Vibratory.org Nejlepší luxusní vibrátory Lelo Soraya: Luxusní silikonový vibrátor 22 cm

Lelo Soraya: Luxusní silikonový vibrátor 22 cm

Cena

od 4899 Kč - 5 eshopů

Kvalitní lékařský silikon. Dva motorky (penis a dráždidlo na klitoris). Osm pulsních programů a silné vibrace. Integrovaná dobíjecí baterie.
Velmi vysoká cena
Materiál
Délka / šířka22 / 3 cm
Luxusní drahý vibrátor. Velmi silné dráždidlo klitorisu. Slastný orgasmus. Super robertek, strháváme půl hvězdy za vysokou cenu.
Prémiová značka Lelo je nejznámější značkou luxusních erotických pomůcek na světě. Silikonový vodotěsný vibrátor Lelo Soraya je jeho hlavní erotická hračka. Vibrátor světového formátu. Nejprodávanější robertek této luxusní značky Lelo. Jemný silikonový materiál nejvyšší kvality, duální dráždidlo s dvěma silnými motorky (zasunování do vaginy a tykadélko na klitoris). Šest pulzních programů. Naprostá voděodolnost. Jednoduché ovládání. Rozhodovali jsme mezi čtyřmi a půl a pěti hvězdami. Nakonec jsme dali čtyři a půl, přestože funkcemi maximálně splňuje tvrdé podmínky. Ovšem ani úžasným tvarem nevyvažuje tu nepříjemně vysokou cenu. Pokud jej však pořídíte jako dárek, pak vězte že darujete nejvyšší možnou kvalitu, luxus a prestiž celosvětově známé.
Lelo Soraya: Luxusní silikonový vibrátor 22 cm
Autor recenze:
1
Poslední úpravy:
10.10.2017

Dokonalý design z jemného silikonu

 • krásný jednoduchý design (fialová nebo černá varianta)
 • výstupek – dráždidlo na kllitoris s vlastním motorkem
 • super jemný silikon
 • 3 cm průměr (možno i na análek)
 • Luxusní Lelo Soraya si rozhodně nehraje na kopii umělého penisu. Má svůj vlastní osobitý design, který je nezaměnitelný s jinou značkou. Podobně jako například Fun Factory (vibrátor Stronic Drei a Tiger) vyrábí Lelo celou řadu luxusních vibrátorů které mají velmi podobný tvar a na první pohled je zřejmě, že patří k sobě. Liší se pouze výbavou (funkce, motorky, apod.). Soraya je z celé řady Lelo ta nejlepší, nejluxusnější a nejdražší. Na první pohled připomíná tvar hodně hubené hrušky. Nemá žádnou hranu, vše je dokonale oblé a prostřední část je užší než obě krajní části. V části, za kterou se drží je navržen otvor skrze silikonový vibrátor (lze za něj erotickou hračku držet a pohybovat s ní). Poblíž průřezu vystupuje dráždidlo na klitoris – tykadélko. Užitečné pro vzrušující masáž klitorisu zatímco Lelo Soraya zuřivě vibruje uvnitř vaginy.

  lelo baleni

  Tykádélko – dráždidlo klitorisu je optimálně dlouhé pro stimulaci poštěváčku při plném zasunutí vibrátoru Lelo Soraya. Má vlastní silný motorek.

  Celková délka je 22 cm. Délka zasunovatelná do dírky je 12,5, což je méně než obvykle, ale bohatě to stačí. Zasunout vibrátor do vagíny můžete až po dráždící tykadélko. Dráždidlo vás nepustí zasunout hlouběji do vaginy. Délka tykadélka je 6 cm, tzn. dlouhé asi jako palec. Při úplném zasunutí luxusní erotické pomůcky do vagíny bude akorát přiléhat a tlačit na poštěváček. Průměr erotické pomůcky je proměnlivý. Na špičce má 2,5 cm a rozšiřuje se na 3,1 cm. Střední nejtenčí část měří pouhé 2 cm. Průměr spodní části (uchopovací část) je 4 – 5 cm. A nakonec průměr tykadélka na klitoris je 1,8 cm. Lelo Vibrátor je mírně prohnutý do tvaru luku. Prohnutí je navrženo tak, ať pronikne maximálně to nejcitlivějších části vaginy. Vibrátor Soraya lze dobře použít i pro anální hrátky. Průměr je tak akorát pro pořádnou masáž zadnice.

  Materiál je jak jinak než kvalitní klinický silikon nejlepších parametrů. Je sametově jemný a měkký na dotek. Odolný proti poškození. Robertek je sice pružný ale lehce se ohýbá pouze uprostřed. Dráždidlo se ohýbá jen mírně při přitlačení na klitoris. Celou plochou přilehá na poštěváček a dráždí jej až k vyvrcholení. Silikon je antialergenní a hygienicky nezávadný. Rozhodně vám ji nepoškrábe. Je zcela bez zápachu. Vnitřek je vyrobený z tvrdého ABS plastu které vystupuje na průřezu na povrch a pokračuje po bocích vibrátoru. Vypadá to hezky, nicméně máme obavy, že výrobce chce pouze ušetřit na silikonu. Přechod plastu a silikonu je bez hran, takže při zasunutí to nevnímáte.

  Spoustu vibrací a pulsací s dvěma motorky

 • nadprůměrně silné vibrace ve dvou motorcích
 • 6 skvělých pulsních programů
 • dobíjení přes usb kabel
 • Vibrace zajišťují dva nadprůměrně silné motorky (není uplně nejsilnější z testovaných, ale takový nadprůměr). Hlavní motorek je umístěn ve střední části hned za výřezem. Takže střední část vibruje silněji než třeba špička. Druhý motorek je umístěn v tykadélku a dopřává tak dostatečné vibrace i poštěváčku. Rozlišujeme tři vibrační programy (extra pro vaginální část, pro klitoris a třetí je pro obě části současně). Každý program má 8 stupňů intenzity síly vibrace. Dále zde je 6 pulsních programů. Zde jsou pak různé kombinace silného a slabého vibrování, zvyšování intenzity či střídání vibrace na hlavní části a tykadélku.

  Ovládáte jej pouhými třemi tlačítky. Návod je přiložen, takže nemá cenu jej zde popisovat. Je velmi tichý, což silikonové robertky bývají. Napájí se přes akumulátorovou baterii (takže nemusíte kupovat nové baterie). Součástí balíčku je nabíječka. Kablík strčíte do robertka a nabíječku do zásuvky. Proces nabíjení je rychlý. Do dvou hodin by jste jej měli nabít. Pak vám vydrží čilý na 3 – 4 hodiny řádění. Šikovné je, že vám začne blikat červeně, když se blíží vybití baterie. Stejně tak při dobíjení a plném nabití vám ukáže, kdy jej odpojit z nabíječky.

  lelo baleni

  Robertek Lelo Soraya působí spíše jako modní doplněk než sexuální pomůcka. Škoda, že si asi nevystavíte doma v obýváku na odiv návštěvám.

  Nic nemůže být dokonalé

  Vzledem k tomu, že se jedná o velmi drahý model, nebudeme šetřit kritikou. Zákaznice, které testovaly ještě jiné Lelo produkty upozorňují na jiný sklon tykadélka než u podobných Lelo vibrátorů. Tykadélko je pod jiným úhlem a stimulace není tak příjemná jako u jiných verzí. Za ty peníze by mohl být maximálně vodotěsný. Je však pouze voděodolný. Tedy ho klidně umyjte pod tekoucí vodou nebo ve sprše, ale na nějaké sexuální hrátky ve vodě to není. Vibrace by také klidně mohly být ještě silnější. I když silikonové erotické pomůcky nikdy nedosáhnou takových vibrací jako plastové vibrátory.

  Některým může vadit kratší část pro zasunutí do vagíny (jen 12,5 cm, většinou je to tak 15 cm a více). Tvrdý abs plast na bocích sice vypadá designově, ale jeho účel není znám. Zřejmě chtěl výrobce ušetřit za silikon, jinak opravdu nevíme.

  stronic drei

  Soraya v černém provedení je stejná jako fialová. Tykadélko těsně dolehá na klitoris a dráždí jej. Podívejte se na instruktážní video.

  Shrnutí

  Celkově bylo testování velmi příjemné. Lelo Soraya má přesně ty věci, které jsou třeba k maximálnímu uspokojení. Motorek v dráždidlu funguje velmi dobře a másáž klitorisu je nejlepší ze všech testovaných robertků. Klitoridální orgasmus dosáhnete zcela jistě. Výstupek je akorát dlouhý a široký a nepřipadalo mi, že by byl pod špatným úhlem (každá žena má jiné tělo a vnímá jinak). Stačí pořádně zasunout hlavní část do vaginy a přitlačit tykadélko na poštěváček. Doslova za pár minut je hotovo.

  Velmi kladně hodnotíme také systém vibrací a pulsací. Možnost pustit si extra oba motorky zvlášť nebo přes pulsační program střídat vibrace v motorkách. Zajímavý nápad a velmi vzrušivá záležitost. Tvar a prohnutí je maximálně ideální pro příjemný průnik a masírovaní uvnitř vaginy. Pro anální hrátky je tvar i průměr také ideální, délka průniku dostačující. Nakonec hodnotíme čtyři a půl hvězdy. Splňuje všechny podmínky pro pět hvězdiček, ale ta cena je opravdu příliš vysoká a sráží konečný výsledek. Tento luxusní vibrátor Lelo Soraya je opravdu jen pro zámožnější osoby, které očekávají vysoký standard a prestiž známé značky.

  Zobrazit zákaznické recenze (35)

  KDE KOUPIT?

  ProdejceCena
  4899 Kč
  doprava zdarma