Vibratory.org Nejlepší levné vibrátory Borůvka (1): recenze na levný gelový vibrátor

Borůvka (1): recenze na levný gelový vibrátor

Cena

od 599 Kč - 3 eshopy

Optimální rozměry pro vaginu i análek, realistický vzhled. Ideální pro začátečníky díky nízké ceně. Poměrně silné vibrace.
Není voděodolný. Ze začátku má gelové aróma. Materiál gel.
Materiáljemný gel
Délka / šířka22,5 / 3,5 cm
Levný vibrátor pro začátečníky. Může Vám spadnou na zem, nic se mu nestane. Materiál gel odpovídá ceně.
V době před několika lety, kdy ještě neexistoval věhlasný vibrátor Borůvka 2 a z cenových důvodů nebyly široce rozšířeny silikonové umělé penisy, byla hitem Borůvka. Jedná se o předchůdce oblíbeného vibrátoru. Ve své době to byl super moderní stroj. I dnes stále drží krok. Díky dobré ceně a kvalitnímu provedení se úspěšně prodává dodnes. Tento fialový gelový vibrátor z měkkého a pružného gelu je ideálním řešením zejména pro začátečníky, kteří nechtějí za erotickou pomůcku příliš mnoho utratit. Jednoduše se ovládá otočným knofolíkem a na jedny baterie si užijete až 5 hodin erotických hrátek. Takže váháte-li investovat více, vsaďte na fialovou gelovou Borůvku první generace.
Borůvka (1): recenze na levný gelový vibrátor
Autor recenze:
[4 5]
Poslední úpravy:
17.11.2017

Jemný gel ve tvaru penisu

Borůvka 1 i přes sytou fialovou barvu napodobuje vzhled opravdového penisu. Napodobení není tak přesné jako u druhé generace, ale to je dáno hlavně možnostmi gelového materiálu. Ten se špatně upravuje do jemným detailů, tak aby zůstala zachována pevnost a hebkost povrchu. Členitý povrch Borůvky 1 tedy působí zaobleně. I zde je válec penisu lemován sítí žilnatiny, která ale není příliš vystouplá. Nicméně stěny vaší vaginy či prdelky tento dráždící prvek rozhodně pocítí.

Celková délka včetně ovládací části je 22,5 cm. Z toho si do sebe můžete zasunout úctyhodných 20 cm. To je silný nadprůměr mezi klasickými levnými robertky. Větší rozměry pak mají již jen speciální XXL vibrátory pro opravdu náročné dírky. Šířka na pěkně vytvarovaném žaludu dosahuje 3,2 cm, ve střední části 3,5 cm a ve spodní nejširší je to až 4,5 cm. Průměr 3,5 je mezi umělými penisy takový normál. Větší šířka by byla sice fajn, ale zase je obtížnější pro análek (4 cm je docela dost na prdel). Celý penis je celkem dost ohnutý, což umožňuje dosáhnout do všech tajných zákoutí ve vaší vagíně. Povrch kromě žilnatiny tvoří i ohrnutá předkožka (oblíbený dráždící bod) a kulatá špička hezky tvarovaného žaludu.

Materiál je gel. Sice jeden z těch kvalitnější gelů, ale stále je to gel. Je měkký a jemný dotek a současně pružný. Nicméně silikonový povrch je o dost příjemnější. Díky umístění vibračního motorku ve spodní části, je horní polovina od žaludu poměrně dobře ohebná. To je lepší pro pohyb penisu uvnitř díry, lépe se sním uvnitř rejdí tam, kam chcete. Gely obecně mají nevýhodu přirozeného zápachu. U tohoto kvalitnějšího gelu však typické aróma čase vyprchá.

Tři stupně vibrací

Stejně jako modernější model se Borůvka snadno ovládá. Zde je to dáno i počtem vibračních programů. Ty jsou celkem tři. Nejslabší a nejsilnější vibrace jsou rozhodně poznat. Intenzita vibrací je nadprůměrná, ale slabší než u novější Borůvky. Změnu intenzity provádíme jednoduchým otočením kolečka. Umístění motorku je ve střední části cca 13 cm od špičky žaludu. Nejsilnější vibrace jsou tedy v prostřední části, ale poměrně dobře se přenáší i do špičky a do kořene. Bohužel nejsou zde pulsační programy, nicméně u takto levného produktu to snad ani nikdo neočekává.

boruvka gelovy vibrator
Testování vibrátoru Borůvka 1 bylo velmi příjemné. Vydrží vám nepřetržitě vibrovat kolem pěti hodin.

Tento levný gelový vibrátor patří mezi ty nejtišší a sousedy rozhodně rušit nebudete znervózňovat hlukem. K provozu jsou potřeba dvě tužkové baterie AA (to jsou ty klasické). Jednoduše je vyměníte odšroubováním černého knoflíku na konci. Potřebovat budete lubrikační gely. Na gelový materiál můžete použít oba druhy. Lubrikační gel na silikonové bázi i lubrikační gel na vodní bázi. Doporučujeme tedy používat spíše na silikonové bázi. Je přeci jen klouzavější a déle vydrží v dírce aktivní (ideální je pro anál).

boruvka gelovy video

Může být použit i jako gelový vibrátor pro lesbičky.

Nevýhody odpovídají ceně

Ve srovnání s dražšími a i některými levnějšími kousky má Borůvka první řady vcelku chudou výbavu vibrací. Tři stupně intenzity patří mezi slabší průměr i mezi levnou klasikou. Absenci pulsnich programů jsme již řešili výše. Při jeho nízké ceně, je vibrační nedostatek plně vyvážen kvalitou gelového materiálu. Kvalitní měkký a jemný gel vaši dírku rozhodně neurazí. Typický gelový zápach po několika použitích zcela vyprchá.

Nevýhodou je, že tento gelový robertek není voděodolný. Při omývání je třeba být opatrný na spodní černý uzávěr, aby se do něj nedostala voda. Samozřejmě si jej neberte ani do sprchy či do vany.

Shrnutí

Jestliže jste v hrátkách se sexuálními pomůckami začátečníci a navíc se vám nechce utrácet moc peněz, jste na správném místě. Gelový vibrátor Borůvka první řady maximálně splňuje požadavky levného vibrátoru pro vzrušující chvilky. Hladký gelový povrch s mírně vystouplou žilnatinou pro dráždění stěn vašich dírek. Pokud se budete o tento levný robertek dobře starat (pravidelně omývat, používat gely), vydrží vám hodně dlouho. Patří mezi největší držáky, v této nabídce. Může vám i spadnou na zem a nic se mu nestane. Zase vás s klidem ošuká znova. Za těch více než 10 let co se prodává jsou jeho kvality ozkoušeny tisícovkami spokojených majitelů.

Pokud se však neostýchate si připlatit pár stokorun, šáhněte raději po mladším bratříčkovi Borůvka 2. Ten již plně splňuje požadavky moderního vibrátoru pro ženy i muže. A díky modernímu silikonovému materiálu a pulsačním programům si to s ním lépe užijete.

Zobrazit zákaznické recenze (89)

KDE KOUPIT?

ProdejceCena
599 Kč