Vibratory.org Nejlepší levné vibrátory

Nejlepší levné vibrátory 2024

aktualizováno květen 2024
levne-vibratory.jpg
V tabulce níže naleznete shrnutí vybraných pěti druhů vibrátorů. Všech pět patří do kategorie levných vibrátorů. Nejdražší stojí pod 1100 Kč a nejlevnější něco přes 300 Kč. Všechny vybrané robertky jsou hojně prodávané (desítky denně). Poctivě jsme otestovali každý z nich sami na sobě. Spotřebovali jsme více než 10 párů baterií. Důkladně jsme prošli již existující zákaznické recenze jak z portálu Heuréka, tak přímo z českých eshopů. Veškeré získané informace jsme shrnuli do přehledné tabulky se základními informace. Další informace o produktech získáte kliknutím na „číst hodocení“, pod fotkou každého produktu. Taktéž se podívejte na nejlevnější dostupnou cenu, kde lze daný umělý penis zakoupit. Můžete se také podívat na obecný žebříček nejlepší vibrátory.

TOP 2024

Kvalitní a levný silikonový vibrátor s pulzacemi
Borůvka 2 silikonový
BestSeller v ČR
Příjemný povrch z lékařského silikonu. Realistický tvar a silné vibrace a pulsace (celkem 7 programů). Velmi tichý, ovladatelný pouze jedním tlačítkem, super cena.
Viditelné rozdělení pravé a levé části. Poměrně velký na análek.
Borůvka 2 silikonový video recenze
Ideální vibrátor pro začátečníky i pokročilé, za tisícovku nepořídíte lepší luxusní robertek.
Prime Meridian
autoři doporučují
Kvalitní silikon. Ohebný a pružný po celé délce. Silné vibrace a pulsace. Moderní desing s důmyslnými výstupky pro dráždění. Značka VibeTherapy.
Obtížnější číštění drážky mezi silikonem a plastovým krytem. Jinak nic.
Prime Meridian video recenze
Levný vibrující umělý penis se super materiálem a moderním desingem.
Realistický gelový vibrátor za nízkou cenu
Borůvka 1 gelový
Optimální rozměry pro vaginu i análek, realistický vzhled. Ideální pro začátečníky díky nízké ceně. Poměrně silné vibrace.
Není voděodolný. Ze začátku má gelové aróma. Materiál gel.
Borůvka 1 gelový video recenze
Levný vibrátor pro začátečníky. Může Vám spadnou na zem, nic se mu nestane. Materiál gel odpovídá ceně.
Silver plastic
Povrch hlazeného metalizovaného plastu, velmi tvrdý. Ostře kulatá špička na dráždění poštěváčku, lze přesně přitlačit. Silné vibrace.
Plast se neohýbá. Není voděodolný. Hlučný.
Silver plastic video recenze
Levný kousek. Vypadá dobře a oblá tvrdá špička vzrušivě dráždí klitoris díky super silným vibracím.
Lust Spender
Realistické zpracování, klouzavý materiál. Snadné ovládání jedním tlačítkem. Vhodný pro začátečníky.
Hodně hlučný.
Lust Spender video recenze
Klasický vibrátor se středně silnou vibrací. Za velmi příznivou cenu neurazí. Ideální pokud si chcete vyzkoušet nějakou pomůcku a moc neutratit.
Gold plastový
Hodně silné vibrace – několik stupňů. Nízká cena, super pro začátečníky na vyzkoušení.
Vypadá opravdu lacině. Zvrásněný povrch. Velmi hlučný.
Gold plastový video recenze
Ideální pro začátečníky, kteří nechtějí utratit moc peněz. Překvapivě silné vibrace. Takový žigulík mezi vibrátory.
Autor recenze:
Eva Krause, Redakce,
Poslední úpravy:
květen 2024

Níže uvádíme recenze na jednotlivé levné robertky. Nejlepší levný vybrátor je umístěn obvykle na prvním, druhém či třetím místě. Zaměřte se tedy hlavně na tyto produkty.

1# Borůvka 2 nejprodávanější vibrátor v ČR

BestSeller v ČR

Borůvka 2 silikonový

Borůvka 2 silikonový

Ideální vibrátor pro začátečníky i pokročilé, za tisícovku nepořídíte lepší luxusní robertek.
Přejít do eshopu

úvod: Patří mezi nejprodávanější vibrátory v ČR. Je vhodný hlavně pro začátečníky. Za dobrou cenu v sobě skloubí skvělý design, materiál i funkce. Zařadili jsme jej současně mezi luxusní i levné vibrátory, splňuje podmínky pro obě kategorie. Zobrazit další informace

popis: Recenze uživatelek u této erotické pomůcky vyzdvihují realistický tvar skutečného penisu, výrazný žalud, navíc vroubený žilkami, které jsou výrazně stimulující. Nadchne vás fialový povrch těla, který působí příjemně. Celková délka velikost včetně ovládání je 21 cm. Zasunovatelná délka krásných 16 cm. Průměr má 4 cm. Pro vaginu je to akorát. Nicméně pro análek už je to dost. Prdel análního začátečníka tedy zažije středověk. Samozřejmě se najdou i některé designové nedostatky. Tady patří mezi trochu nešťastné vady na kráse přechod mezi pravou a levou částí vibrátoru. Bohužel je spojení obou části trochu vidět při detailním pohledu. Na perfektní funkčnosti to sice vůbec nic nemění, ale pravda je taková, že u tak špičkového vibrátoru by se vyskytovat neměl.

materiál: Tento silikonový vibrátor nabízí hebký, ohebný a velmi měkký povrch z kvalitního silikonu. Rychle se tepelně přizpůsobuje tělu, nemá žádné nepříjemné pachy. Jednoznačně plusové body tomuto robertku připisujeme za test od Státního zdravotního ústavu, kterým prošel na výbornou. Je to totiž chyba hazardovat se zdravím, Borůvka ale zaručuje, že je z naprosto bezpečného hypoalergenního materiálu.

funkce: Vibrační hračka dává možnost užít si opravdu silné vibrace díky nejrůznějším pulzním programům. Plynule si můžete regulovat vibrace, jaké budete chtít. Nabízí se tři silné vibrační programy a čtyři pulzní programy. Určitou nevýhodou je nabíjení pomocí baterií. Nabíjecí akumulátor by byl elegantnějším řešením. Skvělé je, že odolává vodě, a tak se nemusíte bát vytasit s tímto vibrátorem i ve sprše. Díky příznivému vztahu k vodě zbývá dodat, že není problém ani omývání pod tekoucí vodou. Buďte ale opatrní, na koupání ve vodě to není, přece jenom obsahuje ovládání a baterie. Pro hezčí požitek, aby vám tam erotická pomůcka hezky klouzala, použijte pro tento umělý penis lubrikační gel na vodní bázi.

silikonový materiál vysoké kvality
moderní design - realistický vzhled a příjemná fialová barva
7 programů včetně pulsací
dlouhá výdrž baterií
hezký pytlíček na uschování
viditelný přechod mezi levou a pravou stranou (v dírce ale nevnímáte)

hodnocení: Pokud jste zatím žádný vibrátor v životě nekoupili, nemusíte hledat dále. Borůvka 2 je přesně pro vás. Je ideálním doplňkem partnerských hrátek. Pokud má žena problém dosáhnout klasického orgasmu, Borůvka vám při sexu s partnerem vypomůže a vy prožijete zasloužený orgasmus. Když partner již nemůže, Borůvka s chutí zaskočí za něj a dodělá vás.

Chci vědět více: Zobrazit zkušenosti zákazníků (641 recenzí)

2# Prime Meridian

autoři doporučují

Prime Meridian

Prime Meridian

Levný vibrující umělý penis se super materiálem a moderním desingem.
Přejít do eshopu

úvod: Jemný, uhlazený, ale tvrdý ve vibracích. To je moderní Prime Meridian z dílny známé značky Vibe Theraphy. Naprosto skvělý pro začátečnice. Využijete jej do vagíny i análku. Kromě silných vibrací si vyzkoušíte pulsační programy. Zobrazit další informace

popis: Vřetenovité, romanticky růžové tělo vás ihned zaujme. Mírně prohnutí pro lepší vnikání do dírky. Spirálovité vlnkování je uvnitř cítit. Celková délka dosahuje 17,3 cm a šířka od 2 do 3 cm (nejširší část 3,5 cm). Na konci plastový uzávěr se dvěmi ovládacími tlačitky a dvěma tvarovanými chyty pro prsty. Zhruba v půlce se dá tlakem mírně ohnout.

materiál: Sametově hladký materiál na povrchu je z kvalitního lékařského silikonu. Silikon vede dobře teplo, takže se tento umělý penis rychle přizpůsobí teplotě vašeho těla (velmi příjemná vlastnost).

funkce: Motorek je umístěn ve střední části, proto se vibrace dobře přenáší i do špičky. Můžete nastavit tři stupně vibrace (slabé - střední - silné). Změna intenzity vibrací je poznat. Dále máme 4 pulsní programy (různé střídání síly a délky vibrace). Napájení je pomocí 2 kusů AAA baterií. Vydrží vibrovat neuvěřitelných 15 hodin v kuse na nejsilnější vibraci! Je částečně vodotěsný. Můžete jej omývat vodou, případně použít ve sprše. Do vany ale nebrat.

jedinečný design jako zkroucený kmen
super jemný lékařský silikon
3 stupně silné vibrace a 4 pulsní programy
jednoduché ovládání
možno zasunout i do análku
horší číštění
mohl být úplně vodotěsný

hodnocení: Tato erotická hračka je kvalitně vyrobená a je na ní minimum reklamací. Přestože zákaznice dopředu znají rozměry, zdá se jim po otevření krabičky vibrátor malý. Nicméně ihned po zapnutí na to zapomenou. Silné vibrace i možnost zasunovat do zadečku za menší velikost stojí. Po testování vyzdvihujeme hlavně jednoduché ovládání, jemný povrch a skvělé dráždění. Drobná nevýhoda je složitější čištění v místě spoje silikonové a plastové části.

Chci vědět více: Zobrazit zkušenosti zákazníků (105 recenzí)

Další levné robertky