Vibratory.org Nejlepší levné vibrátory Silver Plastic: plastové potěšení se silnou vibrací

Silver Plastic: plastové potěšení se silnou vibrací

Cena

od 395 Kč - 7 eshopů

Povrch hlazeného metalizovaného plastu, velmi tvrdý. Ostře kulatá špička na dráždění poštěváčku, lze přesně přitlačit. Silné vibrace.
Plast se neohýbá. Není voděodolný. Hlučný.
Materiálhlazený plast
Délka / šířka19 / 3,3 cm
Levný kousek. Vypadá dobře a oblá tvrdá špička vzrušivě dráždí klitoris díky super silným vibracím.
Elegantní plastový vibrátor Silver Plastic je typický představitel klasických plastových robertků. Ty zaplavily náš trh ihned po revoluci. Až později se začaly vyrábět gelové a následně silikonové umělé penisy. Tento plastový robertek váš však zaujme velmi sinou vibrací a tvrdou oblou špičkou. Ideální pro pro opravdu hodně vzrušivé dráždění klitorisu nebo další erotogenní zóny. Je sice hlučnější, ale silně vibrovat vydrží celé dlouhé hodiny. Tenší provedení umožňuje pohodlně použít i na análek. Díky sympatické ceně pod pětistovku, se hodí i jen tak na vyzkoušení, pokud nejste zběhlí v erotických pomůckách a máte chuť něco levného otestovat.
Silver Plastic: plastové potěšení se silnou vibrací
Autor recenze:
[4 5]
Poslední úpravy:
15.7.2017

Elegantní plastový robertek

Přestože že je celý plastový a docela levný, vypadá tento plastový umělý penis elegantně až luxusně. Rozhodně ne jako levný kýč. Tvarově velmi jednoduchý a zcela rovný. Celková délka i s regulátorem vibrací měří 18,9 cm. Bez černého tlačítka je to 16 cm, které si můžete bez obav zasunout do jedné z dírek. Průměr se v délce lehce mění. Kolem špičky má 2 cm, a ve střední a spodní častí 3 cm. Nemá žádnou žilnatinu, vytvarovanou předkožku či žalud. Tvarem připomíná raketu.

Tvrdá špička se zaoblením je skvělá na masáž klitorisu. Můžete na něj pořádně přitlačit. Tenčí špička a maximální průměr tří centimetrů předurčuje, aby se Silver Plastic používal do vagíny ale také pořádně zvibroval vaši prdelku. Povrch je dokonale hladký, bez jakýchkoli nerovností vyrobený z tvrdého a pevného ABS plastu. ABS plast je zdravotně nezávadný, velmi kvalitní druh plastu (tuhý, houževnatý, odolný proti nízkým i vysokým teplotám, nerozleptá se v kyselinách ani louzích). Plast nevydává žádný zápach, jako třeba robertky z gelu.

Tím, že je Silver Plastic tvrdý a neohebný se se lépe zavádí a dobře se s ním pohybuje v dírce. Na rozdíl od ohebných vibrátorů se s ním však nedostanete do všech zákoutí. Měkčí gelový nebo silikonový povrch je samozřejmě také příjemnější než tvrdý plastový. Ve stříbrné barvě vypadá opravdu elegantně. Jako nějaký drahý designový kousek. Nemusíte se trápit s výběrem lubrikačního gelu a s klidem vyberte jakýkoli (na silikonové či vodní bázi). Povrch je odolný a gely mu neublíží.

Překvapí vás silné vibrace

Silný motorek vibrátoru Grand Plastic napájí dvě tužkové baterie (monočlánky typ C). Ty vložíte odšroubováním černého šroubovacího krytu. Tvrdý a pevný plast skvěle přenáší vibrace. Proto jsou rozmístěny v podstatě rovnoměrně v celé délce. Nejsilnější jsou v horní části, kde je asi 2 cm pod špičkou umístěn vibrační motorek. Regulaci síly vibraci provádíme otočným černým kolečkem. Rozdíl mezi nejnižší a nejvyšší je jasně poznat. Přesto i ta nejnižší vibrace je dosti silná. Takže nastavit pouze jemné vibrování nelze.

silver plastic plastovy
Holky byly při testování plastového vibrátoru spokojené s jeho hladkým povrchem a tvrdou špičkou na dráždění klitorisu (na obrázku růžová verze robertka)

Silné vibrace jsou největší výhodou tohoto hezkého plastového vibrátoru pro ženy. Díky tvrdé zaoblené špičce a nemožnosti ohýbat tělo robertka, můžete silné vibrace přesně cílit na erotogenní místa na vašem těle. Je tedy vhodný nejen na vnitřní zasunování do vaginy a zadečku, ale vyhrajete si i na povrchu. Můžete tedy dráždit klitoris, okolí zadečku, chodidla či bradavky (a samozřejmě celé tělo). Síla je vykoupena zvýšenou hlučností.

silver plastic plastovy
Monočlánky umožňují nepřetržitou vibraci až 9 hodin. (na obrázku růžová verze robertka)

Do vany raději nebrat

Tento model není voděodolný (což se dá u tak levného vibrátoru celkem očekávat). Můžete jej umývat pod tekoucí vodou, ale dejte pozor, ať se přes černý knoflík nedostane dovnitř voda.

Tvrdost a neohebnost může být brána jako přednost i nedostatek. Výhody tvrdých vibrátorů jsme si popsali výše (hezky masírují, lze dobře cílit na konkrétní bod na těle apod.). Nevýhodou je, že tvrdý plast vnímáte jako více nepřirozený než silikon či gel. Je to zkrátka cizí věc v těle, oproti silikonovým imitacím umělého penisu.

Poslední je hlučnost. Plastové vibrátory přenáší skvěle nejen vibrace, ale bohužel i hluk. Takže obecně jsou vždy hlučnější než silikonové vibrátory nebo gelové.

Shrnutí

Jestliže chcete utratit maximálně pětikilo za váš nový vibrátor, tak jste na správném místě. Plastový robertek Silver Plastic je vhodný pro začátečníky, kteří si chtějí vyzkoušet funkce vibrace a pochopit, jak vlastně sexuální hračka funguje a co se s ní dá dělat. Zde vás kromě ceny zaujmou i velmi silné vibrace. Dokonale hladký plast je velmi dobrý přenašeč vibrování a silné vibrace pocítíte po celé délce. Zasunovat můžete dosti hluboko, a to nejen do vaginy, ale dopřejte silnou vibrační masáž i vaší prdelce (či partnerově prdelce).

Tvrdá a silně vibrující špička přejížděním uspokojí každý klitoris a nabudí všechna erotogenní místa na těle (včetně bradavek či okraje zadečku). Hlučnost je bohužel nevýhodou každé plastové erotické hračky. Při omývání jen dejte pozor na černý uzávěr, aby nevnikla dovnitř voda. Pokud se tak stane, ihned jej otevřete a osušte. Designově vypadá přístrojek hezky a rozhodně ne lacině. Využijete jej na sto procent.

Zobrazit zákaznické recenze (46)

KDE KOUPIT?

ProdejceCena
395 Kč