Vibratory.org Nejlepší anální vibrátory Magic vibrátor: vibrační anální korále do zadečku

Magic vibrátor: vibrační anální korále do zadečku

Cena

od 789 Kč - 4

Příjemný měkký gel (patentovaný SpectraGel) ve tvaru zužujících kuliček. Střední vibrace jsou dostačující. Hodně tichý. Vhodný i pro začátečníky.
Špička se ohýbá. Chce to trochu trénink při zavádění do zadečku.
Materiálměkký gel
Délka / šířka19,2 / 1,5-2,7 cm
Zvětšující řada kuliček přináší jiný zážitek než klasický vibrátor. Stále čekáte, jaká velikost ještě přijde.
Další z análních vibrátorů, které jsme testovali. Magic jsou spíše anální kuličky. Kuličkové výstupky se postupně zvětšují a pomalu zvětšují anální otvor. Střídání široké kuličky z úzkou stopkou je silně vzrušující (vytváří střídavý tlak na sliznici) a hezky masíruje zadek. Vibrace jsou kupodivu celkem silné. V horní polovině, která je hodně ohebná pak slabší. Pokud máte zájem o něco netradičního, něco na masáž zadečku, tak tyto anální korále vaše nároky splní. Materiál je sice gel, ale zato kvalitní a příjemný. Korálky jsou oblé a hladké a snadno pronikají do zadečku. Ty první jsou malé, takže průnik nebolí. Vhodné pro anální začátečníky.
Magic vibrátor: vibrační anální korále do zadečku
Autor recenze:
[4 5]
Poslední úpravy:
15.9.2017

Kuličkovitý tvar roztáhne análek

Anální korále Magic bychom mohli nazvat také anální vibrátor nebo anální kuličky. Je to takový hybrid erotické pomůcky. Anální vibrátor má protáhlý tvar a směrem ke špičce se výrazně zužuje. Po celé délce jsou kuličkové výstupky – korálky. Mezi nimi je tzv. stopka, spojovací místo s malým průměrem. Právě střídání širokých kuliček se stopkami vyvolává při průniku do zadečku vlny slasti. Jedna kulička za druhou mizí hluboko v análu. Kuliček je celkem pět. Na ně navazuje patka, která zabrání nechtěnému vsunutí celé erotické hračky do zadečku. Za patkou je držící část ve tvaru válečku. Zde se vkládají baterie a reguluje intenzita vibrací.

Délka celé erotické pomůcky je 19,2 cm. Bez ovládacího válečku je to 16,8 cm. Do zadečku narvete kolem 15,5 cm. Průměr největší kuličky je příjemných 3,4 cm a nejmenší 1,5 cm. Patka má 4,2 cm. To je dostatečné na to, aby anální korále nechtěně nevklouzly do zadečku celé. Průměry kuliček jsou tak akorát. Nejmenší vám hezky roztáhne prdel a pak už se soukají dovnitř jedna za druhou. Ta největší kulička může být pro anální začátečníky trochu bolestivá, ale dá se to zvládnout i na poprvé.

Materiál je příjemný antibakteriální gel. Je měkký na povrchu. Protože motorek je umístěn ve spodní polovině, horní polovina korálí je hodně ohebná. Snad až moc. To trochu komplikuje zavádění kuliček do prdele. Nicméně jakmile zasunete první, už se vibrátor nebude ohýbat a v pohodě zasunete i další větší korále. Díky ohebnosti se anální kuličky hezky přizpůsobují průběhu anální díry a tlačí na ty správná vzrušivá místa.Materiál jde cítit po gelu. Po několika použitích a umytích aroma částečně zmizí. Barva je fialová. Nejčastější barva pro sexuální pomůcky.

analni korale magic

Klasické vibrační anální korále se zmenšujicími kuličkami směrem ke špičce. Ideální pro roztažení zadečku. Vhodné i pro anální začátečníky

Příjemné vibrace na sliznici v zadku

Kromě silně dráždivého tvaru z kuliček mají Magic korále ještě další stimulaci. Vibrace. Ty jsou středně silné. Sexuální pomůcka je úzká, tudíž se zde vejde jen menší motorek. I tak je síla vibrací v pořádku. Motorek spolu s baterií je umístěn ve spodní polovině, kde jsou vibrace samozřejmě nejsilnější. V druhé ohebné polovině se přes gel přenášejí už hůře a na špičce jsou poměrně slabé. Sílu vibrací nastavujete otáčivým kolečkem. Zřetelně lze rozeznat tři stupně vibrací.

Napájení přes jednu tužkovou baterii AAA (mikrotužková) způsobuje krátkou výdrž. Silně vibrovat vydrží něco málo přes 3 hodiny. Pak hodinu slábne a ztichne. Samozřejmě záleží na baterii. Pokud použijete kvalitní alkalické, klidně vám vydrží dvojnásobek času.

Údržba análního vibrátoru je velmi důležitá. Kromě krásného potěšení je v zadku také hodně bakterií, které je třeba po každém použití z kuliček odstranit. Výhoda u této sexuální pomůcky je, že můžeme sundat celou gelovou část a důkladně ji vyčistit. Motorek, napájení a ovládací knoflík budou bokem a my celou gelovou násadu umyjeme v horké vodě. Lze jej dobře umýt i v celku, protože je voděodolný. Voda se nedostane do motorku, ale do vany určený není.

Je velmi tichý a nikoho nebudete rušit. Zvláště když si anální vibrátor vrazíte hluboko do zadnice.

analni korale magic

Anální korále jsou mají jen jednu baterii a vydrží vibrovat jen 3 hodiny.

Nevýhody análních korálí

Zde zmíníme cenu. Přestože nemá moc funkcí, přijde mi tato erotická hračka docela drahá. Za ty peníze by se dalo pořídit i lepší vybavení na análek, např. Thin vibrátor.

Další nevýhodou je měkká špička. Sice v nás potom brutálně ryje, do všech zákoutí prdele, ale její zavedení chce ze začátku cvik. Přidržte si první kuličku a pomalu vsuňte do dírky. Jakmile máte první, další už jí sledují a bez problému si do zadku strčíte všechny. Ve špičce jsou také o dost slabší vibrace.

Slabší výdrž můžeme zmínit, nicméně je to jen o rychlé výměně baterie. Jinak není nic významného, co by se mělo vytknout.

Shrnutí

Čtyř hvězdičkové hodnocení se zdá být málo, ale vibrátor splňuje všechny požadavky, které by jste na vibrační anální korále měli mít. Jsou skvěle vytvarované a při průchodu anální dírou tlačí na sliznici a stěny. Střídaní širokých kuliček s úzkými stopkami příjemně masíruje a rozšiřuje anální otvůrek. Zadek je velmi citlivá část těla (říká se „jsem s nervama v prdeli“, a není to jen tak ze srandy, v zadku končí prakticky všechny hlavní nervy lidského těla). Anální korále Magic vibrátor vám je hezky namasírují. Vibrace jsou průměrně silné a jen uprostřed. Směrem ke špičce se snižují. Na špičce jsou již jen přibližně poloviční.

Výdrž baterie je zhruba 3 hodiny. Nicméně baterii lehce vyměníte za novou. Malý rozměr vibrátoru nedovoluje vložit více baterií. Výhodou je sundávací gelová část, kterou můžete bez obav důkladně umýt ve vodě. To je při análních hrátkách dosti důležité. Gelová erotická pomůcka je z dílny DocJohnson, známá a kvalitní značka pro sexuální pomůcky. Tím je zaručena kvalita výroba a dlouhá výdrž. Magic korále jsou vhodné hlavně pro začátečníky, protože nejsou ještě tak drahé a průměr kuliček je tak akorát na zvykání si. Zkušenější by měli volit lepší anální erotické pomůcky, např. lízací rimming bVibe.

Zobrazit zákaznické recenze (25)

KDE KOUPIT?

ProdejceCena
789 Kč