Vibratory.org Nejlepší luxusní vibrátory

Nejlepší luxusní vibrátory 2022

aktualizováno květen 2022
luxusni-vibratory.jpg
S testováním luxusních vibrátorů jsme prožili 48 super silných orgasmů. Jejich cena je vyšší a chceme si být jistí, že doporučujeme skutečně jen kvalitu a jistotu silných erotických zážitku s mnoha orgasmy. Z celkových 50 vytipovaných pomůcek jsme na základě názorů zákazníků vybrali 20 k testování. Těchto 20 nejlepších (a obvykle i nejprodávanějších) testovalo ve své vagíně a zadečku celkem 11 testerek ve věku 19-67 let. Čistý čas zasunování přesáhl 95 hodin a naše holky dosáhly jsme celkem 82 orgasmů. Po testování, vyhodnocení parametrů a přihlédnutí k ceně produktů jsme sestavili podrobné srovnání – žebříček TOP nejlepší luxusní vibrátory. Přečtěte si recenze. Můžete se také podívat na obecný žebříček nejlepší vibrátory.

TOP 2022

Nejlepší vibrátor s dráždidlem na klitoris
Bi-Stronic Hands-Free
Top Produkt
Moderní design, silikon materiál a prémiová značka Fun Factory. Dva silné motorky dráždí vagínu i klitoris. Sám přiráží - nemusíte jej držet!!! Vodotěsný.
 doprava zdarma
Dlouho se nabíjí a hodně stojí. Mohl by mít delší rukojeť.
Bi-Stronic Hands-Free video recenze
Jeden z TOP3 vibrátorů pro váš klín. Zapnete, zasunete, dáte si ruce za hlavu a necháte se Bi-Stronicem pořádně ojet.
Nelepší vibrační masážní hlavice na orgasmus
Power AkuWand II masážní
BestSeller
Ohebná vibrační hlavice ze silikonu, silné vibrace. Vhodné pro masáž celého těla. Integrovaná baterie - dobíjení přes USB. 100% jistý damský orgasmus. Možnost použít nástavec pro muže.
 doprava zdarma
Je trochu těžší než starší model.
Power AkuWand II masážní video recenze
Jistý orgasmus za pár minut i pro ženy s problematickým uspokojením. Partneři se mohou vzájemně masírovat. TOP produkt mezi vibračními hlavicemi.
Nejlepší womanizér s autopilotem a chytrým vypínaním
Womanizer Premium
TOP novinka
Továrna na orgasmy! Novinka na trhu. Režim autopilot sám mění vibrace dle citlivosti klitorisu. Chytrý režim vypínání. Vodotěsný. Super i na bradavky.
 doprava zdarma
Vysoká cena.
Womanizer Premium video recenze
Ze všech Womanizerů a Satisfyerů je tento model nejlepší. Inovativní funkce Autopilot a Chytré vypínání, krásný design a silné tlakové vlny na váš klitoris vám přivodí mnoho nezapomenutelných orgasmů.
Kombinace toho nejlepšího ze Satisfyeru a klasického vibrátoru
Satisfyer Pro G-spot Rabbit
dvojitá rozkoš
Vymazlený Satisfyer se špičkou na bod G a s výstupkem na dráždění poštěváčku pomocí tlakových vln. Dokonalá kombinace. Sametově hebký povch ze silikonu. Vibrace i pulsní programy. Jednoduché nabíjení.
 doprava zdarma
Nastudujte si nejdříve návod k ovládání, jinak zešedivíte.
Satisfyer Pro G-spot Rabbit video recenze
Satisfyer Rabbit má všechny moderní technické prvky - vibrace, pulsace, tlakové vlny na klitoris, skvělý silikonový povrch, nabíjení Click and Charge. A udělá vás za pár minut.
Kvalitní silikonový vodotěsný vibrátor
Tiger G5 tyrkys
Silikonový povrch s výstupky pro dráždění. Silné vibrace a pulzní programy. 100% vodotěsný. Nabíjení přes USB. Kvalita FunFactory značka.
 doprava zdarma
Dlouho se nabíjí. Slabá výdrž baterie.
Tiger G5 tyrkys video recenze
Zlatá střední cesta. Skvělé pulzace a silné vibrace za dobrou cenu.
Designově povedená vibrační masážní hlavice
BodyWand multifunkční hlavice
autoři doporučují
Skvělý design a kvalitní japonská výroba. Sametově silikonový povrch hlavice. Extrémně silné vibrace. Velmi tichý chod. Vhodná pro začátečníky i zkušené.
 doprava zdarma
Vyšší cena. Napájení kabelem (na druhou stranu se nikdy neunaví).
BodyWand multifunkční hlavice video recenze
Dokonalý produkt pro náročné uživatelky. Vleze se i do vagíny, zkušené uživatelky jej nacpou i do zadečku. A začne sexuální párty jako zamlada. Extra výkonný, zažijete spoustu silných orgasmů.
Multifunkční vibrátor s dráždidlem na klitoris, rotuje a připráží
DeLuxe multi-funkční
multi-funkční
Přiráží a rotuje ve 3. stupních vibrace a 9 pulsních programů. Vibrační dráždidlo na klitoris (rozkoš v dírce i na klitorisu). Spolehlivý průvodce k orgasmu.
 doprava zdarma
Nic moc vzhled.
DeLuxe multi-funkční video recenze
Nevypadá jako Romeo, ale uspokojí vás rychle a kvalitně. Vhodný na masáž těla a do vaginy. Super přirážení a rotace.
Nejlepší vibrátor pro páry s dálkovým ovladáním
We-Vibe Sync+ párový
párový
Vibrátor pro hrátky ve dvou, vleze se do vaginy společně s penisem. Ovládání přes bezdrátový ovladač nebo aplikaci v mobilu. Výrazně urychluje orgasmus při partnerském sexu. Jemný povrch, silné ze dvou motorků.
 doprava zdarma
Vyšší cena.
We-Vibe Sync+ párový video recenze
Dvojí rozkoš pro ženy. Vibrátor i penis ve vagině. S tímhle to fakt jde. Navíc vibrace laskají i penis přirážejího chlapa.
Luxusní vibrátor s dráždidlem klitoris
Lelo Soraya fialová
Prémiová značka
Kvalitní lékařský silikon. Dva motorky (penis a dráždidlo na klitoris). Osm pulsních programů a silné vibrace. Integrovaná dobíjecí baterie.
 doprava zdarma
Velmi vysoká cena
Lelo Soraya fialová video recenze
Luxusní drahý vibrátor. Velmi silné dráždidlo klitorisu. Slastný orgasmus. Super robertek, strháváme půl hvězdy za vysokou cenu.
Autor recenze:
Eva Krause,
Poslední úpravy:
květen 2022

Snaha vychutnat si sexuální hrátky do posledního dechu přiměje spoustu párů a žen, které jsou zrovna samy, i k větším investicím. Luxusní vibrátory nabízejí mnohem širší možnosti, než jejich levnější bratříčkové. Je pochopitelné, že levné vibrátory mají do určité míry omezené možnosti. Pokud jste ale ochotni sáhnout i trochu hlouběji do kapsy, odměnou vám budou skutečně nevšední zážitky. Ty nejlepší robertky pro ženy si shrneme v následujícím přehledu. Jakými vlastnostmi vynikají? Například vibrátor na dálkové ovládání hovoří sám za sebe, dopřeje vám prožitek, který si řídíte přímo ovladačem. Dalším znakem špičkových vibrátorů je především prvotřídní materiál nejvyšší kvality, tedy většinou silikonový, vyrobený z lékařského silikonu, odolného a zároveň hebkého, pružného a naprosto hypoalergenního. Samozřejmostí je u vibrátorů i promyšlený design včetně netradičních tvarů a pestré škály funkcí v podobě přirážení, pulzů, vibrací, různé intenzity. Zároveň jde o tiché vibrátory, naprosto diskrétní. Výjimkou není přirážecí robertek, který zážitek posune o několik úrovní výše. Potěší i skvělý design a oslnivé barvy (fialový, růžový, zlatý, červený ad.), co takhle zkusit třeba fialový vibrátor? Ovšem erotickou klasiku představuje i černý. Nejlepší luxusní vybrátor je umístěn obvykle na prvním, druhém či třetím místě.

1# Bi-Stronic Hands-Free Nejlepší vibrátor s dráždidlem na klitoris

Top Produkt

Bi-Stronic Hands-Free

Bi-Stronic Hands-Free

Jeden z TOP3 vibrátorů pro váš klín. Zapnete, zasunete, dáte si ruce za hlavu a necháte se Bi-Stronicem pořádně ojet.
Přejít do eshopu

úvod: Dámy, nemáte v dosahu živého milence? Nevadí. Vibrační pulzátor Fun Factory Bi Stronic Fusion vám ho dokonale nahradí. Zasunete ho do vaginy a on už se postará o zbytek. Dokáže přirážet velmi silně, takže váš klín bude dokonale spokojený. Umí se postarat jak o klitoris, tak i o vnitřek vaginy a bod G.

popis: Fialovočerný Fun Factory Bi Stronic FUSION připomíná delfína, protože má nejenom krásné tělo falického tvaru, ale také malou ploutvičku. Zatímco tělo vklouzne rovnou do vaginy, kde má za úkol rozzuřit bod G, ploutvička se stejnou intenzitou věnuje klitorisu. Pulzátor měří 21,7 cm. Rukojeť je dlouhá 9 cm a má průměr 4-4,5 cm. Bi Stronic FUSION je lehoučký, jeho hmotnost je pouhých 266 gramů. Na vaginální část připadá 14,5 cm, průměr vrchní části činí 3,9-4,5 cm a maximální průměr činí 4,8 cm. Ploutvička pro klitoris o průměru 2,5-5 cm měří 6 cm.

materiál: Sametově hebký silikonový povrch této smyslné hračky vás doslova pohladí. Je vyrobena ze 100% lékařského silikonu, který je zdravotně naprosto nezávadný. Černá rukojeť je z plastu a na přední straně má ovládací tlačítka. Ve spodní části najdete dva konektory. Vzhledem k tomu, že fialové tělo tvoří silikon, doporučuje se používat lubrikační gely na silikonové bázi. Má rád vodu, je vodotěsný. Na údržbu se doporučuje použít dezinfekci na vibrátory.

funkce: Elegantní milenec Bi Stronic FUSION se dá ovládat velice snadno. K zapnutí a vypnutí vám poslouží tlačítko FUN. Přepínání programů zvládnete pomocí kulatého bílého tlačítka. Zatímco velké tlačítko slouží k ovládání vaginální části, ploutvičku na klitoris lehce ovládnete menším tlačítkem. Není problém zapnout pouze jednu část, třeba vaginální pulzátor, nebo klitoridální vibrátor. Jeden motorek je potom vypnutý, druhý jede a naopak. Pulzátor vám k vaší radosti nabídne 8 režimů, vibrátor 6 rúzných programů, a sice slabé, střední a silné vibrace, dále jemné a rychlé pulzy, za páté pak střídání jemnějších a intenzivnějších pulzů a nakonec i stupňované pulzování od jemného až po velmi intenzivní. Výhodou je zámek tlačítek. Nabíjí se pomocí USB nabíječky, kterou můžete zasunout třeba do svého notebooku. Bohužel ale musíte počítat s tím, že nabíjení je značně dlouhé. Vyhraďte si na ně 13-16 hodin. Pokud poběží současně oba motorky pulzátoru i vibrátoru, vybijí se za 2 hodiny.

silikonový materiál nejvyšší kvality
sám silně přiráží!!! HANDS FREE - nemusíte jej držet
pružné dráždidlo skvěle přilehá na klitoris
64 možných typů vibrací, pulsací a přírážení
penis i dráždidlo lze spustit samostatně
vodotěsný - do vany, sprchy, vířivky
hezký pytlíček na uschování
dlouhé nabíjení přes USB
poměrně vysoká cena
hlučnější

hodnocení: Tento luxusní robertek je vrcholným produktem prémiové značky Fun Factory. Nic lepšího jsme v rukou a v dírkách neměly. Žádný jiný vás nebude dráždit více a zároveň tak kompfortně. Prostě zasunete a necháte jej pracovat. Přirážet, dráždit klitoris i G-bod. Všechno současně a to nejlepší: ruce si můžete dát za hlavu. Ze zkušenosti víme, že orgasmy přijdou již po několika minutách, jeden za druhým. A voděodolnost! Co se takhle natáhnout do vany nechat Bi Stronic vrnět pod vodou. Má jedinou nevýhodu. Partner bude muset hodně žadonit aby se na něj taky dostalo a mohl zasunout do vaší mušličky.

Chci vědět více: Zobrazit zkušenosti zákazníků (27 recenzí)

2# Power AkuWand II masážní Nelepší vibrační masážní hlavice na orgasmus

BestSeller

Power AkuWand II masážní

Power AkuWand II masážní

Jistý orgasmus za pár minut i pro ženy s problematickým uspokojením. Partneři se mohou vzájemně masírovat. TOP produkt mezi vibračními hlavicemi.
Přejít do eshopu

úvod: Nejlepší vibrační hlavice kterou jsme měli tu čest přiložit k naším klitorisům. O dámských orgasmech s tímto modelem by se daly psát příběhy. Skvělý Power Akuwand 2 je v nové verzi ocelově šedý. Nemá již otravný kabel, ale uvnitř integrovaný dobíjecí akumulutor. S jistotou můžeme říct, že hlavice ToyJoy drží titul nejprodávanější masážní vibrační hlavice v ČR. Oprávněně. Design je jednoduchý, cena přívětivá a orgasmus dorazí v plné parádě a síle za pár minut. Zobrazit další informace

popis: Tvar se příliš neliší od prvního modelu z devadesátých let. Celková délka je 32 cm. Dlouhá plastová rukojeť (24 cm) s třemi tlačítky. Na konci pohyblivý krk-kloub s velkou hlavicí (průměr 6,5 cm). Vypadá trochu jako mikrofon. Anglicky výraz "kouzelná hůlka" je také trefný. Hlava na kloubu je pohyblivá, díky čemuž se s ní lépe pracuje v klíně a na klitorisu. Velká hlavice mám velkou vibrační plochu, která vibruje do vagíny.

materiál: Masážní robertek je celý z pevného ABS plastu. Hlavice je potažena lékařským silikonem vysoké kvality. I když je to pouze tenká vrstvička, je příjemně hebká a měkká. Je dokonale hladká, bez výstupků či rýh na povrchu.

funkce: Celý přístroj ovládáte jednoduše dvěma tlačítky. Tři stupně vibrací jsou silově odlišné. Nízká je od nejsilnější rozhodně poznat. Všechny stupně vibrací jsou ďábelsky silné a překvapí i zkušené píchačky. Nejvyšší stupeň vibrace velmi těžko vydržíte. I zkušené ženy budou ihned skuhrat slastí. Používaní na nejvyšší stupeň je výrobcem doporučeno maximálně 15 min, raději méně. Tak jsou vibrace silné. Testerky používaly nejčastěji střední stupeň. Při přiložení k zadečku použijte nejsilnější vibraci a pocítíte tu slast i v zadku. Kromě tří klasických vibračních stupňů je zde dalších 7 pulsačních programů se střídajícími se sekvencemi vibrací a přestávek. Výhoda většího průměru hlavice je v tom, že pokryje celý klitoris i okolní stydké pysky. Vibrace tedy jdou do celé oblasti pánve a vzrušení je větší. Nevýhodou je nemožnost zasunout hlavici do vagíny (u některých menších modelů to lze). Ale masážní hlavice nejsou primárně určeny do kundičky. Pro muže existuje nástavec na luxusní masturbaci - rozhodně přidejte do košíku. Musíte používat pouze lubrikační gely na vodní bázi, silikonové oleje a krémy by robertek poškodily. Jeho minusem je skutečnost, že není voděodolný. Toho spousta žen zalituje, protože by si příjemnou masáž ráda dala třeba i ve sprše, nebo ve vaně. Nabíjení pomocí USB portu je praktické – nabíječka je snadno přenosná a můžete vibrátor nabít třeba přes notebook nebo mobilní telefon či power banku kdekoli v terénu. Na druhou stranu nabíjení trvá dost dlouho. PowerAkuwand je v mnoha ohledech lepší než masážní vibráční hlavice Libo.

hlavice potažena jemný silikonem
vodotěsný, sprcha i vana
super silné vibrace a 5 pulsních programů
poměrně tichý i na nejvyšší vibraci
možnost dokoupit nástavec pro honění penisu
nabíjení přes usb kabel
dárek desinfekční sprej na erotické pomůcky
těžší než předchozí verze

hodnocení: Tento erotický vibrátor rozhodně musíte mít doma. Hodí se i jako vaše první erotická pomůcka. Poměr cena výkon je u ní více než příznivý. Zajistí velmi příjemnou masáž zad, ale šíje, nebo stehen, velice hezké zážitky docílíte, i když ho použijete na chodidla a nesmíme zapomenout samozřejmě ani intimní partie. Masáž s vibrátorem je trochu jiná třída, než samotná ruční. Hodí se pro ženy, které doslova nadchnou velice intenzivní vibrace, kterých mohou dosáhnout při dráždění klitorisu nebo prsou. Používám jej nejen já, ale i manžel. Při mastrubaci (nebo kouření) si jej přiloží pod koule a masíruje prostatu. Orgasmus a výstřik je pak mnohem výraznější a vzrušenější. Oblíbená pozice je klasický misionář. Partner přiráží a žena si má vibrující hlavici přitlačenou ke klitorisu. Díky tomu, že nemá otravný kabel, dobře se s ním provádí všechny sexuální polohy. Orgasmu se dá dosáhnout pouhým přiložením na klitoris za průměrných 3-5 minut.

Chci vědět více: Zobrazit zkušenosti zákazníků (489 recenzí)

3# Womanizer Premium Nejlepší womanizér s autopilotem a chytrým vypínaním

TOP novinka

Womanizer Premium

Womanizer Premium

Ze všech Womanizerů a Satisfyerů je tento model nejlepší. Inovativní funkce Autopilot a Chytré vypínání, krásný design a silné tlakové vlny na váš klitoris vám přivodí mnoho nezapomenutelných orgasmů.
Přejít do eshopu

úvod: Pro ženy, které měly problémy s dosažením orgasmu se doporučuje Womanizer. Stejně jako pulzátor je založen na jiném principu než klasický robertek. Dokáže klitoris stimulovat jiným způsobem než klasické vibrátory. Zatímco vibrátor na klitoris obvykle pulzuje či vibruje, případně obojí, tento se chová úplně jinak. Nasaje klitoris, vytváří vlastně podtlak. Pomocí pulzujících tlakových vln potom stimuluje bezdotykově podle vybrané intenzity.

popis: Přestože na fotkách vypadá velký, zaoblené tvary padnou do ruky. Z oválného přístroje vystupuje zobáček pro nasání klitorisu. Příjemné je barevné provedení, vínově červený. Vypadá jako kapka vody se zlatým pruhem na špičce. Je akorát dlouhý, 17 cm a šířka nepřesáhne 4 cm. Tlačítka nijak nevystupují nad povrch.

materiál: Celé tělo podtlakové pomůcky i násada pro nasávání klitorisu, je ze 100 % silikonu. Pod silikonem je tvrdý ABS plast. Násavka (naústek) je celý z měkkého silikonu.

funkce: Nová verze Womanizer Premium je super tichý, nabízí větší výkon a má dokonce celkem 12 stupňů intenzity. Funkce auto vypnutí způsobuje, že když dáte womanizer dále od kůže, vypne se (uspí se). Jakmile jej opět přiblížíte k tělu, pokračuje s drážděním. Další skvělou funkcí je AUTOPILOT. Režim mění intenzitu dráždění dle zvětšení klitorisu. Nemusíte tedy přepínat. Orgasmus tedy přijde velmi rychle. Ideální pro bleskovou akci. Jde o trochu jiný orgasmus než u ostatních vibrátorů. Zůstává jakoby na povrchu poštěváku, protože zde nejsou vibrace, nerezonuje dovnitř. Velmi příjemné je i použití na prsní bradavky. Ovládání je jednoduché, ale je třeba ho déle tisknout. V diskuzích zákaznic jsme nezaznamenali žádné výtky o délce fungování a nutnosti reklamovat erotickou pomůcku. Jedná se o značkový výrobek vysoké kvality, takže poruchy nečekejte. Je plně vodotěsný. Takže si jej vemte do sprchy či vany.

režim autopilot sám vybírá intenzitu dle rozdrážděnosti klitorisu
sám se vypne (přestane vydávat zvuky) jakmile jej dáte pryč z těla
po zaučení máte jeden orgasmus za druhým
12 stupňů pulsních vln (ty nejvyšší vydrží málokterá žena)
designový funkční tvar, dobře se drží v ruce a je velmi lehký (jen 128 g)
tichý a vydrží dlouhou nasávat
nabíjení jednoduše přes USB
vysoká cena
první pokusy dráždění nemusí být úspěšné, je třeba se naučit

hodnocení: Co vám řeknou internetové diskuze ohledně spokojenosti a výhod? Pokud jde o nevýhody, tak snad jen vyšší cena. Dále je nutno se naučit dráždit, pokud jste jinou tlakovou hračku ještě nepoužívali. Pak už ale přichází jen samá pozitiva a silně a opakavné orgasmy.

Chci vědět více: Zobrazit zkušenosti zákazníků (37 recenzí)

4# Satisfyer Pro G-spot Rabbit Kombinace toho nejlepšího ze Satisfyeru a klasického vibrátoru

dvojitá rozkoš

Satisfyer Pro G-spot Rabbit

Satisfyer Pro G-spot Rabbit

Satisfyer Rabbit má všechny moderní technické prvky - vibrace, pulsace, tlakové vlny na klitoris, skvělý silikonový povrch, nabíjení Click and Charge. A udělá vás za pár minut.
Přejít do eshopu

úvod: Co se stane, když se spojí proslulé podtlakové sání klitorisu s drážděním bodu G vibracemi? Zrodí se poklad, kterému rozhodně nelze odolat - to potvrdí asi každá žena. Jestli chcete zažít výbušný a vášnivý orgasmus plný energie, pak je Staisfyer Pro G-Spot tím pravým společníkem. Nejen do postele.

popis: Elegantní styl si zamiluje i ta nejnáročnější žena. Oblé designové křivky vynikají propracovanou a důmyslnou ergonomií pro maximální požitek. Tělo je dlouhé 22 cm - tedy tak akorát, aby baculatý výběžek dosáhl na bod G, zatímco se podtlaková hlavice věnuje klitorisu. Luxusní vzhled podtrhuje kombinace bílé barvy a detailů v rose gold tónu. Vibrátor navíc váží méně než 200 g - krásně padne i do drobné ženské ručky. Proč chtít málo, když můžu chtít vše, že? To se opravdu povedlo!

materiál: Ani Satisfyeru, který je určen ke stimulaci G spotu, nechybí omamně hebké silikonové tělo, které si nejde nezamilovat na první dotek. Menší části hračky pak tvoří kvalitní ABS plast. Výsledkem je voděodolná hračka, kterou je snadné udržovat. Omývat ji můžete jednoduše vodou a mýdlem.

funkce: Smetanově bílý elegán se pyšní skvělými funkcemi - silnými 10 vibračními programy a samozřejmě také 11 stupni podtlakového sání, které jsou určené na poštěváček. Hračku stačí zapnout (i vypnout) delším stisknutím tlačítka na plastovém panelu. Pak stačí přepínat - nevýhodou je však nemožnost vrátit se k předešlým programům. Chcete-li vibrace snížit, je nutné klikat a klikat, dokud se nedostanete k těm, které hledáte. Jednodušší je to u sání, které se zapíná spodním silikonovým tlačítkem a jejichž intenzita se dá ovládat pomocí dalšího spodního tlačítka. Po vybití stačí vibrátor nabít pomocí USB kabelu, který je součástí balení.

tvar těla a špičky přízpůsobený na bod G
klitoris dráždí pomocí tlakových vln a jemnému nasávání
10 vibrací a 11 pulsních programů
plně vodotěsný do vany i sprchy
jednoduché USB nabíjení Click and Charge
dobře se drží i v malé ruce
hodně funkcí vyžaduje nastudovat manuál k ovládání
tlakové vlny nemusí vyhovovat každé ženě, je třeba se naučit jima dráždit

hodnocení: K čemu je mu dlouhá výdrž, když nevydržím se po chvíli neudělat? Tohle je hračka, kterou nechci dát z ruky! Všechny ty chvíle, kdy manžel není doma, získaly nový rozměr... tedy dokud mě nenačapal právě v tom nejlepším. Netušila jsem, jak taková maličkost dokáže změnit náš už poněkud stereotypní sexuální život. A už vůbec jsem netušila, jak rád manžel uvidí (čti způsobí) mé mokré orgasmy.

Chci vědět více: Zobrazit zkušenosti zákazníků (85 recenzí)

5# Tiger G5 tyrkys Kvalitní silikonový vodotěsný vibrátor

Tiger G5 tyrkys

Tiger G5 tyrkys

Zlatá střední cesta. Skvělé pulzace a silné vibrace za dobrou cenu.
Přejít do eshopu

úvod: Tiger je od přírody šelma a ověřený luxusní vibrátor vás o tom zcela jistě přesvědčí. Vroubkované lehce zahnuté tělo elegantní a designérsky propracované hračky to slibuje. Nechybí ani výstupek na spodku sloužící k dráždění klitorisu. Nová verze slibuje tichý chod a svému slibu rozhodně dostojí. Zobrazit další informace

popis: Tvarem je podobný Stronicu. Protáhlý tvar s vystouplými hřebeny po vnitřní prohnuté straně. Vyrázná špička při správném zasunutí dráždí bod G. Výstouplá část u kořene zase potrápí poštěváček. Designově nejzajímavější je držadlo s tlačítky. To je vyrobeno do tvaru ouška (ucho od hrnečku). Dobře se za něj drží a manipuluje s vibrátorem ve vagíně. Zbývá dodat, že si můžete vybrat barevný vibrátor, a sice tyrkysového odstínu, nebo klasicky eroticky černý. Celková délka činí 22,5 cm, průměr potom 3,9 cm (pro análek je tedy větší - vhodný spíše pro zkušenější milovníky zadečku).

materiál: Nepochybujte o tom, že jeho dotyk budete vnímat doslova jako něžné laskání, protože jde o silikonový robertek z toho nejkvalitnějšího lékařského silikonu, který můžete získat. Nic složitého není ani údržba.

funkce: Rozhodně se řadí mezi nejlepší vibrátory na našem trhu. Základem je šest úrovní vibrací a šest pulzních programů, díky tomu se u vás doma mohou rozpoutat doslova erotické koncerty. Pohodlnou manipulaci zajistí anatomická rukojeť. Praktické nabíjení pomocí nabíjecí USB kabelu je také hračka. Skvělé je, že je vodotěsný, takže se už teď můžete těšit na opravdu velmi příjemné vodní hrátky ve vaně i sprchovém koutu. Nic složitého není ani údržba. Vystačíte si s mýdlem a vodou a nemusíte se obávat, že to přeženete, protože tenhle přístroj se s vodou kamarádí. Proto k zajištění maximálního prožitku rozhodně doporučujeme lubrikační gely na vodní bázi.

silikonový materiál vysoké kvality
dráždíci hřebeny, kulatá špička a vystouplý kořen na dráždění klitorisu
zajímavé ouškovité madlo s tlačítky, nevypadne z ruky
vodotěsný (vana, sprcha není problém)
uzamčení tlačítek (programu)
dobíjení kabelem
nabíjení až 8 hodin
není tak tichý jak uvádí výrobce

hodnocení: I tady se navzdory skvělým vlastnostem najdou drobné nedostatky. Trochu vadí dlouhé nabíjení trvající 6-8 hodin a také vyšší cena. O tom, že patří mezi nejlepší v nabídce svědčí mnohé kladné recenze, hodnotí například kvalitu materiálu, vynikající kombinaci pulzací a vibrací, tedy široká nabídka funkcí. Tento luxusní vibrátor rozhodně do písmene plní očekávání a záporů na jeho adresu je naprosté minimum. Hodí se i jako partnerský vibrátor na hrátky ve dvou, mnohé páry si ho chválí. Zkrátka, jak bylo řečeno, dostojí pověsti skutečného tygra.

Chci vědět více: Zobrazit zkušenosti zákazníků (47 recenzí)

6# BodyWand multifunkční hlavice Designově povedená vibrační masážní hlavice

autoři doporučují

BodyWand multifunkční hlavice

BodyWand multifunkční hlavice

Dokonalý produkt pro náročné uživatelky. Vleze se i do vagíny, zkušené uživatelky jej nacpou i do zadečku. A začne sexuální párty jako zamlada. Extra výkonný, zažijete spoustu silných orgasmů.
Přejít do eshopu

úvod: Erotická pomůcka hlavně pro ženy, které špatně dosahují orgasmu. Vibrační hlavice je sázka na jistotu. Bodywand Purple je sice poněkud dražší, ale investice se bohatě vrátí v podobě silných opakovaných orgasmů.

popis: Tělo má decentní válcovitý zužující se tvar, celá z tvrdého hladkého plastu s fialovými a černými vlisy. Ohybatelný pružný krk umožňuje robertek pořádně přitlačit na každé místo klitorisu (celková délka 29 cm). Má průměr 6,3 cm. Je tedy větší a pohodlně pokryje celou plochu vagíny (klitoris, stydké pysky). Je možné jí vložit i do vagíny (technika pro zkušenější uživatelky, ale zažijete pořádný sajgon). Samozřejmě se masírují i další části těla (bradavky, stehna, záda, apod.).

materiál: Povrch hlavice je z klinického hebkého silikonu. K lubrikace tedy používejte výhradně gely na vodní bázi.

funkce: Ovládání je rozděleno na tři tlačítka. Máte na výběr jak vibrace tak pulsační programy (8 + 8 programů). Největší přednost je síla vibrací. Ty jsou opravdu hodně hodně silné a na nejvyšší výkon je asi nevydržíte. Rychlost dosažení orgasmu záleží na míře přitlačení na klitoris. Ale bavíme se tady o několika minutách. Všechny testerky se dostaly pod 8 minut! Další výhodou je tichost přístroje. Sousedy maximálně uslyší vaše sténání při orgasmu. Napájení je po staru na kabel. Nevýhodou je, že se vám kabel může zaplétat mezi ruce a nohy. Výhodou naopak je, že pomůcka je lehčí a vydrží vibrovat nekonečně dlouho. Výrobcem jsou precizní Japonci a to se projevilo i na kvalitě výroby. Bodywand se nepokazí a vydrží vám dlouho.

hlavice z kvalitního silikonu
krásný desing z fialovými prolisy
velmi tichý chod, nikdo vás neuslyší
super silné vibrace zajistí 100% uspokojení
extra dlouhý 3m kabel, nemusíte kupovat baterie
vyšší cena
produkt s takovou cenou již mohl být vodotěsný

hodnocení: Bodywand Purple je luxusní masážní vibrační hlavice. Patří mezi nejúčinnější erotické pomůcky na českém trhu. Nevýhodou je také vyšší cena. Proto je určen spíše pro pokročilé uživatele, kteří už si do dírek nějaké ty vibrátory nastrkali. Celkově nevypadá lacině jako některé levné modely. Potěší také tichý chod vibrací.

Chci vědět více: Zobrazit zkušenosti zákazníků (61 recenzí)

7# DeLuxe multi-funkční Multifunkční vibrátor s dráždidlem na klitoris, rotuje a připráží

multi-funkční

DeLuxe multi-funkční

DeLuxe multi-funkční

Nevypadá jako Romeo, ale uspokojí vás rychle a kvalitně. Vhodný na masáž těla a do vaginy. Super přirážení a rotace.
Přejít do eshopu

úvod: Hledáte-li sexuální pomůcku, která má opravdu mnoho různých funkcí, právě jste ji našli. Multi-funkční vibrátor DeLuxe dokáže uspokojit skutečně každou část vašeho klínu. Cena je sice vyšší, ale funkce to plně nahrazují. Ideální společník pro spousty prožitých orgasmů. Zobrazit další informace

popis: Na první pohled není moc pěkný. Je opticky rozdělen na pět částí. Horní část s žaludem, harmonika pro přirážení a rotace, střední část s dráždidlem, harmonika s motorkem a baterie a ovládácí panel. Jedná se o docela pořádný XXL klacek, protože délka vibrátoru včetně ovládání je 30 cm, když je úplně nahoře. Průměr je cca 4 cm. Dékla tykadélka je 8,5 cm.

materiál: Je jediným mínusem této erotické pomůcky. Spodní ovládací část je klasicky z tvrdého ABS plastu. Ostatní části mají a povrchu pružný gel. Je příjemný na dotek. Ale silikon to bohužel není.

funkce: Má 7 vibračních programů dostatečně silných. To potvrzují uživatelské recenze i naše vlastní zkušenosti. Další 4 pulsační programy se skvělým průběhem. Další funkcí je přirážení. Horní harmonika se stahuje a roztahuje a simuluje přirážení penisu do vagíny. K tomu si můžete zapnout rotaci špičky vibrátoru s otáčivými rotačními kuličkami pod vrstvou gelu. Zde jsou navíc umístěny dráždivé výstupky pro silnější stimulaci vaginální stěny. A pokud nemáte stále dost, zapněte si dráždidlo klitorisu, tzv. čmeláček. Bohužel zapomeňte na vodní hrátky. Vodotěsný není, proudu vody v koupelně odolá pouze část bez ovládání. Zaručuje ovšem tichý chod, ale jen do chvíle, když zapnete rotaci. Ta prostě je slyšet, s tím nic neuděláte. Právě mírná hlučnost při rotaci a jenom částečná odolnost vodě trochu snižuje tomuto vibrátoru body v jinak plusovém hodnocení. Napájení zajišťují čtyři tužkové baterie.

silné vibrace a příjemné pulsační programy
horní harmonika a špička silně přiráží a rotuje
dráždidlo na klitoris s vibrujícím tykadélkem
kvalitní výroba, značka Toy Joy
hezký pytlíček na uschování
napájení na tužkové baterie
jen gelový materiál, mohl by být silikon
hlučnější než uvádí prodejce a výrobce

hodnocení: Bez nadsázky se označuje za nejlepší rotačně přírážecí vibrátor, který je zároveň vybavený stimulátorem klitorisu. Patří mezi opravdu věrnou ukázku erotické akce, při které muž ženě přiráží a do toho ještě pracuje rukou na spokojenosti klitorisu. Zároveň je i skvělou vibrační pomůckou. Zkrátka kombinuje řadu vlastností, které hned tak nějaký robertek nemá. Bonusem je i fialový odstín gelu, z něhož je vyroben. Navozuje příjemné pocity. Žádný jiný robertek tolik funkcí dohromady nemá. Když ho zapojíte do párových hrátek, rozhodně neprohloupíte.

Chci vědět více: Zobrazit zkušenosti zákazníků (241 recenzí)

8# We-Vibe Sync+ párový Nejlepší vibrátor pro páry s dálkovým ovladáním

párový

We-Vibe Sync+ párový

We-Vibe Sync+ párový

Dvojí rozkoš pro ženy. Vibrátor i penis ve vagině. S tímhle to fakt jde. Navíc vibrace laskají i penis přirážejího chlapa.
Přejít do eshopu

úvod: Najít opravdu kvalitní partnerský robertek, který dokáže při společném sexu uspokojit muže i ženu, není tak jednoduché, ale We-Wibe vibrátor to umí. Zřejmě ho lze bez výčitek označit jako v této oblasti nejlepší. Není jenom pro ženy, ale zároveň i pro muže, tedy pro páry. Má dokonale promyšlený a propracovaný tvar, takže dokáže najednou současně dráždit bod G i klitoris. Zobrazit další informace

popis: Podobá se podkově. Robertek má jeden pružný a druhý nastavitelný kloub, díky tomu se dá ohnout tak, aby dokonale vyhověl každému tělu. Nepohne se a díky placatějšímu tělu se dá také velice snadno zavádět pro erotické hry. Spodní plochá část zavedená dovnitř stimuluje bod G, na horní se přepínají vibrace a dráždí klitoris. Můžete měnit různě polohy, a přitom si být zcela jisti, že nevypadne. Úpravy tvaru tohoto masážního vibrátoru dokonce byly výsledkem reakce zákazníků. Celková délka pro roztažení je 7,5 cm, horní část měří 7,5 cm, spodní 8 cm.

materiál: Materiál je lékařský silikon, měkký a jemný. Barva se v nabídkách eshopů často mění - od růžové po temně fialovou.

funkce: Je voděodolný, vodotěsný, což je další plus pro něj, klidně si s ním můžete pohrát i ve sprše. Vynikající robertek má tu výhodu, že je na dálkové ovládání, a to pomocí aplikace na mobilním telefonu nebo ovladače. Snadno si tak představíte situaci, že si ho žena zavede a muž si s ní pomocí ovladače na dálku pohrává. Kromě toho ale můžete využít i tlačítka přímo na pomůcce. Vibrací máte na výběr, a to hned z deseti programů, 5 klasických a pět pulzních. Vibrace zajišťují hned dva silné motorky, takže jsou silné v obou částech podkovy. Jde o luxusní vibrátor, čemuž odpovídá také jeho cena, ale na druhou stranu, za dokonalé užívání si jistě budete ochotni trochu připlatit. Získáte v něm totiž skutečně vynikající hračku na dlouáhá léta. Dejte pozor také na první nabití, to může trvat až šest hodin, jinak nabíjí se přes USB port. Používejte na něj lubrikační gely na vodní bázi, pokud jde o údržbu, s mytím pod vodou není nejmenší problém. Uživatelky našly ale jednu drobnou vadu, tento masážní vibrátor by neměl být vystaven teplotám vyšším než 65 °C, ale toto omezení platí i pro většinu dalších robertků, protože se silikonem je třeba zacházet opatrně.

ovládání mobilem nebo dálkovým ovladačem
vnitřní ohebné klouby se přizpůsobí vašemu tělu (jakákoli velikost)
vodotěsný pro vodní milování do vany či sprchy
5+5 vibračních a pulsních programů, 2 silné motorky
silně vibruje na bod G i klitoris, současně dráždí zasunutý penis
hezká dárková krabička
nemusíte jej přidržovat, stačí zasunout
vyšší cena

hodnocení: Skvělý netradičně pojatý vibrátorek pro dráždění bodu G i klitorisu. Pokud do vás zasunuje i váš partner, tak ucítí vibrace i na svém penisu (extra dráždívé a vzušující, doporučuji pánům vyzkoušet!).

Chci vědět více: Zobrazit zkušenosti zákazníků (47 recenzí)

9# Lelo Soraya fialová Luxusní vibrátor s dráždidlem klitoris

Prémiová značka

Lelo Soraya fialová

Lelo Soraya fialová

Luxusní drahý vibrátor. Velmi silné dráždidlo klitorisu. Slastný orgasmus. Super robertek, strháváme půl hvězdy za vysokou cenu.
Přejít do eshopu

úvod: Zobrazit další informace

popis:

materiál: vysoce kvalitní silikon

funkce:

hodnocení:

Chci vědět více: Zobrazit zkušenosti zákazníků (35 recenzí)

Luxusní vibrátory Lelo

Lelo Soraya fialová
Švédská značka Lelo je velmi exkluzivní. Nabízí sofistikované erotické pomůcky té nejvyšší třídy a kvality, a to včetně luxusních vibrátorů. Založena byla roku 2003, takže se jedná o poměrně mladou značku s krátkou existencí, ovšem i za tuto nepříliš dlouhou dobu si na trhu dokázala vydobýt pověst jedné z nejlepších značek, která navrhuje erotické hračky s ohledem na soudobé trendy, špičkový design, luxus a eleganci. Přitom všem je zachována maximální funkčnost vibrátorů. Dá se také říci, že boří zažitá pravidla toho, jak by měly pomůcky pro intimní hrátky vypadat. U robertku všichni tak nějak očekávají, že bude svým tvarem kopírovat pánský penis.

Ukazuje se ale, že ten nejlepší vibrátor tak vůbec vypadat nemusí. Ano, Lelo zbořila tyto názory jako domeček z karet. Dostane se vám totiž do ruky robertek, který vůbec nepřipomíná svoji funkci. Jde o na první pohled tak nevinnou hračku, že byste v ní luxusní vibrátor lelo vůbec nehledali. Nenapadne vás, že jde o erotickou pomůcku. Držíte věcičku z toho nejlepšího materiálu, s dokonale moderním vzhledem a perfektně a do nejmenších detailů promyšlenými funkcemi. Například Lelo Elise 2 je luxusním vibrátorem tvarovaným podle křivek ženského těla v pohybu. Lelo smart wand tvoří bezdotykového masážní vibrátor. Lelo Tiani 3 je oceněným vibrátorem páry, dokonalý partnerský vibrátor, který splní každé přání. Diskrétní malý vibrátor Lelo Mia II připomíná spíše dámskou rtěnku, takže pokud ženě náhodou vypadne z kabelky, rozhodně se nemusí červenat studem. Lelo Lily je tak diskrétním a delikátním pomocníkem, že v něm spíše než vibrátor možná uvidíte elegantně tvarovanou tubičku se vzorkem nějakého kosmetického krému. Další mýlku může přinést třeba Lelo Iris. I kdyby ho žena nakrásně omylem vytáhla z kabelky, budete mít pocit, že má nějakou elegantně tvarovanou rtěnku. Pravda, trochu XXL rozměrů, protože je dlouhá 22 cm. Lelo Iris je totiž tužkou inspirovanou okvětními lístky růže. Nikomu nesvitne, že jde o vibrátor. Právě o to ale v koncepci Lelo vibrátorů jde.

Doslova se dá říci, že ty nejlepší robertky tvoří vlastně umělecká díla. Jedná se ale o skutečně luxusní hračky v mnohem vyšší cenové kategorii, takový Mercedes mezi vibrátory. Svým tvarem, zpracováním i zbarvením asociují mnohem spíše nějakou kosmetickou drobnost, než cokoli jiného. Nabízí sice elegantní design, ten nejkvalitnější 100% lékařský silikon – jedná se o silikonové vibrátory, ale zároveň při jeho koupi musíte sáhnout poměrně hluboko do rozpočtu. Protože základem je silikon, samozřejmě musíte pamatovat na to, že pro lepší jízdu musíte mazat jedině lubrikačními gely na vodní bázi, těmi olejovými byste si mohli tyto drahé a luxusní kousky nadobro zničit, a to by jistě byla velká škoda.

Vlastnosti drahých vibrátorů

materiálech zde jednoznačně vévodí 100% lékařský silikon. Je to tak, silikonové vibrátory nabízejí ty nejlepší vlastnosti. Jsou hebké, měkké, hladké, příjemné na omak, doslova tělo hladí. Přitom jsou i značně odolné. Často je silikon kombinovaný s ABS plastem, přičemž ABS plast tvoří tělo samotné erotické hračky, silikon potom povrch hlavice. Co je ovšem obzvláště důležité, že silikonový povrch je naprosto zdravotně nezávadný a hypoalergenní. Nemusíte se tedy obávat žádné levné gumy s jejím typickým zápachem – podobně materiály se v kategorii luxusních vibrátorů vůbec nevyskytují. Další materiály luxusu je třeba skleněný nebo kovové luxusní robertky.

Které značky nabízejí luxusní vibrátory? Zaměřte se na výrobky Fun factory a Toy Joy, v našem žebříčku máme hned několik zástupců z jejich portfolia. Jsou spolehlivé, kvalitní, dají se považovat za opravdu dobrý standard. Špičku v oboru pak představuje značka Lelo, která při zachování vynikající funkčnosti dokáže vibrátor povýšit téměř na umělecký objekt, který ovšem zároveň i velmi praktický. Nejčastějším typem napájení je pomocí USB kabelu, který je součástí dodávky vibrátoru. Nevýhodou je, že napájení trvá dlouho, obzvláště první napájení, kdy musíte počítat i se 6-12 hodinami připojení. Na druhé straně nabíjecí vibrátory můžete připojit na mobilní telefon, notebook, power banku, zkrátka všude tam, kde máte UBS konektor. Erotická hračka se tak dá nabít prakticky kdekoli. Nejste odkázáni jenom na elektrické vibrátory, u nichž musíte být v dosahu elektrické sítě. To vám podstatně zjednodušuje situaci. Dá se nabít v autě, ve vlaku, kdykoli a kdekoli vás napadne, že byste si chtěli užívat. Další možností jsou vibrátory na baterie, zpravidla tužkové.

Ovládání může být jednak na těle samotného vibrátoru, ovšem i tady mají luxusní hračky další možnosti. Tlačítka mohou být podsvícená, můžete je zamknout. Většinou mívají tyto hračky velice jednoduché ovládání v podobě několika různých pulzních a vibračních programů, případně jejich kombinací. Bonusem navíc, kterým tyto typy robertků velmi často disponují, je dálkové ovládání. Jednoduše si zvolíte, co chcete, zasunete a pak se můžete třeba ponořit do gejzíru orgasmů, nebo dělat dobře partnerovi. To už je na vás. Vrcholem je hansfree robertek, který nemusíte držet, a přesto pracuje. Tak sofistikované luxusní vibrátory jsou absolutní špičkou.

Luxusní vibrátory představují řadu vlastností, s nimiž se u vibrátorů z levnějších kategorií rozhodně nesetkáte. Jejich vyšší cena je tak opodstatněná nabídkou. Na co se můžete u erotických her těšit?

Oblíbené funkce vibrátorů

  • Přirážení vám poskytne řada vibrátorů z vyšší kategorie. Pohyb dopředu a dozadu připomíná soulož a skvěle se hodí pro partnerské hrátky. Právě partnerské vibrátory nabízí mnohem vyšší kvalitu sexu. S běžnými robertky totiž může být po čase docela nuda. Tady si ale užijí oba partneři a vždycky objeví něco nového.
  • Rotace přináší další nevšední zážitky. Můžete si řídit rotaci robertka podle vlastní chuti. Rotační kuličky zajišťují dokonalý zážitek, ženy si rotační vibrátory předávající rozkoš pomocí kmitání, efektivní rotací kuliček velice pochvalují. Rotace umožní procítit orgasmus naprosto dokonale.
  • Vibrace jistě znáte i z běžných typů robertků, ale u této erotické pomůcky luxusního charakteru je paleta vibrací mnohem širší. Především je naprostou samozřejmostí, že kvalitní vibrační hračky disponují nastavením různých vln vibrací. Vibrace tak mohou plynule zvyšovat svoji intenzitu, snižovat ji, jít ve vlnách. Přitom jde o tichý chod, nemusíte se bát, že vaše pomůcka je hlasitá jako motorová pila. V nabídce dostanete jako na stříbrném podnose naservírováno hned několik vibračních programů, z nichž můžete vybírat. Výborné jsou i kombinace rotace a vibrace, případně pulzace.
  • Pulzace. Pulzování vpřed a vzad nabízí zcela nové zážitky proti vibraci. Může jít o pravidelnou sinusoidu, kratší pulzy, střídání pulzů a brnění, kratší pulzy, možností, jak vyvolat erotické blaho, je spousta. Mnohdy dokáže přivodit krásné orgasmy i ženám, které dosahují jenom klitorálních orgasmů, ovšem pulzování jim může otevřít dveře k poznání silnějších zážitků a tím pádem i cestě k vaginálnímu orgasmu. Pulzační vibrátory jsou proto velmi žádané. Ženám, které poznaly jenom vibrační typy robertků, nabídnou další úroveň zážitků.
  • Dráždidlo klitorisu je v mnoha případech nedílnou součástí luxusních vibrátorů a dává jim tak opravdovou multifunkčnost. Zatímco vibrátor se činí uvnitř, dráždilo, například v podobě vhodně tvarovaného výstupku přivádí klitoris doslova k šílenství. Zážitek je potom o to intenzivnější.
  • Voděodolnost. Není samozřejmě ani u drahých umělých penisů. Pokud vybíráte voděodolný luxusní vibrátor, je vždy třeba si zjistit, zda skutečně je.
  • Vibrátor s funkcí sání – obvykle na dráždidlu klitorisu je umístěna přísavka, která po zapnutí nasaje klitoris. Sice velmi příjemná funkce, ale příliš se neprodává.
  • Vibrátor s vyhřívací funkcí – každý vibrátor se po zapnutí postupně zahřeje. Umělé zahřívání, které mělo nahradit žívý penis však nenašlo příliš uplatnění. Vyhřívací zařízení bylo docela drahé a zvyšovaly váhu i velikost penisu. Daleko lepší je použít lubrikační gel s vyhřívací funkcí.
  • Robertek s ejakulací je taktéž vývoj do slepé uličky. Ženy chtějí primárně uspokojit a ne aby po nich stříkalo něco lepkavého. Nicméně pár modelů které simulují výstřik spermatu existuje.

Zajímavé je, že moderní luxusní vibrátory vydrží vibrovat kratší chvíli. Je to způsobeno integrovanou baterii uvnitř, která se dobíjí zpravidla přes usb kabel. Dobíjecí vibrátor vydrží obvykle o polovinu nebo více času méně, než klasický na baterie.

Závěr

Patříte-li v oblasti erotických pomůcek mezi zkušenější uživatelky, rozhodně se vyplatí do luxusních vibrátorů investovat, byť jejich cena je trochu vyšší, než u těch běžných. Z tabulky vypadl další fajn vibrátor Vibe Therapy meridian, kterého nahradila Borůvka 2 (tu jsme také odstranili z levných vibrátorů). Mnohé z nich patří mezi opravdu dokonalé partnerské vibrátory, dokážou vás přivést do neuvěřitelných výšin vzrušení. Uplatní se ale také jako masážní vibrátory, které zajistí fantastickou předehru ještě před vlastním sexem. Větší, citlivá pohybující se hlavice přináší erotickou pomůcku, která vám zprostředkuje fantastický zážitek z erotické masáže srovnatelný se špičkovou profesionální masérkou, tady ale navíc obohacený tím, že si můžete všechno zařídit podle sebe.

Nejde jenom o dámské hračky, i pánové ocení jejich přednosti. Obvykle mají skutečně vychytané vlastnosti, u jednotlivých typů se setkáte s propracovaným designem, špičkovými materiály, skutečně širokou nabídkou programů o jaké se vám ani nesnilo. Vaše peníze investované do nejlepšího vibrátoru se tak zcela jistě vrátí, protože si budete moci užít podstatně širší pole rozkoší, než kdykoli předtím. Zároveň se vám v některých případech dostává do ruky pomůcka, která vypadá velmi decentně, diskrétně a nezávislý pozorovatel by na první pohled vůbec neřekl, že jde o vibrátor. Z toho vyplývá, že ji žena může mít klidně i v kabelce. Nemusí se bát společenského faux pas, pokud jí hračka nešťastnou náhodou vypadne.

Jistě oceníte vynikající vlastnosti vibrátorů. Naproti tomu méně zkušené dámy by možná měli počkat, než se otrkají a sáhnout spíše po levnějších vibrátorech. Teprve až se s nimi dokonale seznámí, vychutnají si je, poznají všechny jejich tvary, možnosti a funkce a budou přesně vědět, co vibrátoru chtějí, je na čase přestoupit i v této oblasti do vyšší ligy. Přibývající zkušenosti totiž umožní, že si pak dokážete vychutnat různé programy i další nabídku.