NEZÁVISLOST + PŘEHLEDNOST + POUŽITELNOST
Domů Nejlepší luxusní vibrátory

Nejlepší luxusní vibrátory 2018

S testováním a hodnocením luxusních vibrátorů jsme si dali opravdu záležet. Jejich cena je vyšší a chceme si být jistí, že doporučujeme skutečně jen kvalitu a jistotu silných erotických zážitku s mnoha orgasmy. Z celkových 50 vytipovaných pomůcek jsme na základě názorů zákazníků vybrali dvanáct k testování. Těchto dvanáct nejlepších (a obvykle i nejprodávanějších) testovalo ve své vagíně a zadečku celkem 11 testerek všeho věku. Čistý čas zasunování přesáhl 95 hodin a naše holky dosáhly jsme celkem 82 orgasmů. Po testování, vyhodnocení parametrů a přihlédnutí k ceně produktů jsme sestavili podrobné srovnání – žebříček 6 top nejlepší luxusní vibrátory. Přečtěte si recenze.

TOP 2018

Bi-Stronic hands-free
#
Best Product
Bi-Stronic hands-free
cena od 4490 Kč
Moderní design, silikon materiál a prémiová značka Fun Factory. Dva silné motorky dráždí vagínu i klitoris. Sám přiráží - nemusíte jej držet!!! Vodotěsný.

doprava zdarma
Dlouho se nabíjí a hodně stojí. Mohl by mít delší rukojeť.
Jeden z TOP3 vibrátorů pro váš klín. Zapnete, zasunete, dáte si ruce za hlavu a necháte se Bi-Stronicem pořádně ojet.
Stronic Drei pulzátor
Sám přiráží!!! 10 pulsních programů – zážitek jako s opravdovým penisem. Povrch z prémiového silikonu. Velmi tichý. Designová značka FunFactory.

doprava zdarma
Větší hmotnost. Vyšší cena.
Nejlepší vibrátor široko daleko. Autoři doporučují. Tzv. "hands-free" režim - sám přiráží!!! Ruce si složte za hlavu a nechte se ojet.
Power AkuWand masážní
Ohebná vibrační hlavice ze silikonu, silné vibrace. Vhodné pro masáž celého těla. Integrovaná dobíjecí baterie. 100% jistý damský orgasmus

doprava zdarma
Těžší do ruky. Hodně hlučný.
Partneři se mohou vzájemně masírovat. Jistý orgasmus i pro ženy s problematickým uspokojením. Vzhled vychází z původního desgignu.
Tiger G5 tyrkys
Silikonový povrch s výstupky pro dráždění. Silné vibrace a pulzní programy. 100% vodotěsný. Nabíjení přes USB. Kvalita FunFactory značka.

doprava zdarma
Dlouho se nabíjí. Slabá výdrž baterie.
Zlatá střední cesta. Skvělé pulzace a silné vibrace za dobrou cenu.
DeLuxe přírážecí na klitoris
Přiráží a rotuje ve 3. stupních vibrace a 9 pulsních programů. Vibrační dráždidlo na klitoris (rozkoš v dírce i na klitorisu). Spolehlivý průvodce k orgasmu.

doprava zdarma
Nic moc vzhled.
Nevypadá jako Romeo, ale uspokojí vás rychle a kvalitně. Vhodný na masáž těla a do vaginy. Super přirážení a rotace.
We-Vibe Sync+ párový
Vibrátor pro hrátky ve dvou, vleze se do vaginy společně s penisem. Dálkové ovládání. Rychlý orgasmus. Jemný povrch, silné ze dvou motorků.

doprava zdarma
Vyšší cena. Není to vyloženě masážní vibrátor.
Dvojí rozkoš pro ženy. Vibrátor i penis ve vagině. S tímhle to fakt jde. Navíc vibrace laskají i penis přirážejího chlapa.
Borůvka 2 silikonový
Příjemný povrch z lékařského silikonu. Realistický tvar a silné vibrace a pulsace (celkem 7 programů). Velmi tichý, ovladatelný pouze jedním tlačítkem, super cena. Viditelné rozdělení pravé a levé části. Poměrně velký na análek.
Ideální vibrátor pro začátečníky i pokročilé, za tisícovku nepořídíte lepší luxusní robertek.
Lelo Soraya fialová
Kvalitní lékařský silikon. Dva motorky (penis a dráždidlo na klitoris). Osm pulsních programů a silné vibrace. Integrovaná dobíjecí baterie.

doprava zdarma
Velmi vysoká cena
Luxusní drahý vibrátor. Velmi silné dráždidlo klitorisu. Slastný orgasmus. Super robertek, strháváme půl hvězdy za vysokou cenu.
Autor recenze:
MuDr. Lenka Králová
Poslední úpravy:
23.4.2018

Snaha vychutnat si sexuální hrátky do posledního dechu přiměje spoustu párů a žen, které jsou zrovna samy, i k větším investicím. Luxusní vibrátory nabízejí mnohem širší možnosti, než jejich levnější bratříčkové. Je pochopitelné, že levné vibrátory mají do určité míry omezené možnosti. Pokud jste ale ochotni sáhnout i trochu hlouběji do kapsy, odměnou vám budou skutečně nevšední zážitky. Ty nejlepší robertky pro ženy si shrneme v následujícím přehledu. Jakými vlastnostmi vynikají? Například vibrátor na dálkové ovládání hovoří sám za sebe, dopřeje vám prožitek, který si řídíte přímo ovladačem. Dalším znakem špičkových vibrátorů je především prvotřídní materiál nejvyšší kvality, tedy většinou silikonový, vyrobený z lékařského silikonu, odolného a zároveň hebkého, pružného a naprosto hypoalergenního. Samozřejmostí je u vibrátorů i promyšlený design včetně netradičních tvarů a pestré škály funkcí v podobě přirážení, pulzů, vibrací, různé intenzity. Zároveň jde o tiché vibrátory, naprosto diskrétní. Výjimkou není přirážecí robertek, který zážitek posune o několik úrovní výše. Potěší i skvělý design a oslnivé barvy (fialový, růžový, zlatý, červený ad.), co takhle zkusit třeba fialový vibrátor? Ovšem erotickou klasiku představuje i černý.

1# Bi-Stronic hands-free BEST PRODUCT

Bi-Stronic hands-free
ÚVOD: Dámy, nemáte v dosahu živého milence? Nevadí. Vibrační pulzátor Fun Factory Bi Stronic Fusion vám ho dokonale nahradí. Zasunete ho do vaginy a on už se postará o zbytek. Dokáže přirážet velmi silně, takže váš klín bude dokonale spokojený. Umí se postarat jak o klitoris, tak i o vnitřek vaginy a bod G.

POPIS: Fialovočerný Fun Factory Bi Stronic FUSION připomíná delfína, protože má nejenom krásné tělo falického tvaru, ale také malou ploutvičku. Zatímco tělo vklouzne rovnou do vaginy, kde má za úkol rozzuřit bod G, ploutvička se stejnou intenzitou věnuje klitorisu. Pulzátor měří 21,7 cm. Rukojeť je dlouhá 9 cm a má průměr 4-4,5 cm. Bi Stronic FUSION je lehoučký, jeho hmotnost je pouhých 266 gramů. Na vaginální část připadá 14,5 cm, průměr vrchní části činí 3,9-4,5 cm a maximální průměr činí 4,8 cm. Ploutvička pro klitoris o průměru 2,5-5 cm měří 6 cm.

MATERIÁL: Sametově hebký silikonový povrch této smyslné hračky vás doslova pohladí. Je vyrobena ze 100% lékařského silikonu, který je zdravotně naprosto nezávadný. Černá rukojeť je z plastu a na přední straně má ovládací tlačítka. Ve spodní části najdete dva konektory. Vzhledem k tomu, že fialové tělo tvoří silikon, doporučuje se používat lubrikační gely na silikonové bázi. Má rád vodu, je vodotěsný. Na údržbu se doporučuje použít dezinfekci na vibrátory.

FUNKCE: Elegantní milenec Bi Stronic FUSION se dá ovládat velice snadno. K zapnutí a vypnutí vám poslouží tlačítko FUN. Přepínání programů zvládnete pomocí kulatého bílého tlačítka. Zatímco velké tlačítko slouží k ovládání vaginální části, ploutvičku na klitoris lehce ovládnete menším tlačítkem. Není problém zapnout pouze jednu část, třeba vaginální pulzátor, nebo klitoridální vibrátor. Jeden motorek je potom vypnutý, druhý jede a naopak. Pulzátor vám k vaší radosti nabídne 8 režimů, vibrátor 6 rúzných programů, a sice slabé, střední a silné vibrace, dále jemné a rychlé pulzy, za páté pak střídání jemnějších a intenzivnějších pulzů a nakonec i stupňované pulzování od jemného až po velmi intenzivní. Výhodou je zámek tlačítek. Nabíjí se pomocí USB nabíječky, kterou můžete zasunout třeba do svého notebooku. Bohužel ale musíte počítat s tím, že nabíjení je značně dlouhé. Vyhraďte si na ně 13-16 hodin. Pokud poběží současně oba motorky pulzátoru i vibrátoru, vybijí se za 2 hodiny.

HODNOCENÍ: Tento luxusní robertek je vrcholným produktem prémiové značky Fun Factory. Nic lepšího jsme v rukou a v dírkách neměly. Žádný jiný vás nebude dráždit více a zároveň tak kompfortně. Prostě zasunete a necháte jej pracovat. Přirážet, dráždit klitoris i G-bod. Všechno současně a to nejlepší: ruce si můžete dát za hlavu. Ze zkušenosti víme, že orgasmy přijdou již po několika minutách, jeden za druhým. A voděodolnost! Co se takhle natáhnout do vany nechat Bi Stronic vrnět pod vodou. Má jedinou nevýhodu. Partner bude muset hodně žadonit aby se na něj taky dostalo a mohl zasunout do vaší mušličky.

2# Stronic Drei - sám přiráží

Stronic Drei pulzátor
Příslibem opravdu vynikající kvality je luxusní vibrátor Stronic Drei. Využívá pulzování místo vibrací a díky tomu je zážitek ještě silnější a intenzivnější. Díky tomu i ženy, které prožívaly až do této chvíle pouze klitoriální orgasmy mohou své prožitky posunout ještě o něco dále, do větších výšin. Pulzující vibrátor jim nabídne možnost poznávat svoji sexualitu a odhalit dosud netušený potenciál. Barvu máte na výběr, a sice buď klasicky eroticky černý, nebo také růžové barvy, je to na vás. Lze ho použít jako partnerský vibrátor. Jeho samo přirážecí potenciál je úžasný, místo vibrací jde o pulzační vibrátor pohybující se dopředu a dozadu, tedy jako při partnerském sexu. Navíc citlivost žen při pulzování neklesá, což je Achillova pata některých vibrátorů. U tohoto to ale neplatí. Vynikající vlastností je také tichý chod. Ani na nejvyšší stupeň pulzů (k dispozici máte celkem 10 programů) je velmi diskrétní díky patentované technologii motoru.

Příjemné zakřivení zajistí, že dokáže masírovat na bod G (g-spot) i klitoris. Výstupek u kořene je určen na klitoris. Navíc může dokonce fungovat i jako anální vibrátor a zahnutým koncem můžete dráždit prostatu. Dostanete tedy v podstatě hračku XY v jednom, nejde o jednoúčelový robertek, ale skutečně multifunkční hračku pro dámské i partnerské hrátky. Skvělou vychytávkou je i handsfree režim, kdy můžete vibrátor vsunout dovnitř a složit ruce za hlavu. O všechno ostatní už se postará sám.

Zbývá ještě dodat, že jde o 100% vodotěsný silikonový luxusní vibrátor, takže musíte použít lubrikační gely a vodní bázi. Velikost činí i s ovládáním 24 cm, bez něj 16 cm, v nejširší části je průměr 4,5-7,5 cm. Má tento skvost vůbec nějaké nevýhody? Ano. Především je to vyšší cena, kterou nemusí být každý ochoten investovat. Pokud chcete zažít něco nového a mít doma luxusní robertek, který vás uspokojí na víc různých způsobů, investice se vyplatí. Určitým minusem může být i trochu vyšší hmotnost této erotické hračky. Do třetice vás možná nenadchne, že první nabíjení přes USB kabel trvá 12-16 hodin. Recenze ale potvrzují, že jde o opravdu skvělou hračku, se kterou si užijete.

3# Power AkuWand - továrna na orgasmy

Power AkuWand masážní
Chcete šikovného pomocníka, který vám splní téměř každé vaše přání? Potom je tu právě pro vás luxusní vibrátor PowerAkuwand, který nabízí velice silné vibrace, díky tomu, že vibruje úplně celá hlavice. Jeho zásluhou pak je orgasmus prožitý ještě v zahřívacím kole před samotným sexem. S výkyvnou hlavou s kloubem se také dá otáčet, kam chcete, pohyb hlavice do stran činí až 3 cm, přičemž její průměr je 6,5 cm. Bez nadsázky jde o masážní přístroj, který vám udělá takovou masáž intimních partií, na jakou dlouho nezapomenete. Pro lepší kluznost použijte lubrikační gel na vodní bázi.

Tři intenzity vibrací a sedm pulzních programů vás katapultuje do výšin rozkoše. Nabízí velice příjemný silikonový povrch hlavice, který doslova připomíná pohlazení, celek vibrátoru je z ABS plastu bez ftalátu s rukojetí, kterou je příjemné držet. Celková dílka činí 32 cm, z toho rukojeť zabere 24 cm. Kdo vyzkouší, velice si chválí tichý chod. Za zmínku zcela jistě stojí i muší váha této hračky. I když se hrátky s ní protáhnout, ruce vás rozhodně bolet nebudou. Jeho ovládání je velice jednoduché, patří mezi dokonalé erotické hračky, jde o rozhodně o to nejvýkonnější, co si můžete pořídit.

Navíc je i praktický, protože se dá nabíjet pomocí USB kabelu, který prostě strčíte do mobilu, notebooku nebo powerbanky. Minusem luxusního vibrátoru je skutečnost, že je nutné robertek pravidelně nabíjet, provoz je totiž velice omezený. Rovněž nepřipadají v úvahu hrátky ve sprše či ve vaně, protože není voděodolný, údržba by se proto měla skládat maximálně z krátkého opláchnutí hlavice. Někomu také nemusí být příjemný blikání. Tyto drobné chybičky ale nic nemění na tom, že jde o opravdu vychytaný přístroj. Testy dokonce označují masážní hlavici jako nejlepší a nejvýkonnější. Není ani moc těžká, ani moc hlučná, prostě přesně akorát.

4# Tiger G5 - super cena

Tiger G5 tyrkys
Tiger je od přírody šelma a nový luxusní vibrátor vás o tom zcela jistě přesvědčí. Vroubkované lehce zahnuté tělo elegantní a designérsky propracované hračky to slibuje. Nechybí ani výstupek na spodku sloužící k dráždění klitorisu. Nová verze slibuje tichý chod a svému slibu rozhodně dostojí.

Rozhodně se řadí mezi nejlepší vibrátory na našem trhu. Základem je šest úrovní vibrací a šest pulzních programů, díky tomu se u vás doma mohou rozpoutat doslova erotické koncerty. Pohodlnou manipulaci zajistí anatomická rukojeť. Praktické nabíjení pomocí nabíjecí USB kabelu je také hračka. Zbývá dodat, že si můžete vybrat barevný vibrátor, a sice tyrkysového odstínu, nebo klasicky eroticky černý. Celková délka činí 22,5 cm, průměr potom 3,9 cm. Skvělé je, že je vodotěsný, takže se už teď můžete těšit na opravdu velmi příjemné vodní hrátky ve vaně i sprchovém koutu. Nepochybujte o tom, že jeho dotyk budete vnímat doslova jako něžné laskání, protože jde o silikonový robertek z toho nejkvalitnějšího lékařského silikonu, který můžete získat. Nic složitého není ani údržba. Vystačíte si s mýdlem a vodou a nemusíte se obávat, že to přeženete, protože tenhle přístroj se s vodou kamarádí. Proto k zajištění maximálního prožitku rozhodně doporučujeme lubrikační gely na vodní bázi.

I tady se navzdory skvělým vlastnostem najdou drobné nedostatky. Trochu vadí dlouhé nabíjení trvající 6-8 hodin a také vyšší cena. O tom, že patří mezi nejlepší v nabídce svědčí mnohé kladné recenze, hodnotí například kvalitu materiálu, vynikající kombinaci pulzací a vibrací, tedy široká nabídka funkcí. Tento luxusní vibrátor rozhodně do písmene plní očekávání a záporů na jeho adresu je naprosté minimum. Hodí se i jako partnerský vibrátor na hrátky ve dvou, mnohé páry si ho chválí. Zkrátka, jak bylo řečeno, dostojí pověsti skutečného tygra.

5# DeLuxe - mnoho funkcí

DeLuxe přírážecí na klitoris
Velkým plusem tohoto vibrátoru je dvojitá stimulace. Luxusní vibrátor samovolně přiráží v těle ženy a svým šikovně vytvarovaným a umístěným výstupkem zároveň velice příjemně dráždí klitoris. Stává se proto vynikající partnerským vibrátorem. Když ho zapojíte do párových hrátek, rozhodně neprohloupíte. Vibrační hračka slibuje extra silné vibrace a podle uživatelských zkušeností je to pravda, recenze rozhodně nelžou. Zároveň jde i o rotační vibrátor, kde u místěných rotačních kuliček je povrch doladěný gelovými dráždivými výstupky, které ještě zvyšují prožitek.

Perličkový robertek toho umí opravdu hodně. Bez nadsázky se označuje za nejlepší rotačně přírážecí vibrátor, který je zároveň vybavený stimulátorem klitorisu. Patří mezi opravdu věrnou ukázku erotické akce, při které muž ženě přiráží a do toho ještě pracuje rukou na spokojenosti klitorisu. Zároveň je i skvělou vibrační pomůckou. Zkrátka kombinuje řadu vlastností, které hned tak nějaký robertek nemá. Bonusem je i fialový odstín gelu, z něhož je vyroben. Navozuje příjemné pocity. Bohužel zapomeňte na vodní hrátky. Vodotěsný není, proudu vody v koupelně odolá pouze část bez ovládání. Zaručuje ovšem tichý chod, ale jen do chvíle, když zapnete rotaci. Ta prostě je slyšet, s tím nic neuděláte. Právě mírná hlučnost při rotaci a jenom částečná odolnost vodě trochu snižuje tomuto vibrátoru body v jinak plusovém hodnocení.

Nadšení určitě budete ze čtyř rotačních a sedmi vibračních programů. Jak na údržbu? Nabízí se opatrné umytí pod tekoucí vodou, tak aby se nedostala do části s bateriemi. Pro lepší klouzání se hodí lubrikační gel na vodní bázi. Zbývá ještě dodat, že se jedná o docela pořádný XXL klacek, protože délka vibrátoru včetně ovládání je 30 cm, když je úplně nahoře. Vždy jej používejte s gelem. Průměr je cca 4 cm. Napájení zajišťují čtyři tužkové baterie. Je podobný vibrátoru Rabbit, ale plusy u DeLuxe převažují. Recenze jsou jednoznačně lichotivé od vynikajícího materiálu, přes design a spoustu funkcí – všechny tyto vlastnosti vzbuzují nadšení.

6# Borůvka 2 BESTSELLER v ČR

Borůvka 2 silikonový
Patří mezi nejprodávanější vibrátory. Co ho ale katapultuje do kategorie luxusní? Především kvalita materiálu, který je 100% silikon. Tento silikonový vibrátor nabízí hebký, ohebný a velmi měkký povrch. Velice se přizpůsobuje, nemá žádné nepříjemné pachy. Recenze uživatelek u této erotické pomůcky vyzdvihují realistický tvar, výrazný žalud, navíc vroubený žilkami, které jsou výrazně stimulující. Nadchne i fialová barva, která působí příjemně, velikost 16 cm, včetně ovládání 21 cm, tedy tak akorát a čtyřcentimetrový průměr.

Přičemž je to stále levná erotická pomůcka. Vibrační hračka dává možnost užít si opravdu silné vibrace díky nejrůznějším pulzním programům. Plynule si můžete regulovat vibrace, jaké budete chtít. Nabízí se tři vibrační a čtyři pulzní programy. Samozřejmě se najdou i některé nedostatky, ostatně nic nemůže být úplně dokonalé. Tady patří mezi trochu nešťastné vady na kráse přechod mezi pravou a levou částí vibrátoru. Bohužel je vidět při detailním pohledu. Na jeho perfektní funkčnosti sice vůbec nic nemění, ale pravda je taková, že u tak špičkového vibrátoru by se vyskytovat neměl. Je to sice drobnost, ale je to na druhou stranu škoda, která kazí dojem z jinak opravdu luxusního vibrátoru.

Určitou nevýhodou je nabíjení pomocí baterií. Nabíjecí akumulátor by byl elegantnějším řešením. Jednoznačně plusové body tomuto robertku připisujeme za test od Státního zdravotního ústavu, kterým prošel na výbornou. Je to totiž chyba hazardovat se zdravím, Borůvka ale zaručuje, že je z naprosto bezpečného hypoalergenního materiálu. Skvělé je, že zároveň odolává vodě, a tak se nemusíte bát vytasit s tímto vibrátorem i ve sprše. Díky příznivému vztahu k vodě zbývá dodat, že není problém ani omývání pod tekoucí vodou. Buďte ale opatrní, na koupání ve vodě to není, přece jenom obsahuje ovládání a baterie. Pro hezčí požitek, aby vám tam erotická pomůcka hezky klouzala, použijte lubrikační gel na vodní bázi.

Luxusní vibrátory Lelo

Lelo Soraya fialová
Švédská značka Lelo je velmi exkluzivní. Nabízí sofistikované erotické pomůcky té nejvyšší třídy a kvality, a to včetně luxusních vibrátorů. Založena byla roku 2003, takže se jedná o poměrně mladou značku s krátkou existencí, ovšem i za tuto nepříliš dlouhou dobu si na trhu dokázala vydobýt pověst jedné z nejlepších značek, která navrhuje erotické hračky s ohledem na soudobé trendy, špičkový design, luxus a eleganci. Přitom všem je zachována maximální funkčnost vibrátorů. Dá se také říci, že boří zažitá pravidla toho, jak by měly pomůcky pro intimní hrátky vypadat. U robertku všichni tak nějak očekávají, že bude svým tvarem kopírovat pánský penis.

Ukazuje se ale, že ten nejlepší vibrátor tak vůbec vypadat nemusí. Ano, Lelo zbořila tyto názory jako domeček z karet. Dostane se vám totiž do ruky robertek, který vůbec nepřipomíná svoji funkci. Jde o na první pohled tak nevinnou hračku, že byste v ní luxusní vibrátor lelo vůbec nehledali. Nenapadne vás, že jde o erotickou pomůcku. Držíte věcičku z toho nejlepšího materiálu, s dokonale moderním vzhledem a perfektně a do nejmenších detailů promyšlenými funkcemi. Například Lelo Elise 2 je luxusním vibrátorem tvarovaným podle křivek ženského těla v pohybu. Lelo smart wand tvoří bezdotykového masážní vibrátor. Lelo Tiani 3 je oceněným vibrátorem páry, dokonalý partnerský vibrátor, který splní každé přání. Diskrétní malý vibrátor Lelo Mia II připomíná spíše dámskou rtěnku, takže pokud ženě náhodou vypadne z kabelky, rozhodně se nemusí červenat studem. Lelo Lily je tak diskrétním a delikátním pomocníkem, že v něm spíše než vibrátor možná uvidíte elegantně tvarovanou tubičku se vzorkem nějakého kosmetického krému. Další mýlku může přinést třeba Lelo Iris. I kdyby ho žena nakrásně omylem vytáhla z kabelky, budete mít pocit, že má nějakou elegantně tvarovanou rtěnku. Pravda, trochu XXL rozměrů, protože je dlouhá 22 cm. Lelo Iris je totiž tužkou inspirovanou okvětními lístky růže. Nikomu nesvitne, že jde o vibrátor. Právě o to ale v koncepci Lelo vibrátorů jde.

Doslova se dá říci, že ty nejlepší robertky tvoří vlastně umělecká díla. Jedná se ale o skutečně luxusní hračky v mnohem vyšší cenové kategorii, takový Mercedes mezi vibrátory. Svým tvarem, zpracováním i zbarvením asociují mnohem spíše nějakou kosmetickou drobnost, než cokoli jiného. Nabízí sice elegantní design, ten nejkvalitnější 100% lékařský silikon – jedná se o silikonové vibrátory, ale zároveň při jeho koupi musíte sáhnout poměrně hluboko do rozpočtu. Protože základem je silikon, samozřejmě musíte pamatovat na to, že pro lepší jízdu musíte mazat jedině lubrikačními gely na vodní bázi, těmi olejovými byste si mohli tyto drahé a luxusní kousky nadobro zničit, a to by jistě byla velká škoda.

Vlastnosti drahých vibrátorů

materiálech zde jednoznačně vévodí 100% lékařský silikon. Je to tak, silikonové vibrátory nabízejí ty nejlepší vlastnosti. Jsou hebké, měkké, hladké, příjemné na omak, doslova tělo hladí. Přitom jsou i značně odolné. Často je silikon kombinovaný s ABS plastem, přičemž ABS plast tvoří tělo samotné erotické hračky, silikon potom povrch hlavice. Co je ovšem obzvláště důležité, že silikonový povrch je naprosto zdravotně nezávadný a hypoalergenní. Nemusíte se tedy obávat žádné levné gumy s jejím typickým zápachem – podobně materiály se v kategorii luxusních vibrátorů vůbec nevyskytují. Další materiály luxusu je třeba skleněný nebo kovové luxusní robertky.

Které značky nabízejí luxusní vibrátory? Zaměřte se na výrobky Fun factory a Toy Joy, v našem žebříčku máme hned několik zástupců z jejich portfolia. Jsou spolehlivé, kvalitní, dají se považovat za opravdu dobrý standard. Špičku v oboru pak představuje značka Lelo, která při zachování vynikající funkčnosti dokáže vibrátor povýšit téměř na umělecký objekt, který ovšem zároveň i velmi praktický. Nejčastějším typem napájení je pomocí USB kabelu, který je součástí dodávky vibrátoru. Nevýhodou je, že napájení trvá dlouho, obzvláště první napájení, kdy musíte počítat i se 6-12 hodinami připojení. Na druhé straně nabíjecí vibrátory můžete připojit na mobilní telefon, notebook, power banku, zkrátka všude tam, kde máte UBS konektor. Erotická hračka se tak dá nabít prakticky kdekoli. Nejste odkázáni jenom na elektrické vibrátory, u nichž musíte být v dosahu elektrické sítě. To vám podstatně zjednodušuje situaci. Dá se nabít v autě, ve vlaku, kdykoli a kdekoli vás napadne, že byste si chtěli užívat. Další možností jsou vibrátory na baterie, zpravidla tužkové.

Ovládání může být jednak na těle samotného vibrátoru, ovšem i tady mají luxusní hračky další možnosti. Tlačítka mohou být podsvícená, můžete je zamknout. Většinou mívají tyto hračky velice jednoduché ovládání v podobě několika různých pulzních a vibračních programů, případně jejich kombinací. Bonusem navíc, kterým tyto typy robertků velmi často disponují, je dálkové ovládání. Jednoduše si zvolíte, co chcete, zasunete a pak se můžete třeba ponořit do gejzíru orgasmů, nebo dělat dobře partnerovi. To už je na vás. Vrcholem je hansfree robertek, který nemusíte držet, a přesto pracuje. Tak sofistikované luxusní vibrátory jsou absolutní špičkou.

Luxusní vibrátory představují řadu vlastností, s nimiž se u vibrátorů z levnějších kategorií rozhodně nesetkáte. Jejich vyšší cena je tak opodstatněná nabídkou. Na co se můžete u erotických her těšit?

Oblíbené funkce vibrátorů

  • Přirážení vám poskytne řada vibrátorů z vyšší kategorie. Pohyb dopředu a dozadu připomíná soulož a skvěle se hodí pro partnerské hrátky. Právě partnerské vibrátory nabízí mnohem vyšší kvalitu sexu. S běžnými robertky totiž může být po čase docela nuda. Tady si ale užijí oba partneři a vždycky objeví něco nového.
  • Rotace přináší další nevšední zážitky. Můžete si řídit rotaci robertka podle vlastní chuti. Rotační kuličky zajišťují dokonalý zážitek, ženy si rotační vibrátory předávající rozkoš pomocí kmitání, efektivní rotací kuliček velice pochvalují. Rotace umožní procítit orgasmus naprosto dokonale.
  • Vibrace jistě znáte i z běžných typů robertků, ale u této erotické pomůcky luxusního charakteru je paleta vibrací mnohem širší. Především je naprostou samozřejmostí, že kvalitní vibrační hračky disponují nastavením různých vln vibrací. Vibrace tak mohou plynule zvyšovat svoji intenzitu, snižovat ji, jít ve vlnách. Přitom jde o tichý chod, nemusíte se bát, že vaše pomůcka je hlasitá jako motorová pila. V nabídce dostanete jako na stříbrném podnose naservírováno hned několik vibračních programů, z nichž můžete vybírat. Výborné jsou i kombinace rotace a vibrace, případně pulzace.
  • Pulzace. Pulzování vpřed a vzad nabízí zcela nové zážitky proti vibraci. Může jít o pravidelnou sinusoidu, kratší pulzy, střídání pulzů a brnění, kratší pulzy, možností, jak vyvolat erotické blaho, je spousta. Mnohdy dokáže přivodit krásné orgasmy i ženám, které dosahují jenom klitorálních orgasmů, ovšem pulzování jim může otevřít dveře k poznání silnějších zážitků a tím pádem i cestě k vaginálnímu orgasmu. Pulzační vibrátory jsou proto velmi žádané. Ženám, které poznaly jenom vibrační typy robertků, nabídnou další úroveň zážitků.
  • Dráždidlo klitorisu je v mnoha případech nedílnou součástí luxusních vibrátorů a dává jim tak opravdovou multifunkčnost. Zatímco vibrátor se činí uvnitř, dráždilo, například v podobě vhodně tvarovaného výstupku přivádí klitoris doslova k šílenství. Zážitek je potom o to intenzivnější.
  • Voděodolnost. Není samozřejmě ani u drahých umělých penisů. Pokud vybíráte voděodolný luxusní vibrátor, je vždy třeba si zjistit, zda skutečně je.
  • Vibrátor s funkcí sání – obvykle na dráždidlu klitorisu je umístěna přísavka, která po zapnutí nasaje klitoris. Sice velmi příjemná funkce, ale příliš se neprodává.
  • Vibrátor s vyhřívací funkcí – každý vibrátor se po zapnutí postupně zahřeje. Umělé zahřívání, které mělo nahradit žívý penis však nenašlo příliš uplatnění. Vyhřívací zařízení bylo docela drahé a zvyšovaly váhu i velikost penisu. Daleko lepší je použít lubrikační gel s vyhřívací funkcí.
  • Robertek s ejakulací je taktéž vývoj do slepé uličky. Ženy chtějí primárně uspokojit a ne aby po nich stříkalo něco lepkavého. Nicméně pár modelů které simulují výstřik spermatu existuje.

Zajímavé je, že moderní luxusní vibrátory vydrží vibrovat kratší chvíli. Je to způsobeno integrovanou baterii uvnitř, která se dobíjí zpravidla přes usb kabel. Dobíjecí vibrátor vydrží obvykle o polovinu nebo více času méně, než klasický na baterie.

Závěr

Patříte-li v oblasti erotických pomůcek mezi zkušenější uživatelky, rozhodně se vyplatí do luxusních vibrátorů investovat, byť jejich cena je trochu vyšší, než u těch běžných. Z tabulky vypadl další fajn vibrátor Vibe Therapy meridian, kterého nahradila Borůvka 2 (tu jsme také odstranili z levných vibrátorů). Mnohé z nich patří mezi opravdu dokonalé partnerské vibrátory, dokážou vás přivést do neuvěřitelných výšin vzrušení. Uplatní se ale také jako masážní vibrátory, které zajistí fantastickou předehru ještě před vlastním sexem. Větší, citlivá pohybující se hlavice přináší erotickou pomůcku, která vám zprostředkuje fantastický zážitek z erotické masáže srovnatelný se špičkovou profesionální masérkou, tady ale navíc obohacený tím, že si můžete všechno zařídit podle sebe.

Nejde jenom o dámské hračky, i pánové ocení jejich přednosti. Obvykle mají skutečně vychytané vlastnosti, u jednotlivých typů se setkáte s propracovaným designem, špičkovými materiály, skutečně širokou nabídkou programů o jaké se vám ani nesnilo. Vaše peníze investované do nejlepšího vibrátoru se tak zcela jistě vrátí, protože si budete moci užít podstatně širší pole rozkoší, než kdykoli předtím. Zároveň se vám v některých případech dostává do ruky pomůcka, která vypadá velmi decentně, diskrétně a nezávislý pozorovatel by na první pohled vůbec neřekl, že jde o vibrátor. Z toho vyplývá, že ji žena může mít klidně i v kabelce. Nemusí se bát společenského faux pas, pokud jí hračka nešťastnou náhodou vypadne.

Jistě oceníte vynikající vlastnosti vibrátorů. Naproti tomu méně zkušené dámy by možná měli počkat, než se otrkají a sáhnout spíše po levnějších vibrátorech. Teprve až se s nimi dokonale seznámí, vychutnají si je, poznají všechny jejich tvary, možnosti a funkce a budou přesně vědět, co vibrátoru chtějí, je na čase přestoupit i v této oblasti do vyšší ligy. Přibývající zkušenosti totiž umožní, že si pak dokážete vychutnat různé programy i další nabídku.