Vibratory.org Nejlepší anální vibrátory Thin: levný anální vibrátor

Thin: levný anální vibrátor

Cena

od 399 Kč - 4 eshopy

Levný gelový vibrátor. Dráždivá červená barva. Tvar penisu s výrazným žaludem. Jednoduché zavádění. Pro začátečníky i pokročilé análníky.
Jen středně silné vibrace.
Materiálměkký gel
Délka / šířka17,5 / 2,7 cm
Ideální poměr cena výkon. Bestseller mezi análními vibrátory.
Pro milovníky análního sexu jsou anální vibrátory nepostradatelnou pomůckou. Thin je jednoznačně TOP anální pomůcka, která uspokojí zkušené rejdaře i anální začátečníky. Poměr cena výkon nemá široko daleko konkurenci. Realisticky tvarovaný umělý anální penis s žaludem má tenčí průměr než klasické vibrátory, do prdelky se vám bude dobře zasouvat. Vystouplá žilnatina bude silně dráždit stěny uvnitř zadečku. Jedinou slabinou jsou slabší vibrace. Přestože je tenčí, je vhodný i k zasunování do vaginy. Tento robertek do zadečku patří mezi nejprodávanější anální hračky vůbec. Jeho koupí nic neriskujete, protože kvalitu otestovaly tisíce zadečků před vámi.
Thin: levný anální vibrátor
Autor recenze:
[4 5]
Poslední úpravy:
30.8.2017

Měkký gel v zadečku

Tvar této erotické pomůcky napodobuje penis. Tzn. že má žilnatinu, předkožku a žalud. Žilnatina není příliš výrazná a celý povrch je spíše hladký. I toto jemné vrásnění vás bude v zadečku hezky dráždit. Předkožka je reálně vytvarovaná a navrstvená. Velikostně je menší než u klasických vaginálních modelů. Vytvarovaný žalud má průměr příjemných 2,5 cm. Je hezky zakulacený a měkký. Velmi dobře se zavádí do úzké anální dírky. Barva gelu je červená. Příjemná na oči.

Celková délka včetně ovládací části je spíše podprůměrná, pouze 17,5 cm. Do zadečku strčíte až 15,5 cm. Ovládací spodní část je dostatečně rozšířená (na 3,8 cm) tak, aby vám nemohl uvíznout v prdelce. Šířka středové části je 2,7 cm. Dostatečně na vzrušující jízdu ale akorát, aby vás nenatrhl. Oproti vaginálním klasickým umělým penisům je to spíše méně, nicméně začátečníkům bude stačit i pro sex do vaginy. Umělý penis je přímý a rovný. Jen téměř nepatrné zahnutí. Pro zadeček je přímý rovný tvar lepší než zahnuté robertky.

Levný anální vibrátor Thin je vyroben z kvalitního gelu. Je měkký a na dotek celkem jemný. V této cenové kategorii je to samozřejmě nejlepší možná varianta. Motorek je umístěný v horní až střední části, tomu odpovídá i ohebnost. Nejvíce ohebný je ve střední části a na špičce. Díky měkké špičce se dobře zavádí do zadečku. Nový robertek má trochu gelový odér, který po několika použitích a umytích zmizí.

Průměrné vibrace vibrují v zadečku

Otočným malým kolečkem ve spodní části si jednoduše regulujete vibrace. Je to sice plynulé točení, ale rozeznáte tři odlišné stupně. Síla vibrací je průměrná ve srovnání s vaginálními vibrátory. Je to dáno velikostí motorku. Thin je v prostřední části široký 2,7 cm. Motorek je tudíž malý a vydává slabší vibrace. Motorek je umístěný víceméně ve střední části a nejvíce vibruje zhruba 4 cm od špičky. Ve srovnání s jinými levnými análními vibrátory je intenzita vibrace lepší. Pro anální styk je více než dostačující. Pulsace samozřejmě nemá. U tak levného gelového modelu to nelze očekávat.

thin analni vibrator
Thin vydrží vibrovat kolem 15 hodin, což je opravdu skvělý výkon

Levný anální gelový umělý penis patří mezi tišší modely. Menší motorek vytváří méně hluku. Napájení je na jednu velkou AA baterii. Vibrace budou silnější, pokud koupíte nějakou kvalitní, nejlépe dobíjecí baterii. Vyměníte ji jednoduše odšroubováním rozšířeného krytu. Nejlepší je výdrž. Anální robertek Thin vibruje v kuse až 16 hodin. To je v podstatě rekordman ve výdrži.

Pro snadné zavádění a zasunování rozhodně použijte lubrikační gel. Na gelové vibrátory lze použít lubrikační gel na silikonové i vodní bázi (silikonový je lepší). Dodržujte důslednou hygienu. Po každém použití (nebo i změny dírky) umyjte v teplé vodě mýdlem. U análního sexu je důsledná hygiena erotických pomůcek základní věcí. Thin není voděodolný. Proto jej omývejte opatrně, ať se k motorku nedostane voda. Klidně jej po umytí otevřete, vytáhněte baterii a nechte oschnout.

thin analni vibrator
Anální vibrátor Thin se ohýbá ve dvou částech. Hezký vám pronikne do každého zákoutí vašeho zadečku

Nevýhody análního vibrátoru

Pokud bychom chtěli šťourat a nacházet nevýhody, není to lehké. Nízká cena veškeré nevýhody přebíjí. Proto je i hodnocení na pět hvězdiček. Můžeme tedy jen zmínit, že není voděodolný a neužijete si s ním ve vaně ani ve sprše. Vibrace by také mohly být lepší, ale ostatní anální umělé penisy na tom nejsou o moc lépe. Malý motorek v úzkém robertku zkrátka neumožňuje sílu podstatně zvýšit. Pro zadeček to však bohatě stačí. Do vagíny si raději pořiďte klasický robertek. Gelový zápach po několika použitích zmizí.

thin ananl video

Anální vibrátor Thin na instruktážním video recenze

Shrnutí

Anální hračka Thin patří je jednoznačně nejprodávanější pomůcka na zadeček. Je velmi levný a výkonný. Baterie vydrží kolem patnácti hodin pohánět vibrační motorek. Vibrace jsou nejsilnější kolem špičky a horní části, tedy v nejlepším místě. Bude vám plně vibrovat rovnou do análního otvůrku a jeho stěn. Hladký gelový povrch příjemně hřeje v análku a teplotně se chová jako pravý penis. Je úzký s kulatým malým žaludek. Tak akorát pro hladký průnik do zadečku. Tichý chod přehluší vaše sténání z rozkoše, kterou vám tento anální pomocník přinese. Ženy si mohou do zadečku současně strčit i penis partnera. A to je teprve jízda s dvojitou rozkoší. Červená barva těla penisu nikoho neurazí. Rozšířená spodní část zabrání nehodě a levný anální vibrátor Thin vám v zadečku nikdy neuvízne.

Pokud jste zkušenější, doporučujeme koupit klasický široký vibrátor s průměrem 3-4 cm a ten si strkat do zadečku (a samozřejmě i do vagíny). Optimálně levný Borůvka 2, který má i pulzace. Pokud střídáte vaginu a anál, je vhodné po každém zasunutí do zadečku erotickou pomůcku omýt aspoň v teplé vodě.

Zobrazit zákaznické recenze (96)

KDE KOUPIT?

ProdejceCena
399 Kč