Vibratory.org Sexuální zdraví Nejúčinější tablety na erekci Erex24 recenze

Erex24 recenze

Tablety na dlouhodobé úžívání hlavně pro muže nad padesát
Erex24 recenze - detail produktu
dlouhodobé užívání
Cena:od 510 Kč / měsíční dávka
Jak úžívat:1 tabletu denně dlouhodobě (min. 1 měsíc)
Kolika mužům účinkuje:70 %
Tvrdost erekce3/5
Trvání účinků4/5
Vedlejší účinky:
Lepší přípravky:TOP prášky na erekci

Pokud i vy patříte do skupinu můžu, kteří mají dlouhodobě problémy s erekcí, pak si nemusíte zoufat. Můžete si totiž pořídit tabletky na podporu erekce E-reX 24, které patří na americkém trhu k nejprodávanějším produktům v této kategorii. Výhodou je, že tyto pilulky můžete získat v každé lékárně bez předpisu, jejich prodej totiž není nijak omezen. Tím pádem se mohou o dost snadněji dostat k širšímu spektru uživatelů.

Dlouhodobě užívané přípravky jsou u mnoha mužů daleko oblíbenější než jednorázové tabletky. U mnoha jednorázových pilulek se totiž ukázalo, že užívané těsně před pohlavním stykem negativně působí na lidský organismus. Mohou způsobit nenadálé návaly tepla a tlaku. Do takové situace se před sexem rozhodně nechcete dostat.

Dlouhodoběji užívané přípravky na podporu erekce jsou oproti o něco slabší, ale působí po celou dobu léčebené kůry (měsíce) a proto je v současné době preferuje i více mužů.

E-reX 24 je podle platných tuzemských i evropských předpisů registrován jako doplněk výživy pro podporu erekce, díky čemuž může být kupříkladu distribuován v rámci volného prodeje. Stoprocentně přírodní složení navíc garantuje nepřítomnost jakýchkoliv vedlejších účinků, což je pro dlouhodobé užívání velice přínosné.

Na druhou stranu se nabízí otázka, zda tyto tablety na podporu erekce skutečně dokáží zlepšit mužskou potenci.

Kde koupit za nejlepší cenu?
Eshop prodejceCena
erex24.czod 510 Kč / měsíční dávka

Objednávka a doručení

V rámci srovnání objednáváme všchny produkty vždy stejně. V pracovní den ráno. Eshop má takový trochu zastaralý design, ale objednávkový proces je velmi přehledný a jasný. Okamžitě pochopíte, jak vybrat variantu a na jak dlouho vám balení vydrží. Doprava PPL nebo Českou poštou a nechybí ani platba kartou.

Balíček přišel už druhý den, pečlivě zabalený v bublinkové obálce a papíru (objednávali jsme současně s masážním gelem na penis).

Odesilatelem je nic neříkající název firmy World CZ, takže nikdo nepozná co se skrývá uvnitř. Samotné prášky jsou v klasických platech, malé papírové krabičce (mimochodem, je moc pěkně graficky vyvedená).

Pěkná krabička, malé velikosti, uvnitř které jsou plata s prášky
Pěkná krabička, malé velikosti, uvnitř které jsou plata s prášky

Erex24 zkušenosti

Hlavním důvodem, proč si E-reX 24 budete pořizovat, je podpora erekce a zvýšení sexuálního libida (chuť na sex). Samotný výrobce ovšem slibuje i další pozitivní účinky na váš organismus, jako například intenzivnější ejakulaci nebo zvětšení penisu.

Asi si budete říkat, že na jeden volně prodejný výrobek s přírodním složením se to může zdát hodně. Samotné účinky se ovšem mohou lišit člověk od člověka, neboť je každý uživatel konstitučně maličko jiný. Rychlost nástupu a samotný účinek tak může být u každého chlapa jiný. Pojďme si je postupně rozebrat.

Zlepšení erekce

Slib silnější erekce je samozřejmě velkým lákadlem pro muže všech kategorií, kteří chtějí pomocí těchto pilulek zlepšit svou sexuální výkonnost. Přípravek E-reX 24 je složený převážně z přírodních látek, jejichž hlavním úkolem je právě podpora erekce.

Čekali byste tedy, že bude tento slib bez výjimky naplněn u všech uživatelů. Výsledky pilulek jsou přinejmenším poněkud diskutabilní a liší se u jednotlivých mužů. Někdo je s nástupem a kvalitou erekce spokojen, ovšem někdo jednoduše čekal víc.

Na druhou stranu, všichni testeři zaznamenali aspoň malé zlepšení kvality své erekce, a proto se v tomto ohledu dají pilulky E-reX 24 hodnotit pozitivně. Na výsledek si ovšem musíte počkat přinejmenším měsíc, nejlepších výsledků muži dosáhli po třech měsících užívání (a to je i výrobcem doporučená minimální doba užívání).

Zkvalitnění erekce jsem zaznamenal již po prvním týdnu intenzivního užívání tohoto přípravku. Skutečně tvrdá erekce se ovšem dostavila až po jednom měsíci. V té chvíli jsem si řekl, že mi takový stupeň vzrušení skutečně vyhovuje, a moje drahá polovička je nadmíru spokojená.

Větší sexuální výdrž

S E-reX 24 však můžete snadno docílit i dlouhodobější erekce, a tedy i větší výdrže. Tato garance byla většinou uživatelů bez výjimky potvrzena. Všichni potvrdili, že po dlouhodobém užívání pilulek na podporu erekce bylo jejich ztopoření tvrdší a pohlavní styk o poznání delší než v době před užíváním tohoto produktu. Hlavní příčinou je zvýšená hladina testosteronu, která ve vás vyvolá daleko větší chuť na sex.

Velké díky patří i přírodním látkám starajícím se o podporu svalstva v penisu, takže po dosažení orgasmu pohlavní úd jen tak neochabne. Takovou složku u konkurenčních produktů nenajdete, a tudíž zde tablety E-reX 24 získávají před konkurencí nemalý náskok.

Dlouhodobé erekce však opět dosáhnete až po dlouhodobém užívání tabletek, výsledek se tedy nedá očekávat už za pár dní.

Hodnotit větší sexuální výdrž ovšem nedokážu. U mě totiž tablety neměly až tak vysoké účinky, jako garantuje samotný výrobce. Už před užíváním pilulek na posilnění erekce jsem míval sexuální chutě velmi intenzivní, avšak chyběla tvrdost erekce. Vzrušit jsem se ovšem dokázal i bez E-reX 24.
Biolab SA nabízí zajímavý program na vyzkoušení. V rámci tohoto projektu si můžete zdarma vyzkoušet účinek tabletek na podporu erekce E-reX 24. Jestliže nebudete s výsledky do jednoho měsíce spokojeni, můžete přípravek vrátit. Tato akce se vztahuje i na částečně spotřebovaná balení. Druhou takovou nabídku na našem trhu nenajdete.

Intenzivnější ejakulace

Jedním z garantovaných slibů je i zlepšení ejakulace. Zde však narážíme na problém, neboť účinky produktu na zlepšení erekce E-reX 24 se liší podle toho, zda jste do současnosti měli s ejakulací problém, či nikoliv.

Pokud ano, pak se nabízí doplňující otázka, jestli byly tyto problémy skutečně způsobeny nedostatkem testosteronu, nebo je měl za následek nějaký hlubší zdravotnický neduh.

Prášky E-reX 24 totiž dokáží zvýšit hladinu pohlavního hormonu ve vašem organismu a tím pádem i zlepšit ejakulaci, ovšem neporadí si se závažnějším problémem. Mnoho uživatelů pak potvrzuje, že po několika týdnech užívání pociťovali intenzivnější ejakulaci s větším orgastickým uspokojením. Přesvědčte se o dalších účincích sami!

Výrobce slibuje intenzivnější ejakulaci s větším množstvím ejakulátu. Toto tvrzení mohu jednoznačně potvrdit neboť se tento efekt dostal paralelně se zkvalitněním erekce. Zlepšení ejakulace jsem zaznamenal jak při masturbaci, tak i při pohlavním styku. Kvalitu a množství ejakulátu si pochvalovala i moje žena.

Zvětšení penisu

Někteří lidé si od pilulek na zkvalitnění erekce slibují i zvětšení svého penisu. Jde ovšem o jeden z nejvíce kontroverzních příslibů, které výrobce podpůrného prostředku E-reX 24 slibuje. Fyziologické možnosti svého těla ovšem nezměníte pouhým užíváním pilulek. Zvětšení penisu není možné bez speciálního chirurgického zákroku, a proto těmto slibům nevěřte. Je sice pravdou, že váš úd se může po užívání přípravku E-reX 24 zvětšit, ovšem za to děkujte spíše kvalitnějšímu ztopoření než nějakému zvětšení. Zlepšení ztopoření a tím pádem i optické zvětšení penisu ocení zejména muži starší 50 let, kteří mívají největší problémy s erektilní dysfunkcí.

Ke slibu zvětšení penisu jsem byl poněkud skeptický, ovšem je pravdou, že při vyšším prokrvení byl můj pohlavní orgán o něco větší. Nejednalo se však o nikterak velké rozdíly oproti normálnímu ztopoření. Spíše šlo o větší obvod, který zapříčinila vyšší hladina testosteronu.

Kde se tablety E-reX 24 vyrábí?

Přípravek na zkvalitnění erekce E-reX 24 vyvinula ve svých laboratořích americká výzkumná společnost Biolab. Ta ovšem působí jenom za velkou louží, a proto její distribuční úkoly musela na starém kontinentu převzít dceřiná firma Biolab SA, která sídlí v Belgii.

Hlavním cílem zmíněné společnosti je dlouhodobé zaměření na přírodní produkty a získání co největšího potenciálu z organických přírodních látek.

Kde koupit za nejlepší cenu?
Eshop prodejceCena
erex24.czod 510 Kč / měsíční dávka

Mimo jiné se Biolab stal první firmou v Evropě, která začala hledat vhodný přípravek pro léčbu erektilní disfunkce na přírodní bázi. Všichni ostatní se totiž potáceli v oblasti umělých látek, které rozhodně nejsou pro lidský organismus prospěšné, spíše naopak.

U našich východních sousedů je přípravek E-reX 24 distribuován výhradně společností World CZ, která na Slovensku Biolab SA dlouhodobě reprezentuje. World CZ je jediným oficiálním dodavatel i na našem území. Můžete se spolehnout na stoprocentně přírodní složení, díky čemuž jsou garantovány nulové nežádoucí účinky.

Tím pádem se tabletky E-reX 24 hodí pro všechny věkové skupiny mužů. Nemusíte se bát ani alergických účinků, protože tento přípravek na zkvalitnění erekce neobsahuje žádné umělé či dráždivé látky. Jedná se o produkt na čistě přírodní bázi.

E-rex 24 složení

E-reX 24 je přípravek na podporu erekce s čistě přírodním složením, bez jakýchkoliv umělých přidaných látek. V současné době se jedná nejen o velký trend, ale také o cestu, kterou by se měli vydat i ostatní dodavatelé pilulek na podporu erekce.

Složení přípravku
Složení přípravku

Účinnost přírodního složení však přímo souvisí s použitými látkami. Jednou z hlavních složek je Yerba maté, díky které jsou účinky E-reX 24 přímo výjimečné. Její množství se pohybuje na hranici 300 mg, takže více než výrazně podporuje kvalitu ztopoření. Druhým významným prvkem je Muira Puama, jejíž účinky jsou prokázané už několik set let, neboť byla používána už původními obyvateli Amazonského pralesa. V kvalitním přípravku na podporu erekce tedy nesmí chybět, naleznete ji zde v množství 300 mg. Tato přírodní látka působí převážně na potenci - plodnost, kterou prokazatelně zlepšuje. Hlavní sílou obou zmíněných látek je ovšem kombinovaný účinek s ostatními přírodními látkami obsaženými v pilulkách E-reX 24.

Cesmína paraguayská (Yerba maté) se používá i v částech jižní Brazílie, kde je velice rozšířená. Mimo erekce posiluje i nervový systém, odstraňuje únavu, posiluje imunitu a jeho antioxidační účinky zpomalují stárnutí. V Paraguayi se navíc podává v nádobě z vydlabané tykve. Samotný odvar se pak pije speciálním brčkem zvaným bombilla.

Erex 24 dávkování

Přípravek E-reX 24 je primárně určen k dlouhodobému užívání po dobu několika týdnů, a proto jeho účinky nelze očekávat již po požití první tabletky. V tomto ohledu nacházíme výrazný rozdíl od konkurence, protože vám u E-reX 24 jednoduše nebude stačit pouhá jedna tabletka, ale musíte se zaměřit na delší, a hlavně pravidelné užívání tohoto přípravku.

I když jsou přírodní látky velice účinné, váš problém s erekcí nedokáží vyřešit definitivně. Proto budete muset tablety na podporu mužnosti užívat po delší časový interval.

Kapsle mají příjemnou modrou barvu, která přirovnává pilulky k Viagře (známý slogan “kouzelná modrá pilulka” znají všichni).

Azurově modré kapsle přípravku Erex24
Azurově modré kapsle přípravku Erex24

Ihned po zakoupení pilulek E-reX 24 byste měli začít užívat jednu tabletu denně, ideálně ráno před snídaní. Pokud jej budete požívat takříkajíc na lačno, umocníte vstřebání prospěšných látek do vašeho organismu, což by mělo přinést rychlejší projevy účinku. tabletu zapít dostatečným množstvím vody.

Jestliže chcete svůj sexuální apetit a výdrž ještě dále podpořit, samotný výrobce doporučuje užití druhé tablety přibližně hodinu před plánovaným pohlavním stykem.

Dvě tablety jsou ale maximální denní dávka, kterou byste rozhodně neměli překračovat. Nikde se ovšem nedozvíte, co se stane, pokud překročíte denní dávkování.

Kde koupit za nejlepší cenu?
Eshop prodejceCena
erex24.czod 510 Kč / měsíční dávka

Pokud ovšem plánujete dlouhodobé užívání kapslí E-reX 24 po dobu několika měsíců, je možné snížit doporučenou denní dávku. Výrobce předpokládá, že i při užití jedné tabletky za 3 dny ve vašem organismu zůstane dostatečné množství účinných látek, abyste v posteli podávali odpovídající výkony. Dávku lze dokonce snížit i na jednu pilulku za 4 dny a ani v tomto okamžiku byste neměli pociťovat výraznější výkyvy ve vaší sexuální výkonnosti. I při takto řídkém dávkování by mělo ve vašem těle zůstat dostatečné množství testosteronu pro zlepšení vaší potence. V jednom balení se nachází přesně 30 tabletek - je tedy určeno přesně na jeden měsíc aktivního užívání.

Existuje při užívání E-reX 24 riziko nežádoucích účinků?

Při užívání přípravku na zlepšení erekce E-reX 24 se žádných nežádoucích účinků bát nemusíte. Funguje totiž na stoprocentně přírodní bázi bez jakýchkoliv uměle chemicky vyrobených příměsí.

A právě unikátní složení má za následek naprostou eliminaci zdravotních nežádoucích účinků, což potvrzuje i sám výrobce. Jde tedy o možná jeden z prvních, ne-li úplně první podobný výrobek, který žádnými nežádoucími účinky nedisponuje.

Pouze v ojedinělých případech by mohlo u některých uživatelů dojít ke krátkodobým zažívacím problémům, což však rozhodně nepatří mezi závažné nežádoucí účinky. Navíc se situace po několika dnech sama srovná. Někdo si totiž na čistě přírodní látky a jejich přijmutí musí chvíli zvykat, avšak po několika dnech užívání bude vše opět v pořádku. Jediným vážným problémem by mohla být alergie. Výrobce sice garantuje, že by nemělo dojít k žádné alergické reakci, ale i přesto prokonzultujte užívání přípravku E-reX 24 se svým lékařem.

Kolik pilulky E-reX 24 stojí?

Nyní se dostáváme k tématu ceny a jednotlivých balení.

Přípravek na podporu erekce E-reX 24 se jako takový vyrábí pouze v jedné variantě, ovšem vy si ho můžete pořídit hned v několika baleních lišících se pouze počtem kusů.

Tím pádem jsou rozdílné i v době, po kterou budete tyto pilulky při doporučeném denním dávkování užívat. K dispozici jsou tablety na 30, 60, i 90 dní. Podívejte se na velikost balení sami!

Samotné doručení je poté realizováno v diskrétní bílé obálce bez jakýchkoliv křiklavých sloganů nebo kompromitujících obrázků.

Ještě si dovolíme malý dodatek k dávkování. Denní dávku si sice můžete upravit až na 1 prášek za 4 dny, ovšem s tím vám doporučujeme vyčkat do pozdějších okamžiků. Klidně se totiž může stát, že u vás bude mít přípravek E-reX 24 pomalejší nástup a po opuštění každodenní dávky pilulky začnou vaše sexuální výkony opět klesat.

Porovnání jednotlivých balení


BaleníPočet kapslíCena za baleníCena za kapsliMěsíc užívání
základní45 ks890 Kč20 Kč600 Kč
Forte75 ks1 335 Kč18 Kč540 Kč
Extra Forte105 ks1 780 Kč17 Kč510 Kč

Jak můžete sami vidět z tabulky, při zakoupení kteréhokoliv balení dostanete extra 15 tabletek na podporu erekce zdarma. Tím pádem se doba užívání prodlouží, což je rozhodně velice pozitivní.

Z cenového srovnání pak nejlépe vychází tablety E-reX 24 Extra Forte, který má nejnižší cenu za jednu tabletku, a proto byste měli sáhnout právě po něm.

Na druhou stranu, pokud nemáte s podobnými přípravky na zkvalitnění erekce žádné zkušenosti, raději si zakupte menší balení. Necelých 900 korun je optimální cena za vyzkoušení. Jestliže vám bude tento produkt vyhovovat a jeho účinky se pozitivně projeví na vašich sexuálních výkonech, s klidem můžete sáhnout po balení E-reX 24 Extra Forte.

Cenově nejvýhodněji vás vyjde balení E-reX 24 Extra Forte, pokud si k němu ovšem zakoupíte ještě intimní gel ušetříte celých 1 100 korun. Díky gelu si sex užijete více jak vy, tak i vaše partnerka. Díky speciálnímu složení bude váš penis více zahřátý a prožitek z pohlavního styku intenzivnější.

Kde se dá EreX 24 koupit?

Přípravek na zkvalitnění erekce E-reX 24 se nedá pořídit jen tak někde. Spadá sice do kategorie volně prodávaných doplňků stravy, ovšem oficiální dodavatel se vyjádřil více než jasně.

Tabletky se neocitnou v přímé distribuci, neboť se o jejich prodej bude starat výhradně on sám prostřednictvím vlastní distribuční sítě. V lékárně nebo v drogerii tak pilulky E-reX 24 budete hledat marně.

Kde koupit za nejlepší cenu?
Eshop prodejceCena
erex24.czod 510 Kč / měsíční dávka

I když by se tato informace mohla zprvu zdát poněkud pochmurnou, není tomu tak. Díky jednomu oficiálnímu dodavateli nebude cena jednotlivých výrobků zvyšována o maloobchodní marži, a tudíž si ji budete moci zakoupit za takřka lidové ceny.

Nejmenší balení s obsahem 45 tabletek tak zakoupíte přibližně za 900 korun. Za tuto částku si ovšem u konkurence pořídíte sotva poloviční balení, a ještě se budete muset obávat o účinky daných tablet. Lví podíl na tom má i způsob prodeje, kdy je zaplaceno pouze 30 pilulek a zbylých 15 dostanete jako dárek zdarma.

V případě, že vás přípravek E-reX 24 zaujal, doporučujeme jeho pořízení z oficiálních stránek distributora www.erex24.cz. Jednak budete mít garanci nejnižší ceny a za druhé máte téměř stoprocentní jistotu, že dostanete opravdu dané pilulky na podporu erekce.

Webové stránky erex24.cz mají starší design, ale jsou přehledné a nákup je jednoduchý
Webové stránky erex24.cz mají starší design, ale jsou přehledné a nákup je jednoduchý
Stoprocentně diskrétní objednávka i dodání jakéhokoliv balení přípravku E-reX 24 i s intimním gelem. S ním navíc získáte slevu až 1 100 korun, což se rozhodně vyplatí. Jednoduše zadejte vaše dodací údaje, vyberte způsob dopravy, zaplaťte a můžete vstoupit do světa dosud nepoznaných sexuálních prožitků.

Erex24 diskuze

Začnete-li přemýšlet o zakoupení přípravku na zkvalitnění erekce E-reX 24, měli byste si rozhodně detailně prostudovat hned několik různých recenzí. Dejte si ovšem pozor na jejich kvalitu, neboť některé z nich jsou evidentně zaujaté. Dokonce to vypadá, že ji psali samotní konkurenti, aby čistě přírodnímu produktu uškodili.

Na druhé straně si dejte pozor i na přehnaně optimistické články, které tento přípravek vychvalují až do nebes.

Drtivá většina objektivních zkušeností a recenzí ovšem míří pozitivnějším směrem. Je vidět, že je spousta uživatelů s tabletami E-reX 24 spokojená, ale někdy od nich čekali daleko větší účinek.

Zejména v oblasti zkvalitnění ejakulace a zvětšení penisu. Dalo by se ovšem polemizovat nad tím, jak hodně se tito muži nechali zlákat propracovaným marketingem oficiálního distributora a výrobce. Přípravek má pozitivní účinky, ale nejsou tak zázračné jako v reklamě.

Jedním dechem je totiž nutné dodat, že se tablety na přírodní bázi nemohou už z principu rovnat přípravkům, u kterých je použito, byť jen malé procento uměle (chemicky) vytvořených látek. Účinky takové viagry budou proto diametrálně jiné než u čistě přírodního produktu. Pro zakoupení Viagry a jejich generik navíc budete potřebovat recept podepsaný vaším lékařem, takže je její pořízení o dost složitější. Bohužel se při jejím užívání objevují i nežádoucí účinky, jako je bolest hlavy nebo nevolnost. Takto nepříjemné efekty vám rozhodně nestojí za intenzivnější erekci dosaženou během pár minut.

Po užití přírodní pilulky na podporu erekce E-reX 24 tedy nemůžete tedy čekat, že budete podávat výkony podobné pornoherci, ovšem v případě dlouhodobého užívání bude zlepšení vaší sexuální výdrže i apetitu více než prokazatelné. Navíc i reakce vašeho organismu bude daleko lepší než u uměle vytvořených přípravků.

Jaký je závěr?

Přípravek na zkvalitnění erekce E-reX 24 celkově hodnotíme jako střední třídu. Je to nejlevnější přípavek pro dlouhodobé užívání, který jsme testovali.

Existují i lepší a silnější tablety na dlouhodobé užití, např. Proerecta Long nebo Zerex Ultragold . Ale jsou samozřejmě dražší v přepočtu na měsíční dávku. Pokud si myslíte, že vaše problémy nejsou extra závažné, Erex24 vám bohatě bude stačit na cellkovou podporu vašeho mužství.

Jedná se skutečně o přípravek který pomůže mužům trpícím problémy s poruchami erekce a nízkou hladinou testosteronu. V těchto dvou oblastech můžete prokazatelně očekávat zlepšení a vyřešení daných problémů. Zejména v případě dodržení plánu na dlouhodobé užívání budete mile překvapeni účinky čistě přírodního produktu bez umělých anabází.

Na druhou stranu musíme objektivně přiznat, že výrobce garantuje hned několik zlepšení v oblastech, jež se v průběhu několika nezávislých testování nepotvrdily.

Jde zejména o oblast zvětšení penisu, zkvalitnění ejakulace a rychlejší nástup erekce. Zde jsou však výsledky testování diskutabilní, neboť přípravek E-reX 24 může na každého muže reagovat rozdílně v závislosti na jeho tělesné konstituci.

Hlavní důvody, proč si EreX 24 koupit:

  • Prospěšné, a hlavně účinné přírodní látky, které nenajdete u konkurence.
  • Volná prodejnost bez nutnosti lékařského předpisu.
  • Dlouhodobé užívání umožňuje ušetřit nemalé peníze na denním dávkování.
  • Skvělý poměr cena x výkon!
Výrobce garantuje vrácení peněz do 30 dní od zakoupení produktu v případě, že byste nebyli s účinky přípravku E-reX 24 spokojeni. Vrátit můžete i otevřené balení, takže se nemusíte nijak strachovat, co s nespotřebovanými tabletkami na podporu erekce.

Většina uživatelů je však s tímto přípravkem plně spokojena, a proto neměli potřebu zkoušet kvalitu poprodejního servisu oficiálního distributora.

Pokud tedy máte problémy s erekcí a nízkou hladinou testosteronu, vyzkoušejte si tento přípravek. Nejprve si zakupte menší balení, které po ověření můžete nahradit větším a cenově výhodnějším balením.

Kde koupit za nejlepší cenu?
Eshop prodejceCena
erex24.czod 510 Kč / měsíční dávka