Vibratory.org Nejlepší anální vibrátory b-Vibe: anální kolík s funkcí lízaní zadečku

b-Vibe: anální kolík s funkcí lízaní zadečku

Cena

od 3390 Kč - 3 eshopy

Rotační systém kuliček imituje lízání análku. Silné vibrace, nastavení pulsací a rotací – bezdrát ovladač. Hebký silikonový povrch. Prémiová značka b-Vibe.
Vysoká cena. Poměrně velký průměr.
Materiál
Délka / šířka15 / 3,8 cm
Super anální drtiče pro zkušenější. Lízání prdelky jako opravdové. Hříšná rozkoš za hříšné peníze. Doporučujeme!!!
Tento anální kolík je pro opravdové anální labužníky. Pokud máte rádi lízaní zadečku a dráždění celého análního otvoru, tak je tento brutální anální drtič určený a stvořený pro vás. Jestli vám partner dopřává jen málo lízání vaší zadnice, zde je dokonalá náhrada. b-Vibe vám protáhne silnou vibrací a pulzací nejen vnitřek zadečku, ale díky důmyslnému systému kuliček bude simulovat lízaní kolem otvůrku. Pokud chcete zažít ráj na zemi, tak ty peníze rozhodně stojí za to. Celé balení je v luxusním provedení s cestovním pouzdrem, dobíjení přes usb kabel a hlavně, bezdrátovým ovladačem. Už žádné otáčení a hledání tlačítek. Jen vyšpulte zadek a udělá vám to sám se zaručeným análním orgasmem.
b-Vibe: anální kolík s funkcí lízaní zadečku
Autor recenze:
[4 5]
Poslední úpravy:
3.3.2018

Jemný silikonový anální kolík - vibrátor

Tvar tohoto robertka je typický pro tvar análních kolíků. Proto je označení anální kolík asi přesnější než anální vibrátor. Nicméně oba jsou správně. Tvar typický kónický kolík s rozšířenou spodní částí pro bezpečnost vaší prdelky. Celková délka je 15 cm i s držadlem. Použitelná délka kterou si strčíte do zadku je 12 cm. Pro análek je to spíše průměrná hodnota (anální kolíky bývají ale vždy kratší než robertky). Povrch zasunovací části je zcela hladký bez výstupků, viditelných spojů nebo výrobních vad. Ve střední části, v místě zúžení mezi horním zasunovacím kuželem a spodní širokou patkou je povrch mírně hrbolatý. V této spojnici je umístěna soustava kuliček, která dělá tuto erotickou pomůcku zcela originální a jedinečnou. Pět řad kovových malých kuliček rotující pod vrstvou silikonu vyvolává dokonalý pocit, který máte při lízání zadečku, tzv. rimming. Žádná erotická hračka tuto schopnost nemá. Kuličky se otáčí kolem své osy (nahodile) a díky rotaci i dokola v prstenci. Je to podobné, jako když vám sexuální partner(ka) pomalu přiráží jazykem do análku hlouběji a hlouběji.

Výjimečná funkce!!!

 • Množství pohybujících se kuliček pod povrchem silikonu simulují lízání. Užijte si naplno tzv. rimming (rimjob) = lízání análku. Tato erotická pomůcka je jediná svého druhu, která tuto neskutečnou slast poskytuje.
 • Průměr kolíku je na špičce optimálních 2,5 cm. V nejširším místě kónického tvaru kolíku (část kterou zasunujete do zadku) má 4 cm. To je poměrně dost na anální hračku. Proto ji doporučujeme spíše zkušeným a zběhlým v análním sexu. Začátečníci si nejdříve musí pořádně roztáhnout prdel, jinak budou mít pocit že prasknou a průnik je bude bolet. Patka má rozměry 8 x 4 cm a slouží k nechtěnému vklouznutí celého kolíku do zadečku. Povrch kolíku je tvořen antialergenním jemným hebkým silikonem. Opravdu dotekový zážitek pro ruku i vaši prdel. Materiál nejvyšší kvality bez příměsí ftalátu a latexu. Má krásnou tyrkysovou barvu.

  lizaci b-vibe
  V krásném luxusním balení naleznete kromě análního kolíku také elegantní cestovní pouzdro, dálkový ovladač a speciální magnetický USB nabíjecí kabel.

  Vibrace, pulsace, rotace a rimming

  Tolik funkcí v jednom je malým zázrakem. Celkem je v nabídce pět programů (1 vibrace a 4 pulsní programy). Každý program můžete tlačítky + nebo – zvyšovat a snižovat celkem pět různě silných intenzit. Pulsní programy mají nastaveny odlišné pulsování (předehra, zakončení apod.). Stačí přepnutím zvolit ten nejpříjemnější a naťukat jeho sílu. Vibrace na nejvyšší stupeň jsou velmi silné. Motorek je umístěn v zasunovací části takže vibrace jsou silně přenášený do špičky a jejího okolí.

  lizaci b-vibe
  Ovládání kolíku je bezdrátové. Sílu vibrací můžete libovolně měnit i během sexu. Pokud má kolík v sobě muž a současně přiráží, žena mu může vibrace měnit dle libosti. Nikdy nebude vědět, co přijde. Skvělé je, že nejsilnější vibrace jsou na špičce a přenáší se hluboko do análku.

  Zapnutí je jednoduše zmáčknutím spodní části patky (pod silikonem je umístěno tlačítko). Kolík vibruje na sílu 1. stupně a ve střední části umístěné kuličky pomalu rotují. Pak už si tlačítky na ovladači volíte programy a rychlost a sílu vibrací / rotací. Rotaci kuliček si můžete následně vypnout (ale až zkusíte tu slast, tak už to nikdy neuděláte). Ovladač je bez drátový, krásný design. Výrobce uvádí devíti metrový dosah. Naměřili jsme 34 m! Funguje i přes zavřené dveře, což může být při troše fantazie využito v partnerských hrátkách. Po vypnutí análního vibrátoru můžete tlačítka uzamknout pomocí funkce „Travel lock“. Pak se vám erotická hračka náhodně nezapne někde v kufru či kabelce. V balení dostanete také hezký pevný obal, v kterém můžete erotickou pomůcku převážet. Je stejné tyrkysové barvy jako samotný kolík na anál.

  Nabíjení je moderně přes usb kabel, který zapojíte do notebooku, počítače nebo klasické nabíječky. Nabíječka je magnetická. Tedy stačí kulatou koncovku usb kablíku přiložit ke dvěma magnetickým bodům zespodu patky. Nabíjení trvá 1,5-2 hodiny. Pak vám vydrží vibrovat 2 hodiny. To není mnoho, ale s integrovanou baterií a při tolika funkcích a silném motorku je to dost. Ovladač má svou vlastní malou kulatou baterii 3VV. Vydrží hodně dlouho, poté jednoduše vyměníte otevřením ovladače. Pod baterií je od výroby plastová krytka, aby se baterka nevybíjela. Před použitím ji vyndejte. Pokud chcete baterku šetřit, tak po použití ji tam vždy vložte zpět.

  lizaci b-vibe
  USB kabel můžete zastrčit do notebooku nebo nabíječky vašeho telefonu. Magnetické kolečko přiložte ke spodku patky kolíku.

  Nevýhody análního kolíku

  Nevýhod najdeme opravdu poskrovnu. Vlastně jedinou skutečnou nevýhodou je vysoká cena. Necelé 4 tis. je opravdu hodně. Na druhou stranu dostanete výrobek prémiové kvality a skvělých funkcí, jaké jiné erotické hračky prostě nenabídnou. Pokud chcete potěšit zadeček, tak tuto nevýhodu vysoké ceny prostě ignorujte.

  Další je nedokonalá voděodolnost. Výrobce sice uvádí voděodolný, ale týká se to jen omývání pod přímým proudem tekoucí vody. Omývání v umyvadle pod tekoucí vodkou klidně. Do koupele či sprchy spíše nedoporučujeme.

  Posledním je hlasitost. Štěrkání rotujících kuliček slyšet je. Jakmile máte anální kolík v zadku, tak se hluk hodně tlumí. Tak snad to soused nepostřehne.

  boruvka 2

  Prohledně si instruktážní video jak používat anální kolík lízací bVibe.

  Shrnutí

  Shrnuto a podtrženo. Anální vibrátor b-Vibe je ideálním řešením pro anální hrátky. Pokud váš partner či partnerka nechtějí provozovat anální sex, nechtějí vám lízat zadeček, strkat do něj prst či penis, tuto hračku musíte mít. Dokonale váš protějšek nahradí (a snad i předčí). Lízání zadečku je jako opravdové. Intenzivní a hluboké. Pokud dobře namažete gelem, tak teplé a vlhké. Rotující kuličky navíc vstup díry masírují, takže i po budete mít v zadečku příjemný pocit uvolnění.

  Jemný silikon je jeden z nejkvalitnější na trhu. Jemný a hebký. Bez jakýchkoli hrbolů a nerovností. Používejte pouze lubrikační gely na bázi vody. Jiné by mohly povrch poškodit (poškubat). Pěti stupňová vibrace je silná a intenzivně pracuje v zadku. S přepnutím na jeden ze čtyř pulsních programů teprve zažijete slast. Dálkový ovladač je jednoduchý na ovládání a s dalekým dosahem. Funguje i přes zeď.

  Kromě vyšší ceny je malou nevýhodou i hlučnost rotujících prstenců kuliček. Jakmile jej však zasunete hluboko do zadečku, hluk je utlumen. Pak už jen vnímáte lízání zadečku a silné vibrace hluboko uvnitř.

  Zobrazit zákaznické recenze (11)

  KDE KOUPIT?

  ProdejceCena
  3390 Kč
  doprava zdarma