Vibratory.org Nejlepší levné vibrátory Lust Spender

Lust Spender

Cena

od 549 Kč - 4

Realistické zpracování, klouzavý materiál. Snadné ovládání jedním tlačítkem. Vhodný pro začátečníky.
Hodně hlučný.
Materiálplast
Délka / šířka18 / 4 cm
Klasický vibrátor se středně silnou vibrací. Za velmi příznivou cenu neurazí. Ideální pokud si chcete vyzkoušet nějakou pomůcku a moc neutratit.
Největší předností tohoto vibrátoru je rozhodně reálný vzhled. Jakmile jej budete držet v dlani, je to jako mačkat živého. Barva je podobná barvě lidské pokožky. I plastový materiál je velmi příjemný a dobře klouže. Zcela hygienicky nezávadný. Nevýhodou je absence pulsačních programů, ale ty za necelých 600 Kč asi nemůžete chtít. Je vhodný zejména pro začátečníky.
Lust Spender
Autor recenze:
[4 5]
Poslední úpravy:
15.9.2017

Skoro jako živý

Na první pohled je jasné že levný vibrátor LoveClone je navržen tak, aby vypadal jako živý skutečný penis. Samozřejmě nejen vzhledem, ale i designem. První vás zcela jistě zaujme barva tohoto umělého vibračního penisu. Je krásně růžový jako barva lidské pokožky. Žalud je pak trošku tmavší (lososová barva). Umělý penis je hezky přímý a rovný. Celková délka i s ovládacím prvkem na řízení vibrací a výměny baterek, je 18,5 cm. Pro zasunování je určena část dlouhá 16 cm. Délka maximálně dostačuje pro vaginální dráždění a dosáhne hluboko dovnitř vaginy (případně análku). Po celé délce penisu je vidět vystouplá žilnatina. Hustá síť vystouplých žil slouží k rozšíření dráždící plochy. Na síť žilnatiny navazuje úžasná napodobenina předkožky. Je pravidelně svráštělá, shrnutá jak u penisu když chlapovi stojí. Průměr robertka se mění podle místa. Kolem žaludu dosahuje průměru 3,5 cm a směrem ke kořenu se lehce rozšiřuje na konečných 3,9 cm. Tato šířka je vhodná pro vaginu. LoveClone je tlustší než anální vibrátory a análek s ním bude ze začátku asi trochu bolestivý (více níže).

Plastový povrch je tvrdý, hladký a hebký. Materiál nevydává žádný prakticky žádný zápach (na rozdíl od gelových vibrátorů). Celá délka penisu (kromě žaludu) nejde nikde ohnout (na rozdíl třeba od Borůvky 2). Lépe se zavádí do díry. Měkká špička má bohužel spíše nevýhody (viz. níže) Naštěstí měl výrobce dobrý důvod, proč LoveClone není ohýbací. Přestože motorek je umístěn ve spodní polovině robertka, skrze celý penis vede vibrační trubice. Ta přenáší celkem silné vibrace do všech částí vibrátoru víceméně stejně. Kvůli pevné vibrační trubici nelze tedy umělý ohnout. Tento systém rovnoměrné vibrace má jen málokterý levnější robertek.

Silné a hlavně tiché vibrace

Podobně jako u Borůvky jsou vibrace také ovládány jedním otáčecím tlačítkem. Prvním pootočením zapnete strojek a dalším přepínáte mezi třemi vibračními programy. Celkově jsou vibrace dosti silné a patří k těm silnějším testovaným produktům. Vibruje celá délka penisu kromě měkčí špičky – žaludu. Bohužel nemá žádné pulsní programy. Na druhou stranu u takto levného vibrátoru se to neočekává. Díky jednomu tlačítku pro ovládání si můžete sílu vibrací libovolně přepínat a stačí vám k tomu jedna ruka. Přestože vibrace jsou dost silné, je tento realistický vibrátor velmi tichý. Nicméně je to jedno, protože vaše vzdechy, díky tomuto chlapíkovi, stejně sousedé asi uslyší. Odšroubováním plastového černého krytu se dostanete k bateriím. Ty vydrží více hodin (řádově 7-8 hodin), poté již vibrace slábne.

lust spender plastovy
Výměna baterií i ovládání je velmi jednoduché.

Údržbu by jste neměli ošidit

Lust Spender e je dobrý výrobek za ty peníze. Bohužel má i dvě nevýhody, které je nutno zmínit. První je použití vibrátoru k análnímu sexu. Jak jsme zmínili, špička – žalud se ohýbá. Vibrační trubice totiž končí na začátku žaludu. Protože zadeček má přeci jenom těsnější vstup, přes ohýbající se špičku se vám bude vibrátor do zadečku hůře nasunovat. Pokud se vám to již ale podaří, měkká špička je v análku hodně příjemná a je to úplně nový pocit oproti robertkům s tvrdou špičkou. Do vaginy se zavádí dobře.

Druhá nevýhoda je složitější údržba. Špičkový materiál LoveClone druhé generaci si žádá detailnější péči. Po použití je třeba erotickou pomůcku omýt pod vodou a mýdlem (je voděodolný, takže bez obav omývejte). Poté nechte oschnout a posypte dětským pudrem (je přiložen k produktu). Toto je sice pouze doporučený postup údržby, nicméně pokud jej nebudete dělat, začne se povrch vašeho umělého penisu nepříjemně lepit.

Shrnutí

Tento skvělý vibrátor se hodí především pro ženy, které si chtějí užít pocit opravdovosti. Povrch je tvrdý ale hladký a jemný. Konečně v ruce budete držet něco, co se silně podobná pravému penisu (barva kůže, vystouplá žilnatina, přehrnutá předkožka s krásně vytvarovaným žaludem). Výhodou jsou i silné vibrace, které můžete vaší dírce dopřát. Síla vibrací je rozložena rovnoměrně po celé délce (kromě žaludu) díky systému vibrační trubice. Vše zvládnete ovládat jednou rukou otáčením přepínacího knoflíku. Vagina ocení také měkkou špičku, která se bude uvnitř ohýbat podle potřeb. Na druhou stranu je potřeba dodržovat pravidla údržby, aby vám váš umělý penis vydržel co nejdéle. Můžete používat všechny druhy lubrikačních gelů, jak vodní tak na silikonové bázi. Je sice voděodolný, ale spíše jen na omývání. Do vody vibrátor určený není.

Zobrazit zákaznické recenze (15)

KDE KOUPIT?

ProdejceCena
549 Kč