Vibratory.org Nejlepší levné vibrátory Prime Meridian levný luxusní vibrátor

Prime Meridian levný luxusní vibrátor

Cena

od 1099 Kč - 3 eshopy

Kvalitní silikon. Ohebný a pružný po celé délce. Silné vibrace a pulsace. Moderní desing s důmyslnými výstupky pro dráždění. Značka VibeTherapy.
Obtížnější číštění drážky mezi silikonem a plastovým krytem. Jinak nic.
Materiálměkký silikon
Délka / šířka17,3 / 3 cm
Levný vibrující umělý penis se super materiálem a moderním desingem.
Nejlevnější luxusní vibrátor zařazený v našem výběru. Nejdříve jsme si nebyli jistí, zda jej zařadit. Na první pohled není nijak krásný. Jeho funkce, jemný materiál a nízká cena však předčily počáteční rozpaky. Za jedenáct stovek si pořídíte luxusní robertek s extravagantním tvarem a silnými vibracema i pulzacema. Je trochu menší než běžně luxusní vibrátory bývají, ale nevadí. Díky užšímu průměru si jej můžeme strkat i do análku. Vlnkování na povrchu jde uvnitř vaginy i zadečku cítit a je příjemně dráždivé spolu se silným vibrováním. Důkazem kvality je taktéž kvalitní ověřený výrobce Vibe Therapy. Romantická růžová barva a nadčasový design dělá z Prime Meridian jeden z nejprodávanějších luxusních umělých penisů.
Prime Meridian levný luxusní vibrátor
Autor recenze:
1
Poslední úpravy:
14.6.2018

Moderní umělý penis v růžové

 • spirálovité vlnkování v sametově hebkém silikonu
 • průměr 3 cm je vhodný i análku
 • Když jsem poprvé spatřila Prime Meridian (v češtině „Nultý poledník“) moc se mi nezamlouval a chtěli jsme jej z testování vynechat. Jakmile jej však chytíte do ruky a pocítíte tu jemnost, tak je váš. Růžová barva ani celkový design nenapodobuje opravdový umělý penis, ale má zcela vlastní specifický vřetenovitý design, dosti odlišný od ostatních luxusních silikonových vibrátorů. Jeho tělo vypadá jako pokroucený strom. Pootočený válec. Není úplně přímý ale mírně ohnutý, což umožňuje jednodušší průnik do vaginy (i do zadečku). Spirálovité vlnkování na povrchu je v dírce jasně cítit a tak trochu máte chuť s vibrátorem točit. Není zde nijak rozlišen a vytvarován žalud.

  Celkem měří 17,3 cm. To je méně než běžně délky bývají. Řada uživatelek (či uživatelů) to ocení. Snadno jej schováte do kabelky či cestovního kufru. Pro silné dráždění poševních stěn tato délka bohatě stačí. Průměr je proměnlivý. Na špičce 2,5 cm, uprostřed kolem 3 cm a na kořeni 3,5 cm. Úzký vibrátor má výhodu, že jej strčíte do obou dírek. Např. u Borůvky 2 (průměr 4 cm) análek docela bolí (při několika prvních pokusech). Prime Meridian proniká do zadečku hladce a nebolí. Navíc je válec měkký a přizpůsobí se tvaru díry. Zhruba 7 cm od špičky se ohýbá na všechny strany a to zjednoduší průnik více do hloubky.

  Materiál je kvalitní lékařský silikon. Je měkký a sametově hladký na dotek. Silikon vede dobře teplo, takže za několik vteřin bude mít teplotu jako pravý (obzvláště příjemné v zadečku). Materiál je testovaný v laboratořích Českého zdravotního ústavu. Vyrábí je totiž i další výrobci (asi víte odkud), kteří používají nekvalitní silikon. Je sice levnější, ale může mít negativní vliv na vaše zdraví. Proto jej kupte pouze u autorizovaného prodejce, který prodává nezávadný výrobek od Vibe Therapy.

  prime meridian Prime Meridian je malý ale velmi sympatický vibrátor. Skvělý povrch a příjemné vibrace. Podívejte se na video.

  Silné vibrace a pulzace

  Konce vibrátoru tvoří moderně vytvarovaná hlavice s dvěma ovládacími tlačítky. Jedním vypínate / zapínate a druhým přepínáte vibrační a následní pulsní programy. Hlavice má dva tvarované chyty na prsty, aby vám silikonový robertek neklouzal. Vibrace jsou nadprůměrně silné a rozdíl mezi nejslabší a nejsilnější je znatelný. Čtyři pulsní programy jsou složeny z různě silných a dlouhých vibrací. Většinou se střídá vibrace s krátkou pauzou. Motorek je umístěn 7 cm od špičky a celá horní část vibruje nejvíce. Krásný pocit jakmile vám začne řádit a vibrovat uvnitř vašeho těla.

  prime meridian
  Designové zakončení krytu s tlačítky na ovládání. Motorek je napájen mikrotužkovými bateriemi.

  Je poměrně dosti tichý a spíše jej přehlušíte vaším slastným sténáním. Silný motorek je napájen dvěma mikrotužkovými bateriemi AAA (součástí balíčku). Odšroubování horního krytu na hlavici chce trochu cviku. Vydrží makat neuvěřitelných 14 hodin. To je jedno z nejvyšších čísel. Používejte na něj pouze gely na bázi vody. Ať nepoškodíte hladký silikonový povrch. Při análních hrátkách jej vždy dobře omyjte mýdlem a pokud možno nastříkejte desinfekčním sprejem. Nebojte se mýt pod tekoucí vodou. Je voděodolný. Pro hrátky ve vaně to však není.

  prime meridian
  Prime Meridian obdržíte v hezkém růžové pouzdře. Dokonale zabaleno.

  Není to žádný obr

  Při testování jsme neobjevili žádné nevýhody či mínusy, které by stály za zmínku. Proto se zde omezíme na co poukazují zákazníci, kteří luxusní robertek již vyzkoušeli. Tlačítka mají podsvícení, které nejde vypnout. Ve tmě to svítí, což se některým nemusí líbit. Zvláště když tam dole kromě vibrátoru máte ještě jazyk parntera. Tak mu světýlka svítí přímo do očí.

  Není voděodolný. Stejně jako většina erotických pomůcek. Za tu cenu se ovšem není čemu divit. Pro zkušené uživatelky je asi celkem malý. Na druhou stranu se dá využít pro vícero účelů (např. do análku, vhodný k cestování,..).

  Shrnutí

  Zakoupit si kvalitní silionový vibrátor je tajný sen každé ženy (a hodně mužů). Jestli navíc hledáte luxus za dobré peníze, tak Prime Meridian je rozhodně váš favorit do závěrečného kola. Luxusní silikonový povrch je jemný a měkký. Vibrátor je ohebný a lehce tak pronikne do záhybů dírky. Menší průměr zaručuje bezbolestný průnik do vaginy i zadečku. Šroubovité vlnkování stimuluje a vzrušuje stěny vaginy. Nahrazuje tím klasickou žilnatinu.

  Silný vibrační motorek v horní části zajišťuje pěkně silné vibrace. Nejvíce jsou cítit právě kolem špičky a směrem ke kořenu slábnou. Baterie vydrží neuvěřitelných 14 hodin, což je prakticky nejvíce ze všech vibrátorů, které se nám dostaly do ruky. Tímto máte zajištěno celou řadu orgasmů aniž by jste museli slézt z postele. Je to nejlevnější vibrátor zařazený mezi luxusní robertky. Ostatní kousky jako Stronic Drei nebo Tiger jsou podstatě dražší. Jako bonus už je samotný výrobce, známá kvalitní značka Vibe Therapy. Neváhejte vyzkoušet, jako jej vyzkoušeli tisíce spokojených zákazníků před vámi. Ideální volba pro partnerské hrátky. Vhodný i pro začátečníky, kterým nevadí utratit nějakou tu stokorunu navíc.

  Zobrazit zákaznické recenze (105)

  KDE KOUPIT?

  ProdejceCena
  1099 Kč