5+1 tip na nejprodávanější vibrátor

Články > 5+1 tip na nejprodávanější vibrátor

5+1 tip na nejprodávanější vibrátor

Autoři článku:
MUDr. Lenka Králová,
Poslední úpravy:
Úterý
1.4. února, 2017

Pokud sháníte vyzkoušený a kvalitní vibrátor, který vám spolehlivě pomůže k dosažení orgasmu, čtěte dále. Jeden z nejjistějších způsobů jak najít nejprodávanější vibrátor je podívat se na stránky eshopů, nebo se jich jednoduše zeptat, který robertek jim jde nejlépe. Nejprodávanější věci jsou totiž obvykle ty nejlepší a sám obchod tlačí na to, aby se prodávaly jeho nejoblíbenější produkty. Kompletní seznam 10 nejlepších vibrátorů zde. Všechny nejprodávanější vibrátory v tomto článku patří i do desítky nejlepších vibrátorů vůbec.

Jaké vlastnosti mají nejprodávanější vibrátory

Pořadí prodávanosti jsme sestavili samozřejmě podle počtu prodaných kusů. Při sestavování žebříčku jsme přišli na zajímavou věc. Prvních šest vibrátorů, které zde budeme uvádět nepatří mezi ty nejlevnější. Jde o středně drahé kousky. Patý a šestý v pořádí dokonce mezi ty hodně drahé (více jak 2500 Kč).
Toto zjištění ukazuje, že zákazníci se při výběru erotické pomůcky neřídí pouze cenou, ale důkladně posuzují i vlastnosti. Jaké to jsou. Pojďme se podívat, podle čeho budeme vybírat náš nový vibrátor.

žena leží v posteli a užívá si s vibrátorem
Při výběru nejlepšího robertka je důležité uvědomit si, jak přesně jej budeme používat. Zda chceme univerzální vibrátor do vagíny nebo speciální masážní či anální erotickou pomůcku. Na obrázku masážní vibrátor na klitoris Funny Orange
 • Použitelný v partnerském sexu

  Musí být aspoň trochu univerzální a použitelný pro oba partnery. Většinou se jedná o klasický vibrátor, vibrační hlavici nebo jinou vibrační erotickou hračku na dráždění klitorisu. Přeci jenom je erotická pomůcka spíše využívaná ženou a to i při společných hrátkách.

 • Pomáha ženě při dosažení orgasmu

  Pánové dosáhnou orgasmu v podstatě při každém styku, zde problém není. U žen je to horší. Pravidelného orgasmu dosahuje asi jen 20% žen. A nejoblíbenější vibrátor kupujeme proto, abychom se my ženy mezi těchto dvacet procent dostaly. Nejprodávanější robertek tedy musí pomáhat ženě k orgasmu při styku s partnerem. Současně pomáha pánům, když si chtějí na chvíli vydechnout, mohou se s robertkem prostřídat.

 • Je dobře vyrobený

  Je pro nás důležité, aby vibrátorek vydržel pokud možno více let. O životnosti se nejlépe dočteme v zákaznických recenzích, kde je poruchovost vždy zmiňovaná nějakým jiným naštvaným zákazníkem. Podívejte se tedy do recenzí, zda si jej lidi chválí.

 • Cenově dostupný

  Zajímavé je, že ve výsledku jsou nějkteré nejprodávanější vibrátory i dražší. První čtyři jsou pod 1500 Kč. Další dva jsou nad 2500 Kč. Takže opravdu to nejsou ty nejlevnější a to je dobře. Na sexuálním potěšením by jste neměli šetřit.

párový vibrátor pro pár pro oba
Zorientovat se ve výběru vibrátoru je důležité. Recenzujeme pouze kvalitní a funkční robertky pro jistý orgasmus.

Jak jsou nejvíc prodávané vibrátory

Výběr jsme pro vás provedli my a sestavili jsme žebříček šesti nejprodávanějších robertků v ČR. Pořadí jsme zjistili jednoduše. Obeslali jsme několik velkých eshopů, zda by nám poslali pořadí svých nejvíce prodávaných vibrátorů. A dostalo se nám několik odpovědí. Z nich jsme sestavili pořadí. Poslední kontrola byly zákaznické recenze. Zda hodnocení a počet recenzí sedí s počtem prodaných kusů (čím více recenzí na vibrátor, tím se jich pravděpodobně více prodalo. Výsledných šest kusů jsme také sami otestovali týmem našich testerů. Celý žebříček nejlepších vibrátorů s recenzemi naleznete zde.

1# Borůvka 2

Dlouhodobě nejprodávanější a nejoblíbenější vibrátor v ČR. Prodaly se desítky tisíc kusů. Je spolehlivý a nekazí. Vyrobený z jemného silikonu (patří mezi nejlevnější silikonové vibrátory). Tvar Borůvky 2 imituje tvar skutečného penisu. I s vytvarovaným žaludem, předkožkou a bohatou žilnatinou po obvodu. Je docela hrubý (4 cm), do vagíny fajn, do zadečku spíše pro zkušenější. Vibrace jsou velmi silné, doplněné 7 pulsními programy.

velmi jemný materiál silikon, měkký a bez zápachu
tvar jako živý penis (žalud, předkožka a bohatá žilnatina)
3 stupně silných vibrací a 7 skvělých pulsních programů, velmi tichý
jednoduché ovládání stiskem jediného tlačítka, baterie vydrží několik hodin
skvělá délka (21 cm) a průměr 4 cm
voděodolný, můžete omývat vodou
krásný textilní pytlík jako obal

2# Funny Orange

Velmi levný plastový masážní minivibrátor na klitoris. Je rozměrově malý (délka 9,5 cm, průměr 2-2,5 cm) a není určený pro zasunování do vagíny. Je však skvělý pro dřáždění klitorisu. Díky plastovému provedení má Funny Orange velmi silnou vibraci (jen jeden stupeň). Je neohebný, takže jej můžete přesně přitlačit na drážděný bod poštěváčku. Na přítlačné straně jsou tři otáčívé kuličky pro lepší stimulaci. Na ně natáhnete jeden ze čtyř silikonových návleků s různými dráždícími výstupky. Velmi účinná a levná erotická pomůcka k jistému dosažení klitoridálního orgasmu.

kvalitní silikonové návleky, jemný měkký materiál z Německa
velmi silné vibrace na špičce (jeden stupeň vibrací)
neohebné tělo umožňuje přesně zacílit vibrující špičku na drážděný bod
skladný, lehce přenosný a nenápadný
můžete omývat pod tekoucí vodou
lze používat na másáž celého těla a vleze se i do zadečku

3# Power AkuWand

Známý drtič klitorisu, masážní vibrační hlavice Power AkuWand. Vibrační hlavice jsou pořád ještě málo objevenou erotickou pomůckou, která se trochu ztrácí vedle klasických vibrátorů. Přitom masážní hlavice ženám zaručí téměř 100% klitoridální orgasmus. Mají tvrdé silné vibrace přímo v hlavici, které vás rychle dostanou do rozkoše a orgasmus se přižene za několik minut. Power AkuWand nemá kabel, což je velice pohodlné. Hlavice je pokryta jemným silikonem a motorek má tichý chod. Za ty peníze dostanete to nejlepší na trhu.

super silné vibrace pro intenzivní orgasmus
10 programů (vibrační i pulzní)
hlava pokryta jemným a měkkým silikonem
velmi tichý, nikdo nic neuslyší
dobíjení baterie pomocí USB kabelu
růžový pytlík, obal
možno použít pro masáž celého těla a erotogenních zón

4# Borůvka 1 gelový

Na trhu přes 15 let a stále oblíbený a hodně prodávaný. Fialové tělo imituje skutečný penis. Vystouplá žilnatina, předkožka a tvarovaný žalud. Vyrobený z odolného gelu. Horní polovina je dosti ohebná. Na dotek příjemný a docela měkký. Vibrace jsou silné, přepínate mezi třemi stupni. Je hodně tichý, takže vás nikdo neuslyší. Je poměrně velký (délka 20 cm a šířka až 3,5 cm). Zasunete ho i do análku. Poctivá kvalita, vydrží vám bez poruchy velmi dlouho.

realistický tvar (žilnatina, žalud, předkožka)
pružný materiál gel
silné vibrace ve třech stupních
vibruje i 6 hodin v kuse
hodně levný, vhodný pro začátečníky

5# We-Vibe sync 4 plus

Další z netradičních vibrátorů. Tvarově už nemá s klasickým robertkem společného zhola nic. Přesto si získává velkou popularitu mezi páry, i přes svou vyšší cenu. Tvar podkovy umožňuje několik způsobů zasunutí. Většinou širší konec je zasunut ve vagině, užší je přitlačen na klitoris (oba konce silně vibrují na vlastním motorku). Vibrace působí i na přirážející penis partnera. Jak používat we-vibe zde.
Je ze silikonou špičkové kvality. Dálkové ovládání, voděodolnost, silné vibrace a další skvělé vlastnosti předurčuje We-Vibe 4 být jedním z nejprodávanějších vibrátorů.

velmi silné vibrace na penis, klitoris a vagínu současně
velmi jemný povrch z kvalitního silikonu
ovládání dálkovým ovladačem nebo mobilním telefonem
silné vibrace i pulzní programy
tlačí do vaginy i na klitoris, rychlý ženský orgasmus
vodotěsný, použitelný do vany i sprchy

BONUS# Stronic Drei od Fun Factory

Jako bonus uvadíme speciální přirážecí vibrátor Stronic Drei, který se do první pětky nedostal. Je trošku dražší, ale svými funkcemi předčí v podstatě kterýkoli vibrátor. Tvarově se podobá penisu. Zahnutá špička dosedá přímo do bodu G (nebo u mužu masíruje prostatu v zadečku). Dráždivě vystouplé hřebeny po obvodu a dva výstupky na dráždění klitorisu a hráze. Vyroben z vysoce kvalitního silikonu. Nemá klasické vibrace ale disponuje 10 silnými pulsními programy. Nejlepší vlastností je však přirážení. Opravdu, stačí jej zasunout a veškerou práci odvede sám. Je tzv. „hand-free“, tedy že jej nemusíte při přírážení držet. Navíc je vodotěsný, vhodný pro vodní hrátky. Jedná se o prémiový vibrátor za vyšší cenu.

sám přiráží, bez držení
10 silných pulzních programů
velmi tichý, bude slyšet je vaše sténání
jemný silikonový materiál nejvyšší kvality
Prémiová značka Fun Factory
dobíjení kabelem
vodotěsný, určený do vany či sprchy G