Vibratory.org Nejlepší luxusní vibrátory Tiger 5G: tyrkysová vodotěsný luxusní vibrátor

Tiger 5G: tyrkysová vodotěsný luxusní vibrátor

Cena

od 2490 Kč - 4 eshopy

Silikonový povrch s výstupky pro dráždění. Silné vibrace a pulzní programy. 100% vodotěsný. Nabíjení přes USB. Kvalita FunFactory značka.
Dlouho se nabíjí. Slabá výdrž baterie.
Materiálkvalitní lékařsský silikon
Délka / šířka22 / 3,9 cm
Zlatá střední cesta. Skvělé pulzace a silné vibrace za dobrou cenu.
Tento luxusní vibrátor Tiger od známé značky Fun Factory jsme vybrali jako zlatou střední cestu mezi luxusními robertky. Umí toho hodně, je z kvalitního materiálu a vodotěsný. Cena je podstatně nižší než třeba u Stronicu nebo Lelo vibrátorů. Hodnocení jasně vyšlo na plný počet hvězd. Má několik dráždících bodů, velmi silné vibrace, praktické poutko na držení a další vychytávky. Největší výhodou je vodotěsnost. Využijte toho a začněte provozovat erotické hrátky ve vodě. Dobíjí se přes usb kabel, poměrně dlouho. To je také jeho jediná skutečná nevýhoda. Je poměrně velký, do vagíny akorát, na anální sex až po řádném roztažení prdelky.
Tiger 5G: tyrkysová vodotěsný luxusní vibrátor
Autor recenze:
[1 5]
Poslední úpravy:
13.2.2018

Tyrkysový luxusní umělý penis

 • pěkný macek 3,9 cm v průměru
 • zahnutý na dráždění bodu G, klitoris nebo prostatu
 • dráždící hřebeny na povrchu a rozšíření na dráždění klitorisu
 • Celkově připomíná tvarem umělý penis, ale není jeho imitací. Se Stronic Drei jsou si velmi podobní (jsou z jedné vývojové řady Fun Factory). Je mírně prohnutý, což ocení hlavně váš bod G. Na vnější straně oblouku je hladký, bez výstupků i materiálových vad. Na vnitřní straně má po celé délce několik řad dráždících hřebenů. Ty slouží k silnějšímu dráždění při zasunování. Na špičce kolem žaludu je hodně rozšířený. Tvar žaludu má, ale bez vymodelovaných detailů. U ovládací části je rozšířen o malý výstupek na dráždění klitorisu (nebo anální díry, pokud jej obrátite). Výstupek má taktéž hřebeny. Držící část je krásně vytvarovaná. Má něco jako velké poutko. Do něj strčíte i dva prsty a můžete s vibrátorem pohodlně pohybovat, aniž by vám vyklouzl.

  Rozměry jsou udivující. Je poměrně velký mezi dalšími luxusními vibrátory. Délka 22,5 cm je stejná jako u Borůvky. Je to celkem nadprůměr mezi robertky. Zasunovací část má krásných 16,5 cm. Potěší průměr 3,9 cm. Na žaludu je nejširší, poté se mírně zužuje. Díky velkému průměru není úplně vhodný k análnímu dráždění. Pokud nejste na anální zásun zvyklí, tak vás pořádně natrhne. Materiál je samozřejmě silikon (lékařský). Kvalitní, maximálně hygienický. Na povrch je malá vrstva ochranného pudru (jde vidět). Povrch je jemný, sametově hladký. Bude se vám líbit. Nemá žádné vady či vnímatelné přechody materiálu. Motorek umístění v dolní části umožňuje ohýbat horní část robertka. Díky tomu se v dírce přizpůsobí jejímu tvaru.

  tiger
  Tiger má mírně prohnutý tvar se stimulačními hřebeny a výstupkem pro dráždění klitorisu. Nabíjení moderně přes usb kabel.

  Silné vibrace a voděodolnost

 • velmi silné vibrace a 6 divokých pulsních programů
 • je voděodolný, vemte si jej do vany či sprchy
 • dobíjí se snadno přes usb kabel (žádné baterky)
 • funkce zamčení tlačítek (zabrání přepnutí programu omylem)
 • Vzhledem k velikosti je zde umístěn hodně silný vibrační motorek. Motorek je umístěn hned za akumulátorovou baterií v první polovině vibrátoru (díky tomu je cca v půlce ohybatelný). Silné vibrace jsou celkem rovnoměrně rozšířeny do celé délky. I na špičce jsou tedy velmi silné. Bohužel i v rukojeti, která je z plastu a dost vibruje (některým zákazníkům toto vadí). Typické jednoduché třítlačítkové ovládání je i zde. Tlačítkem Fun zapínáte a vypínate, tlačítky + a – přepínáte vibrace a pulsační programy. Program můžete i zamknout (současně zmáčkněte Fun a +). Tak se vám při zasunování nemůže náhle přepnout a přerušit vaši rozkoš. Celkem přepínáte mezi 6 stupni síly vibrací (silné jsou opravdu silné, slabé jsou jen jako šimrání) a 6 stupni pulsací. Programy tvoří různé kombinace krátké a dlouhé vibrace o různé síle. Na výběr je toho tedy dost.

  Nabíjení a výdrž je v podstatě jedinou nevýhodou kvalitního vibrátoru Tiger. Nabíjí se přes magnetickou přípojku – pouze přiložíte konec kablíku na hlavici vibrátoru v místě, kde vystupují dva kovové cuplíky. Druhá strana je usb. Zapojte do počítače či nabíječky mobilu. Nabíjení trvá 8 hodin (při prvním nabíjení nechte klidně i 12 hodin, ať akumulátor hodně vydrží). Plně nabitý vydrží vibrovat pouze 45 minut. To je hodně málo. Nejmíň ze všech testovaných, kde jsme psali na vibrátory recenze. Bohužel, slabá výdrž je typický nešvar akumulátorových baterií.

  Velkou předností, kterou jsme ocenili (a naše vagíny) je voděodolnost. Je maximálně vodotěsný, takže hurá na sexuální hrátky ve vodě. Je jen málo vodotěsných vibrátorů za podobné či nižší peníze. Navíc se do vody hodí i barevné. Použít vibrátor do vody je opravdu zajímavé a vzrušení a orgasmus je opět o něco silnější. Je velmi velmi tichý a nikdo vás s ním neuslyší. Maximálně vaše vzrušené vzdechání.

  stronic drei

  Silné vibrace a pulsace jednoduše ovládáte třemi tlačítky. Poutko slouží pro dva prsty a vibrátor se vám bude lépe držet.

  Jaké má vibrátor nevýhody

  Při testování jsme narazili na nějaké drobnosti. Celkem dost se vibrace přenáší do hlavice, za kterou se vibrátor drží. Některým z vás to může být nepříjemné. Vibrace jsou opravdu hodně silné (ale aspoň jsou silné i ve špičce). Dále je to krátká doba nabití. 45 minut není mnoho. Pokud se vám vybije uprostřed erotických hrátek, máte smůlu, protože budete muset dalších osm hodin nabíjet. Naštěstí je akumulátorová baterie kvalitní a vydrží hodně nabití, než začne ztrácet své vlastnosti (jen je třeba dodržet to úplně první nabití na 12 hodin).

  Pokud jste v análním sexu začátečníci, tak s tímhle mackem opatrně. 3,9 cm průměr na žaludu je pro prdel docela dost. Tak aby jste se nenatrhli. Poslední nevýhodou může být cena. Vibrátor není levný, ale proto taky není zařazen mezi levné vibrátory. Mezi luxusními vibrátory je cena docela v pohodě. Za ty silné vibrace, pulsační programy, skvělý materiál a vodotěsnost rozhodně stojí.

  Shrnutí

  Tiger 5G maximálně splňuje všechny požadavky na luxusní vibrátory. Kvalitní povrch z antialergenního lékařského silikonu, designově krásný a současně funkční tvar. Šest stupňů vibrace a šest pulzních programů nabízí bohatý výběr pro ojetí vašich dírek (pro análek je docela velký). Vibrace jsou hodně silné a překvapí vás. Pohodlné ovládání jednoduše třemi tlačítky. Nabíjení přes usb kabel trvá dost dlouho a výdrž akumulátorové baterie je pouhých 45 cm. Vše vám však vynahradí vodotěsnost. Vibrátorů do vany moc není. S tímhle si užijete skvělých erotických vodních hrátek. Jen se nebojte jej vzít do vany sebou. V balení je navíc luxusní pytlík na vibrátor, zdarma jako dárek pro vás.

  Oba vibrátory od Fun Factory (Stronic a Tiger) jsou velmi kvalitní, funkční a ze špičkového materiálu. Rozdíl je pouze ve skvělém hands-free přirážecím programu, který má Stronic. Ostatní funkce a vlastnosti jsou více méně stejné. Záleží tedy zda chcete investovat více nebo méně. Rozdíl 1500 Kč je docela dost. Na druhou stranu, mít doma erotickou hračku, která vás sama ošuká, je absolutně bezkonkurenční. Jestli teda nesledujete každou korunu, tak bych spíše doporučila pořídit si Stronic Drei.

  Zobrazit zákaznické recenze (47)

  KDE KOUPIT?

  ProdejceCena
  2490 Kč
  doprava zdarma