5 tipů jaký vibrátor jako dárek na Valentýna

Články > 5 tipů jaký vibrátor jako dárek na Valentýna

5 tipů na vibrátor jako dárek na Valentýna

Autoři článku:
MUDr. Lenka Králová,
Poslední úpravy:
Úterý
3. ledna, 2017
Blíží se 14.únor Valentýn, svátek zamilovaných. Muži jej většinou slavit nechtějí, za to dámy si na něj potrpí. Slavení většinou probíhá nějakou to lepší večeří a drobným dárkem (nemusí však být nutně levný). Pojďme se podívat na několik erotických pomůcek, které můžete pořídit pro partera (partnerku) právě na tento den lásky. Erotické hračky bývají oblíbeným dárkem hned po špercích. Nejsou moc drahé a využijí je oba partneři. Připravili jsme pro vás přehled neoblíbenějších vibrátorů, které udělají radost i užitek ve vašem vztahu.

Proč má vibrátor dárek jen výhody?

Důvodů, proč uděláte svému protějšku erotickou pomůckou vždy radost je mnoho. Vždy ale nakonec záleží na vašem úsudku, jak se k vám partner zachová. Pokud máte sex aspoň trochu rádi, tak malá sexuální hračka potěší vždy. Pokud je to něco, o čem se doma nemluví, tak to zvažte. Na druhou stranu, takový šikovný dobrý vibrátor již napravil sexuální život nespočtu párů. Je úplně je, kdo komu ho dá. Vibrátory nakupují muži i ženy zhruba ve stejném poměru. A obě skupiny jej většinou chtějí využít pro partnerské hrátky.

Častěji se budete milovat

Je jasně dokázaný fakt, že pokud je váš sexuální život barvitější, více vás baví. A co vás baví, to chcete dělat často. Milování se stále stejným partnerem vede k monotónosti (nelze se tomu vyhnout bohužel). A pokud se chcete vyhnout nevěře, je nutné váš sex nějak oživit. Vhodný vibrátor pro páry tomu může značně pomoci. Nové sexuální praktiky vám nalejí čerstvou sílu do žil.

Vyzkoušíte nové sexuální techniky

Pokud budete mít vibrátor v ložnici, bude vás to nutit do větších experimentů. Obvykle ženy jsou spíše uzavřenější, ale umělým penisem toho lze tolik zažít. Představivost vám začne fungovat jako zamlada. Že jste nikdy nezkoušeli anální sex? A ani nechtěli kvůli hygieně. Tak si do zadečku strčte vibrátor a nechte parntera ať vám s ním pořádně protáhne zadek. Každá žena aspoň jednou myslela na sex s dvěma muži. Teď to konečně můžete zažít. Vibrující umělý penis si vražte do zadku a nechte partnera přirážet do vaigny (nebo dírky otočte). Samozřejmě i ženy mohou s vibrátorem v ruce protáhnou zadek svému partnerovi. Pánům se to bude neskutečně líbit.

Více ženských orgasmů

Orgasmus u muže není žádný zázrak. To je v podstatě povinnost. Ženy mají situaci mnohem obtížnější. Dobrá zpráva. Vibrátor a orgasmus jdou ruku v ruce. S každým robertkem jsou ženy schopny dosáhnout orgasmu. A když u toho bude partner, o to lépe. Orgasmus u ženy chce čas a ten vám erotická pomůcka poskytne. Pánové se mohou ve vagině s vibrátorem střídat a déle vydrží. Nebo zaplnit obě dírky, nebo jen tak masírovat klitoris. Na rozdíl od chlapa je výdrž robertka počítána na hodiny. Pánové, dopřejte tedy vaší partnerce orgasmus, nebo několik orgasmů za sebou. Ženy jsou pak spokojenější, usměvavější a partnerský vztah jen kvete.

Bestseller silikonový vibrátor Borůvka 2

klasický vibrátor Borůvka 2
Silikonový Borůvka 2
1095 Kč

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Jestliže se vám nechce příliš hledat informace o nejlepším vibrátoru, tak klidně vypusťte obavy z hlavy a nehledejte dále. Právě jste na něj narazili. Troufnu si říct, že silikonový robertek Borůvka 2 je nejprodávanější univerzální umělý penis s vibrací u nás. Prodaly se desetitisíce. Ano, čtete správně. Tolik českých ložnic jej již vyzkoušelo. Je vyroben z kvalitního lékařského silikonu. Jemný na dotek pro ruku a dírku. Má krásný tvar pravého penisu s vystouplou bohatou žilnatinou. Předkožka je hezky shrnutá. Oba prvky silně dráždí poševní stěny při pronikání vibárátoru do vaginy. Žalud je krásně kulatý, jako opravdový. Jakmile jej namáznete lubrikačním gelem, vklouzne do vaginy sám.
Je to pěkný macek. Celková délka přes 20 cm, z toho si do sebe zasunete až 16 cm. Průměr je celé 4 cm. Vaši lasturku tedy hezky vyplníte. Má to však i nevýhodu. Borůvka není vhodná jako anální vibrátor pro začátečníky. Doslova by jim natrhla prdel. Nicméně při troše tréninku se lze na ni zvyknout. Kromě skvělého materiálu má Borůvka 2 i funkce, které za ty peníze nemá žádný vibrátor. Kromě silných vibrací má i několik programů pulsací. Teprve s pulzacemi objevíte kouzlo nejlepších vibrátorů. Pulsační programy nabízí několik různých kombinací pulsů. Pro předehru i finiš. Každopádně s pulsačním robertkem dosáhnete orgasmu rychle a spolehlivě. Robertek je navíc hezky tichý, takže sousedy určitě rušit nebudete. Zbytečné hledat dále. Borůvka 2 naplní všechna vaše očekávání.

Hodnocení
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Cena
Příjemný povrch z lékařského silikonu. Realistický tvar a silné vibrace. Velmi tichý, ovladatelný pouze jedním tlačítkem, dobrá cena.
Viditelné rozdělení pravé a levé části, lze používat pouze s lubrikačními gely na bázi vody. Obtížnější análek.
Materiál
Délka / šířka
Komentář pod čarou

Pulzátor Stronic Drei: sám přiráží

Další ze špičkových luxusních robertků je Fun Factory pulsátor Stronic Drei. Opět se jedná o výjimečně kvalitní luxusní vibrátor s pulsátorem pro ženy i muže. Jeho hlavní předností je tzv. hands-free režim. Tento silikonový ďáblík přiráží zcela sám. Umělému penisu se podobá skutečně jen základním tvarem. Detaily jako žilnatina, předkožka či žalud zde nehledejte. Je poměrně hodně ohnutý s kulatou zaoblenou špičkou. Po celé délce jsou rozmístěny dráždící vrásy – výstupky, které nahrazují právě žilnatinu. Nad držadlem je rozšíření ve formě větších vrás. Když tedy zarazíte pulzátor Fun Facotry Stronic do vaginy až po rukojeť, můžete rozšířenými výstupky dráždit klitoris. Nemá vlastně žadné vibrační programy, ale 10 pulsních programů. Stronic pulzátor nevibruje ale rovnou přiráží. Přitom jej nemusíte držet. To je poměrně novinka kterou umí jen pár nejlepších erotických hraček na světě. Prostě je zasunete do vaginy a pohodlně se natáhnete na zadá a necháte jej odvést svou práci. Krásné je také, otočit se na všechny čtyři nechat jej pulzovat a přirážet ze zadu.
Povrch této pulsační erotické pomůcky je z prémiového silikonu nejvyšší kvality. Na dotek hodně příjemný, skoro přirozený. Celková délka i s ovladačem je 24 cm. Zasunovací část má dostačujících 16 cm. Průměr na žaludu je 3,3 cm a poté se rozšiřuje až na 4,5 cm u kořene. Rozšířená plocha na dráždění klitorisu má přes 7 cm šířku. Lze jej použít i jako anální pulsátor, ale spíše pro zkušenější uživatelé vibrátoru. Naše zkušenost s pulsátorem do análku byla ze začátku docela bolestivá. Na poprvé by vám asi pořádně natrhnul prdel. Později zažije váš zadek něco, čemu říkáme orgasmus v zadku. Cena je poměrně vysoká. Na druhou stranu dostanete něco, co jste jakživ nezažili. Partnerský sex bude oživen nejen na valentýnský den, ale hodně dlouho poté.

Luxusní vibrátor Prime Meridian

Luxusní vibrátor Prime Meridian
Luxusní vibrátor Prime Meridian
1199 Kč

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Chcete vibrátor jako dárek, tak aby vypadal luxusně? Čtěte dále. Luxusní vibrátor Prime Meridian je ten pravý. Na první pohled moderní design, z kterého máte asi spíše smíšené pocity. Stejně jako my, když jsme jej vybírali pro testování. Pak jsem si jej zamilovali. Je trochu menší než běžně robertky bývají. Měří 17 cm a v průměru na špičce má 2,5 cm a rozšiřuje se směrem k ovládání až na 3,5 cm. Délkově i průměrově se tedy jedná o menší vibrátor. Přesně tak ale výrobci (kvalitní značka Vibe Therapy) uvažovali. Chtěli vytvořit menší luxusní vibrátor za bezkonkurenční cenu. Skvělý lékařský silikon, silné vibrace, čtyři režimy pulsací. To vše zvládne. Motorek pohánějí dvě mirkotužkové baterie, které vám zaručí neuvěřitelných 14 hodin zábavy. Nemá klasickou žilnatinu ani žalud. Přesto vás šroubovitě tvarované vlnkování po celé délce bude slastně dráždit a laskat každé místo ve vašich dírkách. Análek je s tímto silikonovým robertkem pohodová záležitost. Bezbolestně je do sebe zasunete až po kořen. Také díky ohebnosti (uprostřed jde ohnout do všech směrů). V klidu jej omývejte vodou, nic se mu nestane. Pokud jej budete strkat do zadku, je dobré jej omýt důkladně a případně použít desinfekční sprej. Nevýhody nemá v podstatě žádné. Tlačítka jsou podsvícená a ve tmě svítí. Mohou svítit do očí i partnerovi, který bude tam dole s vibrátorem pracovat. Není vhodný na koupání ve vaně či sprchování. Jinak není co vytknout. Vysoká kvalita a luxus za málo peněz.

Hodnocení
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Cena
Kvalitní silikon. Ohebný a pružný po celé délce. Silné vibrace a pulsace. Moderní desing s důmyslnými výstupky pro dráždění. Značka VibeTherapy.
Trochu menší. Podsvícení tlačítek nelze vypnout
Materiál
Délka / šířka
Komentář pod čarou

Plastový levný vibrátor Grand plastic

Levný plastový vibrátor grand plastic
Plastový Grand Plastic
489 Kč

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Klasický robertek je plastový levný vibrátor pro ženy. Jeho největší výhodou jsou velmi silné vibrace, možnost cílit vibrace a nízká cena. Pojďme se na něj podívat podrobněji. Tvarem připomíná obyčejný hladký váleček se kulatou, poměrně špičatou špičkou. Tělo je zcela hladké, bez jakýchkoliv nerovností nebo spojů. ABS plast je tvrdý, neohebný a odolný proti nejrůznějším agresivním látkám. Proto je možné používat jakýkoli lubrikační gel či olej. Tělo je tedy neohebné. Ale to bylo přesně úmyslem výrobců. Plastové vibrátory mají totiž několik velkých výhod. Jsou levné. Cena bývá kolem několika set korun. Plast nemá velké materiálové náklady na výrobu. Další výhodou je přenos vibrací. Takže i průměrně silný motorek rozvibruje celý levný robertek silněji, než drahé silikonové umělé penisy. Silikon (nebo gel) totiž vibrace tlumí daleko více než plast. U plastových jsou navíc vibrace poměrně rovnoměrně rozšířeny v celé délce. Tato levná erotická hračka má navíc motorek vcelku dost silný. Třetí výhodou je možnost cílit vibrace na konkrétní bod. Například při masáži klitorisu, prostaty, nebo bodu G. Mastrubace s robertkem se pak mění doslova na orgie. Díky tvrdé špičce můžete přitlačit na drážděný bod a špička ani plastové tělo neuhne a nesjede, ale veškeré vibrace převede do daného drážděného místa. Zkrátka paráda. Masírovat můžete i erotogenní zóny na povrchu těla (bradavky, bříško, stehna apod.).

Hodnocení
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Cena
Povrch z na dotek příjemného plastu, velmi hladký. Ostře kulatá špička na dráždění poštěváčku. Velmi silné vibrace.
Tvrdý plast – neohýbá se. Není voděodolný. Hlučný.
Materiál
Délka / šířka
Komentář pod čarou

Masážní mini vibrátor Funny Orange

Levný plastový vibrátor grand plastic
Masážní Funny Orange
499 Kč

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Nejmenší z vybraných vibrátorů Funny Orange překvapí. Nevypadá nijak extra (zvláště na produktové fotce) ale orgasmy rozdává na potkání. Je dlouhý necelých 10 cm a v průměru má pouze něco přes dva centimetry. Je to vlastně takový váleček který se na třech místech rozšiřuje. Na jeho konci jsou volně upevněné ocelové kuličky, které se při vibraci otáčejí. Celé tělo je vyrobeno z tvrdého ABS plastu. Maximálně zdravotně nezávadný materiál je pevný a neohebný. Výhodou neohebného plastu je možnost pořádně přitlačit na drážděné místo. Neohne se pod tlakem. Plast také přenáší vibrace. Motorek je umístěn v horní části u špičky. Celá špička tedy silně vibruje (i zbytek vibrátoru samozřejmě, plast rozvádí vibrace celkem rovnoměrně). Motorek je sice hodně malý a celkem výkonný, patří spíše mezi nadprůměrně vibrující mini robertky. Jedinou nevýhodou je, že vibrace nelze regulovat. Je zde jen jedna intenzita, stále stejná. Naštěstí je to taková střední síla, které přijde na chuť každá díra.
Nejzajímavější na Funny Orange jsou však silikonové návleky na špičku. Násadky z klinického velmi kvalitního silikonu se navlékají na špičku vibrátoru. K dispozici jsou čtyři typy. Hladká, s plochými kolíčky a dva nahusto ostré kolíčky (na způsob kartáče). Intenzita dráždění je neskutečně silná a Funny Orange přivádí rychlé orgasmy (i opakované!). Lze jej navíc pohodlně použít i do prdelky, či na masáž dalších erotogenních části těla. Není divu, že je mezi zákazníky velmi oblíben a patří k jednomu z nejprodávanějších vibrátorů.

Hodnocení
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Cena
Vyměnitelné silikonové násady. Silné vibrace. Skladný, vhodný pro cestování. Skvělá masáž klitorisu
Nelze regulovat vibrace. Nádstavce někdy sklouznou
Materiál
Délka / šířka
Komentář pod čarou

Závěrem o vibrátorech

Výběr robertka příliš neprožívejte. Prostě vyberte toho, který je vám nejbližší vzhledem či cenou. Pokud ještě žádnou pomůcku nemáte, dívejte se spíše po nějakých levnějších kouscích. Například koupí Borůvky 2 nebo masážního malého Funny Orange na klitoris nic nezkazíte. Také nutné nemusíte dárek speciálně balit. Přijde vám sice v obyčejné krabici, ale uvnitř je hezky zabalený a naleznete tam také spoustu dalších dárků (platí pokud nakoupíte v autorizovaném doporučeném eshopu). Můžete dárek také objednat přímo do rukou obdarovaného. Pokud navíc eshopu dáte vědět, určitě vám dovnitř vloží lístek s přáním.