Vibratory.org Nejlepší anální vibrátory G-Vib prostata: masáž prostaty a G bodu

G-Vib prostata: masáž prostaty a G bodu

Cena

od 789 Kč - 4 eshopy

Hladký plastový tvrdý povrch. Kulatá, silně vibrující hlavička vzrušivě dráždí prostatu a bod G. Snadno jej zasunete, hladký platový povrch.
Viditelný přechod mezi hlavou a madlem.
MateriálABS plast
Délka / šířka19 / 2,2 cm
Není lepší pomůcka pro masáž prostaty a bodu G. Ideální vibrátor, který si užijete společně v páru.
Dráždění a masáž prostaty je pro muže velmi příjemná a zdravá. Ne každá erotická hračka masáž skutečně umí. Zánět prostaty je velmi nepříjemná věc, způsobuje neustálou nutnost čůrání. Pravidelnou masáží se problémy dají dobře odstranit. I tomuto účelu byl masážní vibrátor na prostatu navržen. Speciálně tvarovaná hlavice je navíc použitelná k dráždění G bodu u žen. Tato erotická pomůcka je tedy použitelná pro oba partnery. Masážní robertek je vyroben schválně z tvrdého plastu. Díky tomu snadno přenáší silné vibrace po celé své délce. V kulaté hlavici je až 90% přenesených vibrací. Za pár korun dostanete výkonnou kvalitní erotickou hračku pro zlepšení vašeho zdraví.
G-Vib prostata: masáž prostaty a G bodu
Autor recenze:
[4 5]
Poslední úpravy:
25.11.2017

Kouzelná hůlka do zadečku

Na první není G-vib žádný fešák. Vypadá spíše jako kouzelná hůlka. Jaká kouzla však předvede v zadečku a vagině zažijete až si jej pořídíte do ložnice. Jeho tělo je přímé rovné z průhledného tmavě hnědého plastu. Na konci je malá hlavice ve tvaru šišky. Povrch je zcela hladký bez klasických výstupů žilnatiny a předkožky. Při přejetí prstem lehce cítíte přechod mezi levou a pravou části (vzniká při slisování obou kusů plastu k sobě). Při zasunování tyto přechody neucítíte. Hlavice je hezky kulatá a hladká. Snadno pronikne do úzkého análního otvoru.

Celková délka erotické pomůcky je 19,2 cm. Bez silikonové krytu na ovládání je to 16,8 cm (tuto délku si můžete zasunout). Délka je dostačující. Bod P (prostata) je umístěn jen pár cm hluboko v zadečku. Průměr horní hlavice je 2,2 cm. Díky tomu je zasunutí snadné a bezbolestné. Není třeba být na tuto šířku nějak trénován (na rozdíl od klasických velkých vibrátorů). Průměr samotné těla je ještě užší 1,7 cm. Pro vaginu je to docela málo, nicméně silné vibrace toto vyvažují.

Materiál je pouze tvrdý ABS plast. Návrháři však dobře věděli, proč právě plast. Plastové vibrátory skvělé přenáší vibrace (gel a silikon vibrace naopak tlumí). Pokud chceme tedy masáž cílit na konkrétní místo (prostata, G bod), je lepší mít tvrdou erotickou pomůcku. S tvrdou špičkou. Toto G-vib splňuje. Je neohebný a špička tvrdá. Takže na masírované místo můžete pořádně přitlačit. Anální hračky bývají zpravidla rovné. Plast je zdravotně nezávadný a dokonale hladký (kromě již uvedený spojů).

Silné vibrace blízko špičky

Motorek je umístěný u hlavice asi 3 cm pod špičkou hlavice. Díky plastovému tělu jsou přenášeny dobře do špičky i do zbytku plastového vibrátoru. Nejvíce vibruje samozřejmě kolem motorku. Otočení tlačítka se vibrace zapnou a otáčením po směru hodinových ručiček zesilují. Tento levný model nemá pulsační programy. Nejsilnější stupeň vibrací je nadprůměrně silný a patří k těm lepším mezi testovanými vibrátory. To je celkem překvapivé vzhledem k velikosti motorku, který musí být malých rozměrů (je limitován úzkým průměrem těla robertka).

g vib prostata vibrator
Vibrace jsou nadprůměrně silné a v zadečku velmi příjemné. Plastový materiál je lehce přenáší v celé délce.

Plastové erotické hračky patří obecně mezi hlučnější. Platí to i pro G-vib. Plast sice dobře přenáší vibrace ale zároveň také hluk. Baterie použijeme mikrotužkove 2AAA. Při výměně buďte opatrní na silikonový proužek, který zabraňuje prosaku vody dovnitř. Je umístěn uvnitř plastové krytky. Výdrž baterií je nadprůměrná. Silně vydrží zhruba 5 hodin následně vibrace slábnou a po 7-8 hodinách ustanou úplně. Díky silikonovému kroužku anální vibrátor omývejte pod tekoucí vodou. Do vany nebo do sprchy však nedoporučujeme.

g vib na prostatu

Pánové masírují svou prostatu a udělají dobře svému zdraví. Dámy si užijí zejména masáž G-bodu.

I G-vibrátor má nevýhody

Jako nevýhodu můžeme brát plastový materiál. Na dotek je příjemnější gel nebo silikon. Nicméně právě plast je doslova úmyslem výrobců, kteří chtěli dosáhnout maximální tvrdosti špičky a hlavice. Takto je možné přitlačit na masírované místo a pořádně jej vibrací vzrušit a promasírovat. A funguje to. Při zasunutí hlouběji do zadečku vás už může zasunování bolet. Anální otvor se stáčí a tvrdý plast se neohne a nepřizpůsobí směru díry.

Nevýhodou může být ještě vyšší hlučnost. Ta se u plastových vibrátorů ale musí očekávat. Navíc jakmile zapadne erotická hračka dovnitř těla, hlučnost se značně snižuje.

Shrnutí

Kvalitní anální vibrátor by měl sloužit hlavně k masáži análního otvoru a prostaty u mužů. Tento anální robertek podmínku maximálně splňuje. Silné vibrace v hlavici a špičce vám vykouzlí šťastný úsměv na tváři. Tvrdá hlavice a špička lépe zacílí na místo masírování a neohne se po přitlačení. Vibrace se přenáší velmi snadno díky plastovému tělu do celé hlavice. Plastový materiál snese jakýkoli lubrikační gel či olej. Bez obav použijte silikonový i na vodní bázi gel. Údržba je taktéž snadná díky silikonovému kroužku kolem uzávěru. Bez obav omyjte pod tekoucí vodou. Tak jako u jiných análních pomůcek proveďte po použití řádnou hygienu vibrátoru. Nejlépe i desinfekcí. Pokud vaše volba padla zrovna na tohoto fešáka, tak neváhejte a pořádně si vymasírujte zadek.

Zobrazit zákaznické recenze (70)

KDE KOUPIT?

ProdejceCena
789 Kč