Anální vibrátor pro muže i ženy

Nejlepší anální vibrátor pro muže i ženy

Prozkoumejte taje análního sexu. Pokud se jeden z partnerů stydí provozovat anální sex, použít nějaký anální vibrátor je ideální cesta jak začít. Vyzkoušejte si zmasírovat díru jedním z análních robertků, které jsme pro Vás otestovali. Při análních hrátkách nezapomeňte používat hodně lubrikačního gelu na prdel. Ať se neporaníte uvnitř. Vibrace výrazně zvyšují požitek z masírování díry. Pro opravdové drtiče je vhodný luxusní rotační b-Vibe, imitující lízání zadečku (asi nejvíce příjemná a vzrušivá sexuální praktika). Začátečníci ocení kterýkoli další levnější kousek. Za malé peníze je rozhodně nejlepší anální vibrátor Thin. S tím si užijete zábavy nejen v páru. A strkat jej můžete i do vaginy.
dívka si strká anální vibrátor do zadečku

Nejlepší anální vibrátory

Pořadí #1 #2 #3 #4 #5
Produkt
Thin anální vibrátor

Číst hodnocení
Rimming bVibe rotační

Číst hodnocení
G-vib prostata

Číst hodnocení
Classic nafukovací kolík

Číst hodnocení
Anal Magic kuličkový

Číst hodnocení
Hodnocení
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Cena
Výhody Zákazníky vyzkoušený neprodávanější anální vibrátor. Příjemný gel povrch. Reálně vytvarovaný, dobře se zavádí do díry. Velmi nízká cena. Systém kuliček imituje lízání análku. Silné vibrace, nastavení pulsací a rotací – bezdrát ovladač. Hebký silikonový povrch. Prémiová značka b-Vibe. Hladký povrch hezky klouže. Rozšířená patka na masáž bodu G a prostaty. Silné vibrace. Voděodolný. Levný nafukovací kolík. Základ kolíků je tvrdý, po nafouknutí v zadečku příjemně měkký. Silné vibrace vyvíjí příjemnou rozkoš. Kvalitně vyrobený. Vibrační stimulující kuličky. Materiál příjemný vylepšený gel. Tichý chod. Vyrábí kvalitní značka DocJohnson
Nevýhody Slabší vibrace. Není voděodolný. Vysoká cena. Poměrně velký průměr. Materiál pouze plast. Nemá pulsní programy. Nafukuje se nerovnoměrně Měkká špička bez vibrace.
Uspokojení
10
0
8

10
0
10

10
0
8

10
0
8

10
0
8

Vibrace
10
0
6

10
0
9

10
0
8

10
0
8

10
0
7

Materiál
10
0
7

10
0
9

10
0
6

10
0
6

10
0
7

Výdrž baterie
10
0
10

10
0
5

10
0
6

10
0
8

10
0
6

Ocenění ANÁLNÍ BESTSELLER TOP PRODUKT !!! Prostatické dráždidlo Levný nafukovák Volba autora
Komentář pod čarou Za ty peníze dostanete super univerzální kolík do zadečku. Super anální buldozer pro zkušené drtiče análu. Lízání jako opravdové. Ta rozkoš stojí za ty hříšné peníze. Jediný, který skutečně masíruje uvnitř (prostatu či G bod). Vibruje jako blázen Levný a hlavně kvalitní nafukovák. Vaše prdel exploduje. Kuličkové výstupky střídavě rozšiřují a zužují anální díru.
Po 30 hodinách testování, čtení desítek recenzí českých i zahraničních uživatelů, jsme sestavili žebříček nejlepších análních vibrátorů. V tabulce výše shrnujeme nejlepší z testovaných análních robertků. Jedná se o erotické pomůcky v širokém cenovém rozsahu. Od velmi levných až po drahé luxusní hračky. Rozdělení, co přesně je vibrátor do zadečku a co není, není pevně stanoveno. Ale většinou je jedná o tenčí robertek, který je určen i pro začátečníky. Testování se zúčastnily dvě ženy a čtyři muži. Všichni na konci testovacího období vyplnili dotazník. Ten směřoval k tomu, která z análních pomůcek jim přišla nejlepší a kterou nejvíce používali. Z původních 20 vytipovaných pomůcek jsme nakonec vybrali 5 nejlepších a jejich detailní vlastnosti uvádíme v tabulce a podrobné recenzi.
V testech i studovaných recenzích jednoznačně uspěl anální gelový vibrátor Thin. Jedná se o levný umělý penis, s realistickým vzhledem. Má reálné tvary, tzn. vykrojený žalud a jemně vystouplou žilnatinu. Je tlustý jen 2,7 cm, proto je vhodný i pro neroztažené začátečníky. Je levný, pořídíte jej pod 400 Kč. Velmi kladně je hodnocen i komentáři zákazníků. Např. muži jej považují za vhodný doplněk k masturbaci. Vibrace jsou sice jen středně silné, ale pro stimulaci prostaty a análních stěn bohatě vystačí. Tužkové baterie vydrží neskutečně dlouho, v průměru 14 hodin. O dlouhou zábavu budete mít postaráno. Povrch je pouze gelový. Nemá ani žádné extra funkce, pouze vibrace. Vítězství si zasloužil především kvůli nízké ceně a hodnotě kterou za ni dostanete. Samozřejmě jej klidně použijte i jako vaginální.

Další oblíbené anální vibrátory

V těsném závěsu a téměř se stejným hodnocením skončil luxusní vibrační anální kolík bVibe lízací. Jedna z nejluxusnějších erotických pomůcek vůbec. Má dálkové bezdrátové ovládání, takže jeho chod může řídit i váš sexuální partner. Jedná se o luxusní anální kolík vysoké kvality. Tělo je vodotěsné a s klidem si jej vemte do vany. Umí samozřejmě silně vibrovat a má nastavené pulzační programy. Jeho povrch je hladký z měkkého silikonu, dráždění prostaty je tedy pouze skrz silné vibrace. Tato anální hračka však umí něco, co nedokáže žádný jiný anální vibrátor. Je totiž částečně perličkový. Kuličkový systém je umístěn ve zúženém místě pod vrstvou silikonu. Po zapnutí se začnou pohybovat a přemisťovat. Pokud máte kolík zasunutý až po patku do zadečku, kuličky vás dráždí přímo u vstupu do řitního otvoru. A toto dráždění simuluje lízání zadečku. Kdo zažil lízání zadečku, je mu jasné, že tento přístroj by chtěl mít doma. Neexistuje asi lepší a vzrušivější sexuální technika. Lízání análku aplikuje však velmi málo párů. S touto luxusní sexuální pomůkou si můžete lízání dopřát kdy chcete. Opravdu úžasná a silně návyková funkce. Pánové využijí například zasunutím kolíku při onanování. Jednou rukou onanujete, druhou ovládáte bezdrátový ovladač a vibrace.Při hodnocení jsme anální vibrátor bVibe chtěli umístit jako první, ale nakonec, při téměř shodném počtu bodů dostal druhé místo. A to kvůli poměrně vysoké ceně. Další nevýhodou je, že je dost velký (průměr 3,8 cm). Pro začátečníky není příliš vhodný. Pokud s análkem začínáte, pořiďte si raději Thin.
G-vib na prostatu je speciálně navržen jako anální vibrátor na prostatu. Dráždění prostaty je pro muže velmi zdravé. Pravidelná masáž prostaty zlepšuje proudění krve a zamezuje zduřování prostaty. To vede k zánětům v celé oblasti genitálií. Stimulace prostaty je pro muže navíc příjemná a zvyšuje prožitek z orgasmu (takové trhané pocity slasti při stříkání). Je celý vyroben z průhledného plastu. Dlouhý tenký s kulatou plastovou hlavicí. Plast ze všech vibrátorových materiálů nejlépe přenáší vibrace. Proto si v zadečku užijete opravdové vibrační rodeo. Můžete si s ním vypomoct při masturbaci. Využijí jej dobře i ženy, protože je designovaný tak, aby dráždil i bod G. Při používání levných plastových análních vibrátorů je nutné používat dostatečné množství lubrikačního gelu.

Další jsme vybrali nafukovací anální kolík. Tento kolík je ve vyfouknutém stavu docela malý a tvrdý. Má tvar klasického kolíku s kónickým tvarem a bezpečnostní patkou na konci. Je vyroben z měkčené gumy. Zavádění análního vibrátoru s nafukovaním je ve vyfouknutém stavu. Po zasunutí do řitního otvoru mačkáte tlakový balónek a kolík zvětší svůj objem. Na rozdíl od jiných nafukovacích kolíků, neuhýbá do různých směrů a směrem ven ze zadečku. Bude se vám tedy nafukovat přímo v zadku. Ovládání vibrací je jednoduché. Jsou dosti silné a to i v nafouknutém stavu. Prožitek je dost zvláštní, intenzivní. Cítíte totiž velký tlak, ale až v zadečku, ne na okraji análku.

Anální kuličky Magic jsou další oblíbená anální hračka. Jedná se o levný anální vibrátor ve tvaru spojených kuliček. Od největší po nejmenší. Stavené jakoby do sebe. Stimulace kuličkami je příjemná. Vibrace jsou sice jen středně silné, ale do análu to stačí. Více v recenzi.

Jaké další vibrátory lze použít jako anální

Do análku můžeme samozřejmě zasunovat ledaco. Nemusí to být pouze erotické pomůcky označené jako anální robertky. Zkušenosti máme i s dalšími robertky – luxusní, rotační a zkoušeli jsme i masážní. Je to vždy otázka rozměru. Jakmile je průměr umělého penisu větší než 3,5 cm, je zasunutí pro většinu uživatelů problém. Z těch menších můžeme doporučit například Prime Meridian nebo některé z levných plastových vibrátorů. Ty mají průměry kolem 3 cm. Jsou sice jen z plastu, ale obvykle disponují silnými vibracemi a pořídíte je za pár korun. Pokročilí análníci mohou používat i klasické velké dražší modely, které mají už doma. Například realistický Borůvka, Stronic Drei, DeLuxe, Tiger. Nebo speciální vibrátory oboustranné, s přísavkou a připínací. Průměr je však kolem 4 cm a musíte si na takový tlak nejdříve zvyknout a prdel vycvičit a roztáhnout.
Prožitek z dráždění análku je nepopsatelný. Jakoby trochu bolestivý, ale zároveň nechcete přestat. Stimulace prostaty u pánů je zdraví prospěšná. Ženy si zase oblíbí, když budou mít obě dírky zaplněny.