychytávky. Je voděodolný, vodotěsný, což je další plus pro něj, klidně si s ním můžete pohrát i ve sprše. Vynikající robertek má tu výhodu, že je na dálkové ovládání, a to pomocí aplikace na mobilním telefonu nebo ovladače. Snadno si tak představíte situaci, že si ho žena zavede a muž si s ní pomocí ovladače na dálku pohrává. Kromě toho ale můžete využít i tlačítka přímo na pomůcce. Vibrací máte na výběr, a to hned z deseti programů, 5 klasických a pět pulzních. Kromě toho je zajišťují hned dva motorky, což je zlepšuje zážitek. Vyrábí se z nejkvalitnějšího silikonu ve fialové a tyrkysové barvě. Celková délka pro roztažení je 7,5 cm, horní část měří 7,5 cm, spodní 8 cm. Používejte na něj lubrikační gely na vodní bázi, pokud jde o údržbu, s mytím pod vodou není nejmenší problém. Vynikající vlastnosti tohoto robertku potvrzuje i velké množství uživatelek, našly ale jednu drobnou vadu, tento masážní vibrátor by neměl být vystaven teplotám vyšším než 65 °C, ale toto omezení platí i pro většinu dalších robertků, protože se silikonem je třeba zacházet opatrně. Máte u něj jistotu nejvyšší kvality.

Masturbace s masážním vibrátorem

Do výběru se nedostal žádný z řady Lelo, Libo, Magic Black, PipeDream nebo Massager, s masážním králíčkem. Vyhrály spíše dražší kousky (vyjma Funny Orange) z kvalitního materiálu (gelový již nemá šanci). A také zde není typický pánský robertek na prostatu (ten se prosadil mezi análními pomůckami). Ani není třeba hledat nahřívaný vibrační penis. Bohatě stačí kvalitní lubrikační gel. Vynikající jsou vibrátory jako pomůcka při masturbaci. Žena sama si s nimi může skvěle užít, pokud zrovna nemá v dosahu partnera. Třeba vibrátor De Luxe je skvělý tím, že dokáže přirážet a zároveň dráždit klitoris. Ideální je pro ženy, které jsou náročné a nestačí jim pouhé mazlení poštěváčku, žádají akci i ve vagině. Zároveň jde i o skvělou pomůcku pro dámy, které dosahují pouze klitoridálních orgasmů. Použitím masážních vibrátorů s možností obojího dráždění tak mohou v sobě postupně odkrývat skrytý potenciál a třeba časem dojdou až k vaginálnímu orgasmu. Rotační pohyb a přirážení dávají masturbaci s robertkem také zcela nový rozměr. Například u porážecího vibrátoru se hodí třeba, i když je hračka na dálkové ovládání. Žena jednoduše vybere ten nejlepší program, který jí nejvíce vyhovuje, spustí dálkové ovládání a pak si může jenom vleže vychutnávat kouzlení robertku ve svém klíně, aniž by byla vyrušována mačkáním ovládacích tlačítek. Vibrační a pulzní programy je možné si také během masturbace samozřejmě řídit, což je skvělá cesta, jak se dovést až k vyvrcholení podle toho, co masturbující nejlépe vyhovuje. Ovšem vibrátory s masážní hlavicí přinášejí skvělé zážitky při sebeuspokojování nejenom ženám, ale i mužům. Například přiložení masážní hlavice ke spodní straně žaludu nebo penisu a správný výběr vibrací zajistí erekci. Žena si zase může masážní hlavicí provést třeba autoerotickou masáž, kterou začne například chodidly, která také obsahují celou řadu velice citlivých erotických zón, dále pokračovat po lýtkách a stehnech až ke klínu a vyvrcholit silným vibračním drážděním klitorisu. Pořídit si masážní vibrátory na masturbaci se rozhodně vyplatí, protože zážitek je mnohem silnější, než při ručním uspokojování a jedná se většinou o značně mnohostranné víceúčelové hračky.

Erotické masáže s vibrátorem na celém těle

Jak použít masážní vibrátor? Pro muže či ženy. Je to snadné.
Některé masážní vibrátory se svým provedením a funkcemi hodí jenom na masáž intimních partií muže a ženy, neumožňují masáž celého těla. Takové ale většinou nabízejí v masáži silně nadstandardní funkce a programy, jsou primárně určeny k masturbaci. Na druhou stranu existují i vibrátory s masážní hlavicí, které jsou opravdu hodně univerzální. Mají výkyvnou hlavici, která se pohybuje dopředu i dozadu a do stran a dokáže skvěle namasírovat jakékoli místečko na lidském těle. Je lehká, aby ruka při masírování nebolela, a nabízí vibrací a pulzací dokonalý zážitek v každém póru těla. S takovými vibrátory můžete provést dokonalou erotickou masáž celého těla. Můžete třeba začít od nohou, chodidel a pokračovat až k ženskému klínu, pokud jde o masáž pro ženy, nebo naopak k mužskému penisu, jestliže je masírován muž. Protože i vibrace u penisu a žaludu, dokážou samozřejmě vyvolat erekci. Nebo je možné ženě provést masážním vibrátorem masáž prsou, bradavek a následně pokračovat dál po břiše až dolů do klína. Dále je možné zvolit i velkou masáž, která nevynechá ani ruce, hlavu šíji a jedná se skutečně o nevšední zážitek. Takové masáže dopřeje robertek s širokým výběrem vibračních a pulzačních programů, protože každá část těla je jinak drážděna, někde potřebujete silnější vibrace, jinde vám k docílení vzrušení stačí spíše jemné vibrační pohlazení. Tyto erotické hrátky si také přímo říkají o experimenty a objevování. Je na vás, vyzkoušet si, jaké vibrace se hodí, třeba pro chodidla, jaké pro dámská stehna nebo klín. Ženy mohou objevovat samy sebe při autoerotické masáži, hledat svůj sexuální potenciál. Především pro ženy, které příliš nedosahují orgasmů, je právě tento typ masáže s robertkem skvělou příležitostí, jak odhalit, co jim dělá dobře a zlepšit svůj sexuální život. Samozřejmě i muži mohou odhalovat při autoerotické masáži svá citlivá místa na celém těle, je pochopitelně naprostá hloupost myslet si, že jediným citlivým mužským orgánem je penis. Kromě toho se samozřejmě vibrátory s masážní hlavicí výborně hodí ke vzájemným partnerským hrám, kdy partnerka objevuje partnerovou tělo, ten jí říká, co mu dělá dobře a naopak, když partner objevuje partnerčino tělo a jeho citlivé body. Oběma to přinese ještě krásnější sex, protože k tomu, abyste dokázali partnera dokonale uspokojit, potřebujete vědět, co se mu líbí, co mu dělá dobře. A právě erotické hry s robertkem vám to dokážou výborně prozradit. Experimentujete a učíte se. Zkušenosti s vibrátorem potom zúročíte při partnerském sexu. Dále neváhejte a navštivte nějaký sexshop eshop a udělejte si pořádný nákup.