3 tipy na nejlepší masážní vibrační hlavice

Články > 3 tipy na nejlepší masážní vibrační hlavice

3 tipy na nejlepší masážní vibrační hlavice

Autoři článku:
MUDr. Lenka Králová,
Poslední úpravy:
Úterý
6. března, 2017
Po více než 40 hodinách testování a přečtení několika stovek zákaznických recenzí na českých i zahraničních webech jsme vybrali deset nejoblíbenějších masážních hlavic. Naše čtyři testerky následně několik měsíců testovaly kvalitu vibrátorů na vlastním poštěváčku a prožily dohromady přes 140 silných orgasmů. Z deseti testovaných a bodovaných hlavic vyšli tři favoriti. Přečtěte si na vybrané masážní hlavice recenze.

Nejjistější cestou k orgasmu je pořízení kvalitní masážní hlavice na klitoris. Masážní vibrační hlavice vlastně ani nepatří mezi vibrátory. Jedná se o jednoduché válcovité tělo – držadlo, které drží v ruce. Na konci je ohebný kloub s hlavou o průměru kolem 6 cm (to je dost rozdíl oproti klasickým vibrátorům s průměrem 3-4 cm). Kvůli této velikosti ani nejsou určeny pro strkání do vagíny či análku. Velká hlavice má velkou vibrující plochu a proto se nejlépe hodí k povrchovému dráždění. Čehokoli. Přečtěte si naše masážní hlavice recenze.

 • vibrační hlavice se používají na dráždění klitorisu i celého těla
 • 99% úspěšnost na dosažení orgasmus (80% pro opakovaný orgasmus)
 • nejsilnější vibrace ze všech typů vibrátorů
 • nejoblíbenější způsob masturbace
Absolutní vítěz testování - Power AkuWand
NEJLEPŠÍ – POWER AKUWAND

snadný orgasmus (99% úspěšnost)
silné vibrace na klitoris
pulzní programy a silikonová hlavice
pohodlné nabíjení přes usb
sexuologové doporučují

více informací a zákaznické recenze

Nízká cena – ROMANT WAND

 • Nízká cena – pořídíte za pár korun
 • Silné vibrace na silikonové hlavici
 • Je menší, lze jej i mírně zasunovat
 • bezdrátový, dobíjecí baterie uvnitř
 • více informací a zákaznické recenze

  Skvělý design – LELO SMART WAND

 • Prémiová značka a kvalitní výroba
 • Silné vibrace na silikonové hlavici
 • Super moderní design, vodotěsný
 • Bezdrátový, dobíjení přes usb
 • více informací a zákaznické recenze

  Orgasmus: jak použit vibrační masážní hlavice na klitoris

  Nemusíme si hned představovat dráždění vagíny. Masážní vibrační hlavice lze použít i na nesexuální masáž všech partií těla. Nejčastěji masáž zad, šíje, stehen či lýtek. Vibrace jsou opravdu velmi silné, proto masírovaní tyto partie nejen dobře uvolní, ale můžete se přitom i vzuršit. Nejvyšší stupně vibrací masážních hlavic vydrží málokdo.
  Hlavním účelem je však masáž pohlavních partií. Jsou to citlivé oblasti na vnitřní části stehen, bradavky prsou, podbříško, hýždě a okolí análního otvoru. A samozřejmě hlavně vagína s klitorisem a penis.

  Použití masážní hlavice je vhodné hlavně pro ženy, které těžko dosáhnou orgasmu. Z celosvětového testování vyplývá, že ženy mají 99% šanci dosáhnout s touto erotickou hračku orgasmu. A to průměrně za 2-8 minut! Velmi často také dosáhnou opakovaného orgasmu.
  Masážní vibrátor hlavice je vyhlášená na pro dělání ženského orgasmu na požádání. 98% žen dosáhne s vibrační hlavicí orgasmu do několika minut, zcela bez problémů. A to i přes to, že běžným způsobem mastrubací či při milování s partnerem orgasmu nedosáhnou. Velkou hlavici stačí přiložit na klitoris a spustit vibrace. Používejte rozhodně lubrikační gel. Je to příjemněšjí a gel vás bude v kundičce hřát. K dosažení orgasmu bohatě stačí, vibrátor přiložit. Pokud chcete zážitek rozkoše umocnit, kroužete s robertkem v pomalých kruzích po poštěváčku. Ale je třeba to vyzkoušet. Opravdu silného orgasmu dosáhnete až po několika pokusech.

  žena leží na zemi a užívá si s vibrační hlavící
  Masažní hlavice s kabelem se již nevyrábějí. Všechny dnes mají ji integrovanou dobíjecí baterii. Sice vydrží jen pár hodin vibrovat, ale nemotá se vám kolem nohou a na těle chladný kabel.

  Jak děláme na vibrační hlavice testy

  Při výběru té právé je vhodné sledovat několik parametrů. Když si vybíráme nejlepší vibrátor s partnerkou, sledujeme parametry jako cenu, materiál, funkce (vibrace) a způsob použití. Za ta léta, kdy erotické pomůcky kupujeme, tak máme samozřejmě bohaté zkušenosti a většinou se nikdy nespálíme.
  Jak budeme používat masážní vibrační hlavici – tuto erotickou hračku kupují a využívají hlavně ženy. Pánové mají možnosti omezené, protože vibráční masážní hlavice se nedají strkat do análku. Ale je velmi příjemné si penis hlavicí třít. Vibrace navozují příjemnější pocity než u běžné mastrubace rukou. Doporučuji si k tomu pustit příjemné oblívené porno video.

  • Funkce

   Funkce jsou celkem zřejmé. Je třeba sledovat, aby vibrátor měl co nejsilnější vibrace (které jsou u hlavic obecně silné). Je vhodné, aby masážní robertek měl několik stupňů přepínání vibrací. Jsou opravdu tak silné, že většina lidí není schopná na největší vibrace fungovat a působí na ně až bolestivě. Záčátečníci rozhodně přepnou na slabší. Na obalech produktů je to dokonce napsáno a doporučeno.

   Hledejte hlavně silné vibrace..
   Nejdůležitější jsou pro masážní hlavice silné vibrace. Většina masážních robertků má vibrace tak silné, že nejvyšší stupeň vibrací váš klitoris nevydrží. Stačí silně přitlačit hlavu vibrátoru na poštěváček a během minut přijde rychlý orgamsus.
  • Materiál silikon a plast

   Celé tělo (část za kterou masážní vibrátor držíte), ohybný kloub a samotná hlavice bývají vyrobeny z tvrdého PVC plastu. Nicméně samotný povrch hlavice bývá potažený silikonem. Je jemný a měkký. Maximálně antialergenní.

  • Cena

   Na cenu nahlížejte až naposled, s ohledem na funkce a materiál. Zde spíše rozhoduje vaše zkušenost s pomůckami nebo finanční možnosti. Zkušenější si zpravidla kupují dražší, začátečníci levnější pomůcky.

  Rychlost dosažení orgasmu..
  Chtěli jsme posuzovat i rychlost dosažení orgasmu. Nicméně jakmile se naučíte, jak používat masážní hlavice na orgamsus, je to vždy otázka několika minut (řádově 3 – 8 minut). Nějaký výrazný rozdíl mezi hlavicemi není. Pak už záleží, kterou chcete dle vzhledu, velikosti či ceny.
  My jsme pro vás vybrali tři nejlepší masážní vibrační hlavice, které lze u nás koupit. Srovnali jsme všechny tři parametry a přidali naši zkušenost (testovali jsme osobně všechny tři hlavice). Pojďme se podívat na výsledek.

  3 nejlepší vibrátory s masážní hlavicí

  Vybrali jsem tři, dle zákazníků, nejoblíbenější masážní hlavice. Jsou v různém cenovém rozmezí. Všechny tři mají výborné vlastnosti, které zaručí ženě v podstatě jistý klitoridální orgasmus. Všechny mají silné vibrace a vibrující hlavici, která tlačíte na poštěváček. Vibrační robertky se liší pouze v materiálu, značce a trochu i velikosti. Výsledný efekt jistého orgasmu je však stejný.

  Původních 10 testovaných typů jsme nakonec smrskli na nejlepší tři vibrační masážní hlavice. Tyto tři sexuální hračky si zasloužily vyšší hodnocení zejména díky silným vibracím, pulsním programům, bez kabelovém provedení a přívětivé ceně.

  1# Power Akuwand na klitoris masážní hlavice


  Nejlepší vibrační hlavice kterou jsme měli tu čest přiložit ke naším klitorisům. Skvělý Power Akuwand je v nové verzi celý v bílém. Nemá již otravný kabel, ale uvnitř integrovaný dobíjecí akumulutor. Dobíjet můžete klasickou mobilovou nabíječkou nebo usb strčit do počítače. Tvar je zcela klasická vibrační hlavice. Dlouhé držadlo na které je ohybný kloub s hlavicí. Nevýhodou integrované baterie je krátká výdrž. Vydrží vibrovat kolem dvou hodin. Takže nezapomeňte po použití opět dobít. Vibrace jsou ďábelsky silné a překvapí i zkušené píchačky. Nemá žádný nástavec,
  jen povrchový silikon na hlavici. Zobrazit celou recenzi + hodnocení zákazníků.

  velmi silné vibrace přívodí zaručený orgasmus (pro 98% žen)
  povrch hlavice potažen jemným silikonem
  jednoduché ovládání dvěma tlačítky
  integrovaná dobíjecí baterie – nepotřebujete kabel
  možno používat pro masáž celého těla
  jako dárek textilní pytlík
  kvalitní prémiová značka Toy Joy

  Na nejvyšší stupeň vibrace velmi těžko vydržíte. I zkušené ženy. Obvykle používáme střední stupeň. Při přiložení k zadečku použijte nejsilnější vibraci a pocítíte tu slast i v zadku. Průměr hlavy je 6 cm. Kromě tří vibračních stupňů je zde dalších 7 pulsačních programů. Vše ovládáte jen dvěma tlačítky. Masážní vibrátor je celý z pevného ABS plastu. Hlavice je pokryta jemným lékařským silikonem. I když je to pouze tenká vrstvička, je příjemně hebká a měkká.
  Power AkuWand je skvělý výrobek. Používám jej nejen já, ale i manžel. Při mastrubaci (nebo kouření) si jej přiloží pod koule a masíruje prostatu. Orgasmus a výstřik je pak mnohem výraznější a příjemnější. Oblíbená pozice je klasický misionář. Partner přiráží a žena si má vibrující hlavici přitlačenou ke klitorisu. Díky tomu, že tento typ nemá otravný kabel, dobře se s ním všechny sexuální polohy dělají.

  2# Romant Wand masážní hlavice na klitoris


  Poměrně levná masážní hlavice Romant. Opět nemusí být v zásuvce ale má dobíjecí baterii uvnitř. Tento model je menších rozměrů. Průměr hlavice je jen 4 cm a celková délka 20 cm. Můžete jej strčit i do vagíny. Díky užší hlavici se lépe a těsněji přiloží i k zadečku a můžete mu dopřát hodně silné vibrace. Ano, tento masážní vibrátor je velmi výkonný a vibrace hodně silné. Nemá pulsační programy, pouze vibrace. Celkem lze rozlišit 7 odlišně silných vibrací. Ty nejsilnější ale na vás budou asi příliš. Zobrazit celou recenzi + hodnocení zákazníků.

  velikost akorát do ruky
  velmi lehký, pouze 177 g
  100% jistý klitoridální orgasmus!!!
  integrovaná dobíjecí baterie – nepotřebujete kabel

  Silné vibrace vydrží jet pouze dvě hodiny. Pak je nutno dobíjet. Myslete na to a dobíjete po každém orgasmu. Ovládání je jednoduché. Dvě tlačítka. Jedním zapínáte / vypínáte, druhým přepínate mezi vibracemi. Rukojeť je z tvrdého ABS plastu. Hlavice z jemného lékařského silikonu. Hebký a měkký materiál, antialergický.
  Romant Wand je výbornou volbou pro ty, kteří chtějí levné masážní hlavice začít zkoušet. Neztratíte moc peněz a zjistíte, jestli je to to pravé pro vás. Díky rozměrům a nízké hmotnosti se hodí i jako cestovní vibrátor pro osamělé ženy na cestách. Vleze se kamkoli. Navíc je doručen s hezkým pytlíčkem na schování.

  3# Lelo Smart Wand vibrační hlavice


  Značka lelo je lídrem v designu erotických pomůcek. Její erotické hračky jsou drahé ale tvarově unikátní. Ne jinak je tomu i s moderním masážním vibrátorem Lelo Smart Wand. Je to jedna z nejdražších vibračních hlavic na trhu. Nicméně obliba masážních hlavic roste a zkušenější uživatelé jsou ochotní si za prémiovou kvalitu náležitě připlatit. Ma tvár jemné vlnky z bílého plastu. Na rukojeti kousek pochromovaného krytu (vypadá velmi luxusně). Hlavice je z klinického silikonu. Zobrazit celou recenzi + hodnocení zákazníků.

  velmi silné vibrace na masážní hlavici
  povrch hlavice potažen jemným silikonem
  jistý orgamus na 100%
  vodotěsný, možno použít do vany
  krásný vzhled – jedinečný design
  super lehký, dobře se drží

  Kulatá hlavice má průměr 4,2 cm. To je celkem optimální průměr pro masáž klitorisu i zadečku. A zasunete jej i do vagíny. Samozřejmě se masírují i další části těla (bradavky, stehna, záda, apod.). Silný motor je umístěn přímo v hlavici. Vibrace jsou tak přenášený bezprostředně do kulaté hlavy. Motor je excentricky vyvážen (mimo střed), což ještě zvyšuje vibraci. Ohybatelný pružný krk umožňuje robertek pořádně přitlačit na každé místo klitorisu. Ovládání je rozděleno na tři tlačítka. Máte na výběr jak vibrace tak pulsační programy. Skvělá je funkce zamknutí tlačítek. Omylem tedy nepřepnete váš zvolený oblíbený program. Smart funkce se nazývá Sense Touch. Čím silněji přitlačíte hlavici na tělo a větší plochou, tím více bude vibrovat. Takhle si můžete sami jednoduše regulovat sílu vibrace.
  Lelo Smart Wand je opravdu luxusní vibrační hlavice. Patří mezi nejúčinnější erotické pomůcky. Je určen pokročilejším uživatelům, kteří už si do dírek nějaké ty vibrátory nastrkali.

  Kdo je mistr orgasmů

  Za absolutního vítěze bychom označili č. 1, tím je Power AkuWand. Je větší než dva ostatní a má tedy větší plochu pokrytí klitorisu. S menší hlavicí lze sice lépe dráždit zadeček, ale k tomu primárně určená není. Důležité je dosažení kliridálního orgamsmu. A hlavice Power AkuWand má přeci jen trošičku náskok před ostatními dvěmi.
  Power AkuWand má NEJSILNĚJŠÍ VIBRACE
  Ze všech testovaný vibračních hlavic má právě tento masážní vibrátor nejsilnější vibrace. Vibrující hlavice je dostatečně velká a pokryla celou plochu klitorisu a stydkých pysků a vibrace jsou přenášeny na větší plochu erotogenní zóny. Orgasmus s touto erotickou hračkou přišel nejrychleji (v průměru za 2 – 4 minuty).