Vibratory.org Nejlepší luxusní vibrátory Stronic Drei pulzátor

Stronic Drei pulzátor

Cena

od 3990 Kč - 5 eshopů

Sám přiráží!!! 10 pulsních programů – zážitek jako s opravdovým penisem. Povrch z prémiového silikonu. Velmi tichý. Designová značka FunFactory.
Větší hmotnost. Vyšší cena.
Materiáljemný lékařský silikon
Délka / šířka24 / 3,3 cm
Nejlepší vibrátor široko daleko. Autoři doporučují. Tzv. "hands-free" režim - sám přiráží!!! Ruce si složte za hlavu a nechte se ojet.
Další z vibrátorů, který jednoznačně zařazujeme do TOP3 z nejlepších na českém trhu. Jeho jedinou nevýhodou je celkem vysoká cena. Ale za ty peníze dostanete pořádnou nálož. Takovou jízdu jste s erotickou pomůckou ještě nezažili (a asi ani s partnerem ne). Má zvláštní hřebenovitý, ale funkčně navržený tvar pro maximální dráždění při zasunování. Zahnutá špička pro stimulaci bodu G i zvrásnění na horní straně. Rozšíření u ovládací části poslouží k dráždění klitorisu a hráze. Je vyroben z nejkvalitnějšího lékařského silikonu přes příměsí. Povrch je sametově hebký a jemný. Velmi příjemný na dotek. Stronic Drei nevibruje ale pulzuje dopředu a dozadu. Má 10 různých pulzních programů s možností měnit jejich intenzitu. Největší vychytávka je přirážení bez přidržování rukou. Ošuká vás úplně sám.
Stronic Drei pulzátor
Autor recenze:
[1 5]
Poslední úpravy:
25.4.2018

Tvar jako dělaný pro orgasmus

 • použitelná délka je 16,5 cm, celková délka 24 cm
 • průměr začíná na 3,3 cm a dále se rozšiřuje
 • materiál příjemný měkký silikon, hygienicky zcela nezávadný
 • hřebenovité dráždící výstupky na povrchu
 • rozšíření na dráždění klitorisu
 • zahnutý tvar na masáž bodu G, či prostaty
 • První co mě napadá říct je, že s tímhle luxusním robertekm zcela jistě dosáhnete orgasmu. Klitoridální orgasmus zajišťuje rozšíření ve spodní části. A skvělý systém pulsací a samostatného přirážení vám dopřeje i vaginální orgasmus. Toho ženy nedosahují příliš často. Proto je třeba vyzdvihnout vlastnosti této erotické pomůcky, protože vám k vaginálnímu orgasmu zcela jistě pomůže. Stronic Drei pulsátor vibrátor má zvláštní tvar. Má sinusoidní tvar. Špička je mírně zahnutá, díky čemuž lze dobře dráždit bod G nebo prostatu. Tělo pulsačního robertka je pokryto hřebenovitými vrásami (nahrazují klasickou žilnatinu penisu). Hřebeny stimulují poševní stěny či okolí dírky při zasunování erotické pomůcky do vaginy. U ovládací části je pulsator rozšířený. Tato rozšíření slouží k dráždění klitorisu a hráze. Opět jsou zde umístěny tři hřebeny. Rukojeť je tvrdého abs plastu s třemi tlačítky.

  Celková délka je 24 cm z toho zasunovací část měří 16 cm. Šířka je proměnlivá. Na špičce je to 3,3 cm a postupně se směrem k ovládání rozšiřuje až na 4,5 cm a v nejširší části (rozšíření na stimulaci klitorisu a hráze) měří 7,5 cm. Rozměry jsou nadprůměrné a dostatečné pro vaginální hrátky. Velikostně je srovnatelný třeba s Borůvkou 2. Špička je docela široká, ale pro anální sex je to ještě v pořádku. Před začátkem si prdel trochu roztáhněte, ať není průnik bolestivý (cokoli nad 3 cm průměr už je dost). Pulsace s přirážením udělají s vaší prdelkou divy. Budete sténat jako zvíře.

  Materiál je nejvyšší kvality. 100% lékařský silikon bez zbytečných příměsí. Maximálně hygienicky nezávadný, dokonale hladký a pružný povrch. Hebký na dotek bude příjemný ve vagině i análku. Povrch nemá žádné viditelné ani cítitelné přechody a spoje. Vydává jen velmi slabý zápach nového silikonu, který brzy vyprchá. Stronic je víceméně neohebný (pružný ano, ale ne ohybatelný).

  Pulsace a přírážení “hands-free”

 • nevibruje, ale příráží, sám, bez držení !!!
 • spoustu silných pulzačních programů
 • 100% vodotěsný, vhodný pro erotické vodní hrátky
 • Ovládací část je vyrobena z pevného plastu a naleznete zde tři tlačítka a dva kontakty pro nabíjení. Motorek je umístěn zhruba ve střední části (jak začíná rozšíření). Uvnitř magnetické části je umístěno kovové jádro, které se po zapnutí rozkmitá a vytváří pulsy a způsobuje přirážení. Tuto technologii má značka Fun Factory patentovanou. Pulsy dopředu a dozadu jsou dosti silné a dost přesně simulují přirážení skutečného chlapa s penisem. Fakt skvělý pocit. Přirážení má ještě jednu velkou výhodu. Nezvyknete si na něj. Tzn. že u vibrací a běžných pulsací si po nějaké chvíli na vibrování zvyknete. U přirážecího pulsátoru je žena (nepo pánský zadek) citlivá pořád stejně. Další vychytávka je tzv. hands-free režim. Nemusíte jej držet v ruce! Stačí zasunout, zapnout a Stronic vám to udělá zcela sám. Klidně si dejte ruce za hlavu a užívejte ten pocit, kdy do vás bude zajíždět a brousit stěny díry.

  stronic baleni

  Balíček s víbratorem obsahuje spoustu dárků navíc.

  Zvolit si můžete až 10 pulsních programů. Ve finále jich je ale kolem šesti, ostatní jsou si podobné. Pulsace začínají vždy číslem 4. Dalších 9 programů tvoří skupinky po třech, které jsou si podobné a liší se hlavně rychlostí a silou pulsace (takže algoritmické 1,2,3; konstantní 5,6,7; dynamické 8, 9, 10).

  1. Dirty Dancing

  2. Cval Rachot

  3. Perfektní start – stabilní pravidelné pulzy

  4. Samba – vlnité impulzy nejpomalejší

  5. Rachot – vlnité impulzy rychlejší

  6. Rychle – vlnité impulzy nejrychlejší

  7. Roller Ball

  8. Vídeňský valčík

  9. Rumba

  Názvy jsou to zajímavé a jízda bude ještě lepší. Přepínat mezi programy můžete jednoduše pomocí tlačítek + a -. Program lze i uzamknout zmáčknutím kombinace tlačítek FUN a -. Nemůže se vám tedy stát, že v nejlepším řádění omylem přepnete program. Tato funkce je opravdu skvělá. Napájení provádíte přes usb kabel z počítače nebo přes nabíječku mobilního telefonu. Pak můžete nabíjet přímo ze sítě. Nabíjení trvá docela dlouho, až 12 hodin (úplně první nabití nechte 16 hodin). Poté vám vydrží cca 2,5 hodiny pulsovat.

  Pulsátor Stronic Drei je vodotěsný. Konečně, jeden z mála, který tuto vlastnost má. Za ty peníze je to ale v pořádku. Vemte si jej třeba do vany nebo sprchy a užijte si vodní erotické hrátky ve vodě. Stejně tak jej bez obav omývejte pod tekoucí vodou (a mýdlem). Případně používejte desinfekční sprej. Při mytí dejte pozor na vrásy v jejichž záhybech by mohla zůstat špína. Nezapomeňte, že můžete používat pouze lubrikanty na vodní bázi. Silikonové gely by mohly poškodit a narušit (doslova vyžrat) hladký povrch Stronica.

  stronic drei

  Nevýhody: za kvalitu se platí

  Zaplatili jste sice balík, ale erotická pomůcka Stronic se vám odmění téměř bezchybností. Pár drobností je ale třeba zmínit. Je docela těžký. Akumulátorová baterie a magnetický vnitřek zvyšují dost celkovou hmotnost vibrátoru. Pokud jej necháte přirážet sám, tak vám to může být jedno. Pokud si ale chcete pohrát a držet jej v ruce, tak vás bude ruka za chvíli bolet. Ještě že orgasmus přijde tak brzo, tak snad to vždy stihnete, než vám ruka upadne.

  Asi není nutné jej pořizovat jako první sexuální pomůcku. To vám postačí některá z levnějších alternativ. Například Borůvka 2, Love Clon či luxusní Prime Meridian. Začátečníkům se také může zdá hodně velký. Hlavně na délku. Průměr je tak akorát. Poslední nevýhodou je dlouhé nabíjení. První nabíjení je třeba nechat až 16 hodin, ať má baterie dobrý start a vydrží vám dlouho opakovaně nabíjet. Další nabíjení trvá kolem 12 hodin. Tak dlouho někdy ani nevydržíte čekat.

  Shrnutí

  Pojďme si tedy shrnout vše výše uvedené. Nejlepší vibrátor, který se dnes nabízí je Stronic Drei. V celkovém našem pořadí je na druhém místě za skvělou Borůvkou 2 jen proto, že je dost drahý. Cena je opravdu vysoká, i když za ni dostanete mnoho. Naprosto revoluční novinkou je přirážecí pulsace. Pohybuje se dopředu a dozadu a simuluje skutečné přirážení penisem. Máte na výběr 10 pulsních programů o různých rychlostech a intenzitách. Přirážení je tak příjemné, že těžko jej popsat. Skvělý je hands-free režim, kdy jednoduše pustíte vibrátor Stronic z ruky a on se o vaši dírku postará sám. Materiál je téměř dokonalý silikon lékařský. Hebký jako samet, pružný a měkký. Na povrchu je několik dráždicích ploch (na bod G, prostatu, poštěváček, hráz, stěny vagíny). Sinusoidní tvar zaručuje průnik hluboko do vaginy či zadečku. Průměr na špičce 3,3 cm umožňuje v pohodě anální sex. Pánové ocení hlavně intenzivní dráždění prostaty. S vibrátorem v zadku jsou výstřiky a prožitky orgasmu umocněny. Jednoduché přepínání programů, které lze uzamknout. Zabráníte tím nechtěnému přepnutí programu. A nakonec. Je plně vodotěsný. Je to vibrátor do vody jak dělaný. Vhodný do vany či do sprchy. Se Stronicem už nebudou vaše erotické hrátky nikdy jako dříve.

  Zobrazit zákaznické recenze (68)

  KDE KOUPIT?

  ProdejceCena
  3990 Kč
  doprava zdarma