NEZÁVISLOST + PŘEHLEDNOST + POUŽITELNOST
Domů Nejlepší levné vibrátory

Nejlepší levné vibrátory 2018

V tabulce níže naleznete shrnutí vybraných pěti druhů vibrátorů. Všech pět patří do kategorie levných vibrátorů. Nejdražší stojí pod 1100 Kč a nejlevnější něco přes 300 Kč. Všechny vybrané robertky jsou hojně prodávané (desítky denně). Poctivě jsme otestovali každý z nich sami na sobě. Spotřebovali jsme více než 10 párů baterií. Důkladně jsme prošli již existující zákaznické recenze jak z portálu Heuréka, tak přímo z českých eshopů. Veškeré získané informace jsme shrnuli do přehledné tabulky se základními informace. Další informace o produktech získáte kliknutím na „číst hodocení“, pod fotkou každého produktu. Taktéž se podívejte na nejlevnější dostupnou cenu, kde lze daný umělý penis zakoupit.

TOP 2018

Borůvka 2 silikonový
Příjemný povrch z lékařského silikonu. Realistický tvar a silné vibrace a pulsace (celkem 7 programů). Velmi tichý, ovladatelný pouze jedním tlačítkem, super cena. Viditelné rozdělení pravé a levé části. Poměrně velký na análek.
Ideální vibrátor pro začátečníky i pokročilé, za tisícovku nepořídíte lepší luxusní robertek.
Prime Meridian
Kvalitní silikon. Ohebný a pružný po celé délce. Silné vibrace a pulsace. Moderní desing s důmyslnými výstupky pro dráždění. Značka VibeTherapy. Trochu menší. Podsvícení tlačítek nelze vypnout.
Levný vibrující umělý penis s fajn materiálem a moderním desingem.
Borůvka 1 gelový
Optimální rozměry pro vaginu i análek, realistický vzhled. Ideální pro začátečníky díky nízké ceně. Poměrně silné vibrace. Není voděodolný. Ze začátku má gelové aróma. Materiál gel.
Levný vibrátor pro začátečníky. Může Vám spadnou na zem, nic se mu nestane. Materiál gel odpovídá ceně.
Silver plastic
Povrch hlazeného metalizovaného plastu, velmi tvrdý. Ostře kulatá špička na dráždění poštěváčku, lze přesně přitlačit. Silné vibrace. Plast se neohýbá. Není voděodolný. Hlučný.
Levný kousek. Vypadá dobře a oblá tvrdá špička vzrušivě dráždí klitoris díky super silným vibracím.
Lust Spender
Realistické zpracování, klouzavý materiál. Snadné ovládání jedním tlačítkem. Vhodný pro začátečníky. Hodně hlučný.
Klasický vibrátor se středně silnou vibrací. Za velmi příznivou cenu neurazí. Ideální pokud si chcete vyzkoušet nějakou pomůcku a moc neutratit.
Gold plastový
Hodně silné vibrace – několik stupňů. Nízká cena, super pro začátečníky na vyzkoušení. Vypadá opravdu lacině. Zvrásněný povrch. Velmi hlučný.
Ideální pro začátečníky, kteří nechtějí utratit moc peněz. Překvapivě silné vibrace. Takový žigulík mezi vibrátory.
Autor recenze:
MuDr. Lenka Králová
Poslední úpravy:
2.1.2018

1# Borůvka 2 BESTSELLER ČR

Borůvka 2 silikonový
Patří mezi nejprodávanější vibrátory. Co ho ale katapultuje do kategorie luxusní? Především kvalita materiálu, který je 100% silikon. Tento silikonový vibrátor nabízí hebký, ohebný a velmi měkký povrch. Velice se přizpůsobuje, nemá žádné nepříjemné pachy. Recenze uživatelek u této erotické pomůcky vyzdvihují realistický tvar, výrazný žalud, navíc vroubený žilkami, které jsou výrazně stimulující. Nadchne i fialová barva, která působí příjemně, velikost 16 cm, včetně ovládání 21 cm, tedy tak akorát a čtyřcentimetrový průměr.

Přičemž je to stále levná erotická pomůcka. Vibrační hračka dává možnost užít si opravdu silné vibrace díky nejrůznějším pulzním programům. Plynule si můžete regulovat vibrace, jaké budete chtít. Nabízí se tři vibrační a čtyři pulzní programy. Samozřejmě se najdou i některé nedostatky, ostatně nic nemůže být úplně dokonalé. Tady patří mezi trochu nešťastné vady na kráse přechod mezi pravou a levou částí vibrátoru. Bohužel je vidět při detailním pohledu. Na jeho perfektní funkčnosti sice vůbec nic nemění, ale pravda je taková, že u tak špičkového vibrátoru by se vyskytovat neměl. Je to sice drobnost, ale je to na druhou stranu škoda, která kazí dojem z jinak opravdu luxusního vibrátoru.

Určitou nevýhodou je nabíjení pomocí baterií. Nabíjecí akumulátor by byl elegantnějším řešením. Jednoznačně plusové body tomuto robertku připisujeme za test od Státního zdravotního ústavu, kterým prošel na výbornou. Je to totiž chyba hazardovat se zdravím, Borůvka ale zaručuje, že je z naprosto bezpečného hypoalergenního materiálu. Skvělé je, že zároveň odolává vodě, a tak se nemusíte bát vytasit s tímto vibrátorem i ve sprše. Díky příznivému vztahu k vodě zbývá dodat, že není problém ani omývání pod tekoucí vodou. Buďte ale opatrní, na koupání ve vodě to není, přece jenom obsahuje ovládání a baterie. Pro hezčí požitek, aby vám tam erotická pomůcka hezky klouzala, použijte lubrikační gel na vodní bázi.