6x recenze na nejlepší vibrátor

Články > 6x recenze na nejlepší vibrátor

6x recenze na nejlepší vibrátor

Autoři článku:
MUDr. Lenka Králová,
Poslední úpravy:
Úterý
5. února, 2017

Hledání nejlepšího vibrátoru je zapeklitá věc. I my jsme si po vytvoření těchto stránek položili otázku, jaký vibrátor je nejlepší. Proto jsme sestavili hodnotící kritéria (jako materiál, vibrace, dosažení orgasmu, apod.) a testovali vybrané vibrátory. Na základě výsledků jsme vypracovali žebříček 10 nejlepších vibrátorů zde.
V dnešním článku vám, ale výběr ještě zjednodušíme. Vybrali jsme pro vás jen pět nejlepších vibrátorů dle jejich zaměření. Pro každou oblast jsme zvolili jeden, který nejlépe vyšel z celkového hodnocení. Tyto tipy jsou zaručené, otestované na našich vlastních dírkách. Článek je zaměřený hlavně na nejlepší vibrátory pro ženy, ale většina z nich jsou i vibrátory pro muže.

Jak vybrat nejlepší vibrátory

Významným ukazatelem je prodávanost. Jednoduše jsme napsali několika významným prodejcům, a celkem ochotně nám sdělili, které robertky u nich nejvíce frčí. Vybrat nejprodávanější vibrátory je nejlepším ukazatelem kvality. Protože jsou lety ozkoušené tisíci zákazníky.
Dále jsme si našli zákaznické recenze na známých prodejních stránkách, ale i na stránkách výrobců (ty však mohou být šizeny, takže je bereme spíše okrajově. Velké srovnavače zboží však tvoří významný zdroj informací o kvalitě a spokojenosti zákazníků s konkrétním kvalitním vibrátorem.
Třetím ukazatelem je naše vlastní testování. Užší výběr asi 15 druhů jsme pořídili a vyzkoušeli na vlastních kundičkách a zadečcích. Vlastnímu testování jsme kladli také důraz.

žena leží v posteli a užívá si s vibrátorem
Při výběru nejlepšího robertka je důležité uvědomit si, jak přesně jej budeme používat. Zda chceme univerzální vibrátor do vagíny nebo speciální masážní či anální erotickou pomůcku.

Jaké vlastnosti mají nejlepší vibrátory pro ženy

Při výběrů nejlepších robertků jsme sledovali pět hlavních vlastností – parametrů. Níže uvádíme jejich charakteristiku podle důležitosti.

 • Dráždění, vzrušení a orgasmus

  Paradoxně klasické vibrační umělé penisy nejsou nejlepší na dosažení orgasmu. Jsou uzpůsobeny spíše k hrátkám. Vyblbnete se s nimi v posteli parádně. Samozřejmě dosáhnout orgasmu s nimi lze. Ale protože zpravidla ženy dosáhnout klitoridálního orgasmu, je nutné s nimi masírovat klitoris.

  Víte, že..
  Nejlepší na dosažení orgasmu jsou masážní robertky a luxusní robertky s dráždidlem na klitoris.
  Nejlepší na dosažení orgasmu jsou masážní robertky a luxusní robertky s dráždidlem na klitoris. Robertky s dráždidlem mají speciální tykadélko, kterým při zasunování vibrátoru extra dráždíme a masírujeme klitoris. Některé luxusní umělé penisy mají místo něj rozšířenou spodní část, kterou se provádí dráždění poštěváčku.
  Můžeme také vybrat nejlepší vibrátor na bod g nebo prostatu. Jsou užší a dlouhé. Na konci mají oblou kuličku, v které je obvykle umístěn motorek, tak aby vibrace byly nejsilnější právě ve špičce.
  Nejlepší vibrátory na klitoris jsou masážní. Mají různé otočné hlavice nebo speciální násady, které se přiloží na klitoris a orgasmus dosáhnete za několik minut. Lze je samozřejmě přiládat i další erotogenní zóny (zadeček, stehne, bradavky,..)
 • Vibrace a pulzace

  Vibrace jsou základem úspěšného vibrátoru. Slovo vibrátor je od slova vibrovat, takže mít je musí. Stupnů vibrace je zpravidla několik, a musí být rozeznatelný nejslabší od nejsilnějšího (opravdu to někdy nejde ani poznat). Silikonové vibrátory mají středně silné až silné vibrace. Plastové jsou téměř vždy silné. Levné gelové většinou středně silné.
  Moderní jsou i pulsace. Bývají většinou na dražších vibrátorech (řádově od tisíc korun výš). Jedná se o sled různě silných měnících se vibrací. Vibrace jsou chytře poskládány za sebou do odlišných programů. Například několik slabších vibrací a pak jedna silná. A to se znova opakuje.

  Víte, že..
  Na pulsační programy se nedá zvyknout. Při častém používání vibrátoru si na vibrace (a pulsační programy) zvyknete a méně vás dráždí. Na přirážecí pulsy Stronicu se zvyknout nedá. Pokaždé vás budou vzrušovat stejně silně!!!
  Přestože jsou vibrace (a pulsace) důležité, nejedná se nedůležitější vlastnost pro naše uspokojení. Dosažení orgasmu totiž závisí i na schopnosti dráždit. Tedy jak je robertek uzpůsoben nás udělat.
 • Materiál

  Vybírali jsme hlavně mezi silikonovými materiály. Silikonové vibrátory jsou jemné a měkké. Příjemné na dotek. Navíc mají antialergenní vlastnosti, odpuzují vodu, špínu i bakterie. Jsou hygienicky nezávadné. Úplně jsme vynechali gelové vibrátory, protože gel je již v dnešní době překonaný. Pokud by jste však hodně tlačili na cenu, tak ano. Dívejte se na gelové. Zajímavou volbou můžou ještě být plastové vibrátory. Povrch je sice tvrdý, ale jsou hladké a také hygienicky nezávadné. Mají výhodou silných vibrací, protože plast vibrace snadno přenáší. A protože jsou plastové robertky tvrdé, je možné s nimi dobře cílit na konkrétní bod. Pořádně přitlačit. Do našeho top výběru jsme zapojili i kvalitní vibrátory, které jsou částečně z plastu.

  Víte, že..
  Silikon je měkký a jemný na dotek. Plast je sice tvrdý, ale dobře přenáší vibrace. Největší sílu vibrací mají obvykle právě plastové vibrátory.
 • Povrch a tvar

  Vzhledem k tomu, že různé vibrátory jsou určeny na různé partie (případně na všechno), je toto pouze okrajový ukazatel. Když ale mám robertka, který je imitací penisu, tak chci, aby měl nějaké základní dráždící plochy měl. Tzn. vystouplou žilnatinu po celém obvodu a vykrojený žalud. Jiné mají tzv. hřebeny. Jsou to vystouplé vlnky po jedné straně vibrátoru. Všechny tyto prvky silně dráždí stěny vagíny a konečníku. Jiné robertky nemají tyto prvky, protože je nepotřebují. Většinou jsou to masážní vibrátory či vibrátory s dráždidlem klitorisu.

 • Cena

  Nakonec se zmíním o ceně. Vybírali jsme erotické pomůcky, nezávisle na ceně. Orgasmu lze dosáhnout jak s drahým tak s levným roberktem. Cenový rozdíl je dán hlavně lepšími materiály, silnější vibrací, kvalitou provedení a značkou. Do žebříčku jsme zařadili hlavně dražší vibrátory. Přece jen je to článek o nejlepší robertky, takže vliv ceny bychom správně ani neměli brát v potaz.
  Nicméně při výběru je poměr cena / výkon vždy důležité sledovat. Zvažte, zda místo jednoho drahého nekoupit raději dva levnější. Začátečníci by rozhodě měli kupovat spíše levnější kousky a později si třeba pořídit drahé luxusní erotické pomůcky.

párový vibrátor pro pár pro oba
S vibrátorem bVibe si užijete oba najednou. Je to klasický robertek pro páry. Vibruje do vagíny, na klitoris i na penis. Ženy tak mohou snadno dosáhnout orgasmu současně s partnerem.

Recenze na nejlepší vibrátory

Nejlepší vibrátory jsme rozdělili do skupin, podle místa, které chcete dráždit. Pro každou skupinu jsme vybrali opravdu ten nejlepší. Celý žebříček naleznete zde.


1# Nejlepší vibrátor na bod G, prostatu, do vaginy i zadečku


Stronic Drei přirážecí půlsátor

Bod G je pro většinu žen tajemný bod, jehož dráždění můžou dosáhnout vaginálního orgasmu. Většina žen jej stejně nedosáhne, přesto je stimulace bodu G příjemná a přináší hřejivé blažené pocity. Je umístěny hlouběji ve vagíně a v záhybu (doslova řečeno, je za prvním rohem). Proto vibrátory na bod G musí být mírně zahnuty, aby dosáhly přímo na správné místo. Také nepočítejte s tím, že se vám jej podaří najít hned na poprvé. Chce to cvik a parkrát vyzkoušet.

sám přiráží, nemusíte jej držet
10 silných pulzních programů
povrch z jemného kvalitního silikonu
velmi tichý a vodotěsný
optimální tvar na dráždění bodu G
Jako favorita jsme zvolili přirážecí Stronic Drei od známé značky Fun Factory. Jeho hlavní předností je přirážení bez držení. Nevibruje, ale má 10 pulsních programů a pak si jej zastrčíte do dírky a ruce si složíte za hlavu. Zbytek obstará. Bude do vás bušit jako kladivo. Říká se tomu „hand-free“. Zasunout, pustit a jedem. Je celkem drahý, ale z žádným jiný robertek jej nepřekoná. Na povrchu jsou vlnovité výstupy – hřebeny pro dráždění poševních stěn. Špička je oblá a zahnutá. Je speciálně navržená a přímo vybízí k dráždění bodu G. Pulzátor Stronic Drei má i rozšířenou spodní část (u rukojeti), která funguje jako dráždidlo na klitoris. Při zasunování budete dráždit bod G, stěny vagíny i klitoris.
Jedná se rozhodně o nejlepší vibrátor pulzátor na českém trhu. Díky vyšší cenně není nejprodávanější, ale rozhodně je nejlepší vibrátor na bod G a dráždění vagíny.

2# Nejlepší masážní vibrátor na klitoris


Power AkuWand masážní vibrační hlavice

Dosažení klitoridálního orgasmu je pro většinu žen poměrně snadné. Jen asi 1-2% žen nemohou orgasmu dosáhnout ze zdravotního důvodu. Takže orgasmus na poštěváčku si rozhodně nenechte ujít. Pokud máte problém dosažení orgasmu s partnerem či mastrubací, ještě nezoufejte. Erotické pomůcky vám mohou pomoci dosáhnout orgasmus za pár minut. Učínné jsou vibrátory s dráždidlem na klitoris. Speciálně uzpůsobené tykadálko tlačí a stimuluje klitoris. Další skupinou, jsou masážní hlavice, které jsou pouze na intenzivní masáž poštěváčku. Orgasmus je v podstatě stoprocentně zaručený.

velmi silné vibrace na masážní hlavici
povrch hlavice potažen jemným silikonem
100% jistý klitoridální orgasmus!!!
integrovaná dobíjecí baterie – nepotřebujete kabel
Jednoznačným favoritem vibrátor na stimulaci klitorisu je masážní hlavice Power AkuWand. Tento robertek ve tvaru magické hůlky vás k orgasmu dožene zcela jistě, a rychle! Dlouhá rukojeť z kvalitního tvrdého plastu je zakončena ohybným krkem s kulatou vibrující hlavicí. Masážní hlavice je potažena vrstvou jemného silikonu. Má velmi silné vibrace. Tak silné, že i zkušené uživatelky sexuálních pomůcek jako my, jsme nevydržely nejvyšší stupeň. Stačí přiložit masážní hlavice na klitoris a v pomalu po něm kroužit. Časem se můžete dostat na orgasmus za méně než minutu !!!
Výhodou je super cena. Za patnáct stovek si můžete orgasmusm užívat třeba několikrát za den. Už žádné vynucování orgasmus od parntera, žádné prošení dlouhého orálního sexu. Stačí AkuWand přiložit a nechat stimulovat poštěváček. Masírovat můžete i další části těla. Vibrace příjemně působí na stehna, bradavky nebo zadeček.

3# Nejlepší anální vibrátor


bVibe lízací anální kolík

Anální sex neprovozuje mnoho párů. Ale většina z těch, která jej zkusila, jej zbožňuje. O přístupu k análnímu sexu jsme psali v článku 7 rad jak na anální sex. Jedna z nejlepších sexuálních praktik je lízání zadečku. Lízání análního otvoru je asi nejvrušenější věc, kterou v sexu můžete dělat. Máte pocit, jako by jste se rozpouštěli rozkoší zevnitř. Problém je, že pro lízání análku nemá mnoho žen a aní mužů přiliš pochopení. Přestože je to silně vzrušující sexuální technika a můžete u ní dosáhnot silného orgasmu. Ale i zde máme řešení.
Pokud chcete vaší prdelce dopřát pořádný tlak a vzrušení, silikonový anální vibrátor lízací bVibe vám vytvoří v prdeli blaho.

velmi silné vibrace, skvělý tvar pro análek
napodobuje lízání zadečku – super příjemné
povrch z jemného vysoce kvalitního silikonu
tichý, vodotěsný, dálkové ovládání

 

Rimming bVibe anální kolík je vyroben z prvotřídního silikonu. Má měkký a jemný povrch. Celkově je tento silikonový anální vibrátor pro muže i ženy docela tvrdý. Dobře se zavádí do prdelky. Má velmi silné vibrace, hodně silné. V zadečku je umístěno velké množství nervových zakončení, které budou chrochtat rozkoší, když jim silné vibrace dopřejete. Nejlepší vlastností je lízání. Zužená část análního kolíku obashuje prstence z kuliček, které se otačí (jsou umístěny pod silikonem). Silikonový povech se tedy mírně pohybuje a v zadečku simuluje lízání. Tento vodotěsný anální vibrátor vás uspokojuje tlakem na anální sliznici, silnými vibrace a lízáním kolem ústí análního otvůrku. Jedná se o nejlepší anální vibrátor pro muže i ženy. Využijete jej jak na vlastní mastrubaci (honíte si péro či masírujte klitoris a do toho vám zadeček obdělává a líže vás anální kolík. Pozor! Je návykový.

4# Nejlepší vibrátor pro páry, pro oba


We-Vibe Plus párový vibrátor – CELÁ RECENZE

Většina erotických pomůcek lze použít v páru. Ale drtivá většina z nich může v jedné chvíli pomáhat pouze jednomu z partnerů. Výjimku tvoří například oboustranný vibrátor, který má dva stejné konce. Partneři si je zasunou do dírek (muži do análku) a mohou přiráže proti sobě. Nicméně problém, kdy muž přiráží do ženy a erotická hračka vzrušuje oba byl vyřešen teprve nedávno.

velmi silné vibrace na penis, klitoris a vagínu současně
oblíbený vibrátor pro páry
povrch z jemného vysoce kvalitního silikonu
tichý, vodotěsný, dálkové ovládání

 

Malý silikonový zázrak We-Vibe, který zároveň stimuluje oba partnery při společném sexu. Tento nejlepší vibrátor pro oba partnery si žena zasune do vaginy a pořád je tam spoustu místa pro penis. Penis je v přímém kontaktu s robertkem a přijímá jeho silné vibrace. Lze jej natočit i tak, že stimuluje klitoris, díru vagíny a ptáka. Zkrátka dokonalá stimulace. Žena má maximálně vyplněnou dírku, dráždí se jí klitoris a navíc do ní muž přiráží. V takovém sexuálním rozpoložení je dosažení orgasmu hračka. Nevýhodou je, že vzrušení z vibrací je silné i pro penis a chlap se může vystříkat dříve než je nutné. Takže bude zapotřebí řádný trénink. Silné vibrace vychází ze dvou motorků. Ovládání je bezdrátovým ovladačem, případně přes mobil.
Vyzkoušejte jedinečnost tohoto malého ďáblíka. Orgasmus při sexu s mužem bude brzy a pořádně.

5# Nejlepší vibrátor pro muže na prostatu


G-Vib na prostatu

Stejně jako pro ženu je bod G, pro muže je bodem G prostata. Prostata je orgán pohlavního systému mužů, umístěna u močového měchýře. Při zánětu prostaty (a dalším problémům) začíná prostata tlačit na močový měchýř a muži mají nutkání častěji chodit na záchod (přestože nic nevyčurají). Proti problémům s prostatou pomáhá pravidelná masáž prostaty. Kromě zdravotního hlediska je navíc velmi vzrušující a zintenzivní prožitek z orgasmu.

velmi silné vibrace na špičce
vibruje přímo na bodu G nebo na prostatu
tvrdý plast umožňuje pořádně přitlačit a přesně cílit na místo
masáž prostaty zlepšuje celkový zdravotní stav mužů
Plastový G-Vib je nejlepší vibrátor na prostatu. Je to jen dlouhá plastová rukoujeť, na špičce rozšířená na oblou kuličku – vibrační hlavici. Motorek je umístěný 3 cm pod špičkou, tedy prakticky v ní. Vibrace jsou velmi silné, hlavně díky plastovému materiálu. Je neohebný a lze s ním tedy tlačit přesně na požadované body. V zadečku s ním není nutné příliš hýbat dopředu a dozadu. Stačí silně přtlačit na prostatu a spustit vibrace. G-vib se o masáž u postará. Přitom je možné penis například honit či kouřit. Muži budou maximálně nadšení. Průměr je tak akorát. Takže si na něj rychle zvykne i začátečník. Průnik do análku s ním není bolestivý.
G-Vib je asi nejlepší vibrátor pro muže na prostatu. Pravidelná masáž vám pomůže zlepšit zdravotní stav a navíc prožijete krásné výstřiky.

6# Nejlepší levný silikonový vibrátor


Borůvka 2

Silikon je nejpoužívanější materiál na kvalitní vibrátory. Je dražší než plast či gel, ale vlastnostmi je daleko převyšuje. Všechny luxusní robertky jsou již vyrobené jako silikonové. Je krásně jemný, měkký a příjemný na dotek ruky. Přenáší dobře vibrace (ovšem ne tak jako plast). Silikon se vyrábí v různé kvalitě, ale i levnější druhy mají skvělé vlastnosti. Není cítit žádným zápachem, ani když je vibrátorek nový.

super jemný kvalitní silikon
příznivá cena, nejlevnější z kvalitních silikonových robertků
3 stupně silných vibrací, 4 pulsační programy
vyvedený do realistického tvaru, žilnatina, žalud

 

Univerzální silikonový vibrátor Borůvka je nejprodávanější vibrátorem v ČR. Patří k nejoblíbenějším. Je vyroben z kvalitního fialového silikonu, který nezapáchá. Jeho tvar napodobuje penis, takže má výraznou vystouplou žilnatinu, srolovanou předkožku a vytvarovaný kulatý žalud. V dírce je velmi příjemný. Není to žádný drobek. Průměr 4 cm jej řadí k těm větším. Používáme jej také jako anální vibrátor. Ale pro začátečníky to není. Je třeba zadeček hodně vzrušit a roztáhnout. I tak je ten tlak silný a bolestivě slastný. Vibrace jsou nadprůměrně silné. Vibruje hlavně střední část. 4 pulsační programy jsou fajn jako změna proti vibracím. Manžel má rád, když mu vibrátorem třu penis, tak jako bych jej honila rukou. Borůvka 2 je ideální robertek pro začátečníky, kteří nechtějí zatím utratit více peněz.