Vibratory.org Nejlepší levné vibrátory Gold plastový vibrátor levně

Gold plastový vibrátor levně

Cena

od 329 Kč - 4 eshopy

Hodně silné vibrace – několik stupňů. Nízká cena, super pro začátečníky na vyzkoušení.
Vypadá opravdu lacině. Zvrásněný povrch. Velmi hlučný.
Materiálpvc plast, špička z kovu
Délka / šířka19,7 / 3,5 cm
Ideální pro začátečníky, kteří nechtějí utratit moc peněz. Překvapivě silné vibrace. Takový žigulík mezi vibrátory.
Zde máme nejlevnější vibrátor z testované nabídky. Stojí trochu přes tři stovky a za to dostaneme hodně silné vibrace (jedny z nejsilnějších testovaných robertků). Materiál je samozřejmě jen levný pvc plast a v horní části pokryt vrstou kovu zlaté barvy. Celkově působí tento levný vibrátor dosti lacině. Nicméně za těch pár korun s ním prožijete hromadu orgasmu a vzrušujících chvílí. Tento typ se vyrábí ji dlouhou dobu a svého času byl velmi moderní a vyhledávaný (v době před 20 lety). Dnes je v nabídce pouze pro svou nízkou cenu a slouží hlavně začátečníkům k vyzkoušení.
Gold plastový vibrátor levně
Autor recenze:
[4 5]
Poslední úpravy:
23.9.2017

Levný plastový robertek

Plastové vibrátory se již netěší takové prodejní pozornosti jako dříve. Jestliže si však nejste jisti s výběrem, cenou, funkcí a nevíte který vibrátor dle recenze koupit, začněte s levnými. Mezi nejlevnější robertky vůbec patří i Gold plastový. Na první pohled nevypadá příliš dobře a působí až lacině (a laciný také skutečně je). Tvarem připomíná patronu. Špička není vycentrovaná na střed, ale je asymetricky posunutá k jedné straně. Celková délka je 19,7 cm a když odečteme ovládací část, tak do sebe můžete zasunout až 17,5 cm kolíku.

Horní třetina (směrem od špičky) je pokryta tenkým kovovým krytem zlaté barvy. Kovový kryt je hladký, ale kov může být lehce poškrábaný a to už od novoty (prodejci na to upozorňují). Nejedná se tedy o výrobní vadu. Při zasunování tyto jemné vrypy vůbec necítíte. Zlatá část působí chladně a je. Rychle se však rozehřeje a přizpůsobí vaší teplotě uvnitř. Spodní dvě třetiny jsou z obyčejného PVC plastu, jehož provedení navíc není úplně kvalitní. Tento plast je tvrdý, tuhý, odolný proti nízkým i vysokým teplotám a hlavně zdravotně nezávadný. Škoda že na tomto levném vibrátoru není dokonale hladký, ale viditelně a cítitelně zvrásněný. Na druhou stranu se dobře drží a neklouže v prstech. Přechod mezi kovem a plastem má jemnou hranu, kterou však můžete cítit. Proto je nutné mít vždy dobře namazáno lubrikačním gelem. Průměr střední části je 3,5 cm. Pro vaginu ideální, pro análek už trochu horší. Nicméně trénink dělá mistra, takže po několika pokusech bude moci vaší prdeli dopřát brutální vibrační masáž.

Vibrace s velkým V

Napájení je provedeno dvěma monočlánky typu C. Proto vydrží vibrovat klidně osm hodin. Baterie vyměňujeme přes červený kryt, který musíme odšroubovat. Oproti silikonu nebo gelu má tvrdý pevný plast jednu velkou výhodu. Skvěle přenáší vibrace. Proto patří plastové vibrátory vždy mezi ty nejsilnější v nabídce. Motorek je umístěn na straně zlaté špičky, většina vibrací je tedy v první třetině. Plast ale šíří vibrace celkem rovnoměrně, takže i ve střední a spodní části budou téměř stejně silné. Sílu vibrací ovládáte otočným kolečkem otáčením ve směru hodinových ručiček. Rozdíl mezi nejsilnější a nejnižší intenzitou jde poznat, ovšem nejnižší vibrace jsou stále dosti silné.

gold vibrator plastovy

Laciný vibrátor Gold silně vibruje. To je jeho největší výhoda a zbraň oproti ostatním robertkům s lepší výbavou funkcí či materiálu.

Vibrace jsou jedny z nejsilnějších, které jsme kdy vůbec zkoušeli. V intenzitě překoná i takové drtiče jako Stronic či Tiger. Pevná konstrukce neumožňuje tělo ohýbat. To má samozřejmě své nevýhody a výhody. Výhodou je, že jej můžete přesně přitlačit na místa oblíbené rozkoše (klitoris, kolem zadečku, bradavky apod.). Pevná špička přenese plně sílu vibrací do daného místa. Nevýhodou potom je, že pocit při erotických hrátkách s vibrátorem není tak opravdový.

gold vibrator
Monočlánky jsou uvnitř trochu volně, takže levný robertek štěrká

Silné vibrace dělají hluk

Většina plastových levných robertků není voděodolná a Gold není výjimkou. Omývejte jej ve vodě opatrně a dobře osušte. Nějaká ta kapka nevadí, ale rozhodně ne do vany nebo sprchy. Silné vibrace a plastový materiál tvoří kombinaci s nejvyšší hlučností. Sice to asi sousedi neuslyší, ale měli by jste to brát v potaz. Hlučnost navíc znepříjemňují baterie. Ty jsou uloženy dost volně a při vyšších vibracích začínají lítat ze strany na stranu a klepat o plastové tělo. Výsledným efektem je štěrkání vibrátoru. S tímto se bohužel nedá nic dělat.

Za nevýhodu považujeme drobné škrábance na kovové hlavici. Ty tam jsou od novoty a výrobce i prodejci na ně upozorňují. Tuto „vadu“ nelze reklamovat. Jedná se pouze o estetický efekt, na funkci to nemá vliv a v dírce je neucítíte. Po několika použitích úplně zapomenete, že nějaké škrábance existují.

Shrnutí

Pokud nechcete za erotickou hračku vydat žádné zbytečné peníze, šáhněte pro Gold. Za tři stovky dostanete vibračního krále. Samozřejmě s mnoha nedostatky, ale silné vibrace opravdu vše vynahradí. Produkt je prodáván již 20 let a stále nachází své nové fanoušky, zejména z řad začátečníků. Za pár korun si můžete vyzkoušet, co to robertek vlastně je a jak funguje. Hodí se hlavně na dráždění erotogenních zón včetně klitorisu nebo okolí prdelky. Vibrace jsou tak silné že předčí v podstatě všechny z testovaných erotických hraček. Pro anální sex je už celkem široký, ale pokud se dobře roztáhnete a promažete, pocítí vaše prdel vibrační středověk.

Zobrazit zákaznické recenze (17)

KDE KOUPIT?

ProdejceCena
329 Kč