Vibratory.org Nejlepší luxusní vibrátory Borůvka 2: recenze na nejlepší silikonový vibrátor

Borůvka 2: recenze na nejlepší silikonový vibrátor

Cena

od 1199 Kč - 6 eshopů

Příjemný povrch z lékařského silikonu. Realistický tvar a silné vibrace a pulsace (celkem 7 programů). Velmi tichý, ovladatelný pouze jedním tlačítkem, super cena.
Viditelné rozdělení pravé a levé části. Poměrně velký na análek.
Materiáljemný silikon
Délka / šířka20,5 / 4 cm
Ideální vibrátor pro začátečníky i pokročilé, za tisícovku nepořídíte lepší luxusní robertek.
Rukama nám při testování (a vaginama a análkama našich testerů) prošly téměř tři desítky vibrátorů. Pokud bychom měli doporučit jen tři z nich, tak silikonová Borůvka 2 patří do této TOP3. Vlastnosti tohoto robertka v sobě skloubí všechny pozitivní hodnoty, které od kvalitního vibrátoru požadujeme. Ne náhodou jde také o jeden z nejprodávanějších umělých penisu do českých ložnic. Za poměrně nízké peníze získáte sexuální hračku ze skvělého materiálu, se silnými vibracemi a pulzními programy. Navíc má krásný fialový design s tvarem skutečného penisu a naběhlou žilnatinou. Pokud váháte s výběrem, tak už neváhejte a pořiďte si domů tento užitečný silikonový robertek.
Borůvka 2: recenze na nejlepší silikonový vibrátor
Autor recenze:
5
Poslední úpravy:
15.3.2017

Realistický tvar a silikonový umělý penis

 • použitelná délka je 16,5 cm, celková délka 20 cm
 • průměr je 4 cm, skutečně pěkný macek
 • materiál jemný silikon s vystouplou žilnatinou a tvarovaným žaludem
 • Soudě pouze podle tvaru vypadá Borůvka 2 jako živý. Je lehce prohnutý směrem nahoru (tak jako většina skutečných penisů). Celková délka i s ovládacím panelem a výměníkem na baterie na konci, je přes 20 cm. Pro zasunování je určena část dlouhá 16,5 cm, což je dostatečné pro zasunutí do každé vagíny (a samozřejmě dostačující i pro análek). Po celé délce se rysuje výrazná vystouplá žilnatina. Je to poměrně hustá síť, což však nevadí. Naopak, výstupky žilnatiny působí jako vynikající dráždidlo v dírce. Zakončení tvoří shrnutá vystouplá předkožka a hezky vytvarovaný, velký žalud. Všechny tyto tři prvky – žilnatina, předkožka a žalud naše testerky ocenily jako úžasně stimulující a dráždící. Průměr dosahuje krásné 4 cm. Ideální pro vaginu. Lze použít i jako anální vibrátor pro anální hrátky. Nicméně je to už poměrně dost velký průměr. Určitě si Borůvku do zadu nervěte napoprvé, u mě první pokusy byly docela bolestivé. Pomocí kvalitního lubrikačního gelu a trochy tréninku si jej však brzy vrazíte i do zadečku.

  Jedná se o silikonový vibrátor. Povrch tedy pokrývá lékařský silikon. Ten patří mezi ty kvalitnější silikony (silikonů je mnoho druhů, podle příměsi). Na dotek je Borůvka 2 hebká a jemná. V prostřední části lze umělý penis docela dobře ohýbat. Při zasunování do dírky se s ním díky tomu lépe manipuluje. Snadněji se dostanete na místa, kde je vám vibrování a doteky nejpříjemnější. Konec vibrátoru (na straně žaludu) je méně ohebný. Je zde umístěn silný motorek. Barva je moderní fialová. Symbol pohodové vášně. Materiál nevydává žádný prakticky žádný zápach (na rozdíl od gelových vibrátorů).

  Silné vibrace a skvělé pulzní programy

 • má 3 síly vibrace a 4 pulzní programy. Vibrace jsou dostatečně silné
 • ovládání vše jedním tlačítkem
 • voděodolný, můžete oplachovat pod tekoucí vodou, na hrátky ve vaně to ale není
 • Silný motorek je umístěn v horní části a zasahuje až do prostoru žaludu. Proto nejsilnější vibrace jsou hlavně na špičce. Tuto vlastnost zcela jistě oceníte. Silikon naštěstí přenáší vibrace docela dobře, takže i ostatní části vibrují bez větších ztrát intenzity.

  boruvka 2
  Testování vibrátoru Borůvka 2 bylo velmi příjemné a objevili jsme všechny jeho přednosti: silikon materiál, pulsační programy, dobrá cena.

  Co hlavně ocení fanoušci minimalismu je jednoduché ovládání. Všechny funkce totiž řídíte pouze jedním tlačítkem. První delším zmáčknutím spustíte první vibrační stupeň. Ty jsou celkem tři a v síle se dost liší (1. stupeň nejnižší – 3. stupeň nejvyšší intenzita vibrace). Celkově jsou vibrace dosti silné a patří k těm silnějším testovaným produktům. Fajn je, že vibruje právě špička (žalud penisu) a ženy si tak mohou užít i příjemnou a vzrušivou masáž klitorisu. Pak následují čtyři pulzní programy. Ty se liší naprogramováním (postupně zvyšující intenzita, delší pravidelné pulsy,kratší pravidelné pulzy a 3 krátké s jedním dlouhým). Výhodou jednoho tlačítka je, že můžete pohodlně přepínat jednou rukou mezi programy bez pomoci druhé ruky. Přestože vibrace jsou dost silné, je tento kvalitní vibrátor tichý. Vaše vzdechy rozkoše budou zaručeně hlasitější. Pootočením plastového krytu se dostanete k možnosti výměny baterií. Ty vydrží několik hodin (řádově 5-6 hodin), poté již vibrace slábne.

  boruvka 2

  Nevýhody téměř žádné

  Samozřejmě bychom mohli vytýkat několik věcí, pokud bychom funkce Borůvky srovnávali s luxusními vibrátory za více tisíc korun. Nicméně v kategorii do 1500 Kč nemá široko daleko konkurenci. Jediné co lze vytknout, je celkem viditelný přechod při spojení levé a pravé části. Silikonový plášť, obalující strojek uvnitř je složen ze dvou části. Tak ten spoj mezi nimi lze vidět. Při zasunování tuto drobnou vadu však nevnímáte a necítíte na pokožce. Ztratí se mezi výstupky bohaté žilnatiny.

  Za malou nevýhodu lze považovat i větší průměr Borůvky. Ten je až 4 cm. Použití do análu může být hlavně pro začátečníky obtížnější a hlavně bolestivé. Naštěstí má robertek pevnou špičku, která se při zavádění do úzké anální díry neohýbá. Pokud budete trošku trénovat, tak po několika pokusech si jej již do zadečku nasunete a bude to pro vás příjemné. Důležité je také dobře namazat lubrikačním gelem na vodní bázi.

  Shrnutí

  Pokud ještě stále váháte nad koupí, tak se již s klidem můžete zastavit. Právě jste narazili na to nejlepší, co za danou cenu můžete dostat. Borůvka 2 vás nezklame. Je to kvalitní bezporuchový přístrojek, který uspokojí váš chtít kdykoli a kdekoli si budete přát. Díky ideálním rozměrům jej použijte do vagíny a při troše tréninku i do zadečku. Jemný silikon a vystouplá žilnatina vás bude nehorázně vzrušovat.

  O Borůvku se dobře starejte a vydrží vám dlouho. Je to totiž poctivě vyrobená sexuální hračka. Po každém použití vibrátorek omyjte teplou vodou a mýdlem. Je sice voděodolný, ale do sprchy raději nebrat. Používejte jakékoli lubrikační gely na vodní bázi. Tento téměř dokonalý vibrační umělý penis vám velmi dobře poslouží při vašich erotických hrátkách. Rozhodně nebudete litovat. Hebký žilnatý silikonový povrch a pulsační programy vám hezky protáhnou otvůrky slasti.

  Zobrazit zákaznické recenze (641)

  KDE KOUPIT?

  ProdejceCena
  1199 Kč