NEZÁVISLOST + PŘEHLEDNOST + POUŽITELNOST
Domů Nejlepší anální kolíky s ocasem

Nejlepší anální kolíky s ocasem 2018

Z těch několika málo nabízených kolíků s ocasem jsme vybrali pět hlavních typů a ty hodnotili. V nabídce erotického trhu jich moc není. Vynechali jsme anální kolík s prasečím ocáskem. To už mi přišlo příliš. Bohatě stačil se psím ohonem. Jasnými lídry je ocelový kolík s liščím ocasem a silikonový kolík a koňským ocasem. Tyto jsou rozhodně nejoblíbenější a po testování je nám jasné proč. Skvělé materiály (i když obě erotické pomůcky s ocasem jsou odlišné) a příjemný materiál ocasů. Ohony jsou pevné a dá se za ně dobře tahat. Pokud místo divočení chcete romantiku, tak anální kolík s králičím ocáskem je to pravé.

TOP 2018

Anální kolík Kůň
Příjemný tvar s dráždicí linkou. Silikon. Dlouhé umělé žíně, vhodné i na šimrání. Vhodné pro netradiční hrátky a sex ze zadu. Poměrně velký pro začátečníky.
Ocas ocení hlavně muži, kteří vás budou obdělávat ze zadu. Parádně se za něj potahuje a dráždí análek.
Liščí ocas ocelový
Malý oblý kovový anální kolík s liščím ohonem. Velmi kvalitně vyrobený ocas, příjemný na dotek kůže. TOP mezi análními kolíky s ocasem. Ocásek je poměrně dost dlouhý.
Na výběr jsou tři barvy ocasu. Hračka ve vás probudí netušené sexuální fantazie. Přirážení ze zadu již nebude nikdy jako dřív. Zážitek pro oba.
Jednorožec
Silikonový kolík se super dlouhým ocasem jednorožce (58 cm). Příjemný tvar kolíku v zadečku vzrušuje. Ocas z pevných umělých vláken. Vyšší cena.
Zavzpomínejte na dětské hraní s poníky jednorožci. Super vzrušivý tvar kolíku.
Králičí ocas
Krásný malý anální kolíček růžové barvy. Celý z jemného silikonu a chlupy z umělé kožešinky. Červený pytlíček jako dárek. Kožešinka by se neměla namočit.
Roztomilý kolíček s ocáskem vhodný díky malým rozměrům hlavn pro začátečníky.
Psí ocas
Designový bizár! Silikonový kolík s patkou na dráždění hráze. Ocásek je poměrně tvrdý a při pohybu se vrtí. Vysoká cena. Brutální vzhled.
Dost odvážný design. Ocas oblíbený hlavně v gay komunitě. Doporučuji přikoupit obojek a vodítko, případně masku.
Autor recenze:
MuDr. Lenka Králová
Poslední úpravy:
24.1.2018

Hrát při sexu nějakou roli je vzrušující. Proč si někdy nezkusit předstírat kobylku nebo lišku. Použijte do zadečku anální kolík s ocasem. Vagina se hodně zúží pokud si do zadečku zasunete kolík. Šance k dosažení ženského orgasmu se čtyřikrát zvyšuje. Zažijete mnohem silnější vzrušení. Kvalitní anální kolíky mají bezpečnostní patku a ocas je vyroben z antialergických materiálů. Podívejte se na stručné recenze těch nejlepších.

Vybrali jsme několik různých typů análních ocasů, které jsme podrobili testovaní v našich zadečcích. Všechny byly lascivní a vzrušující. Nakonec jsme ale vybrali pouze nejlepší dva, které jsou levné a kvalitně vyrobené (super materiály). Oba mají jiný druh ocasu. Jeden je klasický kůň (respektive pony) a druhý tvz. liščí ocas. S těmito kolíky v zadku budete bude na vás zaručený hypnotický vzhled a váš partner nebude moc od vás odtrhnout oči. Z těchto dvou je asi lepší anální kolík Pony. Tvarově jsou sice podobné a zadeček vám dráždí stejně. Dlouhý koňský ocas je více provokativní a lépe se za něj tahá.

1# Pony nejoblíbenější anální kolík s ocasem

Anální kolík Kůň
Mezi nejprodávanější anální kolíky patří rozhodně dráždivý anální kolík Hot Pony. Je to kolík klasické tvaru. Tzn. vypadá jako podlouhlé vajíčko. Na koncové straně je zakončen oblou špičkou. Na druhé je široká patka, která zabrání průniku celého kolíku do zadečku (aby se vám v zadku neztratil). Z patky pak vystupují dlouhé lesklé černé žíně. Materiál kolíku je vysoce kvalitní černý silikon. Je měkký a jemný na povrchu. Přitom celý anální kolík pevný, takže se při zasunování do zadku neohýbá. Silikon je super jemný materiál, maximálně antialergenní, odpuzuje vodu i prach.

Kolem celého kolíku vede dokola vystouplá dráždící linka. Při zasunování do zadečku není linka cítit. Celková délka je 12,5 cm (i s patkou). Z toho zasunout můžete celých 11 cm. Maximální šířka je 4 cm. To je na anální hračku docela dost. Proto před zasunutím buďte dobře roztažení. Kvůli širšímu rozměru doporučujeme spíše pokročilým erotomanům a zkušeným análníkům. Kruhová bezpečnostní patka má v průměru 6 cm, přes zadeček tedy neprojde. Žíně jsou vyrobeny z černého lesklého polyesteru, dlouhé 50 cm. Jsou hladké a příjemné na dotek. Jsou pevné, klidně za ně kolík popotahujte. Žíněmi můžete lechtat celé tělo. Jemně přejíždějte po zadečku, zádech nebo penisu a vagíně.

Vlastnosti které milujeme

 • velmi jemný materiál silikon, měkký a bez zápachu
 • protáhlý vejčitý tvar se zaoblenou špičkou
 • rozšířená patka proti nechtěnému vnoření do zadečku
 • použitelná délka krásných 11 cm (hluboký průnik)
 • dlouhé pevné žině z polyesteru
 • lehtání, hlazení a pleskání žíněmi o kůži
 • nízká cena

2# Anální kolík s liščím ocasem

Liščí ocas ocelový
Druhým neoblíbenějším typem análních kolíků s ocásem je liščí ohon. Ocas není tvořen dlouhými žíněmi ale napodobeninou liščího ocasu. U tohoto typu se dokonce jedná o pravou kožešinu z lišky. Samotný kolík je z tvrdé lesklé oceli. Velikostně je průměr 2,8 cm, což snesou i začátečníci. Délka kolíku je 7 cm. Na konci má opět malou patku, která zabraňuje nechtěnému vnoření celého kolíků do zadečku. Ocel je v zadečku vzrušivě chladná. Jakmile ji potřete lubrikačním gelem (což je u análku nutnost) rychle se v zadečku ohřeje. Mytí je jednoduché, stačí mýdlo a voda. Pokud vám to přijde málo, použijte libovolnou desinfekci.

Liščí ocas je z pravé lišky. Každý kus se barevné mírně odlišuje. Většinou jde o odstíny hnědé a bílý melír. Délka je 40 cm. Údržba je snadná. Při mytí jej nedávejte pod vodu. Pokud chcete mít ocas stále načechraný, použijte teplý vzduch z fénu a před použitím načechrejte. Rozmazlený zadeček tuto erotickou hračku ocení. Vytvoří příjemný tlak v zadečku a vagína se zuží. Pánové pak mohou ze zadu přirážet a ocásek držet a potahovat. Nebo ocáskem mohou partnerku plácat po zadečku. Jemné chlupy ocasu jsou vhodné i k erotickému šimrání a hlazení po celém těle.

Vlastnosti které milujeme

 • tvrdý chladný materiál ocel
 • protáhlý vejčitý tvar se zaoblenou špičkou
 • rozšířená patka proti nechtěnému vnoření do zadečku
 • ideální průměr 2,8 cm pro začátečníky i zkušené
 • dlouhý jemný ocas dokonale napodobuje liščí srst
 • ocasem lze lechtat a hladit po kůži
 • nízká cena

3# Anální kolík s kočičím ocasem

Kočičí ocas
Kdo by si to nechtěl rozdat s kočičí ženou? Asi každý chlap. Tato anální hračka je opravdu povedená po všech stránkách. Ocas je z vizkózy. Nežmolkuje se, nevytváří statickou elektřinu a nepřitahuje smítka a chlupy. Proto může mít ocas krásnou černou barvu. Nejlepší je vnitřní systém kloubů, umístěných v ocasu. Díky nim si je můžete vytvarovat do libovolného tvaru. Třeba napnutí vzpříma nahoru jako skutečná kočka (nebo partnerův postavený penis?). Nebo zakroutit, zvlnit, cokoli dle nálady.

Samotný kolík je z černého hladkého silikonu. Klasický kónický tvar z oblou špičkou a zarážecí patkou. Průměr je až 4 cm, což je docela dost. Není to úplně nejlepší pro začátečníky. Je třeba prdelku pořádně roztáhnout. V kombinaci s kočičím ohonem vypadá tato erotická hračka skvěle. Moderně, dalo by se říct. Člověk by si je nejraději vystavil doma v obýváku. A navíc je velmi příznivá nízká cena.

Vlastnosti které milujeme

 • příjemný silikonový černý kolík
 • rozšířená patka proti nechtěnému vnoření do zadečku
 • větší průměr 4 cm potěší i zkušené análníky
 • dlouhý jemný ocas se nežmolkuje, příjemný na dotek
 • ocasem lze lechtat a hladit po kůži
 • nízká cena

4# Anální kolík s králičím ocáskem

Tento anální kolík se zejčím ocáskem naleznete na eshopech velmi zřídka. V ČR jej prodávají tři a nakonec jsme vybrali tohoto zástupce, který v testu vyšel nejlépe. Hopkající zajíček ve vaší posteli vás jistě potěší a je třeba mu pořádně vyprášit kožich. Králičí ocásek vypadá na dámském zadečku roztomile a žádný muž neodolá a bude vás ze zadu pořádně brázdit. Ocásek vypadá jako velká chlupatá koule. Na výběr je i elegantní bílý, my jsme zvolili hravý fialový. Materiál chlupů je umělá kožešinka (žádný sprostý plast, ale příjemná uměle vyrobená kožešina).

Anální kolík králiček je velikostí určený hlavně pro začátečníky. Průměr je příjemných 2,8 cm, takže jej pohodlně zasunete i do necvičeného a neroztaženého zadečku. Čistá zasunovací délka je 7 cm. Opět spíše délka pro začátečníky. Je vyroben z jemného silikonu. je třeba jej dobře máznout gelem ať do vás hladce vklouzne. Uvnitř prdelky bude měkký a příjemný. Používejte lubrikační gely na vodní bázi. Při nanášení gelu a následném čištění se snažte zbytečně neupatlat kožešinu. Pro svůj jedinečný vzhled jej ocení i pokročilí kolíkáři, kteří chtějí obohatit svoji sbírku o netradiční kousek.

Vlastnosti které milujeme

 • měkký jemný silikon
 • protáhlý vejčitý tvar se zaoblenou špičkou
 • rozšířená patka s ocáskem chrání proti nechtěnému vnoření do zadečku
 • průměr 2,8 cm pro začátečníky i zkušené
 • kulatý chlupatý ocásek z umělé kožešinky
 • nízká cena

4# Anální kolík jednorožec ocas

Jednorožec
Dalším kolíkem do party je Jednorožec – Unicorn. Je podobný Poníkovi, ale je trochu větší. Kolík má klasický kónický tvar a vyroben z měkkého silikonu. Rozměry jsou tak akorát. Délka 10 cm a nejvyšší průměr 3,2 cm. Samozřejmě je zde patka proti vniknutí celé hračky do zadečku.

Vraťte se do svého dětství, kdy jsme si jako děti hráli s poníky – jednorožci. Barevné postavičky koníků s rohem. A přesně tímto se můžete také stát. Barevný křiklavě růžový ocas z umělých vláken ve vás probudí hravost. Ideálně když ohon spojíte s růžovým erotickým prádlem. Budete vypadat kouzelně. Umělé vlákno se snadno udržuje. Můžete je omýt ve vodě a nechat volně uschnout. Upravte si ocas a spleťte jej do copánků. Podívejte se na internetu na fotky ozdobných koňských ocasů a nechte se inspirovat. Mužům se líbí upravený copánek, který mohou držet a potahovat za něj, zatímco přirážejí ze zadu do své rozpustilé kobylky.

Vlastnosti které milujeme

 • měkký kvalitní silikon
 • protáhlý vejčitý tvar se zaoblenou špičkou
 • rozšířená patka proti nechtěnému vnoření do zadečku
 • větší průměr 3,2 zaujme i zkušené análníky
 • odolný koňský ocas z umělých vláken
 • možno udělat rozpustilé copánky na ocasu

6# Anální kolík se psím ocasem

Psí ocas
Tato pomůcka je už celkem extrém. Právě kvůli brutálnímu vzhledu, který je opravdu TOP, ale zároveň neuvěřitelně bizarní, jsme dali jen tři a půl hvězdy. Samotnému kolíku není co vytknout. Je více vejčitý. Velikostně si můžete vybrat ze tří průměrů. Střední průměr má úctyhodných 4,7 cm. To je hodně a rozhodně jej nezkoušejte jako začátečníci. Pořídit lze však i malou velikost. Materiál je kvalitní lékařský silikon. Je hebký a měkký na omak.

Design je celkem šokující. Opravdu vypadá jako ocásek pejska, hezky tvrdý a nahoru. Při pohybu se i vrtí. Na povrchu jsou drážkovité vlisy znázorňující srst. Ocas je taktéž silikonový. Jedna strana patky kolíku je protažená a při zasunutí tlačí na hráz. Hezky to masíruje. Hrátky se psím kolíkem nejsou ještě tím nejbizarnějším co se dá v ocasech sehnat. Viděli jsme i zakroucený prasečí ocásek. Nicméně ten jsme na testování nakonec nezvolili. Ke psímu kolíku by se hodila i maska psí tlamy, uši nebo obojek s vodítkem. Když se vám je nepodaří koupit na sexshopu, stačí navštívit kterýkoli obchod s chovatelskými potřebami.

Vlastnosti které milujeme

 • měkký kvalitní silikon
 • zakulacený vejčitý tvar, plochá špička
 • rozšířená patka pro stimulaci hráze
 • průměr dle typu (od 3 do 6 cm)
 • ocáskem můžete vrtět
 • je to designový bizár

Sexuální fantazie a anální kolík s ohonem

Užít si pořádně sex, většinou znamená být odvážný a odvázaný. Nechat vyplout všechny své touhy a sexuální sny na povrch. Častým tabu mezi partnery anální sex, který je zejména u žen neoblíbený. Přitom by jej muži tak moc chtěli vyzkoušet. Pokud jako žena nemáte chuť análek vyzkoušet, zkuste aspoň otestovat hrátky s nějakou anální pomůckou. Nevhodnější jsou anální kolíky do zadečku. Slouží k roztažení análku a zvyknutí si na tlak v zadečku. Přitom zjistíte, že mít při sexu ještě anální kolík v zadku je velmi příjemné. Výhodou je, že tyto anální erotické pomůcky lze použít pro ženu i pro muže. Můžete si je do zadečku zastrčit oba a pak se vrhnout na společné milování. Pánové s análním kolíkem v zadku cití příjemný pocit, když kolík tlačí na prostatu. Jakmile budete mít za sebou první zkušenosti s anální hračkou v zadečku, možná budete chtít vyzkoušet i klasický anální sex. Jak na něj popisujeme v článku Jak na anální sex.

Kromě klasického kolíku doporučujeme vyzkoušet také anální kolík s ocasem. Obvykle jej používají dámy a pánové si pohled na ně s ocasem v zadečku užívají.

Proč používat anální kolík s ocáskem

Každá žena nebo muž si občas chce v posteli zařádit trochu jinak, určitě i Vy. Tradičně jsme při sexu nazí, ovšem jednou za čas je fajn si vzít i něco na sebe. A nemusí se přitom jednat pouze o erotické dámské prádlo, kožené oblečky nebo masky. Můžete ze sebe udělat někoho jiného, za něco se vydávat. Ideálním a levným pomocníkem pro ožívení sexuálního života je anální kolík s ocasem do zadečku. Je levný a v prdelce ženy vypadá zvláště elegantně (mohou si jej však zasunout i pánové). Nabízí různé možnosti hrátek, jako mírné tahání za ocásek a povytahování kolíčku při přirážení penisem. Všechny výhody shrnujeme níže.

3 výhody používaní análního kolíku s ocáskem

 • Anální sex je příjemný a zdravý, když se dělá dobře. Samotná erotická pomůcka anální kolík s ocasem zvyšuje intenzitu dráždění a citlivost vagíny u žen a citlivost penisu u mužů. Po zasunutí kolíku do zadečku se vagina zuží, takže ženy mají vyšší prožitek ze zasunutého penisu. Silněji je dráždí. Navíc může partner při přirážení lehce popotahovat za ocásek a dámský zadeček je drážděn i pohybem samotného kolíku. Pro pány je velmi příjemné, když kolík tlačí na prostatu. S análním kolíkem v zadku mají tvrdší penis, citlivější varlata a silnější orgasmus (větší výstřiky spermatu)
 • Vyzkoušejte si hru na kobylku a koně. Tzv. role-playing je oblíbenou erotickou technikou. Žena s ocáskem vypadá super sexy. Chlapi chtějí koňský ocas chytit, nazvednout a zuřivě přirážet ze zadu. Samozřejmě si ocas mohou nasadit i pánové. Směle do toho.
 • Kromě dráždění análku lze prakticky vužít i samotný ocas. Dlouhými žíněmi budete hladit partnera po celém tělě, podobně jako s peříčkem. Vzrušte všechny vaše erotogenní zóny pomalým jemným hlazením koňským ocáskem nebo liščím ohonem