Vibratory.org Nejlepší anální kolíky s ocasem

Nejlepší anální kolíky s ocasem 2022

aktualizováno květen 2022
analni-koliky-s-ocasem.jpg
Z těch několika málo nabízených kolíků s ocasem jsme vybrali pět hlavních typů a ty hodnotili. V nabídce erotického trhu jich moc není. Vynechali jsme anální kolík s prasečím ocáskem. To už mi přišlo příliš. Bohatě stačil se psím ohonem. Jasnými lídry je ocelový kolík s liščím ocasem a silikonový kolík a koňským ocasem. Tyto jsou rozhodně nejoblíbenější a po testování je nám jasné proč. Skvělé materiály (i když obě erotické pomůcky s ocasem jsou odlišné) a příjemný materiál ocasů. Ohony jsou pevné a dá se za ně dobře tahat. Pokud místo divočení chcete romantiku, tak anální kolík s králičím ocáskem je to pravé.

TOP 2022

Nejlepší anální kolík s černým koňským ocasem
Hot Pony - Kůň
BestSeller
Příjemný tvar s dráždicí linkou. Silikon. Dlouhé umělé žíně, vhodné i na šimrání. Vhodné pro netradiční hrátky a sex ze zadu.
Poměrně velký pro začátečníky.
Hot Pony - Kůň video recenze
Ocas ocení hlavně muži, kteří vás budou obdělávat ze zadu. Parádně se za něj potahuje a dráždí análek.
Nejlepší kovový anální kolík s liščím ocasem
Liščí ocas ocelový
BestSeller
Malý oblý kovový anální kolík s liščím ohonem. Velmi kvalitně vyrobený ocas, příjemný na dotek kůže. TOP mezi análními kolíky s ocasem.
Ocásek je poměrně dost dlouhý.
Liščí ocas ocelový video recenze
Na výběr jsou tři barvy ocasu. Hračka ve vás probudí netušené sexuální fantazie. Přirážení ze zadu již nebude nikdy jako dřív. Zážitek pro oba.
Jednorožec
Silikonový kolík se super dlouhým ocasem jednorožce (58 cm). Příjemný tvar kolíku v zadečku vzrušuje. Ocas z pevných umělých vláken.
 doprava zdarma
Vyšší cena.
Jednorožec video recenze
Zavzpomínejte na dětské hraní s poníky jednorožci. Super vzrušivý tvar kolíku.
Slušivý králičí ocásek s análním kolíčkem
Králičí ocas
Krásný malý anální kolíček růžové barvy. Celý z jemného silikonu a chlupy z umělé kožešinky. Červený pytlíček jako dárek.
Kožešinka by se neměla namočit.
Králičí ocas video recenze
Roztomilý kolíček s ocáskem vhodný díky malým rozměrům hlavn pro začátečníky.
Psí ocas
TOP bizár
Designový bizár! Silikonový kolík s patkou na dráždění hráze. Ocásek je poměrně tvrdý a při pohybu se vrtí.
 doprava zdarma
Vysoká cena. Brutální vzhled.
Psí ocas video recenze
Dost odvážný design. Ocas oblíbený hlavně v gay komunitě. Doporučuji přikoupit obojek a vodítko, případně masku.
Autor recenze:
Lenka D,
Poslední úpravy:
květen 2022

Hrát při sexu nějakou roli je vzrušující. Proč si někdy nezkusit předstírat kobylku nebo lišku. Použijte do zadečku anální kolík s ocasem. Vagina se hodně zúží pokud si do zadečku zasunete kolík. Šance k dosažení ženského orgasmu se čtyřikrát zvyšuje. Zažijete mnohem silnější vzrušení. Kvalitní anální kolíky mají bezpečnostní patku a ocas je vyroben z antialergických materiálů. Podívejte se na stručné recenze těch nejlepších.

Podívejte se i na žebříček běžných análních kolíků , které ocas nemají. Na druhou stranu některé vibrují, lízají nebo je v zadku můžete nafouknout.

Vybrali jsme několik různých typů análních ocasů, které jsme podrobili testovaní v našich zadečcích. Všechny byly lascivní a vzrušující. Nakonec jsme ale vybrali pouze nejlepší dva, které jsou levné a kvalitně vyrobené (super materiály). Oba mají jiný druh ocasu. Jeden je klasický kůň (respektive pony) a druhý tvz. liščí ocas. S těmito kolíky v zadku budete bude na vás zaručený hypnotický vzhled a váš partner nebude moc od vás odtrhnout oči. Z těchto dvou je asi lepší anální kolík Pony. Tvarově jsou sice podobné a zadeček vám dráždí stejně. Dlouhý koňský ocas je více provokativní a lépe se za něj tahá.

1# Hot Pony - Kůň Nejlepší anální kolík s černým koňským ocasem

BestSeller

Hot Pony - Kůň

Hot Pony - Kůň

Ocas ocení hlavně muži, kteří vás budou obdělávat ze zadu. Parádně se za něj potahuje a dráždí análek.
Přejít do eshopu

úvod: Mezi nejprodávanější anální kolíky patří rozhodně dráždivý anální kolík Hot Pony. Jednoznačný bestseller mezi ocásky, ale zároveň je vhodný spíše pro zkušené análníky.

popis: Je to kolík klasické tvaru. Tzn. vypadá jako podlouhlé vajíčko. Na koncové straně je zakončen oblou špičkou. Na druhé je široká patka, která zabrání průniku celého kolíku do zadečku (aby se vám v zadku neztratil). Z patky pak vystupují dlouhé lesklé černé žíně. Kolem celého kolíku vede dokola vystouplá dráždící linka. Při zasunování do zadečku není linka cítit. Celková délka je 12,5 cm (i s patkou). Z toho zasunout můžete celých 11 cm. Maximální šířka je 4 cm. To je na anální hračku docela dost. Proto před zasunutím buďte dobře roztažení. Kvůli širšímu rozměru doporučujeme spíše pokročilým erotomanům a zkušeným análníkům. Kruhová bezpečnostní patka má v průměru 6 cm, přes zadeček tedy neprojde.

materiál: Materiál kolíku je vysoce kvalitní černý silikon. Je měkký a jemný na povrchu. Přitom celý anální kolík pevný, takže se při zasunování do zadku neohýbá. Silikon je super jemný materiál, maximálně antialergenní, odpuzuje vodu i prach. Žíně jsou vyrobeny z černého lesklého polyesteru, dlouhé 50 cm. Jsou hladké a příjemné na dotek. Jsou pevné, klidně za ně kolík popotahujte.

funkce: Tzv. role playing je nejoblíbenější využítí těchto extravagantních hraček. Udělejte si z partnerky klisničku a řádně ji zkroťte. Za ocas můžete tahat, takže kolíkem v zadečku lehce pohybujete a zvýšíte dráždění análních stěn.

velmi jemný materiál silikon, měkký a bez zápachu
protáhlý vejčitý tvar se zaoblenou špičkou lehkce vklouzne do análu
rozšířená patka proti nechtěnému vnoření do zadečku
za dlouhé pevné žině z polyesteru lze tahat
lehtání, hlazení a pleskání žíněmi o kůži
nízká cena
dost velké rozměry, vhodné spíše pro zkušenější

hodnocení: Za příjemně nízkou cenu dostanete špičkovou hračku pro sexuální řádění. Po zasunutí do prdelky je kundička těsnější a více si užijete soulož. Žíněmi můžete lechtat celé tělo. Jemně přejíždějte po zadečku, zádech nebo penisu a vagíně.

Chci vědět více: Zobrazit zkušenosti zákazníků (8 recenzí)

2# Liščí ocas ocelový Nejlepší kovový anální kolík s liščím ocasem

BestSeller

Liščí ocas ocelový

Liščí ocas ocelový

Na výběr jsou tři barvy ocasu. Hračka ve vás probudí netušené sexuální fantazie. Přirážení ze zadu již nebude nikdy jako dřív. Zážitek pro oba.
Přejít do eshopu

úvod: Druhým neoblíbenějším typem análních kolíků s ocásem je liščí ohon. Ocas není tvořen dlouhými žíněmi ale napodobeninou liščího ocasu. U tohoto typu se dokonce jedná o pravou kožešinu z lišky.

popis: Velikostně je průměr 2,8 cm, což snesou i začátečníci. Délka kolíku je 7 cm. Na konci má opět malou patku, která zabraňuje nechtěnému vnoření celého kolíků do zadečku. Liščí ocas je z pravé lišky. Každý kus se barevné mírně odlišuje. Většinou jde o odstíny hnědé a bílý melír. Délka je 40 cm.

materiál: Samotný kolík je z tvrdé lesklé oceli.

funkce: Ocel je v zadečku vzrušivě chladná a těžká. Jakmile ji potřete lubrikačním gelem (což je u análku nutnost) rychle se v zadečku ohřeje. Mytí je jednoduché, stačí mýdlo a voda. Pokud vám to přijde málo, použijte libovolnou desinfekci. Údržba ocasu je snadná. Při mytí jej nedávejte pod vodu. Pokud chcete mít ocas stále načechraný, použijte teplý vzduch z fénu a před použitím načechrejte. Rozmazlený zadeček tuto erotickou hračku ocení. Vytvoří příjemný tlak v zadečku a vagína se zuží. Pánové pak mohou ze zadu přirážet a ocásek držet a potahovat. Nebo ocáskem mohou partnerku plácat po zadečku. Jemné chlupy ocasu jsou vhodné i k erotickému šimrání a hlazení po celém těle.

tvrdý chladný a těžký materiál ocel
protáhlý vejčitý tvar se zaoblenou špičkou lehce zajede do řitního otvoru
ideální průměr 2,8 cm pro začátečníky i zkušené
dlouhý jemný ocas dokonale napodobuje liščí srst
ocasem lze lechtat a hladit po kůži
ocas se někomu může zdá příliš dlouhý
nedoporučujeme příliš prudce tahat

hodnocení: Nekonečně dlouhý ocas. Bude vám viset až ke kolenům a šímrat mezi stehny. Chladný železný kolík z nerezu je těžší než ostastní ze silikonu. Pořád budete mít tendenci stahovat prdel, což vás ještě více bude dráždit!

Chci vědět více: Zobrazit zkušenosti zákazníků (33 recenzí)

Jednorožec

Jednorožec

Zavzpomínejte na dětské hraní s poníky jednorožci. Super vzrušivý tvar kolíku.
Přejít do eshopu

úvod: Dalším kolíkem do party je Jednorožec – Unicorn. Je podobný Poníkovi, ale je trochu větší. Fialové žíně vypadají trošku lacině a méně důstojně než u Hot Pony. Ale o tom ocáskové kolíčky jsou. Kýčovitost je u této erotické pomůcky žádaná.

popis: Kolík má klasický kónický tvar a vyroben z měkkého silikonu. Rozměry jsou tak akorát. Délka 10 cm a nejvyšší průměr 3,2 cm. Samozřejmě je zde patka proti vniknutí celé hračky do zadečku.

materiál: Celá pomůcka je z měkkého silikonu. Žíně jsou z umělého vlákna. Výhoda o proti kožíšku je snadá údržba vláken. Nemusíte se bát jejich namočení. Můžete je omýt ve vodě a nechat volně uschnout.

funkce: Vraťte se do svého dětství, kdy jsme si jako děti hráli s poníky – jednorožci. Barevné postavičky koníků s rohem. A přesně tímto se můžete také stát. Barevný křiklavě růžový ocas z umělých vláken ve vás probudí hravost. Ideálně když ohon spojíte s růžovým erotickým prádlem. Budete vypadat kouzelně. Po zasunutí se vám kundička stáhne a bude pro penis velmi těsná.

měkký kvalitní silikon
protáhlý vejčitý tvar se zaoblenou špičkou a bezpečnostní patkou
větší průměr 3,2 zaujme i zkušené análníky
odolný koňský ocas z fialových umělých vláken můžete tahat
vhodný pro upletení rozpustilých copánků
kratší část mezi patkou a hruškou
žíně se po několika použitích trochu nakudrnovatí

hodnocení: Upravte si ocas a spleťte jej do copánků. Podívejte se na internetu na fotky ozdobných koňských ocasů a nechte se inspirovat. Mužům se líbí upravený copánek, který mohou držet a potahovat za něj, zatímco přirážejí ze zadu do své rozpustilé kobylky.

Chci vědět více: Zobrazit zkušenosti zákazníků (12 recenzí)

4# Králičí ocas Slušivý králičí ocásek s análním kolíčkem

Králičí ocas

Králičí ocas

Roztomilý kolíček s ocáskem vhodný díky malým rozměrům hlavn pro začátečníky.
Přejít do eshopu

úvod: Tento anální kolík se zajčím ocáskem naleznete na eshopech velmi zřídka. V ČR se prodávají tři typy. Nakonec jsme vybrali ten, který navíc v testu vyšel nejlépe. Hopkající zajíček ve vaší posteli vás jistě potěší a je třeba mu pořádně vyprášit kožich.

popis: Anální kolík králiček je velikostí určený hlavně pro začátečníky. Průměr je příjemných 2,8 cm, takže jej pohodlně zasunete i do necvičeného a neroztaženého zadečku. Čistá zasunovací délka je 7 cm. Opět spíše délka pro začátečníky.

materiál: Je vyroben z jemného silikonu. Materiál chlupů je umělá kožešinka (žádný sprostý plast, ale příjemná uměle vyrobená kožešina).

funkce: Králičí ocásek vypadá na dámském zadečku roztomile a žádný muž neodolá a bude vás ze zadu pořádně brázdit. Ocásek vypadá jako velká chlupatá koule. Na výběr je i elegantní bílý, my jsme zvolili hravý fialový. Je třeba jej dobře máznout gelem ať do vás hladce vklouzne. Uvnitř prdelky bude měkký a příjemný. Používejte lubrikační gely na vodní bázi. Při nanášení gelu a následném čištění se snažte zbytečně neupatlat kožešinu.

měkký jemný silikon
protáhlý vejčitý tvar se zaoblenou špičkou a rozšířená patka
průměr 2,8 cm potěší začátečníky i zkušené
roztomilý kulatý chlupatý ocásek z umělé kožešinky, můžete za něj tahat
dárkový pytlíček na uložení chlupáče
více barevných variant
obtížnější mytí, na chlupy by se neměla dostat voda

hodnocení: Pro svůj jedinečný vzhled jej ocení i pokročilí kolíkáři, kteří chtějí obohatit svoji sbírku o netradiční kousek. TIP: pořiďte si i králičí playboy uši a udělejte svému chlapovi pokušení. Konečně opíchá chudáčka ušáčka.

Chci vědět více: Zobrazit zkušenosti zákazníků (8 recenzí)

TOP bizár

Psí ocas

Psí ocas

Dost odvážný design. Ocas oblíbený hlavně v gay komunitě. Doporučuji přikoupit obojek a vodítko, případně masku.
Přejít do eshopu

úvod: Tato pomůcka je už celkem extrém. Právě kvůli brutálnímu vzhledu, který je opravdu TOP, ale zároveň neuvěřitelně bizarní, jsme dali jen tři a půl hvězdy. Je oblíbená zejména v gay komunitě. Každému se líbí pořádný hafan.

popis: Samotnému kolíku není co vytknout. Je více vejčitý. Velikostně si můžete vybrat ze tří průměrů. Střední průměr má úctyhodných 4,7 cm. To je hodně a rozhodně jej nezkoušejte jako začátečníci. Pořídit lze však i malou velikost.

materiál: Materiál je kvalitní lékařský silikon. Je hebký a měkký na omak.

funkce: Design je celkem šokující. Opravdu vypadá jako ocásek pejska, hezky tvrdý a nahoru. Při pohybu se i vrtí. Na povrchu jsou drážkovité vlisy znázorňující srst. Ocas je taktéž silikonový. Jedna strana patky kolíku je protažená a při zasunutí tlačí na hráz. Hezky to masíruje.

celý ze silikonu
ocásek se při pohybu trochu vrtí do stran
tři velikosti (průměry 3 - 6 cm), pro začátečníky i experty
rozšířená patka pro dráždění hráze (mezi koulema a análem)
v podstatě mu není co vytknout, je to prostě bizár

hodnocení: Hrátky se psím kolíkem nejsou ještě tím nejbizarnějším co se dá v ocasech sehnat. Viděli jsme i zakroucený prasečí ocásek. Nicméně ten jsme na testování nakonec nezvolili. Ke psímu kolíku by se hodila i maska psí tlamy, uši nebo obojek s vodítkem. Když se vám je nepodaří koupit na sexshopu, stačí navštívit kterýkoli obchod s chovatelskými potřebami.

Chci vědět více: Zobrazit zkušenosti zákazníků (5 recenzí)

Sexuální fantazie a anální kolík s ohonem

Užít si pořádně sex, většinou znamená být odvážný a odvázaný. Nechat vyplout všechny své touhy a sexuální sny na povrch. Častým tabu mezi partnery anální sex, který je zejména u žen neoblíbený. Přitom by jej muži tak moc chtěli vyzkoušet. Pokud jako žena nemáte chuť análek vyzkoušet, zkuste aspoň otestovat hrátky s nějakou anální pomůckou. Nevhodnější jsou anální kolíky do zadečku. Slouží k roztažení análku a zvyknutí si na tlak v zadečku. Přitom zjistíte, že mít při sexu ještě anální kolík v zadku je velmi příjemné. Výhodou je, že tyto anální erotické pomůcky lze použít pro ženu i pro muže. Můžete si je do zadečku zastrčit oba a pak se vrhnout na společné milování. Pánové s análním kolíkem v zadku cití příjemný pocit, když kolík tlačí na prostatu. Jakmile budete mít za sebou první zkušenosti s anální hračkou v zadečku, možná budete chtít vyzkoušet i klasický anální sex. Jak na něj popisujeme v článku Jak na anální sex.

Kromě klasického kolíku doporučujeme vyzkoušet také anální kolík s ocasem. Obvykle jej používají dámy a pánové si pohled na ně s ocasem v zadečku užívají.

Proč používat anální kolík s ocáskem

Každá žena nebo muž si občas chce v posteli zařádit trochu jinak, určitě i Vy. Tradičně jsme při sexu nazí, ovšem jednou za čas je fajn si vzít i něco na sebe. A nemusí se přitom jednat pouze o erotické dámské prádlo, kožené oblečky nebo masky. Můžete ze sebe udělat někoho jiného, za něco se vydávat. Ideálním a levným pomocníkem pro ožívení sexuálního života je anální kolík s ocasem do zadečku. Je levný a v prdelce ženy vypadá zvláště elegantně (mohou si jej však zasunout i pánové). Nabízí různé možnosti hrátek, jako mírné tahání za ocásek a povytahování kolíčku při přirážení penisem. Všechny výhody shrnujeme níže.

3 výhody používaní análního kolíku s ocáskem

  • Anální sex je příjemný a zdravý, když se dělá dobře. Samotná erotická pomůcka anální kolík s ocasem zvyšuje intenzitu dráždění a citlivost vagíny u žen a citlivost penisu u mužů. Po zasunutí kolíku do zadečku se vagina zuží, takže ženy mají vyšší prožitek ze zasunutého penisu. Silněji je dráždí. Navíc může partner při přirážení lehce popotahovat za ocásek a dámský zadeček je drážděn i pohybem samotného kolíku. Pro pány je velmi příjemné, když kolík tlačí na prostatu. S análním kolíkem v zadku mají tvrdší penis, citlivější varlata a silnější orgasmus (větší výstřiky spermatu)
  • Vyzkoušejte si hru na kobylku a koně. Tzv. role-playing je oblíbenou erotickou technikou. Žena s ocáskem vypadá super sexy. Chlapi chtějí koňský ocas chytit, nazvednout a zuřivě přirážet ze zadu. Samozřejmě si ocas mohou nasadit i pánové. Směle do toho.
  • Kromě dráždění análku lze prakticky vužít i samotný ocas. Dlouhými žíněmi budete hladit partnera po celém tělě, podobně jako s peříčkem. Vzrušte všechny vaše erotogenní zóny pomalým jemným hlazením koňským ocáskem nebo liščím ohonem