Vibratory.org Sexuální zdraví Nejlepší tablety na erekci - srovnání a recenze Erectafit recenze

Erectafit recenze

prášky na zlepšení erekce pro okamžité použití za dobrou cenu
Erectafit recenze - detail produktu
nízká cena
Cena:25 Kč / před sexem
Jak úžívat:jednorázově před sexem
Kolika mužům účinkuje:70 %
Tvrdost erekce4/5
Trvání účinků3/5
Vedlejší účinky:
Lepší přípravky:TOP prášky na erekci

Na Erectafit nás upozornil jeden z čtenářů velkého srovnání prášků na erekci . Abychom jej do srovnání doplnili. Objednali jsme si tedy produkt a otestovali.

Na první pohled nám bylo jasné, že jde o napodobeninu dobře známého přípravku Proerecta . Prakticky stejný design a barvy webových stránek, stejná krabička, velmi podobné složení s původní Proerectou (která má nyní složení nové - silnější). Výrobce se tedy příliš nenamáhá vytvořit něco nového nebo stávající produkt vylepšit.

Kde koupit za nejlepší cenu?
Eshop prodejceCena
erectafit.cz25 Kč / před sexem

Objednávka a doručení

Objednávku jsme zadali v pracovní den ráno. Doprava pouze PPL nebo uloženka a platba jen dobírkou či převodem (platba kartou chybí). Nicméně ještě v poledne jsme obdrželi info o zaplacení a objednávka byla vyexpedovaná tentýž den. Druhý den již volal kurýr PPL na předání balíčku.

Vzhledem k malinké krabičce mě udivila velikost krabice. Ale to je zřejmě nutná minimální velikost pro zasílání přepravcem zaměřeným na balíky.

Na krabičce byla diskrétní odesílací adresa. Nikdo nepozná co je uvnitř. Samotná krabička je malinká a snadno si ji můžete zabalit i na cestování.

Srovnání krabičky Erectafit a velké krabice v které byla doručena
Srovnání krabičky Erectafit a velké krabice v které byla doručena

Erectafit zkušenosti

Jako každý správný přípravek na podporu erekce, tak i tabletky Erectafit se primárně zaměřují na podporu mužské sexuální výkonnosti. Na rozdíl od některých konkurentů k tomu ovšem používají pouze přírodního složení, které se na první pohled otestování jako velmi účinné.

Díky unikátní kombinaci šesti účinných látek je pozitivně podpořena nejen vaše erekce, ale také libido a samotná sexuální výkonnost.

Zlepšení erekce

Hlavním cílem přípravku Erectafit je samozřejmě podpora a zlepšení špatné erekce. Jestliže máte problém udržet svůj úd postavený a přípravený k akci, pak jsou tyto tabletky to pravé. Účinek prokázali naši testeři, kteří byli kvalitou své erekce sami mile překvapeni, což vzápětí potvrdily i jejich partnerky. Již po požití jedné tabletky se výsledek dostavil v plné síle, takže můžete sex provozovat v plné intenzitě již během několika desítek minut.

Objednal jsem si na zkoušku jedno balení Erectafit, ale nic moc jsem od toho nečekal. Ale už po užití jedné tablety se moje erekce rapidně zlepšila. Akorát bych uvítal větší počet pilulek v jednom balení. Jinak s délkou účinku jsem byl fakt spokojený … a co teprve moje partnerka!

Lepší prokrvení

Účinné přírodní látky podporují kromě erekce také prokrvení mužského pohlavního orgánu, což je velice důležité nejen pro sexuální výkonnost, ale také pro uspokojení. Cévy a žíly v penisu se totiž lehce roztáhnou a tím pádem se do něj dostane daleko více krve. Váš penis tak bude o něco hrubší, což přinese intenzivnější zážitek nejenom vám, ale také vaší partnerce. Lepší prokrvení samozřejmě souvisí i se schopností ztopoření. Díky přípravku Erectafit si tak budete moci užívat pohlavní styk několik hodin bez jakéhokoliv úpadku.

Lepšího prokrvení a ztopoření jsem si všiml už během několika minut. To jsem ocenil nejen já, ale hlavně i moje ženská. S tabletkami Erectafit je náš sex mnohem intenzivnější a hlavně delší, takže dojde k daleko lepšímu uspokojení na obou stranách.

Posílení libida

Přírodní složení přípravku Erectafit by mělo podporovat i libido a chuť do pohlavního styku. Tento účinek se ovšem posuzuje velice obtížně, neboť je velice subjektivní. Mnohdy totiž závisí nejenom na věku, ale také na zdravotním stavu a závažnosti sexuální poruchy. Hladina pohlavního hormonu testosteronu se pak nedá bez laboratorních testů nikterak změřit, takže tento účinek nelze ani nijak garantovat. Je ovšem pravdou, že přípravek na zkvalitnění erekce je také psychickou podporou, díky čemuž se někteří muži vybičují k divokým výkonům.

Podpora erekce i zlepšení prokrvení se u mě projevilo přesně tak, jak slibuje výrobce. Akorát posílení libida nemůžu nijak hodnotit, protože s chutí na sex jsem totiž neměl problém ani před užíváním těchto pilulek.
Kde koupit za nejlepší cenu?
Eshop prodejceCena
erectafit.cz25 Kč / před sexem

Erectafit složení

Obliba přírodních produktů na podporu erekce je čím dál tím větší, a proto se touto cestou vydal i přípravek Erectafit. V něm byste nalezli pouze osvědčené a stoprocentně přírodní látky, neboť jsou tabletky založeny na koncentrovaných extraktech a aminokyselinách z povzbuzujících bylin. Nutno dodat, že gramáž hlavních přísad (v miligramech) v kapsli je nižší než u kapsle Proerecta. Proto i účinky jsou o něco málo slabší.

Složení přípravku Erectafit
Složení přípravku Erectafit

Nejdůležitější látkou je bezpochyby L-Arginin, kterého je v jedné tabletce celých 300 mg. Jde o velice prospěšnou aminokyselinu, která dokáže jedinečným způsobem zlepšovat průtok krve a vylučování růstového hormonu u mužů, takže nalezne své uplatnění i v oblasti podpory erekce. Tato látka totiž dokáže zvýšit prokrvení pohlavní soustavy, což bylo prokázáno při testech u mužů s erektilní dysfunkcí. Tím pádem je L-Arginin více než ideální pro podporu mužské potence, sexuální výkonnosti, zlepšení libida a v neposlední řadě zvyšuje i početnost spermií.

Druhou významnou látkou je kotvičník zemní, který se původně vyskytoval v Asii, ovšem dnes už je rozšířený do celého světa. Blahodárné účinky prokazoval již ve starověké Číně, kdy ho tamější obyvatelé hojně využívali jako léčivou bylinu na různé zdravotní potíže. Tato rostlina však dokáže markantním způsobem ovlivňovat libido a potenci, dokonce příznivě působí i na erekci. Kotvičník tak zvyšuje hladinu testosteronu u mužů, díky čemuž může být vylepšena i jejich sexuální výkonnost.

Třetí významnou látkou je Maca peruánská, která se jako látka na podporu erekce používá více než 6 tisíc let. Na podporu sexuální výkonnosti ji používali již staří Inkové a navzdory technickému pokroku si své místo dokázala Maca uhájit až do dnešních dnů. Dokáže totiž intenzivním způsobem podpořit chuť na sex, stimulovat mužské libido a pozitivně ovlivňovat mužskou erekci. Tato rostlina je však prospěšná i v několika dalších oblastech, kterými jsou snížení krevního tlaku, regulace hladiny cukru v krvi a také posílení celkového zdraví organismu.

Nedílnými součástmi produktu na podporu erekce Erectafit jsou i citrulin, ornitin a ženšen. První zmiňovaná látka se v podobných přípravcích hojně využívá, neboť dokáže stimulovat sexuální touhu a zvyšovat u mužů chuť na sex. Oproti tomu je ornitin aminokyselina, jenž podporuje spíše energii a samotnou funkci pohlavních orgánů. Díky této látce si tedy budete užívat sexu daleko déle, než doposud. Nesmíme zapomenout ani na ženšen, jež se již po celá staletí používá na léčbu impotence, podporu erekce a zlepšení energie. Proto nesmí v přípravku na zkvalitnění erekce chybět.

Erectafit dávkování

Přípravek na podporu erekce Erectafit nepatří k dlouhodobě užívaným přípravkům, čemuž odpovídá nejenom složení, ale i dávkování. Tento produkt je určen především na okamžitou podporu erekce a sexuální výkonnosti, takže jej užívejte přibližně 50 minut před očekávaným pohlavním stykem. Jeho pozitivní efekty se během této doby určitě dostaví, někteří z vás je dokonce budou pozorovat ještě dříve. Vše záleží na vašem aktuálním zdravotním stavu a závažnosti problémů s erekcí. Pokud nebudete nic výrazného cítit, vemte si druhou kapsli.

Rozhodně však nepřekračujte doporučené denní dávkování dvou tablet. Již jedna pilulka do vašeho těla přinese dostatečné množství prospěšných látek, díky čemuž budete pozitivní účinky na podporu erekce pociťovat až 24 hodin. Není proto potřeba užívat více tabletek v jeden den. Už s jedinou pilulkou si budete moci užívat kvalitního a intenzivního sexu s vaší partnerkou po celý dne.

Kde se přípravek Erectafit vyrábí?

Tabletky na podporu erekce Erectafit jsou vyvinuty v českých laboratořích, a díky tomu by mohly u mnoha potencionálních klientů předčit zahraniční konkurenci. I když je složení těchto přírodních produktů víceméně totožné, tak přidaná hodnota zlatých českých ručiček a tuzemská vynalézavost bude pro některé uživatele více než zásadní.

Tento přípravek samozřejmě disponuje i potřebným certifikátem pravosti, který deklaruje jeho složení a také absenci jakýchkoliv nežádoucích účinků.

Existuje při používání tabletek Erectafit riziko nežádoucích účinků?

U přírodního produktu na posílení erekce Erectafit se neprojevily žádné nežádoucí účinky. Tablety totiž neobsahují žádné umělé příměsi, které by vašemu organismu nedělaly dobře. I přesto sám výrobce nedoporučuje užívání těchto pilulek osobám s kardiovaskulárními a podobnými onemocněními. Rozhodně je nepožívejte ani v kombinaci s alkoholem, protože ten by pouze oslabil pozitivní účinky přípravku Erectafit. Místo skvělého sexuálního výkonu byste si tak mohli udělat pouze ostudu.

Kolik pilulky Erectafit stojí?

Největší výhodou tohoto přípravku je nizká cena. Cena za jednu tabletu je dokonce nižší než u Proerecta. Nicméně je to vykoupeno nižší gramáží hlavní přísad. Erectafit si můžete pořídit ve třech různých balíčcích, které se ovšem liší pouze počtem balení. Není tedy možné tento přípravek kombinovat s dalšími prospěšnými produkty, které byste při vylepšování vaší sexuální výkonnosti mohli využít. Pro lepší přehlednost uvádíme porovnání všech 3 balíčků v tabulce:


BaleníPočet kapslíCena za baleníCena za kapsli
Základní15 ks600 Kč40 Kč
2+1 zdarma45 ks1 200 Kč26 Kč
3+2 zdarma75 ks1 800 Kč24 Kč

Čím více jednotlivých balení si tedy objednáte, tím více ušetříte. Ze začátku vám ovšem doporučujeme zakoupení pouze základního balení, abyste si přípravek Erectafit vyzkoušeli. V případě spokojenosti vám pak nic nebude bránit v objednání výhodnějšího balíčku, který vás finančně vyjde o dost levněji.

Kde se dá přípravek Erectafit pořídit?

Přípravek na zkvalitnění erekce Erectafit si můžete díky jeho stoprocentně přírodnímu složení zakoupit bez lékařského předpisu, což je nepochybně obrovská výhoda. Nejlépe uděláte, pokud se obrátíte přímo na oficiální stránky jeho výrobce. Nikde jinde totiž tento produkt neseženete. Někomu by se tento přístup nemusel líbit, ovšem samotný distributor a výrobce v jedné firmě tak jednoduše garantuje stejnou cenu pro všechny, neboť jsou jeho pilulky osvobozeny od klasické obchodní marže. Tím pádem se mohou prodávat výrazně levněji.

Stránky erectafit.cz jsou velmi přehledné a objednávkový proce jednoduchý
Stránky erectafit.cz jsou velmi přehledné a objednávkový proce jednoduchý

Erectafit diskuze - jak jsou uživatelé spokojení?

Dle dohledatelných diskuzí většina uživatelů je s užíváním Erectafit spokojena. Někteří narovinu přiznávají, že od takto neznámého produktu příliš nečekali, načež byli následně pozitivními efekty velmi mile překvapeni. Řada uživatelů je však i nespokojeno a tvrdí, že jim přípravek nijak nepomohl. Bohužel při větších problémech s erekcí je nutno zvolit jiné metody léčby. Více o tom píšeme v článků kompletní podpora erekce .

Při našem vlastním vlastním testování nám vychází o něco horší účinky než Zerex Klasik a Proerecta. Spíše tedy doporučujeme pořídit tyto přípravky. Kompletní srovnání můžete vidět v naší tabulce.

Pozitivní účinky potvrzují také manželky a přítelkyně mužů, kteří přípravek Erectafit vyzkoušeli. Jedna naše známá dokonce uvažovala nad rozchodem, ovšem po užití tabletek se sexuální výkonnost jejího partnera natolik zlepšila, že si užívají daleko intenzivnějšího a delšího sexu a o rozchodu už nepřemýšlí.

Jaký je tedy závěr?

Výsledné zhodnocení dopadlo pro přípravek Erectafit poměrně dobře. Jediný problém je z hodnocením zvýšení libida, který nebylo nijak skutečně prokázáno.

Hlavní garantovaný účinek (tvrdší erekce) byl u většiny mužů prokázán, takže se tento produkt nemá za co stydět. Můžeme jej tedy doporučit ke koupi. Také je nutné podotknou, že byste na trhu sehnali i lepší přípravky na podporu erekce s přírodním složením, třebaže o něco dráže. Takřka stejnou cenu (za 1 kapsli) májí již zmíněné pilulky Proerecta .

Pokud se ale odhodláte k pořízení Erectafit, tak rozhodně neuděláte chybu, vaše erekce bude rozhodně tvrdší a delší.

Kde koupit za nejlepší cenu?
Eshop prodejceCena
erectafit.cz25 Kč / před sexem