Domů Nejlepší luxusní vibrátory

Nejlepší luxusní vibrátory 2019

aktualizováno říjen 2019
Nejlepší luxusní vibrátory
S testováním luxusních vibrátorů jsme prožili 48 super silných orgasmů. Jejich cena je vyšší a chceme si být jistí, že doporučujeme skutečně jen kvalitu a jistotu silných erotických zážitku s mnoha orgasmy. Z celkových 50 vytipovaných pomůcek jsme na základě názorů zákazníků vybrali dvanáct k testování. Těchto dvanáct nejlepších (a obvykle i nejprodávanějších) testovalo ve své vagíně a zadečku celkem 11 testerek ve věku 19-67 let. Čistý čas zasunování přesáhl 95 hodin a naše holky dosáhly jsme celkem 82 orgasmů. Po testování, vyhodnocení parametrů a přihlédnutí k ceně produktů jsme sestavili podrobné srovnání – žebříček 6 top nejlepší luxusní vibrátory. Přečtěte si recenze. Můžete se také podívat na obecný žebříček nejlepší vibrátory.

TOP 2019

Nejlepší vibrátor s dráždidlem na klitoris
Bi-Stronic hands-free
Top Produkt
Moderní design, silikon materiál a prémiová značka Fun Factory. Dva silné motorky dráždí vagínu i klitoris. Sám přiráží - nemusíte jej držet!!! Vodotěsný.
 doprava zdarma
Dlouho se nabíjí a hodně stojí. Mohl by mít delší rukojeť.
Bi-Stronic hands-free video recenze
Jeden z TOP3 vibrátorů pro váš klín. Zapnete, zasunete, dáte si ruce za hlavu a necháte se Bi-Stronicem pořádně ojet.
Nejlepší samopřirážecí pulzátor na bod G a klitoris
Stronic Drei pulzátor
Top Produkt
Sám přiráží!!! 10 pulsních programů – zážitek jako s opravdovým penisem. Povrch z prémiového silikonu. Velmi tichý. Designová značka FunFactory.
 doprava zdarma
Větší hmotnost. Vyšší cena.
Stronic Drei pulzátor video recenze
Nejlepší vibrátor široko daleko. Autoři doporučují. Tzv. "hands-free" režim - sám přiráží!!! Ruce si složte za hlavu a nechte se ojet.
Nelepší vibrační masážní hlavice na orgasmus
Power AkuWand II masážní
BestSeller
Ohebná vibrační hlavice ze silikonu, silné vibrace. Vhodné pro masáž celého těla. Integrovaná baterie - dobíjení přes USB. 100% jistý damský orgasmus. Možnost použít nástavec pro muže.
 doprava zdarma
Je trochu těžší než starší model.
Power AkuWand II masážní video recenze
Jistý orgasmus za pár minut i pro ženy s problematickým uspokojením. Partneři se mohou vzájemně masírovat. TOP produkt mezi vibračními hlavicemi.
Kvalitní silikonový vodotěsný vibrátor
Tiger G5 tyrkys
Silikonový povrch s výstupky pro dráždění. Silné vibrace a pulzní programy. 100% vodotěsný. Nabíjení přes USB. Kvalita FunFactory značka.
 doprava zdarma
Dlouho se nabíjí. Slabá výdrž baterie.
Tiger G5 tyrkys video recenze
Zlatá střední cesta. Skvělé pulzace a silné vibrace za dobrou cenu.
Multifunkční vibrátor s dráždidlem na klitoris, rotuje a připráží
DeLuxe přírážecí na klitoris
multi-funkční
Přiráží a rotuje ve 3. stupních vibrace a 9 pulsních programů. Vibrační dráždidlo na klitoris (rozkoš v dírce i na klitorisu). Spolehlivý průvodce k orgasmu.
 doprava zdarma
Nic moc vzhled.
DeLuxe přírážecí na klitoris video recenze
Nevypadá jako Romeo, ale uspokojí vás rychle a kvalitně. Vhodný na masáž těla a do vaginy. Super přirážení a rotace.
Nejlepší vibrátor pro páry s dálkovým ovladáním
We-Vibe Sync+ párový
párový
Vibrátor pro hrátky ve dvou, vleze se do vaginy společně s penisem. Ovládání přes bezdrátový ovladač nebo aplikaci v mobilu. Výrazně urychluje orgasmus při partnerském sexu. Jemný povrch, silné ze dvou motorků.
 doprava zdarma
Vyšší cena.
We-Vibe Sync+ párový video recenze
Dvojí rozkoš pro ženy. Vibrátor i penis ve vagině. S tímhle to fakt jde. Navíc vibrace laskají i penis přirážejího chlapa.
Kvalitní a levný silikonový vibrátor
Borůvka 2 silikonový
BestSeller v ČR
Příjemný povrch z lékařského silikonu. Realistický tvar a silné vibrace a pulsace (celkem 7 programů). Velmi tichý, ovladatelný pouze jedním tlačítkem, super cena.
Viditelné rozdělení pravé a levé části. Poměrně velký na análek.
Borůvka 2 silikonový video recenze
Ideální vibrátor pro začátečníky i pokročilé, za tisícovku nepořídíte lepší luxusní robertek.
Luxusní vibrátor s dráždidlem klitoris
Lelo Soraya fialová
Prémiová značka
Kvalitní lékařský silikon. Dva motorky (penis a dráždidlo na klitoris). Osm pulsních programů a silné vibrace. Integrovaná dobíjecí baterie.
 doprava zdarma
Velmi vysoká cena
Lelo Soraya fialová video recenze
Luxusní drahý vibrátor. Velmi silné dráždidlo klitorisu. Slastný orgasmus. Super robertek, strháváme půl hvězdy za vysokou cenu.
Autor recenze:
MuDr. Lenka Králová
Poslední úpravy:
říjen 2019

Snaha vychutnat si sexuální hrátky do posledního dechu přiměje spoustu párů a žen, které jsou zrovna samy, i k větším investicím. Luxusní vibrátory nabízejí mnohem širší možnosti, než jejich levnější bratříčkové. Je pochopitelné, že levné vibrátory mají do určité míry omezené možnosti. Pokud jste ale ochotni sáhnout i trochu hlouběji do kapsy, odměnou vám budou skutečně nevšední zážitky. Ty nejlepší robertky pro ženy si shrneme v následujícím přehledu. Jakými vlastnostmi vynikají? Například vibrátor na dálkové ovládání hovoří sám za sebe, dopřeje vám prožitek, který si řídíte přímo ovladačem. Dalším znakem špičkových vibrátorů je především prvotřídní materiál nejvyšší kvality, tedy většinou silikonový, vyrobený z lékařského silikonu, odolného a zároveň hebkého, pružného a naprosto hypoalergenního. Samozřejmostí je u vibrátorů i promyšlený design včetně netradičních tvarů a pestré škály funkcí v podobě přirážení, pulzů, vibrací, různé intenzity. Zároveň jde o tiché vibrátory, naprosto diskrétní. Výjimkou není přirážecí robertek, který zážitek posune o několik úrovní výše. Potěší i skvělý design a oslnivé barvy (fialový, růžový, zlatý, červený ad.), co takhle zkusit třeba fialový vibrátor? Ovšem erotickou klasiku představuje i černý. Nejlepší luxusní vybrátor je umístěn obvykle na prvním, druhém či třetím místě.

1# Bi-Stronic hands-free nejlepší

úvod: Dámy, nemáte v dosahu živého milence? Nevadí. Vibrační pulzátor Fun Factory Bi Stronic Fusion vám ho dokonale nahradí. Zasunete ho do vaginy a on už se postará o zbytek. Dokáže přirážet velmi silně, takže váš klín bude dokonale spokojený. Umí se postarat jak o klitoris, tak i o vnitřek vaginy a bod G.

popis: Fialovočerný Fun Factory Bi Stronic FUSION připomíná delfína, protože má nejenom krásné tělo falického tvaru, ale také malou ploutvičku. Zatímco tělo vklouzne rovnou do vaginy, kde má za úkol rozzuřit bod G, ploutvička se stejnou intenzitou věnuje klitorisu. Pulzátor měří 21,7 cm. Rukojeť je dlouhá 9 cm a má průměr 4-4,5 cm. Bi Stronic FUSION je lehoučký, jeho hmotnost je pouhých 266 gramů. Na vaginální část připadá 14,5 cm, průměr vrchní části činí 3,9-4,5 cm a maximální průměr činí 4,8 cm. Ploutvička pro klitoris o průměru 2,5-5 cm měří 6 cm.

materiál: Sametově hebký silikonový povrch této smyslné hračky vás doslova pohladí. Je vyrobena ze 100% lékařského silikonu, který je zdravotně naprosto nezávadný. Černá rukojeť je z plastu a na přední straně má ovládací tlačítka. Ve spodní části najdete dva konektory. Vzhledem k tomu, že fialové tělo tvoří silikon, doporučuje se používat lubrikační gely na silikonové bázi. Má rád vodu, je vodotěsný. Na údržbu se doporučuje použít dezinfekci na vibrátory.

funkce: Elegantní milenec Bi Stronic FUSION se dá ovládat velice snadno. K zapnutí a vypnutí vám poslouží tlačítko FUN. Přepínání programů zvládnete pomocí kulatého bílého tlačítka. Zatímco velké tlačítko slouží k ovládání vaginální části, ploutvičku na klitoris lehce ovládnete menším tlačítkem. Není problém zapnout pouze jednu část, třeba vaginální pulzátor, nebo klitoridální vibrátor. Jeden motorek je potom vypnutý, druhý jede a naopak. Pulzátor vám k vaší radosti nabídne 8 režimů, vibrátor 6 rúzných programů, a sice slabé, střední a silné vibrace, dále jemné a rychlé pulzy, za páté pak střídání jemnějších a intenzivnějších pulzů a nakonec i stupňované pulzování od jemného až po velmi intenzivní. Výhodou je zámek tlačítek. Nabíjí se pomocí USB nabíječky, kterou můžete zasunout třeba do svého notebooku. Bohužel ale musíte počítat s tím, že nabíjení je značně dlouhé. Vyhraďte si na ně 13-16 hodin. Pokud poběží současně oba motorky pulzátoru i vibrátoru, vybijí se za 2 hodiny.

silikonový materiál nejvyšší kvality
sám silně přiráží!!! HANDS FREE - nemusíte jej držet
pružné dráždidlo skvěle přilehá na klitoris
64 možných typů vibrací, pulsací a přírážení
penis i dráždidlo lze spustit samostatně
vodotěsný - do vany, sprchy, vířivky
hezký pytlíček na uschování
dlouhé nabíjení přes USB
poměrně vysoká cena
hlučnější

hodnocení: Tento luxusní robertek je vrcholným produktem prémiové značky Fun Factory. Nic lepšího jsme v rukou a v dírkách neměly. Žádný jiný vás nebude dráždit více a zároveň tak kompfortně. Prostě zasunete a necháte jej pracovat. Přirážet, dráždit klitoris i G-bod. Všechno současně a to nejlepší: ruce si můžete dát za hlavu. Ze zkušenosti víme, že orgasmy přijdou již po několika minutách, jeden za druhým. A voděodolnost! Co se takhle natáhnout do vany nechat Bi Stronic vrnět pod vodou. Má jedinou nevýhodu. Partner bude muset hodně žadonit aby se na něj taky dostalo a mohl zasunout do vaší mušličky.

Chci vědět více: Zobrazit zkušenosti zákazníků (27 recenzí)

2# Stronic Drei - sám přiráží

úvod: Příslibem opravdu vynikající kvality je luxusní vibrátor Stronic Drei. Využívá pulzování místo vibrací a díky tomu je zážitek ještě silnější a intenzivnější. Díky tomu i ženy, které prožívaly až do této chvíle pouze klitoriální orgasmy mohou své prožitky posunout ještě o něco dále, do větších hloubek. Pulzující vibrátor jim nabídne možnost poznávat svoji sexualitu a odhalit dosud netušený potenciál.

popis: Stronic má design typický pro značku Fun Factory. Nenapodobuje skutečný penis. Celý je zakřivený a po horní straně vystupují hřebeny pro větší dráždění uvnitř dírky. Žalud je oblý mírně zahnutý. Díky zakřívení dokáže masírovat na bod G (g-spot) nebo u mužů masáž prostaty. Rozšířená část u kořene zase dráždí klitoris. Madlo je kratší, se třebmi ovládacími tlačítky.Navíc může dokonce fungovat i jako anální vibrátor a zahnutým koncem můžete dráždit prostatu. Celková délka je 24 cm, z toho pro zasunutí je určeno 16 cm. Průměr střední části je v rozmezí 3,3 - 4,5 cm. Rozšířená část na klitoris má až 7,5. Průměr 3,3 cm na špičce umožňuje používat tuto sexuální pomůcku i do análku. Klidně i začátečníci. Barvu máte na výběr, a sice buď klasicky eroticky černý, nebo také růžové barvy, je to na vás. Nevýhodou je i vyšší váha. Ale je to o zvyku. Navíc máte pocit, že skutečně držíte v ruce pořadný stroj.

materiál: Povrch je tvořen 100% lékařským silikonem. Na dotek velmi jemný a hebký. Zcela nezávadný materiál. Rukojet je vyrobena z tvrdého plastu. Na spodní straně madla jsou dva kovove konektory pro nabíjení. K této pomůcce používejte pouze lubrikační gely na vodní bázi.

funkce: Jsou nejsilnější stránkou. U lepších modelů používá prémiová značka Fun Factory vlastní patent na přirážení. Robertka si zasunete do vagíny, zapnete a bude se pohybovat dopředu a dozadu. Jedná se o tzv. hands-free režim. Současně s přirážení samozřejmě fungují i pulsace. A rovnou 10 programů. Navíc citlivost žen při pulzování neklesá, což je Achillova pata některých vibrátorů. U tohoto to ale neplatí. Zbývá ještě dodat, že jde o 100% vodotěsný silikonový luxusní vibrátor. Klidně vemte do vany, sprchy či bazénu. Nemusíte se starat o nákup baterií. Nabíjecí kabel jen přikliknete ke konektorům a druhý konec s USB strčíte do počítače čí mobilní nabíječky. Nevýhoda je, že se první nabití trvá i 16 hodin. A je třeba jej nabít na maximum. Čekání je skutečně nekonečné. Vydrží pak zhruba 2 hodiny. I přes divové pulsační programy a přirážení má velmi tichý chod a v místosti vedle jej už nikdo neuslyší.

lékařský silikon krásné růžové barvy
typický design značky Fun Factory s dráždícími hřebeny
zahnutá špička masíruje bod G nebo prostatu, rozšířená část zase klitoris
10 programů se silnou pulsací vás neomrzí
HANDS FREE nemusíte držet, udělá vám to zcela sám
vodotěsný, vhodný do vany, sprchy, vířivky
velmi tichý
rychlé a pohodlné nabíjení přes kabel
skvělý dárek v krásném balení, radost rozbalovat
vyšší cena (i tak skvělá investice)
těžší do ruky, je třeba si zvyknout
dlouhé první nabíjení

hodnocení: Luxusní robertek nejvyšší kvality. Vhodný pro klitoridální i vaginální orgasmus (i pro ženy s problematickým orgasmem). Navíc jej zasunete i do zadku. Při partnerských hrátkách toho využijete a zasuňte si penis i Stronic do dírek současně. Recenze jsou víceméně všechny pozitivní a uživatelky se shodují, že je Stronic Drei skvělá investice. Samo přírážecí funkce je naprosto TOP. Vibrátor se o váš rozkrok postará sám, takže ruce zahlavu a hurá do toho.

Chci vědět více: Zobrazit zkušenosti zákazníků (68 recenzí)

3# Power AkuWand - továrna na orgasmy

úvod: Nejlepší vibrační hlavice kterou jsme měli tu čest přiložit k naším klitorisům. O dámských orgasmech s tímto modelem by se daly psát příběhy. Skvělý Power Akuwand 2 je v nové verzi ocelově šedý. Nemá již otravný kabel, ale uvnitř integrovaný dobíjecí akumulutor. S jistotou můžeme říct, že hlavice ToyJoy drží titul nejprodávanější masážní vibrační hlavice v ČR. Oprávněně. Design je jednoduchý, cena přívětivá a orgasmus dorazí v plné parádě a síle za pár minut.

popis: Tvar se příliš neliší od prvního modelu z devadesátých let. Celková délka je 32 cm. Dlouhá plastová rukojeť (24 cm) s třemi tlačítky. Na konci pohyblivý krk-kloub s velkou hlavicí (průměr 6,5 cm). Vypadá trochu jako mikrofon. Anglicky výraz "kouzelná hůlka" je také trefný. Hlava na kloubu je pohyblivá, díky čemuž se s ní lépe pracuje v klíně a na klitorisu. Velká hlavice mám velkou vibrační plochu, která vibruje do vagíny.

materiál: Masážní robertek je celý z pevného ABS plastu. Hlavice je potažena lékařským silikonem vysoké kvality. I když je to pouze tenká vrstvička, je příjemně hebká a měkká. Je dokonale hladká, bez výstupků či rýh na povrchu.

funkce: Celý přístroj ovládáte jednoduše dvěma tlačítky. Tři stupně vibrací jsou silově odlišné. Nízká je od nejsilnější rozhodně poznat. Všechny stupně vibrací jsou ďábelsky silné a překvapí i zkušené píchačky. Nejvyšší stupeň vibrace velmi těžko vydržíte. I zkušené ženy budou ihned skuhrat slastí. Používaní na nejvyšší stupeň je výrobcem doporučeno maximálně 15 min, raději méně. Tak jsou vibrace silné. Testerky používaly nejčastěji střední stupeň. Při přiložení k zadečku použijte nejsilnější vibraci a pocítíte tu slast i v zadku. Kromě tří klasických vibračních stupňů je zde dalších 7 pulsačních programů se střídajícími se sekvencemi vibrací a přestávek. Výhoda většího průměru hlavice je v tom, že pokryje celý klitoris i okolní stydké pysky. Vibrace tedy jdou do celé oblasti pánve a vzrušení je větší. Nevýhodou je nemožnost zasunout hlavici do vagíny (u některých menších modelů to lze). Ale masážní hlavice nejsou primárně určeny do kundičky. Pro muže existuje nástavec na luxusní masturbaci - rozhodně přidejte do košíku. Musíte používat pouze lubrikační gely na vodní bázi, silikonové oleje a krémy by robertek poškodily. Jeho minusem je skutečnost, že není voděodolný. Toho spousta žen zalituje, protože by si příjemnou masáž ráda dala třeba i ve sprše, nebo ve vaně. Nabíjení pomocí USB portu je praktické – nabíječka je snadno přenosná a můžete vibrátor nabít třeba přes notebook nebo mobilní telefon či power banku kdekoli v terénu. Na druhou stranu nabíjení trvá dost dlouho. PowerAkuwand je v mnoha ohledech lepší než masážní vibráční hlavice Libo.

hlavice potažena jemný silikonem
vodotěsný, sprcha i vana
super silné vibrace a 5 pulsních programů
poměrně tichý i na nejvyšší vibraci
možnost dokoupit nástavec pro honění penisu
nabíjení přes usb kabel
dárek desinfekční sprej na erotické pomůcky
těžší než předchozí verze

hodnocení: Tento erotický vibrátor rozhodně musíte mít doma. Hodí se i jako vaše první erotická pomůcka. Poměr cena výkon je u ní více než příznivý. Zajistí velmi příjemnou masáž zad, ale šíje, nebo stehen, velice hezké zážitky docílíte, i když ho použijete na chodidla a nesmíme zapomenout samozřejmě ani intimní partie. Masáž s vibrátorem je trochu jiná třída, než samotná ruční. Hodí se pro ženy, které doslova nadchnou velice intenzivní vibrace, kterých mohou dosáhnout při dráždění klitorisu nebo prsou. Používám jej nejen já, ale i manžel. Při mastrubaci (nebo kouření) si jej přiloží pod koule a masíruje prostatu. Orgasmus a výstřik je pak mnohem výraznější a vzrušenější. Oblíbená pozice je klasický misionář. Partner přiráží a žena si má vibrující hlavici přitlačenou ke klitorisu. Díky tomu, že nemá otravný kabel, dobře se s ním provádí všechny sexuální polohy. Orgasmu se dá dosáhnout pouhým přiložením na klitoris za průměrných 3-5 minut.

Chci vědět více: Zobrazit zkušenosti zákazníků (315 recenzí)

4# Tiger G5 - super cena

úvod: Tiger je od přírody šelma a ověřený luxusní vibrátor vás o tom zcela jistě přesvědčí. Vroubkované lehce zahnuté tělo elegantní a designérsky propracované hračky to slibuje. Nechybí ani výstupek na spodku sloužící k dráždění klitorisu. Nová verze slibuje tichý chod a svému slibu rozhodně dostojí.

popis: Tvarem je podobný Stronicu. Protáhlý tvar s vystouplými hřebeny po vnitřní prohnuté straně. Vyrázná špička při správném zasunutí dráždí bod G. Výstouplá část u kořene zase potrápí poštěváček. Designově nejzajímavější je držadlo s tlačítky. To je vyrobeno do tvaru ouška (ucho od hrnečku). Dobře se za něj drží a manipuluje s vibrátorem ve vagíně. Zbývá dodat, že si můžete vybrat barevný vibrátor, a sice tyrkysového odstínu, nebo klasicky eroticky černý. Celková délka činí 22,5 cm, průměr potom 3,9 cm (pro análek je tedy větší - vhodný spíše pro zkušenější milovníky zadečku).

materiál: Nepochybujte o tom, že jeho dotyk budete vnímat doslova jako něžné laskání, protože jde o silikonový robertek z toho nejkvalitnějšího lékařského silikonu, který můžete získat. Nic složitého není ani údržba.

funkce: Rozhodně se řadí mezi nejlepší vibrátory na našem trhu. Základem je šest úrovní vibrací a šest pulzních programů, díky tomu se u vás doma mohou rozpoutat doslova erotické koncerty. Pohodlnou manipulaci zajistí anatomická rukojeť. Praktické nabíjení pomocí nabíjecí USB kabelu je také hračka. Skvělé je, že je vodotěsný, takže se už teď můžete těšit na opravdu velmi příjemné vodní hrátky ve vaně i sprchovém koutu. Nic složitého není ani údržba. Vystačíte si s mýdlem a vodou a nemusíte se obávat, že to přeženete, protože tenhle přístroj se s vodou kamarádí. Proto k zajištění maximálního prožitku rozhodně doporučujeme lubrikační gely na vodní bázi.

silikonový materiál vysoké kvality
dráždíci hřebeny, kulatá špička a vystouplý kořen na dráždění klitorisu
zajímavé ouškovité madlo s tlačítky, nevypadne z ruky
vodotěsný (vana, sprcha není problém)
uzamčení tlačítek (programu)
dobíjení kabelem
nabíjení až 8 hodin
není tak tichý jak uvádí výrobce

hodnocení: I tady se navzdory skvělým vlastnostem najdou drobné nedostatky. Trochu vadí dlouhé nabíjení trvající 6-8 hodin a také vyšší cena. O tom, že patří mezi nejlepší v nabídce svědčí mnohé kladné recenze, hodnotí například kvalitu materiálu, vynikající kombinaci pulzací a vibrací, tedy široká nabídka funkcí. Tento luxusní vibrátor rozhodně do písmene plní očekávání a záporů na jeho adresu je naprosté minimum. Hodí se i jako partnerský vibrátor na hrátky ve dvou, mnohé páry si ho chválí. Zkrátka, jak bylo řečeno, dostojí pověsti skutečného tygra.

Chci vědět více: Zobrazit zkušenosti zákazníků (47 recenzí)

5# DeLuxe - mnoho funkcí

úvod: Hledáte-li sexuální pomůcku, která má opravdu mnoho různých funkcí, právě jste ji našli. Multi-funkční vibrátor DeLuxe dokáže uspokojit skutečně každou část vašeho klínu. Cena je sice vyšší, ale funkce to plně nahrazují. Ideální společník pro spousty prožitých orgasmů.

popis: Na první pohled není moc pěkný. Je opticky rozdělen na pět částí. Horní část s žaludem, harmonika pro přirážení a rotace, střední část s dráždidlem, harmonika s motorkem a baterie a ovládácí panel. Jedná se o docela pořádný XXL klacek, protože délka vibrátoru včetně ovládání je 30 cm, když je úplně nahoře. Průměr je cca 4 cm. Dékla tykadélka je 8,5 cm.

materiál: Je jediným mínusem této erotické pomůcky. Spodní ovládací část je klasicky z tvrdého ABS plastu. Ostatní části mají a povrchu pružný gel. Je příjemný na dotek. Ale silikon to bohužel není.

funkce: Má 7 vibračních programů dostatečně silných. To potvrzují uživatelské recenze i naše vlastní zkušenosti. Další 4 pulsační programy se skvělým průběhem. Další funkcí je přirážení. Horní harmonika se stahuje a roztahuje a simuluje přirážení penisu do vagíny. K tomu si můžete zapnout rotaci špičky vibrátoru s otáčivými rotačními kuličkami pod vrstvou gelu. Zde jsou navíc umístěny dráždivé výstupky pro silnější stimulaci vaginální stěny. A pokud nemáte stále dost, zapněte si dráždidlo klitorisu, tzv. čmeláček. Bohužel zapomeňte na vodní hrátky. Vodotěsný není, proudu vody v koupelně odolá pouze část bez ovládání. Zaručuje ovšem tichý chod, ale jen do chvíle, když zapnete rotaci. Ta prostě je slyšet, s tím nic neuděláte. Právě mírná hlučnost při rotaci a jenom částečná odolnost vodě trochu snižuje tomuto vibrátoru body v jinak plusovém hodnocení. Napájení zajišťují čtyři tužkové baterie.

silné vibrace a příjemné pulsační programy
horní harmonika a špička silně přiráží a rotuje
dráždidlo na klitoris s vibrujícím tykadélkem
kvalitní výroba, značka Toy Joy
hezký pytlíček na uschování
napájení na tužkové baterie
jen gelový materiál, mohl by být silikon
hlučnější než uvádí prodejce a výrobce

hodnocení: Bez nadsázky se označuje za nejlepší rotačně přírážecí vibrátor, který je zároveň vybavený stimulátorem klitorisu. Patří mezi opravdu věrnou ukázku erotické akce, při které muž ženě přiráží a do toho ještě pracuje rukou na spokojenosti klitorisu. Zároveň je i skvělou vibrační pomůckou. Zkrátka kombinuje řadu vlastností, které hned tak nějaký robertek nemá. Bonusem je i fialový odstín gelu, z něhož je vyroben. Navozuje příjemné pocity. Žádný jiný robertek tolik funkcí dohromady nemá. Když ho zapojíte do párových hrátek, rozhodně neprohloupíte.

Chci vědět více: Zobrazit zkušenosti zákazníků (190 recenzí)

6# Borůvka 2 nejprodávanější vibrátor v ČR

úvod: Patří mezi nejprodávanější vibrátory v ČR. Je vhodný hlavně pro začátečníky. Za dobrou cenu v sobě skloubí skvělý design, materiál i funkce. Zařadili jsme jej současně mezi luxusní i levné vibrátory, splňuje podmínky pro obě kategorie.

popis: Recenze uživatelek u této erotické pomůcky vyzdvihují realistický tvar skutečného penisu, výrazný žalud, navíc vroubený žilkami, které jsou výrazně stimulující. Nadchne vás fialový povrch těla, který působí příjemně. Celková délka velikost včetně ovládání je 21 cm. Zasunovatelná délka krásných 16 cm. Průměr má 4 cm. Pro vaginu je to akorát. Nicméně pro análek už je to dost. Prdel análního začátečníka tedy zažije středověk. Samozřejmě se najdou i některé designové nedostatky. Tady patří mezi trochu nešťastné vady na kráse přechod mezi pravou a levou částí vibrátoru. Bohužel je spojení obou části trochu vidět při detailním pohledu. Na perfektní funkčnosti to sice vůbec nic nemění, ale pravda je taková, že u tak špičkového vibrátoru by se vyskytovat neměl.

materiál: Tento silikonový vibrátor nabízí hebký, ohebný a velmi měkký povrch z kvalitního silikonu. Rychle se tepelně přizpůsobuje tělu, nemá žádné nepříjemné pachy. Jednoznačně plusové body tomuto robertku připisujeme za test od Státního zdravotního ústavu, kterým prošel na výbornou. Je to totiž chyba hazardovat se zdravím, Borůvka ale zaručuje, že je z naprosto bezpečného hypoalergenního materiálu.

funkce: Vibrační hračka dává možnost užít si opravdu silné vibrace díky nejrůznějším pulzním programům. Plynule si můžete regulovat vibrace, jaké budete chtít. Nabízí se tři silné vibrační programy a čtyři pulzní programy. Určitou nevýhodou je nabíjení pomocí baterií. Nabíjecí akumulátor by byl elegantnějším řešením. Skvělé je, že odolává vodě, a tak se nemusíte bát vytasit s tímto vibrátorem i ve sprše. Díky příznivému vztahu k vodě zbývá dodat, že není problém ani omývání pod tekoucí vodou. Buďte ale opatrní, na koupání ve vodě to není, přece jenom obsahuje ovládání a baterie. Pro hezčí požitek, aby vám tam erotická pomůcka hezky klouzala, použijte pro tento umělý penis lubrikační gel na vodní bázi.

silikonový materiál vysoké kvality
moderní design - realistický vzhled a příjemná fialová barva
7 programů včetně pulsací
dlouhá výdrž baterií
hezký pytlíček na uschování
viditelný přechod mezi levou a pravou stranou (v dírce ale nevnímáte)

hodnocení: Pokud jste zatím žádný vibrátor v životě nekoupili, nemusíte hledat dále. Borůvka 2 je přesně pro vás. Je ideálním doplňkem partnerských hrátek. Pokud má žena problém dosáhnout klasického orgasmu, Borůvka vám při sexu s partnerem vypomůže a vy prožijete zasloužený orgasmus. Když partner již nemůže, Borůvka s chutí zaskočí za něj a dodělá vás.

Chci vědět více: Zobrazit zkušenosti zákazníků (413 recenzí)

Luxusní vibrátory Lelo

Lelo Soraya fialová
Švédská značka Lelo je velmi exkluzivní. Nabízí sofistikované erotické pomůcky té nejvyšší třídy a kvality, a to včetně luxusních vibrátorů. Založena byla roku 2003, takže se jedná o poměrně mladou značku s krátkou existencí, ovšem i za tuto nepříliš dlouhou dobu si na trhu dokázala vydobýt pověst jedné z nejlepších značek, která navrhuje erotické hračky s ohledem na soudobé trendy, špičkový design, luxus a eleganci. Přitom všem je zachována maximální funkčnost vibrátorů. Dá se také říci, že boří zažitá pravidla toho, jak by měly pomůcky pro intimní hrátky vypadat. U robertku všichni tak nějak očekávají, že bude svým tvarem kopírovat pánský penis.

Ukazuje se ale, že ten nejlepší vibrátor tak vůbec vypadat nemusí. Ano, Lelo zbořila tyto názory jako domeček z karet. Dostane se vám totiž do ruky robertek, který vůbec nepřipomíná svoji funkci. Jde o na první pohled tak nevinnou hračku, že byste v ní luxusní vibrátor lelo vůbec nehledali. Nenapadne vás, že jde o erotickou pomůcku. Držíte věcičku z toho nejlepšího materiálu, s dokonale moderním vzhledem a perfektně a do nejmenších detailů promyšlenými funkcemi. Například Lelo Elise 2 je luxusním vibrátorem tvarovaným podle křivek ženského těla v pohybu. Lelo smart wand tvoří bezdotykového masážní vibrátor. Lelo Tiani 3 je oceněným vibrátorem páry, dokonalý partnerský vibrátor, který splní každé přání. Diskrétní malý vibrátor Lelo Mia II připomíná spíše dámskou rtěnku, takže pokud ženě náhodou vypadne z kabelky, rozhodně se nemusí červenat studem. Lelo Lily je tak diskrétním a delikátním pomocníkem, že v něm spíše než vibrátor možná uvidíte elegantně tvarovanou tubičku se vzorkem nějakého kosmetického krému. Další mýlku může přinést třeba Lelo Iris. I kdyby ho žena nakrásně omylem vytáhla z kabelky, budete mít pocit, že má nějakou elegantně tvarovanou rtěnku. Pravda, trochu XXL rozměrů, protože je dlouhá 22 cm. Lelo Iris je totiž tužkou inspirovanou okvětními lístky růže. Nikomu nesvitne, že jde o vibrátor. Právě o to ale v koncepci Lelo vibrátorů jde.

Doslova se dá říci, že ty nejlepší robertky tvoří vlastně umělecká díla. Jedná se ale o skutečně luxusní hračky v mnohem vyšší cenové kategorii, takový Mercedes mezi vibrátory. Svým tvarem, zpracováním i zbarvením asociují mnohem spíše nějakou kosmetickou drobnost, než cokoli jiného. Nabízí sice elegantní design, ten nejkvalitnější 100% lékařský silikon – jedná se o silikonové vibrátory, ale zároveň při jeho koupi musíte sáhnout poměrně hluboko do rozpočtu. Protože základem je silikon, samozřejmě musíte pamatovat na to, že pro lepší jízdu musíte mazat jedině lubrikačními gely na vodní bázi, těmi olejovými byste si mohli tyto drahé a luxusní kousky nadobro zničit, a to by jistě byla velká škoda.

Vlastnosti drahých vibrátorů

materiálech zde jednoznačně vévodí 100% lékařský silikon. Je to tak, silikonové vibrátory nabízejí ty nejlepší vlastnosti. Jsou hebké, měkké, hladké, příjemné na omak, doslova tělo hladí. Přitom jsou i značně odolné. Často je silikon kombinovaný s ABS plastem, přičemž ABS plast tvoří tělo samotné erotické hračky, silikon potom povrch hlavice. Co je ovšem obzvláště důležité, že silikonový povrch je naprosto zdravotně nezávadný a hypoalergenní. Nemusíte se tedy obávat žádné levné gumy s jejím typickým zápachem – podobně materiály se v kategorii luxusních vibrátorů vůbec nevyskytují. Další materiály luxusu je třeba skleněný nebo kovové luxusní robertky.

Které značky nabízejí luxusní vibrátory? Zaměřte se na výrobky Fun factory a Toy Joy, v našem žebříčku máme hned několik zástupců z jejich portfolia. Jsou spolehlivé, kvalitní, dají se považovat za opravdu dobrý standard. Špičku v oboru pak představuje značka Lelo, která při zachování vynikající funkčnosti dokáže vibrátor povýšit téměř na umělecký objekt, který ovšem zároveň i velmi praktický. Nejčastějším typem napájení je pomocí USB kabelu, který je součástí dodávky vibrátoru. Nevýhodou je, že napájení trvá dlouho, obzvláště první napájení, kdy musíte počítat i se 6-12 hodinami připojení. Na druhé straně nabíjecí vibrátory můžete připojit na mobilní telefon, notebook, power banku, zkrátka všude tam, kde máte UBS konektor. Erotická hračka se tak dá nabít prakticky kdekoli. Nejste odkázáni jenom na elektrické vibrátory, u nichž musíte být v dosahu elektrické sítě. To vám podstatně zjednodušuje situaci. Dá se nabít v autě, ve vlaku, kdykoli a kdekoli vás napadne, že byste si chtěli užívat. Další možností jsou vibrátory na baterie, zpravidla tužkové.

Ovládání může být jednak na těle samotného vibrátoru, ovšem i tady mají luxusní hračky další možnosti. Tlačítka mohou být podsvícená, můžete je zamknout. Většinou mívají tyto hračky velice jednoduché ovládání v podobě několika různých pulzních a vibračních programů, případně jejich kombinací. Bonusem navíc, kterým tyto typy robertků velmi často disponují, je dálkové ovládání. Jednoduše si zvolíte, co chcete, zasunete a pak se můžete třeba ponořit do gejzíru orgasmů, nebo dělat dobře partnerovi. To už je na vás. Vrcholem je hansfree robertek, který nemusíte držet, a přesto pracuje. Tak sofistikované luxusní vibrátory jsou absolutní špičkou.

Luxusní vibrátory představují řadu vlastností, s nimiž se u vibrátorů z levnějších kategorií rozhodně nesetkáte. Jejich vyšší cena je tak opodstatněná nabídkou. Na co se můžete u erotických her těšit?

Oblíbené funkce vibrátorů

  • Přirážení vám poskytne řada vibrátorů z vyšší kategorie. Pohyb dopředu a dozadu připomíná soulož a skvěle se hodí pro partnerské hrátky. Právě partnerské vibrátory nabízí mnohem vyšší kvalitu sexu. S běžnými robertky totiž může být po čase docela nuda. Tady si ale užijí oba partneři a vždycky objeví něco nového.
  • Rotace přináší další nevšední zážitky. Můžete si řídit rotaci robertka podle vlastní chuti. Rotační kuličky zajišťují dokonalý zážitek, ženy si rotační vibrátory předávající rozkoš pomocí kmitání, efektivní rotací kuliček velice pochvalují. Rotace umožní procítit orgasmus naprosto dokonale.
  • Vibrace jistě znáte i z běžných typů robertků, ale u této erotické pomůcky luxusního charakteru je paleta vibrací mnohem širší. Především je naprostou samozřejmostí, že kvalitní vibrační hračky disponují nastavením různých vln vibrací. Vibrace tak mohou plynule zvyšovat svoji intenzitu, snižovat ji, jít ve vlnách. Přitom jde o tichý chod, nemusíte se bát, že vaše pomůcka je hlasitá jako motorová pila. V nabídce dostanete jako na stříbrném podnose naservírováno hned několik vibračních programů, z nichž můžete vybírat. Výborné jsou i kombinace rotace a vibrace, případně pulzace.
  • Pulzace. Pulzování vpřed a vzad nabízí zcela nové zážitky proti vibraci. Může jít o pravidelnou sinusoidu, kratší pulzy, střídání pulzů a brnění, kratší pulzy, možností, jak vyvolat erotické blaho, je spousta. Mnohdy dokáže přivodit krásné orgasmy i ženám, které dosahují jenom klitorálních orgasmů, ovšem pulzování jim může otevřít dveře k poznání silnějších zážitků a tím pádem i cestě k vaginálnímu orgasmu. Pulzační vibrátory jsou proto velmi žádané. Ženám, které poznaly jenom vibrační typy robertků, nabídnou další úroveň zážitků.
  • Dráždidlo klitorisu je v mnoha případech nedílnou součástí luxusních vibrátorů a dává jim tak opravdovou multifunkčnost. Zatímco vibrátor se činí uvnitř, dráždilo, například v podobě vhodně tvarovaného výstupku přivádí klitoris doslova k šílenství. Zážitek je potom o to intenzivnější.
  • Voděodolnost. Není samozřejmě ani u drahých umělých penisů. Pokud vybíráte voděodolný luxusní vibrátor, je vždy třeba si zjistit, zda skutečně je.
  • Vibrátor s funkcí sání – obvykle na dráždidlu klitorisu je umístěna přísavka, která po zapnutí nasaje klitoris. Sice velmi příjemná funkce, ale příliš se neprodává.
  • Vibrátor s vyhřívací funkcí – každý vibrátor se po zapnutí postupně zahřeje. Umělé zahřívání, které mělo nahradit žívý penis však nenašlo příliš uplatnění. Vyhřívací zařízení bylo docela drahé a zvyšovaly váhu i velikost penisu. Daleko lepší je použít lubrikační gel s vyhřívací funkcí.
  • Robertek s ejakulací je taktéž vývoj do slepé uličky. Ženy chtějí primárně uspokojit a ne aby po nich stříkalo něco lepkavého. Nicméně pár modelů které simulují výstřik spermatu existuje.

Zajímavé je, že moderní luxusní vibrátory vydrží vibrovat kratší chvíli. Je to způsobeno integrovanou baterii uvnitř, která se dobíjí zpravidla přes usb kabel. Dobíjecí vibrátor vydrží obvykle o polovinu nebo více času méně, než klasický na baterie.

Závěr

Patříte-li v oblasti erotických pomůcek mezi zkušenější uživatelky, rozhodně se vyplatí do luxusních vibrátorů investovat, byť jejich cena je trochu vyšší, než u těch běžných. Z tabulky vypadl další fajn vibrátor Vibe Therapy meridian, kterého nahradila Borůvka 2 (tu jsme také odstranili z levných vibrátorů). Mnohé z nich patří mezi opravdu dokonalé partnerské vibrátory, dokážou vás přivést do neuvěřitelných výšin vzrušení. Uplatní se ale také jako masážní vibrátory, které zajistí fantastickou předehru ještě před vlastním sexem. Větší, citlivá pohybující se hlavice přináší erotickou pomůcku, která vám zprostředkuje fantastický zážitek z erotické masáže srovnatelný se špičkovou profesionální masérkou, tady ale navíc obohacený tím, že si můžete všechno zařídit podle sebe.

Nejde jenom o dámské hračky, i pánové ocení jejich přednosti. Obvykle mají skutečně vychytané vlastnosti, u jednotlivých typů se setkáte s propracovaným designem, špičkovými materiály, skutečně širokou nabídkou programů o jaké se vám ani nesnilo. Vaše peníze investované do nejlepšího vibrátoru se tak zcela jistě vrátí, protože si budete moci užít podstatně širší pole rozkoší, než kdykoli předtím. Zároveň se vám v některých případech dostává do ruky pomůcka, která vypadá velmi decentně, diskrétně a nezávislý pozorovatel by na první pohled vůbec neřekl, že jde o vibrátor. Z toho vyplývá, že ji žena může mít klidně i v kabelce. Nemusí se bát společenského faux pas, pokud jí hračka nešťastnou náhodou vypadne.

Jistě oceníte vynikající vlastnosti vibrátorů. Naproti tomu méně zkušené dámy by možná měli počkat, než se otrkají a sáhnout spíše po levnějších vibrátorech. Teprve až se s nimi dokonale seznámí, vychutnají si je, poznají všechny jejich tvary, možnosti a funkce a budou přesně vědět, co vibrátoru chtějí, je na čase přestoupit i v této oblasti do vyšší ligy. Přibývající zkušenosti totiž umožní, že si pak dokážete vychutnat různé programy i další nabídku.